|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
21.11.2003 18:45:20
|
|
|
Olen ostnud neid mitmeid asju, prose, mobo, mälu, klaver jms. Üks kontoriarvuti lastud kah komplekteerida. Probleeme pole olnud. Arvuti puhul, kui kokku sai pandud, helistati ise, mitte mina ei pidanud uurima, millal valmis saab. tegija koht imho kui mitte parim Eestis...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm
HV vaatleja
liitunud: 28.10.2003
|
01.12.2003 22:14:16
|
|
|
| Käisin sõbral abiks Ordis arvutit ostmas(Jõe tn), Ostu vormistamiseks kulus veidi üle tunni!. Masendavalt aeglane mees oli, lõpuks maksmisel kaardiga ei aksepteerinud ID kaarti vaid nõudis passi. See puhas seaduserikkumine ju. Aga seda oli mõttetu seletada. Kodus kasti üles seades tuli välja, et floppi seade puudus! Lisaks ka tarkvara, mis pidi kaasas olema. Niisiis poodi tagasi. Peale seda ostis mu ülemus sealt koju korraliku komplekti, ta käis seda 6! korda Ordis remontimas, kuna jooksis pidevalt kokku. Tuli välja, et vennikesed olid tellimused segi ajanud ja ülinõrga graafikakaardi kogemata siise pannud ja asi ei toiminud selle pärast. Aga selle vea otsimine võttis aega 3 nädalat! Nüüd asi mudigi toimib. Hinnad on muidugi head!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
02.12.2003 19:56:34
|
|
|
| Tundub liiga uskumatu loona et seda uskuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
04.12.2003 13:58:49
"Kliendisõbralik" Pärnu ORDI esindus: |
|
|
( ORDI kohta juba üks teema on, aga teeme ühe veel! )
Lugu selline, tsirka üle 2 nädala töötanud TT Volcano 11 hakkas veidikene "plärisema!" Nimelt esimestel minutitel ( 2-4 min. ) siis jääb järgi. Oleks cooler vanem, arvaks loomulikult, et jahutust tuleks määrida/õlitada, aga 2 nädalaga see juba ära ei kuiva! Teiseks tsentrist väljas ka ei saa olla, sest ega ta peale 2 minutilist töötamist ise tsentrisse tagasi ei lähe! No see selleks!
Käisin umbes 3-4 päeva ennem esinduses ja rääkisin kuidas lood on, nemad suhtusid täiestid mõistlikult, et too cooler siia vaatame üle või vahetame ümber!
Selge, läksin siin järgmine kord ORDI'sse, cooler kenasti kaasas - saadeti mind sellega garantiiosakonda, teisele korrusele! Jõudsin siis sinna, "garantiiäss" võttis cooleri kenasti karbist välja ja lükkas kohe otse töötava masinale külge! Hea küll, kiire ( ei tea küll kuhu .. ) kusjuures veel minu, kliendi silme all! Selge, see selleks - midagi hullu see just ei tee .. no ja eks tema ka kuulis, et see "pläriseb" Võttis tagant ära siis .. vaatas siit ja sealt .. keeras lahti ja puha .. ütles, et tolmu täis äkki? Ma vastasin, et 2 nädalat töötanud! Vendi labade all oli küll veidike tolmu, loogiline ( kui terves arvutis kokku üle 10 jahutus vendi, Overklokkijate asi ) Tema jäi ikka enda seisukohale .. peale selle keerutas seda veidike käes, ütles tsentrist väljas! Ma jälle räägin talle sama jutu maha, et ega ta 2 minutiga siis tsentrisse tagasi ei lähe! Umm .. täiesti paanikasse sattus! Vaatas veel seda venti siis .. keeras vahepeal radika külge tagasi ja pani jälle tööle! Keeras jälle lahti jne. Siis rääkis vahepeal ka sellest, et määre äkki ära kuivanud? Ma rõhutasin talle siis veelkord, et 2 nädalat töötanud! Mu TT Volcano 7+ töötab tsirka 3-4 kuud juba .. ei ole tolmu täis .. ei ole tsentrist väljas .. ei ole ära kuivanud .. ja ennekõike ei PLÄRISE! Tüüp sattus ülekõige hämmingusse .. ma tegin talle vahepeal selgeks, et ärgu mulle sellist nn. "möla" ajagu, töötan ise ka arvutite peal! Pealekõige, et mingit arusaaama ta sellest coolerist minumeelest ei saanud, läks ta alla - poodi ( alumisel korrusel ) kuna ise oli nii otsustusvõimetu Tuli tagasi siis juba uue argumendiga, "füüsiline vigastus!" Täielik komöödia! Vendi laba peal on väikene "täks" .. silmaga nähtav .. aga no kurat! Mul hakkas juba adrenaliin tõusma, ütlesin talle, et kurat mis füüsiline vigastus? Oleks ma sinna kruvikeeraja vms. asja vahele toppinud oleks see iga laba erinevas ilmakaares lendanud! .. Äss vastas: "Ei pruugi!" Kuradi füüsikud .. mul selline tunne, et .. tõesõna, neile üks füüsiline vigastus teha! Ime, et ei hakanud selle pärast tõmblema, et "grilli" peal väikene kriips on. Ma siis küsin, et nii jääbki? Maksan cooleri eest 400 kr. mis ei tööta ja garantiist öeldakse mulle sellist möla? Tema ütles, et jah .. ei saa kahjuks ümber vahetada! Koomikud .. tõsiselt kohe! Läksin peale seda Mikromaailm'a .. mõningad tuttavad seal, nemad ka sõna otseses mõttes naersid selle peale!
