|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.06.2011 10:00:27
Firefox 5 on kohale jõudnud |
|
|
link :: minut
Vaid kolm kuud on möödunud veebisirviku Firefox neljanda versiooni ilmumisest kui juba teatatakse tulirebase viienda verstapostini jõudmisest.
Enneaegne uuendus näeb üpris sarnane välja oma eelkäijale, kuid kapoti all leidub mõndagi uut. Nii CSS üleminekud kui uuendused Javascripti renderdamisel peaksid tooma kiirema surfamiskogemuse, lisaks on ilmunud parandused veel HTML5, XHR, MathML ja SMIL toele. Leidub veel muud meelehead, mis omakorda tähendab surmaotsust Firefox 3.5-le ning sellest vanematele versioonidele.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
19.06.2011 10:04:48
|
|
|
on brausereid, mida kasutan ainult id kaardiga pangas käimiseks....
Opera on üle ****
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smartuser
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007
|
19.06.2011 10:14:21
|
|
|
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat???
ise olen paadunud Ff kasutaja...
_________________ ...et sa näeksid, et ma siin olin... |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
19.06.2011 10:57:25
|
|
|
Tea kas kunagi vaatame ka FF 5-te sama pilguga kui praegu IE 5-te?
Kuhumaani see brauseri areng üldse kannatab minna enam....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.06.2011 13:25:12
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Kuna nad 64-bit Firefoxi Windowsi jaoks treima hakkavad |
Seitsmes on ka olemas, mis on hetkel ainukene 64-bit'ise toega FF.
http://nightly.mozilla.org/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
19.06.2011 13:42:41
|
|
|
nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
19.06.2011 13:46:04
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D |
Need uuemad on veel testimisel ehk siis Beta ja Alpha versioonid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
19.06.2011 13:46:06
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| nagu lastakse 4 välja, aga juba on olemas ka 5,6 ja seitse. Nagu wtf? .D |
nagu
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smartuser
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007
|
19.06.2011 14:58:22
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| smartuser kirjutas: |
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat???
|
Kuues on juba praegu olemas (kasutamine omal riskil).
|
...nojah tuleb ju vindoosa 8-le järgi jõuda... et siis selleks ajaks, kui W8 välja tuleb on Ff8 ka juba olemas
_________________ ...et sa näeksid, et ma siin olin... |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
19.06.2011 16:08:54
|
|
|
| Erinevalt Firefox 4 esimesest betast tõi Nightly (FF7) mind mujalegi peale new tab blank lehe.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
19.06.2011 16:39:10
|
|
|
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
19.06.2011 17:11:44
|
|
|
| täiesti lõpp, nüüd tuleb küll uus arvuti osta, kui enne võttis 1 gb mälu vähemalt siis nüüd juba 2 gb, aga selle eest töökindel kui mälu otsa saab ja kokku jookseb jäävad avatud aknad alles
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smartuser
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2007
|
19.06.2011 17:15:50
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta  |
päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta...
_________________ ...et sa näeksid, et ma siin olin... |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
19.06.2011 17:25:07
|
|
|
| tsitaat: |
päris laisad võivad lausa mitu versiooni vahele jätta... icon_biggrin.gif
|
kõige laisemad kasutavad internet explorerit
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.06.2011 18:22:34
|
|
|
| teretalv kirjutas: |
| täiesti lõpp, nüüd tuleb küll uus arvuti osta, kui enne võttis 1 gb mälu vähemalt siis nüüd juba 2 gb, aga selle eest töökindel kui mälu otsa saab ja kokku jookseb jäävad avatud aknad alles |
1GB võttis enne vaid siis kui mem-leak tekkis, muidu alla selle.
Peale avamist vaid see teema lahti:
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
19.06.2011 20:20:51
|
|
|
| JediMihkel kirjutas: |
| Kuhumaani see brauseri areng üldse kannatab minna enam.... |
Google näeks hea meelega, et brauser oleks arvutis ainuke programm ja kõik muud võimalused oleksid selle sees. Sinna on veel maad minna.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
19.06.2011 20:53:22
|
|
|
Tegu on siiski Firefox 4 suuremat sorti uuendusega.
Mozilla muutis enda versiooninumbrite strateegia Google'i (Chrome) sarnaseks: iga minor release saab uue numbri. See meelitab lihtsameelseid rohkem ligi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.06.2011 04:23:16
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Kuna nad 64-bit Firefoxi Windowsi jaoks treima hakkavad |
Juba tükk aega on olemas olnud.
| smartuser kirjutas: |
...juba viies, mis siis aasta lõpus on oodata juba kuuendat??? |
Enne aasta lõppu tuleb juba seitsmes ära.Kuues tuleb Augusti kuus
| Laizk kirjutas: |
mina kasutan endiselt 3.6 versiooni - lihtsalt liiga laisk, et üle minna uuele ja nüüd saabki kohe ühe vahele jätta  |
Soovitan ikka uuenduse teha.Juba 4.0 lisas kõvasti kiirust.3.6 on ikka vääga aeglane selle kõrval.Pole mõtet sul 4.0 peale uuendada.Uuenda kohe 5 peale.
