Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kulutaja
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 15.06.2011 18:04:19 vasta tsitaadiga

Wau!

Ma ei hakanud siia x6 ärategemisest Range Roverile näiteks tooma.kui kui keegi on näinud siis teab.

Ja kui keegi arvab, et ma eksin ja sensation pole parem kui gs2, mis ka mulle korraks väga meeldis, siis palju önne.

Eriti kummaline on möelda, et mobiilse seadme märgatav alla jäämine teisele netikiiruses, on tyhine täpe.
Mis siis veel oluline on kui mitte mugavus ja kiirus.
Eks maakas ole ikkaoma länkariga önnelik, kuninganna veereb ikka edasi range roveriga ja teda ei koti kylakoerte haukumine.
Jah jah jah, rahulolev RR TDV 8 omanik vöib sed kinnitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:19:37 vasta tsitaadiga

kulutaja kirjutas:
kas ma pean tõesti asutama uue teema või...

speedtest wifi
samaaegselt gs2 alla 10964 üles 2614
sensat alla 13259 üles 6971

3g test gs2 alla 991 üles 317
sensat alla 1883 üles 312
mõlemas sama paketi emt kaardid, samaaegne test.


Thanks for the laughs icon_smile.gif
Kahe järjestikuse testi erinevused sama seadmega võivad ka suuremad olla kui nende mis sina tõid. Ära topi suvalisi andmeid mis ei näita midagi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 15.06.2011 18:23:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ja kui keegi arvab, et ma eksin ja sensation pole parem kui gs2, mis ka mulle korraks väga meeldis, siis palju önne.

Osad mehed ikka ei saa üle, kui nende "revüüd" ei aktsepteerita. Sensationil on muuseas täiesti oma teema, võibolla oleks telefoni testid sobinud sinna paremini? Kui sa mingi autopede oled, siis selle jaoks on ka muuseas täiesti oma alafoorum. Hetkel tundub suvaline tillipikendaja.
Sain UK-s oma teise ümbrise kätte, pool nädalat hiljem, kui Lõuna-Koreast saabunud kesta. Miskit mäda selle postiga.

Igakord kui pilte teen HV-sse vaatan imestusega kui kuradi räpane see hiirematt ikkagi on. Eemalt vaadates tundub asi palju viisakam.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:34:45 vasta tsitaadiga

ot:
kas keegi teab, et kas sgs 2 Tallinnas kuskil demoletis ka katsumiseks olemas on? Eile Roccas nagu ei paistnud olevat naise väitel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:39:24 vasta tsitaadiga

jah vaatelja pead küll uue teema tegema, mõni mode võiks selle soga siit ära korjata, mis SG2 ei puutu...
Ise sain hiljuti kätte nanopadid, paigaldasin mõlemasse autosse, maksid 1£+transa, Cayennis panin rooli ratta külge, telefon püsib kenasti seal küljes ja handsfreed pole ka vaja kasutada, kuna telefon suht suu lähedal, siis kostub kõne ajal kõik kenasti läbi, samuti on navi mugav kasutada.
Evos oli rool tsipa kumeram ja panin armatuuri külge, selle autoga on see asi, et ei kuule isegi siis, kui kõrva äärde panna, aga navi jällegi mugav kasutada. Telefon tuleb nanopadi küljest lahti tõmmata ainult vaikselt, kuna mõnikord kipub aku kaas kinni jääma padi mitte telefoni külge.
Ostsin siit http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190467538809&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:55:01 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ot:
kas keegi teab, et kas sgs 2 Tallinnas kuskil demoletis ka katsumiseks olemas on? Eile Roccas nagu ei paistnud olevat naise väitel.

Ülemistes vist oli seal all Rimi juures kus sumsangi stend.

wirx kirjutas:
...samuti on navi mugav kasutada...

Kuidas aku navigeerides kestab? Mul sai Pärnu otsaga tühjaks. icon_lol.gif Muidugi teine päev oli ka juba käsil ilma laadimiseta.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:48:56 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:

Ise sain hiljuti kätte nanopadid....

Kuidas nad toimivad, mingi liimilöga või magneti põhjal?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 15.06.2011 20:25:38 vasta tsitaadiga

magnetit pole, lihtsalt mingi kleepuv materjal, endal ka see autos aga telefon ikka garantiis ja pole muud nagu sinna panna..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:28:10 vasta tsitaadiga

mkm mitte kleepuv, vaid nano, ehk siis imepisikesed osakesed hoiavad kinni, kui tolmuseks läheb pesed lihtsalt veega ära ja toimib jälle, kunagi cebitil nägin neid, nüüd massitarbe kaup, aga muidu nii toimib http://www.youtube.com/watch?v=kMr4szzIsaw ja endal ka rinka ajal püsib telefon küljes ning näitab lives ringiaegu
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 15.06.2011 20:29:48 vasta tsitaadiga

Kellelgi üle pole ühte seda nanopad'i?
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:42:14 vasta tsitaadiga

no telli, ei maksa ei saatmine, egas asi ise suurt miskit, kohale tuli ka nädalaga umbes
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:53:54 vasta tsitaadiga

ma tellisin mõned ka.
huvitav, kas gecko variant on etem?

