Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 13:53:11 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
TarviT 17.mai tuleb välja GTX560, mis peaks sellesse hinnaklassi jääma aga vaevalt et selle kaardi hinna/jõudluse suhe on nii hea kui HD5850 praegu.

Võid ehk avalikustada, kust see info pärit on? Kes selle odavGTX`i välja laseb?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 15:22:28 vasta tsitaadiga

duxdery, GTX560 ülevaateid internet täis. Google
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 11:38:31 vasta tsitaadiga

Siin ikka väga pädevad inimesed koos ja küsiks enda kasti kohta (profiilis).

Aeg on edasi läinud ja olen mõelnud, et kui ma tahaks minimalset uuendust, mis sisaldaks endas

1. SATA 6Gb/s (hetkelSATA 3Gb/s)
2. DDR3 (hetkel DDR2)
3. USB 3.0 (hetkel USB 2.0)

siis millest alustada ?

Saan aru, et emaplaat on kõige alus ja see tuleks uus soetada, kuid milline ? Tahan head, kuid mitte ülemakstud rauda.
Uus prose samuti vajalik ?
Millised DDR3 mälud ?

Võimaluse korral võiks korpus olemasolev jääda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 23.05.2011 14:14:29 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Aeg on edasi läinud ja olen mõelnud, et kui ma tahaks minimalset uuendust, mis sisaldaks endas

1. SATA 6Gb/s (hetkelSATA 3Gb/s)
2. DDR3 (hetkel DDR2)
3. USB 3.0 (hetkel USB 2.0)

siis millest alustada ?

Saan aru, et emaplaat on kõige alus ja see tuleks uus soetada, kuid milline ? Tahan head, kuid mitte ülemakstud rauda.
Uus prose samuti vajalik ?
Millised DDR3 mälud ?

Võimaluse korral võiks korpus olemasolev jääda.

- Emaplaat peab loomulikult uus olema siis. Selle aasta (näiteks Inteli Sandy Bridge põlvkonna) enamus emaplaate pakuvad kõiki neid su soovitud omadusi, hinnad on keskmiselt ca 65...105 euro vahemikus.
- Protsessor ka siis uus, hinnad ca 95...180 eurot, kui just tippu ei otsi
- DDR3 8GB (2x4) sai vist ca 70...75 euro eest, 4GB 40 euro eest.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 21:25:54 vasta tsitaadiga

miga, küsiks, et mis eesmärgid arvuti uuendamisel on? Selliste soovidega on raske minimaalset uuendust teha, kuna s775 plaadid selliseid võimalusi ei oma.
Lisaks mina arvan, et SATA 6GB/s ei oma praktiliselt mingit lisaeffekti, samuti ei anna DDR3 midagi eriti juurde. USB3 on muidugi edasiminek aga selle kasutusala on üsnagi piiratud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 27.05.2011 20:16:10 vasta tsitaadiga

Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?

Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.05.2011 20:18:11 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?

Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem.

6950/6970

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 27.05.2011 20:59:59 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Vello. kirjutas:
Arvutikeskuse parandusest teatati, et ati 4870x2 on midagi viga ja oleks vaja ära vahetada.
Kaart on umbes 2-3 aastat vana, kas sellele garantiid ei ole, et saaks uue vastu?

Tegelikult tahtsin küsida, et millist videokaarti te soovitate ati 4870x2 asemele?
Hinnapiiri täpselt ei ole, aga mingit ulmehinda küll maksta ei taha. Kuni 320EUR, äärmisel juhul kuni 385EUR.
Kaart peaks jõudluselt olema 4870x2'ga võrdne või parem.