Ma saan aru, kui tõesti, oleks tegemist olnud K-Ghettoga .. vms. aga hetkel jään K-Saluunist ka paremale arvamusele!
Seesugune see meie tänapäeva ORDI siis on .. "Kliendisõbralik" ja puha! Ahjaa, ma ei maininudki, et tegemist "Pärnu ORDI esindusega!"
Kokkuvõtteks siis: Kui midagi osta tahad on kõik jube abivalmis .. räägivad sulle pikalt ja laialt igast asjast, küsid midagi vähe detailsemat, siis ei oska nad vastata! Kui jutt aga garantii peale läheb .. oskavad nad sulle kõike kokku jutustada!
EDIT: Pealkirja kohanime puudutav täpsustus. (Ainult nii on õigustust uuele teemale! XYZ )
EDIT: Sai täpsustatud! ( by Mario )
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
04.12.2003 15:18:53
|
|
|
Mina leidsin Ordi garantiitingimustest järgmise rea:
Garantii ei laiene:
* häiretele toote töös, mis on põhjustatud selle juhuslikust või tahtlikust vigastamisest kasutaja poolt;
Ja minul tekkis küsimus, et kuidas see "silmaganähtav täks" siis sinna labale sai? Ma ei ole ka just eriti tugev "füüsik", kuid sellest saan aru, et isenesest sellised asjad ei teki. Ning kuna sa ka ise oma postis tunnistad, et tegemist ON füüsilise vigastusega (mis siis, et väikesega), siis ma ei saa päris hästi aru selle "hala" põhjustest.
P.S. Olen ka ise töötavat plärisevat ventilaatorit kruvika abil vaikima "sundinud" - ja tükkideks pole õnnestunud mul venti lennutada...õnnelik käsi vist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dragut
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
05.12.2003 11:58:43
|
|
|
Sai sealt viimane kord uus cooler ostetus (ThermalTake SilentBoost). Olin seda just eelmine päev Jõe tn. Ordis näinud ja mõtlesin et ostan järgmine päev ära. Siis see oli sealt just varem ära ostetud. Uurisin siis, et millal võiks siis saada. Selle peale mees uuris kohe, et Pärnu mnt. poes peaks veel laoseisu järgi olema . Panin siis Pärnu mnt.'le ja sain kätte. Asjalik
Ma nüüd ei tea kuidas on praegu nende suhted osakondade vahel, mis asuvad erinavates linnades. Mõned aastad tagasi sai üritatud sealt videokaarti osta. helistasin pea 2 nädalat Tallinna poodi, et kas on - pidi aga millaski tulema (hinnakirjas oli neil minu ihaldatud kaart olemas!). Sai siis ka selle kohta siia post pandud ja keegi Tartu inimestest oli näinud seda Tartu Ordis Sai siis see tutvuste kaudu see Tartus ära ostetud. Igatahes siis küll tegi olukord natuke vimma - arvuti käima panemine seisis videokaardi taga.
viimati muutis dragut 20.12.2003 14:58:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
05.12.2003 14:05:45
|
|
|
Tehase praak!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
05.12.2003 15:39:36
|
|
|
Et ostsid siis juba silmnähtava defektiga toote?
P.S. mis siin niisama jahuda. Saaks äkki pildi vendist oma jutu kinnituseks, et sulle ikka on liiga tehtud? Mina ei hakkaks küll oma arvamust kellegist/millegist paljalt ÜHE inimese JUTU põhjal kujundama...väga rumala mulje jätab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Freeborn
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2003
|
05.12.2003 23:21:59
|
|
|
No Ordi Pärnu esinduse müüjate suhtumine on paljudele teada . raibs, äkki lähed kohale ja räägid nendega veidi, siis saad ise aru, mida siin foorumis kirutakse. Mul ka enesel kogemusi . Neid müüjaid on ju seal mitu. Samas on üsna ebatõenäoline, et ühte firmasse satuvad kõik müüjad (vabandust, oletatavasti ei ole ma ikkagi päris kõigi Pärnu esinduse töötajatega kohtunud) tolg... khm. ebaproffessionaalsed olema. See ilmselt ikka mingi firmaga kaasaskäiv suhtumine või hoiak... :=> koguks raha ja saadaks Ordi vennad klienditeeninduskursustele!
