Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2011 23:15:05 vasta tsitaadiga

Kas ma teen midagi valesti või peabki see nii olema. Kasutan windows 7 ultimade ver. ja peale ingliskeelset installi instaleerisin eesti keele ka juurde. Keel nagu ei vahetu 100% ära, arvutit käima pannes on tervitus tekst ikka inglis keelne ja internet explorer on ka ingliskeelne. Kuidas seda exploeri keelt vahetada saab? Muud asjad on eesti keelsed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 23:19:17 vasta tsitaadiga

Mine Juhtpaneel -> Piirkond ja keel -> vaheleht Haldamine -> vajuta nupule Kopeeri sätted. Avanenud aknas pane allosas linnukesed mõlemasse kasti ja vajuta OK. Seejärel taaskäivita arvuti.

Internet Explorer on ka inglise keelne? Tee Windows Update läbi ja vaata, kas pakub mingeid uuendusi Internet Exploreri jaoks. Hetkel ei tule täpselt meelde, kuidas keelevahetus IE jaoks toimub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 15.06.2011 00:14:09 vasta tsitaadiga

Uue IE jaoks on eraldi teine keele-update.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2011 07:50:27 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Mine Juhtpaneel -> Piirkond ja keel -> vaheleht Haldamine -> vajuta nupule Kopeeri sätted. Avanenud aknas pane allosas linnukesed mõlemasse kasti ja vajuta OK. Seejärel taaskäivita arvuti.

Internet Explorer on ka inglise keelne? Tee Windows Update läbi ja vaata, kas pakub mingeid uuendusi Internet Exploreri jaoks. Hetkel ei tule täpselt meelde, kuidas keelevahetus IE jaoks toimub.

See aitas jah, peale nende seadete muutmis tuli windows updatesse IE eesti keele uuendus ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 10:09:00 vasta tsitaadiga

keelest rääkides, ma eile avastasin, et control panelis on windows live asjade jaoks keelevalik olemas. jõudsin juba kiruda messengeri keelevaliku puudumist sikutamisel-installil.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.06.2011 13:59:27 vasta tsitaadiga

Raynor kirjutas:
Administraatori Command Promptist:
regsvr32.exe vbscript.dll
Ja siis logoff-logon.



Hakkasin täna huvi pärast uurima jälle, miks ta ei näita seda kuupäeva ja leidsin et soovitatakse samasugust trikki teha mõnedes foorumites, aga millegipärast kästi pärast restart teha icon_rolleyes.gif Tegin seda mitu korda ja peale restarti oli kõik sama aga nüüd tegin selle soovituse moodi et logoff-logon ja nüüd näitab ilusti jälle kuupäeva icon_biggrin.gif Suured tänud thumbs_up.gif Imelik üldse et äkki lambist nii tegi icon_rolleyes.gif võib olla ma siin kasutasin vahepeal CC Cleanerit kas see programm võib windowsi registrist siis midagi minema pühkida ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 16:59:24 vasta tsitaadiga

CCleaner ei ole minul senimaani tõenäoliselt mitte ühtegi probleemi tekitanud. Vähemalt ei ole otsest seost küll kunagi ilmnenud.

Enamjaolt on CCleaner mul seadistatud nii, nagu ta vaikimisi on. Paar linnukest võibolla olen lisanud, et mida veel võiks ära kustutada. Kuid registri osa on alati vaikimisi olekus ja registris mingit õnnetust CCleaner põhjustanud ei ole.

Seetõttu julgen ka alati CCleanerit soovitada. Äärmusesse see programm ei lasku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:39:54 vasta tsitaadiga

20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2011 18:44:09 vasta tsitaadiga

kord kuus tuleb suurem hunnik
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:53:15 vasta tsitaadiga

libe, selge icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2011 19:29:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud beer_yum.gif

Kord kuus jah Patch Tuesday ehk siis iga kuu teisel teisipäeval tulevad uuendused.Kui midagi kriitilist just pole mis vahepeal väljastatakse.
Patch Tuesday on kah nii, et üle ühe kuu on suurem hulk uuendusi nagu nt see kuu.Järgmine kuu on jälle vähe ja ülejärgmine kuu jälle palju.

Tweaking teemas on ka minu uued uuendustepakid olemas nüüd thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:39:32 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
olafsand kirjutas:
20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud beer_yum.gif



Tweaking teemas on ka minu uued uuendustepakid olemas nüüd thumbs_up.gif


Neid ma olen oodanud icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:08:51 vasta tsitaadiga

ma sain vaid 70 mega whip.gif icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 15.06.2011 22:20:28 vasta tsitaadiga

sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ???
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.06.2011 22:23:24 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ???

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:42:23 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ???

Kui sa tead, et see on siit läbi käinud, siis miks sa enam küsid?

