|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
14.06.2011 23:15:05
|
|
|
| Kas ma teen midagi valesti või peabki see nii olema. Kasutan windows 7 ultimade ver. ja peale ingliskeelset installi instaleerisin eesti keele ka juurde. Keel nagu ei vahetu 100% ära, arvutit käima pannes on tervitus tekst ikka inglis keelne ja internet explorer on ka ingliskeelne. Kuidas seda exploeri keelt vahetada saab? Muud asjad on eesti keelsed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.06.2011 23:19:17
|
|
|
Mine Juhtpaneel -> Piirkond ja keel -> vaheleht Haldamine -> vajuta nupule Kopeeri sätted. Avanenud aknas pane allosas linnukesed mõlemasse kasti ja vajuta OK. Seejärel taaskäivita arvuti.
Internet Explorer on ka inglise keelne? Tee Windows Update läbi ja vaata, kas pakub mingeid uuendusi Internet Exploreri jaoks. Hetkel ei tule täpselt meelde, kuidas keelevahetus IE jaoks toimub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
15.06.2011 00:14:09
|
|
|
| Uue IE jaoks on eraldi teine keele-update.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
15.06.2011 07:50:27
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
Mine Juhtpaneel -> Piirkond ja keel -> vaheleht Haldamine -> vajuta nupule Kopeeri sätted. Avanenud aknas pane allosas linnukesed mõlemasse kasti ja vajuta OK. Seejärel taaskäivita arvuti.
Internet Explorer on ka inglise keelne? Tee Windows Update läbi ja vaata, kas pakub mingeid uuendusi Internet Exploreri jaoks. Hetkel ei tule täpselt meelde, kuidas keelevahetus IE jaoks toimub. |
See aitas jah, peale nende seadete muutmis tuli windows updatesse IE eesti keele uuendus ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
15.06.2011 10:09:00
|
|
|
keelest rääkides, ma eile avastasin, et control panelis on windows live asjade jaoks keelevalik olemas. jõudsin juba kiruda messengeri keelevaliku puudumist sikutamisel-installil.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
15.06.2011 13:59:27
|
|
|
| Raynor kirjutas: |
Administraatori Command Promptist:
regsvr32.exe vbscript.dll
Ja siis logoff-logon. |
Hakkasin täna huvi pärast uurima jälle, miks ta ei näita seda kuupäeva ja leidsin et soovitatakse samasugust trikki teha mõnedes foorumites, aga millegipärast kästi pärast restart teha Tegin seda mitu korda ja peale restarti oli kõik sama aga nüüd tegin selle soovituse moodi et logoff-logon ja nüüd näitab ilusti jälle kuupäeva Suured tänud Imelik üldse et äkki lambist nii tegi võib olla ma siin kasutasin vahepeal CC Cleanerit kas see programm võib windowsi registrist siis midagi minema pühkida ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.06.2011 16:59:24
|
|
|
CCleaner ei ole minul senimaani tõenäoliselt mitte ühtegi probleemi tekitanud. Vähemalt ei ole otsest seost küll kunagi ilmnenud.
Enamjaolt on CCleaner mul seadistatud nii, nagu ta vaikimisi on. Paar linnukest võibolla olen lisanud, et mida veel võiks ära kustutada. Kuid registri osa on alati vaikimisi olekus ja registris mingit õnnetust CCleaner põhjustanud ei ole.
Seetõttu julgen ka alati CCleanerit soovitada. Äärmusesse see programm ei lasku.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.06.2011 18:39:54
|
|
|
20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.06.2011 18:44:09
|
|
|
kord kuus tuleb suurem hunnik
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.06.2011 18:53:15
|
|
|
libe, selge
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
15.06.2011 19:29:19
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud  |
Kord kuus jah Patch Tuesday ehk siis iga kuu teisel teisipäeval tulevad uuendused.Kui midagi kriitilist just pole mis vahepeal väljastatakse.
