|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.06.2011 13:41:01
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
| ...kui tülikas on kahe väga erineva kauguse peal ekraani vahtimine. |
Kui silmad arvutimonitori kaugusest lähemale-kaugemale ei fokusseeri, siis tõesti võib raskeks kujuneda. |
Võta nüüd näiteks miski tahvel või telefon kätte ja proovi natuke diivanil wiiu'd "emuleerida" ning räägi kui mugav on.
| beastbeats kirjutas: |
 |
Soovid sellest lähemalt rääkida?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.06.2011 15:19:01
|
|
|
Ho Ho, sinu argumenteerimisstiiliga saab suvalise konsooli maha teha. Kui ikka nii tugev eelarvamus on, siis pole midagi teha. Kõigile on selge, et sulle WiiU ei meeldi, sina selles perspektiivi ei näe jne. Ka ei saa sa aru, et WiiU puldi kasutatavus sõltub tarkvarast ja et tegu on üle kümne aasta vana kontseptsiooniga. Soov siin teemas oma 0 kogemusest tuleneva tühikargaja mölaga näida targem kui üle saja aastase mänguasjade leiutamise kogemuse ja oma 30 aastat videomängude turul läbi löönud Nintendo, muudab su argumentatsiooni eriliselt rumalaks.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.06.2011 15:28:31
|
|
|
Et siis kui välja toodud argumentidele ei oska midagi mõistlikku vastu öelda siis läheb lahti sõnumitooja mudaga loopimine?
| terry kirjutas: |
| Ka ei saa sa aru, et WiiU puldi kasutatavus sõltub tarkvarast ja et tegu on üle kümne aasta vana kontseptsiooniga. |
Ei, kasutusergonoomika ei sõltu kuidagi softist kui kogu asi sõltub sellest kuidas pulti käes hoida tuleb et oleks võimalik kaht väga erinevat ekraani jälgida. Lisaks võiksid veidike võrrelda kuidas too kümne aasta vanune konseptsioon praktikas välja nägi ning kuidas see erineb wiiu puhul demotud asjadest.
| terry kirjutas: |
| 30 aastat videomängude turul läbi löönud Nintendo |
Tutvu Nintendo aktsiahinna liikumisega viimase kümnekonna aasta jooksul pöörates erilist tähelepanu viimasele poolteisele. Gimmick ei müü enam, eriti kui teised sama asja paremini teevad. 3ds poolt saadetud signaal pole vist veel kohale jõudnud mõnele.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.06.2011 16:23:06
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Et siis kui välja toodud argumentidele ei oska midagi mõistlikku vastu öelda siis läheb lahti sõnumitooja mudaga loopimine?  |
Keegi ei loobi sind mudaga. Kirjutasin juba varem, et sinu argumentidele ei ole võimalik vastata. Need on eelarvamuslikud ja ei tugine faktidele. Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega. Sa eksid elementaarsetes asjades, aga pead ennast ikka kõiketeadjaks. Kuidagi rumal minu meelest. Sinuga ei ole lihtsalt huvitav mõtteid vahetada, sest sa tegeled toote ühepoolse muttatampimisega tuues otseseks võrdluseks võrreldamatuid. Mis iganes sind selleks kannustab, näeb selline piiratus eriliselt nüri välja.
