Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 29.06.2011 16:12:11 vasta tsitaadiga

pppd,
ei keegi eeldagi, et müügitibinad hakkaks ruutereid remontima. piisab ju kui lihtsalt pilgu peale viskab ja vajadusel ise asja sobivale firmasisesele üksusele edasi organiseeriks ning kooskõlastaks juba tehniku visiidi, kui ruuter ilmselgete tahmajälgedega ja kliendiga selles ühele meelel jõutakse, siis on raske võtta uus karp ruuteriga ja see samas maha müüa, garantiina vahetada, kasutuslepingut pikendada vms?. kui inimene tellib või tahab midagi, siis lastakse tal küll esimeses järjekorras tallata neisse esindustesse täpselt samade vidinate järele. oled ise elioni töötaja? või lihtsalt ülileplik tarbija ja sulle meeldibi ennast solgutada lasta?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.06.2011 16:27:33 vasta tsitaadiga

mina saan aru et selles protsessis ei pääse tehnikust üle ega ümber, sest müügiinimene lihtsalt ei ole kvalifitseeritud seadme kohta mingit arvamust avaldama, kõik need väljapakutud järgnevad tegevused eeldavad tehniku hinnangut seadme kohta. Aga eks see olegi nii et ühed inimesed eelistavad oma probleemidega õiges järjekorras õigete inimeste poole pöörduda, et niimoodi kõige kiiremini kõige parem lahendus leida, teised jälle järjekindlalt peaga vastu seina joosta ja pärast avalikult ulguda et miks neid ei taheta nende poolt valitud ajal ja nende poolt valitud kohas ööpäevaringselt ilma viivituseta teenindada, see oleks ju ettevõttest nii mõistlik. Seda viimast suhtumist välja naerda võin ma ka ilma Elioni palgal olemata.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 29.06.2011 17:01:35 vasta tsitaadiga

kui selles protsessis ei pääse tehnikust üle ega ümber, selles vajaduses vist keegi ei kahtlegi. asi on jäigas, ajast-arust suhtumises ja töökorralduses, mis ei too kasu kummalegi poolele. sa võid ju olla nii tarmukas, et suudad ise "õiges järjekorras õigete inimeste poole pöörduda" aga sa võiks aru saada ka sellest, et kõik ei ole kursis nende "õigete" asjadega või puuduvad neil parasjagu võimalused "õige" järjekorra rakendamiseks. kas seepärast peab hakkama nii endale kui kliendile tootma peaga vastu seina jooksmise etappe juurde? kui nii, siis soovin edu!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.06.2011 17:05:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Üritasin nende juurde ühte ruuterit kontrollima viia, et kui katki, siis saab võibolla uue.

Ja siis hakkas pihta me ei kontrolli, me ei oska, me ei saa, me oleme ainult müüjad, kutsuge see lilla mees lilla autoga, makse pappi jne...

Sellest sai siis kõik alguse. Jah, ilmselt olen mina erandina nii tarmukas ja tark ja osav et pean seda kohe algselt välja pakutud "lilla mees lilla autoga" lahendust suht arusaadavaks, kasutatavaks ja mõistlikuks. Aga jah, miks otse minna, kui ringi saab, eriti veel kui ringi minnes saab vinguda et veel suurema ringiga minna ei võimaldatud...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 17:36:04 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
tsitaat:
Üritasin nende juurde ühte ruuterit kontrollima viia, et kui katki, siis saab võibolla uue.

Ja siis hakkas pihta me ei kontrolli, me ei oska, me ei saa, me oleme ainult müüjad, kutsuge see lilla mees lilla autoga, makse pappi jne...

Sellest sai siis kõik alguse. Jah, ilmselt olen mina erandina nii tarmukas ja tark ja osav et pean seda kohe algselt välja pakutud "lilla mees lilla autoga" lahendust suht arusaadavaks, kasutatavaks ja mõistlikuks. Aga jah, miks otse minna, kui ringi saab, eriti veel kui ringi minnes saab vinguda et veel suurema ringiga minna ei võimaldatud...


