Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart
HV kasutaja
Mart

liitunud: 07.01.2003




sõnum 07.12.2003 23:57:37 vasta tsitaadiga

hmm.. ma ainult ühe korra vahetanud, vahetasin alguses ostetud Golfi Skyline vastu...
siis mul ka top speed hästi natuke vähenes, aga nt handling ja acceleration tõusid märgatavalt ! icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.12.2003 00:10:06 vasta tsitaadiga

Ma olen vist 4 korda kokku vahetand autot. Top Speedil on lõpust alla millimeetri puudu. Accelerationil võibolla 2 milli ja handlingul oma 3 milli vms. Ikkagi suht lõpus.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 00:18:32 vasta tsitaadiga

hehhe, krt ma alles 27 juures icon_razz.gif
Vaikselt, vaikselt liigun edasi icon_smile.gif
Mul on Honda Civic ja pole seda kordagi vahetanud ja ple nagu plaaniski icon_smile.gif

Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära icon_lol.gif

See on vist praktiliselt sama mis www.gametimeonline.com aga mulle meeldib BHmotorsports rohkem icon_smile.gif

PS: Ma pakun, et seda siin juba küsitud, aga keegi võiks uuesti mainida, kust selle patchi saab, et online sõita, mul annab site-i ette, aga mai saa sealt edasi icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZpAwNeR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003




sõnum 08.12.2003 00:38:23 vasta tsitaadiga

link :: Minu auto - Honda S 2000

Sai ka seda natuke mängitud...esimene laks tegin mingi 100/111'ni ära, siis tuli teatud põhimõtetel windows üle installida....aga polnd ajuraasu, et mõelda, et NFS:U savegamed ei ole mängu enda kataloogis ja siis läksidki saved vastu taevast. Nädal aega hiljem tuli jälle isu tagasi, praegu olengi 70/111 juures. Krt sa juhid 5 ringi siis teed mingi väikse nõksu ja ongi kõik kadund. Vähemalt drifti ma oskan...Mazda RX-5 sai ikka kõva paarsada punni ära tehtud (lvl 1 mootoriga) pärast juba hakkas iseenesest driftima...ei pidandki juhtima icon_biggrin.gif

P.S: keegi pani tähele, et auto veljed käivad vahel tagurpidi icon_lol.gif

_________________
Be Cool;)


viimati muutis ZpAwNeR 08.12.2003 00:50:04, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 00:39:13 vasta tsitaadiga

mu auto on Nissan Sentra ja praegu on lvl 67
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 00:49:01 vasta tsitaadiga

ZpAwNeR, see auto sul kohe kindlasti Celica pole icon_lol.gif
see ikka Honda S2000 icon_wink.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZpAwNeR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003




sõnum 08.12.2003 00:49:51 vasta tsitaadiga

ai krt jah...see celica oli eelmine auto icon_biggrin.gif
_________________
Be Cool;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.12.2003 00:55:49 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära icon_lol.gif

Regasin kah ära ja tõusin lambist Estonia arvestuses teisele kohale. icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 00:58:31 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
RudiTurbo kirjutas:
Muide raffas, teid on siin jube palju, uurige kõik www.bhmotorsports.com competitionsi alt asja, regage ära, tõmmake proge ja siis saate oma rekordajad sinna üles, äkki kotime poolakad ära icon_lol.gif

Regasin kah ära ja tõusin lambist Estonia arvestuses teisele kohale. icon_lol.gif


Njaah icon_biggrin.gif Good thumbs_up.gif kui saan mängu läbi, siis loodan ka kuskile kõrgemale jõuda , aga sellise autuga ple muidu midagi erilist teha icon_lol.gif
http://www.ac-racing.net/forum/index.php?act=Attach&type=post&id=2174
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 01:05:01 vasta tsitaadiga

Yee...mäng läbi (tglt juba üleeile icon_razz.gif)
lõpptulemus minu masinast
www.zone.ee/infonet2/nfs/1.jpg
www.zone.ee/infonet2/nfs/2.jpg
www.zone.ee/infonet2/nfs/3.jpg

Mis arvate mu lapsukesest? icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 01:05:01 vasta tsitaadiga

haha, nation cup arvestuses oled Eestile ühe punni juurde toonud, nüüd on Eestil 11 punni icon_biggrin.gif Meil vaja ainult poolakate 3687 lüüa icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.12.2003 01:06:19 vasta tsitaadiga

