|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
29.06.2011 16:12:11
|
|
|
pppd,
ei keegi eeldagi, et müügitibinad hakkaks ruutereid remontima. piisab ju kui lihtsalt pilgu peale viskab ja vajadusel ise asja sobivale firmasisesele üksusele edasi organiseeriks ning kooskõlastaks juba tehniku visiidi, kui ruuter ilmselgete tahmajälgedega ja kliendiga selles ühele meelel jõutakse, siis on raske võtta uus karp ruuteriga ja see samas maha müüa, garantiina vahetada, kasutuslepingut pikendada vms?. kui inimene tellib või tahab midagi, siis lastakse tal küll esimeses järjekorras tallata neisse esindustesse täpselt samade vidinate järele. oled ise elioni töötaja? või lihtsalt ülileplik tarbija ja sulle meeldibi ennast solgutada lasta?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
29.06.2011 16:27:33
|
|
|
| mina saan aru et selles protsessis ei pääse tehnikust üle ega ümber, sest müügiinimene lihtsalt ei ole kvalifitseeritud seadme kohta mingit arvamust avaldama, kõik need väljapakutud järgnevad tegevused eeldavad tehniku hinnangut seadme kohta. Aga eks see olegi nii et ühed inimesed eelistavad oma probleemidega õiges järjekorras õigete inimeste poole pöörduda, et niimoodi kõige kiiremini kõige parem lahendus leida, teised jälle järjekindlalt peaga vastu seina joosta ja pärast avalikult ulguda et miks neid ei taheta nende poolt valitud ajal ja nende poolt valitud kohas ööpäevaringselt ilma viivituseta teenindada, see oleks ju ettevõttest nii mõistlik. Seda viimast suhtumist välja naerda võin ma ka ilma Elioni palgal olemata.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
29.06.2011 17:01:35
|
|
|
| kui selles protsessis ei pääse tehnikust üle ega ümber, selles vajaduses vist keegi ei kahtlegi. asi on jäigas, ajast-arust suhtumises ja töökorralduses, mis ei too kasu kummalegi poolele. sa võid ju olla nii tarmukas, et suudad ise "õiges järjekorras õigete inimeste poole pöörduda" aga sa võiks aru saada ka sellest, et kõik ei ole kursis nende "õigete" asjadega või puuduvad neil parasjagu võimalused "õige" järjekorra rakendamiseks. kas seepärast peab hakkama nii endale kui kliendile tootma peaga vastu seina jooksmise etappe juurde? kui nii, siis soovin edu!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
29.06.2011 17:05:34
|
|
|
| tsitaat: |
Üritasin nende juurde ühte ruuterit kontrollima viia, et kui katki, siis saab võibolla uue.
Ja siis hakkas pihta me ei kontrolli, me ei oska, me ei saa, me oleme ainult müüjad, kutsuge see lilla mees lilla autoga, makse pappi jne... |
Sellest sai siis kõik alguse. Jah, ilmselt olen mina erandina nii tarmukas ja tark ja osav et pean seda kohe algselt välja pakutud "lilla mees lilla autoga" lahendust suht arusaadavaks, kasutatavaks ja mõistlikuks. Aga jah, miks otse minna, kui ringi saab, eriti veel kui ringi minnes saab vinguda et veel suurema ringiga minna ei võimaldatud...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
29.06.2011 17:36:04
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| tsitaat: |
Üritasin nende juurde ühte ruuterit kontrollima viia, et kui katki, siis saab võibolla uue.
Ja siis hakkas pihta me ei kontrolli, me ei oska, me ei saa, me oleme ainult müüjad, kutsuge see lilla mees lilla autoga, makse pappi jne... |
Sellest sai siis kõik alguse. Jah, ilmselt olen mina erandina nii tarmukas ja tark ja osav et pean seda kohe algselt välja pakutud "lilla mees lilla autoga" lahendust suht arusaadavaks, kasutatavaks ja mõistlikuks. Aga jah, miks otse minna, kui ringi saab, eriti veel kui ringi minnes saab vinguda et veel suurema ringiga minna ei võimaldatud... |
+1
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.06.2011 17:52:53
|
|
|
Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.
Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.
See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
29.06.2011 17:56:01
|
|
|
| äss kirjutas: |
Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.
Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.
See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata. |
äss, miks sa Elioni üldse ronisid, kui juba ammu oli teada, et asi katki on?
