|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
25.05.2011 13:29:27
|
|
|
| Kas ACE'le ja GIO'le on 2.3 ametlikult väljas?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.05.2011 13:51:11
|
|
|
Draqula, Gio kohta ei tea, kuid Ace puhul mõnes euroopa nurgas väidetavalt juba Kies väljastab 2.3 aga kuna ma ise Kiest ei kasuta, siis ei oksa öelda, kas ka siinmail ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4j2rk
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2007
|
30.05.2011 13:40:23
|
|
|
Kas kellelgi veel on hakanud musta tagakaane äärtest plastmassi pealt kummikiht maha kooruma?
Mobitec väidab, et korpus ei ole garantii teema
Valge kaas ei meeldi ja on libe käes hoida; telefon napilt alles kuu kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
30.05.2011 14:02:26
|
|
|
4j2rk, ei ole miskit sellist täheldanud aga see on küll täiesti loll väide, isegi akul on garantii pikem, miks siis korpusel pole. Üks kuu on nagu liiga lühike aeg, et saaks garantiist ära öelda normaalse kulumise põhjendusel. Tee korralikud pildid ja anna asi tarbijakaitsele tegeleda
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4j2rk
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2007
|
30.05.2011 22:32:38
|
|
|
Teen veel ühe külaskäigu Mobitec-i, vaatan mis nad tarbijakaitse peale ütlevad
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ogre
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2008
|
31.05.2011 13:20:37
|
|
|
Soovitan sulle mõne kaitseümbrise ka osta
http://s.dealextreme.com/search/s5830
endal on samasugune nagu sealt kõige esimene (see must)... aga ise ei ostnud sealt. Olen tellinud dealextremist mitmeid kordi ning probleeme pole esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
31.05.2011 13:35:30
|
|
|
... ma tellisin endale mingi sellise link eks muljetan, kui kohale jõuab ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.06.2011 14:29:53
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Kohustuslik leping ei ole just väga soodne pakkumine  |
Kuna ma nagunii juba 11 aastat emt klient siis ei näe siin mingit lisakohustust enda jaoks. |
Mulle see neti pakett ei istu. Ise ostsin meie soodustusega - 60 € galaxy 2. 18 kuu kohustusega. Sest see pakett sobib ideaalselt
10a4k klient. Eluaegne juba
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.06.2011 17:49:05
|
|
|
Mulle ka ei sobiks mahu poolest pakett aga naisele-lapsele kärab küll
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
03.06.2011 16:20:15
|
|
|
| Terekest siis ka minu poolt! Ostsin 5 päeva tagasi sama telefoni. Kuna enne pole Androidi enda silmaga näinud ega käega katsunud, siis elupõlise Nokia-mehena olen telefonist vaimustuses. Telefon ei jookse kinni ega muid jamasid pole. Väike mure on aga appside salvestamise ja käima saamisega. Olen proovinud järgida õpetust sealt: http://androinica.com/2010/08/how-to-install-apps-to-the-sd-card-by-default-on-android-2-2-froyo/ Ei pea end päris soodaks, aga no tee mis tahad, ma ei saa sellega hakkama. Kas keegi oskab midagi õpetavat lisada? Tänud juba ette!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.06.2011 16:27:27
|
|
|
... üldiselt pole seda tarvis kasutada sest telefon paigaldab niigi by default kõik, mida võimalik, mälukaardile
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
03.06.2011 16:50:09
|
|
|
| Ainukese appsi ehk siis angry birdsi sain tänu sellele, et vend laenas enda sim-kaarti ja läbi android marketi kaudu läbi neti tõmbasin telefoni. Kui tahaks aga läbi arvuti, siis on täielik hämming majas. Ei saa kuidagi. Kies on olemas, selle kaudu saan vaid pilte ja videosid arvutisse panna. Appsid tõmbab küll kuskile alla, aga installida ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.06.2011 16:57:08
|
|
|
... mul on selline tunne, et sa peaks enne Androidi teemaga üldiselt tutvuma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698
... Androidi puhul käibki kõik üle võrgu ja paigaldatakse otse, ise midagi käsitsi instalima ei pea. Selleks, et saaksid app'e Marketist paigaldada, tuleb sul siduda gmaili konto telefoniga ja siis võid app'e installida üle mobiilse neti või wifi nii palju, kui kulub ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
03.06.2011 17:21:44
|
|
|
| No nii. Androidi teemaga peaksin tutvuma küll. Või nii käib siis see asi.. Tänud. Aga mille jaoks see minu lingitud teema siis hea on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.06.2011 17:31:47
|
|
|
... see on selleks, et app'e ei paigutatakse installi käigus mitte telefoni mällu vaid mälukaardile, ACE puhul on see aga nii juba algusest peale häälestatudki ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.06.2011 21:11:23
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... mul on selline tunne, et sa peaks enne Androidi teemaga üldiselt tutvuma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698
... Androidi puhul käibki kõik üle võrgu ja paigaldatakse otse, ise midagi käsitsi instalima ei pea. Selleks, et saaksid app'e Marketist paigaldada, tuleb sul siduda gmaili konto telefoniga ja siis võid app'e installida üle mobiilse neti või wifi nii palju, kui kulub ... |
no kui ei taha mobiilset netti kasutada, siis saab alati ka .apk faili arvutisse mujalt tõmmata, visata see mälukaardile ja siis ära installida
enda ex s5830-ga nüüd igatahes nii teen, sest ei viitsi naise moblasse enda simi iga kord toppida. Läbi arvuti saab kiiremini
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.06.2011 21:25:01
|
|
|
jeesus188, möh ? Mille jaoks sim'i tarvis, üle wifi saab ka täitsa ilma sim-kaardita Marketist app'e tirida
_________________

viimati muutis DigeBeni 03.06.2011 21:32:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
03.06.2011 21:31:10
|
|
|
Oskab keegi soovitada miskit appi, et screen unlockiks ei peaks mitte sõrmega vasakult paremale vedama vaid ülalt alla nagu HTC'l?
