Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2011 13:41:01 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
...kui tülikas on kahe väga erineva kauguse peal ekraani vahtimine.
Kui silmad arvutimonitori kaugusest lähemale-kaugemale ei fokusseeri, siis tõesti võib raskeks kujuneda.
Võta nüüd näiteks miski tahvel või telefon kätte ja proovi natuke diivanil wiiu'd "emuleerida" ning räägi kui mugav on.
beastbeats kirjutas:
eusa_wall.gif
Soovid sellest lähemalt rääkida?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.06.2011 15:19:01 vasta tsitaadiga

Ho Ho, sinu argumenteerimisstiiliga saab suvalise konsooli maha teha. Kui ikka nii tugev eelarvamus on, siis pole midagi teha. Kõigile on selge, et sulle WiiU ei meeldi, sina selles perspektiivi ei näe jne. Ka ei saa sa aru, et WiiU puldi kasutatavus sõltub tarkvarast ja et tegu on üle kümne aasta vana kontseptsiooniga. Soov siin teemas oma 0 kogemusest tuleneva tühikargaja mölaga näida targem kui üle saja aastase mänguasjade leiutamise kogemuse ja oma 30 aastat videomängude turul läbi löönud Nintendo, muudab su argumentatsiooni eriliselt rumalaks.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2011 15:28:31 vasta tsitaadiga

Et siis kui välja toodud argumentidele ei oska midagi mõistlikku vastu öelda siis läheb lahti sõnumitooja mudaga loopimine? icon_lol.gif
terry kirjutas:
Ka ei saa sa aru, et WiiU puldi kasutatavus sõltub tarkvarast ja et tegu on üle kümne aasta vana kontseptsiooniga.
Ei, kasutusergonoomika ei sõltu kuidagi softist kui kogu asi sõltub sellest kuidas pulti käes hoida tuleb et oleks võimalik kaht väga erinevat ekraani jälgida. Lisaks võiksid veidike võrrelda kuidas too kümne aasta vanune konseptsioon praktikas välja nägi ning kuidas see erineb wiiu puhul demotud asjadest.
terry kirjutas:
30 aastat videomängude turul läbi löönud Nintendo
Tutvu Nintendo aktsiahinna liikumisega viimase kümnekonna aasta jooksul pöörates erilist tähelepanu viimasele poolteisele. Gimmick ei müü enam, eriti kui teised sama asja paremini teevad. 3ds poolt saadetud signaal pole vist veel kohale jõudnud mõnele.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.06.2011 16:23:06 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Et siis kui välja toodud argumentidele ei oska midagi mõistlikku vastu öelda siis läheb lahti sõnumitooja mudaga loopimine? icon_lol.gif
Keegi ei loobi sind mudaga. Kirjutasin juba varem, et sinu argumentidele ei ole võimalik vastata. Need on eelarvamuslikud ja ei tugine faktidele. Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega. Sa eksid elementaarsetes asjades, aga pead ennast ikka kõiketeadjaks. Kuidagi rumal minu meelest. Sinuga ei ole lihtsalt huvitav mõtteid vahetada, sest sa tegeled toote ühepoolse muttatampimisega tuues otseseks võrdluseks võrreldamatuid. Mis iganes sind selleks kannustab, näeb selline piiratus eriliselt nüri välja.

Sinu pimedat kibestumust WiiU kohta on selles teemas ebameeldiv lugeda. Sa oled ju WiiU hater. Sulle ei meeldi WiiU idee, miks sa vaevud siin kommenteerima? Parem tee eraldi võitlusteema "Ho Ho vs WiiU" ja bashi seal nagu jaksad. Kui mingi korralik faktiviga silma torkab, eks ma siis pööran jälle tähelepanu. Aga see teema siin on vast pigem mõeldud asjast huvitatutele, mitte pimesi mahatampijaile.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2011 16:30:37 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega
Paluks vähem mulli.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 16:33:49 vasta tsitaadiga

