|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
15.06.2011 19:38:37
|
|
|
ITKs on keskmine hinne + mat eksam. aga see number on tõesti koos mata eksamiga
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wrx123
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2006
|
15.06.2011 19:41:28
|
|
|
| Ho Ho, ITKs arvestatakse gümnaasiumi lõputunnistuse keskmist ehk siis kõikide õppeainete keskmist. Nagu eelnevalt mainitud, siis lisatakse matemaatika lõpueksami punktid juurde. Kui kokku tuleb 4.3 või 4.4, siis peaks suhteliselt kindlalt RE kohale saama. Iga aasta on olenevalt soovijate arvust pisut erinev.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.06.2011 19:45:11
|
|
|
Minu case on järgmine:
Tore oleks kui pääseks TTÜ'sse infotehnoloogiat õppima. Kahjuks matemaatika eksamit ei teinud (lähen katsetele) ja kirjandi eest sain kõigest 58 punkti. Arvatavasti erilist ei skoori ka katsetel. Muidu ennast väga huvitab ning tahtmine on suur. See küsimus on rohkem hiromantidele aga kui suur võib olla tõenäosus, et pääsen siiski ttü'sse õppima?
viimati muutis Priidik199 15.06.2011 19:50:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
15.06.2011 19:46:33
|
|
|
| Priidik199 tean ka inimesi kes kirjandi 48 punktiga ületasid lävendi lõdvalt. Samas vaadates et sa Võrust pärit siis mine Tü-sse, tunduvalt asjalikum.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.06.2011 19:58:20
|
|
|
| mirko27 kirjutas: |
| Priidik199 tean ka inimesi kes kirjandi 48 punktiga ületasid lävendi lõdvalt. Samas vaadates et sa Võrust pärit siis mine Tü-sse, tunduvalt asjalikum. |
Seal on: "Kandideerimiseks vajalik minimaalne punktisumma on 60,0." , mõjutab kirjand 25% ; võõrkeel 25% ; matemaatika 50%. Sisseastumiseksamit ei toimu.
Kui ma õigesti aru olen saanud, siis see jääb sellisel juhul kõrvale.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2011 19:59:25
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
Minu case on järgmine:
Tore oleks kui pääseks TTÜ'sse infotehnoloogiat õppima. Kahjuks matemaatika eksamit ei teinud (lähen katsetele) ja kirjandi eest sain kõigest 58 punkti. Arvatavasti erilist ei skoori ka katsetel. Muidu ennast väga huvitab ning tahtmine on suur. See küsimus on rohkem hiromantidele aga kui suur võib olla tõenäosus, et pääsen siiski ttü'sse õppima? |
RE kohale ise julge prognoosida, REV peaksid kindlalt saama. Kõik oleneb mis matemaatika saad.
Inglise keele tulemus kõvem ei olnud või seda eksamit ei teinud?
Ma sai nt inglise keele 91 + matemaatika suhteliselt hea tulemuse abiga saaksin vabalt TTÜsse konkursiväliselt ja ka RE kohale aga huvi rohkem siiski ITK poole.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.06.2011 20:02:41
|
|
|
| wrx123 kirjutas: |
| kõikide õppeainete keskmist |
heh, säärase arvestuse järgi poleks ma vist küll sisse saanud. Kirjanduses-saksakeeles tuli hinne napilt kolm, mate oleks peaaegu kolm olnud (ehkki käisin maakondlikul olümpiaadil ) samas kirjand 85, peamine võõrkeel 87 ja matt 84. Lõpuhinnete keskmine oli kusagil 3.8 kandis, eralaste eksamite oma ~85 ning koos olümpiaadivõidu boonuspunktidega tuli ttü kesmiseks kusagil 4.8 5'st.
