|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
24.04.2011 16:55:46
|
|
|
| vastaseid ei võeta mitte liiga järgi vaid nende MMR järgi ju?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
un3v3n
HV Guru

liitunud: 27.12.2001
|
24.04.2011 17:04:34
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| vastaseid ei võeta mitte liiga järgi vaid nende MMR järgi ju? |
MMR ?
suutsin mingit diamond-gold-gold teami võta bronks liigas ja sain kohe silver rank 1
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
26.04.2011 13:10:10
|
|
|
| un3v3n kirjutas: |
| platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S |
Vastased ei ole tugevad, sinu liitlased on saast. Pronksliigas pannakse kokku kõige hullemaid segusid. Ükskord mängisime nii, et vastas kaks diamondi üks pronks, meil üks hõbe ja kaks pronksi. Jee sa võidad sellise komboga
| ertr2 kirjutas: |
| aga mul on küsimus, kuidas me 2on2es plaatiumist ära saaks? Igav on mängida kui alati 10 minutiga kaotame. |
Pole midagi parata, peate nii 10-15 järjest teadlikult kaotama. Mina teen nii kogu aeg kui jälle hõbedasse satun. Plaatinast pronksi tagasi tulemine oli tõeliselt haige ponnistus ja raske ihupiin aga praegu on ok. Saab rahulikult muud asja mängu kõrvalt teha. Näiteks süüa-juua, aktsiaid vaadata, telefoniga rääkida, koeraga mürada jne.
Hõbedasse satun siis kui vahetevahel tekib tuju ja teen seeria mänge täisrauaga, siis tuleb aga jälle kiiresti kaotada muidu kullast tagasitulemine on palju raskem. Ja see on vist tõsi, et ei vaadata seda krdi metalli vaid muud statistikat. Üks mäng tegin täie kiirusega ja pulli pärast totaal segu goonidest-darkidest-goliathidest, upgradesin üles ja sõitsin suht väikese armeega praktiliselt üksinda kõigist vastastest üle. Selle peale tõusin palju kohti edasi, aga järgmine mäng oli vastas kõvad poisid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
26.04.2011 13:22:16
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| un3v3n kirjutas: |
| platinum .. koguaeg umbes nii krt see pole normaalne et vastased 3-4 liigat kõrgemad :S |
Vastased ei ole tugevad, sinu liitlased on saast. Pronksliigas pannakse kokku kõige hullemaid segusid. Ükskord mängisime nii, et vastas kaks diamondi üks pronks, meil üks hõbe ja kaks pronksi. Jee sa võidad sellise komboga
| ertr2 kirjutas: |
| aga mul on küsimus, kuidas me 2on2es plaatiumist ära saaks? Igav on mängida kui alati 10 minutiga kaotame. |
Pole midagi parata, peate nii 10-15 järjest teadlikult kaotama. Mina teen nii kogu aeg kui jälle hõbedasse satun. Plaatinast pronksi tagasi tulemine oli tõeliselt haige ponnistus ja raske ihupiin aga praegu on ok. Saab rahulikult muud asja mängu kõrvalt teha. Näiteks süüa-juua, aktsiaid vaadata, telefoniga rääkida, koeraga mürada jne.
Hõbedasse satun siis kui vahetevahel tekib tuju ja teen seeria mänge täisrauaga, siis tuleb aga jälle kiiresti kaotada muidu kullast tagasitulemine on palju raskem. Ja see on vist tõsi, et ei vaadata seda krdi metalli vaid muud statistikat. Üks mäng tegin täie kiirusega ja pulli pärast totaal segu goonidest-darkidest-goliathidest, upgradesin üles ja sõitsin suht väikese armeega praktiliselt üksinda kõigist vastastest üle. Selle peale tõusin palju kohti edasi, aga järgmine mäng oli vastas kõvad poisid.  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
26.04.2011 14:59:37
|
|
|
| madex kirjutas: |
Spoiler 
|
word
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
27.04.2011 01:29:40
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| aga mul on küsimus, kuidas me 2on2es plaatiumist ära saaks? Igav on mängida kui alati 10 minutiga kaotame. |
Äkki saad viimasest Funday Monday'st oma 2v2 jaoks näpunäiteid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
03.05.2011 16:40:25
|
|
|
| Njah, olen jõudnud selgusele, et vana Starcrafti idee on surnud. See nõme serverivalik ja rankide süsteem on hävitanud mängu võlu minu jaoks. Jääb vaid üle peedistada battleneti süsteemi ja "sportlasi" kel läheb kõvaks kui rank suureneb. Selles on oma teatud võlu dark fun pean mainima. Ei saa muigamata jätta kui näed oma "liitlaste" vihakarjeid pärast järjekordset õnnestunud ärapanemist (teed midagi ülimalt jaburat või uimerdad nagu mängiks esimest päeva) . Aga kauaks ei viitsi, peab plaadi maha ärima.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.05.2011 16:49:21
|
|
|
tumbuser, ma ei saa muud öelda, kui et mul on hea meel. nii sinu kui ka kaasmängijate pärast.
