Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 13:29:27 vasta tsitaadiga

Kas ACE'le ja GIO'le on 2.3 ametlikult väljas?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 13:51:11 vasta tsitaadiga

Draqula, Gio kohta ei tea, kuid Ace puhul mõnes euroopa nurgas väidetavalt juba Kies väljastab 2.3 aga kuna ma ise Kiest ei kasuta, siis ei oksa öelda, kas ka siinmail ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4j2rk
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2007




sõnum 30.05.2011 13:40:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel on hakanud musta tagakaane äärtest plastmassi pealt kummikiht maha kooruma?
Mobitec väidab, et korpus ei ole garantii teema icon_eek.gif
Valge kaas ei meeldi ja on libe käes hoida; telefon napilt alles kuu kasutatud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 14:02:26 vasta tsitaadiga

4j2rk, ei ole miskit sellist täheldanud aga see on küll täiesti loll väide, isegi akul on garantii pikem, miks siis korpusel pole. Üks kuu on nagu liiga lühike aeg, et saaks garantiist ära öelda normaalse kulumise põhjendusel. Tee korralikud pildid ja anna asi tarbijakaitsele tegeleda thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4j2rk
HV vaatleja


liitunud: 16.05.2007




sõnum 30.05.2011 22:32:38 vasta tsitaadiga

Teen veel ühe külaskäigu Mobitec-i, vaatan mis nad tarbijakaitse peale ütlevad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ogre
HV vaatleja
Ogre

liitunud: 19.01.2008




sõnum 31.05.2011 13:20:37 vasta tsitaadiga

Soovitan sulle mõne kaitseümbrise ka osta
http://s.dealextreme.com/search/s5830
endal on samasugune nagu sealt kõige esimene (see must)... aga ise ei ostnud sealt. Olen tellinud dealextremist mitmeid kordi ning probleeme pole esinenud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 13:35:30 vasta tsitaadiga

... ma tellisin endale mingi sellise link eks muljetan, kui kohale jõuab ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 14:29:53 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Spezz kirjutas:
Hetkel vist soodsaim soetamisvõimalus?
https://cherry.ee/nutitelefon-koos-nutipaketiga-emt-st

Kohustuslik leping ei ole just väga soodne pakkumine icon_rolleyes.gif

Kuna ma nagunii juba 11 aastat emt klient siis ei näe siin mingit lisakohustust enda jaoks.

Mulle see neti pakett ei istu. Ise ostsin meie soodustusega - 60 € galaxy 2. 18 kuu kohustusega. Sest see pakett sobib ideaalselt thumbs_up.gif
10a4k klient. Eluaegne juba icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 17:49:05 vasta tsitaadiga

Mulle ka ei sobiks mahu poolest pakett aga naisele-lapsele kärab küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 03.06.2011 16:20:15 vasta tsitaadiga

Terekest siis ka minu poolt! Ostsin 5 päeva tagasi sama telefoni. Kuna enne pole Androidi enda silmaga näinud ega käega katsunud, siis elupõlise Nokia-mehena olen telefonist vaimustuses. Telefon ei jookse kinni ega muid jamasid pole. Väike mure on aga appside salvestamise ja käima saamisega. Olen proovinud järgida õpetust sealt: http://androinica.com/2010/08/how-to-install-apps-to-the-sd-card-by-default-on-android-2-2-froyo/ Ei pea end päris soodaks, aga no tee mis tahad, ma ei saa sellega hakkama. Kas keegi oskab midagi õpetavat lisada? Tänud juba ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 16:27:27 vasta tsitaadiga

... üldiselt pole seda tarvis kasutada sest telefon paigaldab niigi by default kõik, mida võimalik, mälukaardile icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 03.06.2011 16:50:09 vasta tsitaadiga

Ainukese appsi ehk siis angry birdsi sain tänu sellele, et vend laenas enda sim-kaarti ja läbi android marketi kaudu läbi neti tõmbasin telefoni. Kui tahaks aga läbi arvuti, siis on täielik hämming majas. Ei saa kuidagi. Kies on olemas, selle kaudu saan vaid pilte ja videosid arvutisse panna. Appsid tõmbab küll kuskile alla, aga installida ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 16:57:08 vasta tsitaadiga