Patch Tuesday on kah nii, et üle ühe kuu on suurem hulk uuendusi nagu nt see kuu.Järgmine kuu on jälle vähe ja ülejärgmine kuu jälle palju.
Tweaking teemas on ka minu uued uuendustepakid olemas nüüd
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.06.2011 19:39:32
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
20 update ja kokku 115 mega. Polegi ammu peale defenderile vajaminevate uuenduste midagi tulnud  |
Tweaking teemas on ka minu uued uuendustepakid olemas nüüd  |
Neid ma olen oodanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.06.2011 22:08:51
|
|
|
ma sain vaid 70 mega
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
15.06.2011 22:20:28
|
|
|
sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ???
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.06.2011 22:23:24
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ??? |
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.06.2011 22:42:23
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ??? |
Kui sa tead, et see on siit läbi käinud, siis miks sa enam küsid?
Ilma Windowsi uuesti installimata sa seda eestikeelseks ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
15.06.2011 23:17:24
|
|
|
Pro ja Ultimate toetasid ainult keele pakette imo??
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
16.06.2011 07:44:17
|
|
|
| mhei kirjutas: |
| sry, tean juba et see on siit läbi käinud aga kas originaal WINi (home premium) on võimalik eesti keelseks saada ??? |
Loe see teema läbi ja saadki eesti keelseks.
Link
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
16.06.2011 13:23:39
|
|
|
| Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.06.2011 13:43:33
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud. |
põhimõtteliselt peale saama käsitsi ka winile segeks teha antiviiruse olemasolu
kas win uptade tehtud kõk?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.06.2011 13:46:12
|
|
|
| täna arvutit käima pannes oli jälle kuupäev kadunud sealt gadgetitest... uuesti command prompti see käsk kopitud ja logoff/log on uuesti ja nüüd jälle näitab uuesti kuupäeva... See pole oluline aga lihtsalt häirib et miks selline anomaalia ? win ei suuda seda kuidagi salvestada endale või mis aitaks selle vastu ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
16.06.2011 14:06:17
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
| Miks mul Action Center ütleb, et mul pole antiviirust? Mul eile hakkas seda ütlema. Avast on Windowsi installist alates peal. Avast on täielikult uuendatud. |
põhimõtteliselt peale saama käsitsi ka winile segeks teha antiviiruse olemasolu
kas win uptade tehtud kõk? |
Kõik on tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
16.06.2011 16:56:41
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| zMz kirjutas: |
Ei saa jagu sellest...
help!
kõik sai läbi proovitud. |
Program files on kaks eraldi sõna, mille vahel on tühik. Sa pead asukoha c:\program files\windows media player asetama jutumärkide vahele. Aga kindlam variant on see, kui sa käsureal lähed otse sinna, kus asub fail ning sisestad regsrv32 wmpband.dll. Mul tekkis ka käsureal probleem, millest ma aru ei saanud. Aga otse faili käivitades sai töö tehtud.
Ja loomulikult - run as admin. |
Nii spets ka pole, kuidas cmd'is sinna kaustani jõuab? algul tõmban cd .. tühjaks ja edasi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
16.06.2011 17:55:47
|
|
|
Ma ei ole ka käsureaga spets. Pähe on kulunud käsud cd ja dir.
Aga cd .. kaudu lähed C: juurkausta. Kuna sul on vaja minna kausta Program Files, siis tipid cd program files ja vajutad enter. Seejärel tipid cd windows media player. Ning peale seda regsvr32.exe wmpband.dll
Peale iga käsu andmist kontrolli ka, milline on vastus/tulemus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zMz
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2004
|
16.06.2011 20:19:06
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
Ma ei ole ka käsureaga spets. Pähe on kulunud käsud cd ja dir.
Aga cd .. kaudu lähed C: juurkausta. Kuna sul on vaja minna kausta Program Files, siis tipid cd program files ja vajutad enter. Seejärel tipid cd windows media player. Ning peale seda regsvr32.exe wmpband.dll
Peale iga käsu andmist kontrolli ka, milline on vastus/tulemus. |
Suured tänud, toimib.