Ordikad, kui te ise seda lugema satute, siis ärge hakake kohe tooli peal vihaselt tiksuma! Meie jutul on alus ja põhjus olemas.
Salut!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
05.12.2003 23:30:47
|
|
|
ordi on ammu juba selline, teendindus alla igasuguse piiri, eriti garantii, alees siin tuttaval läks prose läbi, kõigepealt jahuti garantiist et ei vahetata ringi(nagu prosega poldud midagi tehtud peale selle et töötas), väike kõne tehti tarbijakaitsesse, ja ordist lubati prose tagasi anda, kune "ei tahetud kliente kaotada /halba muljet jätta". paratamatult on see tehtud juba. alguses oli päris eeskujulik firma. aga mnjah, kui on raha võib ka sigatseda, okei siis, eriti naljakas et kui ma hiirt ostmas käisin ca 1 aasta tagasi siis müüja vahtis lcd molult pornut, samal ajal minuga tehnilist vestlust arendades. igastahes on ordi alla käinud, vägagi palju. Ainuke normaalne koht on microlink, kallis, aga kvaliteetne. aga eks igaüks teab millega ta riskib kui odavalt saab. ordile edu (mida neil ka vaja läheb),
PS varsti kisun ma oma korpuselt ordi märgi maha kuna seda häbi näidata juba
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oki
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
05.12.2003 23:46:45
|
|
|
NO kui nad seda juba Ordis ise lammutanud on, eriti kliendi nähes, miks ei peaks siis ümber vahetama.
Asja defekteerimist tuleks ju alustada VISUAALSEST VAATLUSEST, mitte aga lõpuks avastada, et mehaaniline vigastus.
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2003 01:09:55
|
|
|
| Mario võiks sellest coolerist mingisuguse pildi HV'lastele välja võluda. Ehk saab midagi selgemaks? Kui ikka täkked peal siis on füüsiline vigastus ja kui sa seda ostes ei märganud siis ei tõesta sa seda enam kuidagi ära et ise ei teinud. Kuigi on väheusutav et pakendis cooleril mingid täkked peal on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
06.12.2003 02:28:09
|
|
|
krt Ordi Vähemalt ei kysi garantii talongi .... Ostsin arvuti ... kojutulles akkas kylm rsk paberit ka plnud ja kogemata tegin ahju ordi garantii talongiga tuld niiet .... arvasin et nüüd sitt v2rk kui tiada sain et olin selle põlema pannud ... vedas ... Ordikad ei tahtnudki talongi kui arvutil oli vaja graafika ventikas välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2003 02:35:09
|
|
|
| Ordi uurib garantii kehtivust komplekti taga oleva kleepsu pealt ja kõrvutab selle andmed andmebaasis olevatega. Kui klapib on kõik viimase peal ja probleeme pole. Üksikdetaili puhul nõutakse siiski garantii kehtivuse tõendamiseks arvet.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
06.12.2003 02:37:17
|
|
|
eip nõuta midagi mul cd rom juksis ja viisin aint rommi ja siitagi ei tahetud, anti uus romm ja asi ants
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2003 02:40:11
|
|
|
| ju siis oli rommi seerianumber abiks... kuidagi peab ju veenduma et tegemist ei ole suvalise cdrom'ga vaid siiski ordist ostetuga. Tõenäoliselt oli see cdrom Ordi lattu tulnud vähem kui aasta tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2003 10:57:32
|
|
|
Täts mai point...sest palja jutu põhjal tundub mulle isiklikult kogu see hala (ja mitte ainult siin teemas, vaid korduvalt teemast -teemasse kirja panduna erinevate inimeste poolt) samaväärsena onaneerimisega. Ise (klient) saad teatava rahulolu oma nühkimisest, kuid vastaspool (müüja) jääbki vaid "unistustes olevaks ideaalpartneriks pornosaidil", kui õige lähenemise (adekvaatse/tõendatud kriitika) korral võiks ta seda ka reaalsuses saada.
Lõpetagem see "onaneerimine". Kui meil on kriitikat, siis edastagem seda ka nii, et kõrvalseisjale enesest rumala inimese muljet ei jätaks ja et ka arvutifirmade enda töötajad, kes oletatavasti samamoodi seda foorumit loevad, oskaksid sellest õigeid järeldusi teha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
06.12.2003 11:18:27
|
|
|
| Kui nüüd oma sõna sekke puistata siis ostsin midagi volcano 11 millel vendi labad olid väga karvased ja seetõttu ka häälitses üle siia. Kaup oli Ordist! Kuna tegu pakendis tootega siis ei hakka ju inimene seda poes lahti kiskuma. Näidis on vitriinis väljas ja inimene teab mida ostab. PS! eriti kui ostetakse komplekti täis juppe.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2003 11:35:45
|
|
|
Hurraaa...elav näide selle kohta, mis ma just rääkisin...
