|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.06.2011 18:17:36
|
|
|
Peab vast veidi kannatust olema, varsti lähevad odavamaks. Endale meeldib siin asju vahetada: tf2tp.com
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazzka
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2010
|
25.06.2011 18:30:48
|
|
|
| Mis nende "achievement_" mapide mõte on? Saada asju?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.06.2011 18:35:18
|
|
|
| kazzka, achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikkuma, aga jamh.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.06.2011 19:53:56
|
|
|
Lovvi, endale istuvad ka needsamad serverid, üldiselt olen seal ja mujalgi tabelites nime 'himself' all...
Steamis kui keegi mind lisada soovib, siis nimeks 'utketser'.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
25.06.2011 20:18:54
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| tsitaat: |
| Soovitan eemale hoida Saignsi, Nighteami ja igasugustest 32 inimese serveritest. |
Meelelahutuslikust aspektist on need just kõige lahedamad serverid, eriti kui premium account olemas.  |
minuarust saignis see ranki süsteem on täitsa mõnna, ise muud ei taogi kui saignsi dustbowl only. kahju nüüd kui f2p, siis eksib sinna igasugu tegelasi, kes passivad niisama serveris ega tee midagi.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
25.06.2011 20:38:26
|
|
|
Saignsi premium on ikka väga nõme tegelikult.
Fastlanes mängisin ükspäev siis spy võttis kohvri ning tegi õhus paar doublejumpi ja oligi oma baasis. Engid saavad oma turreteid toppida mitu jne.
Parimad serverid on ikkagist vanilla+official maps.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
25.06.2011 20:46:43
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
Saignsi premium on ikka väga nõme tegelikult.
Fastlanes mängisin ükspäev siis spy võttis kohvri ning tegi õhus paar doublejumpi ja oligi oma baasis. Engid saavad oma turreteid toppida mitu jne.
Parimad serverid on ikkagist vanilla+official maps. |
nojah, ma olen sattunud ainult paar korda nii peale, kus premiumit ka reaalselt kasutatakse... mõned engid ongi olnud
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 21:03:41
|
|
|
| Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.06.2011 21:08:42
|
|
|
19Mart94, respawn time peaks ikka peal olema. See on ju ikkagi vajalik mängu tasakaalustamiseks.
* Näiteks kaitsjate respawn time peab olema roundi lõpu poole pikem, sest objective on neile lähemal.
* Spawnid peavad ikka olema wave'idena, sest kui inimesed spawnivad koos, siis on suurem tõenäosus, et tehakse tiimitööd, mitte ei jookse kõik eraldi ükshaaval surema.
Isegi kui Saigns'is premium mängjaid koguaeg ei ole, siis jubedad serverid on ikka. Ükskord proovisin ja oli selline tunne nagu bot'idega mängiks - mitte keegi ei teinud pm mitte midagi. Kes teab, vb olidki bot'id - nad peavad ju kuidagi ikka oma servereid täitma.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 21:25:16
|
|
|
Ja loomulikult peale 32 inimese on halb asi ka no respawn time.
Edit: Saignsi serverid ongi bote täis. Nad kogunevad ühte kohta ja ei tee midagi.
Avataride järgi saab ka aru et on botid. Kui duplikaadid on siis on need botid. Saignsi serverid on kõige halvemad mis olla saavad. Võltsitud mängjate arv on nendel ka.
Edit3: http://www.pcgamer.com/2011/06/25/the-noobs-guide-to-team-fortress-2-part-two/
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 21:36:50
|
|
|
Ok, lisan Respawn Timeri tagasi kohe kohe
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
25.06.2011 21:58:23
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
Ok, lisan Respawn Timeri tagasi kohe kohe  |
respawn timer kindlasti lisada, kaitsjatel suurem (kui nt payload) kui ründajatel
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 22:30:27
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
| Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time! |
Map voting võiks olla.
Edit: Ja need ultra kill värgid võiksid olemata olla.
Edit2: Eemalda kindalt need ära
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
25.06.2011 22:31:13
|
|
|
| Kes see flareguni soovis ma võin anda, leidsin maast aga ise ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 22:34:01
|
|
|
| Hoia alles, äkki kunagi läheb vaja.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 22:34:46
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| 19Mart94 kirjutas: |
| Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time! |
Map voting võiks olla.
Edit: Ja need ultra kill värgid võiksid olemata olla.
