Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 07.06.2011 10:24:31 vasta tsitaadiga

Wifi vastuvõtja nõrkus on ära toodud enamustes ülevaadetes.

Kas mingi võimalus on ilma rootimata vahetada välja lock-screen?
Tulles HTC desire peale on see SII oma ikka väga algeline ja enamasti peab pilti ekraanilt sikutama mitu korda.

Olles kasutanud telefoni nüüd üle nädala, siis võib öelda et Sammy tarkvara jääb ikka htc tarkvarale alla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 10:29:46 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
Olles kasutanud telefoni nüüd üle nädala, siis võib öelda et Sammy tarkvara jääb ikka htc tarkvarale alla.

Ja ikka kordades ... htc tundub nagu toimiv toode out of box. Samsaga pean googlet ja marketit lappama appe otsides. Eks see ole minu kasutusharjumuste viga ka aga see HUB ide teema mulle ei sobi. Kõige enam tunnen puudust HTC mailikliendist .. kus oli exchangega sünkides ilusti kalender .. taskid.. mailid koos
samsal pean iga asja jaoks eraldi rakenduses käima
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 11:30:32 vasta tsitaadiga

Paneks ka mõned tähelepanekud kirja:
Eelmine aasta sügisel oli kange soov osta endale Galaxy S. Uurisin igasuguseid ylevaateid, youtube videosid jne. Ühel hetkel sattusin lugema uudist, et tulekul on kahetuumalised prosed telefonile ja sinna see Galaxy S ostumõte kadus. Aasta alguses tulid müüki LG kahetuumalised ja tekkis soov see soetada. AMOLED ekraan sai võitu ja jäin ootama SII-te. Nüüd mõeldes on ikka hea, et ei ostnud LG telefoni. SII ei olnud esimene dualcore mis müüki tuli aga esimene mis töötas suuremate probeemideta.
Alles nüüd kevadel lõpuks jõudis Eestisse telefon mis vastas minu nõuetele/soovidele.
Nüüdseks on siis telefon 3 nädalat kasutusel olnud ja võib rahule jääda.
Kirjutan ainult oma isiklikust kogemusest!
Aku:
Kestvuse kohta ei saa küll eriti midagi paha öelda, tavaliselt veab ikka ilusti kaks päeva välja. Kasutan aktiivselt nii internetti, mailiklienti, gpsi, mänge jne. Öösel kulub akut kuskil 3..4%
Lockscreen:
Vahetasin selle patterni vastu välja, põhjus lihtne: õnnestus taskus hoides kuidagi see lock-screen maha saada.
Tarkvara:
Minu vajadused rahuldab ilusti samsungi enda launcher. Mõned widgetid olen lisaks tõmmanud aga see pole ju eriti vaevaline. Olen ka HTC-d näppinud ja ei saa eriti aru mis seal siis nii erilist on?
Võibolla on põhjus selles, et ei kasuta MS mailiservereid. Tore oleks teada millised on siis need erilised ja mugavad omadused HTC-l võrreldes Samsaga.
Internet:
Häirib see kui välja zoomida siis tekivad kohati hallid ruudud. Üldiselt saab väga hästi hakkama igasuguste weebisaitidega.
Videod:
Sain meeldiva üllatuse osaliseks kui telefon suutis edukalt 1080p mkv faile mängida. Nüüd oleks veel vaja üleminkut HDMI-sse!
Kõned:
Kuularis võiks heli natuke kõvem olla. Mõned kõned on sellised, et ei kuule korralikult (sõltub vist ka sellest millise telefoniga inimene teiselpool on)
Ekraan:
Siin ei oska ühtegi paha sõna öelda. Värvid on puhtad, vaatenurk muljetavaldav. Eriti ei taha enam LCD erkaane vaadata. Eks see ekraan oligi üheks põhjuseks miks ma selle telefoni ostsin.
GPS:
Saab ilusti asukoha näitamisega hakkama. Vahel paneb 2m-ga mööda aga see pole hullu. Autos sõites jõudsin ilusti sihtpunkti kohale, gpsi juhendamisel.
Mõõtmed:
Nii mõnigi tuttav on seda telefoni vaadanud ja öelnud, et suurevõitu. Ei ole mul just kõige suuremad käed aga ühe käega saab ilusti telefoni kasutamisega hakkama. Suurel ekraanil on muidugi omad eelised, näiteks virtuaalne klaviatuur või siis veebilehitseja. Mõned miinused ka telefoni mõõtmete kohta: olles suhteliselt õhuke, taskusse pannes eriti ei tunne, et midagi taskus oleks. Väljas oli suhteliselt kõva tuul, hoidsin telefoni käes ja tundsin kuidas tuul selle minu poole lükata tahab. Tuleb kõvemini käes hoida icon_smile.gif Taskust kättesaamisel aitab tagumine kühm päris palju.
Ehituskvaliteet:
Räägitakse palju, et telefon on plastmassist ja odav väljanägemine jne. Telefoni äär ei jäta käes olles plastmassi muljet. Tagumine külg on krobeline ja aitab paremini kinni hoida. Vahel mängu mängides läheb kaamera alt ikka päris soojaks, ei taha mõeldagi mis siis oleks kui see metallist oleks icon_smile.gif Telefon ei nagise, logise ega ei lagune (hetkel)