Sinu pimedat kibestumust WiiU kohta on selles teemas ebameeldiv lugeda. Sa oled ju WiiU hater. Sulle ei meeldi WiiU idee, miks sa vaevud siin kommenteerima? Parem tee eraldi võitlusteema "Ho Ho vs WiiU" ja bashi seal nagu jaksad. Kui mingi korralik faktiviga silma torkab, eks ma siis pööran jälle tähelepanu. Aga see teema siin on vast pigem mõeldud asjast huvitatutele, mitte pimesi mahatampijaile.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.06.2011 16:30:37
|
|
|
| terry kirjutas: |
| Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega |
Paluks vähem mulli.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.06.2011 16:41:07
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| terry kirjutas: |
| Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega |
Paluks vähem mulli. |
Ei ole siin mingit mulli, kõik su väärad väited on teema käigus ilusasti ümber lükatud. Iseasi, kas just selleks on seda teemat vaja, et sinu vigadega bashimist korrigeerida. Tee selleks eraldi WiiU vihkamise teema.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.06.2011 16:50:58
|
|
|
Kui ümber lükkamiseks piisab "sa ei saa aru" siis võibolla tõesti
Vihkamise koha pealt ei saa päris hästi aru millest see välja loeti. Olen lihtsalt välja toonud mõningad punktid mis minu arvamuse kohaselt muudavad wiiu'l konkureerimise üsnagi keerukaks. Pigem võiks mõelda kas ise ei üritata pimesi kaitsta asju mille üle pole sügavamalt järgi mõeldud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
20.06.2011 17:24:10
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Võta nüüd näiteks miski tahvel või telefon kätte ja proovi natuke diivanil wiiu'd "emuleerida" ning räägi kui mugav on. |
Kus see probleem peaks peituma? Kas ma peaks mingit paarisekundilist ähmasust silme ees tähele panema või olen ma üks vähestest, kes mingit vahet ei märganud?
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
20.06.2011 22:55:52
|
|
|
Olen mõned viimased lehed lugenud kõrvalt mis suunas see vaidlus areneb, kuid edutult kistakse liimitud klappe silmade eest, niiet vb saab natuke rahustada teemat..
| tsitaat: |
| Pigem võiks mõelda kas ise ei üritata pimesi kaitsta asju mille üle pole sügavamalt järgi mõeldud. |
Sellega õhutad ainult vaidlust edasi, mis teada juba ei lähe kuhugi. Sinu wiiu argumente ei võeta tõenäoliselt absoluutselt kuulda kuna teisel on juba kivistunud eelarvamus nintendo suhtes. Jutust tundub et ta on samahästi kui panustanud oma jala nintendo edasisele edule. Pole mõtet pushida - midagi head siit ei tule. Juba tembeldati ka WiiU "hater"iks.
Ise saan sinu argumentidest aru - osaliselt on täitsa mõistlik arvata et ainult järgneva taaskasutatud gimmiki peal ei saa nad ju ometi uuesti liugu lasta. Arvan ka et seekord see neil enam ei õnnestu (kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu). Wii'd osteti ikka enamuses inimeste poolt kes väga mängimisega ei tegele (ega ei hakkagi tegelema) - seda sellepärast, et igaüks võib pulka teleka ees liigutada. Wiiu'l enam pole seda konkreetset võlu. Uus gimmik võib asju isegi keerulisemaks teha kui tavaline pult andes hunniku valikuid teisele ekraanile. Nad peavad lihtsalt tegema korraliku marketingu tõestamaks vastupidist ja vana wii puldi tugi ka natuke aitab (kuid see oleks juba nagu apple toode siis - aka müüb).
| tsitaat: |
| ennatlikke ennustusi ja muud sellist jama pole mõtet ajada |
On ikka. Kuigi ma ei ütleks et wiiu on "surnult sündinud" - sellel teisel ekraanil on üpriski suur potentsiaal, kui seda otstarbekalt ära kasutada (kõige väiksem osa on sealt fakt et saad edasi mängida kui tv kinni).
