Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Enamik Nokia telefone saab tulevikus Windowsi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.06.2011 13:54:06 vasta tsitaadiga

Võibolla su õppimisvõime lihtsalt pole piisavalt hea icon_razz.gif
Alternatiivselt võib ka põhjus selles olla, et iga uue tööriistaga tutvumine võtab suts kauem kui minuti. Vihjeks oleks sulle näiteks state'd.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 14:02:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ka ametlik tutorial sellekohta õpetab näppe koodiseks tegema - http://wiki.forum.nokia.com/index.php/Getting_Started_with_Qt_Quick_and_the_Qt_SDK_v1.1
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.06.2011 14:04:54 vasta tsitaadiga

"This page was last modified on 8 February 2011, at 08:40" võiks vihkeks olla kui up-to-date see olla võib. Vahepeal on asjad suht tugevalt täienenud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 02.06.2011 14:11:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
"This page was last modified on 8 February 2011, at 08:40" võiks vihkeks olla kui up-to-date see olla võib. Vahepeal on asjad suht tugevalt täienenud.

Kui 4 kuuga asjad nii palju muutuvad, siis on asi suht bleeding edge ju veel.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.06.2011 14:24:39 vasta tsitaadiga

Peamine muutus selle aja jooksul on toimunud UI designeris. All olev library on juba pikemat aega stabiilne olnud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 14:56:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho, kui dokumentatsioon ei suuda püsida up-to-date siis kes garanteerib koodi stabiilsena hoidmise? Tüüpiline vabavara case - mitte ainult pole kood vabatahtlike hallata vaid kogu dokumentatsioon kah.

Muudel teemadel:

Before the first interview, Elop drew out what he knew about the plans for MeeGo on a whiteboard, with a different color marker for the products being developed, their target date for introduction, and the current levels of bugs in each product. Soon the whiteboard was filled with color, and the news was not good: At its current pace, Nokia was on track to introduce only three MeeGo-driven models before 2014—far too slow to keep the company in the game. Elop tried to call Oistämö, but his phone battery was dead. "He must have been trying an Android phone that day," says Elop. When they finally spoke late on Jan. 4, "It was truly an oh-s--t moment—and really, really painful to realize where we were," says Oistämö. Months later, Oistämö still struggles to hold back tears. "MeeGo had been the collective hope of the company," he says, "and we'd come to the conclusion that the emperor had no clothes. It's not a nice thing."
Loe edasi

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.06.2011 15:16:28 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ho Ho, kui dokumentatsioon ei suuda püsida up-to-date siis kes garanteerib koodi stabiilsena hoidmise? Tüüpiline vabavara case - mitte ainult pole kood vabatahtlike hallata vaid kogu dokumentatsioon kah.
Ning msdn'i dokumentatsioon on midagi ülimat? Nad pole isegi oma 20a vana MFC kraami suutnud ära dokumenteerida icon_lol.gif
QTQuick'i ebastabiilsuse pärast ma ei muretseks. API on neil stabiilsena püsinud juba väga pikka aega.


Aga tollest elop'i joonistustest veel nii palju, et meegol põhinev wetab on olnud müügis enam kui aasta. WP7 baasil saab hea õnne korral nokialt näha paari-kolme aparaati see aasta. On moblatootjaid, kelle käest tuleb see aasta välja meegoga aparaate ning puhtalt vabatahtlike jõududega on meego pandud üsnagi adekvaatselt käima n900 peal ehkki viimase raua spetsifikatsioon jääb tugevalt alla miinimumi. Ehk siis jutud meego toorusest on täielik bullshit

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.06.2011 22:14:38 vasta tsitaadiga

Report: Android sweeps Nokia in Europe
http://www.bizjournals.com/triad/news/2011/06/02/report-android-sweeps-nokia-in-europe.html?ana=yfcpc