Seda ei tahtnud, et tehnik kohapeal kruvid lahti keeraks, tahtsid hoopis, et ta teeks seda esinduses.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
29.06.2011 17:59:42
|
|
|
Peale experdis käimist oli teada. Enne käisin ju Elionis.
Ära loe ridade vahelt
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.06.2011 19:54:31
|
|
|
Lihtsalt infoks - kunagi (~4-5 aastat tagasi) said kliendid viia enda katkiseid ruutereid/modemeid ka otse esindusse. See võimalus aga lõpetati ära. Nüüd on kaks varianti (kui on rohkem siis võib igaüks juurde mõtelda) miks praegune süsteem on loodud:
1. Elion nägi suurepärast võimalust klientidel elu võimalikult ebamugavaks teha ning tasulise tehniku visiidiga kundesid armutult lüpsta
2. See ei olnud mõistlik ei kliendile ega Elionile. "Mõistlik" on laia tähendusega, muuhulgas "majanduslikult kasulik".
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.06.2011 22:48:39
|
|
|
Seda enam tekib küsimus kümnest viimasest postist, mille kuradima pärast peaks tänapäeva mugavas maailmas klient jooksma teenusepakkuja poolt antud garantiiseadmetega esindusse ning olema mingi aja pildita ja ühenduseta? Elion on kõik mugavaks teinud ning klient võib diivanil popcorni nosida ning ainult telefonikõne teha, et ühendus ei tööta, eriti kui ta on veendunud, et rike pole põhjustatud toas kaablilõhkumisest, seadmed pole riknenud äikese tagajärjel ning seadmetel on garantii. Tehnik ludib tasuta kohale ning teeb kõik korda.
Isegi kui rike on äikese tõttu seadmes, maksab ta vaid uue seadme hinna ning ei pea esindusse sõitma uut tooma. Isegi kui viga on vaid toakaablis, saab klient 17.90 ja paari pistikupesa vms hinnaga teenuse taastatud. Klient hoiab kokku nii kütte- auto- kui ajakulu.
Ja siin on vihane klient, et miks ta ei saa esinduses kohapeal seadmetele ekspertiisi teha, inimeste poolt, kes on õppinud müüma. Euronics võtab su äikest saanud teleri letil lahti ja ütleb, et antennipesa on must või? Jube õelad kommentaatorid on viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.06.2011 22:55:03
|
|
|
to indrekp
aga kui sul mobla katki läheb, kas lähed esindusse ja nõuad et diagnoos su debiilile pandaks ?
halligi, saadad selle päevadeks tehnikute kätte, tahaks näha, et lased minis tibil telefoni lammutada [/b]
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
29.06.2011 22:55:37
|
|
|
| äss kirjutas: |
Kui mul oli parasjagu linna asja, siis mõtlesin, et viin ta sinna kontrollida ja lahentada see jama seal ära. See tehnik sõidab ju niikuinii kuskilt Rakverest.
Elionis ei saanud targemaks, viisin siis Arvutiexperti. Seal siis sai kohe selgeks, et vigane.
Sinu arust, peaks ma peale koju jõumist kutsuma selle asjapulga ja maksma raha selle eest, et ta paar kruvi lahti keerab ja ütleb, et on jah katki, mis oli juba ammu teada. Kuna ruuter sai ilmselt äikest ei ole selle tehniku kutsimisel mitte mingit mõtet.
See näitab seda kui sitalt on Elion oma asjad organiseerinud ning mõtleb, et teistel inimestel pole autot, et nende juurde sõita, vaid peavad ise oma pirukatega alati kohale kolistama. Kõik ainult sellepärast, et klientidelt raha välja pumbata. |
Vanasti öeldi selle kohta: Jesli tselovek durak, to eto na dolga. Kas valus ei ole oma juttu lugeda
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
30.06.2011 00:29:05
|
|
|
tasuline kutse on suht normaalne asi, kõikidel on nii, lihtsalt ühes see 45+eur maksab teisteil 20eur.. ehk sul ju elion, ilus auto tehnikul, ilusad ried ja bla bla, sega maksa raha elionil ülikond ka tahab endale uut s-classi osta ja mootorjahti 10+mln kroonides =) hiljuti nägin, et telset pani endal koduleheküljel VIP laev müüki 10mln-ga =)) kõik ju ilusasti elada tahavad, aga sa nagu rahakott oled
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.06.2011 10:03:25
|
|
|
Elion kõva firma. Mõlemad ETV HD kanalid ära kryptinud. Takistavad riigitelevisiooni vaatamist
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unn
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002
|
30.06.2011 10:20:23
|
|
|
| No kui ETV-d SD olemas siis ju ei takista? Starmanil ka ETVHD tasulises paketis aegade algusest peale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.06.2011 10:27:10
|
|
|
No starman on üldse omamoodi firma, tol kõik ju kinni peale tavalise etv (ka teised FTA kanalid). Samas starmanis lihtne. arvutile soft peale, kaart sisse ja voilaa peaks kanalid lahti olema.