WiiU "lover"id - ärge kartke, me ei tambi teda pimesi maha, lihtsalt loodame, et midagi innovaatilist tuleks (murettekitav on ainult seni näidatud soft ja riistvara, mis pole VEEL niii innovaatiline).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.06.2011 23:11:40
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu |
Tõsisem kuivamine algas 3ds'iga kui tolle gimmick enam rahvale eriti peale ei läinud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
20.06.2011 23:59:31
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| asdasd kirjutas: |
| kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu |
Tõsisem kuivamine algas 3ds'iga kui tolle gimmick enam rahvale eriti peale ei läinud. |
Gimmick läks peale, kuid mänge polnud/pole.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
20.06.2011 23:59:45
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
kuna teisel on juba kivistunud eelarvamus nintendo suhtes. Jutust tundub et ta on samahästi kui panustanud oma jala nintendo edasisele edule. Pole mõtet pushida - midagi head siit ei tule. Juba tembeldati ka WiiU "hater"iks.
|
Ära nüüd liiale kah mine oma eelarvamuste eelarvamusega See, et ühtedele käib igas WiiU featuuris halva või gimmicku nägemine närvidele, ei tähenda, et tegu oleks kohe pimesi ostjatega. Kui sa ütled, et oled seda arutelu lugenud, siis loe veelkord ja sa näed, et mitte keegi, kes absoluutsetele negativistidele vastu vaidleb, ei tegele WiiU ülistamisega ega pimesi edusse uskumisega.
Asi on tasakaalus. Mulle ei meeldi kummagi poole fanboy'ism. Ma ei viitsi lugeda ei pimesi ülistamist ega pimesi vihkamist. Kui ikka oma kogemust ei ole või see kogemus on pinnapealne, siis on väga lihtne kõike gimmickuks nimetada, ilma, et määratleks, kuskohast läheb piir fun'i gameplay ja tüütu gimmicku vahel. See piir on määratletav ja selle panevad paika just mängude tootjad.
Väga hea näide on DS'i mikrofoni funktsioon. Mikrofon ise ei tee DS'ist gimmickut. Kui seda andekalt kasutada, võib mikrofon mänguelamust laiendada (näiteks mängudes küünalde või tolmu ärapuhumine). Kui seda odavalt kasutada, on see pigem ebameeldiv featuur (näiteks, kui mikrofoni tuleb valjult häälkäsklusi röökida). Viimase teeb gimmickuks just see, kui pole arvestatud avalikus või vaikses kohas mängijatega ja röökimine sunnitakse ainuvõimalusena peale olukorras, kus see pole enam fun.
WiiU ega ka praeguse Wii pultides pole midagi gimmickut. Ägedates mänugses osatakse Wiimote't väga hästi ära kasutada. Odavates mängudes ei osata. Ehk siis, pole vaja maha tampida WiiU puldi ekraani. Kui mõni mängutegija tuleb lagedale halva mänguga, mis seda konkreetselt abuse'b, siis see ikkagi kivi featuuri halvasti kasutamise, mitte featuuri enda kapsaaeda. WiiU lubatud väljatulekuajani on veel terve aasta aega ja selle aja jooksul on mõistlik rahulikult vaadata, mis toimub ja kuidas kogu WiiU mängundus tegelikult välja nägema hakkab.
Ja ma üldiselt pooldan, et kui mõnele mehele see WiiU ikka nii hinge läheb, et ei suuda kuidagi korrutamata jätta, kui sitt see WiiU ja tema tablet-like pult on on ning kuidas ikka Nintendo omadega täiega allamäge käib, siis tead, tee ikkagi oma teema, sest see teema muutunud liiga "PC vs konsoolid" sarnaseks, mille lugemist ma targu väldin.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.06.2011 00:39:54
|
|
|
iDemon, mõista on antud, et mängude tootmisel tuleb arvestada inimestega, kes ei saa stereoskoopilise 3D efektiga mängida. Ja noh, seda teadaolevat viimasel hetkel kasutusele võetud 3D fakti võiksid sa küll millegagi tõendada. Need "teadaolevad" tõed tulevad sul ikka liiga kergekäeliselt lagedale.