Link
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:05:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


hmm...... kui pildi annad siis usuks rohkem
annan yhe ajutise pildi


siis su kiirustest

tsitaat:
speedtest wifi
samaaegselt gs2 alla 10964 üles 2614
sensat alla 13259 üles 6971

minu isend


do you sense my ass bananadance2.gif

wirx kirjutas:
mkm mitte kleepuv, vaid nano, ehk siis imepisikesed osakesed hoiavad kinni, kui tolmuseks läheb pesed lihtsalt veega ära ja toimib jälle, kunagi cebitil nägin neid, nüüd massitarbe kaup, aga muidu nii toimib http://www.youtube.com/watch?v=kMr4szzIsaw ja endal ka rinka ajal püsib telefon küljes ning näitab lives ringiaegu


kas üks latakas peab mobla kyljes olema või mobla kylge ei tule midagi panna ?
tõsiselt huvitama hakkas see nano icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:09:04 vasta tsitaadiga

vist ei pea, nagu videost näha.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:24:41 vasta tsitaadiga

wfiles -> waux kirjutas:
vist ei pea, nagu videost näha.

vaatasin videot, kas see mingi nn spidermani võrk, mis vaakumiga imeb kinni ?
Sitta kah, tellin yhe ära, hind odav, kui ei funka pole hullu
Edit:
ostetud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:47:26 vasta tsitaadiga

ma arvan, et kas mingi läga või mini imminapad.
wirxi lingilt tellisid?
saab vaadata, kes enne kätte saab icon_biggrin.gif
ma tellisin ka paar tundi tagasi.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:02:12 vasta tsitaadiga

nano tehnoloogia, mitte läga, lastel on meil tulevikus lahe elada igastahes...ja telefon või võtmed või rahakott või mis iganes jääb sinna külge suht kenasti kinni ja koht kus minu telefon eelnevalt põhiliselt kriimustus oli just auto...nüüd seda muret enam pole
minul on voice calls 27%
android os 19%
display 18% põhjas valgus
android system 10%

aga no ei tasu seda vist eriti tõsiselt võtta, tihtilugu leiab sealt programme nt smart tools, gps status vms, mida pole kordagi kasutanud ja mis ei ole ei mälus egas mujal sees

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:01:15 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
nano tehnoloogia, mitte läga, lastel on meil tulevikus lahe elada igastahes...ja telefon või võtmed või rahakott või mis iganes jääb sinna külge suht kenasti kinni ja koht kus minu telefon eelnevalt põhiliselt kriimustus oli just auto...nüüd seda muret enam pole
minul on voice calls 27%
android os 19%
display 18% põhjas valgus
android system 10%

aga no ei tasu seda vist eriti tõsiselt võtta, tihtilugu leiab sealt programme nt smart tools, gps status vms, mida pole kordagi kasutanud ja mis ei ole ei mälus egas mujal sees


seda kasutust pole yldse mõtet vaadata, 3 päevaga on võimalik selliseid erinevaid imelisi teha, et syda läheb pahaks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2011 00:01:52 vasta tsitaadiga

Mul sama asi kasutusel, Cebitilt 2009a ostetud.
Üks on üle aga hoian ilmselt igaks juhuks alles icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:04:58 vasta tsitaadiga

1:1 sama lingil olevaga, või mingi äge promokas?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:16:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mul sama asi kasutusel, Cebitilt 2009a ostetud.
Üks on üle aga hoian ilmselt igaks juhuks alles icon_biggrin.gif


mis vahet on su jublakal ja nn rootil, mis kaotab selle imelise icon_exclaim.gif ära icon_smile.gif
Me paneme midagi jutust mööda, 2009 seda mobla veel polnud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2011 00:19:54 vasta tsitaadiga

jeesus188, lägast siis jutt icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:21:10 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188, lägast siis jutt icon_biggrin.gif


ei saanud kahjuks aru ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppihus
HV kasutaja
ppihus

liitunud: 21.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:22:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tanel kirjutas:
jeesus188, lägast siis jutt icon_biggrin.gif


ei saanud kahjuks aru ?