6950/6970


Milliste tootjate omasid soovitate?
http://www.arvutikeskus.ee/est/Otsing/6970
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 21:33:58 vasta tsitaadiga

Ega siin tootjate vahel mingeid erilisi erinevusi polegi kui tegemist originaal tehase jahutussüsteemiga kaartidega. Ise võtaks pigem HD6950´i. See on parima hinna/jõudluse suhtega kaart ning jõudluse vahe HD6970´ga pole märkimisväärne. Ühesõnaga, kui tulevikus jääb hätta mängudes HD6950 siis samuti jääb ka HD6970, seega ei näe kuidagi, et 60-70€ hinnavahe oleks õigustatud. Pelaegi on suur võimalus, et HD6950 on võimalik muuta HD6970 jõudlusega isendiks.
Mina võtaks selle: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6950/SAPPHIRE-HD6950-2GB-GDDR5-PCIE16-11188-00-40R-111444
Või kui selline kaardi hingeelu väga huvi ei paku (kellamised, shaderi avamine jne) ning üle 1080p resolutsiooni ei mängi siis:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Videokaardid/170384/
Link ei tööta hetkel millegi icon_rolleyes.gif tõttu: Asus RADEON HD 6950 1GB DCII ja hinnaks oli odavamas poes 214€
ASUSE oma väga korraliku jahutusgega ka veel pealekauba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ennead
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2011




sõnum 28.05.2011 16:56:14 vasta tsitaadiga

Tervist, sooviks veidi abi uue komplekti kokkupanemisel.

Eelarve oleks umbes 500€, mida rohkem alla seda parem muidugi icon_smile.gif

Ise vaatasin välja sellised jupid:

Protsessor AMD Phen2 X4 955 94,75€

Emaplaat Asus AM3 AMD770 73,7€

Graafika XFX HD5850 139€

Mälu 2x Crucial Rendition 2GB DDR3 1333 31€

PSU Fortron FSP500-60APN 500W 38,9€

Case Xigmatek Asgard Midi-Tower Black 35,5€

HDD Hitachi 500GB 7200RPM 35,45€

DVD Samsung SH-222AB DVD-RW 15,25€

WiFi Ovislink WRL 125 Mbps 14€

Kokku hetkel 477,55€ pluss komplekteerimine


Tahaks teada kas kõik jupid omavahel kokku sobivad (eriti PSU, kuna 5850-l on minu teada 2 power plugi?).
Lisaks veel kas USB 3.0 on mõttekas hüpe 2.0 pealt, kuna odavamaid mobosid oli ka leida. Muud nõuanded muidugi ka teretulnud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 17:01:19 vasta tsitaadiga

Sellel toitel ainult üks videokaardi toide nii, et jah kas pead ülemineku muretsema või teistsuguse toite. USB 3 on kindlasti väärt kuna hakkab vaikselt juba levima, kuid miks võtsid vana chipsetiga plaadi. Oleks võinud ju midagi 800 seeriast võtta. icon_wink.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ennead
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2011




sõnum 28.05.2011 17:54:56 vasta tsitaadiga

Eks see näitab kui palju ma kogu sellest värgist tegelikult jagan icon_biggrin.gif

Sellised siis?

Corsair PSU 500W 56,45€

Asus AM3 AMD870+SB850 81,30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 19:38:47 vasta tsitaadiga

Sobivad thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 22:01:15 vasta tsitaadiga

Sooviks mõistliku kodukasti u. 4000 krooni /260 EUR eest.
Oskaks keegi midagi maksimaalselt head soovitada selle raha eest?
Kõik muu on olemas (hiired, klaverid ja monitorid) icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 23:07:17 vasta tsitaadiga

INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 100.90 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX 61.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61MU-E35-B3-MSI-111887
2xCrucial Rendition 2GB DDR3 1333 2x15.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile/Crucial-Rendition-2GB-DDR3-1333-DIMM-CL9-240-PIN-256Mx64-PC3-10600-70308
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB 33.75 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS 26.85 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
GIGA-BYTE CASE MIDITOWER ATX 24.25 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/GIGA-BYTE-CASE-MIDITOWER-ATX-W-O-PSU-GZ-KXA-BLACK-GIGABYTE-108455

