Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 10.06.2011 11:28:21 vasta tsitaadiga

Tundub, et MiNT Light/Medium/Strong/ExtraStrong pakette ei taheta enam tavalistele mobiilinumbritele lasta juurde pookida (vähemalt iseteenindusest mitte).
Suveks mõtlesin, et võiks oma Mediumi viia Light peale (suvel väga läppariga ringi ei tiiruta), aga iseteeninduses pakub lisateenuste tellimises vaid variante: Mild ja Wild.
Mild oleks suvel täiesti OK, kuid sügisest võiks ikka Mediumit kasutada. Wild on sisuliselt sama, mis Medium, aga 0,48€ kallim.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 17:41:17 vasta tsitaadiga

Ohjah kirja vastus:

Lugupeetud Alar Lainemäe

Täname Teid pöördumise eest.
Antud olukorras saame pakkuda Teile lahendusena:
Paketivahetust suuremaks Mint EXTRA STRONG kuutasuga 22,31€ mille
mahtusid meie ei
jälgi.
Teise võimalusena - soodushinnaga ostetud seadme väljaostmist
kliendihinnaga ja
paketivahetust Mint Light`iks
Jääme ootama tagasisidet

Parimate soovidega
Ilona Luhamaa
Elisa klienditeenindus
e-mail: info@elisa.ee
tel 6600600
fax 6811901

Mis on see kliendihind? Keegi teab v?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 10.06.2011 18:36:21 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Ohjah kirja vastus:

Lugupeetud Alar Lainemäe

Täname Teid pöördumise eest.
Antud olukorras saame pakkuda Teile lahendusena:
Paketivahetust suuremaks Mint EXTRA STRONG kuutasuga 22,31€ mille
mahtusid meie ei
jälgi.
Teise võimalusena - soodushinnaga ostetud seadme väljaostmist
kliendihinnaga ja
paketivahetust Mint Light`iks
Jääme ootama tagasisidet

Parimate soovidega
Ilona Luhamaa
Elisa klienditeenindus
e-mail: info@elisa.ee
tel 6600600
fax 6811901

Mis on see kliendihind? Keegi teab v?


Kas see mitte kodukal pole poe osas kirjas?

aga sa võid ka lõbustada end TKA'ga (nad peaks laskma selle tagasi võtta) ja siis osta endale
mis meeldib icon_wink.gif
Praktilist vahet ei tohiks olla. Teisalt sa saad nõuda et su tänast pakett kuni lepingu lõpuni ei piirata,
sest need oli algsed tingimused.
Mitte et peaks selleks extra strongi võtma...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 10.06.2011 19:37:31 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Ohjah kirja vastus:


Paketivahetust suuremaks Mint EXTRA STRONG kuutasuga 22,31€ mille
mahtusid meie ei jälgi.



See pakett tundub küll normaalne, kui nad mahtusid ei jälgi thumbs_up.gif 22 euri pole palju.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 11.06.2011 20:54:03 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
alartt kirjutas:
Ohjah kirja vastus:


Paketivahetust suuremaks Mint EXTRA STRONG kuutasuga 22,31€ mille
mahtusid meie ei jälgi.



See pakett tundub küll normaalne, kui nad mahtusid ei jälgi thumbs_up.gif 22 euri pole palju.


Enne ei jälgitud mahtusid ka 6 EUR korral. Normaalne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 12:31:05 vasta tsitaadiga

Igatahes. Suhtlesin veidi Tarbijakaitsega ja nad nõustusid samuti, et mingeid tasusid ei tohi küsida, kui soovid kas teenusest loobuda või siis paketti vahetada. Olgu selleks seadmete "väljaostmine" või leppetrahv - ikka ei tohi, sest nad muutsid kliendile halvemas mõttes OLULISELT lepingutingimusi, mis tähendab, et klient peab saama lepingust TASUTA taganeda - isegi, kui on tegu tähtajalise lepinguga. Või siis jätkata lepingut algsetel tingimustel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 12.06.2011 14:02:08 vasta tsitaadiga