Ilma Windowsi uuesti installimata sa seda eestikeelseks ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 23:17:24 vasta tsitaadiga

Pro ja Ultimate toetasid ainult keele pakette imo??
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.06.2011 23:18:46 vasta tsitaadiga

Kohvriparm kirjutas:
Pro ja Ultimate toetasid ainult keele pakette imo??

Enterprise ja Ultimate.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.06.2011 07:44:17 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ???

Loe see teema läbi ja saadki eesti keelseks.
Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 13:23:39 vasta tsitaadiga

Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 13:43:33 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud.

põhimõtteliselt peale saama käsitsi ka winile segeks teha antiviiruse olemasolu
kas win uptade tehtud kõk?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.06.2011 13:46:12 vasta tsitaadiga

täna arvutit käima pannes oli jälle kuupäev kadunud sealt gadgetitest... uuesti command prompti see käsk kopitud ja logoff/log on uuesti ja nüüd jälle näitab uuesti kuupäeva... See pole oluline aga lihtsalt häirib et miks selline anomaalia ? win ei suuda seda kuidagi salvestada endale või mis aitaks selle vastu ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 14:06:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud.

põhimõtteliselt peale saama käsitsi ka winile segeks teha antiviiruse olemasolu
kas win uptade tehtud kõk?

Kõik on tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 16.06.2011 16:56:41 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
zMz kirjutas:

Ei saa jagu sellest...
help!
kõik sai läbi proovitud.

Program files on kaks eraldi sõna, mille vahel on tühik. Sa pead asukoha c:\program files\windows media player asetama jutumärkide vahele. Aga kindlam variant on see, kui sa käsureal lähed otse sinna, kus asub fail ning sisestad regsrv32 wmpband.dll. Mul tekkis ka käsureal probleem, millest ma aru ei saanud. Aga otse faili käivitades sai töö tehtud. icon_smile.gif

Ja loomulikult - run as admin.
Nii spets ka pole, kuidas cmd'is sinna kaustani jõuab? algul tõmban cd .. tühjaks ja edasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 17:55:47 vasta tsitaadiga

Ma ei ole ka käsureaga spets. Pähe on kulunud käsud cd ja dir. icon_biggrin.gif

Aga cd .. kaudu lähed C: juurkausta. Kuna sul on vaja minna kausta Program Files, siis tipid cd program files ja vajutad enter. Seejärel tipid cd windows media player. Ning peale seda regsvr32.exe wmpband.dll
Peale iga käsu andmist kontrolli ka, milline on vastus/tulemus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zMz
HV kasutaja
zMz

liitunud: 25.04.2004




sõnum 16.06.2011 20:19:06 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Ma ei ole ka käsureaga spets. Pähe on kulunud käsud cd ja dir. icon_biggrin.gif

Aga cd .. kaudu lähed C: juurkausta. Kuna sul on vaja minna kausta Program Files, siis tipid cd program files ja vajutad enter. Seejärel tipid cd windows media player. Ning peale seda regsvr32.exe wmpband.dll
Peale iga käsu andmist kontrolli ka, milline on vastus/tulemus.
Suured tänud, toimib.

Kui player kinni panna siis jääb ikka ribale, kas selle vastu ka mingit rohtu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 20:42:43 vasta tsitaadiga

s4nder kirjutas:
MPC-HC on pildikvaliteedi poolest minu arvates parim, aga enne tuleb talle külge pookida madVR renderer ja ReClock.

ot:
Proovisin Daum PotPlayerit ning pilt tundus isegi veel parem kui MPC-HC oma. Win7 puhul muidugi on madVR asemel kasutusel EVR(Vista/.Net3). Muidugi valikutes on ka madVR, lihtsalt pilt on EVR-ga parem. Lingil ülevaade/võrdlused. PotPlayeri pildikvaliteet hakkas niivõrd meeldima, et "kolisin" peale aastaid BSplayeri fännina olemist paar päeva tagasi PotPlayeri peale üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 17.06.2011 12:34:07 vasta tsitaadiga

Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2011 13:15:49 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta.

Kontrollpaneelis on eraldi regioonisästete osa.Sealt saab kõike muuta: klahviasetused,valuuta,ajatsoonid jms.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 17.06.2011 14:03:47 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta.

Mul on ka HP ja sellel US klaviatuur. Kasutan klaveri remappimiseks AutoHotkey: http://www.autohotkey.com/
Näiteks: /::& (asendab / märgi & märgiga)
edit: Regions alt saab jah muuta keyboard layout'i aga kui ET panna, siis need märgid ei lähe kokku enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 18:45:39 vasta tsitaadiga

Lambist tekkis täna selline probleem. 2 välist ketast on mul ja mõlemaga sama asi icon_eek.gif
Kiire google annab teemaks, et mingi krüptimise probleem. Ma pole midagi krüptinud ja eile veel kettad mõlemad toimisid. Korra viskas mälupulga peale ka sama errori, aga teist korda ühendades oli asi ok. Muidugi see on veider, et mälupulk ise my Comp. alla tekib ca 2 minuti pärast peale külge ühendamist. Win bugi või arvutil endal miskine kala?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.06.2011 21:15:00 vasta tsitaadiga

USB ühendused kontrollisid üle? Füüsiliselt.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 02:37:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
USB ühendused kontrollisid üle? Füüsiliselt.