Ja kui konkreetsest Volcano 11 coolerist rääkida, siis selle pakendil on minumeelest läbipaistev aknake, läbi mille ventilaatori labad vägagi selgelt välja paistavad... Ja nüüd mõtleme, kui palju siin võib olla müüjapoolset tahtlikku praakkauba pähemäärimist (mida ei saa kunagi välistada) ja kui palju omapoolset teadmatut tarbijalikku käitumist (ngu nakkushaigus - massiliselt ja kiiresti leviv)...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2003 18:40:22
|
|
|
Niih...
Palusin kodanik Trainspotting`ul teema veel korraks avada, kuna oleks teemasse üht-teist lisada.
Olen ise nimetatud Pärnu Ordi esinduses tööl ja seega ka mainitud coolerijuhtumiga kursis. Põhjuseks, miks ma palusin kodanik Mariol HV-lastele näidata kõnealuse cooleri pilti on järgmine: teema sissejuhatuseks toodud cooleril (olen oma silmaga seda coolerit näinud) oli VÄHEMALT kolmel järjestikusel labal pöörlemisteljest VÕRDSETEL kaugustel "kahjustused e. täkked" -iga järgnev väiksema sügavusega. Ühe ORDI Pärnu esinduse "füüsikuna" ei näe ma mainitud vigastuste tekkepõhjusena eriti palju võimalusi...(mõtlemis- ja keskkooli füüsikaõpikute sirvimispaus)
Palun, kod. Mario, tee vaidlusaluse cooleri pilt HV-lastele nähtavaks...Kui "kogukond" suudab minu teooria vigastuste tekkepõhjuste kohta tõenduste varal ümber lükata, oleme nõus Pärnu filiaalis sul cooleri ümber vahetama ja anname sulle, kui tublile klokkijale, kompensiatsiooniks veel kaasa korpuse lisaventilaatori (sinu vabal valikul, kas tavalise, termoregulaatoriga või värviliste tulukestega)
Lõpetuseks...ei meie Pärnu esinduses ega ka ORDI tervikuna ei ole omale eesmärgiks seadnud kliendi "nöörimise". Me teeme oma tööd nii hästi kui oskame ning soovime, et meie kliendid rahul oleksid ning, et samas kurjade kavatsustega kliendid meil nahka üle kõrvade ei tõmbaks. Kerge see pole, aga me püüame...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.12.2003 18:53:34
|
|
|
loll jutt, loomulikult kui sa seal ise tööl oled siis sa kiidad asja ja õigustad takka
mul endal korduvalt olnud samasuguseid probleeme ordi tallinna esindustega, eriti just "garantiitiimiga"
ükstapuha mis probleemiga lähed alati otsitakse mingi x viga mille sa maybe hoopiski ise põhjustasid
haiged vennad seal tööl - kurat vii k-saluuni mingi asi tagasi ja ütle, et asi on piixus, staff vistakse kohe kasti ja tuuakse tagant ruumist uus isend, samamoodi mikromaailmaga
ordi töötajad võiks aru saada, et on ka mõtlevaid kliente, kes ei keera kõike ise meelega peesse ja siis ei lähe süütu näoga ukse taha vahtima
pole juba 1 aasta ordit külastanud kuna nad ise hakkasid mulle näkku panema - korduvalt veel, olgugi, et ma olin neil juba 3 aastat nn püsiklient olnud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
06.12.2003 19:00:15
|
|
|
Pärnu Ordi kaitseks tahaks lisada,et mina olen sealt siiamaani saanud korralikku kaupa ning kaup,mis ei ole oma loomu poolest minu masinatega ühildunud,selle eest olen ka kenaste raha tagasi saanud ilma pikema punnimiseta.Ainus asi,mis aeglaselt toimib,on tagasimakse süsteem,kuna see käib seal ainult pangakontole tagasimaksena ning võtab nädalajagu aega;kuid ka see ei häiri,kuna raha tuleb ju ikkagi tagasi..
`P.S. Ma tahaks nii ilusa jutu peale ka nüüd seda värviliste tulukestega ventilaatorit.
Aga muidu seni on pärnu Ordi kohta ainult lausuda...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2003 19:02:44
|
|
|
Selle koha pealt ei vaidle vastu, et garantiilise või mittegarantiilise juhtumi väljaselgitamiseks tuleb alustada visuaalsest vaatlusest. Kuna aga minu arvamust cooleri gar. juhtumi alla liigitamise kohta küsiti JUST viidates vigastatud labadele (ma tõesti ei tea, mis ennem seda juhtus, ning see pole ka ilmselt enam tuvastatav), siis minu andmete põhjal paistab kod. Mario füüs. vigastusteni jõudmisele eelnev jutt enese paremas valguses näitamisena. Seega minu sõna Mario sõna vastu...ja argumendina seda arvestada ei saa. Lähtugem siiski objektiivsetest andmetest...
viimati muutis raibs 06.12.2003 19:07:35, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.12.2003 19:05:59
|
|
|
ja veel:
see, et 3 järjestikusel labal on mingid "jäljed", mis see mõjutab?