Sellest lausvihast üle keev kommentaarium meenutas mulle seda:

http://www.youtube.com/watch?v=ju3h7yk4Hcg
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.06.2011 16:41:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
terry kirjutas:
Enamus sinu selle teema argumentatsioonist on olnud suurte faktivigadega. Kui neile vigadele otseselt tähelepanu pöörata, siis viid sa teema mujale ja lahmid teisest servast ja jälle vigadega
Paluks vähem mulli.
Ei ole siin mingit mulli, kõik su väärad väited on teema käigus ilusasti ümber lükatud. Iseasi, kas just selleks on seda teemat vaja, et sinu vigadega bashimist korrigeerida. Tee selleks eraldi WiiU vihkamise teema.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2011 16:50:58 vasta tsitaadiga

Kui ümber lükkamiseks piisab "sa ei saa aru" siis võibolla tõesti icon_lol.gif

Vihkamise koha pealt ei saa päris hästi aru millest see välja loeti. Olen lihtsalt välja toonud mõningad punktid mis minu arvamuse kohaselt muudavad wiiu'l konkureerimise üsnagi keerukaks. Pigem võiks mõelda kas ise ei üritata pimesi kaitsta asju mille üle pole sügavamalt järgi mõeldud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 17:24:10 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Võta nüüd näiteks miski tahvel või telefon kätte ja proovi natuke diivanil wiiu'd "emuleerida" ning räägi kui mugav on.

Kus see probleem peaks peituma? Kas ma peaks mingit paarisekundilist ähmasust silme ees tähele panema või olen ma üks vähestest, kes mingit vahet ei märganud?

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 22:55:52 vasta tsitaadiga

Olen mõned viimased lehed lugenud kõrvalt mis suunas see vaidlus areneb, kuid edutult kistakse liimitud klappe silmade eest, niiet vb saab natuke rahustada teemat..
tsitaat:
Pigem võiks mõelda kas ise ei üritata pimesi kaitsta asju mille üle pole sügavamalt järgi mõeldud.

Sellega õhutad ainult vaidlust edasi, mis teada juba ei lähe kuhugi. Sinu wiiu argumente ei võeta tõenäoliselt absoluutselt kuulda kuna teisel on juba kivistunud eelarvamus nintendo suhtes. Jutust tundub et ta on samahästi kui panustanud oma jala nintendo edasisele edule. Pole mõtet pushida - midagi head siit ei tule. Juba tembeldati ka WiiU "hater"iks.
Ise saan sinu argumentidest aru - osaliselt on täitsa mõistlik arvata et ainult järgneva taaskasutatud gimmiki peal ei saa nad ju ometi uuesti liugu lasta. Arvan ka et seekord see neil enam ei õnnestu (kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu). Wii'd osteti ikka enamuses inimeste poolt kes väga mängimisega ei tegele (ega ei hakkagi tegelema) - seda sellepärast, et igaüks võib pulka teleka ees liigutada. Wiiu'l enam pole seda konkreetset võlu. Uus gimmik võib asju isegi keerulisemaks teha kui tavaline pult andes hunniku valikuid teisele ekraanile. Nad peavad lihtsalt tegema korraliku marketingu tõestamaks vastupidist ja vana wii puldi tugi ka natuke aitab (kuid see oleks juba nagu apple toode siis - aka müüb).
tsitaat:
ennatlikke ennustusi ja muud sellist jama pole mõtet ajada

On ikka. Kuigi ma ei ütleks et wiiu on "surnult sündinud" - sellel teisel ekraanil on üpriski suur potentsiaal, kui seda otstarbekalt ära kasutada (kõige väiksem osa on sealt fakt et saad edasi mängida kui tv kinni).
WiiU "lover"id - ärge kartke, me ei tambi teda pimesi maha, lihtsalt loodame, et midagi innovaatilist tuleks (murettekitav on ainult seni näidatud soft ja riistvara, mis pole VEEL niii innovaatiline).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.06.2011 23:11:40 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu
Tõsisem kuivamine algas 3ds'iga kui tolle gimmick enam rahvale eriti peale ei läinud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 23:59:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
asdasd kirjutas:
kuigi aktsiate langemine võib vabalt olla vaid kerge kuivamine enne järgmist rahasadu
Tõsisem kuivamine algas 3ds'iga kui tolle gimmick enam rahvale eriti peale ei läinud.