paar lehte tagasi algas su lugulaul jutuga, kuidas kõik on halvasti, sest kaaslased ei oska mängida ning uurimine kuidas saaks liitlastele ära panna. jätkus sellega, et kõrgematest liigadest (kus peaks pädevad ja eeldatavasti su tasemega võrdsed vastased/liitlased olema) kukutasid ennast sihilikult bronzesse tagasi (kus ongi algajad). seejärel oli järgmine kiun teemal kuidas peale sinu keegi mängida ei oska ja sinupoolne ärapanemine umbes samas stiilis mille üle alguses kiunusid.
ma ütleks, et mitte starcrafti idee pole surnud...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
03.05.2011 17:28:08
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| Njah, olen jõudnud selgusele, et vana Starcrafti idee on surnud. See nõme serverivalik ja rankide süsteem on hävitanud mängu võlu minu jaoks. Jääb vaid üle peedistada battleneti süsteemi ja "sportlasi" kel läheb kõvaks kui rank suureneb. Selles on oma teatud võlu dark fun pean mainima. Ei saa muigamata jätta kui näed oma "liitlaste" vihakarjeid pärast järjekordset õnnestunud ärapanemist (teed midagi ülimalt jaburat või uimerdad nagu mängiks esimest päeva) . Aga kauaks ei viitsi, peab plaadi maha ärima. |
aga miks sa starcraft.ee st , ircust või mängusisesest kanalist endale liitlasi ei otsi ja nendega/nende vastu ei mängu. praegu on selline tunne nagu sa tahadki vinguda mängu üle.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
03.05.2011 19:44:40
|
|
|
| Kas kellelegi pakub tõesti pinget suvaliste mängijatega tiimimäng? Päris masohhist peab vist sel juhul olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
03.05.2011 20:12:25
|
|
|
| elitegamer
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
03.05.2011 20:16:24
|
|
|
| tavaline tiimimäng random tiimiga on suht jama jamh, ainult premade tiimiga on seda huvitav taguda.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
04.05.2011 00:46:45
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| sinupoolne ärapanemine umbes samas stiilis mille üle alguses kiunusid. |
Jah, hakkan alles nüüd aru saama, et vist mõned vanad sc mängijad jõudsid enne mind tõdemuseni, et uus süsteem on saast. Need kes ennem mind sellega jõudsid tutvuda ja kes eelistasid tiksumist spordile ning nüüd tegelevad väikest viisi ärapanemisega et mitte öelda väikese partisanisõjaga. (Võibolla lootuses et kunagi tuleb vana sc süsteem tagasi).
Varem sai ju vaadata võitude-kaotuste suhet ja sooritatud mängude arvu ning vajadusel lahkuda või sobimatu välja visata enne kui mäng peale hakkas, kui tundus et mäng saab olema liiga ebavõrdne. Nüüd uus süsteem onab tiksujaid ning soosib tugevaid ja sportlasi. Viimane patch võttis isegi selle võimaluse ära, et vaadata kasvõi tagantjärele milline kaotuste-võitude suhe oli mängusolnutel. Ma leian et miks mitte vastu onada random tiimimängus.
| ertr2 kirjutas: |
| aga miks sa starcraft.ee st , ircust või mängusisesest kanalist endale liitlasi ei otsi ja nendega/nende vastu ei mängu. praegu on selline tunne nagu sa tahadki vinguda mängu üle. |
1. vanas sc oli eesti kanal seal sai chattida, ja vaadata kes parajasti on sees. Praegu vist ei ole vähemalt ei ole leidnud. Välismaalastega chattimine mm...ütleme nii, et see pole lahe, süüdimatu ja ajusid mittekoormav.
2. IRC ei oska kasutada.
3. mul on mõned tuttavad, kellega mängin täie jõuga koos ja vastu, aga nad käivad sc harva. Starcraft.ee -d lugesin, proovin võtta ühega sealt kontakti. Selle eest sulle aitäh, et vihjasid.