Suht mõttetu värk imho see kõigi ainete arvestamine, eriti kui veel reaalne tase ja hinded eri koolide vahel nii tohutult palju erinevad. Oleks siis vähemalt kõigi eksamite keskmine siis veel saaks aru, seal vähemalt on hindamine ja nõudmised üleriigiliselt enam-vähem samad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.06.2011 20:04:32
|
|
|
Kahjuks tulid mul tulemused suhteliselt nõrgad jah.
Mind häirib asjaolu, et tegelikult ma arvuteid tunnen ning oleks valmis ennast edasi arendama. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas matemaatika oskus mind sellest kõrvale jätta tahab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
15.06.2011 20:05:30
|
|
|
| Kui ITK-sse tasulisele kohale minna, siis on vastuvõtt garanteeritud ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
15.06.2011 20:17:32
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
| Mind häirib asjaolu, et tegelikult ma arvuteid tunnen ning oleks valmis ennast edasi arendama. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas matemaatika oskus mind sellest kõrvale jätta tahab. |
Kui sa TTÜ õppekava loeksid, siis seal on päris palju matemaatikat ja nagu olen kuulnud sõbralt, kes seal õpib siis sellega väga paljud ka ebaõnnestuvad..
| tsitaat: |
| Kui ITK-sse tasulisele kohale minna, siis on vastuvõtt garanteeritud ? |
Garanteeritud pole tõenäoliselt midagi aga lihtsam on tunduvalt sisse saada.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
15.06.2011 21:24:39
|
|
|
| Priidik199 mille peale sinuarvates arvutiteadus on üles ehitatud kui mitte numbrite ja matemaatika? Et oskan puid lõhkuda siis tunnen ka arvuteid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.06.2011 21:28:04
|
|
|
| Võtke 20 lehte siin teemas tagasi. Enam vähem sama jutt.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.06.2011 22:45:46
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
| Kui ITK-sse tasulisele kohale minna, siis on vastuvõtt garanteeritud ? |
Eelmine aasta jäi lõpuks mingi 50 kohta REV'is isegi üle 100st (admin ja arendajad)
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.06.2011 22:52:51
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
Kahjuks tulid mul tulemused suhteliselt nõrgad jah.
Mind häirib asjaolu, et tegelikult ma arvuteid tunnen ning oleks valmis ennast edasi arendama. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas matemaatika oskus mind sellest kõrvale jätta tahab. |
No aga arenda ennast siis algatuseks matemaatika vallas, päris elus tuleb asju enamasti mitte meeldivuse vaid vajalikkuse järgi teha.
Reaalained sisaldavatesse valdkondadesse sul ilma matemaatikata asja ei ole. Kui sa matemaatikat ei suuda endale selgeks teha, siis ei ole mõtet enda ega teiste aega raiskama minna, oma eriala sa ei lõpeta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
15.06.2011 23:13:16
|
|
|
[quote="sukelduja"]
| Priidik199 kirjutas: |
Kahjuks tulid mul tulemused suhteliselt nõrgad jah.
Mind häirib asjaolu, et tegelikult ma arvuteid tunnen ning oleks valmis ennast edasi arendama. Ma lihtsalt ei mõista, kuidas matemaatika oskus mind sellest kõrvale jätta tahab. |
Ma mõtlesin ka, et pole seda matemaatikat vaja, aga ikka on küll. Nagu õppekavast näha siis 2 matemaatikat on, aga nii mõneskis teises aines läheb seda vaja.