Arumaeisaa milles üldse point on ja miks rahvas nüüd tõmbleb? Kas tõepoolest on siia kogunenud kõvad tirijad, kellel on üle 50GB kuuträffikut ja just tipptunnil? Või tegelikult tahetakse lihtsalt tähtajalisest lepingust lahti saada ja otsitakse selleks võimalusi? Ei tea, mina eelmisel kuul vaatasin pidevalt online TV-d, tirisin mosfilmi kanalist filme pea iga öö, päeval on rutiinsed töötegevused netis - ja tuli välja kokku ~40GB, nii et tuleb välja, et saan jätkata samas vaimus. Üleüldse, kui reaalses elus hakatakse piirama täpselt nii nagu Elisa PR artiklis oli kirjas (ehk siis al 50 GB ja reaalse ülekoormuse tingimustes), siis minu arust see läheb vaid kasuks - sest kui uskuda neid mehi, kes siin foorumis ülekoormuse peale kaeblevad, on nende kiirus ilma piiramisteta juba madalam kui see piirangujärgselt lubatud 200 kbit/sec icon_biggrin.gif . Minul siin Mähel ei ole küll mingeid ülekoormusi juba ammu täheldatud - kiirus kõikub enamasti lubatud maksimumite ümber aga eks siis magalate rajoonides, kus ongi põhilised ülekoormused, peab see piiramine ka reaalset kasu tooma. Igatahes, nii kaua kui praktilist kogemust selle piiramisega ei ole, pole mõtet millestki rääkida ja end üles kruvida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.06.2011 14:09:05 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
Arumaeisaa milles üldse point on ja miks rahvas nüüd tõmbleb? Kas tõepoolest on siia kogunenud kõvad tirijad, kellel on üle 50GB kuuträffikut ja just tipptunnil? Või tegelikult tahetakse lihtsalt tähtajalisest lepingust lahti saada ja otsitakse selleks võimalusi? Ei tea, mina eelmisel kuul vaatasin pidevalt online TV-d, tirisin mosfilmi kanalist filme pea iga öö, päeval on rutiinsed töötegevused netis - ja tuli välja kokku ~40GB, nii et tuleb välja, et saan jätkata samas vaimus. Üleüldse, kui reaalses elus hakatakse piirama täpselt nii nagu Elisa PR artiklis oli kirjas (ehk siis al 50 GB ja reaalse ülekoormuse tingimustes), siis minu arust see läheb vaid kasuks - sest kui uskuda neid mehi, kes siin foorumis ülekoormuse peale kaeblevad, on nende kiirus ilma piiramisteta juba madalam kui see piirangujärgselt lubatud 200 kbit/sec icon_biggrin.gif . Minul siin Mähel ei ole küll mingeid ülekoormusi juba ammu täheldatud - kiirus kõikub enamasti lubatud maksimumite ümber aga eks siis magalate rajoonides, kus ongi põhilised ülekoormused, peab see piiramine ka reaalset kasu tooma. Igatahes, nii kaua kui praktilist kogemust selle piiramisega ei ole, pole mõtet millestki rääkida ja end üles kruvida.


Miks tõmmelda? Kui täna saab "lõpmatust" -> 50 GB ja keegi ei kobise, siis peagi võib saada 50 GB -> 5 GB. Siis juba hilja?
Seda enam et veebruaris lubati et "ei ole põhjust piirata".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 12.06.2011 14:22:29 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
montesauri kirjutas:
Arumaeisaa milles üldse point on ja miks rahvas nüüd tõmbleb? Kas tõepoolest on siia kogunenud kõvad tirijad, kellel on üle 50GB kuuträffikut ja just tipptunnil? Või tegelikult tahetakse lihtsalt tähtajalisest lepingust lahti saada ja otsitakse selleks võimalusi? Ei tea, mina eelmisel kuul vaatasin pidevalt online TV-d, tirisin mosfilmi kanalist filme pea iga öö, päeval on rutiinsed töötegevused netis - ja tuli välja kokku ~40GB, nii et tuleb välja, et saan jätkata samas vaimus. Üleüldse, kui reaalses elus hakatakse piirama täpselt nii nagu Elisa PR artiklis oli kirjas (ehk siis al 50 GB ja reaalse ülekoormuse tingimustes), siis minu arust see läheb vaid kasuks - sest kui uskuda neid mehi, kes siin foorumis ülekoormuse peale kaeblevad, on nende kiirus ilma piiramisteta juba madalam kui see piirangujärgselt lubatud 200 kbit/sec icon_biggrin.gif . Minul siin Mähel ei ole küll mingeid ülekoormusi juba ammu täheldatud - kiirus kõikub enamasti lubatud maksimumite ümber aga eks siis magalate rajoonides, kus ongi põhilised ülekoormused, peab see piiramine ka reaalset kasu tooma. Igatahes, nii kaua kui praktilist kogemust selle piiramisega ei ole, pole mõtet millestki rääkida ja end üles kruvida.