+1 thumbs_up.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 17:52:53 vasta tsitaadiga

Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.

Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.

See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 17:56:01 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.

Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.

See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata.

äss, miks sa Elioni üldse ronisid, kui juba ammu oli teada, et asi katki on? icon_eek.gif

Seda ei tahtnud, et tehnik kohapeal kruvid lahti keeraks, tahtsid hoopis, et ta teeks seda esinduses. icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 17:59:42 vasta tsitaadiga

Peale experdis käimist oli teada. Enne käisin ju Elionis.

Ära loe ridade vahelt icon_idea.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 19:54:31 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks - kunagi (~4-5 aastat tagasi) said kliendid viia enda katkiseid ruutereid/modemeid ka otse esindusse. See võimalus aga lõpetati ära. Nüüd on kaks varianti (kui on rohkem siis võib igaüks juurde mõtelda) miks praegune süsteem on loodud:

1. Elion nägi suurepärast võimalust klientidel elu võimalikult ebamugavaks teha ning tasulise tehniku visiidiga kundesid armutult lüpsta
2. See ei olnud mõistlik ei kliendile ega Elionile. "Mõistlik" on laia tähendusega, muuhulgas "majanduslikult kasulik".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 22:48:39 vasta tsitaadiga

Seda enam tekib küsimus kümnest viimasest postist, mille kuradima pärast peaks tänapäeva mugavas maailmas klient jooksma teenusepakkuja poolt antud garantiiseadmetega esindusse ning olema mingi aja pildita ja ühenduseta? Elion on kõik mugavaks teinud ning klient võib diivanil popcorni nosida ning ainult telefonikõne teha, et ühendus ei tööta, eriti kui ta on veendunud, et rike pole põhjustatud toas kaablilõhkumisest, seadmed pole riknenud äikese tagajärjel ning seadmetel on garantii. Tehnik ludib tasuta kohale ning teeb kõik korda.
Isegi kui rike on äikese tõttu seadmes, maksab ta vaid uue seadme hinna ning ei pea esindusse sõitma uut tooma. Isegi kui viga on vaid toakaablis, saab klient 17.90 ja paari pistikupesa vms hinnaga teenuse taastatud. Klient hoiab kokku nii kütte- auto- kui ajakulu.

Ja siin on vihane klient, et miks ta ei saa esinduses kohapeal seadmetele ekspertiisi teha, inimeste poolt, kes on õppinud müüma. Euronics võtab su äikest saanud teleri letil lahti ja ütleb, et antennipesa on must või? Jube õelad kommentaatorid on viimasel ajal.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 22:52:10 vasta tsitaadiga

Tasuta? Miks tasuta? Kas sa maksad teenuse eest räiget raha, et kõik ülejäänud peab tasuta olema?
Vali üks: odav sideteenus/kallid lisateenused või kallis sideteenus/tasuta lisateenused. Mõlemat tänapäeval ei saa.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.06.2011 22:55:03 vasta tsitaadiga

to indrekp

aga kui sul mobla katki läheb, kas lähed esindusse ja nõuad et diagnoos su debiilile pandaks ?
halligi, saadad selle päevadeks tehnikute kätte, tahaks näha, et lased minis tibil telefoni lammutada icon_lol.gif[/b]

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2011 22:55:37 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.

Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.

See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata.


Vanasti öeldi selle kohta: Jesli tselovek durak, to eto na dolga. Kas valus ei ole oma juttu lugeda thumbs_down.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 00:29:05 vasta tsitaadiga

tasuline kutse on suht normaalne asi, kõikidel on nii, lihtsalt ühes see 45+eur maksab teisteil 20eur.. ehk sul ju elion, ilus auto tehnikul, ilusad ried ja bla bla, sega maksa raha icon_lol.gif elionil ülikond ka tahab endale uut s-classi osta ja mootorjahti 10+mln kroonides =) hiljuti nägin, et telset pani endal koduleheküljel VIP laev müüki 10mln-ga =)) kõik ju ilusasti elada tahavad, aga sa nagu rahakott oled icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 10:03:25 vasta tsitaadiga

