|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
07.12.2003 23:57:37
|
|
|
hmm.. ma ainult ühe korra vahetanud, vahetasin alguses ostetud Golfi Skyline vastu...
siis mul ka top speed hästi natuke vähenes, aga nt handling ja acceleration tõusid märgatavalt !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
08.12.2003 00:10:06
|
|
|
Ma olen vist 4 korda kokku vahetand autot. Top Speedil on lõpust alla millimeetri puudu. Accelerationil võibolla 2 milli ja handlingul oma 3 milli vms. Ikkagi suht lõpus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 00:18:32
|
|
|
hehhe, krt ma alles 27 juures
Vaikselt, vaikselt liigun edasi
Mul on Honda Civic ja pole seda kordagi vahetanud ja ple nagu plaaniski
Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära
See on vist praktiliselt sama mis www.gametimeonline.com aga mulle meeldib BHmotorsports rohkem
PS: Ma pakun, et seda siin juba küsitud, aga keegi võiks uuesti mainida, kust selle patchi saab, et online sõita, mul annab site-i ette, aga mai saa sealt edasi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZpAwNeR
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2003
|
08.12.2003 00:38:23
|
|
|
link :: Minu auto - Honda S 2000
Sai ka seda natuke mängitud...esimene laks tegin mingi 100/111'ni ära, siis tuli teatud põhimõtetel windows üle installida....aga polnd ajuraasu, et mõelda, et NFS:U savegamed ei ole mängu enda kataloogis ja siis läksidki saved vastu taevast. Nädal aega hiljem tuli jälle isu tagasi, praegu olengi 70/111 juures. Krt sa juhid 5 ringi siis teed mingi väikse nõksu ja ongi kõik kadund. Vähemalt drifti ma oskan...Mazda RX-5 sai ikka kõva paarsada punni ära tehtud (lvl 1 mootoriga) pärast juba hakkas iseenesest driftima...ei pidandki juhtima
P.S: keegi pani tähele, et auto veljed käivad vahel tagurpidi
_________________ Be Cool;)
viimati muutis ZpAwNeR 08.12.2003 00:50:04, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
08.12.2003 00:39:13
|
|
|
mu auto on Nissan Sentra ja praegu on lvl 67
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.12.2003 00:49:01
|
|
|
ZpAwNeR, see auto sul kohe kindlasti Celica pole
see ikka Honda S2000
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZpAwNeR
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2003
|
08.12.2003 00:49:51
|
|
|
ai krt jah...see celica oli eelmine auto
_________________ Be Cool;) |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
08.12.2003 00:55:49
|
|
|
| RudiTurbo kirjutas: |
Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära |
Regasin kah ära ja tõusin lambist Estonia arvestuses teisele kohale.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 00:58:31
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| RudiTurbo kirjutas: |
Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära |
Regasin kah ära ja tõusin lambist Estonia arvestuses teisele kohale.  |
Njaah Good kui saan mängu läbi, siis loodan ka kuskile kõrgemale jõuda , aga sellise autuga ple muidu midagi erilist teha
http://www.ac-racing.net/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=2174
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 01:05:01
|
|
|
haha, nation cup arvestuses oled Eestile ühe punni juurde toonud, nüüd on Eestil 11 punni Meil vaja ainult poolakate 3687 lüüa
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
08.12.2003 01:06:19
|
|
|
KillerXP, handling pole just kõige parem ju
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.12.2003 01:07:51
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
KillerXP, handling pole just kõige parem ju  |
nu pm sõites mul probleeme pold...stability control ka maas...üsnagi hea sõita peaks mainima...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
08.12.2003 01:10:25
|
|
|
Mina satuskin kurvides laksu pealt välisseina sellise juhitavusega Kogu mängu tegid RSX-ga läbi ve?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
08.12.2003 01:12:17
|
|
|
| Cobra[EST], al mingi 90'ndast rajast kuni lõpuni sellega, varem mazda rs-x ja honda civic
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
08.12.2003 01:17:34
|
|
|
| RudiTurbo kirjutas: |
haha, nation cup arvestuses oled Eestile ühe punni juurde toonud, nüüd on Eestil 11 punni Meil vaja ainult poolakate 3687 lüüa  |
Ma nii gemini kui ka g2-ga esindatud nüüd Eestil on 17 punkti koos.