kui ma tahan või oma volcanol ju 2 laba hoopistükis ära lõigata ja teile seal rahumeeli demostreerida, et sellest
ei hakka kuuler pinisema... veel vähem 2 esimeseks minutiks ja siis hiljem jälle kõik korras
ja isegi kui neil labadel on mehhaaniliste vigastuste jäljed, mis siis? no need triibukesed seal peal küll häält ei mõjuta
või kui teie esindus väidab vastupidist siis palun tõestage asi ära kah! et siis tehke kasvõi neli kriipsu labadele ja näidake, et asi undab esimesed 2 minutit ja seejärel hakkab jälle toretalt, tasakesti tööle
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
06.12.2003 19:11:05
|
|
|
Pärnu Ordi paremad päevad olid muidugi siis, kui Ott seal veel töötas. See tüüp viskas mind enam vähem välja poest korra... Lahkudes lubasin talle, et sinna poodi ma enam ei tule, ja selle peale arvati, et nii ongi väga hea. Ja ega enne ei läinudki, kuni kuulsin, et Ott minema löödud sealt.
:)
viimati muutis Smith 27.07.2007 14:10:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
06.12.2003 19:13:34
|
|
|
Tähtis pole ju see, kas need triibud mõjutavad vaid kes need tegi !
Pärast asja garantiimeeste poolt radika pealt maha katkumist võib klient ju alati väita, et need triibud tekkisid hooletu lammutustöö käigus, kõrgelt austatud garantiimeistri poolt.
Seega on praegu 2 vigastuste tekitamises kahtlusalust ja tavaliselt sellised vaidlused lahendatakse kliendi kasuks, ka siis kui klient eksib.
Seega veel kord, milleks oli vaja algselt lammutada, kui vea põhjus oli ka silmaga kindlaks tehtav ja kohe nähtav?
|
|
| Kommentaarid: 234 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
11 :: |
200 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
06.12.2003 19:27:14
|
|
|
Palun väga...võtame tuttuue ventilaatori, paneme selle tööle, torkame ise sinna pöörleva vendi vahele kruvikeeraja vms (või laseme seda kogemata oma väikevennal teha). Labadele tekivad täkked ning kuna pöörlemiskiirus (ning seega ka labadele tekitatav löökjõud) takistuse tõttu väheneb, peaks "sälkude" tekkepõhjus, sügavus ja sügavuse muutus aimatav olema. Ning tõenäosus, et "ootamatu" takistusjõu tõttu ventilaatori pöörlemistelg tsentrist välja lendab on suur (kuigi ei saa välistada võimalust, et midagi ei juhtu). Ning arvestades seda, et õlil viskoossusel on omadus muutuda vastavalt temperatuuri muutustele, siis on ka seletatav see, miks vent enne töötemperatuurini jõudmist pläriseb.
Loomulikult on seda kõike raske tunnistada, kuna kellelegi ei meeldi omaenese rumalust oma enese taskust kinni maksta... Siiski...PÕHJENDATUD argumendi korral on pakkumine endiselt jõus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pang
HV veteran
liitunud: 14.05.2003
|
06.12.2003 19:33:02
|
|
|
las kodanik Mario paneb pildi üles, siis saama arutada ja vaielda
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
06.12.2003 20:03:12
|
|
|
| voltc kirjutas: |
loll jutt, loomulikult kui sa seal ise tööl oled siis sa kiidad asja ja õigustad takka
mul endal korduvalt olnud samasuguseid probleeme ordi tallinna esindustega, eriti just "garantiitiimiga"
ükstapuha mis probleemiga lähed alati otsitakse mingi x viga mille sa maybe hoopiski ise põhjustasid
haiged vennad seal tööl - kurat vii k-saluuni mingi asi tagasi ja ütle, et asi on piixus, staff vistakse kohe kasti ja tuuakse tagant ruumist uus isend, samamoodi mikromaailmaga
ordi töötajad võiks aru saada, et on ka mõtlevaid kliente, kes ei keera kõike ise meelega peesse ja siis ei lähe süütu näoga ukse taha vahtima
pole juba 1 aasta ordit külastanud kuna nad ise hakkasid mulle näkku panema - korduvalt veel, olgugi, et ma olin neil juba 3 aastat nn püsiklient olnud  |
See on ju jura. Firmad ei saa ju kõiki inimesi pimesi usaldada. Olen päris veendunud et ca 40% niinimetatud garantiijuhtumitest on tegelikult kasutajate süü läbi tekkinud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.12.2003 15:50:34
|
|
|
no misasja te vaidlete?
kas ordi maksab selle cooleri omast taskust kinni või? garantiilised asjad saadetakse kõik tootjale tagasi. olgu see siis protsessor või IDE kaabel
kuidas nad sinna tootjale tagasi saavad on PUHTALT firma asi
ja sellist teenindust/käitumist nagu ma sellest tekstist lugesin annab ikka tõepoolest kohata
kliendile on KOHUSTATUD andma samaväärne või PAREM cooler ilma mingi kobinata
ma soovitaks hädasolijal natuke resoluutsemat suhtumist üles näidata.
