Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSV] Playstation Vita märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 07.06.2011 22:17:25 vasta tsitaadiga

üleval oli ju juttu, et mingi uus.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:25:08 vasta tsitaadiga

Seda vist seni veel mainitud pole, kui on, topelt ei kärise

http://www.engadget.com/2011/06/07/sonys-playstation-vita-a-closer-look/

Lisaks NVG-cardile peaks siis veel tavaline mälukaart ka kasutuses olema (DLC ja save´ide tarvis) ja all osas "multiport" siis äkki video-outi ka pakub.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.06.2011 10:42:58 vasta tsitaadiga

Developerite list täiendus (lisati EU / uued NA devvid)

Spoiler Spoiler Spoiler


Expect games. Expect a lot of them.

//
Sony avaldas PS Vita FAQ
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:01:30 vasta tsitaadiga

FAQist selgub, et no video-out siiski ja akut ise eemaldada/vahetada ei saa.

Ma loodan, et PSV launch title´id on paremad kui 3DSi omad. Veidi nigel oleks kui suuremad mängud alles aasta pärast välja tuleksid, kui süsteem isegi tuleks veel selle aastanumbri sees välja.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.06.2011 11:14:50 vasta tsitaadiga

Launch tiitlite üle ei muretseks. 3DS saab oma esimesed korralikud mängud 2012 Q2-Q3, Vita alustab juba sel sügisel. icon_smile.gif
Lähikuudel saab infot veel millega launchib. Kuulujuttude kohaselt tuleb ca 15-25 mänguga.

Momendil on teada järgnevad launch tiitlid:

- BlazBlue Contiinium Shift II+
- Uncharted: Golden Abyss
- Ridge Racer 9?
- Wipeout 2048
- Hot Shot Golf
- Gravity Daze
- Dragon Crown

Rumoured to be launch titles as well

- ModNation Racers
- Ruin
- LittleBigPlanet
- Little Deviants
- Oddworld: Stranger's Wrath
- Virtual Tennis 4
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.06.2011 11:19:41 vasta tsitaadiga

Huvitav kui suure tõenäosusega teeb Sony wiiu'd järgi muutes vita sarnaseks lisakontrolleriks. MS saaks winphone'ga miskit sarnast teha kui tahaks.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:42:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav kui suure tõenäosusega teeb Sony wiiu'd järgi muutes vita sarnaseks lisakontrolleriks.

Tegelikult PSP-d saab PS3 "lisakontrollerina" kasutada osades mängudes (nt. Grand Turismo 5).

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 08.06.2011 14:38:59 vasta tsitaadiga

Kas mõni fps ka lähiajal ilmumas on talle?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 14:42:28 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Kas mõni fps ka lähiajal ilmumas on talle?

Arvata võib, et varsti teatatakse Killzone ja Resistance Vita versioonidest...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.06.2011 14:47:35 vasta tsitaadiga

ertr2, lähiajal ilmumas? wtf icon_lol.gif

Announced on uus Call of Duty ja uus Killzone. Küll lähikuudel neid juurde tuleb.
Tänu dual analog sticksidele peaks Vita võimaldama ideepoolest kõiki shootereid mis PS3/X360 peal on.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 08.06.2011 16:08:56 vasta tsitaadiga

sellega helistada ei saa?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 08.06.2011 16:11:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Q: Can you use PS Vita as a phone?
A: No.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 16:12:03 vasta tsitaadiga

Sarin, helistamiseks tuleb ikka telefon osta - nt. Sony Ericsson Xperia™ PLAY
http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/xperia-play?cc=gb&lc=en

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 14:17:58 vasta tsitaadiga

minu jaox asi kaotas v22rtust kui kirjas on, et akut ei saa vahetada... see on ju tobe, t2hendab seda, et kui aku sureb, sureb ka konsool... stiilis siis konsool on tehtud umbes 3a elueaga ja peale seda osta uus konsool icon_mad.gif

igatahes esialgu küll ostma ei kipu siis.... 2kki vennad viitzivad mingi teise versiooni teha kus on ka v6imalik akut vahetada, ega see "rear touch pad" nüüd nii suur ka ei ole, et akut ei saaks vahetada.


