|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.06.2011 17:34:02
|
|
|
Neid on jalaga segada ja osad on sitalt koostatud.
Seepärast soovisingi, et midagi asjaliku lingitakse
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
18.06.2011 17:52:13
|
|
|
No aga see ei sobi siis või?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.06.2011 17:55:44
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Keei oleks tore ja lingiks mõne hea HDD vahetuse tutoriali või juhendi.
Vanema tüsedama isendi tarbeks. |
vana ketas välja
uus ketas sisse
ps3 soft (fw) mälupulgale
power on ps3
pane mälupulk sisse ja käse tal sealt soft peale lasta
tehtud
pane vane ketas usb üleminekuga ps3 külge ja ütle talle, et taastaks sealt info
-> peaks sedasi toimima.
Või
Vana ketas sees, usb'ga fat32 formatis väline ketas järgi. PS3 menüüst valid backup süsteem. Teeb backupi ära.
Vana ketas välja, uus ketas sisse. Taasta süsteem backup'ilt.
PS3 ketta vahetus on üli kerge. Midagi ulmelist seal ei ole. Niikaua kuni sul vana ketas alles ja inf peal ei ole sul tarvis millegi üle muret tunda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
18.06.2011 20:25:36
|
|
|
Sain täna oma Logitech Z-5500 kätte, kui panen PS3 to TV HDMI & TV to Z-5500 Optical tekib väike lag (GTA4). Saab seda kuidagi eemaldada settingute abil, või jääb üle vaid otse PS3-me lükata optiline?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
18.06.2011 22:06:46
|
|
|
| tsitaat: |
PS3 ketta vahetus on üli kerge. Midagi ulmelist seal ei ole. Niikaua kuni sul vana ketas alles ja inf peal ei ole sul tarvis millegi üle muret tunda.
|
Seda tahtsingi teada
Tänud angel,
iir, Kuna ei vaheta igapäev seda va ketast siis tahtsin tegevuses kindel olla lihtsalt
Oli jah noob küss aga mis siis, kindlasti on alasid kus mina vaatan, et ´kui lolli ja lihtsat asja saab üldse küsida... kuid ma ei tee mingit google posti seepärast.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
19.06.2011 11:45:17
|
|
|
see usb pealt fw pealelaskmine uue ketta sissepanemisel vanade puhul on olenevalt konsoolist. see on vaid nendel millel on 16mb nand sees ja osa fw'st hoitakse kettal (256mb nand konsoolidel mahub kogu fw sinna).
lisaks veel ehk seda, et mu meelest see backupi ja restore protsess oli üsna aeglane. tasuks vabalt kopitav kraam niisama ära kopeerida kuskile usb pulgale/kettale ja siis backupi ja restore tarbeks jätta peamiselt kopeerimislukuga kraam. ehk on protsess kiirem kui enne backupi ketas võimalikult tühjaks teha.
edit: eeh raip, ps3 vist kipub surema. lampi paar korda pilt kinni jäänud ja välja lülitanud end punaseks vilkuvaks tulukeseks.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
19.06.2011 13:17:12
|
|
|
WäntWõll, ok, saan aru. Kui tahad vana ketta info alles hoida siis pead backupi tegema. Enne kui ketta ära vahetad. Kustuta üleliigne kraam ära. Aega võtab päris kaua. Mina tegin nii, ostsin uue ketta->Fat32->välise korpusega usb auku ps3`ele. Siis backup uuele kettale, kui valmis siis copy uue ketta pealt arvutisse. Vahetad ps3 sees kettad ära. Paned mingi mälupulgaga viimase FW peale uuele kettale. Siis copyn arvutist vana ketta peale selle backupi ja teed ps3 menüüst restore vana ketta pealt millel on see backupi fail. Kui on eraldi väline ketas siis saab lihtsamalt, ei pea arvutisse copyma.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.06.2011 13:18:36
|
|
|
iir,
Varsti hakkan toimetama.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
22.06.2011 16:31:53
|
|
|
| Ega kellelgi tartus soojaõhu puhurit pole laenata? 2-3 tunniks oleks vaja.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mxr
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
24.06.2011 02:41:16
|
|
|
Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
24.06.2011 05:57:10
|
|
|
Vanasti püüdsin isklikult ikka nii et võimalikult palju. Praegu kogun nii, et kui viitsimist on ning mäng on hea siis saab asja vähe tõsisemalt võetud jne a muidu eriti ei köida enam need läikivad virtuaalsed karikad, also known as e-penis
Küll aga on mul sõbralistis üks eestlane kellel üle 5000 trophy ja 1 inglane, kes maailmas kusagil top 20-s on.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
24.06.2011 10:18:28
|
|
|
oleneb mängust. seda küll ei näe et viitsiks igasugu "score 10 000 kills in mp" jms asju teha .