Kui player kinni panna siis jääb ikka ribale, kas selle vastu ka mingit rohtu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
16.06.2011 20:42:43
|
|
|
| s4nder kirjutas: |
| MPC-HC on pildikvaliteedi poolest minu arvates parim, aga enne tuleb talle külge pookida madVR renderer ja ReClock. |
| ot: |
| Proovisin Daum PotPlayerit ning pilt tundus isegi veel parem kui MPC-HC oma. Win7 puhul muidugi on madVR asemel kasutusel EVR(Vista/.Net3). Muidugi valikutes on ka madVR, lihtsalt pilt on EVR-ga parem. Lingil ülevaade/võrdlused. PotPlayeri pildikvaliteet hakkas niivõrd meeldima, et "kolisin" peale aastaid BSplayeri fännina olemist paar päeva tagasi PotPlayeri peale üle. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
17.06.2011 12:34:07
|
|
|
| Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
17.06.2011 13:15:49
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta. |
Kontrollpaneelis on eraldi regioonisästete osa.Sealt saab kõike muuta: klahviasetused,valuuta,ajatsoonid jms.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
17.06.2011 14:03:47
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Op on WIN7 HP ostsin uue arvuti tegin puhta installi aga klahvitähed ei lähe kokku või õigemini tähed lähevad aga muud kirjavahemärgid ei lähe. Saan muidugi peale ka kleepida aga kas programmist ei saa kuskilt paigutust muuta. |
Mul on ka HP ja sellel US klaviatuur. Kasutan klaveri remappimiseks AutoHotkey: http://www.autohotkey.com/
Näiteks: /::& (asendab / märgi & märgiga)
edit: Regions alt saab jah muuta keyboard layout'i aga kui ET panna, siis need märgid ei lähe kokku enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.06.2011 18:45:39
|
|
|
Lambist tekkis täna selline probleem. 2 välist ketast on mul ja mõlemaga sama asi
Kiire google annab teemaks, et mingi krüptimise probleem. Ma pole midagi krüptinud ja eile veel kettad mõlemad toimisid. Korra viskas mälupulga peale ka sama errori, aga teist korda ühendades oli asi ok. Muidugi see on veider, et mälupulk ise my Comp. alla tekib ca 2 minuti pärast peale külge ühendamist. Win bugi või arvutil endal miskine kala?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.06.2011 21:15:00
|
|
|
USB ühendused kontrollisid üle? Füüsiliselt.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.06.2011 02:37:27
|
|
|
| softis kirjutas: |
| USB ühendused kontrollisid üle? Füüsiliselt. |
Toimivad. Telefoni kaabliga ühendades kõiki nelja porti asi töötab. Lisaks on hiire saatja ka usb pesas ja töötab.
Tundub, et tigedam jama nende ketastega tekkinud. Nimelt teises arvutis (samuti win 7) sama jama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
23.06.2011 13:51:03
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| s4nder kirjutas: |
| MPC-HC on pildikvaliteedi poolest minu arvates parim, aga enne tuleb talle külge pookida madVR renderer ja ReClock. |
| ot: |
| Proovisin Daum PotPlayerit ning pilt tundus isegi veel parem kui MPC-HC oma. Win7 puhul muidugi on madVR asemel kasutusel EVR(Vista/.Net3). Muidugi valikutes on ka madVR, lihtsalt pilt on EVR-ga parem. Lingil ülevaade/võrdlused. PotPlayeri pildikvaliteet hakkas niivõrd meeldima, et "kolisin" peale aastaid BSplayeri fännina olemist paar päeva tagasi PotPlayeri peale üle. |
|
| ot: |
Mismoodi saab EVR-iga pilt ilusam olla? Mingi seadistuse viga järelikult.
