Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Kergküps laptop a la macaivar :P märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 15:22:35 vasta tsitaadiga

AllanK20 mis asi see profi tööriist on ? Föön või ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2011 15:47:04 vasta tsitaadiga

Ta mõtleb hot air reflow stationit ilmselt, aga see ei anna eriti paremat tulemust kui ahi thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 16:40:31 vasta tsitaadiga

Ei, JBC kuumaõhujaam. + tavaline eelsoojendi.

Wifi vea puhul peaksin keskenduma mis osale?

_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2011 20:39:40 vasta tsitaadiga

põhjasild, kas siis targemad mjeehed ei tea seda?
usb veakorral lõunasild....
ja videovea korral video icon_lol.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2011 21:55:16 vasta tsitaadiga

Peab siis ämma DV6000 ka menüüsse panema icon_razz1.gif ehk kaob see tujudega wifi ja sisselülitumise probleem ära ning lan ei aja ka ruuterit segi peale kokkamist ehk enam icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 02:06:48 vasta tsitaadiga

irw, arvesta sellega,et kui ahjus küpsetad kõiki kive, siis ka teiste kivide töökiirus langeb märgatavalt niiet ahjus tegemine pole alati hea icon_cool.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2011 07:36:39 vasta tsitaadiga

ainstain: K6ik s6ltub kas teed 6igesti v6i valesti, mitte sellest kas kasutad Ahju Hot Air Reflowi v6i Kuumapuhuri Reflowi.
Ja kui sa veel teaksid kuipalju kasutavad tootjafirmad garantiiremontides Ahju Hot Air Reflowi...
--------
Ning kui r22kida k6ige v2iksematest kahjustustest, siis need esinevad hoopis Laser Reflowi korral.

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 02.03.2011 23:45:12 vasta tsitaadiga

Täna sai huvi pärast 3RROD veaga Xboxi küpsetatud, pildi võttis ette icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 14:00:10 vasta tsitaadiga

Nii, ahi soojas ja toimub prae maitsestmine icon_razz1.gif aga kuidas pärast need läbipaistvad kleepsud tagasi saab icon_rolleyes.gif need ei kleebi ju enam icon_confused.gif


Nii, sai siis minust ka kokk, maitse sai hea icon_cool.gif kleepsud panin lihtsalt peale tagasi, ehk püsivad icon_razz1.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2011 16:54:03 vasta tsitaadiga

mazdagti, neid pole vaja tagasi peale panna
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.03.2011 18:22:46 vasta tsitaadiga

mikk55: vaat - pole sugugi alati nii et "pole neid kilesid vaja" - kui kile kohal juhtub olema mõni korpuse voolujuhtiv osa, ning kui seda kattekilet pole, siis võib see skeem ka kohe "plaksti" lühises olla. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2011 04:24:51 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
mazdagti, neid pole vaja tagasi peale panna


Pole just kõige pädevam nõuandja.

Kiled on pandud eesmärgiga, mitte, et nad sinu kiuste sinna plate külge pannakse.

_________________
joodan ja mõõdan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 16.03.2011 17:12:41 vasta tsitaadiga

Märgin ka teema...

Just eile kadus ML s96s pilt eest ära. Kuu peale garantii lõppu. icon_confused.gif Aga tegin paar kõnet ja olid nõus vastu võtma ja testima asja. Rääkisid juttu teemal, et kui leiavad tootja vea, siis püüavad ehk tasuta korda teha... lootus pole suur, aga miks mitte proovida, kuna endal just ideaalseid vahendeid selleks pole. Kui küsivad raha, siis parem võtan proovin ise küpsetada. Eks järgmise nädala jooksul saan infi mis edasi...

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kivimugi
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2011




sõnum 31.03.2011 15:17:08 vasta tsitaadiga

tere
mul vana läpakas ml-ist ostetud gf go 7400 videokaardiga mis ei töötanud
kiiruga sain kuumapuhuriga videkiipi kuumutatud ja asi hakkas tööle . nüüd kuu aega hiljem hakkas desktop lainetama ja samuti mängud!
proovisin uuest kuumapuhuriga aga nüüd ei reageeri displei üldce enam!
kas on mõtet ahju panna või keerasin midagi täiesti tuksi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 31.03.2011 16:03:57 vasta tsitaadiga

kivimugi, kui oled kindel et gpu sama viga millest siin teemas juttu, ega siis muud teha pole, kui kas maha müüa, minema visata või ahju. Samas ma kontrolliks ennem igaks juhuks üle kas kokku said kõik juhtmed korralikult ühendatud ja ega neis mõnda kogemata katki ei teind. Osad võivad päris hellad olla.

