Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Firefox 5 on kohale jõudnud märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 10:00:27 Firefox 5 on kohale jõudnud vasta tsitaadiga

link :: minut


Vaid kolm kuud on möödunud veebisirviku Firefox neljanda versiooni ilmumisest kui juba teatatakse tulirebase viienda verstapostini jõudmisest.

Enneaegne uuendus näeb üpris sarnane välja oma eelkäijale, kuid kapoti all leidub mõndagi uut. Nii CSS üleminekud kui uuendused Javascripti renderdamisel peaksid tooma kiirema surfamiskogemuse, lisaks on ilmunud parandused veel HTML5, XHR, MathML ja SMIL toele. Leidub veel muud meelehead, mis omakorda tähendab surmaotsust Firefox 3.5-le ning sellest vanematele versioonidele.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 19.06.2011 10:04:48 vasta tsitaadiga

on brausereid, mida kasutan ainult id kaardiga pangas käimiseks....

Opera on üle **** thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.06.2011 10:12:46 vasta tsitaadiga

Kuna nad 64-bit Firefoxi Windowsi jaoks treima hakkavad
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smartuser
HV vaatleja
smartuser

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 10:14:21 vasta tsitaadiga

...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif

ise olen paadunud Ff kasutaja... thumbs_up.gif

_________________
...et sa näeksid, et ma siin olin...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 10:57:25 vasta tsitaadiga

Tea kas kunagi vaatame ka FF 5-te sama pilguga kui praegu IE 5-te?
Kuhumaani see brauseri areng üldse kannatab minna enam....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:05:12 vasta tsitaadiga

smartuser kirjutas:
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? :D
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).

http://www.mozilla.com/et/firefox/channel/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:10:44 vasta tsitaadiga

4 töötab mul paremini, kui 3 kunagi töötas. Ei ühtki muret pangalinkidega, ega ID kaardiga. thumbs_up.gif Ei oskagi enam miskit rohkemat tahta? icon_rolleyes.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.06.2011 13:25:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
smartuser kirjutas:
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).

http://www.mozilla.com/et/firefox/channel/

Marie kirjutas:
Kuna nad 64-bit Firefoxi Windowsi jaoks treima hakkavad

Seitsmes on ka olemas, mis on hetkel ainukene 64-bit'ise toega FF. thumbs_up.gif
http://nightly.mozilla.org/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 13:42:41 vasta tsitaadiga

nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 19.06.2011 13:46:04 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D

Need uuemad on veel testimisel ehk siis Beta ja Alpha versioonid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 13:46:06 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D

nagu
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smartuser
HV vaatleja
smartuser

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 14:58:22 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
smartuser kirjutas:
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).

...nojah tuleb ju vindoosa 8-le järgi jõuda... et siis selleks ajaks, kui W8 välja tuleb on Ff8 ka juba olemas icon_biggrin.gif

_________________
...et sa näeksid, et ma siin olin...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pkwild618
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 16:08:54 vasta tsitaadiga

Erinevalt Firefox 4 esimesest betast tõi Nightly (FF7) mind mujalegi peale new tab blank lehe.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 14 :: 5 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 16:39:10 vasta tsitaadiga

mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 17:11:44 vasta tsitaadiga

täiesti lõpp, nüüd tuleb küll uus arvuti osta, kui enne võttis 1 gb mälu vähemalt siis nüüd juba 2 gb, aga selle eest töökindel kui mälu otsa saab ja kokku jookseb jäävad avatud aknad alles
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smartuser
HV vaatleja
smartuser

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 17:15:50 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif


päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta... icon_biggrin.gif

_________________
...et sa näeksid, et ma siin olin...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 17:25:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta... icon_biggrin.gif

kõige laisemad kasutavad internet explorerit
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.06.2011 18:22:34 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
täiesti lõpp, nüüd tuleb küll uus arvuti osta, kui enne võttis 1 gb mälu vähemalt siis nüüd juba 2 gb, aga selle eest töökindel kui mälu otsa saab ja kokku jookseb jäävad avatud aknad alles
1GB võttis enne vaid siis kui mem-leak tekkis, muidu alla selle.
Peale avamist vaid see teema lahti:
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 20:20:51 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Kuhumaani see brauseri areng üldse kannatab minna enam....
Google näeks hea meelega, et brauser oleks arvutis ainuke programm ja kõik muud võimalused oleksid selle sees. Sinna on veel maad minna.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2011 20:53:22 vasta tsitaadiga

Tegu on siiski Firefox 4 suuremat sorti uuendusega.