Android was running 34 percent of smartphones in Western Europe in the first quarter, up from 8 percent a year earlier, IDC reported. Devices using Nokia's Symbian fell by half to 21 percent from 40 percent a year earlier.
Read more: Report: Android sweeps Nokia in Europe | The Business Journal

Pea -20% aastaga icon_eek.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 22:36:20 vasta tsitaadiga

to Magic

see suht loogiline, sest näiteks ma hetkel ostsin telefoni, aga symbiani saasta ei tahtnud, win moblad on hetkel mu jaoks kahtlased (valik ka vist suht kesine)
yle jäigi android thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.06.2011 23:07:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
to Magic

see suht loogiline, sest näiteks ma hetkel ostsin telefoni, aga symbiani saasta ei tahtnud, win moblad on hetkel mu jaoks kahtlased (valik ka vist suht kesine)
yle jäigi android thumbs_up.gif

Vend viis tagasi C7 ja talle poetati poole sõnaga, et ta pole esimene. Kiideti samas lõpuks HTC valimist.
Nokia suhtumine on lihtsalt nii savi, et vigu rohkelt sees. Nende loogika on olnud viimasel ajal lõputu ebapädev outsource ja see viib firma enda põhiturul põhja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.06.2011 09:30:21 vasta tsitaadiga

Nokia probleem oli, et nad venitasid maemo/meego arendamisega liiga kaua ja üritasid Symbianil hinge sees hoida pikemalt kui oleks mõistlik olnud. Teine probleem oli, et nad jäid lootusetult hiljaks korralikumate touchscreen moblade turule toomisega. Nad oleks võinud peale n900't ning enne meego tulekut maemo peal järjest aparaate välja lasta võinud ilma suuremate probleemideta. OS oli stabiilne ning ei ütleks, et millestki erilist puudust oleks olnud.

Vahepeal oli suht naljakas võrdlus WM6.5 vs maemo. Umbes kuu aega tagasi oli tarvis WM aparaadile juhtmevabalt ligi pääseda üle sinihamba W7 all. Kõva pool päeva möllasin-googeldasin ning lõpptulemus oli, et on terve hunnik inimesi kellel see polegi lihtsalt õnnestunud mingil müstilisel põhjusel, tundub et sattusin samuti nende hulka. Eile oli vajadus liigutada paar faili n900'st arvutisse kuid wifi oli juhtmega võrgust eraldi seega üle ssh sisse ei saanud. Mõtlesin, et pulli pärast võiks BT'd proovida. Moblas lülitasin asja sisse ja tegin avastatavaks, läpaka panin skaneerima (ka linuxiline peal icon_razz.gif) ning mõni sekund hiljem oligi ühendus olemas ja failid ümber tõstetud. Kui nüüd noid kaht kogemust võrrelda siis võiks meelevaldselt igasugu huvitavaid järeldusi tegema hakata icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 03.06.2011 10:20:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.06.2011 09:43:29 vasta tsitaadiga

20% turuosa kaotust aastaga ilmselt on tekitanud ikka kõva paanika... järgmine aasta ilmselt 15% ja ülejärgmine 10%. Seega tuleb lasta veel kvaliteedi latti alla või pillid kotti panna.
Hetkel tundub, et lõpuks ei pruugi isegi MS loodetud kasu saada kuna lihtsalt Nokia kaubamärk ei maksa enam midagi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 13:47:04 vasta tsitaadiga

Mulle siiski endiselt meeldib mu töötelefoniks olev Symbianiga Nokia 6300. Kõned, SMS, äratus ja mõnikord Opera Miniga internetti - täiesti piisav. Aku peab ka peaaegu nädala veel.
Symbianil on endiselt turgu tavamoblade seas. Nutitelefonidesse aga pole sellel enam ammu asja.
Jumal hoidku meid selle eest, et suvalisse 30-eurosesse lutsu mingi Windows Phone või Mobile derivaat topitakse icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 04.06.2011 16:07:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mulle siiski endiselt meeldib mu töötelefoniks olev Symbianiga Nokia 6300. Kõned, SMS, äratus ja mõnikord Opera Miniga internetti - täiesti piisav. Aku peab ka peaaegu nädala veel.
Symbianil on endiselt turgu tavamoblade seas. Nutitelefonidesse aga pole sellel enam ammu asja.
Jumal hoidku meid selle eest, et suvalisse 30-eurosesse lutsu mingi Windows Phone või Mobile derivaat topitakse icon_lol.gif