Kui matemaatika nõrk, see ei tähenda, et võimatu asi on, üks kursusekaaslanegi sai suht kehva tulemuse matemaatika riigieksamil, aga ülikoolis käis koguaeg kohal ja õppis ka kodus ja sai asja selgeks korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priitd
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2011
|
16.06.2011 00:07:17
|
|
|
| Enamasti on siin näha debatti teemal TTÜ vs. ITK, kuid kuidas on nende mõlema tase võrreldes näiteks Tartu Ülikooli infotehnoloogiaga nii praktiliste oskuste kui ka teoreetilise baasi omandamise vallas? Küsiks teadjamatelt veel ka, et kuidas on lood kõigi kolme kooli tehnikaga, ehk kui kaasaegne on õppevarustus ja kumb õppekava on Tartus mõttekam, kas informaatika või infotehnoloogia? Huvi pakuvad ka praktikavõimalused neis koolides, ehk kas väiksemas Tartus on praktikakoha leidmine raskem?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
16.06.2011 00:10:23
|
|
|
Nii vähe kui sõpradelt-tuttavatelt kuulnud olen siis tartus on küll matemaatkiat mõnevõrra vähem kuid samas tundus, et lõpptulemusena õpib sellest rohkem. Ju siis pigem minnakse laiuti kui sügavuti.
Praktika koha pealt niiväga vast pole mõtet muretseda, üsna mitmel IT firmal on suured esindused Tartus. Kool ise küll vaevalt sulle miskit pakub, praktikakoha pead ikka ise leidma.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
16.06.2011 00:17:02
|
|
|
| No siis valatakse ju kohe verbaalselt molli. Ma olen kohusetundlik inimene ning herr sukelduja arvamust asjast on küll natuke mööda. End of offtopic.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
16.06.2011 00:58:16
|
|
|
| Forgotten kirjutas: |
| Kui ITK-sse tasulisele kohale minna, siis on vastuvõtt garanteeritud ? |
jah
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
16.06.2011 01:02:46
|
|
|
Priitd, nii TÜ informaatika kui infotehnoloogia õppekavad on avalikult kättesaadavad. Ise tutvusin üsna põhjalikult nende õppekavadega ennem kui valiku tegin.
Olen TÜ infotehnoloogias. See õppekava annab sulle üsna laiad algteadmised, eeldusel et korralikult õpid. (õppekava on minu meelest kohati liiga laiali valguv).
Mate kohta nii palju, et isiklikult leian, et selle vajadus on üle paisutatud. Aga kindlasti on matemaatikal oma koht ning kindlasti on matemaatika õpitav.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guest1902
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2005
|
16.06.2011 01:18:06
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Nii vähe kui sõpradelt-tuttavatelt kuulnud olen siis tartus on küll matemaatkiat mõnevõrra vähem |
hmn, päriselt? Vbla on vähem kalkulaatoriga möllamist, abstraktset asja on ikka omajagu (nii palju kui ma matemaatiliste ainete programme sirvinud olen). Nt Algebra I on imo suht hardcore matemaatika. Numbreid seal ei näe.
Analüütilist matemaatikat on muidu üks kursus, selles diferentsiaalgeomeetriani ei jõutagi. Igapäevatöös vist ei lähe vaja ka...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
16.06.2011 01:33:13
|
|
|
Kui mataga vähem tegemist tahad teha ja bakalaureuse kraad kui selline pole oluline, mine Tallinna Polütehnikumi?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
16.06.2011 08:57:34
|
|
|
Küll vähe OT, aga kas keegi oskab midagi rääkida TTÜ elektroonia & bioonika või mehhatroonika kohta.
Kuna huvi on nii programmeerimise kui elektroonika vastu oleks mehhatroonika väga hea valik, kuid õppekava vaadates on seal suhteliselt palju aineid lihtsalt mehhaanika valdkonnast (tugevusõpetus, materjalid jne).
viimati muutis HellWalKeR 16.06.2011 17:26:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.06.2011 09:46:48
|
|
|
| Priidik199 kirjutas: |
| No siis valatakse ju kohe verbaalselt molli. Ma olen kohusetundlik inimene ning herr sukelduja arvamust asjast on küll natuke mööda. End of offtopic. |
Kahjuks on see objektiivne tõsiasi. Minul on informaatika eriala lõpetatud, kui sa arvad, et tead paremini, siis on see sinu õigus nii arvata.