Mozilla muutis enda versiooninumbrite strateegia Google'i (Chrome) sarnaseks: iga minor release saab uue numbri. See meelitab lihtsameelseid rohkem ligi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 04:23:16 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kuna nad 64-bit Firefoxi Windowsi jaoks treima hakkavad

Juba tükk aega on olemas olnud.
smartuser kirjutas:
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? icon_biggrin.gif

Enne aasta lõppu tuleb juba seitsmes ära.Kuues tuleb Augusti kuus icon_wink.gif
Laizk kirjutas:
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

Soovitan ikka uuenduse teha.Juba 4.0 lisas kõvasti kiirust.3.6 on ikka vääga aeglane selle kõrval.Pole mõtet sul 4.0 peale uuendada.Uuenda kohe 5 peale.
Need kellel 4.0.1 pole mõtet eriti 5 peale uuendada imo icon_rolleyes.gif

Ja mis mälukasutusse puutub, siis tõesti jääb müstikaks mulle kuidas suudetakse 2GB ära kasutada icon_eek.gif icon_lol.gif
Mul on üle 50 tabi lahti,30+ lisa ja ikka alla 700MB icon_cool.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.06.2011 09:48:44 vasta tsitaadiga

tomorrow, mis põhjusel soovitad sa mitte uuendada 5.0 peale? Mida võidab sellest kasutaja?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 09:55:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tomorrow, mis põhjusel soovitad sa mitte uuendada 5.0 peale? Mida võidab sellest kasutaja?

Soovitus käis ainult 4.0.1 kasutajate kohta.Varasemate versioonide puhul soovitus ei kehti.
Ma küsikas vastuküsimuse - mida võidab kasutaja 5.0 peale uuendamisest?
Kõik muutused on väga väikesed ja sedagi nö "kapoti all" mida 95% inimestest kunagi ei märka icon_rolleyes.gif

Kõik kellega ma rääkinud olen on öelnud, et nemad mingit muutust praktiliselt ei näe.Kohati olevat tsipa kiirem siin ja seal icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 20.06.2011 09:56:02 vasta tsitaadiga

tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada eusa_think.gif


viimati muutis mikk36 20.06.2011 09:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 09:56:27 vasta tsitaadiga

FF4 + ID kaart ka siin alati probleemivaba icon_smile.gif
Installid ID värgi ära ja ükskõik kes arvutisse sisse logib kohe FF4 + ID kaart töötab.
Vanasti 3.6 ga pidi iga kasutaja eraldi konfima.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cOpY
HV kasutaja
cOpY

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 11:12:39 vasta tsitaadiga

Aasta lõpuks on juba oodata versioone 6 ja 7.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 11:52:18 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada eusa_think.gif

4.0.1-->5.0 uuendus meenutab mulle veidi 3.5--->3.6 uuendust icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2011 13:46:58 vasta tsitaadiga

Täpselt nii ongi. Nagu ennist mainisin ja mida Mozilla ka ise tunnistas, muutsid nad enda versiooninumbrite strateegiat.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 23:45:37 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada eusa_think.gif

4.0.1-->5.0 uuendus meenutab mulle veidi 3.5--->3.6 uuendust icon_smile.gif


Minu meelest peaks kõik uuendama juba seepärast, et CSS3 tugi suurem uuematel versioonidel... Muidu võibki ootama jääda, millal saab uut kraami (CSS3&HTML5) igapäevases veebinduses kasutama hakata, kuna kasutajad ei suvatse oma brausereid CSS3&HTML5 kompatiibliks uuendada...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 00:41:57 vasta tsitaadiga

risker kirjutas:
tomorrow kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada eusa_think.gif

4.0.1-->5.0 uuendus meenutab mulle veidi 3.5--->3.6 uuendust icon_smile.gif


Minu meelest peaks kõik uuendama juba seepärast, et CSS3 tugi suurem uuematel versioonidel... Muidu võibki ootama jääda, millal saab uut kraami (CSS3&HTML5) igapäevases veebinduses kasutama hakata, kuna kasutajad ei suvatse oma brausereid CSS3&HTML5 kompatiibliks uuendada...