Vaata eelmisi postitusi. Jutt käis CeBitil esitletud nanopadist.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2011 00:25:04 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:

Ostsin siit http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190467538809&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Enam vähem sama, ainult et mina ostsin 10 EUR-iga icon_lol.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 12:30:36 vasta tsitaadiga

Ma ostsin ka testiks paar seda lägapatja ebayst ja nanopadi saksamaalt. Huvitav, et see nanopad on nii kõrvust mööda läinud, väga huvitav toode.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 13:12:19 vasta tsitaadiga

ostsin ka selle telefoni ära siis, wildfire pealt s2 peale siis, päris massive vahe ikka .D
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 13:40:34 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
ostsin ka selle telefoni ära siis, wildfire pealt s2 peale siis, päris massive vahe ikka .D

iga mobla pealt s2 peale minnes on massiivne vahe icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.06.2011 14:23:50 vasta tsitaadiga

See nanopad'ide müüja võib oma rekka juba tööle panna ja Eesti poole keerata. Tundub äge vidin olevat, tellisin ka ühe icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:27:23 vasta tsitaadiga

kutt võib praegu nõutult kukalt kratsida ja imestada, et laksust hakkas tellimusi tulema kuskile Eesti-nimelisse kolkasse icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:31:04 vasta tsitaadiga

Kas kõik tellivad samalt vennalt?
vend integreerub eestisse ja avab siin poe icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:36:33 vasta tsitaadiga

siiani on küll mulje jäänud, et kõik tellivad wirx-i antud lingilt.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 16.06.2011 14:39:33 vasta tsitaadiga

Jutt läheb väheke SG2 teemast mööda aga jah, ma võtsin küll sama lingi.
Eelnevalt olin normaalset autohoidikut SG2'le otsinud aga see matt tundus igati äge lahendus.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:43:24 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Jutt läheb väheke SG2 teemast mööda aga jah, ma võtsin küll sama lingi.
Eelnevalt olin normaalset autohoidikut SG2'le otsinud aga see matt tundus igati äge lahendus.

täiesti teemas ju. Inimestel vaja s2 autohoidjat thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 14:46:24 vasta tsitaadiga

Et me oleksime ühel lainel, siis mina tellisin 3 "lägapädi" (http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190467538809&ssPageName=STRK:MEWNX:IT) ja ühe nanopädi (http://shop.nano-pad.de/Nano-Pad/Nano-Pad-schwarz-black::1.html).
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:47:51 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kasulikku softi soovitada?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 16:05:47 vasta tsitaadiga

kulutaja kirjutas:
Wau!

Ma ei hakanud siia x6 ärategemisest Range Roverile näiteks tooma.kui kui keegi on näinud siis teab.

Ja kui keegi arvab, et ma eksin ja sensation pole parem kui gs2, mis ka mulle korraks väga meeldis, siis palju önne.

Eriti kummaline on möelda, et mobiilse seadme märgatav alla jäämine teisele netikiiruses, on tyhine täpe.
Mis siis veel oluline on kui mitte mugavus ja kiirus.
Eks maakas ole ikkaoma länkariga önnelik, kuninganna veereb ikka edasi range roveriga ja teda ei koti kylakoerte haukumine.
Jah jah jah, rahulolev RR TDV 8 omanik vöib sed kinnitada.


head to head

Spoiler Spoiler Spoiler


Imo sensatsionile tõmmati kott ikka päris hästi pähe...
looks like a fanboy to me...
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 17:31:33 vasta tsitaadiga

Eelmise video järg. Sensationil on browseri scrollimisega mingi kala...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 19:08:15 vasta tsitaadiga

GSMArena: HTC Sensation vs. Galaxy S II vs. Optimus 2X: Head to head
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 19:30:09 vasta tsitaadiga

hea teada, et Samsung ruulib veel, näis millega iPhone 5 vastab, HTC saab igas asjas lutti
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 19:35:43 vasta tsitaadiga

mis teema selle uuendusega siis on? Peab ootama kuniks tuleb või mis täpsemalt? Kas seda HDMI kaablit siit saada veel pole?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 19:42:13 vasta tsitaadiga

Njah, tundub, et üldaktsepteeritud mobiilisaidid panevad SGSIIe hetkel etteotsa dualcore masinastest. Sensation jääb igas asjas natuke alla, LG telefonid rabelevad 3+ kohtade pärast. Samas LG-l on näiteks suur eelis, optimus telefonid tulid ennem välja.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 21:49:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samas LG-l on näiteks suur eelis, optimus telefonid tulid ennem välja.