Mulle isiklikult 3DS'i 3D efekt meeldib. See on lihtne ja mõjus. (half assed võib sama hästi öelda PSN Store kohta kah, mis pärast iga alustatud downloadi sunnib sõltumata paki suurusest oma kümneks sekundiks menüüsse toppama) Iseasi on, kas selle efektiga viitsiks kogu aeg mängida. Aga noh, sama teema on 3D filmide ja televisiooniga. 3D efekt iseenesest ei ole midagi, mille pärast koju kindlasti uut telekat ostma peaks.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
21.06.2011 00:51:25
|
|
|
I give a shit
ocarina of time puhul n@iteks
Aga @rge mind nüüd fanboyks pidage, kuna eeldatavasti muretsen ka psp vita.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
21.06.2011 00:54:20
|
|
|
3DS'i fail sail oli suurelt ekraanil juba e3 2010 ajal, kui nintendo pressikal näitas, et ülemise ekraani kõrval on slider, millega saab nulli keerata 3d. See asi oli seal ainult ühe põhjusega.
Võin põhjendada miks ma arvan, et wiimote on gimmik (ja mille põhjal wiiu puldil on ka kerge gimmiku hõng juba juures). Sa ei pea seda tõeks võtma ja see ei ole mingi tembeldamine kõigile. Olen näinud küllaga wii materjali ja proovinud ise ka (kuigi üsna kesiselt) - kunagi pole tahtmist osta olnud. Miks? Sest, kui palju jaksab keegi vehkida kujuteldava reketiga/poksikinnastega.. kui kaua annab pinget kujutada ette, et sa oled ettekandja ja puldi asemel on sul kandik kraamiga käes jne lased vibu jne. Millistes mängudes on wiimote'i kiidetud - resident evil 4, aga see on juba tavalise puldiga mängitav, pika storyga korralik singleplayer liha varda otsas. Võid veel näiteid tuua kui tuju on. Ma ei ole pime selles suhtes kuid mingi zelda pärast ma ikka konsooli ostma ei hakka.
Vs. kui kaua jaksavad mängijad Gt5'es autodega sõita ja kui kaua tapetakse tavaliste pultidega cod'is või battlefield'is vastaseid - need on faktid mida ümber ei lükka ja mis loevad meile, mängijatele rohkem kui pulgaga teleka ees vehkijatele. No hatin' but shit is real.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.06.2011 09:48:11
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| 3DS'i fail sail oli suurelt ekraanil juba e3 2010 ajal, kui nintendo pressikal näitas, et ülemise ekraani kõrval on slider, millega saab nulli keerata 3d. See asi oli seal ainult ühe põhjusega. |
Veider, et sa head asja miinusena näiteks tood. 3D efekti slideriga sammhaaval mahakeeramine on minu meelest just see, mis asja ägedaks teeb. See slideri olemasolu üks põhjus ongi selles, et inimene saaks valida, kas ta tahab mängu 3D's vaadata või mitte. Valiku lihtsus on just see, mis rokib. Kui 3D oleks peale sunnitud ja sisse-välja lülitamine käiks kuskilt karupersest, siis oleks tegu nõmedusega. 3DS ei ole kaugeltki veatu, aga seda sliderit nüüd küll failiks nimetada ei saa.
Wiimote suhtes on sul korraga õigus ja samas ei ole kah. Ilmselt ongi asi väheses ja valede mängude proovimises. Mul on peale kaasasoleva Wii Sports'i vaid üks partymängude seeria (Rayman Raving Rabbids), mis tõesti hoorab Wiimote vehkimisomadusi nii, nagu jaksab, aga just selleks partymängud mõeldud ongi. Lihtsalt, ei maksa valida valesid mänge. Kui Cooking Mama stiil ei meeldi, siis ei meeldi Sama hästi võiks ju PS3 ja Xbox360 peale kah koju tuua persetäie odavaid mänge ja siis nentida, kui halbade konsoolidega tegu on.