Jah aga oskad sa mulle näidata mõnda veebilehte mis on maailma top100, kus kasutatakse mõnda neist uutest CCS3 v HTML5 elementidest mida 4.0.1 ei toeta ja 5.0 nüüd toetab?
Suvalisi demosid ju on aga reaalne kasu on praktiliselt olematu tavakasutaja jaoks icon_rolleyes.gif

http://html5test.com/
4.0.1 skoorib 255+9
6.0a2 skoorib 281+9 (7.0a1 sama)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.06.2011 01:48:56 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mis on see faktor, mis paneks uuendamist soovitama?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 02:03:01 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Jah aga oskad sa mulle näidata mõnda veebilehte mis on maailma top100, kus kasutatakse mõnda neist uutest CCS3 v HTML5 elementidest mida 4.0.1 ei toeta ja 5.0 nüüd toetab?
Suvalisi demosid ju on aga reaalne kasu on praktiliselt olematu tavakasutaja jaoks icon_rolleyes.gif

http://html5test.com/
4.0.1 skoorib 255+9
6.0a2 skoorib 281+9 (7.0a1 sama)

Ei oska. Tead, miks? Sest maailma top100 lehtede arendus käib ilmselt statistika järgi. Ja kui seal statistikas on piisavalt palju sinusuguseid inimesi, kes uuendada ei viitsi, siis ei hakata isegi mõtlema uute võimaluste kasutamisele.

Minu point ongi selles, et kui kõik inimesed uuendustega kaasa läheksid alati, siis lõppkokkuvõttes näeks nad ka boonuseid... Loomulikult saab CSS3 animatsioone nt javascriptiga teha, aga see pole ikkagi päris see icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.06.2011 02:25:48 vasta tsitaadiga

Ei ole "see" tänu riistvaralise kiirenduse puudumisele.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 03:00:42 vasta tsitaadiga

image.mem.min_discard_timeout_ms : 12000 -> 1000
image.mem.decodeondraw : true

Nendega saad oma Firefoxi mälukasutuse veel nii poole võrra alla.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 03:28:21 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Tomorrow, mis on see faktor, mis paneks uuendamist soovitama?

Ma ei saa teiste eest rääkida.Minule isiklikult selle backport v5 peale: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=661471

Lühidalt siis saab määrata, et osade fontide puhul kasutataks vana meetodit mis nägi teravam välja.Jah ilmselt saaks siin vaielda, et uus meetod on ju täpsem aga see ei muuda fakti, et uus meetod on teatud fontide puhul lihtsalt udune thumbs_down.gif
Siin on terve pikk teema sellest: http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=23&t=2060933
See bugfix tuleb alles v6-s.Sellepärast ma v5-s ei näegi midagi olulist enda jaoks icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 13:12:24 vasta tsitaadiga

tundub et pean sõnad tagasi võtma, uuendasin neljanda viieks ja tundub et mäluprobleemid on lahendatud, firefox ei võta just niipalju mälu kui rami on ehk lõpmata vaid on piiratud kujul ja kokku ka ei jookse enam
_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 13:22:10 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

http://html5test.com/
4.0.1 skoorib 255+9
6.0a2 skoorib 281+9 (7.0a1 sama)

Minu 4.0.1 skoorib 286+9. icon_rolleyes.gif Uuendada ei kavatse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.06.2011 17:54:14 vasta tsitaadiga

Mainin siia ka möödaminnes ära, et osad lisaprogrammid ei tööta enam 5.0-i all. Kiri peal, et "keelatud" ja valikus ainus võimalus "eemalda".