Toimivad. Telefoni kaabliga ühendades kõiki nelja porti asi töötab. Lisaks on hiire saatja ka usb pesas ja töötab.
Tundub, et tigedam jama nende ketastega tekkinud. Nimelt teises arvutis (samuti win 7) sama jama thumbs_down.gif icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 13:51:03 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
s4nder kirjutas:
MPC-HC on pildikvaliteedi poolest minu arvates parim, aga enne tuleb talle külge pookida madVR renderer ja ReClock.

ot:
Proovisin Daum PotPlayerit ning pilt tundus isegi veel parem kui MPC-HC oma. Win7 puhul muidugi on madVR asemel kasutusel EVR(Vista/.Net3). Muidugi valikutes on ka madVR, lihtsalt pilt on EVR-ga parem. Lingil ülevaade/võrdlused. PotPlayeri pildikvaliteet hakkas niivõrd meeldima, et "kolisin" peale aastaid BSplayeri fännina olemist paar päeva tagasi PotPlayeri peale üle.

ot:
Mismoodi saab EVR-iga pilt ilusam olla? Mingi seadistuse viga järelikult.

MadVR-il on muidugi üks puudus, ei toeta DXVA-d (veel?), kuid nVidia kaartidel saab sellest mööda hiilida CoreAVC või LAVFiltreid kasutades, AMD-l PowerDVD filter koos HAM-ga.


Kas peale emaplaadi vahetust peab Windowsi uuesti installima? MSi 870-C45 emaplaadilt (Sata 2) läksin üle AsRock 880g Pro3-le (Sata 3). Viimasel IDE Modes saab safe mode sisse, AHCI modes on kiire BSOD laadimise ajal.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.06.2011 13:56:34 vasta tsitaadiga

selle vana installi lappimisega kulub sul rohkem aega, kui uue panekuga thumbs_up.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 14:45:38 vasta tsitaadiga

storage on see murekoht. ide/nonachi/ahci/raid ketaste vahel sama süsteemi tõsta on reeglina perversne ja uus install on kiirem.
niikaua kuni kettad samas modes, ei tohiks väga probleemi tekkida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 15:29:57 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser, netti lappad, leiad õpetuse kuidas rauda vahetada ilma OS-i uuesti installimata. Minumeelest tuli vana raua all veel safe modes enamus PnP asja maha võtta et Win paneks uue raua all kõik uuesti omajaoks paika. Lappa google-t, vast leiad. XP all olen ise selle läbi teinud, sai lausa AMD Athlon pealt P4 peale niiviisi kolitud ilma probleemideta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 19:08:21 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
ot:
Mismoodi saab EVR-iga pilt ilusam olla? Mingi seadistuse viga järelikult.
MadVR-il on muidugi üks puudus, ei toeta DXVA-d (veel?), kuid nVidia kaartidel saab sellest mööda hiilida CoreAVC või LAVFiltreid kasutades, AMD-l PowerDVD filter koos HAM-ga.

ot:
Olid kõrvuti MPC-HC ja PotPlayer, sama pildi/kaadriga. MPC-HC´l MadVR ja PotPlayeril sama, sel juhul oli MPC pilt tunduvalt parem, PotPlayeril udune. Eelnevalt antud lingil isik, kes tegi ülevaate, soovitas just Win7 puhul kasutada PotPlayeril EVR-i. Tehes nii, oligi tulemuseks parem pilt kui MPC-HC´l. Loe link läbi, saad vastused oma küsimustele "miks ja kuidas". Ja seadistustest rääkides - võibolla oli tõesti selles asi, aga on muudki teha, kui endale igasuguste filtrite ja mida iganes muu "kursus korraldada", et asi tööle saada (alati võiks ju olla "tavakasutajatele" programmis default nupp? Muidu jääb sätteid vaadates mulje, et asi oleks nagu ainult "spetsidele" mõeldud...) sellepärast oli ka PotPlayeril "tavakasutaja" jaoks spets tweek, mille siis lisasin. Aga veelkord - lingil on pikk ülevaade...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2011 21:21:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minumeelest tuli vana raua all veel safe modes enamus PnP asja maha võtta et Win paneks uue raua all kõik uuesti omajaoks paika.

Seda pulli ei viitsi küll uuesti tegema hakata, et jupid välja laduda kastist...