______
Krt ei saa enam hõbeliigast tagasi pronksi 4v4 mängus. Proovisin igasuguseid riskantseid ja isegi totakaid builde a´la mass nuke, fast gold exp, fööniksite armaada, ettenihutatud majad, mass arconid jne - tulemuseks täielik katastroof, vastupidi lootusele olen iga mänguga liikunud vaid ülespoole. Isegi ekstreemsed vahendid - teadlik nuubi panemine, või üldse mitte liigutamine ei aita - viiest säherdusest mängust võideti kaks....
viimati muutis tumbuser 04.05.2011 01:03:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.05.2011 00:53:11
|
|
|
Plaanis ka starcraft 2 lähiajal ära proovida. Lugedes paari postitust sain kohe teada, et LAN mängudest tuleb kindlasti eemal hoida
Kuidas saab keegi nii pede olla, et higistab mingi arvutimängu tulemuse pärast
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.05.2011 01:05:17
|
|
|
LAN mängudest on suht lihtne eemale hoida juhul kui sul kodus keegi teine jubedalt sinu vastu mängida ei taha õnneks.
Samas kas LAN mängud on Sc2's üldse võimalikud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
04.05.2011 01:51:39
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Samas kas LAN mängud on Sc2's üldse võimalikud? |
Klassikalises mõttes LAN mitte
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
04.05.2011 14:03:33
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
1. vanas sc oli eesti kanal seal sai chattida, ja vaadata kes parajasti on sees. Praegu vist ei ole vähemalt ei ole leidnud. Välismaalastega chattimine mm...ütleme nii, et see pole lahe, süüdimatu ja ajusid mittekoormav. |
Praegugi on eesti kanal olemas, liitu sc2.ee
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
04.05.2011 14:28:40
|
|
|
| Mulle tundub, et ma olen ainus hing, kes seda kanalit vahest külastab, tühjusesse lausun "hei" mille järel ka lahkun.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
04.05.2011 14:46:40
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Mulle tundub, et ma olen ainus hing, kes seda kanalit vahest külastab, tühjusesse lausun "hei" mille järel ka lahkun. |
hakkab looma
Ma otsin selle kanali üles. Võibolla trehvab seal hei hüüdjaid.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
04.05.2011 14:51:28
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Mulle tundub, et ma olen ainus hing, kes seda kanalit vahest külastab, tühjusesse lausun "hei" mille järel ka lahkun. |
No kas mängitakse või ollakse eemal.. Enamustel on peale pandud valik, et kohe liitub kanalisse tagasi kui sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikami
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2009
|
04.05.2011 15:24:05
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| aga miks sa starcraft.ee st , ircust või mängusisesest kanalist endale liitlasi ei otsi ja nendega/nende vastu ei mängu. praegu on selline tunne nagu sa tahadki vinguda mängu üle. |
1. vanas sc oli eesti kanal seal sai chattida, ja vaadata kes parajasti on sees. Praegu vist ei ole vähemalt ei ole leidnud. Välismaalastega chattimine mm...ütleme nii, et see pole lahe, süüdimatu ja ajusid mittekoormav.
2. IRC ei oska kasutada.
3. mul on mõned tuttavad, kellega mängin täie jõuga koos ja vastu, aga nad käivad sc harva. Starcraft.ee -d lugesin, proovin võtta ühega sealt kontakti. Selle eest sulle aitäh, et vihjasid. |
1. Starcraft 2es on ka selline kanal olemas alates Patch 1.2.0'st kus chat channelid sisse toodi, channeli nimi on "sc2.ee". Kui lähed ingame options Menu -> Options -> Battle.net ning checkid ära välja "Auto-Join Private Channels". siis joinid automaatselt sinna kui mängu avad (eeldusel, et enne lahkumist sa seal olid)
2. Chat channelis tavaliselt ei ole palju inimesi, põhiline jutu ajamine ning orgunnimine käib ikka kasutades IRC channelit. kui IRC clienti ei oska kasutada pakume lehel www.starcraft.ee kasutada võimalust joinida IRCu läbi browseri klikkides "Chat" peale
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
06.05.2011 16:57:01
|
|
|
| Ärge toitke trolli. Las laps müüd mängu maha, ongi Battle.net jälle pisut ilusam koht.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
06.05.2011 17:31:23
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Mulle tundub, et ma olen ainus hing, kes seda kanalit vahest külastab, tühjusesse lausun "hei" mille järel ka lahkun. |
ma olen koguaeg seal, alati kui liitun ütlen tere
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
15.05.2011 23:05:20
|
|
|
21.30 hakkab tsl3 finaal thorzain vs naniwa
Casters: Sean "Day[9]" Plott & Blake "Chill" Muzar
e: üli head on mängud olnud 3 vs 2 naniwa kasuks praegu
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
15.05.2011 23:46:00
|
|
|
Jube hea mäng oli
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
15.05.2011 23:50:08
|
|
|
viimane oli eriti kõva
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.05.2011 10:57:08
|
|
|
Järgi viimaseid ei saa vaadata kuskil?
