Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 01:29:27 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Kuna pidevalt kerib teemas ülesse arutelu selle üle kui suuri pilte võiks lisada, tegin väikese küsitluse. Oleks vist aeg küll neid numbreid veidi suurendada.

Kuna suurte piltide jaoks on oma teema juba olemas, siis imo võiks 1280 jääda pikemaks küljeks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 12:23:16 vasta tsitaadiga

Panoraam tegelikult ja vajaks pikemat töötlust (mitte 5 min) aga uutmoodi katsetus ja seda peaks edasi arendama.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 17.06.2011 13:00:11 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
namstoop kirjutas:
Kuna pidevalt kerib teemas ülesse arutelu selle üle kui suuri pilte võiks lisada, tegin väikese küsitluse. Oleks vist aeg küll neid numbreid veidi suurendada.

Kuna suurte piltide jaoks on oma teema juba olemas, siis imo võiks 1280 jääda pikemaks küljeks. icon_smile.gif

Kuna minu kui läpakat kasutava inimese ekraani resolutsioon on 1280x800px, siis võiks olla 1280px miinus avatar ja veebilehekülje marginid, ehk siis 1000px.
Minu 5 senti.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 17.06.2011 13:14:54 vasta tsitaadiga

ise olen siiani 1024px suurusena postitand ja minuarust on see täiesti paras suurus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 17.06.2011 13:23:35 vasta tsitaadiga

Just vaatasin eelmist lehekülge ja nägin et Sul oli ühes postituses üks pilt 1024px ja teine 1280px. 1024px mahtus kenasti (isegi paarkümmend pikslit mahuks juurde), aga 1280 vaatamiseks oli vaja eraldi scrollida. Võiks arvestada ka teistega, kes ei istu lauaarvuti ja 24" LCD taga.
Pigem võiks olla piltidel ka miinimum. Pakuks välja lubatud vahemiku 800-1024px. Ja kõrgusepiirang vertikaalidele ja ruutudele samuti 800/900px. Ega keegi neid reegleid nkn karmilt kontrollima ja järgima ei hakka, aga minupoolne soovitus oleks selline.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 13:24:19 vasta tsitaadiga

Kuni 1024 laius on mõistlik.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 17.06.2011 15:01:20 vasta tsitaadiga

sellepärast oli see suur - siiani ainukesed - kuna lihtsalt väikse pildina kaob lill ise lihtsalt ära, suurena ka on detaile näha.
eks järgmine kord hoiatan kui suure pildi panen spoilerina icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 20:21:54 vasta tsitaadiga

p2t3r1, samas võiks öelda, et võiks arvestada ka inimesega, kes suure ekraani taga istuvad ju icon_rolleyes.gif
1280pix võis laius olla.
Samas ehk võiks vaadata statistika järgi mis kõige põhilisemad laiused on mida kasutatakse, mis siin ikka vaielda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 19.06.2011 00:42:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 02:14:34 vasta tsitaadiga

Veel kolm pilti puukoristajast:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 10:17:36 vasta tsitaadiga

Andykas, kas oled üritanud taotuslikult vana filmika värve saada?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:10:11 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt.
Photoshopist on pilt läbi käinud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:40:09 vasta tsitaadiga

Mark0, esimesel kahel jääb kompositsioonis midagi (ma ei tea mida, aga mõjuvad pigem igavalt) vajaka. Kõigil võiks valgus meeleolukam olla, seda aitab parandada mõned tunnid hilisem/varasem pildistamine. Kompat saab kontrollida, valgusega tuleb lihtsalt arvestada kui vääramatu jõuga. Teravus on kõigil kenasti paigas.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 11:42:38 vasta tsitaadiga

Viimasel ehk on aesteetilist väärtust, aga andesta mulle, sest teised on lihtsalt huvitavad klõpsud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 14:52:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Nurk on igav, seda tean.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.06.2011 14:58:54 vasta tsitaadiga

Mark0 viimasest kolmest puukoristaja fotost on minu jaoks huvitav just esimene. Kahju vaid, et linnu pea on jäänud varju (natuke liiga suures osas juurika taha varjatud ja samas ka linnu keha valgustavast otsesest päikesevalgusest väljas).
MelesMeles antud soovitus, pildistada paar tundi varem või hiljem, on päris humoorikas. Ega see lind ju pikalt ühe koha peal passi!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 17:24:39 vasta tsitaadiga

Ma ei oska viimasele kommentaarile midagi arukat vastata. Ehk on sobiva valguse ootamine (võimalusel tekitamine) parima pildi saamiseks pildistamisel tõesti eilne päev ja olen ajast maha jäänud. icon_smile.gif Kuskilt olen lugenud, et loodusfotograafid on kuuldavasti lausa päevi looduses "seda õiget" subjekti ja valgustingimusi oodanud. Õudne ju, ajastada pildistamine valgustingimusi arvestades. Ega see liigi viimane isend ei olnud, et ta muul ajal ei liigu.