samas jälle paljud telefonigurud (kellele sellised powerhouse-id suunatud on) teadsid väga hästi, et GS2 tuleb varsti järgi ja jäid ootele icon_wink.gif
kui HTC oleks enne tulnud, siis see oleks küll lammutanud suure fännibaasi abil. LG-l erilist fännibaasi just ei ole.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 22:00:18 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, LG ülemise otsa telefonid ei ole pahad. Mul ka näiteks käsi ei tõuse LG telefoni ostma, aga tunnistan, et see on puhtalt eelarvamuse süü. Samas ei tea ka kohe intsidente nagu palju kirutud deathgripid (aiphõun, sensation) etc. Püüan hoida avatud meelt, ehk tulevikus potsatab ka minu taskusse üks LG isend. Siiani muuseas ei ole teada, kes teeb järgmise nexuse, samsa ja htc on juba saanud ühe ringi, olekski nagu LG kord icon_smile.gif Muuseas, kes veel mäletab, praegu väljas olev SGSII ei ole teps mitte samasugune, nagu alguses reklaamiti (1GHz dualcore ja NFC).
Kes siin veel aksessuaare jahtinud on, kas olete kohanud ümbrist, mis oleks mõeldud jooksmiseks või üldiselt trenni tegemiseks? Nimelt on mul droidrunner installitud ja sellega hea jooksmis state jälgida, kuid taskus kaasas vedamine on ilmselgelt liiga tülikas. Kui mul aiphõun oli, siis oli mul üks ümbris, mis käis kummist paela külge ja selle paelaga sai telefoni tõmmata käe külge. Mõni jooksis telefon ümber randme, mõni pane otse muskli peale. Midagi sellist oleks nüüd vaja. Ei peagi konkreetselt samsa oma olema, lihtsalt tahaks kuidagi telefoni käe külge teipida. Eestist midagi leida on puhas fantaasia, aga äkki kellelgi silma jäänd midagi...?

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 22:16:29 vasta tsitaadiga

madfury, http://shop.ebay.co.uk/i.html?_kw=galaxy%20s2%20armband&_ds=1&_fcid=66&_localstpos=&_sc=1&_sop=15&_stpos=&gbr=1

endal midagi otseselt LG vastu ei ole. aga Samsung on ikkagi eelisseisus, nende kvaliteedis pole pidanud pettuma. ja muidugi samsa ekraanid on üle prahi. enne kui omale Wave ostsin, sain näppida Desiret ja muidu oli kõik kena, aga päikese käes ekraanilt miskit ei näinud. ning lugedes arvamusi oli selge, et järgmine telefon saab olema SAMOLED ekraaniga. ja pole grammigi pettunud! isegi praeguse päikese käes pole heledus põhjas ja ikka on kõik väga hästi näha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 22:16:38 vasta tsitaadiga

kas nendel telefonidel on ka mingi laadimisaeg esmakordsel ajal? või lased lihtsalt 100 ära ja kõik?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 22:19:07 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
olafsand kirjutas:
ot:
kas keegi teab, et kas sgs 2 Tallinnas kuskil demoletis ka katsumiseks olemas on? Eile Roccas nagu ei paistnud olevat naise väitel.

Ülemistes vist oli seal all Rimi juures kus sumsangi stend.


Roccas oli välja pandud. Minu kurvastuseks ei erinenud peale suuruse mitte midagi võrreldes sgs endaga. Küllap saaks progesid jne kasutades paremini kiirusevahest aru. Poes võrreldes näiteks home>app ja vastupidi või siis home>kontaktid ja vastupidi liigutas mu sgs ennast kiiremini. Programme lehitsedes vasakult paremale liikus sgs kiiremini, aga sgs2 oli jällegi sujuvam (palju parem kuidagi tundus) jne. Kirgas ja mõnusalt õhuke on küll. Aga mingit "wow" efekti ei olnud absoluutselt. Kahjuks. Plaan osta tegelikult sgs2 iseenesest.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 23:43:00 vasta tsitaadiga

Nojah, kui krdi armbandi järgi otsida, on valik olemas. Ma googeldasin mingi muu märksõnaga. Endale suureks üllatuseks leidsin belkini toote ka OXist (laos küll pole...). Pilt ja OX. Tootekood sama. Muidugi, 30 euro mingi krdi käepaela eest..süda tilgub natuke verd ausalt. Selle raha eest saaks korraliku õhtusöögi.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 23:48:24 vasta tsitaadiga

need eBay omad siis ei sobi või? 4-5€ ju piisavalt vähe, et kasvõi katsetamiseks osta - kui ei sobi, läheb koolirahaks icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.06.2011 23:55:51 vasta tsitaadiga

arm2004, Jah, tuleb vist jälle tellima hakata. Ma see kuu amazoni ja ebaysse juba suurusjärgus 200euri tudile pannud. Endal hakkab imelik juba, ei jõua arvet pidada palju neid pakke tulemas on. Jube mugav oleks poodi minna ja osta icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.