|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.06.2011 13:54:06
|
|
|
Võibolla su õppimisvõime lihtsalt pole piisavalt hea
Alternatiivselt võib ka põhjus selles olla, et iga uue tööriistaga tutvumine võtab suts kauem kui minuti. Vihjeks oleks sulle näiteks state'd.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.06.2011 14:04:54
|
|
|
"This page was last modified on 8 February 2011, at 08:40" võiks vihkeks olla kui up-to-date see olla võib. Vahepeal on asjad suht tugevalt täienenud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
02.06.2011 14:11:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| "This page was last modified on 8 February 2011, at 08:40" võiks vihkeks olla kui up-to-date see olla võib. Vahepeal on asjad suht tugevalt täienenud. |
Kui 4 kuuga asjad nii palju muutuvad, siis on asi suht bleeding edge ju veel.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.06.2011 14:24:39
|
|
|
Peamine muutus selle aja jooksul on toimunud UI designeris. All olev library on juba pikemat aega stabiilne olnud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
02.06.2011 14:56:41
|
|
|
Ho Ho, kui dokumentatsioon ei suuda püsida up-to-date siis kes garanteerib koodi stabiilsena hoidmise? Tüüpiline vabavara case - mitte ainult pole kood vabatahtlike hallata vaid kogu dokumentatsioon kah.
Muudel teemadel:
Before the first interview, Elop drew out what he knew about the plans for MeeGo on a whiteboard, with a different color marker for the products being developed, their target date for introduction, and the current levels of bugs in each product. Soon the whiteboard was filled with color, and the news was not good: At its current pace, Nokia was on track to introduce only three MeeGo-driven models before 2014—far too slow to keep the company in the game. Elop tried to call Oistämö, but his phone battery was dead. "He must have been trying an Android phone that day," says Elop. When they finally spoke late on Jan. 4, "It was truly an oh-s--t moment—and really, really painful to realize where we were," says Oistämö. Months later, Oistämö still struggles to hold back tears. "MeeGo had been the collective hope of the company," he says, "and we'd come to the conclusion that the emperor had no clothes. It's not a nice thing."
Loe edasi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.06.2011 15:16:28
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Ho Ho, kui dokumentatsioon ei suuda püsida up-to-date siis kes garanteerib koodi stabiilsena hoidmise? Tüüpiline vabavara case - mitte ainult pole kood vabatahtlike hallata vaid kogu dokumentatsioon kah. |
Ning msdn'i dokumentatsioon on midagi ülimat? Nad pole isegi oma 20a vana MFC kraami suutnud ära dokumenteerida
QTQuick'i ebastabiilsuse pärast ma ei muretseks. API on neil stabiilsena püsinud juba väga pikka aega.
Aga tollest elop'i joonistustest veel nii palju, et meegol põhinev wetab on olnud müügis enam kui aasta. WP7 baasil saab hea õnne korral nokialt näha paari-kolme aparaati see aasta. On moblatootjaid, kelle käest tuleb see aasta välja meegoga aparaate ning puhtalt vabatahtlike jõududega on meego pandud üsnagi adekvaatselt käima n900 peal ehkki viimase raua spetsifikatsioon jääb tugevalt alla miinimumi. Ehk siis jutud meego toorusest on täielik bullshit
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.06.2011 22:36:20
|
|
|
to Magic
see suht loogiline, sest näiteks ma hetkel ostsin telefoni, aga symbiani saasta ei tahtnud, win moblad on hetkel mu jaoks kahtlased (valik ka vist suht kesine)
yle jäigi android
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.06.2011 23:07:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
to Magic
see suht loogiline, sest näiteks ma hetkel ostsin telefoni, aga symbiani saasta ei tahtnud, win moblad on hetkel mu jaoks kahtlased (valik ka vist suht kesine)
yle jäigi android  |
Vend viis tagasi C7 ja talle poetati poole sõnaga, et ta pole esimene. Kiideti samas lõpuks HTC valimist.