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
07.12.2003 18:03:41
|
|
|
| HPTA374 kirjutas: |
no misasja te vaidlete?
kas ordi maksab selle cooleri omast taskust kinni või? garantiilised asjad ...
. |
Just nimelt, selles asi ongi, et garantiilised asjad...
Aga kahjustused ventilaatori labadel ei käi ei Thermaltake`il, ei CoolerMasteril, ei Zalmanil ega ka mõnel teisel tootjal gar. juhtumite alla. Seega ei vaheta tootja müüjal ka neid niisama välja ja vastus oleks: "Jah, sellised juhtumid maksab vahendaja omast taskust välja". Seega huupi ei maks lahmida ja kõiges müüjat süüdistada...
Pealegi pole me siiani näinud Mario poolt näidatavat pilti coolerist. Võibolla on põhjus selles, et ka pildilt paistaks välja tema poolt mainitud ühe väikese täkke asemel mitu suurt... ja sellisel juhul kaotaks mõtte ka kogu ülejäänud tema poolt esitatud kriitika jada meie aadressil - sest kui juba väide "ühe väikese sälgu" kohta osutub valeks, siis miks peaks ülejäänut sellele vaatamata pimesi puhta kullana võtma...?
Aga pakkumine on siiski endiselt jõus...esitage keegi siin vettpidav teooria, mille alusel kirjeldatud füüsilised vigastused saaks liigitada tootjapoolse praagi alla, mitte kasutaja poolt, kas siis tahtlikult või mitte tahtlikult tekitatuna, ja ongi lugu lahendatud...kod. Mariol saab TT V11 vahetatud, pealekauba lisaks veel omal vabal valikul korpuse lisaventilaator ning loomulikult ka meiepoolsed vabndused...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
07.12.2003 18:24:46
|
|
|
Kas ma siis saan auhinnaks ventilaatori,kui ma pakun sellise vettpidava teooria välja,et tootjapoolse firma töötajate lapsed käisid laos ringi,kruvikas näpus ning kriipisid,mis ette juhtus?
Kunagi ,kui keefir veel kolmnurkses papiplaskusse villiti ja hapukoor väikeses purgis ja seline fooliumikaas peal oli,siis ma nägin küll korra,kui müüjatädi poeg,kes töö juurde kaasa võetud ,käis kõik hapukoorepurgid väikese nõelaga läbi s.t. suskas iga kaane sisse sälgu või paar.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
07.12.2003 18:48:07
|
|
|
Teooria iseenesest on hea, kui siiski mitte vettpidav , kuna idee kohaselt peaks olema kontrollitav, kas keegi väikstest värvilistest TT tööliste põngerjatest on viimasel ajal Eestit külastanud... kuigi minu käsi selliste dokumentideni ilmselt ei ulatu, pakun siiski et mitte...
Aga kuna idee iseenesest on hea ja viide "kallile" NL-ajale samuti (olen vist isegi omal ajal poest hapukoorepurkidel kaasi väänamas käinud ), siis võid soovitud cooleri meilt magusama hinnaga saada - tule ja küsi...
Muide, sellises stiilis "lahenduskäik" on mul ka enesel välja pakkuda ning märksa vettpidavam Hetkel jään aga veel äraootavale seisukohale, kuna vaidluse teine pool pole oma lõplikku sõna veel öelda jõudnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.12.2003 18:59:05
|
|
|
no kuidas need täkked sinna said?
ventikale töökäigus? ei usu
et tyyp surus at kasti atxi plaati ? ei usu
palju see cooler maksab?
ordi sellise ülla zhestina võib see paarsada krooni maksta küll
ma ei taha mõeldagi sellele palju ta koorib
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
07.12.2003 19:49:35
|
|
|
Üldiselt ma ei leia praegu enam pointi, miks asjaosalised peaksid siin vaidlust jätkama. Kui kliendil on pretensiooni garantiiteeninduse otsuse õigsuse osas on tal õigus pöörduda tarbijakaitsesse, kes siis vastavalt vajadusele korraldab ekspertiisi sertifitseeritud eksperdiga. Kohvipaksu pealt ennustades ei ole meil õigust siin mitte kedagi süüdistada.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrik
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2003
|
07.12.2003 20:11:13
|
|
|
| HPTA374 kirjutas: |
no kuidas need täkked sinna said?
ventikale töökäigus? ei usu
et tyyp surus at kasti atxi plaati ? ei usu
palju see cooler maksab?
ordi sellise ülla zhestina võib see paarsada krooni maksta küll
ma ei taha mõeldagi sellele palju ta koorib  |
Väga lihtne - tüüp asjatas töötava masina sees ja juhtumisi sattus miski minema cooleri labade pihta. Tulemuseks täkked labadel. Ja nüüd on müüja süüdi? Miks peaks müüja oma taskust kliendi võimalikku pahatahtlikkust kinni maksma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaifo
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2003
|
08.12.2003 07:03:05
|
|
|
Kõik käib seerianumbrite järgi, kui ei klapi baasides olevaga, siis küsivad raha muidu vahetatakse garantiikorras välja või pakutakse mõnda muud samalaadset toodet (hinnavahe peab ise kinni maksma). Üldjuhul ei ole probleeme olnud varem!
