|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
16.05.2011 13:53:11
|
|
|
| LauriTed kirjutas: |
TarviT 17.mai tuleb välja GTX560, mis peaks sellesse hinnaklassi jääma aga vaevalt et selle kaardi hinna/jõudluse suhe on nii hea kui HD5850 praegu.
|
Võid ehk avalikustada, kust see info pärit on? Kes selle odavGTX`i välja laseb?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
16.05.2011 15:22:28
|
|
|
| duxdery, GTX560 ülevaateid internet täis. Google
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
23.05.2011 11:38:31
|
|
|
Siin ikka väga pädevad inimesed koos ja küsiks enda kasti kohta (profiilis).
Aeg on edasi läinud ja olen mõelnud, et kui ma tahaks minimalset uuendust, mis sisaldaks endas
1. SATA 6Gb/s (hetkelSATA 3Gb/s)
2. DDR3 (hetkel DDR2)
3. USB 3.0 (hetkel USB 2.0)
siis millest alustada ?
Saan aru, et emaplaat on kõige alus ja see tuleks uus soetada, kuid milline ? Tahan head, kuid mitte ülemakstud rauda.
Uus prose samuti vajalik ?
Millised DDR3 mälud ?
Võimaluse korral võiks korpus olemasolev jääda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
23.05.2011 14:14:29
|
|
|
| miga kirjutas: |
Aeg on edasi läinud ja olen mõelnud, et kui ma tahaks minimalset uuendust, mis sisaldaks endas
1. SATA 6Gb/s (hetkelSATA 3Gb/s)
2. DDR3 (hetkel DDR2)
3. USB 3.0 (hetkel USB 2.0)
siis millest alustada ?
Saan aru, et emaplaat on kõige alus ja see tuleks uus soetada, kuid milline ? Tahan head, kuid mitte ülemakstud rauda.
Uus prose samuti vajalik ?
Millised DDR3 mälud ?
Võimaluse korral võiks korpus olemasolev jääda. |
- Emaplaat peab loomulikult uus olema siis. Selle aasta (näiteks Inteli Sandy Bridge põlvkonna) enamus emaplaate pakuvad kõiki neid su soovitud omadusi, hinnad on keskmiselt ca 65...105 euro vahemikus.
- Protsessor ka siis uus, hinnad ca 95...180 eurot, kui just tippu ei otsi
- DDR3 8GB (2x4) sai vist ca 70...75 euro eest, 4GB 40 euro eest.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
23.05.2011 21:25:54
|
|
|
miga, küsiks, et mis eesmärgid arvuti uuendamisel on? Selliste soovidega on raske minimaalset uuendust teha, kuna s775 plaadid selliseid võimalusi ei oma.
Lisaks mina arvan, et SATA 6GB/s ei oma praktiliselt mingit lisaeffekti, samuti ei anna DDR3 midagi eriti juurde. USB3 on muidugi edasiminek aga selle kasutusala on üsnagi piiratud.
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
27.05.2011 20:16:10
|
|
|
Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?
Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
27.05.2011 20:18:11
|
|
|
| Vello. kirjutas: |
Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?
Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem. |
6950/6970
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
27.05.2011 20:59:59
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Vello. kirjutas: |
Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?
Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem. |
6950/6970 |
Milliste tootjate omasid soovitate?
http://www.arvutikeskus.ee/est/Otsing/6970
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
27.05.2011 21:33:58
|
|
|
Ega siin tootjate vahel mingeid erilisi erinevusi polegi kui tegemist originaal tehase jahutussüsteemiga kaartidega. Ise võtaks pigem HD6950´i. See on parima hinna/jõudluse suhtega kaart ning jõudluse vahe HD6970´ga pole märkimisväärne. Ühesõnaga, kui tulevikus jääb hätta mängudes HD6950 siis samuti jääb ka HD6970, seega ei näe kuidagi, et 60-70€ hinnavahe oleks õigustatud. Pelaegi on suur võimalus, et HD6950 on võimalik muuta HD6970 jõudlusega isendiks.
Mina võtaks selle: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6950/SAPPHIRE-HD6950-2GB-GDDR5-PCIE16-11188-00-40R-111444
Või kui selline kaardi hingeelu väga huvi ei paku (kellamised, shaderi avamine jne) ning üle 1080p resolutsiooni ei mängi siis:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/170384/
Link ei tööta hetkel millegi tõttu: Asus RADEON HD 6950 1GB DCII ja hinnaks oli odavamas poes 214€
ASUSE oma väga korraliku jahutusgega ka veel pealekauba
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ennead
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2011
|
28.05.2011 16:56:14
|
|
|
Tervist, sooviks veidi abi uue komplekti kokkupanemisel.