Kokku: 278,25€

Põhineb uusimal tehnoloogial, protsessor võimas kuid samas tarbib väga vähe voolu! Saan aru, selle arvutiga tõsiselt mängima ei hakata? Kui eksin, siis peab vist AM3 põhjal midagi kokku klopsima.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 23:13:03 vasta tsitaadiga

Päris hää komplekt icon_smile.gif Tänan!
Mängima jah ei hakata, pigem praegune koduarvuti on täielikult ajale jalgu jäänud ja juba netis surfamine on totaalne piin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 23:40:26 vasta tsitaadiga

See komlekt on netis surfamiseks juba lausa overkill icon_biggrin.gif Lükkad mingi aeg hea video sisse ja sellega mängib ka uuemaid mänge!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 11:11:55 vasta tsitaadiga

Oleks siis ühte komplekti vaja... Hinnapiir võiks olla 550€

Panin ise ka mingi kokku, aga jah olen suht algaja veel sellelalal.

Kast: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused/92913
Prose: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-Socket-AM3-protsessorid/AMD-Desktop-Phenom-II-X4-970-35-GHz-6MB-125W-AM3-97966
Emaplaat: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-Socket-AM3-emaplaadid/MSI-MB-AMD-880GX-SB850-SAM3-MATX-880GMA-E45-MSI-98969
Kõvakettas: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/Western-Digital-WD10EARS-1TB-5400rpm-64MB-508
Videokaart: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/SAPPHIRE-HD6850-TOXIC-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-03-40R-100138
Mälu??: link
Korpus: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused/Xigmatek-Asgard-Midi-Tower-black-92913
Toiteplokk: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W/CORSAIR-GS-PSU-600W-14CM-ATX12V23-80-CMPSU-600GEU-103731
DVD Rom: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray

Selle hind tuli hetkel 600€.Oleks vaja natuke odavamaks võtta, aga ei oska kuskilt alustada.
Kellel aega ja viitsimist võiks samalaadse Sandy Bridge mulle kokkupanna..või siis AMD.


Edit: Äkki vahetada toitekas ümber sellevastu? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W/GIGA-BYTE-CASE-PSU-ATX23-550W-12V-PFC-PASSIVE-SUPERB-550P-GIGA-BYTE-59120

Ja veel selline küsimus, et kas see videokaart on tugevam kui see mis mul seal listis? http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/MSI-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6850-R6850-CY-1GD5-PE-OC-MSI-106045
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6870-11179-09-20G-SML-SAPPHIRE-113144
Hind on neil peaaegu sama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 16:44:18 vasta tsitaadiga

INTEL CORE I5 2500K 3.3GHz 6M S1155 177.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/2500K/INTEL-CORE-I5-2500K-33GHz-6M-S1155-BX80623I52500K-SR008-BOX-103762
2xKINGSTON MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3 2x38.10 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/4GB-1600MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KIT2-KHX1600C9AD3B1K2-4G-65715
MSI S1155 P67 DDR3 SATA6 95.35 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid/MSI-S1155-P67-DDR3-SATA6-GLAN-FW-ATX-P67S-C43-B3-110586
SAPPHIRE VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD6870 163.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6870/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6870-11179-09-20G-SML-SAPPHIRE-113144
THERMALTAKE V4 BLACK EDITION 32.35 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused/THERMALTAKE-V4-BLACK-EDITION-MID-TOWER-VM30001W2Z-47063
CHIEFTEC PSU 500W 46.00€
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/CHIEFTEC-PSU-500W-12CM-ATX12-80-BPS-500S-59544

Kokku: 590,4€

Selle arvutiga saad ka paari aasta pärast edukalt mängud mängitud. Kellad protsessori ära tulevikus ja vahetad vajadusel videokaardi välja ning lõbu jätkub kauemaks thumbs_up.gif
Kõvaketas võta vastavalt enda vajadusele. Mina isiklikult võtaksin tõesti vähemalt 1tb aga võibolla mõnel inimesel ei lähe jälle niipalju ruumi vaja.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 16:59:42 vasta tsitaadiga