Miks tõmmelda? Kui täna saab "lõpmatust" -> 50 GB ja keegi ei kobise, siis peagi võib saada 50 GB -> 5 GB. Siis juba hilja?
Seda enam et veebruaris lubati et "ei ole põhjust piirata".


Ma küsiksin, mis on selle tõmblemise praktiline kasu? OK, saad sa siis TKA toel võitu, lõpetad lepingu ilma trahvita ja mis edasi? Kuhu sa lähed? EMTi kus on 15GB? Või Q-GSMi, kelle teenus on allpool igasugust arvestust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2011 14:23:54 vasta tsitaadiga

Mina loodan, et Elisa täidab edukalt oma lubaduse, et HTTP-kasutust ei piirata icon_smile.gif , vaid piirab, vastavalt lubadusele FPT-d ja P2P-d.

Ja veel - kusjuures juba 4 aastat tagasi, 3GB mahu juures oli täpselt sama olukord, et võidakse piirama hakata P2P ja FTP kasutamisel, kuid ei piirata HTTP korral, kuna sel juhul on kanalite koormamine oluliselt väiksem.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.06.2011 15:15:36 vasta tsitaadiga

tahanteada, FTP koormab rohkem kui HTTP !?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 17:27:47 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
Ma küsiksin, mis on selle tõmblemise praktiline kasu? OK, saad sa siis TKA toel võitu, lõpetad lepingu ilma trahvita ja mis edasi? Kuhu sa lähed? EMTi kus on 15GB? Või Q-GSMi, kelle teenus on allpool igasugust arvestust?

Tundub tiba subjektiivne. Tele2 teemas pole rohkem kaebusi kui siin...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montesauri
HV kasutaja
montesauri

liitunud: 05.09.2010




sõnum 12.06.2011 18:04:15 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
montesauri kirjutas:
Ma küsiksin, mis on selle tõmblemise praktiline kasu? OK, saad sa siis TKA toel võitu, lõpetad lepingu ilma trahvita ja mis edasi? Kuhu sa lähed? EMTi kus on 15GB? Või Q-GSMi, kelle teenus on allpool igasugust arvestust?

Tundub tiba subjektiivne. Tele2 teemas pole rohkem kaebusi kui siin...


See on täiesti loogiline, kuna olematu teenuse kohta ei saa olla ka palju kaebusi icon_biggrin.gif Kui teenust ei ole olemas, siis mille kohta kaevelda? icon_eek.gif Mina ei ole näiteks üldse kindel, et Tele2-l on 3,5G võrk eksisteerib kui niisugune, sest nii nagu 3 aastat tagasi ei olnud neil siin Mähel 3,5G levi nii ei ole ka siiamaani. Ja nagu öeldakse, на "нет" и суда нет icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2011 18:26:16 vasta tsitaadiga

Nagu konkurendi T...2 netiteemast lugeda on, pannakse seal samuti piirangud juulikuust peale... icon_smile.gif

Huvitav, kas läheb karmimaks võitluseks, et kes väiksema numbri suudab välja mõelda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.06.2011 18:28:04 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Nagu konkurendi T...2 netiteemast lugeda on, pannakse seal samuti piirangud juulikuust peale... icon_smile.gif

Huvitav, kas läheb karmimaks võitluseks, et kes väiksema numbri suudab välja mõelda. icon_smile.gif


Pigem see, kelle võrk suve üle elab... ja siis läheb hinnatõusudeks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 18:40:49 vasta tsitaadiga

Aeg kõu välja vahetada aga ei tea milline mobiilse interneti isp võtta. Oleks vaja internetti jagada kah, on see üldse võimalik nende pulkadega? Kui praegu mingi hea pakkumine kuskil visake linki!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 12.06.2011 19:29:07 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
Aeg kõu välja vahetada aga ei tea milline mobiilse interneti isp võtta. Oleks vaja internetti jagada kah, on see üldse võimalik nende pulkadega? Kui praegu mingi hea pakkumine kuskil visake linki!


Võta see kes levib ja parima kiirusega õhtul 20 - 23 vahel.
Jagada saad spets-ruuter või pulk + ruuter
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 12.06.2011 19:34:45 vasta tsitaadiga

Vb juba siis spets ruuter - nondel levi vist parem kui pulgal ja antennipesa. Lisaks saab paremini maja piires levi otsida.