Nokia suhtumine on lihtsalt nii savi, et vigu rohkelt sees. Nende loogika on olnud viimasel ajal lõputu ebapädev outsource ja see viib firma enda põhiturul põhja.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.06.2011 09:30:21
|
|
|
Nokia probleem oli, et nad venitasid maemo/meego arendamisega liiga kaua ja üritasid Symbianil hinge sees hoida pikemalt kui oleks mõistlik olnud. Teine probleem oli, et nad jäid lootusetult hiljaks korralikumate touchscreen moblade turule toomisega. Nad oleks võinud peale n900't ning enne meego tulekut maemo peal järjest aparaate välja lasta võinud ilma suuremate probleemideta. OS oli stabiilne ning ei ütleks, et millestki erilist puudust oleks olnud.
Vahepeal oli suht naljakas võrdlus WM6.5 vs maemo. Umbes kuu aega tagasi oli tarvis WM aparaadile juhtmevabalt ligi pääseda üle sinihamba W7 all. Kõva pool päeva möllasin-googeldasin ning lõpptulemus oli, et on terve hunnik inimesi kellel see polegi lihtsalt õnnestunud mingil müstilisel põhjusel, tundub et sattusin samuti nende hulka. Eile oli vajadus liigutada paar faili n900'st arvutisse kuid wifi oli juhtmega võrgust eraldi seega üle ssh sisse ei saanud. Mõtlesin, et pulli pärast võiks BT'd proovida. Moblas lülitasin asja sisse ja tegin avastatavaks, läpaka panin skaneerima (ka linuxiline peal ) ning mõni sekund hiljem oligi ühendus olemas ja failid ümber tõstetud. Kui nüüd noid kaht kogemust võrrelda siis võiks meelevaldselt igasugu huvitavaid järeldusi tegema hakata
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 03.06.2011 10:20:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.06.2011 09:43:29
|
|
|
20% turuosa kaotust aastaga ilmselt on tekitanud ikka kõva paanika... järgmine aasta ilmselt 15% ja ülejärgmine 10%. Seega tuleb lasta veel kvaliteedi latti alla või pillid kotti panna.
Hetkel tundub, et lõpuks ei pruugi isegi MS loodetud kasu saada kuna lihtsalt Nokia kaubamärk ei maksa enam midagi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.06.2011 13:47:04
|
|
|
Mulle siiski endiselt meeldib mu töötelefoniks olev Symbianiga Nokia 6300. Kõned, SMS, äratus ja mõnikord Opera Miniga internetti - täiesti piisav. Aku peab ka peaaegu nädala veel.
Symbianil on endiselt turgu tavamoblade seas. Nutitelefonidesse aga pole sellel enam ammu asja.
Jumal hoidku meid selle eest, et suvalisse 30-eurosesse lutsu mingi Windows Phone või Mobile derivaat topitakse
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
04.06.2011 16:07:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Mulle siiski endiselt meeldib mu töötelefoniks olev Symbianiga Nokia 6300. Kõned, SMS, äratus ja mõnikord Opera Miniga internetti - täiesti piisav. Aku peab ka peaaegu nädala veel.
Symbianil on endiselt turgu tavamoblade seas. Nutitelefonidesse aga pole sellel enam ammu asja.
Jumal hoidku meid selle eest, et suvalisse 30-eurosesse lutsu mingi Windows Phone või Mobile derivaat topitakse  |
Ääremärkusena, et 6300 on Series40, mitte Symbian, tänu millele ongi norm kõnetoru
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.06.2011 17:04:04
|
|
|
Symbiani on lihtsalt mitu eri versiooní. S40 on ekstra low-end värk, S60 uuem ja smart/featurephonede jaoks mõeldud.