viimati muutis minake 10.06.2011 14:20:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 14:20:26 vasta tsitaadiga

minake, kas sa oled tuttav et ka iPodidel ja muudel popimatel vidinatel ei ole aku vahetus kasutajale võimalikuks tehtud?
Kui soovid akud välja vahetada siis saad sa seda teha ametlikus SONY esinduses.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 14:22:05 vasta tsitaadiga

oki, ma pole kunagi iphone omanud seega see kogemus puudub, sellisel juhul jah on juba teine teema.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 10.06.2011 14:22:56 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
minu jaox asi kaotas v22rtust kui kirjas on, et akut ei saa vahetada... see on ju tobe, t2hendab seda, et kui aku sureb, sureb ka konsool... stiilis siis konsool on tehtud umbes 3a elueaga ja peale seda osta uus konsool icon_mad.gif
Siis lähed teenindusse ja lased aku ära vahetada või häkid ise seadme lahti. Sisseehitatud akud, mida saab vahetada vaid teeniduses, on juba väga väga palju aastaid mobiilsetel seadmetel kasutuses olnud.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.06.2011 15:01:04 vasta tsitaadiga

Kui homebrew ja custom firmware olemas siis tasub alles osta!
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 15:02:49 vasta tsitaadiga

ahvilõust, custom firmware et saaks ikka varastada ja olla odav neeger?
Mingisugune respekt developerite ees võiks nagu ikka eksisteerida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.06.2011 15:13:24 vasta tsitaadiga

Ja kindlasti, et maksta topelt vanade PS1 mängude eest, need ainult kõlbavadki kuhugi. Põhimängud on enivei kõik saast. Uskumatu, et sellist sitta müüakse ja seda ei saa teada ka enne kui ise oled mänginud.
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.06.2011 15:24:39 vasta tsitaadiga

Uskumatu on pigem see, et sa säärast aparaati üldse omada soovid kui sellel midagi mängimiseks ei kõlba icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:25:25 vasta tsitaadiga

Ilmselt pirada kõlbab.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:37:23 vasta tsitaadiga

piramine on iga inimese enda sydametunnistuse asi, pirada saab alati, a see pole vast argument kas osta vidinat v6i mitte. pigem jah oleneb mis m2ngud seal peal olema hakkavad, esialgu ei tundu sealt nimekirjast miskit huvitavat endale, niisama kapile tolmu koguma pole ka m6tet soetada, ootax 2ra kui m6ned head rpg-d sinna tulema hakkavad a-la final fantasy vms. siis v6ix juba sinna piiluma asuda icon_cool.gif tore oleks muidugi kui saab ka oma vanu umd plaatidel olevaid originaale kuidagi sinna uude konsooli lasta... kas sony ka selle v6imalikux teeb on iseasi, uuesti neid küll ei raatsi ostma hakata.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 10.06.2011 15:39:14 vasta tsitaadiga

Nalja teeb see, et räägitakse et saab psp mänge vi(s)ta peal mängida. Mis teeb PSP mängude ostmise UMD kujul hetkel mõttetuks. Kõlbab ainult SONY enda PSN. Lisaks veel kõik kes (mina nii 30 nimetusega) on juba UMD mänge ostnud - saavad vasta pükse. Valus diskrimineerimine.
_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 15:46:20 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Ja kindlasti, et maksta topelt vanade PS1 mängude eest, need ainult kõlbavadki kuhugi.

Topelt? Populaarsemad PS1 mängud plaadikujul maksavad tihti kümnetes, osad isegi sadades dollarites. Eriti need kuulsad jRPG'd kuna see kraam on haruldane. Maksta 5.99 ~ 9.99 digitaalsel kujul selle eest on ikka sigahea diil. Arvestades et sa saad neid mäng mängida ka PSP ja PS3 peal.

ahvilõust kirjutas:

Põhimängud on enivei kõik saast. Uskumatu, et sellist sitta müüakse ja seda ei saa teada ka enne kui ise oled mänginud.