Eelarve oleks umbes 500€, mida rohkem alla seda parem muidugi
Ise vaatasin välja sellised jupid:
Protsessor AMD Phen2 X4 955 94,75€
Emaplaat Asus AM3 AMD770 73,7€
Graafika XFX HD5850 139€
Mälu 2x Crucial Rendition 2GB DDR3 1333 31€
PSU Fortron FSP500-60APN 500W 38,9€
Case Xigmatek Asgard Midi-Tower Black 35,5€
HDD Hitachi 500GB 7200RPM 35,45€
DVD Samsung SH-222AB DVD-RW 15,25€
WiFi Ovislink WRL 125 Mbps 14€
Kokku hetkel 477,55€ pluss komplekteerimine
Tahaks teada kas kõik jupid omavahel kokku sobivad (eriti PSU, kuna 5850-l on minu teada 2 power plugi?).
Lisaks veel kas USB 3.0 on mõttekas hüpe 2.0 pealt, kuna odavamaid mobosid oli ka leida. Muud nõuanded muidugi ka teretulnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
28.05.2011 17:01:19
|
|
|
Sellel toitel ainult üks videokaardi toide nii, et jah kas pead ülemineku muretsema või teistsuguse toite. USB 3 on kindlasti väärt kuna hakkab vaikselt juba levima, kuid miks võtsid vana chipsetiga plaadi. Oleks võinud ju midagi 800 seeriast võtta.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ennead
HV vaatleja
liitunud: 28.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
29.05.2011 22:01:15
|
|
|
Sooviks mõistliku kodukasti u. 4000 krooni /260 EUR eest.
Oskaks keegi midagi maksimaalselt head soovitada selle raha eest?
Kõik muu on olemas (hiired, klaverid ja monitorid)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keytron
HV veteran
liitunud: 11.08.2002
|
29.05.2011 23:13:03
|
|
|
Päris hää komplekt Tänan!
Mängima jah ei hakata, pigem praegune koduarvuti on täielikult ajale jalgu jäänud ja juba netis surfamine on totaalne piin
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
29.05.2011 23:40:26
|
|
|
See komlekt on netis surfamiseks juba lausa overkill Lükkad mingi aeg hea video sisse ja sellega mängib ka uuemaid mänge!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
02.06.2011 16:59:42
|
|
|
| Natuke Krõbetaks läheb, aga kui vahetada prose 2400 vastu? Ega neil ju muud vahet pole kui ainult GHz-id. Või annab kusagilt veel odavamaks teha? Terast kõvakat mul tegelt jah vaja ei ole, piisaks 500GB.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
02.06.2011 22:57:31
|
|
|
| 550€ sisse raske mahutada 4tuumalist SB proset ja mängitavat videokaarti...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
03.06.2011 12:47:33
|
|
|
| Tegelt ei pea olema 550 Euri 600 on selline viimane piir. AMD võib ka muidu olla... Lihtsalt ma olen hetkel ise nagu Intelipoole jäänud kuidagi..Ei oska nagu arvata ka mis on Inteli I5 Sandy Bridge vahe võrreldes AMD Phenom X6-ega....Niiet kui viitsimist siis võib keegi võrdluseks mulel AMD komplekti ka kokku lüüa.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
03.06.2011 13:31:23
|
|
|
Sandy Bridge on igas mõttes parem, siis polegi midagi eriti võrrelda. Pealegi 6 tuumalised protsessorid on selgelt praegu tavakasutajale ja mängurile liiast. Hetkel on vaid mõni mäng, mis 4 tuuma täielikult ära kasutab.
Võta need odavamad 1333mhz mälud ja saadki komplekti hinnast 45.- maha ning mahub juba 600.- piiridesse. Selle raha eest on komplekti oi kui palju
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Soulicious
HV vaatleja
liitunud: 05.06.2011
|
05.06.2011 13:44:23
|
|
|
Sooviks osta uut kompuutrit. Hind võiks jääda 600€ piirdesse, maksimaalselt 650€. Mõttes käis ka läbi, et paneks ise juppidest kokku. Ehk oskab keegi sõna sekka öelda või mingit komplekti soovitada? Vaatasin, et kasutaja LauriTed komplekt oli suhteliselt mõistlik.