Otsin ja otsin aga ei leia ..
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.06.2011 21:53:50
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
jeesus188, möh ? Mille jaoks sim'i tarvis, üle wifi saab ka täitsa ilma sim-kaardita Marketist app'e tirida  |
alati pole wifit käepärast
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.06.2011 23:18:44
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
Oskab keegi soovitada miskit appi, et screen unlockiks ei peaks mitte sõrmega vasakult paremale vedama vaid ülalt alla nagu HTC'l?
Otsin ja otsin aga ei leia .. |
Widgetlocker - tasuline.
Tasuta sarnast rakendust ei tea.
Teine võimalus on lukustamine üldse ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
04.06.2011 00:55:46
|
|
|
| Katsetamise isu on jube, aga täiesti nagu hiina keel veel. Käin vaikselt androidi teemasid läbi. Kas on mingi eriti pädev inglisekeelne foorum ka kuskil, mida võiks uurima hakata, et natuke teadmisi koguda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
05.06.2011 01:01:49
|
|
|
| Mul on rootimiskindel Samsung Galaxy Ace, tänase päeva jooksul umbes 7h jooksul veendusin.. 5 varianti rootimiseks proovind, mitte ükski ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.06.2011 01:26:34
|
|
|
| ktoomla kirjutas: |
| Mul on rootimiskindel Samsung Galaxy Ace, tänase päeva jooksul umbes 7h jooksul veendusin.. 5 varianti rootimiseks proovind, mitte ükski ei tööta. |
soovitan suvalise micro sd kaardi võtta, mis on tyhi ja garanteerin et töötab. enda sd kaart millel tavaar sees ei teinud halligi.
ei näidanud faili. kui ei usu, siis too mulle, teen 10 sek ära
muideks mis versiooni yritad teha ?
ma räägin 2.3-st
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
05.06.2011 23:18:20
|
|
|
| Root tehtud, hurraa!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.06.2011 11:45:27
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ma tellisin endale mingi sellise link eks muljetan, kui kohale jõuab ... |
... saabus siis lõpuks kohale ja ütleks, et vastab igati ootustele ja julgen kõhkluseta soovitada
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
07.06.2011 16:44:55
|
|
|
| Kas see telefoni kasutamist kuidagi ei sega? Või välimust kehvemaks muuda? Kui ei, tellin endalegi. Olen mingit ümbrist otsinud sellele, siiani tulutult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.06.2011 17:05:57
|
|
|
... mõju välimusele on üsna personaalse maitse asi, mind ei häiri absoluutselt. Natuke jässakamaks muudab, kuid see-eest püsib paremini/mugavamalt käes. Küljenuppe tuleb natuke kõvemini vajutada, mis mulle kah pigem meeldib sest päris tihti juhtus muidu neid nuppe kogemata vajutama, nüüd pole see enam probleem ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
07.06.2011 17:11:30
|
|
|
| Mul telefon 8. päev ja siiamaani võtan taskust või pimedas toas valepidi kätte. Pean ka seda kaitseümbrist katsetama, hind ei ole ka kirves.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
07.06.2011 17:43:33
|
|
|
... tegin ühe kiire klõpsu kah:
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
07.06.2011 19:15:10
|
|
|
| Oleks võind siin kohe siis grupi tellimuse teha. Oleks ka huvitatud olnud.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
07.06.2011 21:02:14
|
|
|
kui keegi tellima hakkab siis andke märku, ma ka tahaks naisele seda saada
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fiffe
HV vaatleja
liitunud: 19.03.2011
|
08.06.2011 00:39:11
|
|
|
Kas keegi teab kust saab selle telefonile ekraani kaitsekilesid eestist ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.06.2011 00:41:12
|
|
|
| fiffe kirjutas: |
Kas keegi teab kust saab selle telefonile ekraani kaitsekilesid eestist ?  |
kasutaja [VaHuR] abiks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
08.06.2011 09:23:38
|
|
|
peres selline telefon nüüd, hakkan teemat jälgima
vaja kilet ja ümbrist ---> PS
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
08.06.2011 15:06:03
|
|
|
| EMT's olid kiled müügil - 2 tk ~5 eur'i.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ktoomla
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2011
|
09.06.2011 00:43:47
|
|
|
| Tellitud see kest Samsungile, peaks reedel kätte saama. UK-st tuleb suht kiiresti kaup.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
09.06.2011 15:31:38
|
|
|
| Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
10.06.2011 08:14:18
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama. |