Ma ei tea mitte ühtegi infotehnoloogia ( ega üldse ühtegi eirala kus reaalaineid õpitakse ) eriala kus sa matemaatilisest analüüsist ( rahvakeeles ka kõrgem matemaatika) pääseksid. Edasi on lihtne. Analüüsi ära ei tee - lendad välja. Põhimõtteliselt on see esimene filter millega sõelutakse välja need, kellel pole võimeid või piisavalt järjekindlust. Jube kurb on, kui inimene saab "verbaalselt molli" alles peale sisseastumist. Rebastele tehakse üsna ruttu selgeks et kui ei meeldi - hakka astuma, kõrgharidus ei ole kohustuslik. Nutt ja hala on mõttetu, ei ole matemaatika riigieksam tehtud või ei tee matemaatika sisseastumiskatset ära, siis sa infotehnoloogia erialale ei saa. Kui väga palju apelleerida tahad, siis proovi parem juurasse sisse saada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartW
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
17.06.2011 02:45:09
|
|
|
Pikemat aega juba mõelnud, et tahaks sügisest minna TÜ'sse arvutitehnikat õppima, kuid kuna eksamid, eelkõige just kirjand, ei läinud nii nagu olin lootnud, olen hakanud tõsiselt kahtlema enda sissesaamises.
Siit ka minu küsimus, ehk keegi mäletab mis oli eelmine aasta arvutitehnikas viimane tulemus millega REV kohale saadi?
Sais'st seda infot kahjuks enam ei näe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
17.06.2011 07:52:33
|
|
|
| anti666 kirjutas: |
Olen TÜ infotehnoloogias. See õppekava annab sulle üsna laiad algteadmised, eeldusel et korralikult õpid. (õppekava on minu meelest kohati liiga laiali valguv).
|
Sa pole laialivalgut õppekava õieti näinudki. Kui oled märganud, siis osadel loengutes on osad emü-st. Vot nende õpitaval eriala on tõsiselt laialivalguv programm
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.06.2011 08:30:23
|
|
|
Siin paar lehte tagasi sai küsitud RE koha säilitamisest.
Nüüd kus on võimalus, et 3 EAP'd jääb RE kvoodist puudu, küsiks nõu, et mis edasi teha.
Olen aru saanud, et saan võtta akadeemilist (kuid samas nagu akadeemilise ajal ei saa aineid deklareerida ju mis omakorda tähendab et eelmine semester läbikukutud aineid ei saa uuesti deklareerida et neid järgi teha?)
või siis leppida REV kohaga või lasta end eksmattida ning aasta pärast uuesti üritada RE kohale saada.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
17.06.2011 09:13:42
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Siin paar lehte tagasi sai küsitud RE koha säilitamisest.
Nüüd kus on võimalus, et 3 EAP'd jääb RE kvoodist puudu, küsiks nõu, et mis edasi teha.
Olen aru saanud, et saan võtta akadeemilist (kuid samas nagu akadeemilise ajal ei saa aineid deklareerida ju mis omakorda tähendab et eelmine semester läbikukutud aineid ei saa uuesti deklareerida et neid järgi teha?)
või siis leppida REV kohaga või lasta end eksmattida ning aasta pärast uuesti üritada RE kohale saada. |
akadeemilise puhkuse ajal saab varem läbikukutud aineid järgi teha
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.06.2011 09:55:28
|
|
|
Selge.
Niipalju suutsin veel sealt ITK lehelt välja lugeda, et akadeemilist saab võtta kuni punase jooneni ja alates teisest kursusest.
Kas see tähendab, et nüüd kus ma esimest kursust lõpetan, saan ma enne viimase semestri lõppu võtta akadeemilise järgmiseks aastaks ja mul jääb alles hetkel veel olev RE (olenemata sellest, et peale selle kursuse lõppu seda enam ei ole)
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
17.06.2011 10:14:29
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
Selge.
Niipalju suutsin veel sealt ITK lehelt välja lugeda, et akadeemilist saab võtta kuni punase jooneni ja alates teisest kursusest.
