|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
07.06.2011 10:24:31
|
|
|
Wifi vastuvõtja nõrkus on ära toodud enamustes ülevaadetes.
Kas mingi võimalus on ilma rootimata vahetada välja lock-screen?
Tulles HTC desire peale on see SII oma ikka väga algeline ja enamasti peab pilti ekraanilt sikutama mitu korda.
Olles kasutanud telefoni nüüd üle nädala, siis võib öelda et Sammy tarkvara jääb ikka htc tarkvarale alla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
07.06.2011 10:29:46
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
| Olles kasutanud telefoni nüüd üle nädala, siis võib öelda et Sammy tarkvara jääb ikka htc tarkvarale alla. |
Ja ikka kordades ... htc tundub nagu toimiv toode out of box. Samsaga pean googlet ja marketit lappama appe otsides. Eks see ole minu kasutusharjumuste viga ka aga see HUB ide teema mulle ei sobi. Kõige enam tunnen puudust HTC mailikliendist .. kus oli exchangega sünkides ilusti kalender .. taskid.. mailid koos
samsal pean iga asja jaoks eraldi rakenduses käima
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
07.06.2011 11:30:32
|
|
|
Paneks ka mõned tähelepanekud kirja:
Eelmine aasta sügisel oli kange soov osta endale Galaxy S. Uurisin igasuguseid ylevaateid, youtube videosid jne. Ühel hetkel sattusin lugema uudist, et tulekul on kahetuumalised prosed telefonile ja sinna see Galaxy S ostumõte kadus. Aasta alguses tulid müüki LG kahetuumalised ja tekkis soov see soetada. AMOLED ekraan sai võitu ja jäin ootama SII-te. Nüüd mõeldes on ikka hea, et ei ostnud LG telefoni. SII ei olnud esimene dualcore mis müüki tuli aga esimene mis töötas suuremate probeemideta.
Alles nüüd kevadel lõpuks jõudis Eestisse telefon mis vastas minu nõuetele/soovidele.
Nüüdseks on siis telefon 3 nädalat kasutusel olnud ja võib rahule jääda.
Kirjutan ainult oma isiklikust kogemusest!
Aku:
Kestvuse kohta ei saa küll eriti midagi paha öelda, tavaliselt veab ikka ilusti kaks päeva välja. Kasutan aktiivselt nii internetti, mailiklienti, gpsi, mänge jne. Öösel kulub akut kuskil 3..4%
Lockscreen:
Vahetasin selle patterni vastu välja, põhjus lihtne: õnnestus taskus hoides kuidagi see lock-screen maha saada.
Tarkvara:
Minu vajadused rahuldab ilusti samsungi enda launcher. Mõned widgetid olen lisaks tõmmanud aga see pole ju eriti vaevaline. Olen ka HTC-d näppinud ja ei saa eriti aru mis seal siis nii erilist on?
Võibolla on põhjus selles, et ei kasuta MS mailiservereid. Tore oleks teada millised on siis need erilised ja mugavad omadused HTC-l võrreldes Samsaga.
Internet:
Häirib see kui välja zoomida siis tekivad kohati hallid ruudud. Üldiselt saab väga hästi hakkama igasuguste weebisaitidega.
Videod:
Sain meeldiva üllatuse osaliseks kui telefon suutis edukalt 1080p mkv faile mängida. Nüüd oleks veel vaja üleminkut HDMI-sse!
Kõned:
Kuularis võiks heli natuke kõvem olla. Mõned kõned on sellised, et ei kuule korralikult (sõltub vist ka sellest millise telefoniga inimene teiselpool on)
Ekraan:
Siin ei oska ühtegi paha sõna öelda. Värvid on puhtad, vaatenurk muljetavaldav. Eriti ei taha enam LCD erkaane vaadata. Eks see ekraan oligi üheks põhjuseks miks ma selle telefoni ostsin.
GPS:
Saab ilusti asukoha näitamisega hakkama. Vahel paneb 2m-ga mööda aga see pole hullu. Autos sõites jõudsin ilusti sihtpunkti kohale, gpsi juhendamisel.