Anyway kui kryptituks jääb siis mina läbi boxi kantpeasi küll vaatama ei hakka. Samuti tahaks ehk asja HD-s ka kettale talletada (eelmine laulupidu kenasti olemas). Blu-Ray vaevalt keegi vaevub välja andma.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
30.06.2011 10:31:13
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
No starman on üldse omamoodi firma, tol kõik ju kinni peale tavalise etv (ka teised FTA kanalid). Samas starmanis lihtne. arvutile soft peale, kaart sisse ja voilaa peaks kanalid lahti olema.
Anyway kui kryptituks jääb siis mina läbi boxi kantpeasi küll vaatama ei hakka. Samuti tahaks ehk asja HD-s ka kettale talletada (eelmine laulupidu kenasti olemas). Blu-Ray vaevalt keegi vaevub välja andma. |
a muidu imelik küll, miks ei tehta TASUTA riigikanaalid FTAks? :/ Muidu DVB-T levivad on ka h264 ja MPEG4 ehk kvaliteet nendel on väga hea, aga kui HD oleks oleks veelgi parem, tuleb siis võimsama multimediakeskus ehitada et vaadata saaks =))))
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.06.2011 13:59:55
|
|
|
| eldorado kirjutas: |
tasuline kutse on suht normaalne asi, kõikidel on nii, lihtsalt ühes see 45+eur maksab teisteil 20eur.. ehk sul ju elion, ilus auto tehnikul, ilusad ried ja bla bla, sega maksa raha elionil ülikond ka tahab endale uut s-classi osta ja mootorjahti 10+mln kroonides =) hiljuti nägin, et telset pani endal koduleheküljel VIP laev müüki 10mln-ga =)) kõik ju ilusasti elada tahavad, aga sa nagu rahakott oled  |
Ja siin kommenteerib mees kes sõidab kliendi juurde vana künaga, käib lõhkiste teksadega ning kodulehel pakub kliendile liitumist: http://www.moonnet.ee/est/index.php?option=com_content&task=view&id=21&Itemid=63
Liitumise (kaabliga) hind sõltub töö raskusest ja rajoonist (kuni 450-ni eek)
koduleht on nagu pudru ja kapsad, pool eesti, pool vene keeles, igal lehel omad tooted ja hinnad, ei saagi aru mida pakutakse. Kilobiti kaupa internetti saab vist küll: unlimited 2Mbps/100kbps 259 eek
Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised. Liitumisel, seadmed ja paigaldus koos vajaliku materjaliga tasuta, seadmete garantii kohapeal ja tasuta. Rikke käigus rikkekoha lokaliseerimine kliendi juures tasuta, ei mingit visiiditasu ega raha. Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees.
Visiiditasu ning töötasu arvestatakse vaid siis kui klient soovib mingit tasulist tööd oma valdustes. (koer näris kaabli läbi ja vaja parandada jne)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
30.06.2011 14:17:16
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised... blablabla... |
No offence, kasutan Elioni teenuseid, ja olen väga rahul, aga sina, kui sepp Elionist lihtsalt ei ole adekvaatne seda siin kuulutama, veel vähem rääkima mingist "kliendi vaatest".
Riivas silma...
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
30.06.2011 15:46:03
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Saite asjast valesti aru, Kliendi vaates teeb Elion praegu kõik soodsamalt ja mugavamalt ära kui teised. Liitumisel, seadmed ja paigaldus koos vajaliku materjaliga tasuta, seadmete garantii kohapeal ja tasuta. Rikke käigus rikkekoha lokaliseerimine kliendi juures tasuta, ei mingit visiiditasu ega raha. Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees.