Elion kõva firma. Mõlemad ETV HD kanalid ära kryptinud. Takistavad riigitelevisiooni vaatamist
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unn
HV kasutaja


liitunud: 16.05.2002




sõnum 30.06.2011 10:20:23 vasta tsitaadiga

No kui ETV-d SD olemas siis ju ei takista? Starmanil ka ETVHD tasulises paketis aegade algusest peale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 10:27:10 vasta tsitaadiga

No starman on üldse omamoodi firma, tol kõik ju kinni peale tavalise etv (ka teised FTA kanalid). Samas starmanis lihtne. arvutile soft peale, kaart sisse ja voilaa peaks kanalid lahti olema.

Anyway kui kryptituks jääb siis mina läbi boxi kantpeasi küll vaatama ei hakka. Samuti tahaks ehk asja HD-s ka kettale talletada (eelmine laulupidu kenasti olemas). Blu-Ray vaevalt keegi vaevub välja andma.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 10:31:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No starman on üldse omamoodi firma, tol kõik ju kinni peale tavalise etv (ka teised FTA kanalid). Samas starmanis lihtne. arvutile soft peale, kaart sisse ja voilaa peaks kanalid lahti olema.

Anyway kui kryptituks jääb siis mina läbi boxi kantpeasi küll vaatama ei hakka. Samuti tahaks ehk asja HD-s ka kettale talletada (eelmine laulupidu kenasti olemas). Blu-Ray vaevalt keegi vaevub välja andma.


a muidu imelik küll, miks ei tehta TASUTA riigikanaalid FTAks? :/ Muidu DVB-T levivad on ka h264 ja MPEG4 ehk kvaliteet nendel on väga hea, aga kui HD oleks oleks veelgi parem, tuleb siis võimsama multimediakeskus ehitada et vaadata saaks =))))
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 13:59:55 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
tasuline kutse on suht normaalne asi, kõikidel on nii, lihtsalt ühes see 45+eur maksab teisteil 20eur.. ehk sul ju elion, ilus auto tehnikul, ilusad ried ja bla bla, sega maksa raha icon_lol.gif elionil ülikond ka tahab endale uut s-classi osta ja mootorjahti 10+mln kroonides =) hiljuti nägin, et telset pani endal koduleheküljel VIP laev müüki 10mln-ga =)) kõik ju ilusasti elada tahavad, aga sa nagu rahakott oled icon_lol.gif icon_lol.gif


Ja siin kommenteerib mees kes sõidab kliendi juurde vana künaga, käib lõhkiste teksadega ning kodulehel pakub kliendile liitumist: http://www.moonnet.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=63
Liitumise (kaabliga) hind sõltub töö raskusest ja rajoonist (kuni 450-ni eek)
koduleht on nagu pudru ja kapsad, pool eesti, pool vene keeles, igal lehel omad tooted ja hinnad, ei saagi aru mida pakutakse. Kilobiti kaupa internetti saab vist küll: unlimited 2Mbps/100kbps 259 eek

Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised. Liitumisel, seadmed ja paigaldus koos vajaliku materjaliga tasuta, seadmete garantii kohapeal ja tasuta. Rikke käigus rikkekoha lokaliseerimine kliendi juures tasuta, ei mingit visiiditasu ega raha. Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees. icon_smile.gif
Visiiditasu ning töötasu arvestatakse vaid siis kui klient soovib mingit tasulist tööd oma valdustes. (koer näris kaabli läbi ja vaja parandada jne)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2011 14:17:16 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised... blablabla...