Natuke Krõbetaks läheb, aga kui vahetada prose 2400 vastu? Ega neil ju muud vahet pole kui ainult GHz-id. Või annab kusagilt veel odavamaks teha? Terast kõvakat mul tegelt jah vaja ei ole, piisaks 500GB.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 18:33:43 vasta tsitaadiga

2500K ja 2400 vahe on kiiruses aga ka selles, et K lõpuga protsessoritel on lahtine kordaja, ehk sellist tüüpi protsessori jõudlust saab äärmiselt lihtsalt suurendada, nt 4000mhzni ja veelgi rohkem.
Ma arvan, et pigem vahetada mälud siis ära, tegelikult saab ideaalselt hakkama ka 4gb mäludega ja 1600mhz ja 1333mhz vahe on tegelikult minimaalne.
Võta 2 sellist: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile/APACER-2GB-PC10600-1333MHz-DDR3-AU02GFA33C9NBGC-99134
või see veidi kiirem 2x2GB kit: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/KINGSTON-MEMORY-DIMM-4GB-PC12800-DDR3-HYPERX-KIT2-KINGSTON-99152

Kõvaketta võid siis nt. sellise võtta: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
Kui veel alla vaja, siis toiteplokiks kõlab vast ka selline: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/fortron+500/Fortron-FSP500-60APN-500W-85PLUS-ATX12V-v23-Silent-120mm-FAN-Active-PFC-PSU-4-SATA-420
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 22:57:31 vasta tsitaadiga

550€ sisse raske mahutada 4tuumalist SB proset ja mängitavat videokaarti...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 12:47:33 vasta tsitaadiga

Tegelt ei pea olema 550 Euri 600 on selline viimane piir. AMD võib ka muidu olla... Lihtsalt ma olen hetkel ise nagu Intelipoole jäänud kuidagi..Ei oska nagu arvata ka mis on Inteli I5 Sandy Bridge vahe võrreldes AMD Phenom X6-ega....Niiet kui viitsimist siis võib keegi võrdluseks mulel AMD komplekti ka kokku lüüa.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 13:31:23 vasta tsitaadiga

Sandy Bridge on igas mõttes parem, siis polegi midagi eriti võrrelda. Pealegi 6 tuumalised protsessorid on selgelt praegu tavakasutajale ja mängurile liiast. Hetkel on vaid mõni mäng, mis 4 tuuma täielikult ära kasutab.
Võta need odavamad 1333mhz mälud ja saadki komplekti hinnast 45.- maha ning mahub juba 600.- piiridesse. Selle raha eest on komplekti oi kui palju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Soulicious
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2011




sõnum 05.06.2011 13:44:23 vasta tsitaadiga

Sooviks osta uut kompuutrit. Hind võiks jääda 600€ piirdesse, maksimaalselt 650€. Mõttes käis ka läbi, et paneks ise juppidest kokku. Ehk oskab keegi sõna sekka öelda või mingit komplekti soovitada? Vaatasin, et kasutaja LauriTed komplekt oli suhteliselt mõistlik.

INTEL CORE I5 2500K 3.3GHz 6M S1155 177.50 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/2500K/INTEL-CORE-I5-2500K-33GHz-6M-S1155-BX80623I52500K-SR008-BOX-103762
2xKINGSTON MEMORY DIMM 4GB PC12800 DDR3 2x38.10 €
link
MSI S1155 P67 DDR3 SATA6 95.35 €
link
SAPPHIRE VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD6870 163.00 €
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6870/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6870-11179-09-20G-SML-SAPPHIRE-113144
THERMALTAKE V4 BLACK EDITION 32.35 €
link
CHIEFTEC PSU 500W 46.00€
link

Kokku: 590,4€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 13:51:36 vasta tsitaadiga

kaardiks võiks ikka vähemalt 6950 võtta siis http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6950/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6950-11188-01-40G-SAPPHIRE-110549 , heajuhul 2GB variant http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6950/SAPPHIRE-HD6950-2GB-GDDR5-PCIE16-11188-00-40R-111444 8GB mälu pole vaja, võtaks 4GB, kui ülekiirendama ei hakka siis saab ka lahjema prose ja emaplaadi võtta, ning veits säästa.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 13:55:07 vasta tsitaadiga