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
24.06.2011 15:19:16
|
|
|
tavaliselt nii, et kui mäng väga meeldib siis üritan 100% teha, (iseasi, kas seda ka lõpuks teen v. ei) aga seda ka mängudel, millel trofeed puuduvad
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
24.06.2011 15:43:03
|
|
|
| pealuu kirjutas: |
oleneb mängust. seda küll ei näe et viitsiks igasugu "score 10 000 kills in mp" jms asju teha . |
mõne mängu juures on see 10000 killi soojenduseks...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
25.06.2011 11:03:37
|
|
|
kui väiksemat deadzone'i tahta siis ei ole abi, xboxi pultidel on see suurem, kuskil testiti seda :(
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.06.2011 14:10:40
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata. |
Ma proovin alati kõik trophy'd ära teha, see on mulle lausa eraldi eesmärk ja hobi. Samas ma väldin saaste mänge millel tuleb platinum kergelt, pigem mängin neid mänge mida nagunii tahan kõige rohkem mängida ja üritan samas ka platinumi ja 100% saada, hetkel siis BFBC1 (go go 10002 kills, päris igav... praegu 4055 peal), Dragon Age ja Gran Turismo 5 käsil.. 22 platinumi 25'st mängust mida mänginud olen, 94% trofeedest käes kõigist 25'st. e-peen või mitte, aga minu jaoks on see nagu markide kogumine ja samas paneb mind tundma, et tutvusin mänguga päris lähedalt, mitte ei kiirustanud ühe korra läbi. Mängu läbimine on ju tegelikult ainult algus!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
25.06.2011 14:32:33
|
|
|
| Timoo87 kirjutas: |
| 10.10.10 kirjutas: |
| Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata. |
Ma proovin alati kõik trophy'd ära teha, see on mulle lausa eraldi eesmärk ja hobi. :oops: Samas ma väldin saaste mänge millel tuleb platinum kergelt, pigem mängin neid mänge mida nagunii tahan kõige rohkem mängida ja üritan samas ka platinumi ja 100% saada, hetkel siis BFBC1 (go go 10002 kills, päris igav... praegu 4055 peal), Dragon Age ja Gran Turismo 5 käsil.. 22 platinumi 25'st mängust mida mänginud olen, 94% trofeedest käes kõigist 25'st. :D e-peen või mitte, aga minu jaoks on see nagu markide kogumine ja samas paneb mind tundma, et tutvusin mänguga päris lähedalt, mitte ei kiirustanud ühe korra läbi. Mängu läbimine on ju tegelikult ainult algus! |
mine tee wipeout hd platinumi peale ära siis räägime edasi :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.06.2011 14:48:30
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
mine tee wipeout hd platinumi peale ära siis räägime edasi  |
Tehtud. Tšekka. See ei ole kõige raskem kusjuures. GT5 on raskem, BFBC1 on masendavam, ja pooled Move mängud.. Neid proovin edaspidi üldiselt vältida, ikka väga haige on mõni asi Move'iga.
EDIT: Muide, ma tegin ka WipeOut Fury's kõik elite kulla peale, kuigi seda ei ole vajagi, et ikka kullalt ilusasti reas oleks!
http://www.yourgamercards.net/profile/Timo425
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
25.06.2011 14:56:12
|
|
|
Move-ga on üldse see teema et palju loeb telekast. Mingi aeg pelasin näiteks SC lauatennist kuni poole kulla cupini, 2ms LED monitoriga. Pärast proovisin suure teleka taga (pole aimugi palju reageerimis kiirus sellel oli, igatahes 3 aastat vana käkk) ja ei saanud pronksi cup-istki edasi
Selles suhtes on mõned move mängud suht rasked, pead omama head telekat.
GH5 oli ka ikka suht piin pelada selle telekaga...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
25.06.2011 14:58:14
|
|
|
| Timoo87, respect... seal listis on ikka mänge, mille platinum on piisavalt julm teha...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.06.2011 17:32:08
|
|
|
| Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.06.2011 18:08:57
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud. |
See parandati mullu oktoobris vms ära. Lõpuks ometi! Aga neid awarde on üksi ja täiesti ausalt meeletult raske saada, ma tean ühte tüüpi kellel on 19 000 killi, aga tal ei ole raskemad awardid käes.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
25.06.2011 19:35:59
|
|
|
| Timoo87 kirjutas: |
| EstBeast kirjutas: |
| Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud. |
See parandati mullu oktoobris vms ära. Lõpuks ometi! Aga neid awarde on üksi ja täiesti ausalt meeletult raske saada, ma tean ühte tüüpi kellel on 19 000 killi, aga tal ei ole raskemad awardid käes. |
Selliste asjadega peaks koos platinumiga kaasnema ka võimalus psühhiaatriline konsultatsioon kohe kirja panna.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.06.2011 19:37:03
|
|
|
Timoo87, ahsoo, nojah siis peaks vist kah ära tegema, maru haruldane plat on minu meelest. Endal vb raskemad oleks GTA4 100% JA cod:W@W platinum. Aga muidugi hea näha, et ka selliseid trophy huntereid on nagu sina, nimetatakse neid completionist-ideks. Et siis iga mäng mis seal trophy listis on 100% pmst.