Need kellel 4.0.1 pole mõtet eriti 5 peale uuendada imo
Ja mis mälukasutusse puutub, siis tõesti jääb müstikaks mulle kuidas suudetakse 2GB ära kasutada
Mul on üle 50 tabi lahti,30+ lisa ja ikka alla 700MB
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.06.2011 09:48:44
|
|
|
| tomorrow, mis põhjusel soovitad sa mitte uuendada 5.0 peale? Mida võidab sellest kasutaja?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.06.2011 09:55:18
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| tomorrow, mis põhjusel soovitad sa mitte uuendada 5.0 peale? Mida võidab sellest kasutaja? |
Soovitus käis ainult 4.0.1 kasutajate kohta.Varasemate versioonide puhul soovitus ei kehti.
Ma küsikas vastuküsimuse - mida võidab kasutaja 5.0 peale uuendamisest?
Kõik muutused on väga väikesed ja sedagi nö "kapoti all" mida 95% inimestest kunagi ei märka
Kõik kellega ma rääkinud olen on öelnud, et nemad mingit muutust praktiliselt ei näe.Kohati olevat tsipa kiirem siin ja seal
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
20.06.2011 09:56:02
|
|
|
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada
viimati muutis mikk36 20.06.2011 09:56:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
20.06.2011 09:56:27
|
|
|
FF4 + ID kaart ka siin alati probleemivaba
Installid ID värgi ära ja ükskõik kes arvutisse sisse logib kohe FF4 + ID kaart töötab.
Vanasti 3.6 ga pidi iga kasutaja eraldi konfima.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cOpY
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
20.06.2011 11:12:39
|
|
|
| Aasta lõpuks on juba oodata versioone 6 ja 7.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003

|
20.06.2011 13:46:58
|
|
|
| Täpselt nii ongi. Nagu ennist mainisin ja mida Mozilla ka ise tunnistas, muutsid nad enda versiooninumbrite strateegiat.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
20.06.2011 23:45:37
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada  |
4.0.1-->5.0 uuendus meenutab mulle veidi 3.5--->3.6 uuendust  |
Minu meelest peaks kõik uuendama juba seepärast, et CSS3 tugi suurem uuematel versioonidel... Muidu võibki ootama jääda, millal saab uut kraami (CSS3&HTML5) igapäevases veebinduses kasutama hakata, kuna kasutajad ei suvatse oma brausereid CSS3&HTML5 kompatiibliks uuendada...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
21.06.2011 00:41:57
|
|
|
| risker kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
tomorrow, tsipa kiirem ja tsipa turvalisem ei ole piisavad põhjendused, kui muus osas kasutaja ei kaota millegi arvelt?
Sama tark oleks soovitada seega ju 4.0 pealt 4.0.1 peale mitte uuendada  |
4.0.1-->5.0 uuendus meenutab mulle veidi 3.5--->3.6 uuendust  |
Minu meelest peaks kõik uuendama juba seepärast, et CSS3 tugi suurem uuematel versioonidel... Muidu võibki ootama jääda, millal saab uut kraami (CSS3&HTML5) igapäevases veebinduses kasutama hakata, kuna kasutajad ei suvatse oma brausereid CSS3&HTML5 kompatiibliks uuendada... |
Jah aga oskad sa mulle näidata mõnda veebilehte mis on maailma top100, kus kasutatakse mõnda neist uutest CCS3 v HTML5 elementidest mida 4.0.1 ei toeta ja 5.0 nüüd toetab?
Suvalisi demosid ju on aga reaalne kasu on praktiliselt olematu tavakasutaja jaoks
http://html5test.com/
4.0.1 skoorib 255+9
6.0a2 skoorib 281+9 (7.0a1 sama)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.06.2011 01:48:56
|
|
|
| Tomorrow, mis on see faktor, mis paneks uuendamist soovitama?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
21.06.2011 02:03:01
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Jah aga oskad sa mulle näidata mõnda veebilehte mis on maailma top100, kus kasutatakse mõnda neist uutest CCS3 v HTML5 elementidest mida 4.0.1 ei toeta ja 5.0 nüüd toetab?
Suvalisi demosid ju on aga reaalne kasu on praktiliselt olematu tavakasutaja jaoks
http://html5test.com/
4.0.1 skoorib 255+9
6.0a2 skoorib 281+9 (7.0a1 sama) |
Ei oska. Tead, miks? Sest maailma top100 lehtede arendus käib ilmselt statistika järgi. Ja kui seal statistikas on piisavalt palju sinusuguseid inimesi, kes uuendada ei viitsi, siis ei hakata isegi mõtlema uute võimaluste kasutamisele.