Ääremärkusena, et 6300 on Series40, mitte Symbian, tänu millele ongi norm kõnetoru icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 16:49:47 vasta tsitaadiga

Hmm... ma olen alati arvanud, et need on Series värgid on mingi osa Symbianist icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.06.2011 17:04:04 vasta tsitaadiga

Symbiani on lihtsalt mitu eri versiooní. S40 on ekstra low-end värk, S60 uuem ja smart/featurephonede jaoks mõeldud.

Muidu selle koha pealt on tõesti õigus, et symbian on üsna tõenäoliselt kõige voolusäästlikum mobla OS mis senini loodud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 10:54:14 vasta tsitaadiga

Noh, mu jutu mõte oli, et selle lihtsama OSi võiks kindlasti alles jätta, kuna sellele nagu mingeid etteheited pole icon_rolleyes.gif
Windows Phone'i üks eelisteks Androidi ees on arvatavasti fakt, et WP saab uuendusi vaatamata telefoni tootjale. Androidiga on selline nigel värk, et kui telefoni tootja ei viitsi supporti pakkuda, siis jäädki vana versiooni peale või pead riskeerima custom ROM-iga. Või olen süsteemist valesti aru saanud?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 11:57:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Noh, mu jutu mõte oli, et selle lihtsama OSi võiks kindlasti alles jätta, kuna sellele nagu mingeid etteheited pole icon_rolleyes.gif
Windows Phone'i üks eelisteks Androidi ees on arvatavasti fakt, et WP saab uuendusi vaatamata telefoni tootjale. Androidiga on selline nigel värk, et kui telefoni tootja ei viitsi supporti pakkuda, siis jäädki vana versiooni peale või pead riskeerima custom ROM-iga. Või olen süsteemist valesti aru saanud?

Probleemiga tegeletakse - http://www.youtube.com/watch?v=OxzucwjFEEs&feature=player_detailpage#t=2012s
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 08:11:33 vasta tsitaadiga

S60 võiks ära kaotada ja muud imeloomad.Ainult S40 jätta odavama otsa telefonidele.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.06.2011 12:54:09 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/?id=463584

Ikka täiega tambitakse ja ilmselt ka ei eksita. Google ja Intel ju avanud Soomes ülemeelitamise keskused icon_smile.gif
Kui selle aasta lõpuks pole anda töötavat winniga mobla läheb seis ikka hapuks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:28:07 vasta tsitaadiga

Nad võiksid teha ju ühe Androidiga telefoni ja vaadata, kuidas see rahvale peale läheb. Mis neil kaotada? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:41:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nad võiksid teha ju ühe Androidiga telefoni ja vaadata, kuidas see rahvale peale läheb. Mis neil kaotada? :roll:
Pigem juba siis Meegoga.

LHV foorumis on ka arutelu NOKi kohapealt. Ei hakka seda siia ümber kopeerima, küll aga viitaks ühele kasutaja suffiks postitusele, millega ise päri olen:

tsitaat:
Tundub, et NOK puhul alahinnatakse süsteemi kui terviku väärtust, intellektuaalomandi pagasit, kasutajate inertsust. Ettevõtte puhul võimendatakse üle nõrkusi, samas tugevustest eriti ei räägita.
1) Tohutult seks on rääkida smartphonedest, samas kui not-so-smart-phonede vallas on NOK ikka veel pika puuga turuliider. Selle taga on massiivne logistika ja tarneahela juhtimine, mida kopeerida on üpris keeruline. Eriti kuna äri on suure konkurentsi ja madala marginaaliga, siis size matters.
2) Ettevõtte on ka üks maailma suuremaid võrgutehnoloogia tootjaid.
3) Tõenäoliselt on sel ettevõttel kõige rohkem patente handheld device'de ja võrgutehnoloogia vallas, terves maailmas. Lisaks võimas rusikas arendustöö jätkamiseks. See, et viimased aastad on pekki pandud hobuste valikul ei tähenda, et seni loodud väärtus oleks ebaoluline.
4) On terve ports inimesi (kriitiline mass mehi 60+, naisi 40+), kes on tehnoloogia adoptsiooni vallas kohutavalt inertsed. See crowd, kes siiamaani lähevad internetipanka, trükkides NETI.ee otsinguaknasse "Hanza.net". Ja neid on rohkem kui öös asju. Ja nad ei migreeru, kui just relvaga ei ähvardata.

Minu point on, et täna koheldakse ettevõtet nagu surevat saurust, millel pole tulevikku. Minu meelest on täiesti arvestatav võimalus, et isegi kui smarphonede segmendis feilitaksegi, jääb ettevõte võrgutehnoloogia ja harilike telefonide turuliidriks maailmas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:47:24 vasta tsitaadiga

Selle järgi oleks aeg Nokia aktsiaid ostma hakata? icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:58:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Selle järgi oleks aeg Nokia aktsiaid ostma hakata? :D
Kuidas see ütlemine nd oligi - osta põhjas, müü tipus vms. Iseasi, kas põhi on käes ning kas/millal langusele järgneb tõus.

Paljud asjad käivad trendidena. Myspace oli vahepeal popp, nüüdseks on sisuliselt radarilt kadunud. Apple oli põhjas mis põhjas kuid siis ühel hetkel tegi võimsa tõusu. Tahvelarvutite suhtes oli skeptilisus väga pikka aega tugev, viimase aastaga on see segment kiirelt kasvanud.

Nokia on ka korra põhjas käinud, siis tõusnud, nüüd langeb taas. Nokial on potentsiaali siiski kõvasti, seega ma ei kannaks seda saurust kohe maha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.06.2011 14:24:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nad võiksid teha ju ühe Androidiga telefoni ja vaadata, kuidas see rahvale peale läheb. Mis neil kaotada? icon_rolleyes.gif

Google ei andnud neile eritingimusi. Läbirääkimisi ju tegelikult peeti.
----------------
inerts...
"Hanza.net" - see pole mingi näitaja...teen seda ka ise kiusust kuna sõna ei paindu sellist lolli nime nagu swedbank ütlema/kirjutama.
8a jooksul omasin 2 Nokiat, sealt edasi 4a jooksul 5 ja kuna kvaliteet käis järjest alla võtsin esimeste hulgas 3K klassi androidi.
Minu silmis on E51 viimane normaalne Nokia ja pärast tolle surma haaras käsi kõigepealt odava LG järgi.
35€ mobla - toimib hästi, aku peab. Lihtsalt rääkimiseks super.
Seejärel siis 200€ LG 540GT.
Seega kuigi kasutasin 12+a Nokiat on hetkel Nokia paras võõrustus - kõik tundub nii jabur ja keeruline.
vanema nokia süsteemiga muidugi saaks kinnisilmi hakkama
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 12:46:04 vasta tsitaadiga

link :: Nokia tehnikajuht Rich Green lahkub ilmselt Nokiast.

"Matkapuhelimia valmistavan Nokian johtokunnan jäsen ja teknologiajohtaja Rich Green on jäänyt henkilökohtaisista syistä vapaalle.

Nokia vahvistaa tiedon, mutta ei kerro poissaolon pituutta eikä syytä.

Helsingin Sanomien kahden toisistaan riippumattoman lähteen mukaan Green on poissa ainakin vuoden loppuun saakka, eikä todennäköisesti palaa Nokiaan.