HDD ja DVD on puudu
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 14:05:40 vasta tsitaadiga

ma ei tea, see Sandy Birdge läheb ikka kalliks vist.. tundub, et mul ei tule rahadega välja.Äkki keegi lahke viskab ühe AMD kokku 500-550 Eur.A, ja selline küsimus, et kas minul, kui algajal on mõtet hakata üldse arvutit kokkupanema? Ma tean asjade tähendusi jne.. aga ma pole varem ühtegi kokkupannud ja kas oleks vaja osta ka see Staatilise elektrivastane käevõru?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 14:11:09 vasta tsitaadiga

Sander . kirjutas:
ma ei tea, see Sandy Birdge läheb ikka kalliks vist.. tundub, et mul ei tule rahadega välja.Äkki keegi lahke viskab ühe AMD kokku 500-550 Eur.A, ja selline küsimus, et kas minul, kui algajal on mõtet hakata üldse arvutit kokkupanema? Ma tean asjade tähendusi jne.. aga ma pole varem ühtegi kokkupannud ja kas oleks vaja osta ka see Staatilise elektrivastane käevõru?




Kui pigistad natukene juurde saad küll, või siis natukene lahjem plaat või prose.
Seda käevõru ei ole vaja osta, lihtsalt ennem kui hakkad midagi näppima katsu midagi metallist, et ennast maha maandada.
Tavaliselt erinevate asjadega küll õpetused kaasas kuid kui ennem pole pannud kokku tuleb kindlasti mingi viga sisse.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 14:11:16 vasta tsitaadiga

Sander . kirjutas:
ma ei tea, see Sandy Birdge läheb ikka klliks vist.. tundub, et mul ei tule rahadega välja.Äkki keegi lahke viskab ühe AMD kokku 500-550 Eur.

cpu: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-Socket-AM3-protsessorid/AMD-CPU-PHEN2-X4-955-SAM3-BOX-125W-3200-HDZ955FBGMBOX-AMD-67496 AMD CPU PHEN2 X4 955 94.25€
emaplaat: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-Socket-AM3-emaplaadid/MSI-MB-AMD-770-SB710-SAM3-ATX-770-C45-MSI-98961 MSI MB AMD 770/SB710 51.90€
toide: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/Fortron+FSP500-60APN/Fortron-FSP500-60APN-500W-85PLUS-ATX12V-v23-Silent-120mm-FAN-Active-PFC-PSU-4-SATA-420 Fortron FSP500-60APN 500W 38.90€
mälud: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile/APACER-2GB-PC10600-1333MHz-DDR3-AU02GFA33C9NBGC-99134 2x APACER 2GB PC10600 1333MHz 31€
videokaart: link SAPPHIRE VGA 1GB GDDR5 PCIE16 HD6870 159.90€
ketas: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad/SAMSUNG-F3-1TB-35-SATA2-7200RPM-32MB-HD103SJ-8228 SAMSUNG F3 1TB 45.95€
korpus: link Xigmatek Asgard Midi-Tower 35.50€
dvd: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647SAMSUNG SH-222AB/BEBE 15.25€
Arvuti komplekteerimine 9.90 €
kokku: 481.65€
kaalu ka seda kaarti: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6950/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6950-11188-01-40G-SAPPHIRE-110549
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 14:14:46 vasta tsitaadiga

Sellega peaks ka arvestama, et 6870 ja 6950 on pikad kaardid ja kas need ka korpusesse mahuvad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sander .
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 14:17:55 vasta tsitaadiga

Suurtänu konks. Ma muidu olen vaadanud läbi mitmeid videoid ja asju kuidas neid kokkupannakse. Aga eks ma võtan kellegagi ühendust kes seda asja jagab ja ehk tuleb aitab.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.06.2011 17:28:33 vasta tsitaadiga