INTEL CORE I5 2500K 3.3GHz 6M S1155 177.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/2500K/INTEL-CORE-I5-2500K-33GHz-6M-S1155-BX80623I52500K-SR008-BOX-103762
2xKINGSTON MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3 2x38.10 €
link
MSI S1155 P67 DDR3 SATA6 95.35 €
link
SAPPHIRE VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD6870 163.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6870/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6870-11179-09-20G-SML-SAPPHIRE-113144
THERMALTAKE V4 BLACK EDITION 32.35 €
link
CHIEFTEC PSU 500W 46.00€
link
Kokku: 590,4€ |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
05.06.2011 14:05:40
|
|
|
| ma ei tea, see Sandy Birdge läheb ikka kalliks vist.. tundub, et mul ei tule rahadega välja.Äkki keegi lahke viskab ühe AMD kokku 500-550 Eur.A, ja selline küsimus, et kas minul, kui algajal on mõtet hakata üldse arvutit kokkupanema? Ma tean asjade tähendusi jne.. aga ma pole varem ühtegi kokkupannud ja kas oleks vaja osta ka see Staatilise elektrivastane käevõru?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.06.2011 14:11:09
|
|
|
| Sander . kirjutas: |
| ma ei tea, see Sandy Birdge läheb ikka kalliks vist.. tundub, et mul ei tule rahadega välja.Äkki keegi lahke viskab ühe AMD kokku 500-550 Eur.A, ja selline küsimus, et kas minul, kui algajal on mõtet hakata üldse arvutit kokkupanema? Ma tean asjade tähendusi jne.. aga ma pole varem ühtegi kokkupannud ja kas oleks vaja osta ka see Staatilise elektrivastane käevõru? |
Kui pigistad natukene juurde saad küll, või siis natukene lahjem plaat või prose.
Seda käevõru ei ole vaja osta, lihtsalt ennem kui hakkad midagi näppima katsu midagi metallist, et ennast maha maandada.
Tavaliselt erinevate asjadega küll õpetused kaasas kuid kui ennem pole pannud kokku tuleb kindlasti mingi viga sisse.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
05.06.2011 14:14:46
|
|
|
Sellega peaks ka arvestama, et 6870 ja 6950 on pikad kaardid ja kas need ka korpusesse mahuvad?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sander .
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2011
|
05.06.2011 14:17:55
|
|
|
| Suurtänu konks. Ma muidu olen vaadanud läbi mitmeid videoid ja asju kuidas neid kokkupannakse. Aga eks ma võtan kellegagi ühendust kes seda asja jagab ja ehk tuleb aitab.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.06.2011 17:28:33
|
|
|
Plaanis DNF'i puhuks videokaarti uuendada. Kas olen õigesti aru saanud, et ~200 euri kandis on see konkreetne kerge OC'ga 560TI üks parimaid vairante? AMD vaste (6870?) tundub olevat kriipsu jagu nõrgem ning jupp maad rohkem voolu sööv ( = tugevamat/lärmakamat jahutust vajav)
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.06.2011 18:51:04
|
|
|
560Ti vaste oleks 6950.
Techpowerup ei leidnud 1GB (~206€) ja 2GB (~230€) mudelitel praktiliselt mingit vahet, kuigi teised ülevaated näitavad väheke teisi tulemusi.
Spoiler 
EDIT: Näiteks Guru3D:
| tsitaat: |
Compared to the GeForce GTX 560 Ti, the R6950 1GB shows a little more muscle, overall performance was a tad higher albeit we are talking about a couple of frames per second here and there. Now I really want to say this again, the R6950 was never supposed to be targeted against the GTX 560 as it is a high-end product whereas the GTX 560 is an upper segment mid-range product. So it makes sense that the R6950 wins in almost any scenario, albeit not with a huge margin. I honestly can't see AMD making any serious profit at all at 219 EUR for the 2.64 Billion transistor encounting silicon with it's 1408 active shader processors. But for you as a consumer, this of course is wicked news , as that just oozes pure value.
We do need to mention though that when overclocked the GTX 560 Ti cards jump up in performance real fast, then again the R6950 overclock to 950 MHz perfectly fine as well yet seems to benefit from overclocking a little less. Overall the R6950 will be a tiny bit faster, but runs hotter and makes more noise.
Performance remains close to each other, and each brand offers some specific features that can appeal you. The massive choice in factory overclocked products from NVIDIA might make the difference for many of you. |
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.06.2011 18:53:51
|
|
|
Nujah, AMD seerianumbritega panin suts puusse kuid tundub, et kokkuvõte on sama: TI on enam-vähem samal pulgal (sõltuvalt OC õnnest) kuid vajab vähem voolu/nõrgemat jahutust.