Syynä ovat näkemyserot yhtiön strategiasta.
"
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 12:59:14 vasta tsitaadiga

Syynä ovat näkemyserot yhtiön strategiasta
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 13:22:36 vasta tsitaadiga

Maakeeli siis tollele tüübile ei meeldi mis suunas Nokia areng tundub liikuvat.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 10.06.2011 14:39:37 vasta tsitaadiga

See ei pruugi läbinisti halb asi olla. Nokiasse on värsket verd vaja - on jah riski peale minek, aga parem kõik või mitte midagi, kui tasapisi unustusse hääbumine.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 14:56:20 vasta tsitaadiga

Kogu asja point on, et riskiti totaalselt vales suunas. Meego/maemo arendus käis juba aastaid tagasi (n770 tuli maemoga välja 2005 lõpus) aga kusagil 2008'st alates töötas selle kallal tühine hulk arendajaid võrreldes sellega, kes veel endiselt symbianiga tegelesid ehkki tol hetkel veel peeti maemot/meegot tulevaseks high-end moblade OS'iks ning teati et symbiani elupäevad on loetud. Oleksid nad paar-kolm aastat tagasi arenduse õigesse kohta suunanud poleks neil praegu noid jamasid.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:02:19 vasta tsitaadiga

Ho Ho, kaua sa seda Meego/Maemo värki taga nutad? Vaatan, et siin foorumis oled sa ainus, kes sellel teemal üldse sõna võtab icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 15:13:30 vasta tsitaadiga

Nutan kuna tegu on kaugelt parema arhitektuuriga mobiilse OS'iga kui android-ios-wp7 ning enne järgi ei jäta kui asi kas reaalselt kasutusse läheb mingite ettevõtete poolt või lõplikult maha maetakse icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 10:27:15 vasta tsitaadiga

Esimene suurem linnuke Nokia-lt väljas. No ma ei tea...

http://swipe.nokia.com/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 10:53:57 vasta tsitaadiga

Välimusel pole väga vigagi aga nahh seda CE-d sinna alla vaja on....

... see nagu esimene detail mis silma riivas. thumbs_down.gif

Arvan, et ainuke võimalus veel millega "nutiturgu tagurpidi" keerata on hind.
Kui see hakkab 4-500+ € maksma siis nendest vähestest nokia patriootidest ei piisa, et ellu jääda.
Muidu võiks täitsa vahelduseks proovida seda "taba" androidi vahele.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 13:02:19 vasta tsitaadiga

Existing in its present form since 1993, the CE marking is a key indicator of a product’s compliance with EU legislation and enables the free movement of products within the European market. By affixing the CE marking on a product, a manufacturer is declaring, on ones sole responsibility, conformity with all of the legal requirements to achieve CE marking and therefore ensuring validity for that product to be sold throughout the European Economic Area
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 13:49:05 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Välimusel pole väga vigagi aga nahh seda CE-d sinna alla vaja on....

... see nagu esimene detail mis silma riivas. thumbs_down.gif

Arvan, et ainuke võimalus veel millega "nutiturgu tagurpidi" keerata on hind.
Kui see hakkab 4-500+ € maksma siis nendest vähestest nokia patriootidest ei piisa, et ellu jääda.
Muidu võiks täitsa vahelduseks proovida seda "taba" androidi vahele.

Ma ütleks et nutitelefonide turg on praegu sarnane 90ndate alguse pc turuga.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 15:20:00 vasta tsitaadiga

Esimene WP-ga Nokia: http://www.engadget.com/2011/06/23/nokias-first-windows-phone-images-and-video/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 24.06.2011 13:49:33 vasta tsitaadiga

http://wl4.peer360.com/b/Fkh10Qrqyht9WEmyZ03I/main.asp?hl=102473677

Ovi Store tops 6 million daily downloads
The momentum of Nokia’s Ovi Store continues to be strong. Every day more than 300,000 new Nokia accounts are created, and every day consumers worldwide download some 6 million mobile apps and content.