viimati muutis gemini 08.12.2003 01:25:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.12.2003 01:19:38
|
|
|
regasin kah ära, nüüd ootan maili
aga kas eestlastel või HV'lastel oma tiimi polegi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
08.12.2003 02:05:51
|
|
|
| regasin selles BHMotorsportsis HinnaVaatluse tiimi ära. Tiimipasswordiks on hv.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
08.12.2003 02:38:02
|
|
|
niih, sain siis kah mängu läbi lõpuks...lõplik vanker nägi välja selline:
eest
tagant
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
08.12.2003 04:04:17
|
|
|
Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...
Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.12.2003 08:33:52
|
|
|
mõttetu tegelt oma nfs autode pilte panna olen seal kõik välimused mitu korda juba ära näinud.
Mootorit ega midagi TUUNIDA küll ei saa.
Ütleme: Kena graafikaga ARCADE. Muu kõik bullshit
endal mäng läbi ammu.
Kõige mõtetum oli see 7ringi rada... kõik teised osad tegin nii 1-3 proovimisega läbi. Alguses mingi 30osa olid vopsjee kerged.
Raha on nagu mõttetus seal. Uuendada saab vaid siis kui teed mõne osa läbi.
Toome võrdluseks StreetLegali kus alguses kohe võisid super masina kokku panna.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
08.12.2003 12:49:40
|
|
|
ma ikka pille vahetasin mitu korda...kõige algul mazda..siis nissan 240...ja siis rx 7 (kõik tagaveoga )
..driftisin ainult subsiga
http://pcr.mikare.net/genom/skoor.jpg (paremat pilti ei ole..mäng ka mahalastud)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 13:02:33
|
|
|
haha, hull Mu onu kasutab sama nime
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
08.12.2003 13:09:41
|
|
|
ZpAwNeR kirjutab sedasi:
| tsitaat: |
P.S: keegi pani tähele, et auto veljed käivad vahel tagurpidi
|
.. aga suurtel kiirustel on see visuaalne efekt, mida me silmad näevad.. nii et kõik on hoopis õige
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
08.12.2003 13:45:05
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... mõned pildid - 4 |
ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas...
kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 14:03:16
|
|
|
Kordan veel www.bhmotorsports.com minge kõik sinna regage ära tõmmake proge(Get Software)
See mäng lõpeb otsa aga need ajad võivad panna sind sõitma igavesti, sest raffas aina parandab aegu ja ei taha ikka eriti taha langeda
Äkki keegi viitsib mõnel rajal kõige kiirema aja teha, saaks Eestile 25 punni juurde
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 14:05:52
|
|
|
| g-nome kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... mõned pildid - 4 |
ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas...
kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll) |
kle c'mon, kui ma juba rattaga sõidan, ma näen mõne aja pärast nagu rattad käiksid all tagurpidi ringi.