(Varsti saab tuttava käest vast seda ruuterit testida - eks näis kas on levi paranemist - pulk+induktiivadapter+antenn igatahes ei tööta.)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.06.2011 19:48:47 vasta tsitaadiga

marcor1: See-eest töötab jälle neetult hästi variant USB-pulk + võimendiga USB-pikendus. icon_wink.gif

Viimatikatsetatud võimediga USB-kaabel andis ligikaudu +20dB võimendust. icon_wink.gif Seda siis mõõdetuna Huawei Mobile Partner programmiga.
---------------------------------------------
Seega on variante mitmeid olemas, maakülakolkas töötab igatahes USB-pikendus ideaalselt juba mitu kuud ja pole mingit vajadust spets. ruuterite ja spets. väliantennide ja spets.kaablite järgi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 13.06.2011 01:30:26 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mida see piiramatu tasuta mobiilne internet ZENi puhul hetkel tähendab, kuna "the piiramatu" tingimuste all on kirjas piiramatus mahus kuni 1Mb kiiruseni, samas sissejuhatus M-internetti all väidetakse, et mobiilne internet sisaldab 200 MB tasuta andmemahtu. Ehk on kellelgi sellega kokkupuuteid ja oskab selgitada.
_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 13.06.2011 04:11:50 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Viimatikatsetatud võimediga USB-kaabel andis ligikaudu +20dB võimendust.
Palun lõpeta sellise jama levitamine. Võimendiga USB kaabel ai anna mitte mingit GPRS/UMTS võimendust. Parimal juhul saab sellega pulga antenni soodsama asukoha tõttu tugevama signaali. Aga see ei ole mingit pidi kaabli omadus. Kaabli asjasse puutuv omadus on siin pikkus.
Samas kuni 5m kaabli puhul on võimendi kasutamine üldse küsitav. Kui seadmed (arvuti ja pulk) vastavad USB standardile, siis läheb USB signaal ka ilma võimendita korralikust kaablist läbi. Võimalik, et need hiinlased siis ei vasta standardile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2011 09:08:02 vasta tsitaadiga

loox: Eksid ise kõvasti, kuna USB-modem on tarkvaraline (Software) modem ja seega on tegelikuks modemiks arvutis olev modemi-tarkvara ja see Sinu USB-pulk on kõigest sisuliselt muundur, mis muundab kinnipüütava signaali arvutis olevale modemile sobivale kujule.

Nii, et seega ei oma mingit tähtsust, et vajalik signaalitugevus oleks ENNE modemit, vaid on vaja, et vajalik signaalitugevus oleks olemas ARVUTI SISENDIS". Ja vot seda, arvuti sisendis olevat, signaalitugevust siis arvuti analüüsib.

Nii, et kui sul on USB-modemi väljundis signaal a -100dB ja Sa selle võimendiga USB-kaablist läbi kütad, siis saadki näiteks tugevuseks -80dB.
- Reaalselt läbi katsetatud, üle mõõdetud ja paaris kohas tööle rakendatud.
-----------------------------------------
PS: Ning veel lõpetuseks - kui USB-modem oleks ise Full Hardware-modem, vaevalt seda sa siis ka üleüldse osta jõuaks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 09:15:27 vasta tsitaadiga

tahanteada, ah et telefonid on nii kallid asjad, et neid osta ei jõua? Hea loogika sul ikka, ära peale võta...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaXakas
Kreisi kasutaja
MaXakas

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 09:19:20 vasta tsitaadiga

tahanteada, ole heam ja koli siit kuhugi perekooli foorumisse nii lolli juttu ajama thumbs_down.gif
_________________
There is no such thing as allkiri!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifi.ee
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2006




sõnum 13.06.2011 09:28:10 töö ootab vasta tsitaadiga

tahanteada on geenius.

Ta mõistab kasutada vöimsat kaablit 3G püüdmiseks ja mängida Ad hokit kellega iganes.
Kuhu saab tellimusi esitada?

