Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 18:17:36 vasta tsitaadiga

Peab vast veidi kannatust olema, varsti lähevad odavamaks. Endale meeldib siin asju vahetada: tf2tp.com
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 25.06.2011 18:30:48 vasta tsitaadiga

Mis nende "achievement_" mapide mõte on? Saada asju?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 18:35:18 vasta tsitaadiga

kazzka, achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikkuma, aga jamh.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 19:53:56 vasta tsitaadiga

Lovvi, endale istuvad ka needsamad serverid, üldiselt olen seal ja mujalgi tabelites nime 'himself' all...
Steamis kui keegi mind lisada soovib, siis nimeks 'utketser'. thumbs_up.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.06.2011 20:18:54 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
tsitaat:
Soovitan eemale hoida Saignsi, Nighteami ja igasugustest 32 inimese serveritest.
Meelelahutuslikust aspektist on need just kõige lahedamad serverid, eriti kui premium account olemas. icon_razz.gif

minuarust saignis see ranki süsteem on täitsa mõnna, ise muud ei taogi kui saignsi dustbowl only. kahju nüüd kui f2p, siis eksib sinna igasugu tegelasi, kes passivad niisama serveris ega tee midagi.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 25.06.2011 20:38:26 vasta tsitaadiga

Saignsi premium on ikka väga nõme tegelikult.
Fastlanes mängisin ükspäev siis spy võttis kohvri ning tegi õhus paar doublejumpi ja oligi oma baasis. Engid saavad oma turreteid toppida mitu jne.
Parimad serverid on ikkagist vanilla+official maps.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 25.06.2011 20:46:43 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
Saignsi premium on ikka väga nõme tegelikult.
Fastlanes mängisin ükspäev siis spy võttis kohvri ning tegi õhus paar doublejumpi ja oligi oma baasis. Engid saavad oma turreteid toppida mitu jne.
Parimad serverid on ikkagist vanilla+official maps.

nojah, ma olen sattunud ainult paar korda nii peale, kus premiumit ka reaalselt kasutatakse... mõned engid ongi olnud

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:03:41 vasta tsitaadiga

Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:08:42 vasta tsitaadiga

19Mart94, respawn time peaks ikka peal olema. See on ju ikkagi vajalik mängu tasakaalustamiseks.

* Näiteks kaitsjate respawn time peab olema roundi lõpu poole pikem, sest objective on neile lähemal.
* Spawnid peavad ikka olema wave'idena, sest kui inimesed spawnivad koos, siis on suurem tõenäosus, et tehakse tiimitööd, mitte ei jookse kõik eraldi ükshaaval surema.

Isegi kui Saigns'is premium mängjaid koguaeg ei ole, siis jubedad serverid on ikka. Ükskord proovisin ja oli selline tunne nagu bot'idega mängiks - mitte keegi ei teinud pm mitte midagi. Kes teab, vb olidki bot'id - nad peavad ju kuidagi ikka oma servereid täitma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:25:16 vasta tsitaadiga

Ja loomulikult peale 32 inimese on halb asi ka no respawn time.
Edit: Saignsi serverid ongi bote täis. Nad kogunevad ühte kohta ja ei tee midagi.
Avataride järgi saab ka aru et on botid. Kui duplikaadid on siis on need botid. Saignsi serverid on kõige halvemad mis olla saavad. Võltsitud mängjate arv on nendel ka.
Edit3: http://www.pcgamer.com/2011/06/25/the-noobs-guide-to-team-fortress-2-part-two/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:36:50 vasta tsitaadiga

Ok, lisan Respawn Timeri tagasi kohe kohe icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:58:23 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Ok, lisan Respawn Timeri tagasi kohe kohe icon_smile.gif

respawn timer kindlasti lisada, kaitsjatel suurem (kui nt payload) kui ründajatel
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:30:27 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!

Map voting võiks olla.
Edit: Ja need ultra kill värgid võiksid olemata olla.
Edit2: Eemalda kindalt need ära
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.06.2011 22:31:13 vasta tsitaadiga

Kes see flareguni soovis ma võin anda, leidsin maast aga ise ei kasuta.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:34:01 vasta tsitaadiga

Hoia alles, äkki kunagi läheb vaja.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:34:46 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!

Map voting võiks olla.
Edit: Ja need ultra kill värgid võiksid olemata olla.
Edit2: Eemalda kindalt need ära


*Map voting on täiesti olemas, mapi alguses, vähemalt peaks olema, igatahes, vaatan üle!
*Eemaldatud!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:36:55 vasta tsitaadiga

Map voting on tõesti olemas. thumbs_up.gif
Edit: Pane voting mapi lõppu. See oleks parem.


viimati muutis SinineSiil 25.06.2011 22:43:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:40:13 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Kes see flareguni soovis ma võin anda, leidsin maast aga ise ei kasuta.