Millest siis SII juures puudust tunneks? Hm... ei oska öelda.
Põhimõtteliselt pole hetkel paremat kahetuumalist telefoni! beer_yum.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 12:00:31 vasta tsitaadiga

Mind nagu huvitav kas keegi oskab öelda miks ei saa mingist rootitud telefonist ühe firma appe teise tootja telefoni viia ... programmid peaks ju failisüsteemis kuskil olemas olema.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.06.2011 12:42:28 vasta tsitaadiga

Heh, Sammy saatis Cyanogen modi devile tasuta SGSII-e et too saaks alustada Cyanogeni arendamist seadmele. I didnt see that coming icon_biggrin.gif
http://www.androidcentral.com/cyanogenmod-coming-galaxy-sii-thanks-samsung

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 07.06.2011 13:07:56 vasta tsitaadiga

BS comment: tiitise, Justkui kalli telefoni soetamisest tingitud stockholmi sündroom icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 13:57:44 vasta tsitaadiga

Valtsweb kirjutas:
BS comment: tiitise, Justkui kalli telefoni soetamisest tingitud stockholmi sündroom icon_smile.gif

No aga sul on ju võimalus kirjutada enda vaateid "stockholmi sündroomita"
Kirjutasin ju häirivad tegurid välja. Locksreen, netilehitsejal hallid ruudud, kuulari kohati nõrk heli, MHL adapteri puudus, telefoni ebamugav taskust välja võtta (liiga õhuke).
Tooks siinkohal ka välja video lindistamisel "hakkiva" pildi (see on kahjuks ka teistel tootjatel) ja GPS-i hea tarkvara puudumine (see kivi läheb juba androidi kapsaaeda).
Ehk siis tõesti olen stockholmi sündroomis icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 15:23:12 vasta tsitaadiga

Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 15:40:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud icon_rolleyes.gif


Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 15:46:12 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud icon_rolleyes.gif


Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ?

telefonist vaadatuna.
samas olen hd klippe ja videosid vaadanud moblast. Need on normaalsed.
õhtul proovin arvutist vaadata ja annan teada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 07.06.2011 18:57:47 vasta tsitaadiga

Nii sain oma telefoni garantiist kätte läks täpselt nädal, aga oi jumal........ Läks 10 minutit mööda ja juba suutis lükata selle ringi ja joon läbi märgi ette, tulen koju lükkan telefoni arvuti külge ütleb seda tarkvara versiooni ei saa uuendada, ühesõnaga pandi peale vale tarkvara nüüd uuendustest võin unistada... Garantii remondis tehti mingi galibreerimineja tarkvara uuendus,, ühesõnaga täielik BS!!! icon_evil.gif Homme lähen kogu kupatusega sinna kirjutan avalduse või ükskõik mida et saaksin uue telefoni vastu, ei viitsi 600 euri välja käia selle eest et kuu aega telefon kusagil mujal on!!!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 21:29:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
madest kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud icon_rolleyes.gif


Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ?

telefonist vaadatuna.
samas olen hd klippe ja videosid vaadanud moblast. Need on normaalsed.
õhtul proovin arvutist vaadata ja annan teada


lasin siis video arvutis, huvitaval kombel olid värvid korras. Aga s2 peal vaadates on ikka liiga punane, kuigi teised videod ei ole.