Trollpinion. Ela end kuskil mujal välja. icon_smile.gif

386 - Sony mainis et nad on arvestanud ka UMD omanikega ja uurivad võimalike lahendusi. Ehk saab mingi add-on vidina osta läbi mille saab UMD otse Vita mälukaardile lasta? See on üks võimalikest lahendustest.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.06.2011 15:51:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Uskumatu on pigem see, et sa säärast aparaati üldse omada soovid kui sellel midagi mängimiseks ei kõlba icon_rolleyes.gif


et peeess ühe mänge mängida ja vahest muusikad kuulata või mõnda mangad lugeda!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 15:52:30 vasta tsitaadiga

386 kirjutas:
Lisaks veel kõik kes (mina nii 30 nimetusega) on juba UMD mänge ostnud - saavad vasta pükse. Valus diskrimineerimine.


kas sellest peab aru saama, et sa pole neid 30 mängu psp peal mänginud? või ei saa sa neid psp peal mängida?
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2011 15:54:09 vasta tsitaadiga

ahvilõust, sellise tegevuse jaoks kõlbab suvaline androidi tablet/nutifon. icon_razz.gif
Tabletil on ka suurem ekraan ja pikem akukestvus.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 17:51:25 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Ja kindlasti, et maksta topelt vanade PS1 mängude eest, need ainult kõlbavadki kuhugi.

Topelt? Populaarsemad PS1 mängud plaadikujul maksavad tihti kümnetes, osad isegi sadades dollarites. Eriti need kuulsad jRPG'd kuna see kraam on haruldane. Maksta 5.99 ~ 9.99 digitaalsel kujul selle eest on ikka sigahea diil. Arvestades et sa saad neid mäng mängida ka PSP ja PS3 peal.


Seda ei oska öelda, kui legaalne on orig ps1 plaadilt rippida mäng psp peale? CFW keelatud, aga siiski ise ei näe küll midagi halba sellises tegevuses.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 18:10:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sony mainis et nad on arvestanud ka UMD omanikega ja uurivad võimalike lahendusi.

Enne PSP Go tulekut rääkis Sony sama juttu - kokkuvõttes näitas klientidele keskmist sõrme.
Mõneti ma ka mõistan neid, sest see oleks Pandora laeka avamine...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
386
Kreisi kasutaja
386

liitunud: 09.11.2003




sõnum 11.06.2011 19:45:36 vasta tsitaadiga

Ühinen beastbeats arvamusega. Igatahes ei näe ma enam mingit mõtet PSP mänge ostmisel mõtet UMD kujul. Parem oodata ja vaadata mis Vitast saab. Ning kui midagi väga on vaja osta - siis PSN. Vähemalt tead et saad neid mänge nii PSP kui Vita peal taguda. Kuulujuttesse ma ei usu. Meil siin mõned kohalikudki lubasid riike top 5 sisse saada. Senikaua kui asi ametlik ei ole - mina enam UMD-si ei osta.

Muhahahhaaa. Need UMD mängud jäävad nüüd poodidesse hapnema...

_________________
Minu klaviatuur vihkab mind...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 20:20:24 vasta tsitaadiga

väga hea. lähevad odavaks ja saab veel odavamalt kätte kui psn poest icon_smile.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.06.2011 20:29:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Muhahahhaaa. Need UMD mängud jäävad nüüd poodidesse hapnema...
allahindlusega võtan kõik omale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.06.2011 15:08:13 vasta tsitaadiga

Ma pigem tahaks UMD kui DLC... ei meeldi mulle see digitaliseerimine D:
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.06.2011 15:43:46 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Ma pigem tahaks UMD kui DLC... ei meeldi mulle see digitaliseerimine D:
karpi on jah kindlam käes hoida kui netilehel oma kogu vaadata
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 12.06.2011 16:46:25 vasta tsitaadiga

Karpi on ka lihtsam kaotada-rikkuda icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 18:13:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Karpi on ka lihtsam kaotada-rikkuda icon_smile.gif

Häcxorid võtavad konto üle ja oled ilma oma mängudest.
Karpi ei tule keegi su käest ära võtma va kui just mingi eriline könn ei ole. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 20:02:28 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Karpi on ka lihtsam kaotada-rikkuda icon_smile.gif

Häcxorid võtavad konto üle ja oled ilma oma mängudest.
Karpi ei tule keegi su käest ära võtma va kui just mingi eriline könn ei ole. icon_lol.gif


Peab ikka eriline tropp olema, et PSP mängukarp ära kaotada - see tundub täiesti mõistusevastane. Kui kodanik on siiski tropp, siis võib lohutuseks öelda, et järelturg on väga lai ning hinnad mõistlikud. Ning muide, ma pole veel ühestki UMD-st mängides jagu saanud (on ka mõned kasutatuna ostetud mängud).