MadVR-il on muidugi üks puudus, ei toeta DXVA-d (veel?), kuid nVidia kaartidel saab sellest mööda hiilida CoreAVC või LAVFiltreid kasutades, AMD-l PowerDVD filter koos HAM-ga. |
Kas peale emaplaadi vahetust peab Windowsi uuesti installima? MSi 870-C45 emaplaadilt (Sata 2) läksin üle AsRock 880g Pro3-le (Sata 3). Viimasel IDE Modes saab safe mode sisse, AHCI modes on kiire BSOD laadimise ajal.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.06.2011 13:56:34
|
|
|
selle vana installi lappimisega kulub sul rohkem aega, kui uue panekuga
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
23.06.2011 14:45:38
|
|
|
storage on see murekoht. ide/nonachi/ahci/raid ketaste vahel sama süsteemi tõsta on reeglina perversne ja uus install on kiirem.
niikaua kuni kettad samas modes, ei tohiks väga probleemi tekkida.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.06.2011 15:29:57
|
|
|
1dumbpcuser, netti lappad, leiad õpetuse kuidas rauda vahetada ilma OS-i uuesti installimata. Minumeelest tuli vana raua all veel safe modes enamus PnP asja maha võtta et Win paneks uue raua all kõik uuesti omajaoks paika. Lappa google-t, vast leiad. XP all olen ise selle läbi teinud, sai lausa AMD Athlon pealt P4 peale niiviisi kolitud ilma probleemideta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.06.2011 19:08:21
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| ot: |
Mismoodi saab EVR-iga pilt ilusam olla? Mingi seadistuse viga järelikult.
MadVR-il on muidugi üks puudus, ei toeta DXVA-d (veel?), kuid nVidia kaartidel saab sellest mööda hiilida CoreAVC või LAVFiltreid kasutades, AMD-l PowerDVD filter koos HAM-ga. |
|
| ot: |
| Olid kõrvuti MPC-HC ja PotPlayer, sama pildi/kaadriga. MPC-HC´l MadVR ja PotPlayeril sama, sel juhul oli MPC pilt tunduvalt parem, PotPlayeril udune. Eelnevalt antud lingil isik, kes tegi ülevaate, soovitas just Win7 puhul kasutada PotPlayeril EVR-i. Tehes nii, oligi tulemuseks parem pilt kui MPC-HC´l. Loe link läbi, saad vastused oma küsimustele "miks ja kuidas". Ja seadistustest rääkides - võibolla oli tõesti selles asi, aga on muudki teha, kui endale igasuguste filtrite ja mida iganes muu "kursus korraldada", et asi tööle saada (alati võiks ju olla "tavakasutajatele" programmis default nupp? Muidu jääb sätteid vaadates mulje, et asi oleks nagu ainult "spetsidele" mõeldud...) sellepärast oli ka PotPlayeril "tavakasutaja" jaoks spets tweek, mille siis lisasin. Aga veelkord - lingil on pikk ülevaade... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
23.06.2011 21:21:13
|
|
|
| tsitaat: |
Minumeelest tuli vana raua all veel safe modes enamus PnP asja maha võtta et Win paneks uue raua all kõik uuesti omajaoks paika.
|
Seda pulli ei viitsi küll uuesti tegema hakata, et jupid välja laduda kastist...