Ahju kohta olen nii plaju aru saand et see ei pruugi alati toimida... ja isegi kui toimib, siis varem või hiljem lööb sama viga uuesti välja.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 15:23:22 vasta tsitaadiga

Vea uuesti tekke ei ole reeglina seotud ahjuga, lihtsalt ahi on lahendus mitte probleemi põhjus (nagu tahanteada vist ka maininud juba siin). Avastasin, et asjad jäävad palju paremini püsima, kui see neetud termonätsakas minema vista ja selle asemele sama paksusega alu või vasetükk panna. Kui veidikene paksem tükk panna, srurb ta ise vaikselt gpu-d nii, et lahti ei tule. 3hp-d mis kippusid nädalaga vea tagasi saama on peale seda kenasti püsima jäänud beer_yum.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 16:51:19 vasta tsitaadiga

Natuke paksema paned, siis jah, võimalik, et ei teki külmjoodet, aga samas võib tekkida lühis teiste kuulidega.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 17:00:22 vasta tsitaadiga

Kui mill-poolteist paksem panna ei tekki küll icon_razz.gif Esiteks ei lähe enam nii kuumaks (mingil dv2k-l oli temp üle 20c madalam peale vasetükki paigaldust). Ei õnnestunud rajakat isegi tekki peal kuumaks ajada enam, enne oli aint süles juba ca 10minutiga nii "soe", et sõna sülearvuti tundus farss icon_lol.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 20:44:50 vasta tsitaadiga

Rohkem vast aitas see, et asi ei l2he nii kuumaks. See surumisteema vast veidi teisejärguline.icon_smile.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual


viimati muutis Chaza! 04.04.2011 23:53:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 21:04:47 vasta tsitaadiga

Yeh, nõus, kerge surve - kindel kontakt jahutuse ja gpu vahel icon_cool.gif Lihtne nagu Harju loogiline öelda tavatses icon_lol.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.04.2011 22:26:13 vasta tsitaadiga

Kui keegi väga täpset paksust teada tahab, siis saab kasutada ka oma a 100 aastat icon_smile.gif vana võtet - õhukesed paberilehed laotakse üksteise järel virna, kuni see paberipakk enam paigast ei liigu ja on detali ja radiaatori vahel kinni.

Siis mõõdetakse see paberipaki paksus ära ja selle järgi otsitakse õige paksusega materjal. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2011 23:55:00 vasta tsitaadiga

Ma olen kasutanud vana patja, see terava noaga pooleks. Siis nihkkaliibriga paksus. thumbs_up.gif


Coppermod FTW

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2011 08:49:39 vasta tsitaadiga

Yeh, soovitaks ka kindlalt paksust mõõta ennem sele mod teostamist. On täiesti võimalik gpu kivi pooleks vajutada.
Btw, eile sai veel üks hp dv9k elule toodud. Antud mudelil polnud mod vaja tehagi, proble oli selles, et kõik väljalasked olid vildisarnase tolmuga blokitud ja 7600 oli selle peale lahti tulnud icon_cool.gif Nüüd tuleb see sigudik ainult veel uuesti kokku panna. Kellegei Dv9000en ekraanihinge üle on võiks teada anda, selle oli keegi suutnud pooleks väänata icon_sad.gif

_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 22.04.2011 00:41:32 vasta tsitaadiga

küsimus siis selline,et seisab üks vana ordi enduro läpakas kodus ja pilti ette ei võta.Kas peaks ka proovima seda ahju värki ?Targemate inimeste jutujärgi pidi olema emaplaat tuksis,et kas aitaks se ahi midagi?Kas on lootust pilti ette saada või ei ? beer_yum.gif icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 10:11:53 vasta tsitaadiga

Kas monitori taga ka pilti ette ei võta ? icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 22.04.2011 12:06:46 vasta tsitaadiga

ühtegi tulukest ei võta põlema ega midagi icon_cry.gif sellepärast küsingi et kas on mõtet proovida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hen-Ry
HV kasutaja
Hen-Ry

liitunud: 26.09.2006




sõnum 22.04.2011 12:34:39 vasta tsitaadiga

Siis ilmselt pole mõtet.
Muide, sellle järgi, et kas monitoriga tuleb pilt ette või mitte, ei saa küll otsustada. Üks läpakas mida küpsetasin, ei võtnud mingil moel pilti ette, kuid peale praadimist oli korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 22.04.2011 12:42:22 vasta tsitaadiga

nujh,vaatab kui viitsimist on siis ehk proovin ära ikkagi,kaotada pole midagi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 22.04.2011 14:02:56 vasta tsitaadiga

Paljuga siin gpu veaga s96s maha müüa õnnestuks?
Endal pole kahjuks aega ega korralike vahendeid paranduseks.

