Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 17:34:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OIJAH....
GOOGLE.COM

Neid on jalaga segada ja osad on sitalt koostatud.
Seepärast soovisingi, et midagi asjaliku lingitakse doh.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 17:52:13 vasta tsitaadiga

No aga see ei sobi siis või? doh.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 17:55:44 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Keei oleks tore ja lingiks mõne hea HDD vahetuse tutoriali või juhendi.
Vanema tüsedama isendi tarbeks.


vana ketas välja
uus ketas sisse
ps3 soft (fw) mälupulgale
power on ps3
pane mälupulk sisse ja käse tal sealt soft peale lasta
tehtud
pane vane ketas usb üleminekuga ps3 külge ja ütle talle, et taastaks sealt info


-> peaks sedasi toimima.


Või

Vana ketas sees, usb'ga fat32 formatis väline ketas järgi. PS3 menüüst valid backup süsteem. Teeb backupi ära.
Vana ketas välja, uus ketas sisse. Taasta süsteem backup'ilt.

PS3 ketta vahetus on üli kerge. Midagi ulmelist seal ei ole. Niikaua kuni sul vana ketas alles ja inf peal ei ole sul tarvis millegi üle muret tunda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.06.2011 20:25:36 vasta tsitaadiga

Sain täna oma Logitech Z-5500 kätte, kui panen PS3 to TV HDMI & TV to Z-5500 Optical tekib väike lag (GTA4). Saab seda kuidagi eemaldada settingute abil, või jääb üle vaid otse PS3-me lükata optiline?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 22:06:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS3 ketta vahetus on üli kerge. Midagi ulmelist seal ei ole. Niikaua kuni sul vana ketas alles ja inf peal ei ole sul tarvis millegi üle muret tunda.

Seda tahtsingi teada thumbs_up.gif
Tänud angel,
iir, Kuna ei vaheta igapäev seda va ketast siis tahtsin tegevuses kindel olla lihtsalt icon_rolleyes.gif
Oli jah noob küss aga mis siis, kindlasti on alasid kus mina vaatan, et ´kui lolli ja lihtsat asja saab üldse küsida... kuid ma ei tee mingit google posti seepärast.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:45:17 vasta tsitaadiga

see usb pealt fw pealelaskmine uue ketta sissepanemisel vanade puhul on olenevalt konsoolist. see on vaid nendel millel on 16mb nand sees ja osa fw'st hoitakse kettal (256mb nand konsoolidel mahub kogu fw sinna).
lisaks veel ehk seda, et mu meelest see backupi ja restore protsess oli üsna aeglane. tasuks vabalt kopitav kraam niisama ära kopeerida kuskile usb pulgale/kettale ja siis backupi ja restore tarbeks jätta peamiselt kopeerimislukuga kraam. ehk on protsess kiirem kui enne backupi ketas võimalikult tühjaks teha.

edit: eeh raip, ps3 vist kipub surema. lampi paar korda pilt kinni jäänud ja välja lülitanud end punaseks vilkuvaks tulukeseks.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 13:17:12 vasta tsitaadiga

WäntWõll, ok, saan aru. Kui tahad vana ketta info alles hoida siis pead backupi tegema. Enne kui ketta ära vahetad. Kustuta üleliigne kraam ära. Aega võtab päris kaua. Mina tegin nii, ostsin uue ketta->Fat32->välise korpusega usb auku ps3`ele. Siis backup uuele kettale, kui valmis siis copy uue ketta pealt arvutisse. Vahetad ps3 sees kettad ära. Paned mingi mälupulgaga viimase FW peale uuele kettale. Siis copyn arvutist vana ketta peale selle backupi ja teed ps3 menüüst restore vana ketta pealt millel on see backupi fail. Kui on eraldi väline ketas siis saab lihtsamalt, ei pea arvutisse copyma.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 13:18:36 vasta tsitaadiga

iir, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Varsti hakkan toimetama.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 16:31:53 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi tartus soojaõhu puhurit pole laenata? 2-3 tunniks oleks vaja.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 19:29:28 vasta tsitaadiga

huvitav millal midagi sellist ps3'ele tuleb http://store.razerzone.com/store/razerusa/en_US/DisplayCategoryProductListPage/categoryID.54746700/parentCategoryID.54297600

loodetavasti väiksema dead zone'iga ning paremate kangidega kui ps3 originaal jura