[/ot]See on muidugi ainult minu arvamus ja nägemus. Valgus on ainus asi, mis neid pilte tõsiselt alt veab. Muu kallal väga ei vinguks.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.06.2011 18:44:02 vasta tsitaadiga

MelesMeles, mitte et ma arvaks, sellest vaidlusest on mingit kasu või et see midagi muudaks, kuid minu hinnangul ei ole Mark0 kõnealusel pildil valgus sugugi lagipähe. Exifi järgi oli pilt tehtud kaks tundi enne keskpäeva. 420 mm F5,6 objektiiviga (tegelikult küll 300mm F4 + 1,4x) pildistamiseks peabki olema väljas valge, eriti puude varjus pildistamisel. 5 tundi enne keskpäeva ja 5 tundi pärast keskpäeva võib metsa all juba liiga hämar olla.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 19:14:36 vasta tsitaadiga

No järelikult tuleb telekonverter vahelt ära võtta, lähemale ronida ja natuke varasemal või hilisemal ajal pildistada, kui valgus huvitav on. icon_wink.gif
Ja/või vajadusel ISO kõrgemaks kruttida. 5D mark II mürataluvus on enam kui väga hea. icon_razz1.gif
Mis loeb on siiski lõpptulemus. icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 19.06.2011 20:29:13 vasta tsitaadiga

Ah, mis siin ikka tühja muliseda! Näidake parem oma kõrgetasemelisi lihtsalt ilusaid pilte!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 19.06.2011 22:51:44 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Andykas, kas oled üritanud taotuslikult vana filmika värve saada?

Jah, samas poole tööst teeb tegelikult ära juba ML fw kelvinite näppimine ja tihti polegi vaja PSis palju nikutada icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 23:59:42 vasta tsitaadiga

Sults, thumbs_up.gif

Andykas, esimesel liiga palju tausta, muidu thumbs_up.gif

ET läbu ei oleks, siis üks öine pilt

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 01:31:47 vasta tsitaadiga

Andyka teine pilt meeldib, mõnusalt soft.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 20.06.2011 04:49:39 vasta tsitaadiga

DonNiger, omapärane thumbs_up.gif
roheline energia.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 20.06.2011 07:51:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2011 08:27:22 vasta tsitaadiga

Teerajal kohtasin reformierakonna esindajat:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 20.06.2011 10:42:59 vasta tsitaadiga

Olen alles algaja peeglite maailmas,seega igasugune kriitika ja nõuanded on ainult teretulnud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 20.06.2011 11:55:19 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.06.2011 17:44:19 vasta tsitaadiga

late kirjutas:
Olen alles algaja peeglite maailmas,seega igasugune kriitika ja nõuanded on ainult teretulnud.

Kass iseenesest on lahe, just kui oleks teadlikult kaamera ees ja tunneks kerget kohmetust, et ei ole saanud end foto jaoks viimase peal üles vuntsida ning on samas juba ootusest kange, et pilt juba kiirelt ära tehtaks. Need tugevalt ära keeratud värvid (sinine maapiind?) aga mulle millegipärast ei istu. Ka ei toeta minu arvates ruuduformaat selle foto kompositsiooni. Võinuks olla nö portreepaigutusega kaader.