Minu point ongi selles, et kui kõik inimesed uuendustega kaasa läheksid alati, siis lõppkokkuvõttes näeks nad ka boonuseid... Loomulikult saab CSS3 animatsioone nt javascriptiga teha, aga see pole ikkagi päris see
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.06.2011 02:25:48
|
|
|
| Ei ole "see" tänu riistvaralise kiirenduse puudumisele.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
21.06.2011 03:00:42
|
|
|
image.mem.min_discard_timeout_ms : 12000 -> 1000
image.mem.decodeondraw : true
Nendega saad oma Firefoxi mälukasutuse veel nii poole võrra alla.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teretalv
HV veteran
liitunud: 15.01.2006
|
24.06.2011 13:12:24
|
|
|
tundub et pean sõnad tagasi võtma, uuendasin neljanda viieks ja tundub et mäluprobleemid on lahendatud, firefox ei võta just niipalju mälu kui rami on ehk lõpmata vaid on piiratud kujul ja kokku ka ei jookse enam
_________________ Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxsimiljo
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.08.2007
|
24.06.2011 13:22:10
|
|
|
Minu 4.0.1 skoorib 286+9. Uuendada ei kavatse.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.06.2011 17:54:14
|
|
|
Mainin siia ka möödaminnes ära, et osad lisaprogrammid ei tööta enam 5.0-i all. Kiri peal, et "keelatud" ja valikus ainus võimalus "eemalda".
Pilt kah sellest, legend:
1. Ülemine siis FF 4
2. Alumine siis FF 5
http://www.upload.ee/image/1443110/ff4_ja_ff5koos.png
----------------------------------
PS: Ei tea palju neid programme on, ise olen kohanud 2-e. Ja jääb mulje, et FF üritab välja puksida "kolmandate osapoolte" programme ning lubab kasutada ainult enda lemmikprogramme.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
24.06.2011 18:23:04
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
| PS: Ei tea palju neid programme on, ise olen kohanud 2-e. Ja jääb mulje, et FF üritab välja puksida "kolmandate osapoolte" programme ning lubab kasutada ainult enda lemmikprogramme. |
Aga sellist muljet ei jää, et need kolmandad osapooled pole veel jõudnud oma koodi üle vaadata ja uuema versiooniga töötamist kinnitada?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.06.2011 19:16:47
|
|
|
Mul pakkus FF täna uuendamist 5.0 peale. Esialgu keeldusin.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.06.2011 10:21:48
|
|
|
| See numbri strateegia muutmine on küll paras jama... nüüd iga väike uuendus uuendus paistab, kui hull innovatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
25.06.2011 10:50:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| See numbri strateegia muutmine on küll paras jama... nüüd iga väike uuendus uuendus paistab, kui hull innovatsioon. |
Seda küll jah.Alati kui leian mingi huvitava uue featuuri ja uurin kuna see siis arendusest kasutajateni jõuab on vastus alati stiilis: Fx7-->Fx8-->Future
Kogu RRC mõte oli ju selles, et uuendused tuleksid kasutajateni kiiremini.Selles osas on Fx5 suht mitteerutav
Fx6 ja Fx7 parem toogu suuremaid muutusi vastasel korral peab FAIL trummi kapist välja otsima ja tolmust puhtaks lööma
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
25.06.2011 14:03:48
|
|
|
Trummi taotakse kahjuks stiilis, et suurem on parem - paraku on mitmed kiired uuendused peitnud endas järgmist viga. Ok turvaauk kadus ära, aga mõni tihti on esinenud memory leaki või kokkujooksmist. Tööl HP kontoriarvutil kokkujooksmist just tihendi veaks ei pane kuna seal kõik üleliigne läbu arvutist puudub.
Muidugi pole kunagi olnud eriline Firefoxi fänn, aga täitsa mõtlen kas mitte harjutada tööjuures teisi kasutama Chrome'i - minul ~40 akent lahti ja kokku pole jooksnud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
25.06.2011 18:14:59
|
|
|
Inimese, kelle õigekiri jätab tugevalt soovida, mõttekäiku ei suuda mina jälgida ega tõsiselt võtta.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.06.2011 18:19:50
|
|
|
| Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
25.06.2011 18:27:31
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe. |
ehk on valitud sul "clear history when firefox closes". võta linnuke browsing history eest ära.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.06.2011 21:07:16
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Jah, aga v5 vähemalt minul ei suuda sulgemisel tab-e ära salvestada. Panen küll Save & Close aga brauser uuesti avades eelmisi tab-e ei ava, vaid ainult pealehe. |
ehk on valitud sul "clear history when firefox closes". võta linnuke browsing history eest ära. |
Tänud, oligi. Kuigi enne upgrade ver. 4 pealt ei olnud seda mul seal.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
27.06.2011 13:16:44
|
|
|
Ainus argument ongi see, et Active Directory kaudu paigaldamine on komplitseeritud?
Versiooninumbrist on mul sügavalt savi - võib kasvõi versioon 100 olla. Peamine, et arvutis, kuhu see installitakse, töötaks probleemideta.
Ja jumala eest - vaata oma blogi uudiste komakohti ja lauseehitust. Pealkiri on läbiva suure algustähega?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.06.2011 14:31:01
|
|
|
Betamax, anna teada kui 5'ndast lausest kaugemale jõuad
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|