Visiiditasu ning töötasu arvestatakse vaid siis kui klient soovib mingit tasulist tööd oma valdustes. (koer näris kaabli läbi ja vaja parandada jne) |
kohati tundub, et nende "tasuta" puhaste poiste küllasaatmisega keeratakse elionis vinti üle juba. tellisin tootevahetuse, kirja sai pandud, et seadmed endal olemas. teenus on tiksunud juba mingi 10+ aastat ilma, et mingeid tehnikuid mul vaja oleks olnud vaatamata mitmekordsele seadmete ja pakettide vahetusele (ja neid ma oma kodus näha ei taha ka. ei puhaste lillade pükstega ega kauboi riietes ). ruuteri suudan ka ise häälestada ja pistiku seina lükata. helistab siis ükspäev tädi ja kukub ilma mingi sissejuhatuseta või selgituseta pudrutama mulle tehniku saatmisest ja visiidiajast. kui peale mitmekordset katset õnnestus ta jutuvada mul katkestada ja talle öelda, et oot-ooot pidagu ikka hoogu.., et mida ja keda ja kuida? mul EI OLE MINGIT TEHNIKUT VAJA! ja toimivad seadmed on kõiki olemas nagu ma teile tellimusse märkisin! Siis kukkus tädi kokutama ja pudistama et tal pidavat mingid segased töökäsud olema, et "aaaaa, tootevahetus" ja ta ei saagi aru, mis tal seal on. ühesõnaga elionis on kogu see tellimuste haldamine ikka täielik pudru. üks lüli ei tea, mis teine teeb. telefonitibid ei tea mis tellitud s.t. mida täpselt kliendil online tellimusse kirja sai, mis teenus tal enne oli, mida üldse vaja jne., kõne algul ei küsita ka, suhelda ei osata jne. kahju, et ei salvestanud seda kõnet, oleks saanud päris hea töönäite sellest "mugavusest". ja kõik see "tasuta" asjade jutt jälle.. kas teil endal imelik ei ole sellist jama siia ajada? tasuta pole teil ju mitte kui midagi, kõik on ilusti teenustasu sisse suratud, kaasa arvatud hulgaliselt mõttetuid tehniku visiite! kelle jaoks on tähtis oma raha eest lilla töömehe puhtaid pükse imetleda või tibindusega aega veeta, see on muidugi elionist sillas. kelle jaoks on tähtis kiirem proffesionaalne internetiühendus ning personaalsem klienditeenindus, selle jaoks pole need asjad tähtsad, ta maksab töömehe pükste asemel pigem asja eest, mida ta igapäevaselt reaalselt kasutab. väga armetu on siin konkureerivate väikefirmade peale paska loopida!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
30.06.2011 16:17:13
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima.  |
Mhm.
Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?
Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
30.06.2011 16:55:23
|
|
|
| sigakoer kirjutas: |
| pinnawaatluz kirjutas: |
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima.  |
Mhm.
Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?
Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve? |
ilmselt ei saanud sa üldse asjale pihta milles point oli. nagu siin juba öeldi, oli varem neil teistsugune töökorraldus ja võeti neid peetis seadmeid salongides vastu ning ka vahetati jmt. kui mõni inimene pole praeguse süsteemiga kursis või mingil muul põhjusel (olgu selleks rikkist arvuti ja telefon, mille tõttu ei saa rikkest muul viisi teatada, elab näiteks samas lähedal või misiganes) oma ruuteriga sinna kohale läheb, siis käitutakse temaga seal nagu veneaegses miilitsapunktis. kordan veel: kui tõesti on selline töökorralduse muudatus, et ainult tehniku visiidiga saab asju lahendada, siis tuleb seda inimestele viisakalt selgitada ja ruuter juba teenindaja poolt tehnikule toimetada nagu varemalt seda tehti mitte inimesi jooksutada. keegi ei tahagi, et tibinad seal ruutereid hakkaks remontima kuigi pean ilmselgetel põhjustel peetis ruuteri vahetust ka tibile jõukohaseks aga olgu sellega kuidas on.. kui elion tahab lihtsalt tsikke jalgu kõlgutamas pidada, siis las ollagi nii! capito ya? tegelikult võiks need "müügisalongid" üldse kinni panna, las tehnikud tegelevad ka kodumüügiga. paistab, et neile on see lisatöö küll jõukohane. hoiaks üüratu hunniku pappi kokku.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
01.07.2011 00:06:20
|
|
|
| pinnawaatluz kirjutas: |
| sigakoer kirjutas: |
| pinnawaatluz kirjutas: |
tsikid, kes esinduses ei suuda ruuteril tahmajägi tuvastada või ei oska kliendile normaalselt asju selgitadagi saadaks küll mujale hängima.  |
Mhm.