Muidu selle koha pealt on tõesti õigus, et symbian on üsna tõenäoliselt kõige voolusäästlikum mobla OS mis senini loodud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.06.2011 10:54:14
|
|
|
Noh, mu jutu mõte oli, et selle lihtsama OSi võiks kindlasti alles jätta, kuna sellele nagu mingeid etteheited pole
Windows Phone'i üks eelisteks Androidi ees on arvatavasti fakt, et WP saab uuendusi vaatamata telefoni tootjale. Androidiga on selline nigel värk, et kui telefoni tootja ei viitsi supporti pakkuda, siis jäädki vana versiooni peale või pead riskeerima custom ROM-iga. Või olen süsteemist valesti aru saanud?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
05.06.2011 11:57:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Noh, mu jutu mõte oli, et selle lihtsama OSi võiks kindlasti alles jätta, kuna sellele nagu mingeid etteheited pole
Windows Phone'i üks eelisteks Androidi ees on arvatavasti fakt, et WP saab uuendusi vaatamata telefoni tootjale. Androidiga on selline nigel värk, et kui telefoni tootja ei viitsi supporti pakkuda, siis jäädki vana versiooni peale või pead riskeerima custom ROM-iga. Või olen süsteemist valesti aru saanud? |
Probleemiga tegeletakse - http://www.youtube.com/watch?v=OxzucwjFEEs&feature=player_detailpage#t=2012s
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.06.2011 12:54:09
|
|
|
http://www.e24.ee/?id=463584
Ikka täiega tambitakse ja ilmselt ka ei eksita. Google ja Intel ju avanud Soomes ülemeelitamise keskused
Kui selle aasta lõpuks pole anda töötavat winniga mobla läheb seis ikka hapuks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.06.2011 13:41:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Nad võiksid teha ju ühe Androidiga telefoni ja vaadata, kuidas see rahvale peale läheb. Mis neil kaotada? :roll: |
Pigem juba siis Meegoga.
LHV foorumis on ka arutelu NOKi kohapealt. Ei hakka seda siia ümber kopeerima, küll aga viitaks ühele kasutaja suffiks postitusele, millega ise päri olen:
| tsitaat: |
Tundub, et NOK puhul alahinnatakse süsteemi kui terviku väärtust, intellektuaalomandi pagasit, kasutajate inertsust. Ettevõtte puhul võimendatakse üle nõrkusi, samas tugevustest eriti ei räägita.
1) Tohutult seks on rääkida smartphonedest, samas kui not-so-smart-phonede vallas on NOK ikka veel pika puuga turuliider. Selle taga on massiivne logistika ja tarneahela juhtimine, mida kopeerida on üpris keeruline. Eriti kuna äri on suure konkurentsi ja madala marginaaliga, siis size matters.
2) Ettevõtte on ka üks maailma suuremaid võrgutehnoloogia tootjaid.
3) Tõenäoliselt on sel ettevõttel kõige rohkem patente handheld device'de ja võrgutehnoloogia vallas, terves maailmas. Lisaks võimas rusikas arendustöö jätkamiseks. See, et viimased aastad on pekki pandud hobuste valikul ei tähenda, et seni loodud väärtus oleks ebaoluline.
4) On terve ports inimesi (kriitiline mass mehi 60+, naisi 40+), kes on tehnoloogia adoptsiooni vallas kohutavalt inertsed. See crowd, kes siiamaani lähevad internetipanka, trükkides NETI.ee otsinguaknasse "Hanza.net". Ja neid on rohkem kui öös asju. Ja nad ei migreeru, kui just relvaga ei ähvardata.
Minu point on, et täna koheldakse ettevõtet nagu surevat saurust, millel pole tulevikku. Minu meelest on täiesti arvestatav võimalus, et isegi kui smarphonede segmendis feilitaksegi, jääb ettevõte võrgutehnoloogia ja harilike telefonide turuliidriks maailmas. |
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.06.2011 13:58:30
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Selle järgi oleks aeg Nokia aktsiaid ostma hakata? :D |
Kuidas see ütlemine nd oligi - osta põhjas, müü tipus vms. Iseasi, kas põhi on käes ning kas/millal langusele järgneb tõus.
Paljud asjad käivad trendidena. Myspace oli vahepeal popp, nüüdseks on sisuliselt radarilt kadunud. Apple oli põhjas mis põhjas kuid siis ühel hetkel tegi võimsa tõusu. Tahvelarvutite suhtes oli skeptilisus väga pikka aega tugev, viimase aastaga on see segment kiirelt kasvanud.
Nokia on ka korra põhjas käinud, siis tõusnud, nüüd langeb taas. Nokial on potentsiaali siiski kõvasti, seega ma ei kannaks seda saurust kohe maha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.06.2011 14:24:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Nad võiksid teha ju ühe Androidiga telefoni ja vaadata, kuidas see rahvale peale läheb. Mis neil kaotada?  |
Google ei andnud neile eritingimusi. Läbirääkimisi ju tegelikult peeti.