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 21:36:18 vasta tsitaadiga

XBox360 Controller Adapter for PS3
http://www.youtube.com/watch?v=WBZoyR0MrTY&feature=related
oleks alternatiiv äkki ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.06.2011 02:41:16 vasta tsitaadiga

Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 05:57:10 vasta tsitaadiga

Vanasti püüdsin isklikult ikka nii et võimalikult palju. Praegu kogun nii, et kui viitsimist on ning mäng on hea siis saab asja vähe tõsisemalt võetud jne a muidu eriti ei köida enam need läikivad virtuaalsed karikad, also known as e-penis icon_biggrin.gif

Küll aga on mul sõbralistis üks eestlane kellel üle 5000 trophy ja 1 inglane, kes maailmas kusagil top 20-s on.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 10:18:28 vasta tsitaadiga

oleneb mängust. seda küll ei näe et viitsiks igasugu "score 10 000 kills in mp" jms asju teha icon_smile.gif.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 24.06.2011 15:19:16 vasta tsitaadiga

tavaliselt nii, et kui mäng väga meeldib siis üritan 100% teha, (iseasi, kas seda ka lõpuks teen v. ei) aga seda ka mängudel, millel trofeed puuduvad icon_razz.gif
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 15:43:03 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:
oleneb mängust. seda küll ei näe et viitsiks igasugu "score 10 000 kills in mp" jms asju teha icon_smile.gif.


mõne mängu juures on see 10000 killi soojenduseks... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.06.2011 11:03:37 vasta tsitaadiga

mxr kirjutas:
XBox360 Controller Adapter for PS3
http://www.youtube.com/watch?v=WBZoyR0MrTY&feature=related
oleks alternatiiv äkki ?

kui väiksemat deadzone'i tahta siis ei ole abi, xboxi pultidel on see suurem, kuskil testiti seda :(
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.06.2011 14:10:40 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.


Ma proovin alati kõik trophy'd ära teha, see on mulle lausa eraldi eesmärk ja hobi. icon_redface.gif Samas ma väldin saaste mänge millel tuleb platinum kergelt, pigem mängin neid mänge mida nagunii tahan kõige rohkem mängida ja üritan samas ka platinumi ja 100% saada, hetkel siis BFBC1 (go go 10002 kills, päris igav... praegu 4055 peal), Dragon Age ja Gran Turismo 5 käsil.. 22 platinumi 25'st mängust mida mänginud olen, 94% trofeedest käes kõigist 25'st. icon_biggrin.gif e-peen või mitte, aga minu jaoks on see nagu markide kogumine ja samas paneb mind tundma, et tutvusin mänguga päris lähedalt, mitte ei kiirustanud ühe korra läbi. Mängu läbimine on ju tegelikult ainult algus!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.06.2011 14:32:33 vasta tsitaadiga

Timoo87 kirjutas:
10.10.10 kirjutas:
Teie kes mängite, püüate kõik trofeed ära koguda või mitte? Ise mängin normaalset mängu ja kui tuleb mõni siis las tuleb, spetsiaalselt taga ajama küll ei viitsi hakata.


Ma proovin alati kõik trophy'd ära teha, see on mulle lausa eraldi eesmärk ja hobi. :oops: Samas ma väldin saaste mänge millel tuleb platinum kergelt, pigem mängin neid mänge mida nagunii tahan kõige rohkem mängida ja üritan samas ka platinumi ja 100% saada, hetkel siis BFBC1 (go go 10002 kills, päris igav... praegu 4055 peal), Dragon Age ja Gran Turismo 5 käsil.. 22 platinumi 25'st mängust mida mänginud olen, 94% trofeedest käes kõigist 25'st. :D e-peen või mitte, aga minu jaoks on see nagu markide kogumine ja samas paneb mind tundma, et tutvusin mänguga päris lähedalt, mitte ei kiirustanud ühe korra läbi. Mängu läbimine on ju tegelikult ainult algus!