Ma pidin 3-2 kätte saamisel ära minema.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.05.2011 17:27:47
|
|
|
Ei lähe sedakorda need kommentaatorid peale.
Aga eks jälgib natuke : P
Närvidele hakkab see hiihihii-hahahahaa.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
21.05.2011 17:36:42
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Ei lähe sedakorda need kommentaatorid peale.
Aga eks jälgib natuke : P
Närvidele hakkab see hiihihii-hahahahaa. |
sama siin, TLO ütleb ka kogu aeg "... yeah"
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
21.05.2011 17:37:31
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Ei lähe sedakorda need kommentaatorid peale.
Aga eks jälgib natuke : P
Närvidele hakkab see hiihihii-hahahahaa. |
mulle jälle meeldib rohkem vahelduseks
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karm
HV vaatleja
liitunud: 23.09.2003
|
29.05.2011 17:20:08
|
|
|
Äkki kellelgi SC2 ilusti üle visanud ja soovib sellest lahti saada?
Võiks vahetada Steami kasutaja vastu, steamil peal vanad mängud (HL, HL-2, CS:S, CS 1.6, DOD:S + see vana jama [TFC, DOD] ning kui soovi on siis HL2 orika karp ka kaasa) väärtust sellel miski 25€.
Võib väikeses kompensatsioonis ka kokkuleppele jõuda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
quickmix
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
30.05.2011 13:37:13
|
|
|
| plat/diamond zergid kes siin võiksid olla . keegi õhtuti zvz'sid mängida soovib, siis siia threadi või sc2.ee bnetis / ircus .. kohati tundub küll, et 9'st mängust 5 on zvz'd , 3 zvp'd ja 1 zvt .. the fuck metagame bro .. ja
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
03.06.2011 17:19:25
|
|
|
| Mulle pakub huvi... eeldades, et mäng pole täielikult balanseeritud, siis mis rass ülemvõimus on?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.06.2011 17:28:24
|
|
|
Konkreetset "I win" rassi pole. Läbi häda leiad mõne mis ühel või teisel kaardil teatud tingimustes on teoorias parem kui mõni teine. Iseasi kas suudad tolle teooria ka praktikas realiseerida
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
03.06.2011 18:10:12
|
|
|
| üldine arvamus on vist, et protoss tugevaim hetkel ja zerg nõrgim
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
03.06.2011 20:10:10
|
|
|
| kalle78 kirjutas: |
| üldine arvamus on vist, et protoss tugevaim hetkel ja zerg nõrgim |
Jah, samas zergi mängitakse kõige rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
03.06.2011 21:17:07
|
|
|
sc2ranks.com järgi
1v1
activity <= 30 days
protoss -230 000
zerg-107 600
terran-228 300
loomulikult pole see super täpne aga annab aimu aktiivsusest
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
03.06.2011 21:23:07
|
|
|
| Okei, 3 päeva tagasi oli veidi teine näit...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.06.2011 23:42:08
|
|
|
| Pigem oleks vaja win-loss ratiot, zergi just mängitakse kõige vähem kuna ta vajab rohkem micro-your-macro stiilis mängu. Kui T-P rasside puhul ehitad majad valmis ja hakkad produce'ima ning hoiad muud loogikat paigas, siis Z vajab spawn larva ja creepi laiendamist ning väga agressiivset mängustiili. See lihtsalt ei sobi paljudele ja enamjaolt võetakse lihtsamad rassid.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
04.06.2011 00:42:20
|
|
|
ertr2,
KillerXP, creep spreadib ise ja spawn larva on suht nagu chronoboost või mule/scan, selles mõttes , et peamajaga peab mingit energy asja ajama et edukalt mängida, kuigi iga ehitisega kaob üks drone, mis on suht jama.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
04.06.2011 01:03:04
|
|
|
kalle78, creep ei spreadi ise... tuleb neid creep tumoreid paigaldada siiski iga nati aja tagant, et edasi spreadida.
ertr2, jube kehv stream on... fullscreenis läheb 5:4 peale resize kuigi tegelikult on 16:9 ja kvaliteet on high peal täielikult kohutav. Mingit korralikku 720p streami vist ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
04.06.2011 01:11:34
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
kalle78, creep ei spreadi ise... tuleb neid creep tumoreid paigaldada siiski iga nati aja tagant, et edasi spreadida.
ertr2, jube kehv stream on... fullscreenis läheb 5:4 peale resize kuigi tegelikult on 16:9 ja kvaliteet on high peal täielikult kohutav. Mingit korralikku 720p streami vist ei ole? |
ei ole vist jah, maksad siis saad.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
04.06.2011 01:11:43
|
|
|
| Kui tahad raha maksta, siis saad.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|