KillerXP, handling pole just kõige parem ju icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 01:07:51 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
KillerXP, handling pole just kõige parem ju icon_rolleyes.gif

nu pm sõites mul probleeme pold...stability control ka maas...üsnagi hea sõita peaks mainima...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.12.2003 01:10:25 vasta tsitaadiga

Mina satuskin kurvides laksu pealt välisseina sellise juhitavusega icon_rolleyes.gif Kogu mängu tegid RSX-ga läbi ve? icon_eek.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 01:12:17 vasta tsitaadiga

Cobra[EST], al mingi 90'ndast rajast kuni lõpuni sellega, varem mazda rs-x ja honda civic
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.12.2003 01:17:34 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
haha, nation cup arvestuses oled Eestile ühe punni juurde toonud, nüüd on Eestil 11 punni icon_biggrin.gif Meil vaja ainult poolakate 3687 lüüa icon_razz.gif

Ma nii gemini kui ka g2-ga esindatud nüüd icon_razz.gif Eestil on 17 punkti koos.


viimati muutis gemini 08.12.2003 01:25:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 01:19:38 vasta tsitaadiga

regasin kah ära, nüüd ootan maili icon_rolleyes.gif
aga kas eestlastel või HV'lastel oma tiimi polegi icon_eek.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.12.2003 02:05:51 vasta tsitaadiga

regasin selles BHMotorsportsis HinnaVaatluse tiimi ära. Tiimipasswordiks on hv.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 02:38:02 vasta tsitaadiga

niih, sain siis kah mängu läbi lõpuks...lõplik vanker nägi välja selline:
eest
tagant
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 04:04:17 vasta tsitaadiga

Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...

Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 08:33:52 vasta tsitaadiga

mõttetu tegelt oma nfs autode pilte panna olen seal kõik välimused mitu korda juba ära näinud.
Mootorit ega midagi TUUNIDA icon_confused.gif küll ei saa.
Ütleme: Kena graafikaga ARCADE. Muu kõik bullshit
endal mäng läbi ammu.
Kõige mõtetum oli see 7ringi rada... kõik teised osad tegin nii 1-3 proovimisega läbi. Alguses mingi 30osa olid vopsjee kerged.
Raha on nagu mõttetus seal. Uuendada saab vaid siis kui teed mõne osa läbi.
Toome võrdluseks StreetLegali kus alguses kohe võisid super masina kokku panna.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 08.12.2003 12:49:40 vasta tsitaadiga

ma ikka pille vahetasin mitu korda...kõige algul mazda..siis nissan 240...ja siis rx 7 (kõik tagaveoga icon_wink.gif)
..driftisin ainult subsiga thumbs_up.gif
http://pcr.mikare.net/genom/skoor.jpg (paremat pilti ei ole..mäng ka mahalastud)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 13:02:33 vasta tsitaadiga

haha, hull icon_biggrin.gif Mu onu kasutab sama nime icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 08.12.2003 13:09:41 vasta tsitaadiga

ZpAwNeR kirjutab sedasi:
tsitaat:

P.S: keegi pani tähele, et auto veljed käivad vahel tagurpidi

.. aga suurtel kiirustel on see visuaalne efekt, mida me silmad näevad.. icon_smile.gif nii et kõik on hoopis õige
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 08.12.2003 13:45:05 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mõned pildid - 4

ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas... icon_smile.gif

kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 14:03:16 vasta tsitaadiga

Kordan veel www.bhmotorsports.com minge kõik sinna regage ära tõmmake proge(Get Software)
See mäng lõpeb otsa aga need ajad võivad panna sind sõitma igavesti, sest raffas aina parandab aegu ja ei taha ikka eriti taha langeda icon_wink.gif
Äkki keegi viitsib mõnel rajal kõige kiirema aja teha, saaks Eestile 25 punni juurde icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 14:05:52 vasta tsitaadiga

g-nome kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... mõned pildid - 4

ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas... icon_smile.gif

kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)


kle c'mon, kui ma juba rattaga sõidan, ma näen mõne aja pärast nagu rattad käiksid all tagurpidi ringi.


viimati muutis RudiTurbo 08.12.2003 14:06:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 14:05:58 vasta tsitaadiga

yohoo...sain oma 95 raja tehtud...krt see oli nap...sest s2000 jäi must maha +0,07 icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 08.12.2003 14:11:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)



ahsooo... vot ei ole tõesti vaadand kellegi velgesid, kes 100'ga mööda kihutab.. filmides küll.. ok siis icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 14:16:02 vasta tsitaadiga