Teine teema:

Aku läheb ikka rõve kuumaks kui laadida ja surfata yle mobiilse neti. selline tunne, et jahutust oleks peale vaja. 51c on ikka kuum thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 07.06.2011 22:53:05 vasta tsitaadiga

imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 22:58:08 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on?


ei tea, aga mul on heli ja kerida saab ka.
proovi mingit muud playerit, mitte originaali äkki thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.06.2011 23:15:07 vasta tsitaadiga

Tre,

Motors24.ee Samsa Galaxy S II ja HTC Sensationi ülevaade:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/12451-Tehnika+TV+-+Samsung+Galaxy+S2+ja+HTC+Sensation.aspx

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 07.06.2011 23:56:55 vasta tsitaadiga

Mina valiks ikka SII icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 00:10:12 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Motors24.ee Samsa Galaxy S II ja HTC Sensationi ülevaade:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/12451-Tehnika+TV+-+Samsung+Galaxy+S2+ja+HTC+Sensation.aspx

Equ


esimesed 8 min tehti ikka samsat nii maha, et vahepeal hakkas häbigi icon_lol.gif
see latakas nüüd küll neutraalne ei olnud.
ei viitsinud küll väga syveneda, aga paar märkust laksatan kohe.
Samsa ekraan on nii hele, et öösel on aiai icon_exclaim.gif
Aga vot htc-l saab heledust maha keerata icon_eek.gif
Vend vist ei tee ekraanide ehitusel vist absull vahet thumbs_down.gif
Peale samsa pealt yle minnes, siis see htc oli ikka väga koleda ekraaniga. Browser hakib. siis vend räägib,et kvaliteedi vahe korpusel. camoon. see oli rõve vaadata kuidas see tagakaas paindus jne.
Htc-s saab zoomida (ei tea kaugele see digitaalne nokk sealt välja ulatub icon_lol.gif )
jne.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 00:28:53 vasta tsitaadiga

Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zest
Kreisi kasutaja
zest

liitunud: 17.12.2007




sõnum 08.06.2011 08:55:48 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on?

Still watching videos on your crappy phone?
The NEW era has just arrived!
http://forte.delfi.ee/news/digi/kaasaskantava-dvd-mangija-aeg-on-kaes.d?id=47298519
Sorry Offtopi eest, aga see on ikka icon_razz.gif icon_wink.gif icon_razz.gif

_________________
If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 09:46:38 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel.


Desire S puhul räägiti surmahaardest, mis teatud asendis wifi't (mitte mobiilset andmesidet ega kõnet) mõjutab - ka siinsed foorumlased on suutnud selle esile kutsuda, telefoni pidi suht ebanormaalselt hoidma selleks.

Kui leidub, siis anna viidet Sensationi surmahaarde kohta, tahaks teada mis see endast täpsemalt kujutab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xenover
HV kasutaja
xenover

liitunud: 09.12.2008




sõnum 08.06.2011 09:55:48 vasta tsitaadiga

@ Draqula

http://www.youtube.com/watch?v=RQaBKzcTp8s

http://www.youtube.com/watch?v=ruc1Ua_mq5w

http://www.youtube.com/watch?v=NDaSH2mK2hg

või lihtsalt otsi YTst sensation death grip
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 10:02:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
arm2004 kirjutas:
Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel.


Desire S puhul räägiti surmahaardest, mis teatud asendis wifi't (mitte mobiilset andmesidet ega kõnet) mõjutab - ka siinsed foorumlased on suutnud selle esile kutsuda, telefoni pidi suht ebanormaalselt hoidma selleks.

Kui leidub, siis anna viidet Sensationi surmahaarde kohta, tahaks teada mis see endast täpsemalt kujutab.

http://blog.gsmarena.com/death-grip-strikes-again-htc-sensation-falls-victim-when-you-hold-it-wrong-we-test/
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 11:25:46 vasta tsitaadiga

Tänud
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 08.06.2011 11:54:03 vasta tsitaadiga

Mitte midagi teha ei saanud elionis, võeti lihtsalt telefon uuesti garantiisse ja kõik... Täielikult kasutu ost! Nüüd kindlasti telefon läheb kusagile poola jne, hea kui paari nädala pärast kätte saab. Telefoni täiega vaja kasutada ja raha üht samasugust kõrvale osta ei ole icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 12:37:26 vasta tsitaadiga

ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata icon_razz.gif
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 08.06.2011 12:46:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata icon_razz.gif
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga.
njah, öeldi küll et võibolla ostetakse tagasi... Teil kõigil vedanud et terve aparaadi olete saanud...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 13:12:46 vasta tsitaadiga

mul oli eelmine telefon (INNOV8) DOA. kümme minti näppisin ja tipa-tapa poodi tagasi icon_razz.gif nii kasutasingi 2 nädalat veel vana telefoni, peale remonti töötas uus nagu muiste (töötab siiani, kui karbist välja võtta).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2011 15:02:18 vasta tsitaadiga

Tre,

Lõunakeskuse EMT-is oli ka SGS II väljas, sai kohe teist tükk aega näpitud. Esmamuljed on küll päris positiivsed - kiire, sujuv browser, hea ekraan, meeletult õhuke. Tõesti, disaini võib pidada konservatiivseks ja üksliuiseks, minu arvates, samas plastik ei nagise, paistis kenasti kõik kokku istuvat. Eesti keel aparaadil oli küll suht no-go ning naljakas. Jah, hind on krõbe, samas ilmselt tippnuti vääriline.

Equ

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 23:28:21 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata icon_razz.gif
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga.


Kus eestis samsungi service on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 23:46:57 vasta tsitaadiga

erkin, Tallinnas Gonsiori tn. 33 http://mobitec.ee/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 12:53:11 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Tre,

Motors24.ee Samsa Galaxy S II ja HTC Sensationi ülevaade:
http://tv.motors24.ee/artiklid/TV/Tehnika+TV/12451-Tehnika+TV+-+Samsung+Galaxy+S2+ja+HTC+Sensation.aspx

Equ

Eks see display ole tõesti meeldivuse küsimus.
Veel üks väike võrdlus arvestava konkurendiga:
http://www.smartphoneenvy.com/featured/face-off-htc-sensation-vs-samsung-galaxy-s-ii/
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 13:10:56 vasta tsitaadiga

Sai ka täna ligi võetud see klots.
Moll lahti ekraani vaadates tekkis küsimus "kus ma ennem olen elanud icon_eek.gif " Peale paari tundi näppimist on ikka väga muljet avaldanud.
Kasutajad öelge, kas invisible Shield on must have sellel telefonil, kriipub kergelt?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 09.06.2011 14:03:28 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks kõik paaniliselt ekraani pärast põevad. Kas on tõesti eelnev kogemus olnud, et kergelt kriimud peal? Mul oli Desire 13kuud, ühtegi kilet ei kasutanud, ühtegi kriimu ei saanud. Nüüd SGSII ja ka ei pane kilet peale. Gorilla Glass on ikka pädev.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:04:47 vasta tsitaadiga

madfury, ega HTCdel ongi vähe "kangemad" klaasid minu teada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:10:38 vasta tsitaadiga

ei kust otsast nad kangemad on icon_rolleyes.gif Gorilla glass on Gorilla glass. pealegi Samsung kasutab seda mu teada rohkem kui HTC.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:12:36 vasta tsitaadiga

no ühesõnaga peaks suht hea klaas olema siis?
Tänud vastuste eest. Ei tea eriti halligi nendest klaasidest, igatahes 3mel sõbral kellel "näpu mobla" on, on kõigil ekraan suht kriipe täis icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:21:49 vasta tsitaadiga

no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:26:42 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma.

Esimene mille leidsin icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


See muidugi vähe ekstreemne olukord ka, peaasi et taskus võtmete ja muu kolaga ära ei kriibi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 09.06.2011 14:26:59 vasta tsitaadiga

Muidugi, siin osad seltsimehed on suutnud nädalaga enda telefonid katki visata. Kui otse peale suruda, siis on raske kriipida ja katki teha (a la võtmed taskus või midagi kukub peale), kui aga viskad maha niiet nurgale kukub, siis on kiirelt kihvad. Niiet nii ja naa...
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:32:31 vasta tsitaadiga

Mu eelmisel telefonil N8'l oli ka Gorilla Glass, väikseid kriime oli ikka omajagu + 1 suurem mis tõsiselt häiris. Kuigi hetkel pole SGS2'le veel kilet pannud. Gorilla Glass lihtsalt kriimustub vähem, mitte ei kriimustu üldse! icon_exclaim.gif

edit:

Krt see on ikka hea pilt, HTC ekraan on ikka nii ilus naturaalsete värvidega nagu Eesti seebikad vs Miami's filmitud koledad värvilised seebikad. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:41:04 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
arm2004 kirjutas:
no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma.