Gimmick läks peale, kuid mänge polnud/pole.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 20.06.2011 23:59:45 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
kuna teisel on juba kivistunud eelarvamus nintendo suhtes. Jutust tundub et ta on samahästi kui panustanud oma jala nintendo edasisele edule. Pole mõtet pushida - midagi head siit ei tule. Juba tembeldati ka WiiU "hater"iks.
Ära nüüd liiale kah mine oma eelarvamuste eelarvamusega icon_smile.gif See, et ühtedele käib igas WiiU featuuris halva või gimmicku nägemine närvidele, ei tähenda, et tegu oleks kohe pimesi ostjatega. Kui sa ütled, et oled seda arutelu lugenud, siis loe veelkord ja sa näed, et mitte keegi, kes absoluutsetele negativistidele vastu vaidleb, ei tegele WiiU ülistamisega ega pimesi edusse uskumisega.

Asi on tasakaalus. Mulle ei meeldi kummagi poole fanboy'ism. Ma ei viitsi lugeda ei pimesi ülistamist ega pimesi vihkamist. Kui ikka oma kogemust ei ole või see kogemus on pinnapealne, siis on väga lihtne kõike gimmickuks nimetada, ilma, et määratleks, kuskohast läheb piir fun'i gameplay ja tüütu gimmicku vahel. See piir on määratletav ja selle panevad paika just mängude tootjad.

Väga hea näide on DS'i mikrofoni funktsioon. Mikrofon ise ei tee DS'ist gimmickut. Kui seda andekalt kasutada, võib mikrofon mänguelamust laiendada (näiteks mängudes küünalde või tolmu ärapuhumine). Kui seda odavalt kasutada, on see pigem ebameeldiv featuur (näiteks, kui mikrofoni tuleb valjult häälkäsklusi röökida). Viimase teeb gimmickuks just see, kui pole arvestatud avalikus või vaikses kohas mängijatega ja röökimine sunnitakse ainuvõimalusena peale olukorras, kus see pole enam fun.

WiiU ega ka praeguse Wii pultides pole midagi gimmickut. Ägedates mänugses osatakse Wiimote't väga hästi ära kasutada. Odavates mängudes ei osata. Ehk siis, pole vaja maha tampida WiiU puldi ekraani. Kui mõni mängutegija tuleb lagedale halva mänguga, mis seda konkreetselt abuse'b, siis see ikkagi kivi featuuri halvasti kasutamise, mitte featuuri enda kapsaaeda. WiiU lubatud väljatulekuajani on veel terve aasta aega ja selle aja jooksul on mõistlik rahulikult vaadata, mis toimub ja kuidas kogu WiiU mängundus tegelikult välja nägema hakkab.

Ja ma üldiselt pooldan, et kui mõnele mehele see WiiU ikka nii hinge läheb, et ei suuda kuidagi korrutamata jätta, kui sitt see WiiU ja tema tablet-like pult on on ning kuidas ikka Nintendo omadega täiega allamäge käib, siis tead, tee ikkagi oma teema, sest see teema muutunud liiga "PC vs konsoolid" sarnaseks, mille lugemist ma targu väldin.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.06.2011 00:14:26 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:

Gimmick läks peale, kuid mänge polnud/pole.