Mida müügiesindustes müüja ametisse värvatud tšikid veel diagnoosida peaksid oskama, äkki veel wimaxi seadmete ja IP telefonide ja üleüldse Elioni esindustes müüdavate mitme tuhande vidina ja võrguseadme hädasid?
Kui su võrk või seade on katki/ei tööta, siis selle lahendamiseks on olemas sellised päris spetsiaalsed asjamehed nagu tehnikud. Kui sa sõidad autoga auku ja esisilla lõhki, mis sa viid masina seepeale salongi müügimehe kätte tagasi ve? |
ilmselt ei saanud sa üldse asjale pihta milles point oli. nagu siin juba öeldi, oli varem neil teistsugune töökorraldus ja võeti neid peetis seadmeid salongides vastu ning ka vahetati jmt. kui mõni inimene pole praeguse süsteemiga kursis või mingil muul põhjusel (olgu selleks rikkist arvuti ja telefon, mille tõttu ei saa rikkest muul viisi teatada, elab näiteks samas lähedal või misiganes) oma ruuteriga sinna kohale läheb, siis käitutakse temaga seal nagu veneaegses miilitsapunktis. kordan veel: kui tõesti on selline töökorralduse muudatus, et ainult tehniku visiidiga saab asju lahendada, siis tuleb seda inimestele viisakalt selgitada ja ruuter juba teenindaja poolt tehnikule toimetada nagu varemalt seda tehti mitte inimesi jooksutada. keegi ei tahagi, et tibinad seal ruutereid hakkaks remontima kuigi pean ilmselgetel põhjustel peetis ruuteri vahetust ka tibile jõukohaseks aga olgu sellega kuidas on.. kui elion tahab lihtsalt tsikke jalgu kõlgutamas pidada, siis las ollagi nii! capito ya? tegelikult võiks need "müügisalongid" üldse kinni panna, las tehnikud tegelevad ka kodumüügiga. paistab, et neile on see lisatöö küll jõukohane. hoiaks üüratu hunniku pappi kokku.  |
Elion ja ilmselt kogu progressiivne maailm oleksid rõõmsad, kui sa loobuksid Elioni teenustest ja valiksid omale uue sobiva interneti pakkuja. Küsin uuesti, kas valus pole sellist iba ajada?
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.07.2011 02:19:42
|
|
|
| tsitaat: |
| Pealegi tuleb koolitatud mees, puhaste riiete ja puhta autoga kohale ja ei käitu nagu mõni suvaline külaitimees. icon_smile.gif |
See koolitatud mees on ikka täitsa naerukoht. Ei saa nad kohapeal alati hakkama midagi. Kaks korda käisid 2 mehega Pärnust 60 km kaugusel tutkimas ja ei saanud hakkama (ostke arvutile uus võrgukaart, me ei suuda teid rohkem aidata oli nende tekst), kuni kohalik itimees 15 minutiga asja korda tegi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.07.2011 08:24:02
|
|
|
| seeru, mis probleemiks oli?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.07.2011 09:16:56
|
|
|
| Probleem oli see, et tüübid tulid seadmetega uue kliendi juurde kohale ja ei saanud oma ruuterit arvutile taha, nii et nett oleks. Ei saadud õigeid netikaardi draivereid peale, kuigi kaart oli korras. Oma läpakaga said sealt samast netti küll. Ja sellepärast oli vaja kaks korda käia ja ikka ei saanud. Koolitatud tehnikud. Ei aitand ilusad püksid ega puhas auto.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2011 11:40:44
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Probleem oli see, et tüübid tulid seadmetega uue kliendi juurde kohale ja ei saanud oma ruuterit arvutile taha, nii et nett oleks. Ei saadud õigeid netikaardi draivereid peale, kuigi kaart oli korras. Oma läpakaga said sealt samast netti küll. Ja sellepärast oli vaja kaks korda käia ja ikka ei saanud. Koolitatud tehnikud. Ei aitand ilusad püksid ega puhas auto. |
Suurem osa tehnikuid on küll vastava hariduse ja ka koolituse saanud kuigi selline töö ei kuulu juba ammu enam tehnikute kohustuste hulka. Arvutihoolduste ja remontidega tegelesid Elioni tehnikud aastatel 2003-2006 vms. hetkel siiski prioriteet toodete ja teenuste tarnimine ning rikete lahendamine ning just selleks on vajalikud koolitused läbitud, samuti ka suhtlus jms koolitused. Kui klient ka tellib arvutihoolduse, saadetakse ka õige tehnik. Arvutitöökohade hooldus üldiselt kuulub endistele MicroLink tehnikutele kes nüüd samuti Elioni palgal on.
