Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 20:51:25 vasta tsitaadiga

Oled proovinud javat uuendada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MCFan
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 14.06.2011 21:08:33 vasta tsitaadiga

Ei ole icon_biggrin.gif Ma mõtlesin ise selle peale, teen ära kohe varsti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 21:20:54 vasta tsitaadiga

kellelgi on mc maas? thumbs_down.gif
http://dl.dropbox.com/u/2441149/Pictures/2011-06-14_21.16.42.png ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 21:25:13 vasta tsitaadiga

MCFan, ma küll uuendasin javat aga ka siis probleemid jätkusid, kui see ka ei aita siis võid proovida mc kausta kustutamist ja siis installid modid uuesti peale jne.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 21:26:51 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
kellelgi on mc maas? thumbs_down.gif
http://dl.dropbox.com/u/2441149/Pictures/2011-06-14_21.16.42.png ?

LulzSec võttis MC login serveri maha vahepeal.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 21:27:38 vasta tsitaadiga

Mul ka enne ei töötanud aga nüüd funkab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 22:12:43 vasta tsitaadiga

Homme lisan matuu, panen whitelist tagasi, teen karto. Jah karto kuna see sõna on nii levinud mc's.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 14.06.2011 23:03:05 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Just saying: http://et.wikipedia.org/wiki/Kartograaf


... ja mitte esimest korda.
programmi nimi on kartographer...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 23:14:48 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Renka kirjutas:
Just saying: http://et.wikipedia.org/wiki/Kartograaf


... ja mitte esimest korda.
programmi nimi on kartographer...

Renka, ütle ka kolmandat ja neljandat korda, see ei muuda midagi siin.

Just saying.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.06.2011 08:40:43 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
... ütle ka kolmandat ja neljandat korda, see ei muuda midagi siin.
Vähemalt on endal rahulikum olla, teades, et üritasin teisi harida.
Nimesid üldjuhul ei tõlgita, seega on programmi nimi Cartograph. Pole vaja eesti keelt vägistada. Isegi kui programmi nimi eestistada, siis teema pealkirjas peaks ikkagi "kaart" olema, sest ei jagata programmi vaid kaarti.

On-topic: waiting for pistons (1.7). Kuidas "pistons" üheselt mõistetavalt eesti keelde tõlkida Minecraftis?"

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lohepoiss
HV vaatleja
Lohepoiss

liitunud: 21.04.2010




sõnum 15.06.2011 09:50:35 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
On-topic: waiting for pistons (1.7). Kuidas "pistons" üheselt mõistetavalt eesti keelde tõlkida Minecraftis?"

Kolb äkki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruudiy
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2011




sõnum 15.06.2011 12:06:26 vasta tsitaadiga

IGN: roostevaba123


loodan, et ikka lisate.

muidu tahan teada kas server on dedicated (24/7) või lihtsalt jookseb kellegi kodu arvuti peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 13:14:31 vasta tsitaadiga

Notch ja Bethesda's game director (Todd Howard) interview

http://www.gameinformer.com/b/featur...interview.aspx


viimati muutis Midigi 15.06.2011 13:19:05, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 13:43:51 vasta tsitaadiga

Whitelist on tagasi peal, matuu lisatud thumbs_up.gif

Roostevaba123. Ühe kasutaja jagamine teiste inimestega pole lubatud.

DeTHiCa. kirjutas:
uuenda kartot, kui viitsid.

http://minekraft.tumblr.com/post/6550962852/hvcreative-carto-2 icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 14:53:36 vasta tsitaadiga

Ruudiy kirjutas:
muidu tahan teada kas server on dedicated (24/7) või lihtsalt jookseb kellegi kodu arvuti peal?


Peaks vist 24/7 jooksma.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 14:57:24 vasta tsitaadiga

Midigi, su link ei tööta
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:03:59 vasta tsitaadiga

Teil ka probleeme minecrafti saamisega? Üritan siin sisse logida aga ütleb koguaeg et ei saa mcnetiga ühendust.