_________________ Never say Never! |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Allu2oo3
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2003
|
08.12.2003 23:53:12
|
|
|
Mul jällegi Pärnu Ordis 3 korda tynksu tehtud kaks korda kehvema asja saanud ja ühe korra praem asja saand
et nagu GeForce FX 5200 asemel sain hoopis GeForce FX 5200 ultra(hinnavahe umbes tonn)...... muidu juhataja on lahe aga teiega rääkides on tal millegipärast jalg alati toolil ....üldiselt ordi s....
RAIBS..... ega sa juhuslikult ordis ei tööta???? selline mulje jääb küll et oled siia NEWb kasutaja teinud...... sa millegi pärast kaitsed siin ORDIT kõvasi......ja nagu üritad ordi garantiitegijate näiteid siia tuua...... ( kasutaja on alati ise süüdi....)
see on põhiline mida kõigepealt öeldakse.
aga nagu kas keegi teab kus ordi teeb "sõltumatut" ekspertiisi??? sõps saatis jupi ekspertiisi ja sai siis ordilt kirja et jubenz oli katki. lahe ekspertiis siis.... ja miks seal oli nii kangesti isiku andmeid( e-mail, tel, aadress) vaja, kui kiri ekspertiisilt tuli ordist???
_________________ Keep Cool |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
08.12.2003 23:56:12
|
|
|
| Allu2oo3 kirjutas: |
| RAIBS..... ega sa juhuslikult ordis ei tööta???? selline mulje jääb küll et oled siia NEWb kasutaja teinud...... sa millegi pärast kaitsed siin ORDIT kõvasi......ja nagu üritad ordi garantiitegijate näiteid siia tuua...... |
Enne lärtsuma hakkamist tasub teemat ikka paremini lugeda https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=69995&postdays=0&postorder=asc&start=24
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oki
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003
|
09.12.2003 00:09:03
|
|
|
no aga kuulge...
Kui vendil on väike kriim peal... kuidas saab see siis seda põhjustada, et vent alguses mõnda aega pläriseb ja siis lõpetab plärisemise järele...
Kui see oleks selle kriimu viga, siis ikka pläriseks kogu aeg
või eksin
_________________ O: 256MB pc3200 või hästi klokkuv pc2700
http://www.hinnavaatlus.ee/phorum/viewtopic.php?t=70230&highlight= |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vidrikjupiter
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2003
|
09.12.2003 00:14:49
|
|
|
vaidluse teine pool ehk senjoor mario on kadunud kuskile...
edit:
| Xayqo kirjutas: |
| Laus huumor ja läbustamine |
läbu või mitte, aga kuidagi ühte väravasse läheb teie kisa, samal ajal kui teine pool üldse ennast näole ei anna
_________________ andmekaitse ameti arvates normaalne
viimati muutis vidrikjupiter 09.12.2003 00:47:46, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Barbo20
HV veteran

liitunud: 21.06.2003
|
09.12.2003 01:26:12
|
|
|
Kusjuures spetsiaalselt selle teema jaoks võtsin kruvvari ja proovisin järgi asja: kuna endal just hetkel arvutil kaan maas ja korpuse vent on tagaseinas olemas sai sinna kruvikeeraja vahele suratud (töötava vendi vahele) ei juhtunud mitte midagi muud, kuiet jäi seisma, võtsin kruvvari ära ja läks täpselt samamoodi tööle ja ei mingit suurenenud häält (loomulik müra suurenemine on igal vendil alguses nii 5 sec, kuid see kaob). Sai siis teinegi test tehtud, et veenduda, et äki ma ei ole kompetentne testimaks, sai siis vaikselt kruvvarit vastu ventikat lastud, et tuli "lahe plärin" ja ventikas võttid hoogu maha. Peatasin siis näpuga kinni, et uurida tulemust... ventika labadele tulid peale meeletult madalad vaod, mida on raske märgatagi ja nii kõigile labadele. Lasin siis vendi uuesti töösse ja sama värk, et alguses 5 sec oli müra suurem ja siis stabiliseerus norm töö. Järelikult kruvvari teema vist langer ära kuna ma arvan/loodan, et kasutaja Mario ei ole Neo (filmist Matrix) kes suudab töötava ventika vahele panna kruvvari, et ainult kolme laba puutuks (või kurat teab vb on ka ). Jääb ainult variant, et kruvvar sattus sinna leismise ajal/emaplaadi paigaldamisel või siis oli vent enne vigastatud. Kell on palju minu jaoks, et täna ei hakka enam testi tegema teise ventikaga, et tõmban seisvale ventikale labade peale kruvvariga sügavad vaod sisse, et mida asi siis teeb, kuid kui HV-lased tõe väljaselgitamiseks seda nõuavad, siis teen ära. Loodan, et nüüd mul case fan ei sure järsku ära, kuid siiani on silent. Ahjaa tegu on mul k-salooni läbipaistav faniga + led hind 49 kr. Proovige äki saate hakkama kolme laba puutumisega töötava vendiga ja kas plärrab 2 min enne, kui vait jääb. Mul on selline vent olnud küll, kuid see oli vana videokaardi vent, mis peale puhastamist hakkas lärmama, kuid jäi ~2 min pärast vait. Ordiga ainult head kogemused klienditeeninduse poolt.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oki