No offence, kasutan Elioni teenuseid, ja olen väga rahul, aga sina, kui sepp Elionist lihtsalt ei ole adekvaatne seda siin kuulutama, veel vähem rääkima mingist "kliendi vaatest". doh.gif
Riivas silma...
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 30.06.2011 15:46:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised. Liitumisel, seadmed ja paigaldus koos vajaliku materjaliga tasuta, seadmete garantii kohapeal ja tasuta. Rikke käigus rikkekoha lokaliseerimine kliendi juures tasuta, ei mingit visiiditasu ega raha. Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees. icon_smile.gif
Visiiditasu ning töötasu arvestatakse vaid siis kui klient soovib mingit tasulist tööd oma valdustes. (koer näris kaabli läbi ja vaja parandada jne)

kohati tundub, et nende "tasuta" puhaste poiste küllasaatmisega keeratakse elionis vinti üle juba. tellisin tootevahetuse, kirja sai pandud, et seadmed endal olemas. teenus on tiksunud juba mingi 10+ aastat ilma, et mingeid tehnikuid mul vaja oleks olnud vaatamata mitmekordsele seadmete ja pakettide vahetusele (ja neid ma oma kodus näha ei taha ka. ei puhaste lillade pükstega ega kauboi riietes icon_smile.gif). ruuteri suudan ka ise häälestada ja pistiku seina lükata. helistab siis ükspäev tädi ja kukub ilma mingi sissejuhatuseta või selgituseta pudrutama mulle tehniku saatmisest ja visiidiajast. kui peale mitmekordset katset õnnestus ta jutuvada mul katkestada ja talle öelda, et oot-ooot pidagu ikka hoogu.., et mida ja keda ja kuida? mul EI OLE MINGIT TEHNIKUT VAJA! ja toimivad seadmed on kõiki olemas nagu ma teile tellimusse märkisin! Siis kukkus tädi kokutama ja pudistama et tal pidavat mingid segased töökäsud olema, et "aaaaa, tootevahetus" ja ta ei saagi aru, mis tal seal on. ühesõnaga elionis on kogu see tellimuste haldamine ikka täielik pudru. üks lüli ei tea, mis teine teeb. telefonitibid ei tea mis tellitud s.t. mida täpselt kliendil online tellimusse kirja sai, mis teenus tal enne oli, mida üldse vaja jne., kõne algul ei küsita ka, suhelda ei osata jne. kahju, et ei salvestanud seda kõnet, oleks saanud päris hea töönäite sellest "mugavusest". ja kõik see "tasuta" asjade jutt jälle.. kas teil endal imelik ei ole sellist jama siia ajada? tasuta pole teil ju mitte kui midagi, kõik on ilusti teenustasu sisse suratud, kaasa arvatud hulgaliselt mõttetuid tehniku visiite! icon_biggrin.gif kelle jaoks on tähtis oma raha eest lilla töömehe puhtaid pükse imetleda või tibindusega aega veeta, see on muidugi elionist sillas. kelle jaoks on tähtis kiirem proffesionaalne internetiühendus ning personaalsem klienditeenindus, selle jaoks pole need asjad tähtsad, ta maksab töömehe pükste asemel pigem asja eest, mida ta igapäevaselt reaalselt kasutab. väga armetu on siin konkureerivate väikefirmade peale paska loopida! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.06.2011 16:17:13 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima. icon_lol.gif


Mhm.

Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?

Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 30.06.2011 16:55:23 vasta tsitaadiga

sigakoer kirjutas:
pinnawaatluz kirjutas:
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima. icon_lol.gif


Mhm.

Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?

Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve?

ilmselt ei saanud sa üldse asjale pihta milles point oli. nagu siin juba öeldi, oli varem neil teistsugune töökorraldus ja võeti neid peetis seadmeid salongides vastu ning ka vahetati jmt. kui mõni inimene pole praeguse süsteemiga kursis või mingil muul põhjusel (olgu selleks rikkist arvuti ja telefon, mille tõttu ei saa rikkest muul viisi teatada, elab näiteks samas lähedal või misiganes) oma ruuteriga sinna kohale läheb, siis käitutakse temaga seal nagu veneaegses miilitsapunktis. kordan veel: kui tõesti on selline töökorralduse muudatus, et ainult tehniku visiidiga saab asju lahendada, siis tuleb seda inimestele viisakalt selgitada ja ruuter juba teenindaja poolt tehnikule toimetada nagu varemalt seda tehti mitte inimesi jooksutada. keegi ei tahagi, et tibinad seal ruutereid hakkaks remontima kuigi pean ilmselgetel põhjustel peetis ruuteri vahetust ka tibile jõukohaseks aga olgu sellega kuidas on.. kui elion tahab lihtsalt tsikke jalgu kõlgutamas pidada, siis las ollagi nii! capito ya? tegelikult võiks need "müügisalongid" üldse kinni panna, las tehnikud tegelevad ka kodumüügiga. paistab, et neile on see lisatöö küll jõukohane. hoiaks üüratu hunniku pappi kokku. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 00:06:20 vasta tsitaadiga