EDIT: sain nüüd lõpuks
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:04:30 vasta tsitaadiga

sain sisse ise ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MCFan
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2011




sõnum 15.06.2011 19:49:16 vasta tsitaadiga

Suggestion- teamspeak, vent vms, ja natuke serverit "populariseerida" olen 2 tundi järjest pelanud minecraftis, ehitanud oma nurgakest ja väikseid redstone asju a pole kedagi näinud sees. Keegi võiks tulla ja mängida ka icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:59:01 vasta tsitaadiga

Olen ise tahtnud tulla, aga aega on suht vähe, eks ma püüan lähiajal midagi vahvat ehitada jälle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:25:42 vasta tsitaadiga

MCFan kirjutas:
Suggestion- teamspeak, vent vms, ja natuke serverit "populariseerida" olen 2 tundi järjest pelanud minecraftis, ehitanud oma nurgakest ja väikseid redstone asju a pole kedagi näinud sees. Keegi võiks tulla ja mängida ka icon_smile.gif

Meil on Mumble olemas. Rahvast veidi vähe jah. Parem midagi kui mitte midagi icon_smile.gif

Hetkel muretsen MySQLi mis asub sama hosti peal. Muutub server ka veidi kiiremaks.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martman
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 20:30:34 vasta tsitaadiga

rOOt1337 sooviks craftida või vähemalt vaadata icon_razz.gif.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2011 20:39:48 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
MCFan kirjutas:
Suggestion- teamspeak, vent vms, ja natuke serverit "populariseerida" olen 2 tundi järjest pelanud minecraftis, ehitanud oma nurgakest ja väikseid redstone asju a pole kedagi näinud sees. Keegi võiks tulla ja mängida ka icon_smile.gif

Meil on Mumble olemas. Rahvast veidi vähe jah. Parem midagi kui mitte midagi icon_smile.gif

Hetkel muretsen MySQLi mis asub sama hosti peal. Muutub server ka veidi kiiremaks.
mis mumble aadress on?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 21:18:03 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
MCFan kirjutas:
Suggestion- teamspeak, vent vms, ja natuke serverit "populariseerida" olen 2 tundi järjest pelanud minecraftis, ehitanud oma nurgakest ja väikseid redstone asju a pole kedagi näinud sees. Keegi võiks tulla ja mängida ka icon_smile.gif

Meil on Mumble olemas. Rahvast veidi vähe jah. Parem midagi kui mitte midagi icon_smile.gif

Hetkel muretsen MySQLi mis asub sama hosti peal. Muutub server ka veidi kiiremaks.
mis mumble aadress on?

Kui nii juba läks, siis saab avalikuks (kasutusele võtta) selle teha.
Proovige kas saab sisse.

mumble://95.143.195.48:6562
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moosekant
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007




sõnum 15.06.2011 21:37:18 vasta tsitaadiga

Tahaks ka serverisse saada Linnamoosekant
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikkukas
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 21:43:27 vasta tsitaadiga

esimene eesti minecraft server millest ma tean icon_razz.gif mu minecraft kasutajanimi on mikkukas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.06.2011 22:57:15 vasta tsitaadiga

[22:56:55] Server connection failed: The remote host closed the connection.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 22:57:50 vasta tsitaadiga

mikkukas kirjutas:
esimene eesti minecraft server millest ma tean icon_razz.gif mu minecraft kasutajanimi on mikkukas

Homme lisan ülejäänud. Hetkel MySQLi probleeme.


Link
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 00:18:57 vasta tsitaadiga

Midigi kirjutas:
Notch ja Bethesda's game director (Todd Howard) interview

http://www.gameinformer.com/b/featur...interview.aspx


http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2011/06/14/notch-and-todd-howard-the-one-on-one-interview.aspx
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 01:49:06 vasta tsitaadiga

MySQL & Banlist

rOOt1337
Linnamoosekant
mikkukas

Lisatud!

Keegi ei taha kujundada lehte icon_biggrin.gif http://minekraft.eu ? Teha komuun, foorum, portaal? Ideid? Keegi võtaks sellise töö enda peale? Antud koduleht ei puudutaks ainult HV serverit, vaid üleüldse Minecrafti.

Esimene postitus muudetud. Lisatud "ametlikult" wooxi server icon_razz.gif

(Muutus IRC Kanal, Esimene post!)
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 11:02:22 vasta tsitaadiga

Need pistonid paistavad küll huvitavad, salauksi ja selliseid asju teeks hea meelega, aga endal pole nende redstone asjadega kogemusi. Kui keegi viitsib siis võiks mingi guide teha kuidas neid salaüksi nt teha, paljudel oleks abi sellest ma usun.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 13:31:33 vasta tsitaadiga

Neid õpetusi on netis väga palju ja erinevaid, kui tahad midagi spetsiifilist, võid alati ju küsida icon_smile.gif . Pistonid on väga huvitavad icon_razz.gif eriti see välja käiv trepp koos uksega süsteem. Nüüd on põhjust slime otsima hakata. Ma usun, et kui 1.7 välja tuleb, hakkame nägema mõnesid väga väga huvitavaid asju, mida inimesed kõik ka välja ei mõtleks nendega. Ainuke asi milles pettunud nats olen, on see, et pistonid ei lennuta liiva ja inimest ...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.06.2011 13:34:25 vasta tsitaadiga