Aga RE4 puhul läheb asi jälle sinna, et kui arvad, et tavalise puldiga saab kah, no siis lase käia. Tegu on ikka kahe täiesti erinevat tüüpi mänguelamusega. Näiteks, mul on Sega Dreamcast'i peal House of the Dead 2, mida saab nii lightgun'i kui puldiga mängida. Olin peaaegu valmis koju tooma kineskoopteleka, et püstolit saaks kasutada. Puldiga sai kah, aga kogu algse arcade mängu mõte kadus ära. Õnneks tuli Wii peale selle klassika re-release
Kui mingi zelda (ja muu Nintendo klassika) kah Wiid ostma ei kisu, siis las ta olla. Kõigile ei peagi need meeldima. Mind samas just seesama zelda ostma kiskuski, tänu elamusele, mis ma kunagi Super Nintendo puhul sain.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.06.2011 09:59:47
|
|
|
| terry kirjutas: |
| Aga RE4 puhul läheb asi jälle sinna, et kui arvad, et tavalise puldiga saab kah, no siis lase käia. Tegu on ikka kahe täiesti erinevat tüüpi mänguelamusega. |
RE4 sai wiil praktiliselt läbi tehtud, lõpust suts jäi puudu enne kui üle viskas. Mäng koosnes kolmest asjast:
1) puldiga rabelemise QTE'd
2) seisad lolli näoga paigal ja üritad puldiga õigesse kohta ekraanil sihtida
3) Nende vahepeal olnud jooksustseenid
Oleks siis noid QTE'sid vähem olnud ning võimalik joosta ja sihtida samal ajal oleks ehk tõesti sobinud too mäng näitamaks wiimote'i head kasutust.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
21.06.2011 10:27:25
|
|
|
hmm, kui wiimotega ei suuda ekraanil õigesse kohta sihtida, siis ehk tegu äkki mingi meditsiinilise probleemiga?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.06.2011 10:30:12
|
|
|
Suutsin väga hästi, lihtsalt ei jõudnud pärale mis hea pärast pidi peategelane selle käigus paigal seisma.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
21.06.2011 11:40:24
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Suutsin väga hästi, lihtsalt ei jõudnud pärale mis hea pärast pidi peategelane selle käigus paigal seisma. |
Googelda, leiad kindlasti vastuse!
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
21.06.2011 11:50:02
|
|
|
iDeamon - ega see PS3 3D rõhumine ka nüüd mingi suurt populaarsust pole kogunud. Mänge on vähe (nüüd see aasta saame suure hunniku juurde), olegm ausad 3D-s on mõned mängud ikka kuratlikult koledad (isegi GT5 oli 3D-s ikka masendav). Prillid on ebamugavad. Massidesse see 3D pole roninud, isegi filmi valik on masendav.
Arusaamatuks jääb suur sitaloopimine, kuigi teadmised piirduvad vaid sellel tasemel, et olen internetist lugenud ja kõik. Oma silm on kuningas siiski.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
21.06.2011 12:03:13
|
|
|
Shade, yeah, kui midagi tarka öelda pole siis võtame hoopis muu asja ette. Ala PS3.
Üsna korduv käitumishälve juba.
Jep, oma silm on kuningas tõesti. Kui ma hakkaks rääkima kuivõrd naeruväärne see 3DS'i 3D efekt on, siis ilmselt suuremad Nintendosõbrad lõugaks minu arvamuse üle mitukümmend lehte takkajärgi.
Kui lausa enamus pigem laidavad seda kui kiidavad, siis pilt on üsnagi selge et selline 3D ei paku inimestele huvi.
Väike artikkel lugemiseks : Why I Stopped Playing The 3DS In 3D
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.06.2011 12:33:27
|
|
|
| Brian Ashcraft = irw, no read.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.06.2011 12:35:06
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Kui ma hakkaks rääkima kuivõrd naeruväärne see 3DS'i 3D efekt on, siis ... |
Sa ju räägidki, juba mitmendat postitust kusjuures.