pinnawaatluz kirjutas:
sigakoer kirjutas:
pinnawaatluz kirjutas:
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima. icon_lol.gif


Mhm.

Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?

Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve?

ilmselt ei saanud sa üldse asjale pihta milles point oli. nagu siin juba öeldi, oli varem neil teistsugune töökorraldus ja võeti neid peetis seadmeid salongides vastu ning ka vahetati jmt. kui mõni inimene pole praeguse süsteemiga kursis või mingil muul põhjusel (olgu selleks rikkist arvuti ja telefon, mille tõttu ei saa rikkest muul viisi teatada, elab näiteks samas lähedal või misiganes) oma ruuteriga sinna kohale läheb, siis käitutakse temaga seal nagu veneaegses miilitsapunktis. kordan veel: kui tõesti on selline töökorralduse muudatus, et ainult tehniku visiidiga saab asju lahendada, siis tuleb seda inimestele viisakalt selgitada ja ruuter juba teenindaja poolt tehnikule toimetada nagu varemalt seda tehti mitte inimesi jooksutada. keegi ei tahagi, et tibinad seal ruutereid hakkaks remontima kuigi pean ilmselgetel põhjustel peetis ruuteri vahetust ka tibile jõukohaseks aga olgu sellega kuidas on.. kui elion tahab lihtsalt tsikke jalgu kõlgutamas pidada, siis las ollagi nii! capito ya? tegelikult võiks need "müügisalongid" üldse kinni panna, las tehnikud tegelevad ka kodumüügiga. paistab, et neile on see lisatöö küll jõukohane. hoiaks üüratu hunniku pappi kokku. icon_razz1.gif


Elion ja ilmselt kogu progressiivne maailm oleksid rõõmsad, kui sa loobuksid Elioni teenustest ja valiksid omale uue sobiva interneti pakkuja. Küsin uuesti, kas valus pole sellist iba ajada? kopp.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.07.2011 02:19:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees. icon_smile.gif

See koolitatud mees on ikka täitsa naerukoht. Ei saa nad kohapeal alati hakkama midagi. Kaks korda käisid 2 mehega Pärnust 60 km kaugusel tutkimas ja ei saanud hakkama (ostke arvutile uus võrgukaart, me ei suuda teid rohkem aidata oli nende tekst), kuni kohalik itimees 15 minutiga asja korda tegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 08:24:02 vasta tsitaadiga

seeru, mis probleemiks oli?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.07.2011 09:16:56 vasta tsitaadiga

Probleem oli see, et tüübid tulid seadmetega uue kliendi juurde kohale ja ei saanud oma ruuterit arvutile taha, nii et nett oleks. Ei saadud õigeid netikaardi draivereid peale, kuigi kaart oli korras. Oma läpakaga said sealt samast netti küll. Ja sellepärast oli vaja kaks korda käia ja ikka ei saanud. Koolitatud tehnikud. Ei aitand ilusad püksid ega puhas auto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 11:40:44 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Probleem oli see, et tüübid tulid seadmetega uue kliendi juurde kohale ja ei saanud oma ruuterit arvutile taha, nii et nett oleks. Ei saadud õigeid netikaardi draivereid peale, kuigi kaart oli korras. Oma läpakaga said sealt samast netti küll. Ja sellepärast oli vaja kaks korda käia ja ikka ei saanud. Koolitatud tehnikud. Ei aitand ilusad püksid ega puhas auto.