----------------
inerts...
"Hanza.net" - see pole mingi näitaja...teen seda ka ise kiusust kuna sõna ei paindu sellist lolli nime nagu swedbank ütlema/kirjutama.
8a jooksul omasin 2 Nokiat, sealt edasi 4a jooksul 5 ja kuna kvaliteet käis järjest alla võtsin esimeste hulgas 3K klassi androidi.
Minu silmis on E51 viimane normaalne Nokia ja pärast tolle surma haaras käsi kõigepealt odava LG järgi.
35€ mobla - toimib hästi, aku peab. Lihtsalt rääkimiseks super.
Seejärel siis 200€ LG 540GT.
Seega kuigi kasutasin 12+a Nokiat on hetkel Nokia paras võõrustus - kõik tundub nii jabur ja keeruline.
vanema nokia süsteemiga muidugi saaks kinnisilmi hakkama
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.06.2011 12:46:04
|
|
|
link :: Nokia tehnikajuht Rich Green lahkub ilmselt Nokiast.
"Matkapuhelimia valmistavan Nokian johtokunnan jäsen ja teknologiajohtaja Rich Green on jäänyt henkilökohtaisista syistä vapaalle.
Nokia vahvistaa tiedon, mutta ei kerro poissaolon pituutta eikä syytä.
Helsingin Sanomien kahden toisistaan riippumattoman lähteen mukaan Green on poissa ainakin vuoden loppuun saakka, eikä todennäköisesti palaa Nokiaan.
Syynä ovat näkemyserot yhtiön strategiasta."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.06.2011 13:22:36
|
|
|
Maakeeli siis tollele tüübile ei meeldi mis suunas Nokia areng tundub liikuvat.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
10.06.2011 14:39:37
|
|
|
| See ei pruugi läbinisti halb asi olla. Nokiasse on värsket verd vaja - on jah riski peale minek, aga parem kõik või mitte midagi, kui tasapisi unustusse hääbumine.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.06.2011 14:56:20
|
|
|
Kogu asja point on, et riskiti totaalselt vales suunas. Meego/maemo arendus käis juba aastaid tagasi (n770 tuli maemoga välja 2005 lõpus) aga kusagil 2008'st alates töötas selle kallal tühine hulk arendajaid võrreldes sellega, kes veel endiselt symbianiga tegelesid ehkki tol hetkel veel peeti maemot/meegot tulevaseks high-end moblade OS'iks ning teati et symbiani elupäevad on loetud. Oleksid nad paar-kolm aastat tagasi arenduse õigesse kohta suunanud poleks neil praegu noid jamasid.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.06.2011 15:13:30
|
|
|
Nutan kuna tegu on kaugelt parema arhitektuuriga mobiilse OS'iga kui android-ios-wp7 ning enne järgi ei jäta kui asi kas reaalselt kasutusse läheb mingite ettevõtete poolt või lõplikult maha maetakse
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
21.06.2011 10:53:57
|
|
|
Välimusel pole väga vigagi aga nahh seda CE-d sinna alla vaja on....
... see nagu esimene detail mis silma riivas.
Arvan, et ainuke võimalus veel millega "nutiturgu tagurpidi" keerata on hind.
Kui see hakkab 4-500+ € maksma siis nendest vähestest nokia patriootidest ei piisa, et ellu jääda.
Muidu võiks täitsa vahelduseks proovida seda "taba" androidi vahele.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
21.06.2011 13:02:19
|
|
|
Existing in its present form since 1993, the CE marking is a key indicator of a product’s compliance with EU legislation and enables the free movement of products within the European market. By affixing the CE marking on a product, a manufacturer is declaring, on ones sole responsibility, conformity with all of the legal requirements to achieve CE marking and therefore ensuring validity for that product to be sold throughout the European Economic Area
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
21.06.2011 13:49:05
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Välimusel pole väga vigagi aga nahh seda CE-d sinna alla vaja on....