Muide hiljuti alles oli ka midagi juttu sellest Motion Bluri värgist ja miks need tekivad, ja veel sellest, et kust algab normaalne FPS, Mul näiteks LiveForSpeed annab mulle 15-80 FPS aga inimese silmad pidid üldse vastu võtta 25FPS, nii, et filmikaamera näeb neid velgi õigetpidi käimas kauem, kui inimese silmad icon_wink.gif
ei tia, kas keegi mu jutust üldse aru saab või kas selle üldse pointi oli icon_razz.gif

NB! FPS=Frames per second=Kaadrit sekundis icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZpAwNeR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003




sõnum 08.12.2003 15:10:48 vasta tsitaadiga

nojaa...see on siis mul eriliselt hästi näha, sest graff on suhteliselt maha võetud...siis neid blur'e jms ei ole icon_razz.gif
_________________
Be Cool;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g-nome
Kreisi kasutaja
g-nome

liitunud: 07.11.2002




sõnum 08.12.2003 16:12:40 vasta tsitaadiga

RudiTurbo kirjutas:
g-nome kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... mõned pildid - 4

ma ei tea, kas keegi pani tähele seda kiirust seal all nurgas... icon_smile.gif

kusjuure see, et veljed tagurpidi käivad, ei tulene meie silmadest...asi on kujunenud televiisorist...st. filmikaamera kaadrikiirusest...kaamera ei suuda lihtsalt nii kiiresti velje tegelikku käitumist edastada...inimsilm aga küll...nii et reaalajas sellist tagurpidi värki ei ole olemas (kui aiateivaste vahelt möödasõitva auto ratast vaadata, siis küll)


kle c'mon, kui ma juba rattaga sõidan, ma näen mõne aja pärast nagu rattad käiksid all tagurpidi ringi.

sul siis pikad juhtmed...
ega ma seda ise välja ei mõelnud...küsi, mida füüsika õpa arvab icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:17:47 vasta tsitaadiga

ja uuesti:
Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...
Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:19:38 vasta tsitaadiga

hmm..mina olen näinult piisavalt kuidas tundub, et veljed nagu suunda vahetaks (ja mitte läbi aiateivaste), mul on siin kodu lähedal üks aeglane kurv ja teatud kiiruselt on see visuaalne suunavahetus väga hästi näha...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:24:22 vasta tsitaadiga

a netis mängides olen sellist asja mitu korda kujtunud nägema, et siis kui auto sõidab starti ja seisma jääb, siis rattad käivad natuke kohapeal ikka edasi ringi icon_razz.gif
ja mõni auto tõuseb üldse õhku ja siis kukub alla icon_lol.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 16:33:30 vasta tsitaadiga

caur_pROACH kirjutas:
ja uuesti:
Kas neid võidetud kapotte & spoilasid ei saagi värvida v?
Jäävadki halliruuduliseks? Kuradima nõmedad on ju sedasi...
Ja kui "catch up logic" on peal, siis tähendab see lisaks sellele, et sina jõuad PC autodele järgi, ka seda, et PC autod jõuavad samamoodi sinuni?



jah neid ei saa värvida...ja catch up on jah nii et nii sina kui nemad jõuavad kiiremini järgi...aga seda ei saa maha võtta underground modes... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 18:12:32 vasta tsitaadiga

närvid pees icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif mis ime kombel see 103 sõit küll ära teha icon_sad.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 08.12.2003 18:18:10 vasta tsitaadiga

eks ikka ullumoodi uuesti ja uuesti proovides thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 08.12.2003 20:49:19 vasta tsitaadiga

ZpAwNeR kirjutas:
...siis tuli teatud põhimõtetel windows üle installida....aga polnd ajuraasu, et mõelda, et NFS:U savegamed ei ole mängu enda kataloogis ja siis läksidki saved vastu taevast.

kle mida sa räägid? sõber lasi windowsi maha (ta ei teinud formati, vaid ainult win maha) ning kõik save gamed olid peale windowsi peale panekut tagasi! ja sina räägid siin ,et peale üleinstalli olid kõik kadunud icon_mad.gif

ja nüüd tuleb probleem :
mis ime moodi see 102 rada ära teha (3 ringi, knockout time), kõik kurvid saab ideaalselt võtta, ühtegi sõiduviga ei tee ning lisaks sellele saab veel sõita viimase riski peal (vahepeal panin isegi ulmeliselt napilt-napilt vastutulevatest autodest mööda) icon_redface.gif aga no tra, roheline skyline on koguaeg nii 2-3 sekundi kaugusel ja kui nitrot ei kasutaks lõpuks ära, siis oleks see vahe veel nii 5-6 seki suurune vastase kasuks.
ega siin vist muu ei aita kui aina uuesti proovimine ja veel agressiivsem sõidustiil. icon_evil.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZpAwNeR
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2003