Suurem osa tehnikuid on küll vastava hariduse ja ka koolituse saanud kuigi selline töö ei kuulu juba ammu enam tehnikute kohustuste hulka. Arvutihoolduste ja remontidega tegelesid Elioni tehnikud aastatel 2003-2006 vms. hetkel siiski prioriteet toodete ja teenuste tarnimine ning rikete lahendamine ning just selleks on vajalikud koolitused läbitud, samuti ka suhtlus jms koolitused. Kui klient ka tellib arvutihoolduse, saadetakse ka õige tehnik. Arvutitöökohade hooldus üldiselt kuulub endistele MicroLink tehnikutele kes nüüd samuti Elioni palgal on.

Sinu kirjeldus kõlab küll ulmeliselt nagu oleks tehnik tõsine tainapea olnud aga tegelikkuses võin sama lihtsa vastuse öelda, tehnik mudis masinasse õigeid drivereid kuid win oli juba nii peetis, et ükskõik mitu korda ta drivereid masinasse ka ei pannud, driver ei käivitunud, oletati, et võrgukaart vigane ja soovitati tuttaval it spetsialistil lasta uus võrgukaart panna. Tegelikult installeeris patsipoiss windoosa üle ja võrgukaart hakkas kenasti tööle. See ei ole ainulaadne juhtum aga isegi kui tehnik on pädev, ei ole tal 1,5h tootepaigalduse käigus samal ajal aega arvutisse windowsi installeerida. Teenuse toimivust näidatakse oma arvuti abil ning soovitatakse arvutiga hooldusesse pöörduda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 11:42:54 vasta tsitaadiga

Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 11:49:22 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 12:47:15 vasta tsitaadiga

Panin factory resetitud speedtouchi seina. Kui kiiresti ta vajaliku konfi alla laeb?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 14:01:26 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas.

thumbs_up.gif Hea lause, vaidlejatele sobiv aga kui foorumis küsimused vastuseid ei saa siis pole mõtet küsidagi. Seega poleks ka foorumil mõtet.

Max Powers kirjutas:
Panin factory resetitud speedtouchi seina. Kui kiiresti ta vajaliku konfi alla laeb?

kuni 5min.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.07.2011 14:11:01 vasta tsitaadiga

Kuidas siis kohalik itimees tegelt veel vähem kui 15 mindiga asja korda sai kui win peetis oli. Mingit winni ei tulnud seal uuesti installida. Jobud käisid pärnust kaks korda a 2 tundi. Nad ei saanud ju digiboxi teist vaatajakohta ka selle ajaga tööle.Minuarust, kui õieti mäletan, siis esimest ka mitte. Õppinud kohe seda? Jätsid ikka mulje küll. Neti panijad.
Tuli lihtsalt võrkar korra systemist maha võtta. Aga selle peale nad ei olnud tulnud. Ikka kõvad õppinud itimehed küll. Mingi väike proble oli seal veel, aga ruuteri häälestusega. Mis see winn sinna ruuteri häälestusse puutus? Arvuti oli uus ja korras. Võrgudraivereid ei olnudki peal. Ei pannud neid sinna ka need Elioni õppinud itimehed. Op oli XP.


viimati muutis seeru 01.07.2011 14:17:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 14:15:31 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kuidas siis kohalik itimees tegelt veel vähem kui 15 mindiga asja korda sai kui win peetis oli. Mingit winni ei tulnud seal uuesti installida. Jobud käisid pärnust kaks korda a 2 tundi. Nad ei saanud ju digiboxi ka selle ajaga tööle. Õppinud kohe seda? Jätsid ikka mulje küll. Neti panijad.