Tuleb siis vist uus install teha. Jama on see, et ei lase upgrade teha, kuna pole piisavalt vaba ruumi
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
24.06.2011 01:41:53
|
|
|
| Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.06.2011 02:31:26
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S |
kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
24.06.2011 10:10:03
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tudiludi kirjutas: |
| Kui emaplaadi vahetus, siis mõttekas uus install teha. Kuid kui ketas vaja liigutada vahest ühest arvutist teise, siis tasuks ikka proovida. Midagi keerulist ei ole. Windows leiab ise enamikest draiveritest üles. Kuid see ei pruugi alati toimida. :S |
kamoon, kui emaplaadi vahetus, siis sa ilma uuue ketta installita ei saagi midagi  |
Saab. Mul on vana Ordi läpakas ja tolle kettale installitud süsteem on läinud mul käima lauaarvutis, mu õe läpakas ja ühe tuttava omas olen ka kasutanud. Neil oli kõvaketas läbi, kuid selleks, et selles kindel olla, panin oma kõvaketta neisse sisse, et vaadata, kas on ketta viga. Ja süsteem bootis ja toimis kenasti, kuigi kaua aega läks windowsil draiverite allatõmbamiseks ja installimiseks. Mõne draiveri pidi ka käsitsi installima. Aga see-eest pole vaja draivereid installida selles arvutis, milles on see kõvakettalt juba käivitatud. Kõik olid praktiliselt täiesti erinevad arvutid erinevate tootjate omad. Aga ühe mu asrocki plaadiga see ei toiminud.
Seega katseeksituse meetod. Aga võibolla oskab keegi anda ka soovitusi, mida teha siis, kui teise arvutisse ümbertõstetud kõvaketas annab tolles BSODi? Võibolla läheb kellelgi tulevikus vaja ka seda võimalust kasutada. Iseenesest oleks see üsna mugav, et kui vaja kuskile minna koos suurema hulga andmetega, siis selle asemel, et andmed mälupulgale kopeerida, võtab hoopis kaasa kõvaketta. Teine võimalus on ka ehk sünkroonida, aga mina ei ole viitsinud nende tarkvaradega mässata ja alati seal, kuhu lähed, ei ole internetti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.06.2011 10:21:02
|
|
|
tudiludi: Sarnase rauaga, a la teisel masinal samuti näiteks Inteli protsessor, samalaadsed sillad - näiteks Nvidiad, siis enam-jaolt läheb teises masinas tööle. Kui Sul on aga kapitaalselt erinev sisu, siis saad koheselt Sinised Ekraanid ja Restardid.
Ning sel juhul aitab ainult uus install.
--------------------------------
Nii, et enne ketta teise masinasse tõstmist on mõtet natuke uurida küll, et kas ning kui sarnased need arvutid on.
Enda kahe läppariga, üks Inteli prosaga, teine AMD prosaga, kettaid omavahel vahetada ei saa. Ainuüksi erinevate protsessorite tõttu lööb koheselt Sinised Ekraanid koos restartimistega....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
24.06.2011 16:30:16
|
|
|
| Protsessoritest pole minu puhul mitte ühtegi sarnasust. Üks amd, teine inteli vanemad tüübid ja läpaka omad. Aga ju neil mingi sarnasus on, et toimib nii ühes, kui teises arvutis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.06.2011 15:18:38
|
|
|
| Linki win7x86 SP1-le?Update kaudu ei taha installeeruda.Pakutakse 538MB linke,aga update kaudu on ~10x väiksem,kas 538Mb kõlbab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.06.2011 16:09:52
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| [...] Iseenesest oleks see üsna mugav, et kui vaja kuskile minna koos suurema hulga andmetega, siis selle asemel, et andmed mälupulgale kopeerida, võtab hoopis kaasa kõvaketta. Teine võimalus on ka ehk sünkroonida, aga mina ei ole viitsinud nende tarkvaradega mässata ja alati seal, kuhu lähed, ei ole internetti. |
Suuremate hulkade andmete jaoks kasuta teist kõvaketast. Kui lähed kusagile võtad kaasa ja paned masinale külge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
25.06.2011 19:17:30
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
| Linki win7x86 SP1-le?Update kaudu ei taha installeeruda.Pakutakse 538MB linke,aga update kaudu on ~10x väiksem,kas 538Mb kõlbab? |
WU pakub väiksemat, kuna tuvastab, et sul on juba osa SP1-s sisalduvaid uuendusi installitud  |
Ikka lööb ette sama errorit 0x800f0a12
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|