See kemmerg, või mis iganes see putka on, on minu arvates teisel fotol liiga domineeriv. See tahaks enda ümber rohkem ruumi. Nii külgedele kui ka alla. Minu silm vähemalt ei suuda leida seda detaili, mille pärast sa selle putka nii suurelt pildile oled paigutanud. Oleks allpool maapinda rohkem näha, siis võiks see pilt ka jutustama hakata. Näiteks, kui tihti seda külastatakse ja kas kellelgi pole kolibakterist kõht enne päästvat onnikest lahti löönud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 03:44:16 vasta tsitaadiga

late kirjutas:
Olen alles algaja peeglite maailmas,seega igasugune kriitika ja nõuanded on ainult teretulnud.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Soovitan teha lihtsalt häid sisuga pilte ja mitte sellist töötlust peale keerata. Varem või hiljem saavad enamik pildistajaid aru, et mõttetust klõpsust head fotot nii kui nii ei töötle.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 09:42:25 vasta tsitaadiga

Ma ütleks et kassipildil on küll väga õnnestunud töötlemise ja võtte kombo. Jätab sellise nõuka mulje kus kehva filmi peale on lambikas värvifoto tehtud mille väärtus on ainult kassi omanikule mälestuseks, ainult fookuskaugus reedab, siis nii pikki torusid laiatarbes polnud. Muru peale võiks kirjutada Miisu 1975.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 12:16:00 vasta tsitaadiga

IMHO pole kassipildil võttetehniliselt häda midagi. On nagu esiplaan, tagaplaan ja taust mis enam-vähem kokku sobivad. Jah, 3x2 portreeformaat oleks ehk harmoonilisem ja jätaks ehk tausta rohkem näha. Aga värvid on küll maitse asi.
_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
late
HV vaatleja
late

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.06.2011 16:21:20 vasta tsitaadiga

Tänud,kriitika arvesse võetud ja tarkuseterad kõrva taha pandud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2011 22:00:10 vasta tsitaadiga

Meenus, et sai kuuvarjutust pildistamas käidud icon_lol.gif

http://pildistoop.trsm.eu/displayimage.php?pos=-4184
http://pildistoop.trsm.eu/displayimage.php?pos=-4185
http://pildistoop.trsm.eu/displayimage.php?pos=-4176
http://pildistoop.trsm.eu/displayimage.php?pos=-4182

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
supertramp
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 22.06.2011 00:56:02 vasta tsitaadiga

namstoop väga head pildid.Jäin su fotoblogi sirvima ja sealt sobiksid enamus pildid siia 5Pluss thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 02:52:46 vasta tsitaadiga

namstoop, head pildid. Paljassaares?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 22.06.2011 09:10:12 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
namstoop, head pildid. Paljassaares?

Pikakari rand, Katariina kai juures.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 12:02:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.06.2011 11:26:01 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 12:24:45 vasta tsitaadiga

Naturaalseid pilte enam üldse ei osata teha,kõik pildid keeratud värvidega jne. Mingi uus popp värk?icon_biggrin.gif
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 12:35:28 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Naturaalseid pilte enam üldse ei osata teha,kõik pildid keeratud värvidega jne. Mingi uus popp värk?icon_biggrin.gif

moe värk.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 23.06.2011 12:46:39 vasta tsitaadiga

Oodake kuni ma filmi hakkan pildistama siis saate tõetruud pildid icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 17:27:03 vasta tsitaadiga

Tänasest Maakaitsepäevast paar pilti - a lot to come....

(Esimesel oli tobe ohutuslintlint risti üle, mõni jälg veel näha)

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 23.06.2011 23:34:14 vasta tsitaadiga

Midagi eelmise aasta suvest:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 24.06.2011 00:03:36 vasta tsitaadiga

Nõks liiga palju musta all, muidu väga viis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 24.06.2011 14:00:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 19:11:52 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Naturaalseid pilte enam üldse ei osata teha,kõik pildid keeratud värvidega jne. Mingi uus popp värk?icon_biggrin.gif


Pole hullu, siin teemas üldiselt naturaalsete piltide tendents suht suur. Kunagi figureeris siin üks selline kasutaja nagu hmekk, kes pildistas voodi otsast täis nuusatud salfakaid ja pani photoshopis "old photo effect" peale ja siis postitas siia. icon_biggrin.gif

a me vist hirmutasime ära ta, sest pole ammu midagi kuulnud temast. Kahju isegi veits. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 24.06.2011 23:42:32 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit:
Sai üks vana pilt uuesti kätte võetud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebeca.
HV vaatleja
Rebeca.

liitunud: 24.06.2011




sõnum 25.06.2011 00:45:06 vasta tsitaadiga

Mina olen siis täiesti uus tegelane, suht algaja ka, nii et ootan kriitikat, soovitusi jne icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hetk on alati uus !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus30
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2008




sõnum 25.06.2011 11:08:53 vasta tsitaadiga

Kulunud motiiv sillast.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.