... mul on selline tunne, et sa peaks enne Androidi teemaga üldiselt tutvuma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698
... Androidi puhul käibki kõik üle võrgu ja paigaldatakse otse, ise midagi käsitsi instalima ei pea. Selleks, et saaksid app'e Marketist paigaldada, tuleb sul siduda gmaili konto telefoniga ja siis võid app'e installida üle mobiilse neti või wifi nii palju, kui kulub ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 03.06.2011 17:21:44 vasta tsitaadiga

No nii. Androidi teemaga peaksin tutvuma küll. Või nii käib siis see asi.. Tänud. Aga mille jaoks see minu lingitud teema siis hea on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 17:31:47 vasta tsitaadiga

... see on selleks, et app'e ei paigutatakse installi käigus mitte telefoni mällu vaid mälukaardile, ACE puhul on see aga nii juba algusest peale häälestatudki ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 21:11:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... mul on selline tunne, et sa peaks enne Androidi teemaga üldiselt tutvuma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698
... Androidi puhul käibki kõik üle võrgu ja paigaldatakse otse, ise midagi käsitsi instalima ei pea. Selleks, et saaksid app'e Marketist paigaldada, tuleb sul siduda gmaili konto telefoniga ja siis võid app'e installida üle mobiilse neti või wifi nii palju, kui kulub ...


no kui ei taha mobiilset netti kasutada, siis saab alati ka .apk faili arvutisse mujalt tõmmata, visata see mälukaardile ja siis ära installida

enda ex s5830-ga nüüd igatahes nii teen, sest ei viitsi naise moblasse enda simi iga kord toppida. Läbi arvuti saab kiiremini

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 21:25:01 vasta tsitaadiga

jeesus188, möh ? Mille jaoks sim'i tarvis, üle wifi saab ka täitsa ilma sim-kaardita Marketist app'e tirida icon_rolleyes.gif
_________________


viimati muutis DigeBeni 03.06.2011 21:32:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 21:31:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada miskit appi, et screen unlockiks ei peaks mitte sõrmega vasakult paremale vedama vaid ülalt alla nagu HTC'l?
Otsin ja otsin aga ei leia ..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 21:53:50 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
jeesus188, möh ? Mille jaoks sim'i tarvis, üle wifi saab ka täitsa ilma sim-kaardita Marketist app'e tirida icon_rolleyes.gif

alati pole wifit käepärast icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 23:18:44 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Oskab keegi soovitada miskit appi, et screen unlockiks ei peaks mitte sõrmega vasakult paremale vedama vaid ülalt alla nagu HTC'l?
Otsin ja otsin aga ei leia ..


Widgetlocker - tasuline.
Tasuta sarnast rakendust ei tea.
Teine võimalus on lukustamine üldse ära keelata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 04.06.2011 00:55:46 vasta tsitaadiga

Katsetamise isu on jube, aga täiesti nagu hiina keel veel. Käin vaikselt androidi teemasid läbi. Kas on mingi eriti pädev inglisekeelne foorum ka kuskil, mida võiks uurima hakata, et natuke teadmisi koguda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2011 10:09:08 vasta tsitaadiga

xda-devlopers
Modaco
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 05.06.2011 01:01:49 vasta tsitaadiga

Mul on rootimiskindel Samsung Galaxy Ace, tänase päeva jooksul umbes 7h jooksul veendusin.. 5 varianti rootimiseks proovind, mitte ükski ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2011 01:26:34 vasta tsitaadiga

ktoomla kirjutas:
Mul on rootimiskindel Samsung Galaxy Ace, tänase päeva jooksul umbes 7h jooksul veendusin.. 5 varianti rootimiseks proovind, mitte ükski ei tööta.


soovitan suvalise micro sd kaardi võtta, mis on tyhi ja garanteerin et töötab. enda sd kaart millel tavaar sees ei teinud halligi. thumbs_down.gif
ei näidanud faili. kui ei usu, siis too mulle, teen 10 sek ära

muideks mis versiooni yritad teha ?
ma räägin 2.3-st

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 05.06.2011 23:18:20 vasta tsitaadiga

Root tehtud, hurraa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 11:45:27 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma tellisin endale mingi sellise link eks muljetan, kui kohale jõuab ...