viimati muutis RudiTurbo 08.12.2003 14:06:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
08.12.2003 14:05:58
|
|
|
yohoo...sain oma 95 raja tehtud...krt see oli nap...sest s2000 jäi must maha +0,07
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
08.12.2003 14:11:27
|
|
|
| tsitaat: |
kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)
|
ahsooo... vot ei ole tõesti vaadand kellegi velgesid, kes 100'ga mööda kihutab.. filmides küll.. ok siis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 14:16:02
|
|
|
Muide hiljuti alles oli ka midagi juttu sellest Motion Bluri värgist ja miks need tekivad, ja veel sellest, et kust algab normaalne FPS, Mul näiteks LiveForSpeed annab mulle 15-80 FPS aga inimese silmad pidid üldse vastu võtta 25FPS, nii, et filmikaamera näeb neid velgi õigetpidi käimas kauem, kui inimese silmad
ei tia, kas keegi mu jutust üldse aru saab või kas selle üldse pointi oli
NB! FPS=Frames per second=Kaadrit sekundis
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZpAwNeR
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2003
|
08.12.2003 15:10:48
|
|
|
nojaa...see on siis mul eriliselt hästi näha, sest graff on suhteliselt maha võetud...siis neid blur'e jms ei ole
_________________ Be Cool;) |
|
| tagasi üles |
|
 |
g-nome
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2002
|
08.12.2003 16:12:40
|
|
|
| RudiTurbo kirjutas: |
| g-nome kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| ... mõned pildid - 4 |
ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas...
kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll) |
kle c'mon, kui ma juba rattaga sõidan, ma näen mõne aja pärast nagu rattad käiksid all tagurpidi ringi. |
sul siis pikad juhtmed...
ega ma seda ise välja ei mõelnud...küsi, mida füüsika õpa arvab
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caur
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2003
|
08.12.2003 16:17:47
|
|
|
ja uuesti:
Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...
Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
08.12.2003 16:19:38
|
|
|
| hmm..mina olen näinult piisavalt kuidas tundub, et veljed nagu suunda vahetaks (ja mitte läbi aiateivaste), mul on siin kodu lähedal üks aeglane kurv ja teatud kiiruselt on see visuaalne suunavahetus väga hästi näha...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.12.2003 16:24:22
|
|
|
a netis mängides olen sellist asja mitu korda kujtunud nägema, et siis kui auto sõidab starti ja seisma jääb, siis rattad käivad natuke kohapeal ikka edasi ringi
ja mõni auto tõuseb üldse õhku ja siis kukub alla
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
08.12.2003 16:33:30
|
|
|
| caur_pROACH kirjutas: |
ja uuesti:
Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...
Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni? |
jah neid ei saa värvida...ja catch up on jah nii et nii sina kui nemad jõuavad kiiremini järgi...aga seda ei saa maha võtta underground modes...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
08.12.2003 18:12:32
|
|
|
närvid pees mis ime kombel see 103 sõit küll ära teha
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
08.12.2003 18:18:10
|
|
|
eks ikka ullumoodi uuesti ja uuesti proovides
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
08.12.2003 20:49:19
|
|
|
| ZpAwNeR kirjutas: |
| ...siis tuli teatud põhimõtetel windows üle installida....aga polnd ajuraasu, et mõelda, et NFS:U savegamed ei ole mängu enda kataloogis ja siis läksidki saved vastu taevast. |
kle mida sa räägid? sõber lasi windowsi maha (ta ei teinud formati, vaid ainult win maha) ning kõik save gamed olid peale windowsi peale panekut tagasi! ja sina räägid siin ,et peale üleinstalli olid kõik kadunud
ja nüüd tuleb probleem :
mis ime moodi see 102 rada ära teha (3 ringi, knockout time), kõik kurvid saab ideaalselt võtta, ühtegi sõiduviga ei tee ning lisaks sellele saab veel sõita viimase riski peal (vahepeal panin isegi ulmeliselt napilt-napilt vastutulevatest autodest mööda) aga no tra, roheline skyline on koguaeg nii 2-3 sekundi kaugusel ja kui nitrot ei kasutaks lõpuks ära, siis oleks see vahe veel nii 5-6 seki suurune vastase kasuks.