Mõõtmed:
Nii mõnigi tuttav on seda telefoni vaadanud ja öelnud, et suurevõitu. Ei ole mul just kõige suuremad käed aga ühe käega saab ilusti telefoni kasutamisega hakkama. Suurel ekraanil on muidugi omad eelised, näiteks virtuaalne klaviatuur või siis veebilehitseja. Mõned miinused ka telefoni mõõtmete kohta: olles suhteliselt õhuke, taskusse pannes eriti ei tunne, et midagi taskus oleks. Väljas oli suhteliselt kõva tuul, hoidsin telefoni käes ja tundsin kuidas tuul selle minu poole lükata tahab. Tuleb kõvemini käes hoida Taskust kättesaamisel aitab tagumine kühm päris palju.
Ehituskvaliteet:
Räägitakse palju, et telefon on plastmassist ja odav väljanägemine jne. Telefoni äär ei jäta käes olles plastmassi muljet. Tagumine külg on krobeline ja aitab paremini kinni hoida. Vahel mängu mängides läheb kaamera alt ikka päris soojaks, ei taha mõeldagi mis siis oleks kui see metallist oleks Telefon ei nagise, logise ega ei lagune (hetkel)
Millest siis SII juures puudust tunneks? Hm... ei oska öelda.
Põhimõtteliselt pole hetkel paremat kahetuumalist telefoni!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
07.06.2011 12:00:31
|
|
|
| Mind nagu huvitav kas keegi oskab öelda miks ei saa mingist rootitud telefonist ühe firma appe teise tootja telefoni viia ... programmid peaks ju failisüsteemis kuskil olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
07.06.2011 13:07:56
|
|
|
BS comment: tiitise, Justkui kalli telefoni soetamisest tingitud stockholmi sündroom
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
07.06.2011 13:57:44
|
|
|
| Valtsweb kirjutas: |
BS comment: tiitise, Justkui kalli telefoni soetamisest tingitud stockholmi sündroom  |
No aga sul on ju võimalus kirjutada enda vaateid "stockholmi sündroomita"
Kirjutasin ju häirivad tegurid välja. Locksreen, netilehitsejal hallid ruudud, kuulari kohati nõrk heli, MHL adapteri puudus, telefoni ebamugav taskust välja võtta (liiga õhuke).
Tooks siinkohal ka välja video lindistamisel "hakkiva" pildi (see on kahjuks ka teistel tootjatel) ja GPS-i hea tarkvara puudumine (see kivi läheb juba androidi kapsaaeda).
Ehk siis tõesti olen stockholmi sündroomis
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.06.2011 15:23:12
|
|
|
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
07.06.2011 15:40:15
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud  |
Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.06.2011 15:46:12
|
|
|
| madest kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud  |
Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ? |
telefonist vaadatuna.
samas olen hd klippe ja videosid vaadanud moblast. Need on normaalsed.
õhtul proovin arvutist vaadata ja annan teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
07.06.2011 18:57:47
|
|
|
Nii sain oma telefoni garantiist kätte läks täpselt nädal, aga oi jumal........ Läks 10 minutit mööda ja juba suutis lükata selle ringi ja joon läbi märgi ette, tulen koju lükkan telefoni arvuti külge ütleb seda tarkvara versiooni ei saa uuendada, ühesõnaga pandi peale vale tarkvara nüüd uuendustest võin unistada... Garantii remondis tehti mingi galibreerimineja tarkvara uuendus,, ühesõnaga täielik BS!!! Homme lähen kogu kupatusega sinna kirjutan avalduse või ükskõik mida et saaksin uue telefoni vastu, ei viitsi 600 euri välja käia selle eest et kuu aega telefon kusagil mujal on!!!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.06.2011 21:29:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| madest kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Mul selline jama, see lindistades jääb pilt väga punakas. Eriti punane on siis kui otse punast filmida. Sama on kui lihtsalt kaamera mode peal ilma filmimiseta. Kõik efektid on välja lylitatud.
kui lylitada pildistamis asendisse, siis ei ole mingeid probleeme .
kuidas seda filmimist normaalseks saada. Värv on ikka liiga yle võimendatud  |
Telefonist vaadatuna või vaatad seda videot mingil teisel ekraanil ? |
telefonist vaadatuna.
samas olen hd klippe ja videosid vaadanud moblast. Need on normaalsed.