Kena sinust, et lahkelt ära annad, aga üldiselt soovitaks asjad alles jätta. Saad tulevikus vahetada teiste mängjatega asjade vastu, mida on vaja, või siis hoopis craftida metalliks / mõneks muuks relvaks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:52:57 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!

Täiesti võimatu server ikka. Kõik on snaiprid või insenerid. thumbs_down.gif Powerclasse pole pea üldse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 22:54:39 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Map voting on tõesti olemas. thumbs_up.gif
Edit: Pane voting mapi lõppu. See oleks parem.


Peaks muudetud olema thumbs_up.gif

SinineSiil kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
Estonain TF2 Server - 195.222.13.110:27000 No respawn time!

Täiesti võimatu server ikka. Kõik on snaiprid või insenerid. thumbs_down.gif Powerclasse pole pea üldse.


Lisan Class limiidi icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:01:46 vasta tsitaadiga

Tee mõistlik class limit.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:06:46 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Tee mõistlik class limit.



            "scout"            "2"
            "sniper"         "1"
            "soldier"         "-1"
            "demoman"         "-1"
            "medic"            "2"
            "heavyweapons"      "-1"
            "pyro"            "-1"
            "spy"            "1"
            "engineer"         "-1"


Mida muuta? -1 on limiidita, 0 on keelatud ja siis 1 2 3 jne. on mitu lubatud
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:13:03 vasta tsitaadiga

Snaipreid, spioone ja insenere 2. Teised limiidita. Mind üllatab, et sa panid meedikule limiidi.
Mu arvamus siis.
Vb skaudile ka limiit 3.
Edit: Skaudile ära pane limiiti siiski.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:15:52 vasta tsitaadiga

Nii jääb siis icon_smile.gif

            "scout"            "-1"
            "sniper"         "2"
            "soldier"         "-1"
            "demoman"         "-1"
            "medic"            "-1"
            "heavyweapons"      "-1"
            "pyro"            "-1"
            "spy"            "2"
            "engineer"         "2"
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:25:11 vasta tsitaadiga

No mida, terve tiim oli pyrosid täis. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:28:20 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
No mida, terve tiim oli pyrosid täis. icon_sad.gif
Eelnevalt soovitati ju uutele pyrosid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:35:03 vasta tsitaadiga

Limiiti neile pole siiski vaja.

Ma ise mängin põhiliselt meedikuna.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:45:31 vasta tsitaadiga

Minu arvamus:
Spy, sniper - 2
Ülejäänud - 4

Ning mängjaid võiks olla kokku 24 - optimaalne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 23:49:27 vasta tsitaadiga

Võib ka nii olla.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 26.06.2011 00:31:21 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
kazzka, achievementite tegemiseks põhimõtteliselt. Kõige tavalisemad relvad peaks jah saama lahti tänu nendele. Üldiselt ei näe ma eriti, miks peaks keegi meelega achievementide lõbu sedasi ära rikkuma, aga jamh.


lol
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 00:38:25 vasta tsitaadiga

madex, :/
Minu jaoks on küll täitsa huvitavad asjad. Täitsa mõnus tunne, kui üle pika aja saab midagi huvitavad tehtud ja mäng teeb sulle väikes "Hurraa" pealekauba.

Alati on vähemalt midagi, mille poole pürgida. Kuigi ise neid eriti ei jälgi, siis on ikka mõnus üllatus, kui vahel mõne lahti saab.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 26.06.2011 00:42:52 vasta tsitaadiga

Tundub, et uued kasutajad tahavad kõike kiiresti ja korraga saada. Küll oli serveris virinat, et vanadel olijatel on paremad relvad jne.

UUTELE MÄNGIJATELE - Nagu iga asi, tahab ka see mäng kõvasti harjutamist ning TF2 on hästi keeruline alguses. Orientatsioon puudub täielikult ning surmasaamine on vältimatu.
Võtke asja rahulikult ning ärge närvitsege icon_smile.gif
Relvadega on üldiselt nii, et dropitavad relvad reeglina ei ole paremad. Igal relval on omad plussid ja miinused aga whine selle pärast, et kellelgi 2h mänginul relvi pole, on täielik jama. icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 00:47:13 vasta tsitaadiga

Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 01:23:04 vasta tsitaadiga

Peaks jah, mingi spämm protectioni peale panema, ehk siis keelatud sõnade asemedel tuleks mingid elementaarsemad (minge per*e - minge metsa) mby
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 01:51:46 vasta tsitaadiga

Päris pull mäng, aga mitte midagi eriti aru ei saa! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 01:57:38 vasta tsitaadiga

Proovisin ka selle Eesti serveri ära, täitsa korralik teine. Mängjate tase on nii ja naa, aga rahvas on mõnus. icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 03:03:05 vasta tsitaadiga

Tase on jah suht madal, aga vahest on selline rahustav tunne endast nõrgemaid omada icon_wink.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 09:27:59 vasta tsitaadiga

Lisasin "Swear Replacementi", kindlasti on suur osa roppudest sõnadest katmata, kuid hetkel roppused asendatakse tärnidega.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 26.06.2011 10:24:12 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.