Shade võrdlus PS3 3D teemal oli väga mõistlik. Ja ongi nii, et 3D'd pushitakse igast otsast peale, see on alguses äge efekt, aga oluliselt meediale juurde ei anna. Samas midagi annab kah, aeg-ajalt on jälle lahe kogeda, sest kui mõnda aega pole pilti 3D's vaadanud, siis tuleb jälle see esmamulje efekt tagasi.
Need 3D pildi toomise katsetused videomängudesse on läbi aja kogu aeg käinud. 80ndatel ja 90ndatel. Ühestki projektist ei kasvanud midagi suurt ja püsivat. Lihtsalt eelmine kümnend oli väga vaikne.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
21.06.2011 12:59:32
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Shade, yeah, kui midagi tarka öelda pole siis võtame hoopis muu asja ette. Ala PS3. |
Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS.
3DSi puhul tuleks vaadata kogu kontseptsiooni, mitte 3D effekti pärast kuulutada konsool koheselt maailma mõttetumaks ja suureks failiks. Samanagu PS3 juures, 3D on lisa feature, mis hetkel on naereuväärne, kuid konsool ülejäänud funktsionaalsuse poolest on väga hea. Sa oled nagunii oma SONYs nii tugevalt kinni, et teised konsoolid on sinu jaoks mõttetud, kuid minu jaoks pole. Igal konsoolil on midagi head ja midagi viga. Kõige olulisem kogu asja juures on head mängud ja neid jagub kõigile konsoolidele ja palju.
Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta, kuid mängurõõmu pakub ta siiski hulgaliselt ja on mugavam kasutada kui DSi.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
21.06.2011 13:22:38
|
|
|
Tüübid ikka viitsivad bashida konsoole mida nad kõige rohkem paar minutit käes hoidnud on, kui sedagi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.06.2011 13:38:20
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS. |
Pigem oli point, et 3D kui selline on fail mitte ainult üks või teine implementatsioon.
| Shade kirjutas: |
| Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta |
Aka gimmick
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.06.2011 13:58:34
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS. |
Pigem oli point, et 3D kui selline on fail mitte ainult üks või teine implementatsioon.
| Shade kirjutas: |
| Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta |
Aka gimmick  |
Kui see 3D funktsionaalsus kohe katki läheks või enamus inimeste silmade puhul ei töötaks, siis oleks fail. Praegu on tegu omadusega, mida saad rahulikult enda suva järgi kasutada.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
21.06.2011 17:11:04
|
|
|
| Shade kirjutas: |
iDeamon - ega see PS3 3D rõhumine ka nüüd mingi suurt populaarsust pole kogunud. Mänge on vähe (nüüd see aasta saame suure hunniku juurde), olegm ausad 3D-s on mõned mängud ikka kuratlikult koledad (isegi GT5 oli 3D-s ikka masendav). Prillid on ebamugavad. Massidesse see 3D pole roninud, isegi filmi valik on masendav.
Arusaamatuks jääb suur sitaloopimine, kuigi teadmised piirduvad vaid sellel tasemel, et olen internetist lugenud ja kõik. Oma silm on kuningas siiski. |
sitt 3D televiisor = sitt 3D pilt.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
11.07.2011 14:34:58
|
|
|
| Ma nagu ei tahaks uskuda et see 3dndus teleka taga kinni on.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
11.07.2011 16:12:54
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Ma nagu ei tahaks uskuda et see 3dndus teleka taga kinni on. |
mis mõttes teleka taga?