Edit2: Eemalda kindalt need ära |
*Map voting on täiesti olemas, mapi alguses, vähemalt peaks olema, igatahes, vaatan üle!
*Eemaldatud!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 22:36:55
|
|
|
Map voting on tõesti olemas.
Edit: Pane voting mapi lõppu. See oleks parem.
viimati muutis SinineSiil 25.06.2011 22:43:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.06.2011 22:40:13
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Kes see flareguni soovis ma võin anda, leidsin maast aga ise ei kasuta. |
Kena sinust, et lahkelt ära annad, aga üldiselt soovitaks asjad alles jätta. Saad tulevikus vahetada teiste mängjatega asjade vastu, mida on vaja, või siis hoopis craftida metalliks / mõneks muuks relvaks.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 22:52:57
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
| Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time! |
Täiesti võimatu server ikka. Kõik on snaiprid või insenerid. Powerclasse pole pea üldse.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 22:54:39
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
Map voting on tõesti olemas.
Edit: Pane voting mapi lõppu. See oleks parem. |
Peaks muudetud olema
| SinineSiil kirjutas: |
| 19Mart94 kirjutas: |
| Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time! |
Täiesti võimatu server ikka. Kõik on snaiprid või insenerid. Powerclasse pole pea üldse. |
Lisan Class limiidi
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 23:01:46
|
|
|
| Tee mõistlik class limit.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 23:06:46
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Tee mõistlik class limit. |
"scout" "2"
"sniper" "1"
"soldier" "-1"
"demoman" "-1"
"medic" "2"
"heavyweapons" "-1"
"pyro" "-1"
"spy" "1"
"engineer" "-1"
|
Mida muuta? -1 on limiidita, 0 on keelatud ja siis 1 2 3 jne. on mitu lubatud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 23:13:03
|
|
|
Snaipreid, spioone ja insenere 2. Teised limiidita. Mind üllatab, et sa panid meedikule limiidi.
Mu arvamus siis.
Vb skaudile ka limiit 3.
Edit: Skaudile ära pane limiiti siiski.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
25.06.2011 23:15:52
|
|
|
Nii jääb siis
"scout" "-1"
"sniper" "2"
"soldier" "-1"
"demoman" "-1"
"medic" "-1"
"heavyweapons" "-1"
"pyro" "-1"
"spy" "2"
"engineer" "2"
|
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 23:25:11
|
|
|
No mida, terve tiim oli pyrosid täis.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
25.06.2011 23:28:20
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
No mida, terve tiim oli pyrosid täis.  |
Eelnevalt soovitati ju uutele pyrosid.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 23:35:03
|
|
|
Limiiti neile pole siiski vaja.
Ma ise mängin põhiliselt meedikuna.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
25.06.2011 23:45:31
|
|
|
Minu arvamus:
Spy, sniper - 2
Ülejäänud - 4
Ning mängjaid võiks olla kokku 24 - optimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
25.06.2011 23:49:27
|
|
|
| Võib ka nii olla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
26.06.2011 00:31:21
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| kazzka, achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikkuma, aga jamh. |
lol
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.06.2011 00:38:25
|
|
|
madex, :/
Minu jaoks on küll täitsa huvitavad asjad. Täitsa mõnus tunne, kui üle pika aja saab midagi huvitavad tehtud ja mäng teeb sulle väikes "Hurraa" pealekauba.
Alati on vähemalt midagi, mille poole pürgida. Kuigi ise neid eriti ei jälgi, siis on ikka mõnus üllatus, kui vahel mõne lahti saab.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
26.06.2011 00:42:52
|
|
|
Tundub, et uued kasutajad tahavad kõike kiiresti ja korraga saada. Küll oli serveris virinat, et vanadel olijatel on paremad relvad jne.
UUTELE MÄNGIJATELE - Nagu iga asi, tahab ka see mäng kõvasti harjutamist ning TF2 on hästi keeruline alguses. Orientatsioon puudub täielikult ning surmasaamine on vältimatu.