_________________
WiFi/WiMax.ee traadita Interneti levialad
WiFi oskusteave: http://wiki.wifi.ee/index.php/Esileht
Roosikrantsi 9. Tallinn EMail: veljo(at)wifi.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 10:13:35 vasta tsitaadiga

tahanteada, kiire uudis sulle tänapäevast: signaal usb's on digitaalne, mitte analoog, seega ei ole mingit vahet, kas sul 30cm juhtme vahel on võimendi või mitte. Bit kas läeb läbi või mitte. Ja kui ei lähe läbi, siis pulk totaalselt ei tööta. USB's liikuv signaal ei puutu levi tugevusse absoluutselt!
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 10:30:04 vasta tsitaadiga

Justnimelt. USB kanalit/juhet mööda jookseb juba digitaalne signaal ehk siis see seade, mis seal USB kaabli otsas on teeb signaali digitaalseks olenemata, mis sinna sisse tuleb.

Kindlasti ei ole power-USB juhe antenni eest, kuid siiski võimaldab paigaldada USB seaded "paremasse" asupaika, et levi parem oleks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 10:56:16 vasta tsitaadiga

On ainult üks võimalus, kuidas saaks usb kaabel märgatavalt levi tõsta. Selleks peaks keegi kinnitama fakti, et usb pulgad kasutavad usb kaabli varjestust oma antennina. Kuna aga ideeliselt viimane on maandatud liin, siis antennina seda kasutada ei saa. Teisi sooni usb's antennina pulk kasutada ei saaks.

Seega täiesti võimatu, et juhe (olgu võimuga või ilma) võimendaks mobiililevi või selle vastu võtmist või nimeta seda kuidas tahad. Ainus asi, mida juhtmejupp aitab, on see, et sa saad asja vähe paremasse paika panna.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2011 12:29:13 vasta tsitaadiga

Sel ajal, kui Lp. Oponendid Õelalt Zumisesid icon_biggrin.gif , käisin ma ja ostsin igatahes järgmise 5 meetrise võimendiga USB-kaabil ära. icon_smile.gif
Läheb edaspidi suvilasse "kaugel asuvaid Elisa maste kinni püüdma" ja kiiret, katkematut internetti pakkuma. icon_smile.gif

Praegu kokkukeritult arvuti ja USB-pulga vahel on tulemuseks tänase "ilusa leviilmaga" icon_razz.gif -59dB, samas kui modem otse annab tugevalt kõikuvalt vahemikku nii 68-73dB.
Nii, et vahe on kaugelt silmaga nähtav, kasvõi see siis, et läbi võimendi on signaal tunduvalt stabiilsema tugevusega, kui otse ühendatult.
----------------------------------
Aga nagu varem öelnud olen, eks igaüks ise teab, millele oma raha laiaks lööb.
Mina kulutan igatahes enda ostude korral sellele, mille korral ma tean, millise tulemuse ma saan.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:32:41 vasta tsitaadiga

tahanteada,
jnt kirjutas:
Ainus asi, mida juhtmejupp aitab, on see, et sa saad asja vähe paremasse paika panna.


Võimalik, et su arvuti ise käitub piisavalt hea varjestusena nii, et arvutist pulga eemale panemisega arvuti enam levi ei varja.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:36:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Sel ajal, kui Lp. Oponendid Õelalt Zumisesid icon_biggrin.gif , käisin ma ja ostsin igatahes järgmise 5 meetrise võimendiga USB-kaabil ära. icon_smile.gif
Läheb edaspidi suvilasse "kaugel asuvaid Elisa maste kinni püüdma" ja kiiret, katkematut internetti pakkuma. icon_smile.gif

Praegu kokkukeritult arvuti ja USB-pulga vahel on tulemuseks tänase "ilusa leviilmaga" icon_razz.gif -59dB, samas kui modem otse annab tugevalt kõikuvalt vahemikku nii 68-73dB.
Nii, et vahe on kaugelt silmaga nähtav, kasvõi see siis, et läbi võimendi on signaal tunduvalt stabiilsema tugevusega, kui otse ühendatult.
----------------------------------
Aga nagu varem öelnud olen, eks igaüks ise teab, millele oma raha laiaks lööb.
Mina kulutan igatahes enda ostude korral sellele, mille korral ma tean, millise tulemuse ma saan.
Kui see tõesti töötab nii nagu sa väidad, siis aseta pulk TÄPSELT samasse kohta, kus ta on ILMA kaablita ning vaata, kas kaablist on abi või mitte. Usun, et ei ole - asi on lihtsalt asupaigas, mitte "võimendamises".
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 12:44:05 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
montesauri kirjutas:
Ma küsiksin, mis on selle tõmblemise praktiline kasu? OK, saad sa siis TKA toel võitu, lõpetad lepingu ilma trahvita ja mis edasi? Kuhu sa lähed? EMTi kus on 15GB? Või Q-GSMi, kelle teenus on allpool igasugust arvestust?