Ega ikka ei läinud küll. icon_rolleyes.gif
3D featuur oleks võinud täiesti olemata olla. Nintendo on juba ise mõista andnud et ega see just parim idee neil olnud. Teada on ka fakt et 3D kasuks otsustati viimasel minutil, et masinal oleks midagigi uut peale veidi parema riisvara oma eelmisest generatsioonist.

Nintendo Didn’t Expect 3DS Sales to Drop Like This
Nintendo Says its 3D Games Aren’t For Kids, Could Actually Harm Your Eyesight
Nintendo Says 3DS Not Recommended for Young Children
3DS Not to Rely on 3D Anymore

tl;dr - nobody gives a shit about 3DS/ half-assed 3D effect. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.06.2011 00:39:54 vasta tsitaadiga

iDemon, mõista on antud, et mängude tootmisel tuleb arvestada inimestega, kes ei saa stereoskoopilise 3D efektiga mängida. Ja noh, seda teadaolevat viimasel hetkel kasutusele võetud 3D fakti võiksid sa küll millegagi tõendada. Need "teadaolevad" tõed tulevad sul ikka liiga kergekäeliselt lagedale.

Mulle isiklikult 3DS'i 3D efekt meeldib. See on lihtne ja mõjus. (half assed võib sama hästi öelda PSN Store kohta kah, mis pärast iga alustatud downloadi sunnib sõltumata paki suurusest oma kümneks sekundiks menüüsse toppama) Iseasi on, kas selle efektiga viitsiks kogu aeg mängida. Aga noh, sama teema on 3D filmide ja televisiooniga. 3D efekt iseenesest ei ole midagi, mille pärast koju kindlasti uut telekat ostma peaks.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 00:51:25 vasta tsitaadiga

I give a shit icon_razz1.gif
ocarina of time puhul n@iteks icon_wink.gif
Aga @rge mind nüüd fanboyks pidage, kuna eeldatavasti muretsen ka psp vita.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 00:54:20 vasta tsitaadiga

3DS'i fail sail oli suurelt ekraanil juba e3 2010 ajal, kui nintendo pressikal näitas, et ülemise ekraani kõrval on slider, millega saab nulli keerata 3d. See asi oli seal ainult ühe põhjusega.
Võin põhjendada miks ma arvan, et wiimote on gimmik (ja mille põhjal wiiu puldil on ka kerge gimmiku hõng juba juures). Sa ei pea seda tõeks võtma ja see ei ole mingi tembeldamine kõigile. Olen näinud küllaga wii materjali ja proovinud ise ka (kuigi üsna kesiselt) - kunagi pole tahtmist osta olnud. Miks? Sest, kui palju jaksab keegi vehkida kujuteldava reketiga/poksikinnastega.. kui kaua annab pinget kujutada ette, et sa oled ettekandja ja puldi asemel on sul kandik kraamiga käes jne lased vibu jne. Millistes mängudes on wiimote'i kiidetud - resident evil 4, aga see on juba tavalise puldiga mängitav, pika storyga korralik singleplayer liha varda otsas. Võid veel näiteid tuua kui tuju on. Ma ei ole pime selles suhtes kuid mingi zelda pärast ma ikka konsooli ostma ei hakka.
Vs. kui kaua jaksavad mängijad Gt5'es autodega sõita ja kui kaua tapetakse tavaliste pultidega cod'is või battlefield'is vastaseid - need on faktid mida ümber ei lükka ja mis loevad meile, mängijatele rohkem kui pulgaga teleka ees vehkijatele. No hatin' but shit is real.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.06.2011 09:48:11 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
3DS'i fail sail oli suurelt ekraanil juba e3 2010 ajal, kui nintendo pressikal näitas, et ülemise ekraani kõrval on slider, millega saab nulli keerata 3d. See asi oli seal ainult ühe põhjusega.
Veider, et sa head asja miinusena näiteks tood. 3D efekti slideriga sammhaaval mahakeeramine on minu meelest just see, mis asja ägedaks teeb. See slideri olemasolu üks põhjus ongi selles, et inimene saaks valida, kas ta tahab mängu 3D's vaadata või mitte. Valiku lihtsus on just see, mis rokib. Kui 3D oleks peale sunnitud ja sisse-välja lülitamine käiks kuskilt karupersest, siis oleks tegu nõmedusega. 3DS ei ole kaugeltki veatu, aga seda sliderit nüüd küll failiks nimetada ei saa.