õhtul proovin arvutist vaadata ja annan teada |
lasin siis video arvutis, huvitaval kombel olid värvid korras. Aga s2 peal vaadates on ikka liiga punane, kuigi teised videod ei ole.
Teine teema:
Aku läheb ikka rõve kuumaks kui laadida ja surfata yle mobiilse neti. selline tunne, et jahutust oleks peale vaja. 51c on ikka kuum
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
07.06.2011 22:53:05
|
|
|
| imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.06.2011 22:58:08
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on? |
ei tea, aga mul on heli ja kerida saab ka.
proovi mingit muud playerit, mitte originaali äkki
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
07.06.2011 23:56:55
|
|
|
Mina valiks ikka SII
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2011 00:10:12
|
|
|
esimesed 8 min tehti ikka samsat nii maha, et vahepeal hakkas häbigi
see latakas nüüd küll neutraalne ei olnud.
ei viitsinud küll väga syveneda, aga paar märkust laksatan kohe.
Samsa ekraan on nii hele, et öösel on aiai
Aga vot htc-l saab heledust maha keerata
Vend vist ei tee ekraanide ehitusel vist absull vahet
Peale samsa pealt yle minnes, siis see htc oli ikka väga koleda ekraaniga. Browser hakib. siis vend räägib,et kvaliteedi vahe korpusel. camoon. see oli rõve vaadata kuidas see tagakaas paindus jne.
Htc-s saab zoomida (ei tea kaugele see digitaalne nokk sealt välja ulatub )
jne.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.06.2011 00:28:53
|
|
|
Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zest
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.12.2007
|
08.06.2011 08:55:48
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| imelik mkv failidel pole heli ja ei saa kerida, mis rohuks on? |
Still watching videos on your crappy phone?
The NEW era has just arrived!
http://forte.delfi.ee/news/digi/kaasaskantava-dvd-mangija-aeg-on-kaes.d?id=47298519
Sorry Offtopi eest, aga see on ikka
_________________ If Jesus had been killed twenty years ago, Catholic school children would be wearing little electric chairs around their necks instead of crosses. |
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.06.2011 09:46:38
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel. |
Desire S puhul räägiti surmahaardest, mis teatud asendis wifi't (mitte mobiilset andmesidet ega kõnet) mõjutab - ka siinsed foorumlased on suutnud selle esile kutsuda, telefoni pidi suht ebanormaalselt hoidma selleks.
Kui leidub, siis anna viidet Sensationi surmahaarde kohta, tahaks teada mis see endast täpsemalt kujutab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xenover
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.06.2011 10:02:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| Sensation muuseas kannatab ka death grip'i all, nagu iPhone4'gi, aga seda ei paranda ühegi bumper case'ga. ning mingist unibody'st, nagu HTC väidab, on asi kaugel. |
Desire S puhul räägiti surmahaardest, mis teatud asendis wifi't (mitte mobiilset andmesidet ega kõnet) mõjutab - ka siinsed foorumlased on suutnud selle esile kutsuda, telefoni pidi suht ebanormaalselt hoidma selleks.
Kui leidub, siis anna viidet Sensationi surmahaarde kohta, tahaks teada mis see endast täpsemalt kujutab. |
http://blog.gsmarena.com/death-grip-strikes-again-htc-sensation-falls-victim-when-you-hold-it-wrong-we-test/
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.06.2011 11:25:46
|
|
|
| Tänud
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
08.06.2011 11:54:03
|
|
|
Mitte midagi teha ei saanud elionis, võeti lihtsalt telefon uuesti garantiisse ja kõik... Täielikult kasutu ost! Nüüd kindlasti telefon läheb kusagile poola jne, hea kui paari nädala pärast kätte saab. Telefoni täiega vaja kasutada ja raha üht samasugust kõrvale osta ei ole
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.06.2011 12:37:26
|
|
|
ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
08.06.2011 12:46:20
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga. |
njah, öeldi küll et võibolla ostetakse tagasi... Teil kõigil vedanud et terve aparaadi olete saanud...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
08.06.2011 13:12:46
|
|
|
mul oli eelmine telefon (INNOV8) DOA. kümme minti näppisin ja tipa-tapa poodi tagasi nii kasutasingi 2 nädalat veel vana telefoni, peale remonti töötas uus nagu muiste (töötab siiani, kui karbist välja võtta).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
08.06.2011 15:02:18
|
|
|
Tre,
Lõunakeskuse EMT-is oli ka SGS II väljas, sai kohe teist tükk aega näpitud. Esmamuljed on küll päris positiivsed - kiire, sujuv browser, hea ekraan, meeletult õhuke. Tõesti, disaini võib pidada konservatiivseks ja üksliuiseks, minu arvates, samas plastik ei nagise, paistis kenasti kõik kokku istuvat. Eesti keel aparaadil oli küll suht no-go ning naljakas. Jah, hind on krõbe, samas ilmselt tippnuti vääriline.