Pilt kah sellest, legend:
1. Ülemine siis FF 4
2. Alumine siis FF 5

http://www.upload.ee/image/1443110/ff4_ja_ff5koos.png
----------------------------------
PS: Ei tea palju neid programme on, ise olen kohanud 2-e. Ja jääb mulje, et FF üritab välja puksida "kolmandate osapoolte" programme ning lubab kasutada ainult enda lemmikprogramme.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 18:23:04 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
PS: Ei tea palju neid programme on, ise olen kohanud 2-e. Ja jääb mulje, et FF üritab välja puksida "kolmandate osapoolte" programme ning lubab kasutada ainult enda lemmikprogramme.
Aga sellist muljet ei jää, et need kolmandad osapooled pole veel jõudnud oma koodi üle vaadata ja uuema versiooniga töötamist kinnitada?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.06.2011 19:16:47 vasta tsitaadiga

Mul pakkus FF täna uuendamist 5.0 peale. Esialgu keeldusin.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2011 10:21:48 vasta tsitaadiga

See numbri strateegia muutmine on küll paras jama... nüüd iga väike uuendus uuendus paistab, kui hull innovatsioon.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 10:50:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See numbri strateegia muutmine on küll paras jama... nüüd iga väike uuendus uuendus paistab, kui hull innovatsioon.

Seda küll jah.Alati kui leian mingi huvitava uue featuuri ja uurin kuna see siis arendusest kasutajateni jõuab on vastus alati stiilis: Fx7-->Fx8-->Future icon_lol.gif
Kogu RRC mõte oli ju selles, et uuendused tuleksid kasutajateni kiiremini.Selles osas on Fx5 suht mitteerutav icon_rolleyes.gif
Fx6 ja Fx7 parem toogu suuremaid muutusi vastasel korral peab FAIL trummi kapist välja otsima ja tolmust puhtaks lööma icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2011 14:03:48 vasta tsitaadiga

Trummi taotakse kahjuks stiilis, et suurem on parem - paraku on mitmed kiired uuendused peitnud endas järgmist viga. Ok turvaauk kadus ära, aga mõni tihti on esinenud memory leaki või kokkujooksmist. Tööl HP kontoriarvutil kokkujooksmist just tihendi veaks ei pane kuna seal kõik üleliigne läbu arvutist puudub.
Muidugi pole kunagi olnud eriline Firefoxi fänn, aga täitsa mõtlen kas mitte harjutada tööjuures teisi kasutama Chrome'i - minul ~40 akent lahti ja kokku pole jooksnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 17:51:04 vasta tsitaadiga

Minupoolne arvamus lugu ka senise strateegia kohta
http://www.battleit.eu/kas-mozilla-firefox-sobib-endiselt-arikeskondadesse/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 25.06.2011 18:14:59 vasta tsitaadiga

Inimese, kelle õigekiri jätab tugevalt soovida, mõttekäiku ei suuda mina jälgida ega tõsiselt võtta.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 18:19:50 vasta tsitaadiga

Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 18:27:31 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe.


ehk on valitud sul "clear history when firefox closes". võta linnuke browsing history eest ära.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 21:07:16 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
SKG kirjutas:
Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe.


ehk on valitud sul "clear history when firefox closes". võta linnuke browsing history eest ära.

Tänud, oligi. Kuigi enne upgrade ver. 4 pealt ei olnud seda mul seal.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 13:16:44 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Minupoolne arvamus lugu ka senise strateegia kohta
http://www.battleit.eu/kas-mozilla-firefox-sobib-endiselt-arikeskondadesse/

Ainus argument ongi see, et Active Directory kaudu paigaldamine on komplitseeritud?
Versiooninumbrist on mul sügavalt savi - võib kasvõi versioon 100 olla. Peamine, et arvutis, kuhu see installitakse, töötaks probleemideta.

Ja jumala eest - vaata oma blogi uudiste komakohti ja lauseehitust. Pealkiri on läbiva suure algustähega? icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2011 14:31:01 vasta tsitaadiga

Betamax, anna teada kui 5'ndast lausest kaugemale jõuad icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Firefox 5 on kohale jõudnud mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.