Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prototype 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 20:02:41 Prototype 2 vasta tsitaadiga

Koduleht: http://www.prototypegame.com
Trailer: http://www.gametrailers.com/video/vga-10-prototype-2/708352
Väljalaske kuupäev: 2012


viimati muutis Dude . 12.12.2010 13:24:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 21:24:06 vasta tsitaadiga

nimi viitab jumala tapmisele, vaata aga...
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 21:44:06 vasta tsitaadiga

Ei usu, et see tegelik mängu nimi on.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 28.11.2010 02:29:34 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et mõeldakse et tegijat peab tapma ehk seda mängukompaniid mis selle mängu teeb
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 12:47:39 vasta tsitaadiga

Nonii, koduleht sai uuenduse. Tegu ongi uue prototype'iga.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 04.12.2010 13:23:34 vasta tsitaadiga

Esimene oli so and so. Paar aspekti täitsa istus, paar nüanssi tegid mängu mõttetuks grindiks. Eks näis, ehk on põhjust olla ettevaatlikult optimistlik icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 14:18:56 vasta tsitaadiga

Prototüüp oli iseenesest ülikõva mäng. Üks väheseid mänge kus tegelasena oled täielik ulmevend kohe algusest peale, hüppad pilveka katustelt alla jne. Ainuke asi jahh nagu eespool öeldi siis läks ära ühesuguseks grindiks a'la nagu esimene assassins creed. Võiks ju teha asja GTA stiilis,et kuigi tänavatel võid möllata ja lammutada siis ometigi on diip sisu ja stoori a'la lööd mingi venna maha ja võtad tema kuju ning saad kellegi käest inffi jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 09:19:44 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Prototüüp oli iseenesest ülikõva mäng. Üks väheseid mänge kus tegelasena oled täielik ulmevend kohe algusest peale, hüppad pilveka katustelt alla jne. Ainuke asi jahh nagu eespool öeldi siis läks ära ühesuguseks grindiks a'la nagu esimene assassins creed. Võiks ju teha asja GTA stiilis,et kuigi tänavatel võid möllata ja lammutada siis ometigi on diip sisu ja stoori a'la lööd mingi venna maha ja võtad tema kuju ning saad kellegi käest inffi jne.

See oleks küll väga teretulnud suund stoori poolest. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2011 04:12:20 vasta tsitaadiga

Prototype 2 Teaser Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 17:16:35 vasta tsitaadiga

Prototype 2: Heller Throws Down Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 20:03:39 vasta tsitaadiga

Prototype 2 Heller vs. Mercer Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 21:11:45 vasta tsitaadiga

WTf, ei mängigi siis Alex Mercerina ? icon_neutral.gif
Muidu esimene osa oli lihtsalt ilus lammutamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 20:27:20 vasta tsitaadiga

esimese osa graafika oli jamps, mõte oli mängul hea, aga teostus jäi vajaka
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 23:10:33 vasta tsitaadiga

Prototype 2: E3 2011 - Action Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 00:18:38 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
esimese osa graafika oli jamps, mõte oli mängul hea, aga teostus jäi vajaka

Nalja teed? icon_lol.gif
Kuigi ma küll lootsin sellest mängust rohkem, siis graafiliselt polnud sel miskit viga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 01:53:16 vasta tsitaadiga

ei tee nalja, minuarust 2009 aasta mängu kohta oli ikka keskmine või alla selle
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 02:43:49 vasta tsitaadiga

Open world mäng siiski, ega ei saagi ülidetailset graafikat ja nii avarat, inimesi jms asju täis maailma korraga. icon_rolleyes.gif
Ja ikkagi, polnud graafikal miskit viga. Polnud tõesti nii ilus kui Crysis, aga ei seganud ka mängimist. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 04.06.2011 02:49:43 vasta tsitaadiga

Niipalju kui esimest osa mäletan, siis graafika oli küll thumbs_up.gif . Igatahes ootan huviga juba teist osa beer_yum.gif .

Mõnus fun ajaviide.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 21:59:05 vasta tsitaadiga

Esimene osa oli üks lemmikuid, ning väga eriline mäng icon_cool.gif Nagu juba eelpool mainiti, oli peategelane mõnusalt võimekas, ning kogu see võimekus suudeti mängijani kanda icon_smile.gif
Üks väheseid mänge, mis klammerdas arvuti taha pikkadeks tundideks.