mine tee wipeout hd platinumi peale ära siis räägime edasi :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.06.2011 14:48:30 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:

mine tee wipeout hd platinumi peale ära siis räägime edasi icon_razz.gif


Tehtud. Tšekka. See ei ole kõige raskem kusjuures. GT5 on raskem, BFBC1 on masendavam, ja pooled Move mängud.. Neid proovin edaspidi üldiselt vältida, ikka väga haige on mõni asi Move'iga.

EDIT: Muide, ma tegin ka WipeOut Fury's kõik elite kulla peale, kuigi seda ei ole vajagi, et ikka kullalt ilusasti reas oleks! icon_smile.gif
http://www.yourgamercards.net/profile/Timo425
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 14:56:12 vasta tsitaadiga

Move-ga on üldse see teema et palju loeb telekast. Mingi aeg pelasin näiteks SC lauatennist kuni poole kulla cupini, 2ms LED monitoriga. Pärast proovisin suure teleka taga (pole aimugi palju reageerimis kiirus sellel oli, igatahes 3 aastat vana käkk) ja ei saanud pronksi cup-istki edasi icon_confused.gif
Selles suhtes on mõned move mängud suht rasked, pead omama head telekat.
GH5 oli ka ikka suht piin pelada selle telekaga...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 14:58:14 vasta tsitaadiga

Timoo87, respect... seal listis on ikka mänge, mille platinum on piisavalt julm teha...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 17:32:08 vasta tsitaadiga

Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.06.2011 18:08:57 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud.


See parandati mullu oktoobris vms ära. Lõpuks ometi! Aga neid awarde on üksi ja täiesti ausalt meeletult raske saada, ma tean ühte tüüpi kellel on 19 000 killi, aga tal ei ole raskemad awardid käes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 19:35:59 vasta tsitaadiga

Timoo87 kirjutas:
EstBeast kirjutas:
Ega see Bad Company 1 *get alla awards* trophy glitchine ei olnud, tean päris paljusid kellel see lahti ei tulnud.


See parandati mullu oktoobris vms ära. Lõpuks ometi! Aga neid awarde on üksi ja täiesti ausalt meeletult raske saada, ma tean ühte tüüpi kellel on 19 000 killi, aga tal ei ole raskemad awardid käes.

Selliste asjadega peaks koos platinumiga kaasnema ka võimalus psühhiaatriline konsultatsioon kohe kirja panna.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 19:37:03 vasta tsitaadiga

Timoo87, ahsoo, nojah siis peaks vist kah ära tegema, maru haruldane plat on minu meelest. Endal vb raskemad oleks GTA4 100% JA cod:W@W platinum. Aga muidugi hea näha, et ka selliseid trophy huntereid on nagu sina, nimetatakse neid completionist-ideks. Et siis iga mäng mis seal trophy listis on 100% pmst.

Eestis olen ise 3ndal kohal trophydes aga eks ma varsti hakkan julgelt langema, pole enam trophy värki yle aasta tõsiselt võtnud. Esimesel kohal figureerib muidu selline isik nagu Sarvik1234 - trophysi tal üle 5000, päris meeletu aeg sinna alla läinud vist aga noh enamus mänge listis platidega on mingi Disney toodang. Ise rohkem imetlengi neid inimesi kellel väga rasked platinumid vms. Ühel tüübil sõbralistist on kusjuures Warhawk platinum täitsa olemas, inimesi kes seda platinumi omavad on kusagil alla 100 vist. Veel 1 completionist keda tean on Megabo v Megabu, ei mäleta täpselt aga teeb ka tubli tööd.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:20:07 vasta tsitaadiga

raskemast kergemaks: GT5->ACB (online)->Dead Space 2->Demons Souls, 31st platist.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:39:14 vasta tsitaadiga

Demon Souls pidi ju suhtkoht raske olema? Või on asi just vastupidi siis?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.06.2011 21:42:11 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Demon Souls pidi ju suhtkoht raske olema? Või on asi just vastupidi siis?