Plaanis DNF'i puhuks videokaarti uuendada. Kas olen õigesti aru saanud, et ~200 euri kandis on see konkreetne kerge OC'ga 560TI üks parimaid vairante? AMD vaste (6870?) tundub olevat kriipsu jagu nõrgem ning jupp maad rohkem voolu sööv ( = tugevamat/lärmakamat jahutust vajav)
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2011 18:51:04 vasta tsitaadiga

560Ti vaste oleks 6950.
Techpowerup ei leidnud 1GB (~206€) ja 2GB (~230€) mudelitel praktiliselt mingit vahet, kuigi teised ülevaated näitavad väheke teisi tulemusi. icon_rolleyes.gif eusa_think.gif icon_neutral.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Näiteks Guru3D:

tsitaat:
Compared to the GeForce GTX 560 Ti, the R6950 1GB shows a little more muscle, overall performance was a tad higher albeit we are talking about a couple of frames per second here and there. Now I really want to say this again, the R6950 was never supposed to be targeted against the GTX 560 as it is a high-end product whereas the GTX 560 is an upper segment mid-range product. So it makes sense that the R6950 wins in almost any scenario, albeit not with a huge margin. I honestly can't see AMD making any serious profit at all at 219 EUR for the 2.64 Billion transistor encounting silicon with it's 1408 active shader processors. But for you as a consumer, this of course is wicked news icon_exclaim.gif, as that just oozes pure value.

We do need to mention though that when overclocked the GTX 560 Ti cards jump up in performance real fast, then again the R6950 overclock to 950 MHz perfectly fine as well yet seems to benefit from overclocking a little less. Overall the R6950 will be a tiny bit faster, but runs hotter and makes more noise.

Performance remains close to each other, and each brand offers some specific features that can appeal you. The massive choice in factory overclocked products from NVIDIA might make the difference for many of you.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.06.2011 18:53:51 vasta tsitaadiga

Nujah, AMD seerianumbritega panin suts puusse kuid tundub, et kokkuvõte on sama: TI on enam-vähem samal pulgal (sõltuvalt OC õnnest) kuid vajab vähem voolu/nõrgemat jahutust.

Ega vist tolles hinnaklassis eriti muid valikuid pole?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2011 19:01:17 vasta tsitaadiga

Noh, enamikel 6950-l saab 128 kinni keeratud shaderit avada ja siis on 6970 jõudlus käes icon_wink.gif

tsitaat:

Ega vist tolles hinnaklassis eriti muid valikuid pole?

Kasutatud GTX460 SLI-s või 6800-seeria CF-s icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 09:18:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Voolutarve praktiliselt sama, ise võtaksin kindlasti ATI 6950 või siis kui niipalju jõudu pole vaja siis HD6870: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/6870/SAPPHIRE-VGA-1GB-GDDR5-PCIE16-HD6870-11179-09-20G-SML-SAPPHIRE-113144
Nvidia kaardid ikka tsipa "vähem arenenud" hetkel minu arust.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.06.2011 09:37:30 vasta tsitaadiga

Mille poolest see "vähem arenenum" väljenduda võiks? GPGPU poolest näiteks on NV kaugel ees icon_smile.gif

2 kaardi setupi väga ei tahaks, topelt voolutarve ja võimalikud ühilduvusprobleemid ei paku just eriti palju lõbu.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 15:07:50 vasta tsitaadiga

Väljendub jõudluses ja vooutarbes. Ainuke kaart mis tõesti ka ATIga konkureerib voolutsäästlikuses ongi see GTX 560 ti. ATI on lihtsalt parem aga samas hea hinnaga ja seda juba mitu head aastat... Nvidai paistab silma vaid mõne sähvatusega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
torpa
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2009




sõnum 07.06.2011 21:12:43 vasta tsitaadiga

Tervist.