... see nagu esimene detail mis silma riivas.
Arvan, et ainuke võimalus veel millega "nutiturgu tagurpidi" keerata on hind.
Kui see hakkab 4-500+ € maksma siis nendest vähestest nokia patriootidest ei piisa, et ellu jääda.
Muidu võiks täitsa vahelduseks proovida seda "taba" androidi vahele. |
Ma ütleks et nutitelefonide turg on praegu sarnane 90ndate alguse pc turuga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
24.06.2011 13:49:33
|
|
|
http://wl4.peer360.com/b/Fkh10Qrqyht9WEmyZ03I/main.asp?hl=102473677
Ovi Store tops 6 million daily downloads
The momentum of Nokia’s Ovi Store continues to be strong. Every day more than 300,000 new Nokia accounts are created, and every day consumers worldwide download some 6 million mobile apps and content.
Keegi teab kommenteerida kuidas need numbrid on võrreldes konkurentidega?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
24.06.2011 14:31:10
|
|
|
| Kas mitte nüüd eie nii, et kui viimaste Nokia nutikate teha softi uuendus ja telefoni kasutama hakata, siis tuleb ovi konto luua, muud varianti ei olegi enne telefoni kasutama hakata. Sellest tulenevalt ka suurenev ovi kontode maht.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.06.2011 22:33:44
|
|
|
http://www.hs.fi/english/article/Nokia+CEO+Stephen+Elop+rules+out+possible+comeback+of+MeeGo/1135267179932
| tsitaat: |
| In Elop's words, there is no returning to MeeGo, even if the N9 turns out to be a hit. |
Kuhu see tüüp oma ajud unustas?
| tsitaat: |
| We will build inventions for our Windows phones that will make us stand apart from our competitors and bring significant additional advantage to our application developers |
Yeah, silma paistetakse et ollakse ühed vähestest kes tõesti soovivad WP baasil aparate müüa, teiste tootjate puhul pole populaarsus klientide seas just kiita olnud. Lisaks kas mitte poleks märksa mõistlikum olnud arendada edasi suuresti in-house süsteemi millega ei kaasne enda maha müümist ning suuri piiranguid süsteemi kohandamise koha pealt?
| tsitaat: |
| According to Elop, in recent months Nokia has launched several different software development projects. |
Yeah, ning mitu nad kinni panid sama aja jooksul? Mitmel neist oli aastate pikkune backlog kõiksugu tehnoloogiate ja developerite hulgas?
| tsitaat: |
| Those working within the software R&D sector are more and more motivated thanks to our achievements. I am continuously in touch with them. I constantly receive emails that tell me how the pace of problem-solving has quickened |
Huvitav küll, nood (tihti endised) nokia softiarendajad kelle mõtteavaldusi näinud olen pole pooltki nii roosilist pilti asjade kulgemisest maalinud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.06.2011 00:22:43
|
|
|
Nokia R&D on juba aastaid olnud totaalne fail.. selles suhtes pool punti minema peksta pole probleem. Soome ei teinud ju tööd korralikult... jah uurimine on tore, aga edasine arendus ei toimi.
Selles suhtes on nende oma lollus, et seda MS diili neile pressitakse - see asi vähemalt toimib mingil tasemel ja omab ühiku kohta ikka efektiivsemat kuluhaldust.
Elopi suurim hirm ongi see, et ta ei suuda seda bürokraatiat hallata...
Meegoga tegutsemist muidugi peaks jätkama vähemalt 50% tööjõuga - äkki ikka tuleb hoopis sealt üllatus.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.06.2011 08:24:43
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| see asi vähemalt toimib mingil tasemel |
Kas esimesena jõuab turule Wp7 või meego seade nokialt? Meeldetuletuseks siis WP7 kallal töötab terve armee nii MS'i kui nokia poolelt, meegole jäid ainult riismed mis samuti üsna kõvasti kokku tõmmati.
Finantside poole pealt ei vaidle vastu, eks need miljardid mis MS neile selle eest annab ei ole väike asi, eriti arvestades kui suur see summa on võrreldes nende rentslisse lennanud turuväärtusega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
26.06.2011 09:36:05
|
|
|
Ho Ho, äkk äkkk äkk äää. Meego tiimile ei jäänud riismed, seda tiimi ei ole puutunud kärpekava...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.06.2011 09:39:00
|
|
|
Et siis nood veebruaris näidatud joonised ressursside ümberjagamisest olid siis kõik BS?