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
11.07.2011 17:00:31
|
|
|
| Pole nagu säästu 3d televiisoreid siiamaani näha olnud. Et millised need s**ad 3d televiisorid siis on? Ma olen kinos ka paari filmi näinud, mille 3d ei kõlba kuhugi. Ehk siis ikka asi on algses pildimaterjalis, mitte meedias mis seda esitab.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
12.07.2011 10:16:17
|
|
|
| säästukad tulid sellel aastal, 1 põlvkonna 3DTV (2010) kannatavad sisuliselt kõik igasugu crosstalkide ja muude probleemide küüsis. proovin lähipäevil GT5 ära ja vaatab kui masendav see on.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
12.07.2011 15:22:42
|
|
|
| aise kirjutas: |
| säästukad tulid sellel aastal, 1 põlvkonna 3DTV (2010) kannatavad sisuliselt kõik igasugu crosstalkide ja muude probleemide küüsis. proovin lähipäevil GT5 ära ja vaatab kui masendav see on. |
Mina ise proovisin Sony enda teleka peal 2010 detsembris, väga korralik 40'' Sony telkar oli, mudelit kahjuks ei mäleta ja see pilt oli suht pasendav
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
09.09.2011 14:20:15
|
|
|
Suhteliselt halb päev täna 3DSi fiaskost rääkimiseks, arvestades et 3ds müük tõusis viimase paari nädalaga 260%. Ja tundub, et ps2 on kaotanud oma kõigi aegade enimmüüdud mängukonsooli tiitli. Ja x360 on viimasel ajal ps3-le müüginumbrites jälle ära teinud, raske see Sony fanboy elu praegu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
09.09.2011 14:22:29
|
|
|
sukelduja, wohoo. Kui midagi teemakohast pole ajada siis retarded offtopic ftw.
Kas 3DS'i müüginumbrid tõesti tõusid peale hinna langust? Oh really? Tõsiselt räägid? Mis järgmiseks? Fire is indeed hot?
X360 müüginumbrid olid taas kõvemad USA's? Oh noes. Millal see küll teisti oli?
/ aka, go back to your trollcave nintendrone.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.11.2011 13:43:10
|
|
|
Huvitav kuidas see komplekti hinda mõjutada võiks. Lampi pakun, et omahind jääb ühel "tahvlil" kusagile 70-100 taala kanti, nüüd siis korda kaks + kast ise mis kogu seda lõbu jooksutama hakkab.
[edit]
Kõlakad räägivad, et erinevad DD teenuspakkujad kaklevad kes oma nodi saab wiiu peal kasutama hakata. Kaks suuremat nime kes läbi on käinud olid Origin ja Steam. Origin väidetavalt tahaks eksklusiiviks saada tol platformil, Steamile see aga niiväga ei meeldi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.11.2011 14:43:55
|
|
|
http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1597997&postcount=1962 sellest postist kuni teema lõpuni sisuliselt. Nagu ütlesin on tegu kõlakatega, linke artiklitele vmt pole.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.12.2011 23:30:04
|
|
|
Wii U tech specs leaked via 'Japanese developer'
CVG
| tsitaat: |
While it's unlikely Nintendo will every reveal a detailed list of the machine's exact numbers, developers can sometimes be more willing and, according to a Wii U Daily report, one Japanese developer is already willing to share.
The site says its development source has revealed the Wii U will pack a quad Core, 3 GHz PowerPC-based 45nm CPU, "very similar to the Xbox 360 chip".
It goes on to cite "768 MB of DRAM 'embedded' with the CPU, and shared between CPU and GPU (graphics card)", with an "unknown" ATI-based graphics processor also slotting in the box.
It goes on to claim that Nintendo is experimenting with two versions of the console - one with 768MB of RAM, and another with 1GB - presumably to assess the benefits of the increased memory versus the added cost. |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.12.2011 00:27:26
|
|
|
Sellist BSi ikka annab genereerida. Too "embedded dram" kivi võtaks umbes-täpselt 800mm^2 ning oleks kõvasti suurem kui suurimad GPUd mis eales toodetud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
30.04.2012 12:28:24
|
|
|
| isegi selle jooksutamisega raskusi? see pime osa oli suht 20fps.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
04.06.2012 01:44:18
|
|
|
Nindendo Pre-E3 streamis näidati WiiU Pro controllerit!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|