Ok, uurin välja milles küsimus oli, millal see juhtum umbes aset leidis? Hea kui kliendi aadressi PS paned.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.07.2011 14:24:48 vasta tsitaadiga

Üle aasta ikka tagasi umbes, aga nii markantne lugu et siiamaani selgelt meeles. Aadressi ma peast ei tea ja nemad ei tahtunud enam seda asja üles kaevata, kuna nad jõudsid klienditoe peale ka vihastada ja neil kama. Neil nüüd oma itimees. Nad pole ka päris arvutiinimesed ja neil natuke raske selliseid muresid kohe seletada, nüüd lihtsalt kutsuvad kohapealt mehe, kui vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 17:56:13 vasta tsitaadiga

Kas Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD on krüpteeritud kanalid? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 18:56:14 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Kas Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD on krüpteeritud kanalid? thumbs_down.gif

Jah icon_sad.gif Suht lame on ikka riigitelevisiooni kryptida

EDIT: päris hea kommentaar dtv foorumist

bljumkin kirjutas:
e--ee ...
mulle jääb asja juriidiline külg tiba arusaamatuks.
Kas Elionil on RIIGITELEVISIOONI transleerimiseks eksklusiivõigus?
Ja maksumaksja raha eest tehtava programmi krüptimine ...


ehk mõni elioni töötaja valgustaks, huvitab ennastki icon_cool.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.07.2011 11:28:52 vasta tsitaadiga

Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD kuidas ma neid kanaleid elioniga näen üldse? ei leidnud programmide nimekirjast :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2011 11:36:02 vasta tsitaadiga

Refresh nupule ja siis olemas. Aga vist vaid siis näed kui kanali nimekirjast valid etv hd. Kui nupuga eelmise kanali valid, siis vist vist näidanud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.07.2011 13:21:38 vasta tsitaadiga

Amino110 -nega ei näe. Motorola või AmiNET530 peab olema. Ja telku ikka HDMI sisendiga ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 13:24:38 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Amino110 -nega ei näe. Motorola või AmiNET530 peab olema. Ja telku ikka HDMI sisendiga ka.
Kanalit näeb ilma HD telekata ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 13:31:07 vasta tsitaadiga

SD-s ikka Amino110 -nega näeb?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 14:23:25 vasta tsitaadiga

Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga icon_biggrin.gif
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 14:34:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga icon_biggrin.gif
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga)


A530 sai võrgust välja lülitatud 1.juuli. Minuteada ei tohiks toimida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.07.2011 15:20:43 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
indrekp kirjutas:
Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga icon_biggrin.gif
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga)


A530 sai võrgust välja lülitatud 1.juuli. Minuteada ei tohiks toimida.


01.10.11 ikka lülitatakse. Algselt sai kuni 30. juuni tagastada A530 sooduspakkumisest osasaamiseks, kuid seda ka pikendati kuu võrra.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 02.07.2011 15:54:18 vasta tsitaadiga

Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...

Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 19:57:39 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...
Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun.

iga kord on ETV sellest materjalist korraliku DVD välja andnud, unistada võib aga äkki tuleb blu-ray?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.07.2011 22:36:22 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
sosssepp kirjutas:
Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...
Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun.

iga kord on ETV sellest materjalist korraliku DVD välja andnud, unistada võib aga äkki tuleb blu-ray?

reklaamivad ainult dvd'd praegu, kuigi laulupeost võiks ikka juba blu-ray anda küll, 90ndad helistasid ja tahavad oma dvd'si tagasi :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2011 23:10:38 vasta tsitaadiga

seletage mu lollile, ok, see vale teema, aga ikkagi

Kui etv-l hd kaamerad olemas, miks nad siis kogu aeg ei kanna HD kanalit/ signaali yle icon_question.gif
Isegi kui mingi asi on SD formaadis siis nad saavad seda ju upscaleda icon_rolleyes.gif
T**a ma pean saasta pilt vaatama, kui reaalsed võimalused on RIIGITELEVISIOONIS olemas icon_question.gif

Vabandust sõnavõtu pärast

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2011 23:33:37 vasta tsitaadiga

ETV-d ei pidanud HD huvitama. Nad ei saa aru milleks seda vaja on. + majas olev tehnika vist ei võimalda.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 352, 353, 354 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.