Keegi teab kommenteerida kuidas need numbrid on võrreldes konkurentidega?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 14:31:10 vasta tsitaadiga

Kas mitte nüüd eie nii, et kui viimaste Nokia nutikate teha softi uuendus ja telefoni kasutama hakata, siis tuleb ovi konto luua, muud varianti ei olegi enne telefoni kasutama hakata. Sellest tulenevalt ka suurenev ovi kontode maht.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.06.2011 13:42:35 vasta tsitaadiga

Nokia juhi saldo: -11 miljardit eurot... ikka rämedalt börsiväärtus kukkunud - pole kaugel aeg, kui see laenude hinda mõjutama hakkab
http://www.e24.ee/479746/nokia-juhi-saldo-11-miljardit-eurot/
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.06.2011 22:33:44 vasta tsitaadiga

http://www.hs.fi/english/article/Nokia+CEO+Stephen+Elop+rules+out+possible+comeback+of+MeeGo/1135267179932
tsitaat:
In Elop's words, there is no returning to MeeGo, even if the N9 turns out to be a hit.
Kuhu see tüüp oma ajud unustas?
tsitaat:
We will build inventions for our Windows phones that will make us stand apart from our competitors and bring significant additional advantage to our application developers
Yeah, silma paistetakse et ollakse ühed vähestest kes tõesti soovivad WP baasil aparate müüa, teiste tootjate puhul pole populaarsus klientide seas just kiita olnud. Lisaks kas mitte poleks märksa mõistlikum olnud arendada edasi suuresti in-house süsteemi millega ei kaasne enda maha müümist ning suuri piiranguid süsteemi kohandamise koha pealt?
tsitaat:
According to Elop, in recent months Nokia has launched several different software development projects.
Yeah, ning mitu nad kinni panid sama aja jooksul? Mitmel neist oli aastate pikkune backlog kõiksugu tehnoloogiate ja developerite hulgas?
tsitaat:
Those working within the software R&D sector are more and more motivated thanks to our achievements. I am continuously in touch with them. I constantly receive emails that tell me how the pace of problem-solving has quickened
Huvitav küll, nood (tihti endised) nokia softiarendajad kelle mõtteavaldusi näinud olen pole pooltki nii roosilist pilti asjade kulgemisest maalinud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2011 00:22:43 vasta tsitaadiga

Nokia R&D on juba aastaid olnud totaalne fail.. selles suhtes pool punti minema peksta pole probleem. Soome ei teinud ju tööd korralikult... jah uurimine on tore, aga edasine arendus ei toimi.
Selles suhtes on nende oma lollus, et seda MS diili neile pressitakse - see asi vähemalt toimib mingil tasemel ja omab ühiku kohta ikka efektiivsemat kuluhaldust.
Elopi suurim hirm ongi see, et ta ei suuda seda bürokraatiat hallata...
Meegoga tegutsemist muidugi peaks jätkama vähemalt 50% tööjõuga - äkki ikka tuleb hoopis sealt üllatus.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.06.2011 08:24:43 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
see asi vähemalt toimib mingil tasemel
Kas esimesena jõuab turule Wp7 või meego seade nokialt? Meeldetuletuseks siis WP7 kallal töötab terve armee nii MS'i kui nokia poolelt, meegole jäid ainult riismed mis samuti üsna kõvasti kokku tõmmati.

Finantside poole pealt ei vaidle vastu, eks need miljardid mis MS neile selle eest annab ei ole väike asi, eriti arvestades kui suur see summa on võrreldes nende rentslisse lennanud turuväärtusega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2011 09:36:05 vasta tsitaadiga

Ho Ho, äkk äkkk äkk äää. Meego tiimile ei jäänud riismed, seda tiimi ei ole puutunud kärpekava...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.06.2011 09:39:00 vasta tsitaadiga

Et siis nood veebruaris näidatud joonised ressursside ümberjagamisest olid siis kõik BS?