Ega vist tolles hinnaklassis eriti muid valikuid pole?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.06.2011 19:01:17
|
|
|
Noh, enamikel 6950-l saab 128 kinni keeratud shaderit avada ja siis on 6970 jõudlus käes
| tsitaat: |
Ega vist tolles hinnaklassis eriti muid valikuid pole?
|
Kasutatud GTX460 SLI-s või 6800-seeria CF-s
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.06.2011 09:37:30
|
|
|
Mille poolest see "vähem arenenum" väljenduda võiks? GPGPU poolest näiteks on NV kaugel ees
2 kaardi setupi väga ei tahaks, topelt voolutarve ja võimalikud ühilduvusprobleemid ei paku just eriti palju lõbu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
07.06.2011 15:07:50
|
|
|
| Väljendub jõudluses ja vooutarbes. Ainuke kaart mis tõesti ka ATIga konkureerib voolutsäästlikuses ongi see GTX 560 ti. ATI on lihtsalt parem aga samas hea hinnaga ja seda juba mitu head aastat... Nvidai paistab silma vaid mõne sähvatusega.
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
torpa
HV vaatleja
liitunud: 21.01.2009
|
07.06.2011 21:12:43
|
|
|
Tervist.
Mul oleks vaja kiiresti soovitust prose jahutusele. Tahaks suht kohe ära tellida. Amd Phenom x4, socket am2.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 253 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.06.2011 21:26:15
|
|
|
Igasuguse 6950 ja 6970 lärmava peldiku asemel võtaks igakell 560Ti juba madala voolutarbe ja vaiksuse tõttu ati poole vaata siis kui kurt oled või vee all istud. ( ati jahutusi ei ole võimalik välja kannatada isegi siis kui nad 30% peal on )Ati võid siis ka võtta kui meeldib kui FPS üles ja alla käib nagu ei tea mis asi
Probably läheks ATI kaardi pähemäärimine ka relvaähvardusel raskeks aga minesatea...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
13.06.2011 17:18:58
|
|
|
Mul oleks huvi hea videokaari jahutuse vastu. Hetkel on arvutis Ati 5850, mõtlen mingiaeg uuendada 69** peale. Leidsin sellise jahutuse: Accelero XTREME Plus II, kuid hetkel ei ole leidnud ühtegi firmat, kes seda eestis müüks.
Lisaks tahaks arvuti kasti välja vahetada hea õhu liikuvusega kasti vastu. Hetkel kasutuses Thermaltake Shark, kuid tahaks vahetada Antec P183 vastu (P193 liiga lai) - mis arvate?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
13.06.2011 19:30:49
|
|
|
Erinevus Plus II ja Plus vahel tundub olevat vaid see, et kahel on võimalik see istutada peale laiemale valikule videokaartidele ja lisaks on juba kaasas VRAM ja VRM radikad. Ise ostsin just 6950-le "tavalise" Plusi ja VR001, AK-st ning läks 55€
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
14.06.2011 01:50:08
|
|
|
| nii ongi, aga 5850 peale "tavaline" pluss ei istu (kui tegu pole just 1xDVI väljundi mudeliga), sellepärast otsin pluss II'te. samas võite soovitada ka teisi häid jahuteid.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.06.2011 10:36:58
|
|
|
| Thermalright Shaman ei sobi ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teiv
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
15.06.2011 12:28:03
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Igasuguse 6950 ja 6970 lärmava peldiku asemel võtaks igakell 560Ti juba madala voolutarbe ja vaiksuse tõttu ati poole vaata siis kui kurt oled või vee all istud. ( ati jahutusi ei ole võimalik välja kannatada isegi siis kui nad 30% peal on )Ati võid siis ka võtta kui meeldib kui FPS üles ja alla käib nagu ei tea mis asi
Probably läheks ATI kaardi pähemäärimine ka relvaähvardusel raskeks aga minesatea... |
Reference jahutiga oleks jah vb see probleem, et lärmab. Aga näiteks Sapphire kaardid, millel pole ref. jahutust, valdavalt on väga vaiksed (pole teiste firmade kaarte eriti viimasel ajal näha-kuulda saanud, aga pole põhjust teisiti arvata - MSI oma TwinFrozri ja teised oma analoogidega...). Minu videote jahutused muutuvad kuuldavaks alles 55% juures. FPSi kõikumise probleeme pole esinenud, kuid jah, nVidia driverid üldiselt paremini kirjutatud.
_________________ Black Edition |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
15.06.2011 12:35:26
|
|
|
Abi vaja arvuti upgrademisel graafikakaardi uuendamiseks.
Arvutiks Intel Q6600, 4GB RAM, 8600GT. 8600GT suri maha, soov oleks uus graafika osta.
Milline oleks mõistlik valik ülejäänud koosluse juurde?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
15.06.2011 13:17:17
|
|
|
| GTX460 või HD6850/70
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|