Ei ole see midagi nii raske võrreldes mõne muu mänguga, kui asi käpas siis kerge isegi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thoppers
HV vaatleja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.06.2011 23:00:08 vasta tsitaadiga

jäin siin huviga lugema seda trophyde teemat ja tekkis küsimus kas on kuskil võimalik nagu jälgida neid liste vms palju kellelgi on jne.
Plus üks küsimus lisaks. Mul on kodus internetiga probleeme, ainult 1mb/s ning tihti on onlines mängides probleeme, elion ei anna kiiremat kuna pole optilist kaablit ning tahangi teada kas nt netipulkadega on üldse võimalik ps3 onlines mängida? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 25.06.2011 23:12:31 vasta tsitaadiga

thoppers kirjutas:
jäin siin huviga lugema seda trophyde teemat ja tekkis küsimus kas on kuskil võimalik nagu jälgida neid liste vms palju kellelgi on jne.
Plus üks küsimus lisaks. Mul on kodus internetiga probleeme, ainult 1mb/s ning tihti on onlines mängides probleeme, elion ei anna kiiremat kuna pole optilist kaablit ning tahangi teada kas nt netipulkadega on üldse võimalik ps3 onlines mängida? icon_biggrin.gif


Ma pulga osas kahtlen, 1mb/s on viisakas kui wifis või juhtmega on. Trophy'si saab jälgida sellel samal lehel mis ma just linkisin, kui algul kellegi oma ei leia, siis pead talle seal trophy card'i generate'ma.. psn lehel brauseris saab sõprade trophy'sid ka vaadata. US omas vähemalt. Kuskil oli mingi edetabel ka, mingil vennal oli 50% kõigist võimalikest trophy'dest, aga see leht läks maha juba ammu, ei tea kas mujal on midagi säärast, ei ole otsinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:23:37 vasta tsitaadiga

Esimesele kohal siis ongi duck360 ja Hakoom, mõlemad level 50 täis ja rohkem % juurde ei lähe, ju siis see vist limiit vms.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 03:07:52 vasta tsitaadiga

peab ikka inimestel aega ja tahtmist olema, et mingeid trofeesid taga ajada. ise olen üldse 2 mängu täiesti läbi jõudnud teha (ilma trofeedeta) viimasel ajal. üks nendest oli trine ja teine on portal 2 ja ikka arvab naine, et istun liialt palju konsooli taga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 26.06.2011 09:01:58 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
peab ikka inimestel aega ja tahtmist olema, et mingeid trofeesid taga ajada. ise olen üldse 2 mängu täiesti läbi jõudnud teha (ilma trofeedeta) viimasel ajal. üks nendest oli trine ja teine on portal 2 ja ikka arvab naine, et istun liialt palju konsooli taga icon_biggrin.gif

Ilmselt on tema jaoks igasugune aja veetmine konsooli taga liiga palju. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 26.06.2011 11:58:23 vasta tsitaadiga

Eks naistele ei meeldi jeh, et mehed millegagi (mängivad) , kuna mängimise asemel võiks nendega ju rohkem tegeleda icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 14:16:08 vasta tsitaadiga

Ise ei saa üldse nendest trofeedest aru, midagi need sulle ei anna .


Trofee level näitab pigem seda kui palju aega ja raha sa oled mängude alla pannud, mitte kui hea mängija sa oled .

Saaks siis trofeede eest mingeid eurosigi PS Poe kontole .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 14:32:09 vasta tsitaadiga

Pigem näitab see kui õige mängu sa oled endale ostnud!
Kui saavutused on 100% siis oled enda raha õigesse kohta paigutanud ja maksimumi välja pigistanud.
Vaevalt keegi viitsiks gindida midagi vägisi, OK e-peeni jaoks on osad vast kõigeks võimelised, kuid neid on üsna vähe siin foorumis.
Mis siin salata meie majas on PS3 ainult GT5 jaoks.
Neid hüppa jookse asju on elu jooksul niipalju mängitud, et ei teki isegi huvi enam nende vastu ja FPS = ei aitähh konsooli peal.