Eestis olen ise 3ndal kohal trophydes aga eks ma varsti hakkan julgelt langema, pole enam trophy värki yle aasta tõsiselt võtnud. Esimesel kohal figureerib muidu selline isik nagu Sarvik1234 - trophysi tal üle 5000, päris meeletu aeg sinna alla läinud vist aga noh enamus mänge listis platidega on mingi Disney toodang. Ise rohkem imetlengi neid inimesi kellel väga rasked platinumid vms. Ühel tüübil sõbralistist on kusjuures Warhawk platinum täitsa olemas, inimesi kes seda platinumi omavad on kusagil alla 100 vist. Veel 1 completionist keda tean on Megabo v Megabu, ei mäleta täpselt aga teeb ka tubli tööd.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
25.06.2011 21:20:07
|
|
|
| raskemast kergemaks: GT5->ACB (online)->Dead Space 2->Demons Souls, 31st platist.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.06.2011 21:39:14
|
|
|
| Demon Souls pidi ju suhtkoht raske olema? Või on asi just vastupidi siis?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.06.2011 21:42:11
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| Demon Souls pidi ju suhtkoht raske olema? Või on asi just vastupidi siis? |
Ei ole see midagi nii raske võrreldes mõne muu mänguga, kui asi käpas siis kerge isegi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thoppers
HV vaatleja
liitunud: 27.05.2008
|
25.06.2011 23:00:08
|
|
|
jäin siin huviga lugema seda trophyde teemat ja tekkis küsimus kas on kuskil võimalik nagu jälgida neid liste vms palju kellelgi on jne.
Plus üks küsimus lisaks. Mul on kodus internetiga probleeme, ainult 1mb/s ning tihti on onlines mängides probleeme, elion ei anna kiiremat kuna pole optilist kaablit ning tahangi teada kas nt netipulkadega on üldse võimalik ps3 onlines mängida?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
25.06.2011 23:12:31
|
|
|
| thoppers kirjutas: |
jäin siin huviga lugema seda trophyde teemat ja tekkis küsimus kas on kuskil võimalik nagu jälgida neid liste vms palju kellelgi on jne.
Plus üks küsimus lisaks. Mul on kodus internetiga probleeme, ainult 1mb/s ning tihti on onlines mängides probleeme, elion ei anna kiiremat kuna pole optilist kaablit ning tahangi teada kas nt netipulkadega on üldse võimalik ps3 onlines mängida?  |
Ma pulga osas kahtlen, 1mb/s on viisakas kui wifis või juhtmega on. Trophy'si saab jälgida sellel samal lehel mis ma just linkisin, kui algul kellegi oma ei leia, siis pead talle seal trophy card'i generate'ma.. psn lehel brauseris saab sõprade trophy'sid ka vaadata. US omas vähemalt. Kuskil oli mingi edetabel ka, mingil vennal oli 50% kõigist võimalikest trophy'dest, aga see leht läks maha juba ammu, ei tea kas mujal on midagi säärast, ei ole otsinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
25.06.2011 23:23:37
|
|
|
| Esimesele kohal siis ongi duck360 ja Hakoom, mõlemad level 50 täis ja rohkem % juurde ei lähe, ju siis see vist limiit vms.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
26.06.2011 03:07:52
|
|
|
peab ikka inimestel aega ja tahtmist olema, et mingeid trofeesid taga ajada. ise olen üldse 2 mängu täiesti läbi jõudnud teha (ilma trofeedeta) viimasel ajal. üks nendest oli trine ja teine on portal 2 ja ikka arvab naine, et istun liialt palju konsooli taga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
26.06.2011 09:01:58
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
peab ikka inimestel aega ja tahtmist olema, et mingeid trofeesid taga ajada. ise olen üldse 2 mängu täiesti läbi jõudnud teha (ilma trofeedeta) viimasel ajal. üks nendest oli trine ja teine on portal 2 ja ikka arvab naine, et istun liialt palju konsooli taga  |
Ilmselt on tema jaoks igasugune aja veetmine konsooli taga liiga palju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
26.06.2011 11:58:23
|
|
|
Eks naistele ei meeldi jeh, et mehed millegagi (mängivad) , kuna mängimise asemel võiks nendega ju rohkem tegeleda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
26.06.2011 14:16:08
|
|
|
Ise ei saa üldse nendest trofeedest aru, midagi need sulle ei anna .