Kuulun ka nende hulka, kes ei poolda mängude digitaliseerimist. Kuidagi mõnus on vaadata riiuli peal seisvat konsoolimängude kogu. icon_cool.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 13.06.2011 11:43:15 vasta tsitaadiga

Loomauudistest kuulsin, et kui veidi kallim osta on helistamis võimalus juures??
Või Reporter mõtles selle ise välja?

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.06.2011 11:44:19 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Karpi on ka lihtsam kaotada-rikkuda icon_smile.gif

Häcxorid võtavad konto üle ja oled ilma oma mängudest.
Karpi ei tule keegi su käest ära võtma va kui just mingi eriline könn ei ole. icon_lol.gif
Olen kuulnud korduvalt füüsiliste aparaatide-plaatide vargusest/kaotamisest/purunemisest, häkkimisest on juttu oluliselt vähem ning valdavalt on siis inimene ise süüdi kui oma infot jagab.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 19:03:15 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 21:12:23 vasta tsitaadiga

Ei ole tal viga midagi, täitsa korralik vidin tundub olevat.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.06.2011 09:35:36 vasta tsitaadiga

Super Stardust Delta preview.

This is the Disorienting, Possibly Exciting Gravity For Vita Being Played By Shaky Hands. (Lookin' good thumbs_up.gif )

More About Project Gravity’s Combat System And Kat’s Kicks

Project Ruin On PS3 & Vita, Killed A Monster God Of War Style

Dynasty Warriors For PlayStation Vita Turns Touch Screen Taps To Deadly Magma Bursts,
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xbot
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2011




sõnum 17.06.2011 00:55:12 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Karpi on ka lihtsam kaotada-rikkuda icon_smile.gif

Häcxorid võtavad konto üle ja oled ilma oma mängudest.
Karpi ei tule keegi su käest ära võtma va kui just mingi eriline könn ei ole. icon_lol.gif
Olen kuulnud korduvalt füüsiliste aparaatide-plaatide vargusest/kaotamisest/purunemisest, häkkimisest on juttu oluliselt vähem ning valdavalt on siis inimene ise süüdi kui oma infot jagab.


Plaadi müüd poodi tagasi ja saad raha ning ostad uue mängu. Mängust mis su kõvakettal või digitaalses serveris vedeleb raha tagasi ei saa kui sa enam sellest mängust huvitatud pole.

_________________
icon_wink.gif
PELA.EE - Foorum tõelistele mänguritele!
XLGT: Xbot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.06.2011 09:23:11 vasta tsitaadiga

xbot kirjutas:
Plaadi müüd poodi tagasi ja saad raha ning ostad uue mängu.
Näita mulle poodi, mis maksab umbes aasta vanuse mängu eest rohkem, kui 20-30% originaalhinnast.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 17.06.2011 19:11:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
xbot kirjutas:
Plaadi müüd poodi tagasi ja saad raha ning ostad uue mängu.
Näita mulle poodi, mis maksab umbes aasta vanuse mängu eest rohkem, kui 20-30% originaalhinnast.
vähemalt saad sellegi, digitaalselt oled eluaeg mänguga mida sa kunagi enam ei käivita
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2011 18:31:55 vasta tsitaadiga

Shopto.net nimekirja ilmusid mõned PSV mängud. Võimalik, et kui asjad reaalselt müüki tulevad, siis korrigeeritakse veidi hinda, hetkel aga hõljuvad hinnad £38 ümber. Päris Krõbe.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 16:25:14 vasta tsitaadiga

on miskeid uusi nimesid ka ilmunud mis m2nge tehaxe sellele? need esialgsed on minu jaox suht jamad...
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2011 17:45:46 vasta tsitaadiga

minake kirjutas:
on miskeid uusi nimesid ka ilmunud mis m2nge tehaxe sellele? need esialgsed on minu jaox suht jamad...


nimekiri siiani .
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 22:45:14 vasta tsitaadiga

m2lukaardist ja m2ngukaartidest on pildid ka netis olemas

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


samuti on juba kusagil ka m2ngude hinnad olemas, kuigi need pole veel ilmselt l6plikud a annab aimu ikkagi mis v6ib hinnaks kujuneda.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PSV] Playstation Vita mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.