Wiimote suhtes on sul korraga õigus ja samas ei ole kah. Ilmselt ongi asi väheses ja valede mängude proovimises. Mul on peale kaasasoleva Wii Sports'i vaid üks partymängude seeria (Rayman Raving Rabbids), mis tõesti hoorab Wiimote vehkimisomadusi nii, nagu jaksab, aga just selleks partymängud mõeldud ongi. Lihtsalt, ei maksa valida valesid mänge. Kui Cooking Mama stiil ei meeldi, siis ei meeldi icon_smile.gif Sama hästi võiks ju PS3 ja Xbox360 peale kah koju tuua persetäie odavaid mänge ja siis nentida, kui halbade konsoolidega tegu on.

Aga RE4 puhul läheb asi jälle sinna, et kui arvad, et tavalise puldiga saab kah, no siis lase käia. Tegu on ikka kahe täiesti erinevat tüüpi mänguelamusega. Näiteks, mul on Sega Dreamcast'i peal House of the Dead 2, mida saab nii lightgun'i kui puldiga mängida. Olin peaaegu valmis koju tooma kineskoopteleka, et püstolit saaks kasutada. Puldiga sai kah, aga kogu algse arcade mängu mõte kadus ära. Õnneks tuli Wii peale selle klassika re-release icon_smile.gif

Kui mingi zelda (ja muu Nintendo klassika) kah Wiid ostma ei kisu, siis las ta olla. Kõigile ei peagi need meeldima. Mind samas just seesama zelda ostma kiskuski, tänu elamusele, mis ma kunagi Super Nintendo puhul sain.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.06.2011 09:59:47 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Aga RE4 puhul läheb asi jälle sinna, et kui arvad, et tavalise puldiga saab kah, no siis lase käia. Tegu on ikka kahe täiesti erinevat tüüpi mänguelamusega.
RE4 sai wiil praktiliselt läbi tehtud, lõpust suts jäi puudu enne kui üle viskas. Mäng koosnes kolmest asjast:
1) puldiga rabelemise QTE'd
2) seisad lolli näoga paigal ja üritad puldiga õigesse kohta ekraanil sihtida
3) Nende vahepeal olnud jooksustseenid

Oleks siis noid QTE'sid vähem olnud ning võimalik joosta ja sihtida samal ajal oleks ehk tõesti sobinud too mäng näitamaks wiimote'i head kasutust.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 10:27:25 vasta tsitaadiga

hmm, kui wiimotega ei suuda ekraanil õigesse kohta sihtida, siis ehk tegu äkki mingi meditsiinilise probleemiga? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.06.2011 10:30:12 vasta tsitaadiga

Suutsin väga hästi, lihtsalt ei jõudnud pärale mis hea pärast pidi peategelane selle käigus paigal seisma.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 21.06.2011 11:40:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Suutsin väga hästi, lihtsalt ei jõudnud pärale mis hea pärast pidi peategelane selle käigus paigal seisma.


Googelda, leiad kindlasti vastuse!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 11:50:02 vasta tsitaadiga

iDeamon - ega see PS3 3D rõhumine ka nüüd mingi suurt populaarsust pole kogunud. Mänge on vähe (nüüd see aasta saame suure hunniku juurde), olegm ausad 3D-s on mõned mängud ikka kuratlikult koledad (isegi GT5 oli 3D-s ikka masendav). Prillid on ebamugavad. Massidesse see 3D pole roninud, isegi filmi valik on masendav.