sõnum 08.12.2003 21:39:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kle mida sa räägid? sõber lasi windowsi maha (ta ei teinud formati, vaid ainult win maha) ning kõik save gamed olid peale windowsi peale panekut tagasi! ja sina räägid siin ,et peale üleinstalli olid kõik kadunud


no...asi ongi selles,et mina tegin formati ja saved asuvad "Documents And Settings/All users/Application Data/NFS Underground" kataloogi all...tavaliselt kui räägitakse windowsi reinstallist siis sinna alla kuulub ka format, sest muidu jäävad alles poolikult kõik proged, mis on installitud icon_redface.gif

_________________
Be Cool;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 21:44:29 vasta tsitaadiga

hehhe, krt Need For Speed 5 oli mul õudsalt meeldiv tegevus mingis tournamendis koguaeg lähimad jälitajad metsa rammida ja see meeldis mulle NFS5 juures, et seal sai seda teha, mitte nagu mõnes mängus, et vastased sõidavad teel nagu kivid ja proovi ainult neid liigutada, NFS7 annab neid ka täitsa metsa lükata vahest, pane alguses NOS-iga mööda ja lükka seina raisad icon_razz.gif ok, mida mina tean, pole ikka oma 27-gi edasi mängind icon_razz.gif
Täna oli LFS-i päev icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 08.12.2003 22:39:31 vasta tsitaadiga

Mingi jama on selle patchi lehega vajutan sinna "check for updates" peale aga mitte midagi,nii IE kui Mozilla Firebirdiga.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 23:09:48 vasta tsitaadiga

krt ma ei saa aru.
eile regasin ennast sinna www.bhmotorsports.com ära ja ikka pole maili tulnud icon_mad.gif
nüüd proovisin uuesti, eks paistab mis saab icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2003 23:11:49 vasta tsitaadiga

mu auto on acura rsx ja top kiiruseks on 340. leegid on külgedel ja puha
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RudiTurbo
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2003




sõnum 08.12.2003 23:41:02 vasta tsitaadiga

ossa krt, 35 osa, lihtsalt praktiliselt gaas põhjas rada, üks 90 kraadine korner ja tüübid tõmmavad lihtsalt eest ära icon_eek.gif
kle see ajab irmu nahka, kui ma mõtlen mingi 103 osa peale icon_confused.gif

ja mul sama värk selle parchiga, mitte sittagi ei tee, äkki keegi ütleks, kust siate selle online patchi icon_wink.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 00:07:56 vasta tsitaadiga

sain oma 103 tehtud ka icon_wink.gif tõesti KÕIGE raskem on see...praegu endal 111/111 tehtud ja nüüd need 1vs1 sõite tegema kohe...mingi 86vms oli ka väga raske...Ma tegin ikka mingi 20x vähemalt seda 103-e...ja lõpux tegin ta nii ära et alguses vihast panin kohe kõik nos-i ära ja juhtisin kõik ringid siis icon_wink.gif ja kui keegi üritas (2x oli mul) mööda saada lükkasin vastu seina ära ja kogu moos thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif head pelamist beer_yum.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 09.12.2003 00:12:26 vasta tsitaadiga

hea nõks 103. rajas on ka peale starti veidi nosi kasutada ja parempoolset autot nii palju kursilt maha suruda et ta vastu väravaposti kinni jääb...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 01:22:01 vasta tsitaadiga

mul oli vasakpoolset autot icon_smile.gif Nii mul ka nüd mäng LÄBI 8) ütlen veel nii palju et enne viimast sõitu tehke oma auto sellisex nagu tahaxite et ta jääx teil...sest seda enam muuta ei saa icon_evil.gif ...minu max speed (Skyline) 358,7 km/h 8) 8) 8)
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 08:23:56 vasta tsitaadiga

tegin pisikese video oma sõidust (~2min).
Kui keegi näha tahab, siis datanetis on üleval, arm2004@NFSU 8)
P.S. 220MB icon_confused.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kodanik21
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2003




sõnum 09.12.2003 08:57:54 vasta tsitaadiga

Keegi on täheldanud, et netist drifti mängides saavad mõned mingid hullud score'id. Pärast statistikat vaadates on näha, et mingi 2sekine drift ja punkte ~300k, kuidas see võimalik on??
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  NFS: Underground mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.