ega siin vist muu ei aita kui aina uuesti proovimine ja veel agressiivsem sõidustiil.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZpAwNeR
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2003
|
08.12.2003 21:39:52
|
|
|
| tsitaat: |
kle mida sa räägid? sõber lasi windowsi maha (ta ei teinud formati, vaid ainult win maha) ning kõik save gamed olid peale windowsi peale panekut tagasi! ja sina räägid siin ,et peale üleinstalli olid kõik kadunud
|
no...asi ongi selles,et mina tegin formati ja saved asuvad "Documents And Settings/All users/Application Data/NFS Underground" kataloogi all...tavaliselt kui räägitakse windowsi reinstallist siis sinna alla kuulub ka format, sest muidu jäävad alles poolikult kõik proged, mis on installitud
_________________ Be Cool;) |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 21:44:29
|
|
|
hehhe, krt Need For Speed 5 oli mul õudsalt meeldiv tegevus mingis tournamendis koguaeg lähimad jälitajad metsa rammida ja see meeldis mulle NFS5 juures, et seal sai seda teha, mitte nagu mõnes mängus, et vastased sõidavad teel nagu kivid ja proovi ainult neid liigutada, NFS7 annab neid ka täitsa metsa lükata vahest, pane alguses NOS-iga mööda ja lükka seina raisad ok, mida mina tean, pole ikka oma 27-gi edasi mängind
Täna oli LFS-i päev
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
08.12.2003 22:39:31
|
|
|
| Mingi jama on selle patchi lehega vajutan sinna "check for updates" peale aga mitte midagi,nii IE kui Mozilla Firebirdiga.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.12.2003 23:09:48
|
|
|
krt ma ei saa aru.
eile regasin ennast sinna www.bhmotorsports.com ära ja ikka pole maili tulnud
nüüd proovisin uuesti, eks paistab mis saab
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
08.12.2003 23:11:49
|
|
|
mu auto on acura rsx ja top kiiruseks on 340. leegid on külgedel ja puha
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RudiTurbo
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2003
|
08.12.2003 23:41:02
|
|
|
ossa krt, 35 osa, lihtsalt praktiliselt gaas põhjas rada, üks 90 kraadine korner ja tüübid tõmmavad lihtsalt eest ära
kle see ajab irmu nahka, kui ma mõtlen mingi 103 osa peale
ja mul sama värk selle parchiga, mitte sittagi ei tee, äkki keegi ütleks, kust siate selle online patchi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.12.2003 00:07:56
|
|
|
sain oma 103 tehtud ka tõesti KÕIGE raskem on see...praegu endal 111/111 tehtud ja nüüd need 1vs1 sõite tegema kohe...mingi 86vms oli ka väga raske...Ma tegin ikka mingi 20x vähemalt seda 103-e...ja lõpux tegin ta nii ära et alguses vihast panin kohe kõik nos-i ära ja juhtisin kõik ringid siis ja kui keegi üritas (2x oli mul) mööda saada lükkasin vastu seina ära ja kogu moos head pelamist
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laevus
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2003
|
09.12.2003 00:12:26
|
|
|
| hea nõks 103. rajas on ka peale starti veidi nosi kasutada ja parempoolset autot nii palju kursilt maha suruda et ta vastu väravaposti kinni jääb...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.12.2003 01:22:01
|
|
|
mul oli vasakpoolset autot Nii mul ka nüd mäng LÄBI 8) ütlen veel nii palju et enne viimast sõitu tehke oma auto sellisex nagu tahaxite et ta jääx teil...sest seda enam muuta ei saa ...minu max speed (Skyline) 358,7 km/h 8) 8) 8)
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.12.2003 08:23:56
|
|
|
tegin pisikese video oma sõidust (~2min).
Kui keegi näha tahab, siis datanetis on üleval, arm2004@NFSU 8)
P.S. 220MB
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kodanik21
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2003
|
09.12.2003 08:57:54
|
|
|
| Keegi on täheldanud, et netist drifti mängides saavad mõned mingid hullud score'id. Pärast statistikat vaadates on näha, et mingi 2sekine drift ja punkte ~300k, kuidas see võimalik on??
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|