Kas see tähendab, et nüüd kus ma esimest kursust lõpetan, saan ma enne viimase semestri lõppu võtta akadeemilise järgmiseks aastaks ja mul jääb alles hetkel veel olev RE (olenemata sellest, et peale selle kursuse lõppu seda enam ei ole) |
Ei oska selle kohta öelda, pole ITK-s. Samas, kui lihtsalt pole suutnud täitsa 75% lävendit aasta jooksul, kui pole segavaid faktoreid nagu näiteks tööl käimine, siis tasuks mõelda, kas on üldse mõtet akadeemilist võtta. Võibolla oleks juba targem mingit jõukohasemat asja vaadata, sest edasi läheb tegelikkuses raskemaks, lihtsalt need varem, kes kurtsid, et nii raske, on juba välja kukkunud. Ja peale aastast pausi tagasitulek pole ka üldsegi nii roosiline, kui hetkel tundub. Endal oli peale esimest aastat sõjaväe tõttu 1 aasta vahel ning väga palju oli vahepealse ajaga ununenud.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.06.2011 10:19:37
|
|
|
Töö ongi see mis on sinna alla mind surunud. Sügisel sai lihtsalt laisk oldud ja kevadel olid käed tööd täis. Nüüd on tulemus tunda ja valikuid suhteliselt vähe.
Hetkel jääb küll mulje, et olen sunnitud leppima REV kohaga ja ise kogu lõbu kinni maksma. Põhimõtteliselt on küll võimalik RE kohale tagasi pääseda läbi konkursi, kuid sisetunne ütleb, et 5'tele ma õppima ei hakka ja sellega eriti lootust ei ole.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
17.06.2011 11:18:13
|
|
|
| Mitu korda see neid eksameid oled teinud aines, mis puudu jääb? Üldiselt peaks saama 3x samas aines eksamit teha. Kui 3x pole suutnud eksamiks õppida, siis pole mõtet ka õppimist jätkata. Tervislikel põhjustel on ka võimalik akademilist võtta igal ajal aastast, sõltumata punasest joonest.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
17.06.2011 11:22:04
|
|
|
| MartW, võta natukene aega ja harjuta akadeemilist testi. Siis mine tee see ära TÜ-s (peaks suht varsti olema selle korraldamine). Saad miski a la 80 punkti siis valid ise mis erialale astuda soovid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
17.06.2011 11:25:25
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| Mitu korda see neid eksameid oled teinud aines, mis puudu jääb? Üldiselt peaks saama 3x samas aines eksamit teha. Kui 3x pole suutnud eksamiks õppida, siis pole mõtet ka õppimist jätkata. Tervislikel põhjustel on ka võimalik akademilist võtta igal ajal aastast, sõltumata punasest joonest. |
3x on küll võimalik, aga 1x aastas toimub järeleksam ja see on juba ära olnud. Samas toimub uue õppeaasta alguses ka järeleksamid (ei tea kas nüüd mõni selline aine ka, mis sul tegemata jäid)
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
17.06.2011 13:30:08
|
|
|
TTÜ's omal ajal oli kõik õppejõuga kokkuleppe küsimus. Ma käisin näiteks füüsika järeleksamit tegemas keset juulikuud.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
17.06.2011 17:00:48
|
|
|
Järeleksami järeleksam toimub augustis ja seega ei anna sellega päästa aine ainepunkte selle aasta jaoks.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
17.06.2011 17:10:38
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Järeleksami järeleksam toimub augustis ja seega ei anna sellega päästa aine ainepunkte selle aasta jaoks. |
Kas siis ITKs järgmisele kursusele viimiseks vajalike punkte ei vaadata septembris st peale augusti järeleksamite tegemist? Tundub imelik...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
20.06.2011 13:06:53
|
|
|
| Ma huvipärast küsiks, et kas ITKs on õppetoetused ka sarnaselt nagu TTÜs? Stipendiumite osa leidsin aga õppetoetusi nagu TTÜs ei märganud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Razak