Tundub tiba subjektiivne. Tele2 teemas pole rohkem kaebusi kui siin...
Ära pane tähele. Tüüp elab aastas 2000 selle koha pealt. See kui tal kuskil metsas ei tööta, ei tähenda et mujal ei toimiks.

Peaks kh hakkama lällama et Radiolinja pakub olematud teenust igal pool (kuna mul maal nende 3.5G ei levi)?

lkits kirjutas:
Kui see tõesti töötab nii nagu sa väidad, siis aseta pulk TÄPSELT samasse kohta, kus ta on ILMA kaablita ning vaata, kas kaablist on abi või mitte. Usun, et ei ole - asi on lihtsalt asupaigas, mitte "võimendamises".
Seda üritati talle juba mitu mitu kuud tagasi selgeks teha, nagu näha pole suurt tolku olnud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 13.06.2011 13:32:13 vasta tsitaadiga

tahanteada, tõesti sa võiks trollimiseks mõne teise foorumi valida
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 14:28:16 vasta tsitaadiga

Kirjelda pimedale elevanti...
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 13.06.2011 14:47:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
loox: Eksid ise kõvasti, kuna USB-modem on tarkvaraline (Software) modem ja seega on tegelikuks modemiks arvutis olev modemi-tarkvara ja see Sinu USB-pulk on kõigest sisuliselt muundur, mis muundab kinnipüütava signaali arvutis olevale modemile sobivale kujule.
Ok muinasjutuvestja, too vähemalt üks link, mis Su väidet kinnitab.
Ja pea meeles, et telefoniliini modem ja GPRS/UMTS modem ei ole sama asi icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 13.06.2011 19:02:11 vasta tsitaadiga

Täisti subjektiivne test Tartumaal, Puhja vallas:

Paha "Q-GSM" - tuttava läpakas, köögilaual - alla 2.2Mbit,
samal hetkel Elisa pulk õues WCDMA pulgad põhjas - alla 0.5Mbit.
Testib veel....

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 17:33:41 vasta tsitaadiga

Soovitan lugeda Tarbijakaitseseadust (https://www.riigiteataja.ee/akt/13329511), eriti § 3 p 2 ja § 4 lg 2.

EDIT:
tsitaat:
§ 3. Tarbija põhiõigused
Tarbijal on õigus:
...
2) saada pakutavate kaupade ja teenuste kohta vajalikku ja tõest teavet teadliku valiku tegemiseks ning õigeaegset teavet kauba või teenusega seotud riskide kohta;
...

§ 4. Tarbija õigus saada teavet
...
(2) Kaupleja ja tootja on kohustatud andma tarbijale enne kauba omandamist või teenuse kasutamist üksikasjalikku teavet kauba või teenuse omaduste ja kasutamistingimuste ning käesoleva seaduse § 10 kohase garantii kohta selle olemasolu korral, samuti hinna ja tasumise tingimuste ning lepingu täitmise ja sellest tulenevate õiguste, kohustuste ja vastutuse, sealhulgas kauba või teenuse suhtes pretensiooni esitamise võimaluste kohta, pidades silmas käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatut.
...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 12:04:59 vasta tsitaadiga

Elisa tehniline pool on ikka veider.
Torrent protokoll tulistab minul 2-3x kiiremini, kui on ostetud teenus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:55:18 vasta tsitaadiga

montesauri kirjutas:
Arumaeisaa milles üldse point on ja miks rahvas nüüd tõmbleb? Kas tõepoolest on siia kogunenud kõvad tirijad, kellel on üle 50GB .


50Gb träffikut kuus, naljanumber, see juba nagu ei tea ega tahagi teada, mul on maksimalnõi kiirus 1TB sekundis, mitu tera see kuus teeb ma ei viitsigi arvutada

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:56:33 vasta tsitaadiga

Einoh - 50GB saab ju suhteliselt kiiresti täis, kui palju järjest tõmmata. Ise tõmban küll öösiti, aga usun, et see läheb ka sinna mahu alla.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 16.06.2011 20:29:51 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Einoh - 50GB saab ju suhteliselt kiiresti täis, kui palju järjest tõmmata. Ise tõmban küll öösiti, aga usun, et see läheb ka sinna mahu alla.