Võtke asja rahulikult ning ärge närvitsege
Relvadega on üldiselt nii, et dropitavad relvad reeglina ei ole paremad. Igal relval on omad plussid ja miinused aga whine selle pärast, et kellelgi 2h mänginul relvi pole, on täielik jama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
26.06.2011 00:47:13
|
|
|
| Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
26.06.2011 01:23:04
|
|
|
Peaks jah, mingi spämm protectioni peale panema, ehk siis keelatud sõnade asemedel tuleks mingid elementaarsemad (minge per*e - minge metsa) mby
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.06.2011 01:51:46
|
|
|
Päris pull mäng, aga mitte midagi eriti aru ei saa!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.06.2011 01:57:38
|
|
|
Proovisin ka selle Eesti serveri ära, täitsa korralik teine. Mängjate tase on nii ja naa, aga rahvas on mõnus.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
26.06.2011 03:03:05
|
|
|
Tase on jah suht madal, aga vahest on selline rahustav tunne endast nõrgemaid omada
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
26.06.2011 09:27:59
|
|
|
| Lisasin "Swear Replacementi", kindlasti on suur osa roppudest sõnadest katmata, kuid hetkel roppused asendatakse tärnidega.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
26.06.2011 10:24:12
|
|
|
Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.
| SinineSiil kirjutas: |
| Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris. |
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
26.06.2011 11:29:06
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.
| SinineSiil kirjutas: |
| Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris. |
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal. |
See reegel ei kehti ainult shootrites kui ka teistes žanrites.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
26.06.2011 12:25:11
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
| No respawn time! |
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
26.06.2011 12:26:51
|
|
|
| ander kirjutas: |
| 19Mart94 kirjutas: |
| No respawn time! |
 |
?!
Panin respawn time tagasi, sest rahvas tahtis seda...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
26.06.2011 12:29:18
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.
| SinineSiil kirjutas: |
| Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris. |
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal. |
See reegel ei kehti ainult shootrites kui ka teistes žanrites. |
Pigem ikka shooterites julgen pakkuda : p Aga ise ei märganud küll midagi, täis vaikus.
Teamis võiks olla mnigi 2 heavyt kindlasti 2 medicut sabas, demoman vaenlaste teed piiramas, 1 spy perse*ussimas, 2 õlakavenda, muud nagu polegi vaja. Vb mingi Pyro kah kambas.
---
Ajah se Respwn time 12 sec vms on veits pikk minujaoks vähemalt, 6 sec oleks paras.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
26.06.2011 12:30:17
|
|
|
| Ma siis täna õhtul tulen ja proovin...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
26.06.2011 12:31:22
|
|
|
Kas see respawn automaatne ei ole? Mäng ju ise arvutab välja optimaalse kasutades informatsiooni nagu näiteks cart'i asukoht payload'i mapis jne. See peab mapi jooksul ikka muutuma.
Kui cart on otse RED'i spawni ees ja BLU peab jooksma kohale teise mapi otsast, siis on 12 sek täiseti paras RED'ile.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
26.06.2011 12:48:06
|
|
|
Mingi kamm on mul vahepeal toimunud.
Viimati mängisin umbes jaanuaris ning kõik jooksis suht max settingutel ilma jamadeta. Eile uuesti mängu tööle pannes oli väga hull hiire inputlag. Pidin seadeid kõvasti maha keerama, et normaalseks läheks.
Ainult minul selline jama?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kazzka
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2010
|
26.06.2011 13:04:36
|
|
|
| Nende achievementide tegemine ajab küll kopa ette. Vaja on 1 secondary relva, et saada engineerile see pult, millega saab sentry guni ise juhtida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
26.06.2011 14:44:39
|
|
|
Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.
Muidu on server täitsa hea.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
26.06.2011 14:54:52
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.
Muidu on server täitsa hea.  |
Ma arvan, et muudangi ära selle peale, et kui admin connectib, siis kickib kõige botima mängija (Kõrgeim ping jne.)
Respawn aega arvutab server kahjuks ise, igas mapis on see paika pandud eelnevalt, seda saaks HEX editoriga muuta, kuid ei usu, et sellel mõtet oleks!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
26.06.2011 15:15:04
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.
Muidu on server täitsa hea.  |
Ma arvan, et muudangi ära selle peale, et kui admin connectib, siis kickib kõige botima mängija (Kõrgeim ping jne.)
Respawn aega arvutab server kahjuks ise, igas mapis on see paika pandud eelnevalt, seda saaks HEX editoriga muuta, kuid ei usu, et sellel mõtet oleks! |
Liiga palju plug-ine, tekst kogu aeg mingi jama täis (ranki pole nt vaja; see mingi valge kiri kus keegi sõimab ennast idioodiks jne)
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|