Arusaamatuks jääb suur sitaloopimine, kuigi teadmised piirduvad vaid sellel tasemel, et olen internetist lugenud ja kõik. Oma silm on kuningas siiski.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.06.2011 12:03:13 vasta tsitaadiga

Shade, yeah, kui midagi tarka öelda pole siis võtame hoopis muu asja ette. Ala PS3. icon_lol.gif
Üsna korduv käitumishälve juba.

Jep, oma silm on kuningas tõesti. Kui ma hakkaks rääkima kuivõrd naeruväärne see 3DS'i 3D efekt on, siis ilmselt suuremad Nintendosõbrad lõugaks minu arvamuse üle mitukümmend lehte takkajärgi.
Kui lausa enamus pigem laidavad seda kui kiidavad, siis pilt on üsnagi selge et selline 3D ei paku inimestele huvi.

Väike artikkel lugemiseks : Why I Stopped Playing The 3DS In 3D
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 12:33:27 vasta tsitaadiga

Brian Ashcraft = irw, no read.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.06.2011 12:35:06 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kui ma hakkaks rääkima kuivõrd naeruväärne see 3DS'i 3D efekt on, siis ...
Sa ju räägidki, juba mitmendat postitust kusjuures.

Shade võrdlus PS3 3D teemal oli väga mõistlik. Ja ongi nii, et 3D'd pushitakse igast otsast peale, see on alguses äge efekt, aga oluliselt meediale juurde ei anna. Samas midagi annab kah, aeg-ajalt on jälle lahe kogeda, sest kui mõnda aega pole pilti 3D's vaadanud, siis tuleb jälle see esmamulje efekt tagasi.

Need 3D pildi toomise katsetused videomängudesse on läbi aja kogu aeg käinud. 80ndatel ja 90ndatel. Ühestki projektist ei kasvanud midagi suurt ja püsivat. Lihtsalt eelmine kümnend oli väga vaikne.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 12:59:32 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Shade, yeah, kui midagi tarka öelda pole siis võtame hoopis muu asja ette. Ala PS3.

Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS.
3DSi puhul tuleks vaadata kogu kontseptsiooni, mitte 3D effekti pärast kuulutada konsool koheselt maailma mõttetumaks ja suureks failiks. Samanagu PS3 juures, 3D on lisa feature, mis hetkel on naereuväärne, kuid konsool ülejäänud funktsionaalsuse poolest on väga hea. Sa oled nagunii oma SONYs nii tugevalt kinni, et teised konsoolid on sinu jaoks mõttetud, kuid minu jaoks pole. Igal konsoolil on midagi head ja midagi viga. Kõige olulisem kogu asja juures on head mängud ja neid jagub kõigile konsoolidele ja palju.

Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta, kuid mängurõõmu pakub ta siiski hulgaliselt ja on mugavam kasutada kui DSi.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.06.2011 13:22:38 vasta tsitaadiga

Tüübid ikka viitsivad bashida konsoole mida nad kõige rohkem paar minutit käes hoidnud on, kui sedagi.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.06.2011 13:38:20 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS.
Pigem oli point, et 3D kui selline on fail mitte ainult üks või teine implementatsioon.
Shade kirjutas:
Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta
Aka gimmick icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.06.2011 13:58:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Shade kirjutas:
Pigem tood sina seda siia pidevalt, kui fail ikka 3DS on jne. Mina tõin vastu argumendi, et ega see PS3 3D ka nüüd midagi ülimat pole, samasugune läbikukkumine nagu 3DS.
Pigem oli point, et 3D kui selline on fail mitte ainult üks või teine implementatsioon.
Shade kirjutas:
Hetkel 3DS kodus olemas ja 3D effekti ma tõesti ei kasuta
Aka gimmick icon_smile.gif
Kui see 3D funktsionaalsus kohe katki läheks või enamus inimeste silmade puhul ei töötaks, siis oleks fail. Praegu on tegu omadusega, mida saad rahulikult enda suva järgi kasutada.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.06.2011 17:11:04 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
iDeamon - ega see PS3 3D rõhumine ka nüüd mingi suurt populaarsust pole kogunud. Mänge on vähe (nüüd see aasta saame suure hunniku juurde), olegm ausad 3D-s on mõned mängud ikka kuratlikult koledad (isegi GT5 oli 3D-s ikka masendav). Prillid on ebamugavad. Massidesse see 3D pole roninud, isegi filmi valik on masendav.