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Computer Doctor
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2003
|
09.12.2003 07:33:38
|
|
|
| Kes ventika ehitust ja koolifüüsikat tunneb, saab vaidlematagi aru et töötav vent läheb "rivist välja" kui teda töö ajal peatatakse. Ning mida järem tõkestamine, seda tõsisema "paugu" vent ka saab. ning kes rohkem asja vastu huvi tunneb, võiks tutvuda ka sellega kuidas üldse ventikat tehase tsentseeritakse ning milleks see vajalik on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
09.12.2003 10:02:45
|
|
|
Kuna mitmed kasutajad tõestasid oma äärmist madalat IQ taset, siis pidin teemat puhastama
Paluks jääda ikka konkreetse juhtumi ja poe piiridesse. Ja nendel, kes ainult oletusi pilluvad siin ja ka koolifüüsikast aimu pole paluks oma suud mitte avada!
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
09.12.2003 10:43:36
|
|
|
| Allu2oo3 kirjutas: |
Mul jällegi Pärnu Ordis 3 korda tynksu tehtud kaks korda kehvema asja saanud ja ühe korra praem asja saand
et nagu GeForce FX 5200 asemel sain hoopis GeForce FX 5200 ultra(hinnavahe umbes tonn)...... |
Väga vabandan - kuna nimetatud kaardid olid müüki tulles ühesugustes pakendites ning neid eristas omavahel vaid väike markeeringu erinevus karbi küljel (ühel FX-20, teisel FX-30) siis võis juhtuda tõesti, et püüdes sulle kiiret ja korralikku teenindust pakkuda, said kogemata vale kaardi. Et kui sa rahul pole, oleme nõus selle sulle õige vastu välja vahetama
| Allu2oo3 kirjutas: |
...... muidu juhataja on lahe aga teiega rääkides on tal millegipärast jalg alati toolil .... |
Eee...tegelikult mitte küll toolil. See kõrgendatud lett, mille taga ma istun - seal on lihtsalt selline riiulitaoline asjake. Õnnetuseks on see täpselt parajal kõrgusel ja ma tõesti vahest unustan end, kuna nii on mugav... Katsun end parandada kuigi teisipidi võttes - see loob sellise vabama õhkkonna ja kliendiga vestlusest ei saa selline üksluine ametlik lalin...
| Allu2oo3 kirjutas: |
Selline mulje jääb küll et oled siia NEWb kasutaja teinud...... sa millegi pärast kaitsed siin ORDIT kõvasi...... |
Eraldi selle teema pärast pole ma kasutajakontot teinud. Võrdleme kasvõi kuupäevasid...
| Allu2oo3 kirjutas: |
...... ( kasutaja on alati ise süüdi....)
see on põhiline mida kõigepealt öeldakse.
|
Vaidlen vastu. Tegelikult on imevähe juhtumeid, kus me garantiist keeldume... Ilmselt siin seda keegi muidugi ei usu, kuna kõik paistavad juba niigi müüjavaenulikult meelestatud olevat, taipamata seejuures, et ma ise olen tegelikult samasugune tarbija...
Ning kuna saatuse tahtel leiba teenin müümisega, siis olen suutnud lisaks müüja ostu-müügilepingujärgsetele kohustustele selgeks teha ka kliendi kohustused (uskumatu küll, aga sellised asjad on ka olemas )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.12.2003 16:26:46
|
|
|
raibs, kuna sa töötad ordis siis mainiks ära oma "ebamoraalse" avastuse, eelmine aasta(või oli üleelmine :\) otsisin hiirt mida osta, vaatasin et kuradi kallid, ja siis vestlesin mingi mehega , samal ajal vahtis tyyp lcd pealt pornot, kui mina selle kõrval seisin. huvitavalt koolitatud personal teil
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
09.12.2003 16:34:46
|
|
|
Porno loob "vabama õhkkonna"
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raibs
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2003
|
09.12.2003 16:37:35
|
|
|
| Siinkohal oskan vaid vabandada, kuigi ennast selles küsimuses vastutavaks ei pea. Aasta tagasi olin mina veel lihtsalt "garantiiäss" ning paari aasta jooksul on meil erinevatel põhjustel ka kaader muutunud. Aga vabandused sellegipoolest ja teen kõik endast oleneva, et sellist asja meie filiaalis enam ei juhtuks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|