... saabus siis lõpuks kohale ja ütleks, et vastab igati ootustele ja julgen kõhkluseta soovitada thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 07.06.2011 16:44:55 vasta tsitaadiga

Kas see telefoni kasutamist kuidagi ei sega? Või välimust kehvemaks muuda? Kui ei, tellin endalegi. Olen mingit ümbrist otsinud sellele, siiani tulutult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 17:05:57 vasta tsitaadiga

... mõju välimusele on üsna personaalse maitse asi, mind ei häiri absoluutselt. Natuke jässakamaks muudab, kuid see-eest püsib paremini/mugavamalt käes. Küljenuppe tuleb natuke kõvemini vajutada, mis mulle kah pigem meeldib sest päris tihti juhtus muidu neid nuppe kogemata vajutama, nüüd pole see enam probleem ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 07.06.2011 17:11:30 vasta tsitaadiga

Mul telefon 8. päev ja siiamaani võtan taskust või pimedas toas valepidi kätte. Pean ka seda kaitseümbrist katsetama, hind ei ole ka kirves.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 17:43:33 vasta tsitaadiga

... tegin ühe kiire klõpsu kah:

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 19:15:10 vasta tsitaadiga

Oleks võind siin kohe siis grupi tellimuse teha. Oleks ka huvitatud olnud.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 07.06.2011 21:02:14 vasta tsitaadiga

kui keegi tellima hakkab siis andke märku, ma ka tahaks naisele seda saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fiffe
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 00:39:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kust saab selle telefonile ekraani kaitsekilesid eestist ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 00:41:12 vasta tsitaadiga

fiffe kirjutas:
Kas keegi teab kust saab selle telefonile ekraani kaitsekilesid eestist ? icon_biggrin.gif


kasutaja [VaHuR] abiks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 08.06.2011 09:23:38 vasta tsitaadiga

peres selline telefon nüüd, hakkan teemat jälgima

vaja kilet ja ümbrist ---> PS

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 15:06:03 vasta tsitaadiga

EMT's olid kiled müügil - 2 tk ~5 eur'i.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ktoomla
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2011




sõnum 09.06.2011 00:43:47 vasta tsitaadiga

Tellitud see kest Samsungile, peaks reedel kätte saama. UK-st tuleb suht kiiresti kaup.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 15:31:38 vasta tsitaadiga

Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 08:14:18 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama.

Ajasin oma "Ässale" peale selle. Telefon tundub küll ärksam olevat. Eks ole näha, mis head/vead välja kujunevad kasutamise käigus.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.06.2011 09:55:12 vasta tsitaadiga

Endal läks ka see öösel peale ja hetkel nagu muud ei jäägi silma kui et see ärkamise asi on minu silmis natuke kiirem kui 2.3.3-l. Kas keegi kuskilt selle rootimise kohta ka midagi on näinud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2011 11:26:58 vasta tsitaadiga

... root jaoks peaks toimima sama moodus, nagu 2.3.3 puhul, piilu XDA foorumisse ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.06.2011 11:46:44 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... root jaoks peaks toimima sama moodus, nagu 2.3.3 puhul, piilu XDA foorumisse ...