Arusaamatuks jääb suur sitaloopimine, kuigi teadmised piirduvad vaid sellel tasemel, et olen internetist lugenud ja kõik. Oma silm on kuningas siiski.


sitt 3D televiisor = sitt 3D pilt.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 14:26:14 vasta tsitaadiga

OT:
aise kirjutas:
Shade kirjutas:
iDeamon - ega see PS3 3D rõhumine ka nüüd mingi suurt populaarsust pole kogunud. Mänge on vähe (nüüd see aasta saame suure hunniku juurde), olegm ausad 3D-s on mõned mängud ikka kuratlikult koledad (isegi GT5 oli 3D-s ikka masendav). Prillid on ebamugavad. Massidesse see 3D pole roninud, isegi filmi valik on masendav.

Arusaamatuks jääb suur sitaloopimine, kuigi teadmised piirduvad vaid sellel tasemel, et olen internetist lugenud ja kõik. Oma silm on kuningas siiski.


sitt 3D televiisor = sitt 3D pilt.

Jah Shade, poodi parem tootevalik/mudelid icon_biggrin.gif

EDIT:
http://www.eurogamer.net/articles/2011-06-27-what-developers-think-of-wii-u-article

EDIT 2:
http://www.eurogamer.net/articles/2011-07-07-will-the-3ds-work-as-a-wii-u-controller

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 14:34:58 vasta tsitaadiga

Ma nagu ei tahaks uskuda et see 3dndus teleka taga kinni on.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2011 16:12:54 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Ma nagu ei tahaks uskuda et see 3dndus teleka taga kinni on.


mis mõttes teleka taga?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2011 17:00:31 vasta tsitaadiga

Pole nagu säästu 3d televiisoreid siiamaani näha olnud. Et millised need s**ad 3d televiisorid siis on? Ma olen kinos ka paari filmi näinud, mille 3d ei kõlba kuhugi. Ehk siis ikka asi on algses pildimaterjalis, mitte meedias mis seda esitab.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.07.2011 10:16:17 vasta tsitaadiga

säästukad tulid sellel aastal, 1 põlvkonna 3DTV (2010) kannatavad sisuliselt kõik igasugu crosstalkide ja muude probleemide küüsis. proovin lähipäevil GT5 ära ja vaatab kui masendav see on.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 15:22:42 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
säästukad tulid sellel aastal, 1 põlvkonna 3DTV (2010) kannatavad sisuliselt kõik igasugu crosstalkide ja muude probleemide küüsis. proovin lähipäevil GT5 ära ja vaatab kui masendav see on.

Mina ise proovisin Sony enda teleka peal 2010 detsembris, väga korralik 40'' Sony telkar oli, mudelit kahjuks ei mäleta ja see pilt oli suht pasendav

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2011 20:44:58 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5822755/the-wii-u-has-one-big-problem-but-still-may-be-the-signature-gaming-console-of-our-times
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.09.2011 14:08:07 vasta tsitaadiga

Peale 3DS'i fiaskot > I'm not surprised. icon_lol.gif

http://kotaku.com/5838206/nintendo-having-serious-problems-getting-the-wii-u-working
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2011 14:20:15 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Peale 3DS'i fiaskot > I'm not surprised. icon_lol.gif

http://kotaku.com/5838206/nintendo-having-serious-problems-getting-the-wii-u-working