Ajasin oma "Ässale" peale selle. Telefon tundub küll ärksam olevat. Eks ole näha, mis head/vead välja kujunevad kasutamise käigus.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
10.06.2011 09:55:12
|
|
|
| Endal läks ka see öösel peale ja hetkel nagu muud ei jäägi silma kui et see ärkamise asi on minu silmis natuke kiirem kui 2.3.3-l. Kas keegi kuskilt selle rootimise kohta ka midagi on näinud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.06.2011 11:26:58
|
|
|
... root jaoks peaks toimima sama moodus, nagu 2.3.3 puhul, piilu XDA foorumisse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
10.06.2011 11:46:44
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... root jaoks peaks toimima sama moodus, nagu 2.3.3 puhul, piilu XDA foorumisse ... |
Tänud, tegelikult googeldus juba toimis ja sama root läheb jah mis 2.3.3-legi, seega tehtud ja täitsa toimib.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
synt3r
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2007
|
11.06.2011 09:56:39
|
|
|
Ca nädal aega tagasi sai endale kah selline isend soetatud. Esimene android telefon, selle olen ka võhik. Kui äkki keegi oskab öelda mis moodi ma saan default appe kustutada, mida ma nagunii ei kasuta (nt Talk)
Google annab otsingu peale erinevaid vastuseid, kuid ei tahaks katsetama hakata milline töötab. Tahaks kindla peale ikka minna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.06.2011 10:44:34
|
|
|
Kas telefon ise ei uuendagi end automaatselt, kui ma olen internetiga ühendatud. Hetkel peal 2.2.1 ning olen kogu telefoni läbi kolanud, kuid sellist võimalust kusaltki ei leia, et automaatselt saaks uuendada sinna 2.3.x jne.
Ning kui kellelgi on mõni CFW peal, siis võiks muljetada, et kuidas on?
Käib pinda nimelt see aku ikoon üleval paremas nurgas, et tahaks seda protsentidesse saada, kuid ainuke võimalus on vist mõni CFW peale lasta.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.06.2011 12:19:42
|
|
|
DigeBeni, olen elu jooksul kõiki telefone erinevat moodi modinud millel midagi vähegi annab, et riske tean ja enne tegemist loen teiste kasutajate kommentaare, et mis kellelgi juhtunud selle konkreetse CFW ja kuidas õnnestunutel asi töötab.
Aga hea hoiatus siiski uutele, kes varem tegelenud pole ja seda loevad
Pean kahetsusega teatama, et vana AHV nagu ma olen, siis tulin otse viimasele lehele
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
11.06.2011 12:42:46
|
|
|
... ACE'le on praegu saada vaid üks custom rom:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1087522
... samas teades VillaindROM'ide head taset, siis polegi seda nii vähe. Praegu seisab asi ClockWorkMod puudumise taga, kuid kui see valmis saab, siis ilmselt pole konkureerivad custom rom'id enam mägede taga. Väidetavalt olevat üks arendaja juba Cyanogenmod'i valmis kompileeritud ja ootabki vaid CWM valmimist, et saaks alustada avaliku testimisega. Samuti on avaldanud soovi Ace'le rom luua Darkyy, kes peaks Galaxy S omanikele väga tuttav tegelane olema ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.06.2011 14:59:16
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Uus firmaware väljas , android 2.3.4. Pidavat olema kiirem, kaamera kõvasti parem ja browser pidi flashi oskama. |
Panin endalegi peale otse 2.2.1-lt ja ilma rootimata.
Ainuke asi mis jamab on pakettiside ehk siis puudub. Nüüd peab uurima kuidas seda tööle saada.
Närvi ajas see, et kõik seadistused ja installitud programmid ja paigutus kustus
[LISA] Paistab, et EMT ei toeta 2.3.4
Tegin käsitsi määramised *#*#4636#*#* ning tellisin ka automaatsed seaded, kuid sealt tuli sõnumiks, et mul puudub wap jne või telefonis puudub seadistamise võimalus.
Et tuleb mingi vanem radio versioon peale lasta.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.06.2011 15:22:08
|
|
|
| Ma tegin käsitsi uue APN-i - settings- wireless and networks- mobile networks- access point names ja sinna uue acesse poindi, nimeks panin EMT ja APN -ks internet.emt.ee. Töötab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.06.2011 15:55:26
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Ma tegin käsitsi uue APN-i - settings- wireless and networks- mobile networks- access point names ja sinna uue acesse poindi, nimeks panin EMT ja APN -ks internet.emt.ee. Töötab. |
Deem... Ma ei hakanud seda isegi seadistama peale seda automaatsete seadistuste ebaõnnestumist.
Nüüd töötab kõik nagu kellavärk
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|