mis mõte neil limiitidel on? adminid ei saa korralikult cämpida muidu? ei tea küll, et endal mingi vastaste CGde või snaiprite pärast mängimata oleks jäänud.
mis mõte neil limiitidel on? adminid ei saa korralikult cämpida muidu? ei tea küll, et endal mingi vastaste CGde või snaiprite pärast mängimata oleks jäänud.
Viskab ikka kopa ette küll kui 16 meeskonna kaaslasest pooled on sniperid. Põhimõtteliselt tähendab roundi kaotust.
Isla ründes on lahe mängida jah kui 5 venda snaibib spawnis ja 6 venda esimesel mäel ja ise üritan rünnata paari kaaslasega, siis tulemus on jah suhteliselt positiivne.
2 km eemal võsas kükitav snipa man on lihtsalt nii mõttetu tegelane. Kui üritad natukenegi mängida klassiga ehk siis oled recon, kasutades neid sensor munandeid ja peale liikudes, siis saad 4 korda rohkem kille ja kõvast põnevam on mängida kui need kes arvavad, et 12x scope, mortar ja mingi spotting scope on edu võti Edit
Praegu vaatasin, et minul on keskmiselt snaipri peale kulunud 14-15 tundi et saada platinum, tahaks näha mõne võsasnaipri tundide arvu mis kulub platinumi saamiseks
Hardcores pole spotting scopest ja sensorist väga suurt tolku (viimane lihtsalt piiksub, kui tõesti keegi lähedal ja aeg sidearm välja võtta).
kui tood mapi ette siis peaks vähemalt korraks ka asukoht näha olema (mingid patchid tagasi vähemalt oli-pole viimasel ajal hc snaiprit proovinud).. samamoodi manuaalse spottimisega.. spotid hc-s tanki, mängijatele otse näha ei ole aga kaarti ette tuues kaardi peal punane ikoon on
heretic666 kirjutas:
Ja siis kirutakse et snipa on lihtne olla. Väga paljudes servudes üritad olla wookieman, aga autokill kohemaid
hc-s jah.. Normalis on recon suht harva piiratud.. õpi ümber
Peale reconit on veel kolm klassi mida selles mängus võib kasutada ja millega suudetakse üldjuhul meeskonnale rohkem kasu tuua
Hästi mängivaid reconeid näeb ikka suhteliselt vähe selles mängus, õigemini reconeid kes mängivad reconit mitte snaiprit
ise ennast ramboks ei arva. Ma lihtsalt püüan igast väest täita mängu eesmärke. Ehk kui 80% tiimist kükitab mäeotsas, siis olen mina see loll kes üksi eesmärgini jookseb ja surma saab.
Tavaliselt olen tabeli eesotsas skooris, aga ALATI olen tabeli eesotsas surmade arvus _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
snaipri autocoundi vastu korjatakse ju oma vana kit üles. Peale spawni autokill, snaiprile. Kohe peale uut spawni lähed oma vanasse spawni kohta ja korjad oma autokill snaipri kiti üles ju???
snaipri autocoundi vastu korjatakse ju oma vana kit üles. Peale spawni autokill, snaiprile. Kohe peale uut spawni lähed oma vanasse spawni kohta ja korjad oma autokill snaipri kiti üles ju???
Sellised need snaiprid on: peaasi, et saaks põõsas ennast peita, olenemata kas tegu on reeglite vastase käitumisega või mitte
tra kuradi CODi ahvid kaduge kohe tagasi oma mindless spämmi tegema, raskelt kopp ees, et mingid aknalakkujad rollivad snaipreid kui spawni reibitakse black-hawki ja bradleyga. üksi jookse nagu lollakas AT ga ringi samal ajal kui snaiprid sünnivad, lasevad kellelegi keresse, surevad and repeat. ptsi mingi kuradi IQ test võiks olla. jälle KD ratio kisuti nii persse tänu lühikese bussi nokkadele. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
noh too keiss oli, et me olime defenderid, ja meie "spawni" reibiti kuna keegi ei suvatsenud rerollida engit, et saada tank/kopter maha. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
not any more _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Ma ei saa aru mis siin haledat on? On näha et oled palju repairinud ja teisi elustanud ja medipacke jaganud, mis nagu peakski selles teamworkile orienteeritud mängus põhieesmärgiks olema?
E// Alles eile sain asja käppa. Ma olin see AHV, kellest siin teemas pidevalt kirutakse (põõsas kükitav snaiper). Eile sain aru, et 4x scope ja taktikaline motion mine'de kasutamine on hoopis tulusam.