Sinu kirjeldus kõlab küll ulmeliselt nagu oleks tehnik tõsine tainapea olnud aga tegelikkuses võin sama lihtsa vastuse öelda, tehnik mudis masinasse õigeid drivereid kuid win oli juba nii peetis, et ükskõik mitu korda ta drivereid masinasse ka ei pannud, driver ei käivitunud, oletati, et võrgukaart vigane ja soovitati tuttaval it spetsialistil lasta uus võrgukaart panna. Tegelikult installeeris patsipoiss windoosa üle ja võrgukaart hakkas kenasti tööle. See ei ole ainulaadne juhtum aga isegi kui tehnik on pädev, ei ole tal 1,5h tootepaigalduse käigus samal ajal aega arvutisse windowsi installeerida. Teenuse toimivust näidatakse oma arvuti abil ning soovitatakse arvutiga hooldusesse pöörduda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.07.2011 11:42:54
|
|
|
| Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.07.2011 11:49:22
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas. |
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.07.2011 12:47:15
|
|
|
| Panin factory resetitud speedtouchi seina. Kui kiiresti ta vajaliku konfi alla laeb?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2011 14:01:26
|
|
|
| äss kirjutas: |
| Interneti foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, ikka oled väärakas. |
Hea lause, vaidlejatele sobiv aga kui foorumis küsimused vastuseid ei saa siis pole mõtet küsidagi. Seega poleks ka foorumil mõtet.
| Max Powers kirjutas: |
| Panin factory resetitud speedtouchi seina. Kui kiiresti ta vajaliku konfi alla laeb? |
kuni 5min.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.07.2011 14:11:01
|
|
|
Kuidas siis kohalik itimees tegelt veel vähem kui 15 mindiga asja korda sai kui win peetis oli. Mingit winni ei tulnud seal uuesti installida. Jobud käisid pärnust kaks korda a 2 tundi. Nad ei saanud ju digiboxi teist vaatajakohta ka selle ajaga tööle.Minuarust, kui õieti mäletan, siis esimest ka mitte. Õppinud kohe seda? Jätsid ikka mulje küll. Neti panijad.
Tuli lihtsalt võrkar korra systemist maha võtta. Aga selle peale nad ei olnud tulnud. Ikka kõvad õppinud itimehed küll. Mingi väike proble oli seal veel, aga ruuteri häälestusega. Mis see winn sinna ruuteri häälestusse puutus? Arvuti oli uus ja korras. Võrgudraivereid ei olnudki peal. Ei pannud neid sinna ka need Elioni õppinud itimehed. Op oli XP.
viimati muutis seeru 01.07.2011 14:17:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.07.2011 14:15:31
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Kuidas siis kohalik itimees tegelt veel vähem kui 15 mindiga asja korda sai kui win peetis oli. Mingit winni ei tulnud seal uuesti installida. Jobud käisid pärnust kaks korda a 2 tundi. Nad ei saanud ju digiboxi ka selle ajaga tööle. Õppinud kohe seda? Jätsid ikka mulje küll. Neti panijad. |
Ok, uurin välja milles küsimus oli, millal see juhtum umbes aset leidis? Hea kui kliendi aadressi PS paned.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.07.2011 14:24:48
|
|
|
| Üle aasta ikka tagasi umbes, aga nii markantne lugu et siiamaani selgelt meeles. Aadressi ma peast ei tea ja nemad ei tahtunud enam seda asja üles kaevata, kuna nad jõudsid klienditoe peale ka vihastada ja neil kama. Neil nüüd oma itimees. Nad pole ka päris arvutiinimesed ja neil natuke raske selliseid muresid kohe seletada, nüüd lihtsalt kutsuvad kohapealt mehe, kui vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.07.2011 17:56:13
|
|
|
Kas Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD on krüpteeritud kanalid?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.07.2011 18:56:14
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
Kas Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD on krüpteeritud kanalid?  |
Jah Suht lame on ikka riigitelevisiooni kryptida
EDIT: päris hea kommentaar dtv foorumist
| bljumkin kirjutas: |
e--ee ...
mulle jääb asja juriidiline külg tiba arusaamatuks.