Edasi on juba X360 ja Forza3/4 mis on ka juba sihikule võetud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoo87
HV vaatleja
Timoo87

liitunud: 10.09.2009




sõnum 26.06.2011 15:29:44 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ise ei saa üldse nendest trofeedest aru, midagi need sulle ei anna .


Trofee level näitab pigem seda kui palju aega ja raha sa oled mängude alla pannud, mitte kui hea mängija sa oled .

Saaks siis trofeede eest mingeid eurosigi PS Poe kontole .


Isiklik asi. Ma väga ei viitsi trofeedeta mänge enam üldse mängida, korra ehk teen läbi ja ongi kõik. Võiks nagu mingi suurem eesmärk olla ja trofeed on seda suurepäraselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 15:43:45 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-24-playstation-3-game-collections-unveiled
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.06.2011 18:30:52 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Eks naistele ei meeldi jeh, et mehed millegagi (mängivad) , kuna mängimise asemel võiks nendega ju rohkem tegeleda icon_biggrin.gif


Mul jälle vastupidi et satun ise mängima suht palju kui mu mees. Viimati oli Sonic Unleashed. Trofeesid niipalju ei kogu, achid on rohkem meeldivad icon_razz.gif. Sonic 2 pean ära tegema kuna seal on lihtsad trofeed ja PSN+ lõpeb varsti ära... tasuta sai selle PSN+ga.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 27.06.2011 00:11:35 vasta tsitaadiga

ma hea meelega tahaks võimalust kustutada mänge oma trofeede nimekirjast. Pigem jah seda liiki, et üritan platiniumi kätte saada ainult nendel, mis tõesti taluvuse piiri ei ületa ja 100% nendel, mis väga väga meeldivad (kui peab DLC ostma). Raskuse top 6 mahub kindlasti Fight Night Round 4, Wipeout, GT 5, Killzone 2, COD: World at War ja Medal of Honor: Frontline. Viimased 2 on olemas, esimest 3 nähtavasti ei saagi või kui GT5 peaks millalgi tiksuma, siis kauge kauge tuleviku jooksul. Selle saamine eeldab ca 600+ tundi mängimist.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 00:30:03 vasta tsitaadiga

Huvitav kas PS3 pealt saab kah vaadata kuidagi palju sa mis mängu mänginud oled, nagu STEAM näitab ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 23:19:00 vasta tsitaadiga

kellelgi siin ps3.planet.ee kasutaja on? oleks vaja ühele sealsele kasutajale ps saata, aga regamine nõuab mingit smsi saatmist vms.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 23:30:00 vasta tsitaadiga

Mina olen, PM kellele mida vaja saata.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 28.06.2011 22:29:00 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
kellelgi siin ps3.planet.ee kasutaja on? oleks vaja ühele sealsele kasutajale ps saata, aga regamine nõuab mingit smsi saatmist vms.

On minulgi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 23:33:36 vasta tsitaadiga

Kas seda firmware 3.66 laebki nii kaua või on mu nett korralikult pange hakanud panema?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2011 23:55:06 vasta tsitaadiga

Mingi hetk mõtles jah üsna pikalt aga ulme pikalt ei länud, miski 15-20 min äkki.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 29.06.2011 00:05:00 vasta tsitaadiga

mul küll tiris ja installis selle päris nobedalt
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.06.2011 00:27:44 vasta tsitaadiga

iDemon tsau: http://www.giantbomb.com/news/most-psn-users-have-come-back-but-financial-consequences-for-sony-leadership/3434/


tsitaat:
The most recent loss is actually Sony's greatest reported loss in 16 years.

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 29.06.2011 00:45:52 vasta tsitaadiga

Huh? See et ma konsoolidest PS3 eelistan ei tähenda et mulle Sony in general huvi pakuks.
Elavad üle ja ehk õpivad vigadest, mis seal ikka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 365, 366, 367 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.