Tänud, tegelikult googeldus juba toimis ja sama root läheb jah mis 2.3.3-legi, seega tehtud ja täitsa toimib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
synt3r
HV kasutaja
synt3r

liitunud: 10.04.2007




sõnum 11.06.2011 09:56:39 vasta tsitaadiga

Ca nädal aega tagasi sai endale kah selline isend soetatud. Esimene android telefon, selle olen ka võhik. Kui äkki keegi oskab öelda mis moodi ma saan default appe kustutada, mida ma nagunii ei kasuta (nt Talk)

Google annab otsingu peale erinevaid vastuseid, kuid ei tahaks katsetama hakata milline töötab. Tahaks kindla peale ikka minna.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 10:44:34 vasta tsitaadiga

Kas telefon ise ei uuendagi end automaatselt, kui ma olen internetiga ühendatud. Hetkel peal 2.2.1 ning olen kogu telefoni läbi kolanud, kuid sellist võimalust kusaltki ei leia, et automaatselt saaks uuendada sinna 2.3.x jne.

Ning kui kellelgi on mõni CFW peal, siis võiks muljetada, et kuidas on?
Käib pinda nimelt see aku ikoon üleval paremas nurgas, et tahaks seda protsentidesse saada, kuid ainuke võimalus on vist mõni CFW peale lasta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 11:36:21 vasta tsitaadiga

kjaups, synt3r, ja kõik teised agarad uustulnukad Android maailma - lugege kõigepealt läbi teema, millesse postitate ja kindlasti lugege läbi ka Androidi üldteema:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698
... ja kui need läbi loetud, siis suunduge edasi siia:
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1164
... kõik küsimused peaks selle lugemismaterjali abiga vastused saama thumbs_up.gif

btw, kjaups, kui sa ei soovi oma telefoni telliseks muuta, siis parem ära cfw näpi icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 12:19:42 vasta tsitaadiga

DigeBeni, olen elu jooksul kõiki telefone erinevat moodi modinud millel midagi vähegi annab, et riske tean ja enne tegemist loen teiste kasutajate kommentaare, et mis kellelgi juhtunud selle konkreetse CFW ja kuidas õnnestunutel asi töötab.
Aga hea hoiatus siiski uutele, kes varem tegelenud pole ja seda loevad thumbs_up.gif

Pean kahetsusega teatama, et vana AHV nagu ma olen, siis tulin otse viimasele lehele icon_redface.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 12:42:46 vasta tsitaadiga

... ACE'le on praegu saada vaid üks custom rom:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087522
... samas teades VillaindROM'ide head taset, siis polegi seda nii vähe. Praegu seisab asi ClockWorkMod puudumise taga, kuid kui see valmis saab, siis ilmselt pole konkureerivad custom rom'id enam mägede taga. Väidetavalt olevat üks arendaja juba Cyanogenmod'i valmis kompileeritud ja ootabki vaid CWM valmimist, et saaks alustada avaliku testimisega. Samuti on avaldanud soovi Ace'le rom luua Darkyy, kes peaks Galaxy S omanikele väga tuttav tegelane olema ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 14:59:16 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama.

Panin endalegi peale otse 2.2.1-lt ja ilma rootimata.
Ainuke asi mis jamab on pakettiside ehk siis puudub. Nüüd peab uurima kuidas seda tööle saada.
Närvi ajas see, et kõik seadistused ja installitud programmid ja paigutus kustus thumbs_down.gif

[LISA] Paistab, et EMT ei toeta 2.3.4 icon_rolleyes.gif
Tegin käsitsi määramised *#*#4636#*#* ning tellisin ka automaatsed seaded, kuid sealt tuli sõnumiks, et mul puudub wap jne või telefonis puudub seadistamise võimalus.

Et tuleb mingi vanem radio versioon peale lasta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 15:22:08 vasta tsitaadiga

Ma tegin käsitsi uue APN-i - settings- wireless and networks- mobile networks- access point names ja sinna uue acesse poindi, nimeks panin EMT ja APN -ks internet.emt.ee. Töötab.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2011 15:55:26 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Ma tegin käsitsi uue APN-i - settings- wireless and networks- mobile networks- access point names ja sinna uue acesse poindi, nimeks panin EMT ja APN -ks internet.emt.ee. Töötab.

Deem... Ma ei hakanud seda isegi seadistama peale seda automaatsete seadistuste ebaõnnestumist.

Nüüd töötab kõik nagu kellavärk thumbs_up.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy ACE GT-S5830 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.