Trofee level näitab pigem seda kui palju aega ja raha sa oled mängude alla pannud, mitte kui hea mängija sa oled .
Saaks siis trofeede eest mingeid eurosigi PS Poe kontole .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
26.06.2011 14:32:09
|
|
|
Pigem näitab see kui õige mängu sa oled endale ostnud!
Kui saavutused on 100% siis oled enda raha õigesse kohta paigutanud ja maksimumi välja pigistanud.
Vaevalt keegi viitsiks gindida midagi vägisi, OK e-peeni jaoks on osad vast kõigeks võimelised, kuid neid on üsna vähe siin foorumis.
Mis siin salata meie majas on PS3 ainult GT5 jaoks.
Neid hüppa jookse asju on elu jooksul niipalju mängitud, et ei teki isegi huvi enam nende vastu ja FPS = ei aitähh konsooli peal.
Edasi on juba X360 ja Forza3/4 mis on ka juba sihikule võetud.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoo87
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2009
|
26.06.2011 15:29:44
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Ise ei saa üldse nendest trofeedest aru, midagi need sulle ei anna .
Trofee level näitab pigem seda kui palju aega ja raha sa oled mängude alla pannud, mitte kui hea mängija sa oled .
Saaks siis trofeede eest mingeid eurosigi PS Poe kontole . |
Isiklik asi. Ma väga ei viitsi trofeedeta mänge enam üldse mängida, korra ehk teen läbi ja ongi kõik. Võiks nagu mingi suurem eesmärk olla ja trofeed on seda suurepäraselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
26.06.2011 18:30:52
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
Eks naistele ei meeldi jeh, et mehed millegagi (mängivad) , kuna mängimise asemel võiks nendega ju rohkem tegeleda  |
Mul jälle vastupidi et satun ise mängima suht palju kui mu mees. Viimati oli Sonic Unleashed. Trofeesid niipalju ei kogu, achid on rohkem meeldivad . Sonic 2 pean ära tegema kuna seal on lihtsad trofeed ja PSN+ lõpeb varsti ära... tasuta sai selle PSN+ga.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
27.06.2011 00:11:35
|
|
|
| ma hea meelega tahaks võimalust kustutada mänge oma trofeede nimekirjast. Pigem jah seda liiki, et üritan platiniumi kätte saada ainult nendel, mis tõesti taluvuse piiri ei ületa ja 100% nendel, mis väga väga meeldivad (kui peab DLC ostma). Raskuse top 6 mahub kindlasti Fight Night Round 4, Wipeout, GT 5, Killzone 2, COD: World at War ja Medal of Honor: Frontline. Viimased 2 on olemas, esimest 3 nähtavasti ei saagi või kui GT5 peaks millalgi tiksuma, siis kauge kauge tuleviku jooksul. Selle saamine eeldab ca 600+ tundi mängimist.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.06.2011 00:30:03
|
|
|
| Huvitav kas PS3 pealt saab kah vaadata kuidagi palju sa mis mängu mänginud oled, nagu STEAM näitab ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.06.2011 23:19:00
|
|
|
| kellelgi siin ps3.planet.ee kasutaja on? oleks vaja ühele sealsele kasutajale ps saata, aga regamine nõuab mingit smsi saatmist vms.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
27.06.2011 23:30:00
|
|
|
| Mina olen, PM kellele mida vaja saata.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
28.06.2011 22:29:00
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| kellelgi siin ps3.planet.ee kasutaja on? oleks vaja ühele sealsele kasutajale ps saata, aga regamine nõuab mingit smsi saatmist vms. |
On minulgi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
28.06.2011 23:33:36
|
|
|
| Kas seda firmware 3.66 laebki nii kaua või on mu nett korralikult pange hakanud panema?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.06.2011 23:55:06
|
|
|
| Mingi hetk mõtles jah üsna pikalt aga ulme pikalt ei länud, miski 15-20 min äkki.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
29.06.2011 00:05:00
|
|
|
mul küll tiris ja installis selle päris nobedalt
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
29.06.2011 00:45:52
|
|
|
Huh? See et ma konsoolidest PS3 eelistan ei tähenda et mulle Sony in general huvi pakuks.
Elavad üle ja ehk õpivad vigadest, mis seal ikka.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|