Mumbles võiks paar lisakanalit olla.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 19:09:10 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mumbles võiks paar lisakanalit olla.

ertr2, olen selles asjas võhik. Kas kanalite lisamine toimub läbi käsu või seda annab kuskil seadistada?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.06.2011 19:19:00 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mumbles võiks paar lisakanalit olla.

ertr2, olen selles asjas võhik. Kas kanalite lisamine toimub läbi käsu või seda annab kuskil seadistada?
kui oled administraatorina serveris sees, siis parem klõps ja add.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 19:23:16 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mumbles võiks paar lisakanalit olla.

ertr2, olen selles asjas võhik. Kas kanalite lisamine toimub läbi käsu või seda annab kuskil seadistada?
kui oled administraatorina serveris sees, siis parem klõps ja add.


Suured tänud. Võid veel paar nippi visata. Mis ruume ja palju teen. Lähiajal pean poodi minema, miki muretsema.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marius8
HV kasutaja
marius8

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 21:02:29 vasta tsitaadiga

Lisa '' jahimees '' kah whitelisti. Tänud ette.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 22:32:53 vasta tsitaadiga

marius8 kirjutas:
Lisa '' jahimees '' kah whitelisti. Tänud ette.

Lisatud!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 16.06.2011 22:40:34 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mumbles võiks paar lisakanalit olla.

ertr2, olen selles asjas võhik. Kas kanalite lisamine toimub läbi käsu või seda annab kuskil seadistada?
kui oled administraatorina serveris sees, siis parem klõps ja add.


Suured tänud. Võid veel paar nippi visata. Mis ruume ja palju teen. Lähiajal pean poodi minema, miki muretsema.
alustuseks 2 avaliku tuba ja tavaliselt on administraatoritel ka oma nurk.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 22:49:52 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mercury kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Mumbles võiks paar lisakanalit olla.

ertr2, olen selles asjas võhik. Kas kanalite lisamine toimub läbi käsu või seda annab kuskil seadistada?
kui oled administraatorina serveris sees, siis parem klõps ja add.


Suured tänud. Võid veel paar nippi visata. Mis ruume ja palju teen. Lähiajal pean poodi minema, miki muretsema.
alustuseks 2 avaliku tuba ja tavaliselt on administraatoritel ka oma nurk.

Hetkel katsetab. Ei usu et väga populaarseks asi läheb kuna serveris inimesi on 1-2.

Lisatud siis esimesele postitusele HV Mumble ja WxMc Ventrilo.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 23:17:49 vasta tsitaadiga

MCFan oled sa wooxi serverist kunagi banni saanud?
EDIT: huvitav mcfani post kadus kuskile...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 23:52:59 vasta tsitaadiga

karlutikas kirjutas:
MCFan oled sa wooxi serverist kunagi banni saanud?
EDIT: huvitav mcfani post kadus kuskile...

Ei ole.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.06.2011 17:41:12 vasta tsitaadiga

See et hummer on üle toodud on super thumbs_up.gif Matuga tegime väikese sildi hummeri juurdeja panime tuled põlema.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2011 21:05:25 vasta tsitaadiga

kes selle hummeriga veel hakkama sai 0.0? Peaks survival serveris sellise valmis tegema icon_razz.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.06.2011 21:59:15 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
kes selle hummeriga veel hakkama sai 0.0? Peaks survival serveris sellise valmis tegema icon_razz.gif
mine uuri auto alt icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 02:54:13 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksud
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010




sõnum 18.06.2011 11:12:49 vasta tsitaadiga

Lisage "maksud" ka whitelisti. Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 11:50:20 vasta tsitaadiga

Maksud kirjutas:
Lisage "maksud" ka whitelisti. Ette tänades.

tsitaat:
kri1st

Lisatud! thumbs_up.gif


viimati muutis Mercury 18.06.2011 12:13:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 11:56:57 vasta tsitaadiga

Lisa mind ka. Ign: kri1st
beer_yum.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 14:31:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas keegi pakub tasuta serveri hostimis võimalust? kahtlen et mu enda arvuti seda välja veaks nii et ise ka mängida saaks niiet ise hostimisele ei tuleks kõne alla. leidsin mingi sellise asja nagu http://mineserver.be/ mis on mingi tüüpide poolt wanna-be minecraft aga Treepuncher pakkus millagil kuni 2 mängijaga tasuta serveri hostimist ning rohkem mul pole vaja ka, tahaks lihtsalt sõbraga nalja teha natuke. Kahjuks aga pole see päris minecraft ning paljud asjad ei ole samad ikka.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.