Equ
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
08.06.2011 23:28:21
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ei lähe ta kuskile Poola, ega ta HTC pole, mida Eestis ei puudutata
nagu ma kuskil juba ütlesin - raha tagasi/ümbervahetus tuleb siis, kui neljandat korda esineb sama viga. |
Kus eestis samsungi service on?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.06.2011 13:10:56
|
|
|
Sai ka täna ligi võetud see klots.
Moll lahti ekraani vaadates tekkis küsimus "kus ma ennem olen elanud " Peale paari tundi näppimist on ikka väga muljet avaldanud.
Kasutajad öelge, kas invisible Shield on must have sellel telefonil, kriipub kergelt?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
09.06.2011 14:03:28
|
|
|
Ma ei saa aru, miks kõik paaniliselt ekraani pärast põevad. Kas on tõesti eelnev kogemus olnud, et kergelt kriimud peal? Mul oli Desire 13kuud, ühtegi kilet ei kasutanud, ühtegi kriimu ei saanud. Nüüd SGSII ja ka ei pane kilet peale. Gorilla Glass on ikka pädev.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.06.2011 14:04:47
|
|
|
madfury, ega HTCdel ongi vähe "kangemad" klaasid minu teada
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.06.2011 14:10:38
|
|
|
ei kust otsast nad kangemad on Gorilla glass on Gorilla glass. pealegi Samsung kasutab seda mu teada rohkem kui HTC.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.06.2011 14:12:36
|
|
|
no ühesõnaga peaks suht hea klaas olema siis?
Tänud vastuste eest. Ei tea eriti halligi nendest klaasidest, igatahes 3mel sõbral kellel "näpu mobla" on, on kõigil ekraan suht kriipe täis
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.06.2011 14:21:49
|
|
|
no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.06.2011 14:26:42
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma. |
Esimene mille leidsin
Spoiler 
See muidugi vähe ekstreemne olukord ka, peaasi et taskus võtmete ja muu kolaga ära ei kriibi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
09.06.2011 14:26:59
|
|
|
Muidugi, siin osad seltsimehed on suutnud nädalaga enda telefonid katki visata. Kui otse peale suruda, siis on raske kriipida ja katki teha (a la võtmed taskus või midagi kukub peale), kui aga viskad maha niiet nurgale kukub, siis on kiirelt kihvad. Niiet nii ja naa...
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
09.06.2011 14:32:31
|
|
|
Mu eelmisel telefonil N8'l oli ka Gorilla Glass, väikseid kriime oli ikka omajagu + 1 suurem mis tõsiselt häiris. Kuigi hetkel pole SGS2'le veel kilet pannud. Gorilla Glass lihtsalt kriimustub vähem, mitte ei kriimustu üldse!
edit:
Krt see on ikka hea pilt, HTC ekraan on ikka nii ilus naturaalsete värvidega nagu Eesti seebikad vs Miami's filmitud koledad värvilised seebikad.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.06.2011 14:41:04
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| no kui need on pigem low- või mid-end seadmed on, siis pole ime. Gorilla glass on kõrgema otsa telefonide teema. võid youtubest otsida videosid GG piinamisest, peaks üsna hulgi neid leiduma. |
Esimene mille leidsin
Spoiler 
See muidugi vähe ekstreemne olukord ka, peaasi et taskus võtmete ja muu kolaga ära ei kriibi. |
no see oleks natuke imelik, kui Zagg ütleks, et "ei, sellele pole meie toodet vaja"
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
09.06.2011 14:48:56
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
no see oleks natuke imelik, kui Zagg ütleks, et "ei, sellele pole meie toodet vaja"  |
kile ei kaitse ainult ekraani ja korpuse kriibib võtmetega taskus väga lihtsalt ära
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.06.2011 15:23:14
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Muidugi, siin osad seltsimehed on suutnud nädalaga enda telefonid katki visata. Kui otse peale suruda, siis on raske kriipida ja katki teha (a la võtmed taskus või midagi kukub peale), kui aga viskad maha niiet nurgale kukub, siis on kiirelt kihvad. Niiet nii ja naa... |
üks asi on kriimustamine, teine asi on kukkumine/maha viskamine.