Suhteliselt halb päev täna 3DSi fiaskost rääkimiseks, arvestades et 3ds müük tõusis viimase paari nädalaga 260%. icon_smile.gif Ja tundub, et ps2 on kaotanud oma kõigi aegade enimmüüdud mängukonsooli tiitli. Ja x360 on viimasel ajal ps3-le müüginumbrites jälle ära teinud, raske see Sony fanboy elu praegu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 09.09.2011 14:22:29 vasta tsitaadiga

sukelduja, wohoo. Kui midagi teemakohast pole ajada siis retarded offtopic ftw.
Kas 3DS'i müüginumbrid tõesti tõusid peale hinna langust? Oh really? Tõsiselt räägid? Mis järgmiseks? Fire is indeed hot?

X360 müüginumbrid olid taas kõvemad USA's? Oh noes. Millal see küll teisti oli?

/ aka, go back to your trollcave nintendrone. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 20:09:02 vasta tsitaadiga

http://www.develop-online.net/news/39077/Nintendo-working-on-Wii-U-support-for-two-tablets
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.11.2011 13:43:10 vasta tsitaadiga

Huvitav kuidas see komplekti hinda mõjutada võiks. Lampi pakun, et omahind jääb ühel "tahvlil" kusagile 70-100 taala kanti, nüüd siis korda kaks + kast ise mis kogu seda lõbu jooksutama hakkab.

[edit]
Kõlakad räägivad, et erinevad DD teenuspakkujad kaklevad kes oma nodi saab wiiu peal kasutama hakata. Kaks suuremat nime kes läbi on käinud olid Origin ja Steam. Origin väidetavalt tahaks eksklusiiviks saada tol platformil, Steamile see aga niiväga ei meeldi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 15.11.2011 14:39:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho, viska allikate link kah
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.11.2011 14:43:55 vasta tsitaadiga

http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1597997&postcount=1962 sellest postist kuni teema lõpuni sisuliselt. Nagu ütlesin on tegu kõlakatega, linke artiklitele vmt pole.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 23:30:04 vasta tsitaadiga

Wii U tech specs leaked via 'Japanese developer'
CVG
tsitaat:
While it's unlikely Nintendo will every reveal a detailed list of the machine's exact numbers, developers can sometimes be more willing and, according to a Wii U Daily report, one Japanese developer is already willing to share.

The site says its development source has revealed the Wii U will pack a quad Core, 3 GHz PowerPC-based 45nm CPU, "very similar to the Xbox 360 chip".

It goes on to cite "768 MB of DRAM 'embedded' with the CPU, and shared between CPU and GPU (graphics card)", with an "unknown" ATI-based graphics processor also slotting in the box.

It goes on to claim that Nintendo is experimenting with two versions of the console - one with 768MB of RAM, and another with 1GB - presumably to assess the benefits of the increased memory versus the added cost.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2011 00:27:26 vasta tsitaadiga

Sellist BSi ikka annab genereerida. Too "embedded dram" kivi võtaks umbes-täpselt 800mm^2 ning oleks kõvasti suurem kui suurimad GPUd mis eales toodetud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 12:16:34 vasta tsitaadiga

Rumour: Wii U will have E-Reader functionality
http://www.forgetthebox.net/mag/culture/forum-m/nintendo-e-readers.php
Rumor: The Wii U Is Getting A Full Blown App Store
http://www.thedaily.com/page/2011/12/29/122911-tech-gaming-wii-appstore/

EDIT:
Wii U peaks jõuludeks poelettidele jõudma:
link

EDIT 2:

Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.04.2012 12:28:24 vasta tsitaadiga

isegi selle jooksutamisega raskusi? see pime osa oli suht 20fps.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2012 01:44:18 vasta tsitaadiga

Nindendo Pre-E3 streamis näidati WiiU Pro controllerit!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [Wii U] Nintendo Wii U arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.