Ma ei saa aru mis siin haledat on? On näha et oled palju repairinud ja teisi elustanud ja medipacke jaganud, mis nagu peakski selles teamworkile orienteeritud mängus põhieesmärgiks olema?
njaa..KDR lihtsalt kõvasti kehvem kui BF2's omal ajal
Peale reconit on veel kolm klassi mida selles mängus võib kasutada ja millega suudetakse üldjuhul meeskonnale rohkem kasu tuua
Hästi mängivaid reconeid näeb ikka suhteliselt vähe selles mängus, õigemini reconeid kes mängivad reconit mitte snaiprit
Kui sa mulle seda tahtsid öelda siis infoks, et ca 13miljonist xp-st mul on reconi punkte ainult kuskil 500k. Ja enne kui reconi platinume hakkasin (sest muud relvad said otsa) tegema oli reconi all ainult kuskil 180k st. sigaharva mängisin reconit.. :p
Peale reconit on veel kolm klassi mida selles mängus võib kasutada ja millega suudetakse üldjuhul meeskonnale rohkem kasu tuua
Hästi mängivaid reconeid näeb ikka suhteliselt vähe selles mängus, õigemini reconeid kes mängivad reconit mitte snaiprit
Kui sa mulle seda tahtsid öelda siis infoks, et ca 13miljonist xp-st mul on reconi punkte ainult kuskil 500k. Ja enne kui reconi platinume hakkasin (sest muud relvad said otsa) tegema oli reconi all ainult kuskil 180k st. sigaharva mängisin reconit.. :p
Ei mina mäleta kellele, pigem selline üldine teema üldse põõsapoistele, et võib ka teisi klasse proovida, mitte vinguda selle kohta, et on piiratud klassid ja ei saa 12x-ga kaks baasi kaugemalt võsast fr-i kasvatada Kuigi mängus sees vaadates, siis neil poistel ei ole nagu erilistest killidest juttugi
normalis on snaiprid poogen, CG vennad kah üldjuhul. Enim häirivad ikka meedikute hordid kes oma surmtäpsete LMG dega sind kilomeetri kauguselt maha nopivad. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
ARRRR _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Sellist asja näevad minu silmad küll esimest korda.
Spoiler
kle olen ka näinud.. mingi normali server oli ka "nur Deutschland" ja sisse minnes sai kohe jalaga samasuguse teatega..
eltso kirjutas:
aht0 kirjutas:
eltso kirjutas:
Peale reconit on veel kolm klassi mida selles mängus võib kasutada ja millega suudetakse üldjuhul meeskonnale rohkem kasu tuua
Hästi mängivaid reconeid näeb ikka suhteliselt vähe selles mängus, õigemini reconeid kes mängivad reconit mitte snaiprit
Kui sa mulle seda tahtsid öelda siis infoks, et ca 13miljonist xp-st mul on reconi punkte ainult kuskil 500k. Ja enne kui reconi platinume hakkasin (sest muud relvad said otsa) tegema oli reconi all ainult kuskil 180k st. sigaharva mängisin reconit.. :p
Ei mina mäleta kellele, pigem selline üldine teema üldse põõsapoistele, et võib ka teisi klasse proovida, mitte vinguda selle kohta, et on piiratud klassid ja ei saa 12x-ga kaks baasi kaugemalt võsast fr-i kasvatada Kuigi mängus sees vaadates, siis neil poistel ei ole nagu erilistest killidest juttugi
4x acog ja suvaline bolt-action.. enamvähem sama efekt mis shotgun-slug aga palju lihtsam tänu zoomile..
No kui HC, siis kindlasti, kuigi jah, mina tegin enda sniiprid tavalises ja ka peamised killid olid kas lähedalt quickscope või siis noscope ja tapab muidugi sama hästi kui slug, ainult quickswap ei toimi aga no see läheb juba reconi mängimise alla kui sa ringi jooksed ja midagi kasulikku teed, mina räägin ikka veel nendest tegelastest kes keskmiselt 2 meetrit 20 minuti jooksul liiguvad
kõik screenid on normalist, mängin eranditult normalit v.a kui on nii kehv aeg et lähemal kui UK sobivaid servereid pole. K.a recon..kui püss kohe maha ei võta, siis lõpetan m1911 püstoliga..enamasti ei kasuta isegi sensoreid v.a kui kuulen ise piikse ja vastase recon passib kuskil ligidal
ise olen vahel kasutanud bolt actioni ja selle täpi sihiku kooslust on ka päris hea mid range combatil...sest ma ikka sajaga imen snaiperrelvaga valpas.
Korra sain hea spree peale kui hilltop baasi rünnates maandusin kuskile puu otsa ja sain noobe killides kuskil 10 killi suht väikese ajaga M95 SA relvaga- ajasin just seda 8 killi pini taga:)
ma olen leidnud enda jaoks vägahea koosluse Engineerilt
Uzi - 1911/Tracer - At4 - Primary Extra Ammo/Explosive Extra Ammo - Magnum Ammo/Explosive Damage
kombineerin vastavalt vajadusele. Kui palju vastaseid tankides/sõidukites, siis läheb tracer ja lisaraketid koos plahvatusjõu suurendamisega. Tracer ja AT4 kombo sellepärast, et tiimi engineerid saaks kah lasta neid. Muidu tavaliselt ikka uzi põhine setup, kus at4 aitab infantry vendi ka ahistada (eriti efektiivne igasugu Heavy MG kasutajate vastu). _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Webhallen 02 Ruch HC on server kus mind kohtab üsna tihti. Muidu möllan veel soome ja paaris vene serveris, nimesid ei mäleta. Lisa sõbralisti saab teinekord koos madistada. Nimi on Smurfar _________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.