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marva
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2008
|
29.06.2011 19:29:55
|
|
|
| kui palju sellele ITK loota võib, et RE pingereas kõrgemal olijad lähevad teise kooli?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
29.06.2011 20:28:19
|
|
|
| Marva kirjutas: |
| kui palju sellele ITK loota võib, et RE pingereas kõrgemal olijad lähevad teise kooli? |
Eelmisel aasta põhjal võin öelda, et umbes pooled loobuvad. Mullu märgiti esimesed 150 vastuvõetuks, siis hakati jupi kaupa järgmisi vastu võtma kuni 100 inimest täis saadi. Sel aastal veel 10 RE kohta rohkem ka. Nii et kui kahe nädala pärast esimese 200 seas oled ei tohiks probleemi tekkida. Võib-olla pead lihtsalt veidi kauem ootama.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
frygor
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.05.2004
|
29.06.2011 22:19:24
|
|
|
oma kogemusest võin öelda, et ise olin alguses pingeras mingi 205-s aga lõpuks mingi 85-s. keskmine oli mul 4.09.
_________________ Hunt kriimsilm 9 ametiga! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
30.06.2011 02:18:58
|
|
|
Sai ka siis ITKsse kandidatuur üles seatud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
01.07.2011 02:14:01
|
|
|
Sai ka antud, kuid usun, et seda kooli ikkagist ei vali.
EDIT: Kas keegi oskab midagi öelda TTÜ matemaatika sisseastumiskatsete kohta? On kergem/raskem kui riigieksam ning mis üldiselt sisse võib tulla? Ei ela Tallinnas ning seega ei saa ka päev varem toimuvale konsultatsioonile minna.
Suhteliselt nukker, kuna matemaatika eksam läks loodetust halvemini ning hetk tagasi lükati mind 1 koha võrra eelarveliselt kohalt välja. Sellele ei tasu lootma jääda, et keegi loobub.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
05.07.2011 03:20:55
|
|
|
Eelnevatele postidele jätkuks, sain oma RE kvooti täis ja ühe punkti ülegi. Eks näis mis järgmine aasta toob.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
05.07.2011 20:28:56
|
|
|
täiesti teemaväline küsimus.
kas teist bakat ja samal ajal magistrit teha on võimalik ?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
05.07.2011 20:35:55
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
täiesti teemaväline küsimus.
kas teist bakat ja samal ajal magistrit teha on võimalik ? |
Põhimõtteliselt vist peaks saama, ei näe põhjust, miks ei peaks, kui ei teki just probleeme, et bürokraatia ei suuda toime tulla sinu üliõpilaseks olemisega kahel õppekaval korraga.
Aga, kui sa just oma eelmisest baka lõpetamisest 9 aastat vahet pidanud pole, siis tuleb selle eest kindlasti pappi välja köhida.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
05.07.2011 20:38:11
|
|
|
| kotmarjak kirjutas: |
kas teist bakat ja samal ajal magistrit teha on võimalik ? |
Tean, et kaks erinevat bakat on korraga võimalik teha, aga baka ja magistri kohalt pole kindel.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
05.07.2011 22:25:20
|
|
|
TTÜ's pole vabaõppes ainepunktide piirangut, seega võib suvalisi aineid korraga teha, ka magistrist ja doktoriõppest.
Pärast saab ainepunktid üle kanda, endal baka lõpetamisel oli ~240EAP'd koos (180EAP baka omad).
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
05.07.2011 22:26:35
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| TTÜ's pole vabaõppes ainepunktide piirangut, seega võib suvalisi aineid korraga teha, ka magistrist ja doktoriõppest. |
Aga ega nende eest magistri- või doktorikraadi ei saa ju, kui lihtsalt vabaainena võtad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|