SinineSiil kirjutas:
Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris.
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal.
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 11:29:06 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.

SinineSiil kirjutas:
Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris.
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal.

See reegel ei kehti ainult shootrites kui ka teistes žanrites.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 12:25:11 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
No respawn time!


monkey.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 12:26:51 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
19Mart94 kirjutas:
No respawn time!


monkey.gif


?! icon_neutral.gif

Panin respawn time tagasi, sest rahvas tahtis seda... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 12:29:18 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Marduuhin kirjutas:
Sai ka lõpuks TF2 ära proovitud ning väike kahetsus, et varem seda ei ostnud. Isegi public serveris tundub, et tegu on ikkagi meeskonnamänguga. Klassid toredasti tasakaalus (vähemalt võrreldes keskmise modernse "realistliku" shooteriga) ja igal oma roll.

SinineSiil kirjutas:
Mõned ropendavad päris hullult selles eesti serveris.
Eesti serveritesse ei julgegi üldiselt minna online shooterites, täielik lasteaed seal.

See reegel ei kehti ainult shootrites kui ka teistes žanrites.

Pigem ikka shooterites julgen pakkuda : p Aga ise ei märganud küll midagi, täis vaikus.
Teamis võiks olla mnigi 2 heavyt kindlasti 2 medicut sabas, demoman vaenlaste teed piiramas, 1 spy perse*ussimas, 2 õlakavenda, muud nagu polegi vaja. Vb mingi Pyro kah kambas.
---
Ajah se Respwn time 12 sec vms on veits pikk minujaoks vähemalt, 6 sec oleks paras.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 12:30:17 vasta tsitaadiga

Ma siis täna õhtul tulen ja proovin...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 12:31:22 vasta tsitaadiga

Kas see respawn automaatne ei ole? Mäng ju ise arvutab välja optimaalse kasutades informatsiooni nagu näiteks cart'i asukoht payload'i mapis jne. See peab mapi jooksul ikka muutuma.

Kui cart on otse RED'i spawni ees ja BLU peab jooksma kohale teise mapi otsast, siis on 12 sek täiseti paras RED'ile.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 26.06.2011 12:48:06 vasta tsitaadiga

Mingi kamm on mul vahepeal toimunud.
Viimati mängisin umbes jaanuaris ning kõik jooksis suht max settingutel ilma jamadeta. Eile uuesti mängu tööle pannes oli väga hull hiire inputlag. Pidin seadeid kõvasti maha keerama, et normaalseks läheks.
Ainult minul selline jama?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazzka
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010




sõnum 26.06.2011 13:04:36 vasta tsitaadiga

Nende achievementide tegemine ajab küll kopa ette. Vaja on 1 secondary relva, et saada engineerile see pult, millega saab sentry guni ise juhtida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 14:44:39 vasta tsitaadiga

Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.

Muidu on server täitsa hea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 14:54:52 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.

Muidu on server täitsa hea. thumbs_up.gif


Ma arvan, et muudangi ära selle peale, et kui admin connectib, siis kickib kõige botima mängija (Kõrgeim ping jne.)

Respawn aega arvutab server kahjuks ise, igas mapis on see paika pandud eelnevalt, seda saaks HEX editoriga muuta, kuid ei usu, et sellel mõtet oleks!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 15:15:04 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Miks eesti serveris 4 kohta kogu aeg vaba peab olema?
Disconnected due slot reservation.
Siis kui admin sisse tahab tulla siis võiks alles disconnectida, kui seda vaja on.

Muidu on server täitsa hea. thumbs_up.gif


Ma arvan, et muudangi ära selle peale, et kui admin connectib, siis kickib kõige botima mängija (Kõrgeim ping jne.)

Respawn aega arvutab server kahjuks ise, igas mapis on see paika pandud eelnevalt, seda saaks HEX editoriga muuta, kuid ei usu, et sellel mõtet oleks!

Liiga palju plug-ine, tekst kogu aeg mingi jama täis (ranki pole nt vaja; see mingi valge kiri kus keegi sõimab ennast idioodiks jne)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Team Fortress 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.