Ühtlasi olen endiselt huvitatud kuulmast millal saab näha esimesi nokia toodetud WP telefone lettidel icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2011 10:10:24 vasta tsitaadiga

Probleem on ilmselt ka selles, et "tööd tuleb hoida" mentaliteet on Soomes sama kõrge kui meil NL ajal.
Elopil lihtsalt nii palju vastakat infot, et ju siis tuleb lubada kõik kinni panna, et miski liikuma hakkaks.
Iseasi, kas see IT's kõige parem suund on - meil ju peljatakse ka Platechi tööle minekut... et kellaajast kellaajani töö on juba ahistamine.
Minu jaoks on see pigem boonus, kui palk korralik - mured jäävad ju maha, hetkel töötan risti vastupidi kuna lihtsalt boonus on 50-300% palgast.

Samas see toodete ilmumine on küll paras müstika - ehk tahetakse teha vähemalt 2-3 toodet valmis
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.07.2011 20:53:19 vasta tsitaadiga

http://www.slashgear.com/android-legal-losses-reportedly-prompt-exodus-to-windows-phone-and-meego-19165907/

Chinese analysts have pointed to the relatively closeness of MeeGo’s system kernel and that of Android, suggesting that both hardware and apps could be reasonably straightforward to migrate. MeeGo’s under-the-radar legal situation, and backer Intel’s extreme willingness to find new partners – now that Nokia has all but abandoned MeeGo in favor of Windows Phone – could make the platform a safer bet for spooked Android OEMs. Interestingly, rumors have already surfaced earlier in the year regarding the possibility of a ZTE handset powered by Intel processors.

[edit]
Keegi tont võttis üsna hästi kokku mida Elop tegi ja saavutas:
tsitaat:
Today, we have a replacement for the Osborne Effect.

Adam Osborne famously, allegedly, killed his company's sales by demoing the next model months ahead of the current model. Dealers cancelled orders and consumers stayed away waiting for the next model.

The Elop Effect is even more potent.

First bad mouth your existing best selling platform so everyone thinks it's a burning wreck. It'll piss off all the staff in your company that have spent years on the old strategy.

Next announce it's successor which is a year away. Make sure the successor is even more unpopular than your old platform or the competition by some magnitude. Not margin, MAGNITUDE. Make sure there's no upgrade path for consumers or developers. Make sure you're totally reliant on another company for your destiny. Sack your staff.

Next, spend 6 months doing nothing with your existing platform making sure that along the way you alienate your existing customers and your developers. Promise them stuff and then don't deliver. Take ages to do something simple - stuff like that will work. Stoke the flames of your burning platform.

Next, release some warmed over versions of your year old hardware with new icons that carriers and consumers will be underwhelmed with. Make sure your existing customers can't get the warmed over software for months after the people who aren't really interested in your warmed over hardware and only bought your hardware because they had no idea what they were buying.

Release something really great that should have been your next platform but only in Russia, the UAE and Bulgaria, not anywhere it might be picked up by developers working on software most of the world uses. Sack the people that made it just in case they do something else brilliant.

Next leak a demo of your 'saviour' device. Make sure all the blogs get it days after the real talent that haven't been sacked have been brilliant. Totally shit on their announcements.

Close your stores so that people can't buy your products.

Announce cool cross platform technology initiatives like nfc-hub. Drive it even. But, don't release software till a year after the hardware in your phones was capable of doing it and months after your competitors who are taking advantage of your free marketing.

...

I'm sure there's worse to come before someone finally kicks the guy out on his backside.

At this point I'm just waiting for Apple, Google, Oracle and Microsoft to kill everyone in a mutual patent armageddon behind their walled gardens and someone sensible remember that hey, that Linux based Maemo/Meego N9 phone was cool... let's use that instead of paying Apple, Google and Microsoft.

Adam Osborne must be up there chuckling to himself if he's not channelling with Elop.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Mobiiltelefonid ja fototehnika »  Enamik Nokia telefone saab tulevikus Windowsi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.