Jään suure huviga ootama icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2011 23:24:32 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 17.08.2011 23:40:44 vasta tsitaadiga

Huvitav kas projekt on välja surnud siin ka kuidagi väga vaikseks jäänud?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.09.2011 09:34:37 vasta tsitaadiga

Ootan huviga, võtsin just 1. osa käsile uuesti,lemmik see esimene otseselt polnud,kuid aega viitis kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 22:48:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



edit:________________________________________________


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 03:09:46 vasta tsitaadiga

Esimeme osa oli küll kohutav, üks hullemaid mänge mida olen viimaselajal mänginud (PC) thumbs_down.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 00:16:10 vasta tsitaadiga

Activi$ion sulges järjekordselt ühe ostetud stuudiotest, Radical Entertainment, mille viimaseks mänguks jäi samune Prototype 2. Siiski päris kõiki minema ei ajatud ja PC versioon järgmine kuu kindlasti tuleb ja support mingit aega mängule jätkub.



RIP Radical Entertainment 1991-2012
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 07:01:38 vasta tsitaadiga

Esimese oda tegid ka nemad?

Paar suurmat monopoli ainult jäävad kes toodavad si**a icon_neutral.gif

Noname kirjutas:
Esimeme osa oli küll kohutav, üks hullemaid mänge mida olen viimaselajal mänginud (PC) thumbs_down.gif


Paljude(kaasa arvatud minu jaoks, üks parimaid....üldse) jaoks oli see väga hea ja kaasakiskuv. 5+

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2012 21:45:22 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Esimese oda tegid ka nemad?

Paar suurmat monopoli ainult jäävad kes toodavad si**a icon_neutral.gif

Noname kirjutas:
Esimeme osa oli küll kohutav, üks hullemaid mänge mida olen viimaselajal mänginud (PC) thumbs_down.gif


Paljude(kaasa arvatud minu jaoks, üks parimaid....üldse) jaoks oli see väga hea ja kaasakiskuv. 5+


IMO ongi hetkel enamik väga häid mänge kõik Indie firmade toodetud. Mingi aja pärast antakse neile jälle suur nuts EA-de või Activisionide poolt ja siis läheb kõik allamäge tihti. Aga noh, siis tuleb jälle uued Indie firmad ja tehakse jälle uusi ja häid mänge.

Kickstarted jms asjad on päris palju võimalikuks teinud. Paljud väga head mängud on paari inimese aastatepikkuse töö vili ja tihti väga tasemel.

Aga Prototype on ka minu jaoks üks väga hea mäng mida mängisin väga palju, kui välja tuli. Teist osa tahaks ka kindlasti mängida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 19:31:59 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 25.07.2012 20:04:39 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:

Link


Korralik bash seekord. Ei ole tükk aega näinud sellist materdamist.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 20:50:13 vasta tsitaadiga

wtf icon_lol.gif
soovitab esimest osa mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 29.07.2012 13:28:18 vasta tsitaadiga

Keegi pelanud ka? Kuidas tundub?
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 17:35:17 vasta tsitaadiga

Paar tundi mänginud ja päris normaalne. Kõik põhjas ja mingeid probleeme mis tb kirjeldas pole esinenud, hiire ja klaviatuuriga ei tunne ka erilist erinevust esimese osaga võrreldes (vb kohati isegi mugavam). Lugu tundub ka huvitav ja laamendamine vinge nagu ikka. va see uus "Huntig" võime, mille idee on hea, aga värvid, eristus vms võiks paremad olla.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2012 05:05:42 vasta tsitaadiga

Mängisin just mängu stoori läbi.. 7 tundi läks umbes mediumi peal.. Päris hea oli minuarust, kuid mäng ei old niihea kui esimene osa ikka..
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.08.2012 03:51:20 vasta tsitaadiga

Üks review ka RPS kutilt

http://www.rockpapershotgun.com/2012/07/31/prototype-2-pc-review/

Ei ole ikka nii särav kui esimene osa.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 17:50:04 vasta tsitaadiga

Kas viimases misjoonis tuleb...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2012 19:15:24 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Kas viimases misjoonis tuleb...

Spoiler Spoiler Spoiler


Maha tuleb lüüa
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2012 20:37:07 vasta tsitaadiga

Edasi main story ei lähe, aga saad kõike muud teha. Mäng on päris pikk kui natuke ringi vaadata ja mitte ainult main questi joosta. Mäng on esimesest osast hea edasiarendus. Nii head mängu ma pole tükk aega mänginud thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 07.11.2012 18:41:33 vasta tsitaadiga

Tegin täna mängu läbi, väga kena story oli thumbs_up.gif Vähemalt igav ei hakanud. icon_cool.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prototype 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.