Kas Elionil on RIIGITELEVISIOONI transleerimiseks eksklusiivõigus?
Ja maksumaksja raha eest tehtava programmi krüptimine ...
|
ehk mõni elioni töötaja valgustaks, huvitab ennastki
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.07.2011 11:28:52
|
|
|
| Laulupidu ETV HD ja Laulupidu ETV2 HD kuidas ma neid kanaleid elioniga näen üldse? ei leidnud programmide nimekirjast :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2011 11:36:02
|
|
|
Refresh nupule ja siis olemas. Aga vist vaid siis näed kui kanali nimekirjast valid etv hd. Kui nupuga eelmise kanali valid, siis vist vist näidanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
02.07.2011 13:21:38
|
|
|
| Amino110 -nega ei näe. Motorola või AmiNET530 peab olema. Ja telku ikka HDMI sisendiga ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
02.07.2011 13:24:38
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Amino110 -nega ei näe. Motorola või AmiNET530 peab olema. Ja telku ikka HDMI sisendiga ka. |
Kanalit näeb ilma HD telekata ka
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
02.07.2011 13:31:07
|
|
|
| SD-s ikka Amino110 -nega näeb?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2011 14:23:25
|
|
|
Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.07.2011 14:34:35
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga) |
A530 sai võrgust välja lülitatud 1.juuli. Minuteada ei tohiks toimida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
02.07.2011 15:20:43
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Elion kannab üle vastavalt vabalevi seadusele SD's ETV ja ETV2 ning kanal2 ja TV3 kanaleid krüpteerimata. Näeb jah, ka aminoga
ETV HD toodang on erikokulepetega seotud, ilmselt on kästud krüpteerida, ega see Elioni tööd lihtsamaks ei tee. (näeb vaid motorola ja a530ga) |
A530 sai võrgust välja lülitatud 1.juuli. Minuteada ei tohiks toimida. |
01.10.11 ikka lülitatakse. Algselt sai kuni 30. juuni tagastada A530 sooduspakkumisest osasaamiseks, kuid seda ka pikendati kuu võrra.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
02.07.2011 15:54:18
|
|
|
Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...
Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2011 19:57:39
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...
Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun. |
iga kord on ETV sellest materjalist korraliku DVD välja andnud, unistada võib aga äkki tuleb blu-ray?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.07.2011 22:36:22
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| sosssepp kirjutas: |
Selle tantsupeo HD-ga ongi see konks, et kui ise kohal olla (laps esineb), siis tahaks telekasse edastatut pärast vaadata, aga see HD kanal on ilmselt vaid peo ajaks avatud...
Keegi eilse või/ja tänase tantsupeo materjale kettanurgale võtab, siis ehk jagab minuga ka, aga see teema juba PS-iga palun. |
iga kord on ETV sellest materjalist korraliku DVD välja andnud, unistada võib aga äkki tuleb blu-ray? |
reklaamivad ainult dvd'd praegu, kuigi laulupeost võiks ikka juba blu-ray anda küll, 90ndad helistasid ja tahavad oma dvd'si tagasi :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2011 23:10:38
|
|
|
seletage mu lollile, ok, see vale teema, aga ikkagi
Kui etv-l hd kaamerad olemas, miks nad siis kogu aeg ei kanna HD kanalit/ signaali yle
Isegi kui mingi asi on SD formaadis siis nad saavad seda ju upscaleda
T**a ma pean saasta pilt vaatama, kui reaalsed võimalused on RIIGITELEVISIOONIS olemas
Vabandust sõnavõtu pärast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.07.2011 23:33:37
|
|
|
ETV-d ei pidanud HD huvitama. Nad ei saa aru milleks seda vaja on. + majas olev tehnika vist ei võimalda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|