Ühtlasi olen endiselt huvitatud kuulmast millal saab näha esimesi nokia toodetud WP telefone lettidel
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.06.2011 10:10:24
|
|
|
Probleem on ilmselt ka selles, et "tööd tuleb hoida" mentaliteet on Soomes sama kõrge kui meil NL ajal.
Elopil lihtsalt nii palju vastakat infot, et ju siis tuleb lubada kõik kinni panna, et miski liikuma hakkaks.
Iseasi, kas see IT's kõige parem suund on - meil ju peljatakse ka Platechi tööle minekut... et kellaajast kellaajani töö on juba ahistamine.
Minu jaoks on see pigem boonus, kui palk korralik - mured jäävad ju maha, hetkel töötan risti vastupidi kuna lihtsalt boonus on 50-300% palgast.
Samas see toodete ilmumine on küll paras müstika - ehk tahetakse teha vähemalt 2-3 toodet valmis
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.07.2011 20:53:19
|
|
|
http://www.slashgear.com/android-legal-losses-reportedly-prompt-exodus-to-windows-phone-and-meego-19165907/
Chinese analysts have pointed to the relatively closeness of MeeGo’s system kernel and that of Android, suggesting that both hardware and apps could be reasonably straightforward to migrate. MeeGo’s under-the-radar legal situation, and backer Intel’s extreme willingness to find new partners – now that Nokia has all but abandoned MeeGo in favor of Windows Phone – could make the platform a safer bet for spooked Android OEMs. Interestingly, rumors have already surfaced earlier in the year regarding the possibility of a ZTE handset powered by Intel processors.
[edit]
Keegi tont võttis üsna hästi kokku mida Elop tegi ja saavutas:
| tsitaat: |
Today, we have a replacement for the Osborne Effect.
Adam Osborne famously, allegedly, killed his company's sales by demoing the next model months ahead of the current model. Dealers cancelled orders and consumers stayed away waiting for the next model.
The Elop Effect is even more potent.
First bad mouth your existing best selling platform so everyone thinks it's a burning wreck. It'll piss off all the staff in your company that have spent years on the old strategy.
Next announce it's successor which is a year away. Make sure the successor is even more unpopular than your old platform or the competition by some magnitude. Not margin, MAGNITUDE. Make sure there's no upgrade path for consumers or developers. Make sure you're totally reliant on another company for your destiny. Sack your staff.
Next, spend 6 months doing nothing with your existing platform making sure that along the way you alienate your existing customers and your developers. Promise them stuff and then don't deliver. Take ages to do something simple - stuff like that will work. Stoke the flames of your burning platform.
Next, release some warmed over versions of your year old hardware with new icons that carriers and consumers will be underwhelmed with. Make sure your existing customers can't get the warmed over software for months after the people who aren't really interested in your warmed over hardware and only bought your hardware because they had no idea what they were buying.
Release something really great that should have been your next platform but only in Russia, the UAE and Bulgaria, not anywhere it might be picked up by developers working on software most of the world uses. Sack the people that made it just in case they do something else brilliant.
Next leak a demo of your 'saviour' device. Make sure all the blogs get it days after the real talent that haven't been sacked have been brilliant. Totally shit on their announcements.
Close your stores so that people can't buy your products.
Announce cool cross platform technology initiatives like nfc-hub. Drive it even. But, don't release software till a year after the hardware in your phones was capable of doing it and months after your competitors who are taking advantage of your free marketing.
...
I'm sure there's worse to come before someone finally kicks the guy out on his backside.
At this point I'm just waiting for Apple, Google, Oracle and Microsoft to kill everyone in a mutual patent armageddon behind their walled gardens and someone sensible remember that hey, that Linux based Maemo/Meego N9 phone was cool... let's use that instead of paying Apple, Google and Microsoft.
Adam Osborne must be up there chuckling to himself if he's not channelling with Elop. |
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|