Mul oleks vaja kiiresti soovitust prose jahutusele. Tahaks suht kohe ära tellida. Amd Phenom x4, socket am2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 21:21:13 vasta tsitaadiga

AC Freezer 7 näiteks: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/167494/
või Cooler Master HYPER 212 PLUS https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Jahutid/120013/
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 21:26:15 vasta tsitaadiga

Igasuguse 6950 ja 6970 lärmava peldiku asemel võtaks igakell 560Ti juba madala voolutarbe ja vaiksuse tõttu ati poole vaata siis kui kurt oled või vee all istud. ( ati jahutusi ei ole võimalik välja kannatada isegi siis kui nad 30% peal on )Ati võid siis ka võtta kui meeldib kui FPS üles ja alla käib nagu ei tea mis asi icon_question.gif
Probably läheks ATI kaardi pähemäärimine ka relvaähvardusel raskeks aga minesatea...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 17:18:58 vasta tsitaadiga

Mul oleks huvi hea videokaari jahutuse vastu. Hetkel on arvutis Ati 5850, mõtlen mingiaeg uuendada 69** peale. Leidsin sellise jahutuse: Accelero XTREME Plus II, kuid hetkel ei ole leidnud ühtegi firmat, kes seda eestis müüks.

Lisaks tahaks arvuti kasti välja vahetada hea õhu liikuvusega kasti vastu. Hetkel kasutuses Thermaltake Shark, kuid tahaks vahetada Antec P183 vastu (P193 liiga lai) - mis arvate?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 19:30:49 vasta tsitaadiga

Erinevus Plus II ja Plus vahel tundub olevat vaid see, et kahel on võimalik see istutada peale laiemale valikule videokaartidele ja lisaks on juba kaasas VRAM ja VRM radikad. Ise ostsin just 6950-le "tavalise" Plusi ja VR001, AK-st ning läks 55€ icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2011 01:50:08 vasta tsitaadiga

nii ongi, aga 5850 peale "tavaline" pluss ei istu (kui tegu pole just 1xDVI väljundi mudeliga), sellepärast otsin pluss II'te. samas võite soovitada ka teisi häid jahuteid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 06:58:37 vasta tsitaadiga

Oled proovinud v?

Vaatan, et Arctic ise ka ei räägi sobivusest 5850-ga, küll aga 5870 ja 5830 eusa_think.gif http://www.arctic.ac/en/p/cooling/vga/18/accelero-xtreme-plus.html?c=2182

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 10:36:58 vasta tsitaadiga

Thermalright Shaman ei sobi ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teiv
HV kasutaja
Teiv

liitunud: 13.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 12:28:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Igasuguse 6950 ja 6970 lärmava peldiku asemel võtaks igakell 560Ti juba madala voolutarbe ja vaiksuse tõttu ati poole vaata siis kui kurt oled või vee all istud. ( ati jahutusi ei ole võimalik välja kannatada isegi siis kui nad 30% peal on )Ati võid siis ka võtta kui meeldib kui FPS üles ja alla käib nagu ei tea mis asi icon_question.gif
Probably läheks ATI kaardi pähemäärimine ka relvaähvardusel raskeks aga minesatea...


Reference jahutiga oleks jah vb see probleem, et lärmab. Aga näiteks Sapphire kaardid, millel pole ref. jahutust, valdavalt on väga vaiksed (pole teiste firmade kaarte eriti viimasel ajal näha-kuulda saanud, aga pole põhjust teisiti arvata - MSI oma TwinFrozri ja teised oma analoogidega...). Minu videote jahutused muutuvad kuuldavaks alles 55% juures. FPSi kõikumise probleeme pole esinenud, kuid jah, nVidia driverid üldiselt paremini kirjutatud.

_________________
Black Edition
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 12:35:26 vasta tsitaadiga

Abi vaja arvuti upgrademisel graafikakaardi uuendamiseks.
Arvutiks Intel Q6600, 4GB RAM, 8600GT. 8600GT suri maha, soov oleks uus graafika osta.
Milline oleks mõistlik valik ülejäänud koosluse juurde?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 13:17:17 vasta tsitaadiga

GTX460 või HD6850/70
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.