Isegi turvaklaasid kauplustes lähevad katki kui tellisega loopida
Kilest sellisel juhul kasu kole, klaas on ikkagi pooleks, mõrane.
Hetkel ise pole ka kilet peale pannud. Vaatan kuidas ilma kestab, kui hakkab hullult kriime tulema, siis viskan kile peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
09.06.2011 15:28:29
|
|
|
jeesus188, Mh jah, rääkisin siiski natuke teemast mööda. Tahtsin edasi anda iva, et kriimustus ei ole maailmalõpp
Sain esimese kaitse kätte. Huvitaval kombel tuleb Lõuna Koreast nodi kiiremini, kui UKst. Go figure.
    
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
09.06.2011 15:45:20
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
Krt see on ikka hea pilt, HTC ekraan on ikka nii ilus naturaalsete värvidega nagu Eesti seebikad vs Miami's filmitud koledad värvilised seebikad.
Spoiler 
|
Ega see pilt just kõige õigem ei ole ekraani headuse üle otsustamiseks.
Tehnoloogiad on lihtsalt erinevad, ühel on ühed eelised ja teisel teised.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RyDos
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2007
|
10.06.2011 00:08:43
... |
|
|
Lihtsalt mainin, et i9000 kukkus 30 cm ...ekraan pooleks ja ainuke asi mis seda hetkel töötamas hoiab on vast see zagg-i kile mis ette oli pandud!
Ärge jumala eest uskuge selle klaasi super hypper omadusi..võibolla tõesti kuni kukkumiseni!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
10.06.2011 01:32:19
|
|
|
| word.
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.06.2011 07:36:28
Re: ... |
|
|
| RyDos kirjutas: |
Lihtsalt mainin, et i9000 kukkus 30 cm ...ekraan pooleks ja ainuke asi mis seda hetkel töötamas hoiab on vast see zagg-i kile mis ette oli pandud!
Ärge jumala eest uskuge selle klaasi super hypper omadusi..võibolla tõesti kuni kukkumiseni! |
kas see telefon tõesti nõrk või AHV-id ei suuda seda mobla käsitseda.
arvestades seda suht väikest inimeste hulka ja juba vigastatud galaxy s (2), siis katki minemise % on hirmuäratavalt suur
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
10.06.2011 10:08:56
|
|
|
Ise pole neid kilesid toppinud peale.
Minuteada pärsib see päris märgatavalt kiirust ja tundlikust.
Kuna taskus on niikuinii nutikad ebamugavad (ok S2 ei tiri ühte hõlma maani ), eriti pükstetaskus, siis kasutan vutlarit.
Praegu on kasutusel mingi bugatti pehme, aga varsti tahaks mingi tugevama nahast leida (Desire-ga olin väga rahul kruselli kotiga - päästis mitmel korral ).
Samas sai ka hoogu mindud ja netist tellitud mingi ümbris -> http://www.obostore.com/nillkin-ultra-slim-hard-shield-faceplate-for-samsung-galaxy-s2-p-1004.html (pole kätte saanud)
Aga jah kilesid pole peale kunagise ipodi sissekiletamise kasutanud, teevad asja enda kasutamise ebamugavaks.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.06.2011 10:42:38
|
|
|
mina nendesse kõvakaitsetesse küll ei usu. kriimude eest ehk kaitseb, aga kukkumisel kandub ikkagi täislaks telefoni edasi (kõvakaitse on nagu kinni keevitatud vedrustusega auto ). pehme ümbris vähemalt imab osa põrutusest.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|