Tuleb siis vist uus install teha. Jama on see, et ei lase upgrade teha, kuna pole piisavalt vaba ruumi icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 01:41:53 vasta tsitaadiga

Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 02:31:26 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S


kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi eusa_wall.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 10:10:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tudiludi kirjutas:
Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S


kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi eusa_wall.gif

Saab. Mul on vana Ordi läpakas ja tolle kettale installitud süsteem on läinud mul käima lauaarvutis, mu õe läpakas ja ühe tuttava omas olen ka kasutanud. Neil oli kõvaketas läbi, kuid selleks, et selles kindel olla, panin oma kõvaketta neisse sisse, et vaadata, kas on ketta viga. Ja süsteem bootis ja toimis kenasti, kuigi kaua aega läks windowsil draiverite allatõmbamiseks ja installimiseks. Mõne draiveri pidi ka käsitsi installima. Aga see-eest pole vaja draivereid installida selles arvutis, milles on see kõvakettalt juba käivitatud. Kõik olid praktiliselt täiesti erinevad arvutid erinevate tootjate omad. Aga ühe mu asrocki plaadiga see ei toiminud.

Seega katseeksituse meetod. Aga võibolla oskab keegi anda ka soovitusi, mida teha siis, kui teise arvutisse ümbertõstetud kõvaketas annab tolles BSODi? Võibolla läheb kellelgi tulevikus vaja ka seda võimalust kasutada. Iseenesest oleks see üsna mugav, et kui vaja kuskile minna koos suurema hulga andmetega, siis selle asemel, et andmed mälupulgale kopeerida, võtab hoopis kaasa kõvaketta. Teine võimalus on ka ehk sünkroonida, aga mina ei ole viitsinud nende tarkvaradega mässata ja alati seal, kuhu lähed, ei ole internetti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.06.2011 10:21:02 vasta tsitaadiga

tudiludi: Sarnase rauaga, a la teisel masinal samuti näiteks Inteli protsessor, samalaadsed sillad - näiteks Nvidiad, siis enam-jaolt läheb teises masinas tööle. Kui Sul on aga kapitaalselt erinev sisu, siis saad koheselt Sinised Ekraanid ja Restardid.

Ning sel juhul aitab ainult uus install.
--------------------------------
Nii, et enne ketta teise masinasse tõstmist on mõtet natuke uurida küll, et kas ning kui sarnased need arvutid on.

Enda kahe läppariga, üks Inteli prosaga, teine AMD prosaga, kettaid omavahel vahetada ei saa. Ainuüksi erinevate protsessorite tõttu lööb koheselt Sinised Ekraanid koos restartimistega....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2011 16:30:16 vasta tsitaadiga

Protsessoritest pole minu puhul mitte ühtegi sarnasust. Üks amd, teine inteli vanemad tüübid ja läpaka omad. Aga ju neil mingi sarnasus on, et toimib nii ühes, kui teises arvutis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.06.2011 15:18:38 vasta tsitaadiga

Linki win7x86 SP1-le?Update kaudu ei taha installeeruda.Pakutakse 538MB linke,aga update kaudu on ~10x väiksem,kas 538Mb kõlbab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 16:01:57 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=5842
http://support.microsoft.com/kb/976932

google 2 esimest vastet

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 16:09:52 vasta tsitaadiga

tudiludi kirjutas:
[...] Iseenesest oleks see üsna mugav, et kui vaja kuskile minna koos suurema hulga andmetega, siis selle asemel, et andmed mälupulgale kopeerida, võtab hoopis kaasa kõvaketta. Teine võimalus on ka ehk sünkroonida, aga mina ei ole viitsinud nende tarkvaradega mässata ja alati seal, kuhu lähed, ei ole internetti.

Suuremate hulkade andmete jaoks kasuta teist kõvaketast. Kui lähed kusagile võtad kaasa ja paned masinale külge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2011 16:20:59 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Linki win7x86 SP1-le?Update kaudu ei taha installeeruda.Pakutakse 538MB linke,aga update kaudu on ~10x väiksem,kas 538Mb kõlbab?

WU pakub väiksemat, kuna tuvastab, et sul on juba osa SP1-s sisalduvaid uuendusi installitud icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 25.06.2011 19:17:30 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
sama123 kirjutas:
Linki win7x86 SP1-le?Update kaudu ei taha installeeruda.Pakutakse 538MB linke,aga update kaudu on ~10x väiksem,kas 538Mb kõlbab?

WU pakub väiksemat, kuna tuvastab, et sul on juba osa SP1-s sisalduvaid uuendusi installitud icon_wink.gif


Ikka lööb ette sama errorit 0x800f0a12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 19:34:58 vasta tsitaadiga

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/windows-7-windows-server-2008-r2-service-pack-1-sp1-installation-error-0x800F0A12 ?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.