Esimene mille leidsin icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


See muidugi vähe ekstreemne olukord ka, peaasi et taskus võtmete ja muu kolaga ära ei kriibi.

no see oleks natuke imelik, kui Zagg ütleks, et "ei, sellele pole meie toodet vaja" icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 14:48:56 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
no see oleks natuke imelik, kui Zagg ütleks, et "ei, sellele pole meie toodet vaja" icon_lol.gif


kile ei kaitse ainult ekraani ja korpuse kriibib võtmetega taskus väga lihtsalt ära
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 15:23:14 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Muidugi, siin osad seltsimehed on suutnud nädalaga enda telefonid katki visata. Kui otse peale suruda, siis on raske kriipida ja katki teha (a la võtmed taskus või midagi kukub peale), kui aga viskad maha niiet nurgale kukub, siis on kiirelt kihvad. Niiet nii ja naa...

üks asi on kriimustamine, teine asi on kukkumine/maha viskamine.
Isegi turvaklaasid kauplustes lähevad katki kui tellisega loopida icon_smile.gif
Kilest sellisel juhul kasu kole, klaas on ikkagi pooleks, mõrane.
Hetkel ise pole ka kilet peale pannud. Vaatan kuidas ilma kestab, kui hakkab hullult kriime tulema, siis viskan kile peale

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 09.06.2011 15:28:29 vasta tsitaadiga

jeesus188, Mh jah, rääkisin siiski natuke teemast mööda. Tahtsin edasi anda iva, et kriimustus ei ole maailmalõpp icon_biggrin.gif

Sain esimese kaitse kätte. Huvitaval kombel tuleb Lõuna Koreast nodi kiiremini, kui UKst. Go figure.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 15:45:20 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:

Krt see on ikka hea pilt, HTC ekraan on ikka nii ilus naturaalsete värvidega nagu Eesti seebikad vs Miami's filmitud koledad värvilised seebikad. icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ega see pilt just kõige õigem ei ole ekraani headuse üle otsustamiseks.
Tehnoloogiad on lihtsalt erinevad, ühel on ühed eelised ja teisel teised.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 10.06.2011 00:08:43 ... vasta tsitaadiga

Lihtsalt mainin, et i9000 kukkus 30 cm ...ekraan pooleks ja ainuke asi mis seda hetkel töötamas hoiab on vast see zagg-i kile mis ette oli pandud!
Ärge jumala eest uskuge selle klaasi super hypper omadusi..võibolla tõesti kuni kukkumiseni!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 01:32:19 vasta tsitaadiga

word.
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 07:36:28 Re: ... vasta tsitaadiga

RyDos kirjutas:
Lihtsalt mainin, et i9000 kukkus 30 cm ...ekraan pooleks ja ainuke asi mis seda hetkel töötamas hoiab on vast see zagg-i kile mis ette oli pandud!
Ärge jumala eest uskuge selle klaasi super hypper omadusi..võibolla tõesti kuni kukkumiseni!


kas see telefon tõesti nõrk või AHV-id ei suuda seda mobla käsitseda.
arvestades seda suht väikest inimeste hulka ja juba vigastatud galaxy s (2), siis katki minemise % on hirmuäratavalt suur

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 10.06.2011 10:08:56 vasta tsitaadiga

Ise pole neid kilesid toppinud peale.
Minuteada pärsib see päris märgatavalt kiirust ja tundlikust.

Kuna taskus on niikuinii nutikad ebamugavad (ok S2 ei tiri ühte hõlma maani icon_biggrin.gif), eriti pükstetaskus, siis kasutan vutlarit.
Praegu on kasutusel mingi bugatti pehme, aga varsti tahaks mingi tugevama nahast leida (Desire-ga olin väga rahul kruselli kotiga - päästis mitmel korral icon_smile.gif).

Samas sai ka hoogu mindud ja netist tellitud mingi ümbris -> http://www.obostore.com/nillkin-ultra-slim-hard-shield-faceplate-for-samsung-galaxy-s2-p-1004.html (pole kätte saanud)

Aga jah kilesid pole peale kunagise ipodi sissekiletamise kasutanud, teevad asja enda kasutamise ebamugavaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 10:42:38 vasta tsitaadiga

mina nendesse kõvakaitsetesse küll ei usu. kriimude eest ehk kaitseb, aga kukkumisel kandub ikkagi täislaks telefoni edasi (kõvakaitse on nagu kinni keevitatud vedrustusega auto icon_razz.gif ). pehme ümbris vähemalt imab osa põrutusest.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.