a mida sa siis tõmmad öösiti, et 50 G suht kiirelt täis saab?
meil pere peale (4 inimest) on sel aastal max 5G kuus olnud
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 20:50:56 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
lkits kirjutas:
Einoh - 50GB saab ju suhteliselt kiiresti täis, kui palju järjest tõmmata. Ise tõmban küll öösiti, aga usun, et see läheb ka sinna mahu alla.

a mida sa siis tõmmad öösiti, et 50 G suht kiirelt täis saab?
meil pere peale (4 inimest) on sel aastal max 5G kuus olnud

Usu, olete üsna erandlik pere siis icon_smile.gif - saab küll 50GB kergelt täis. Eelmine kuu oli paarsada mega üle selle piiri. On olnud ka tunduvalt rohkem. Eelmine kuu näiteks sai "tõmmatud" ehk korra-paar nädalas midagi ja kindlasti ei olnud tegemist suuremahulise asjaga - kokku ehk nädalas siis 2GB ümber "tõmbamist". Ülejäänud on tavakasutus - nett, youtube, vimeo, vahest harva mingi film näiteks ETV arhiivist. Üsna "lõdva randmega" tuleb see 50GB täis ka ühel inimesel, kes päevas üsna palju netis veedab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2011 21:40:18 vasta tsitaadiga

2 F1 nädalavahetust kuus ja ei ole see 50 giga mingi probleem. (eeldades et HDs soov vahtida)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 17.06.2011 06:51:33 vasta tsitaadiga

mul pole aega nö tavatelerit vaadatagi, rääkimata siis üle neti midagi, v kui ka midagi tiriks siis pole aega selle vaatamiseks
maal elades see et vara üles, hilja voodi - nõnna rikkus majja toodi...
OT: egas ma nyt nii maakas ka pole, kui mida seal toas ikke passida kui suur hoov olemas
mets lähedal, veekogu kah samas + mõned loomad ja vaja ka uut maja ehitada ja ... ja ... , ah eks ise ka teate beer_yum.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 17.06.2011 09:56:56 vasta tsitaadiga

F1 hd vaatamiseks sobiks ikka sat/kaabel rohkem, kui 3g nett. Päris paljudel on ju tegelt alternatiiv olemas netist tõmbamise jaoks, kuid nah.. saab ju pulgaga, see nii lahe, teen seda kus tahes. Ja teised kannatavad. SIC.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 17.06.2011 10:54:01 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
F1 hd vaatamiseks sobiks ikka sat/kaabel rohkem, kui 3g nett. Päris paljudel on ju tegelt alternatiiv olemas netist tõmbamise jaoks, kuid nah.. saab ju pulgaga, see nii lahe, teen seda kus tahes. Ja teised kannatavad. SIC.

Ei viitsinud teise tuppa minna näiteks thumbs_down.gif Jalka MM-i ajal oli samuti net koomas.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.06.2011 11:04:00 vasta tsitaadiga

50GB ? mul juba see kuu yle 360GB ärge kysige milleks nii palju kuid see asi hakkab lõpule jõudma ja siiamaani pole yhtegi sms saanud ... mõistlikult ja öösel on täie rauaga
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.06.2011 11:08:21 vasta tsitaadiga

aivoonu: Üritus algas siis eilse kuupäevaga alles.

Ja karta on, et kui vaatad Delfit & Õhtulehte suuremates mahtudes, siis ka kallale ei tulda. Vähemalt seda on Elisa Infoneiud lubanud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 17.06.2011 11:39:27 vasta tsitaadiga

nojah kui üleeile algas icon_biggrin.gif siis 50GB täis kah kindlasti juba ei usu ka et kohe lampi kinni tõmmatakse ... kui aga 50GB piirang peale pannakse siis on mõttekam juba koduneti yhendusele panustada mõned lisa €
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 17.06.2011 18:52:34 vasta tsitaadiga

Natuke Musta Huumorit kah, kus Elisa õpetab ühenduse käsitisi lukustamist 3G-sse (WCDMA) ja nimetab 3G-d selle tegevuse juures 3,5G-ks (HSPA). icon_biggrin.gif

Teema üks:
1. Lukusta netipulk 3,5 G levialasse käsitsi.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Tugiinfo/500/Netipulga-lukustamine-3G-vorku

Ja nüüd tegelik Teema kaks:
Netipulga lukustamine 3G võrku
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Tugiinfo/500/Netipulga-lukustamine-3G-vorku
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.