Muidugi kui keegi tartus tegeleb sellega mõistliku raha eest siis võib ka teada anda
Aga lõpuks läheb asi müügiks igal juhul, kuna endal juba uus ostetud ja kahe jaoks vajadust pole

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopalco
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2009




sõnum 10.05.2011 21:20:02 vasta tsitaadiga

Sai enda MSI NX8500GT ellu äratatud, seega soovitan ka Lauaarvutite videosid proovida:)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.05.2011 00:53:18 vasta tsitaadiga

Kopalco kirjutas:
Sai enda MSI NX8500GT ellu äratatud, seega soovitan ka Lauaarvutite videosid proovida:)

selle jaoks on eraldi teema videokaartide all icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 29.05.2011 20:26:55 vasta tsitaadiga

Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 01:16:04 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida?


ei tasu!!!
kui muud osad otsi ei anna , siis konded kindlasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 30.05.2011 01:48:48 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
ka-la kirjutas:
Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida?


ei tasu!!!
kui muud osad otsi ei anna , siis konded kindlasti.


Alternatiiv on parem?
Omaette küsimus on loomulikult milles üldse viga seisneb

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 14:04:16 vasta tsitaadiga

Seda jah, muidu väliselt mingit viga ei leia tal aga tööle panen lööb vendid tööle jms, aga kui rami välja võtan teen kolm piiksu, see kellelt ostsin ütles et ta vahest sai tööle aga ma pole sellele veel kordagi pilti ette saanud, samas RAM on OK psu ka aga teist protsessorit pole prooviks võtta ( too läheb muidu soojaks/kuumaks küll kui tööle panna)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 14:30:39 vasta tsitaadiga

sul kuskil lähedal mõnda HV kasutajat pole kes sulle prose laenaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 14:35:49 vasta tsitaadiga

Ei tea ausalt öelda icon_sad.gif aga see et ta soojaks läheb ei tähenda siis et korras? icon_smile.gif intel d102GGC2 plaat muidu see ATI Xpress chipsetiga, kuulsin kuskilt et neil pidi probleeme olema , et tõmbaks vb fooliumiga teised kohad kinni northbridgelt, passiivjahuti maha ja ahju, oli mu mõte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 14:37:00 vasta tsitaadiga

see et ta soojaks läheb ei tähenda, et korras on. vb sul on BIOS piixus hoopis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 14:42:48 vasta tsitaadiga

ka võimalus, aga siis selline küsimus et kas piiksuks kui rami pole ja teine veel: mul pmst on mingi vana abit plaat ka (stagnakas, aga bios kiip tundub sarnane PMC) et sealt ära võtta ja proovida? või noh, BIOS kiibi asja pole ma väga uurinud muidu enamvähem riistavarst tean üht-teist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 30.05.2011 15:12:44 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
ka võimalus, aga siis selline küsimus et kas piiksuks kui rami pole ja teine veel: mul pmst on mingi vana abit plaat ka (stagnakas, aga bios kiip tundub sarnane PMC) et sealt ära võtta ja proovida? või noh, BIOS kiibi asja pole ma väga uurinud muidu enamvähem riistavarst tean üht-teist.


BIOS pole emaplaatide vahel vahetatav (va kui tegu on täpselt sama enapladi mudeliga)

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 16:59:53 vasta tsitaadiga

Parandatav?

edit: siuke sümptom veel et, kui jahutit peale ei pane cpu-le läheb too kuumaks, kuigi siis ei tohiks plaat minu teada mingeid teatud asju sisse lülitada, üritan õhtul biosi recoveryda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 19:27:07 vasta tsitaadiga

vii see plaat inimese kätte kes ta ära kontrollib ja vajadusel korda teeb. selliste sümptomite puhul võib asi olla peaaegu igas komponendis, mis seal plaadil on. või muudes komponentides (prose nt).
cpu läheb kuumaks siis kui vool sees on, vahet pole kas loadi saab või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 19:35:45 vasta tsitaadiga

Mul oli selle abit-iga kui jahutit peal ei olnud, ei läinud prose tööle ja pilti ka ei tulnud, panin jahuti peale kõik tip-top
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 19:46:57 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Mul oli selle abit-iga kui jahutit peal ei olnud, ei läinud prose tööle ja pilti ka ei tulnud, panin jahuti peale kõik tip-top

kui vendi ühendad hakkab tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 20:32:05 vasta tsitaadiga

nojah intel läheb ilma vendita ka tuliseks korra proovisin et kas läheb, igatahes proovin varsti biosi asja ära

aga ma ei viitsi tegeleda sellega eriti et mingi venna juurde viia, sain ta niikunii pmst tasuta icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 30.05.2011 20:55:49 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
nojah intel läheb ilma vendita ka tuliseks korra proovisin et kas läheb, igatahes proovin varsti biosi asja ära

aga ma ei viitsi tegeleda sellega eriti et mingi venna juurde viia, sain ta niikunii pmst tasuta icon_smile.gif


Oleneb kus asud... vb leiad mõne AHVi kes pilgu peale viskaks. Mõned siin ikka peaks olema kes selliste asjadega hobi korras tegelevad.
Aga küpsetamise soovitan viimaseks jätta. See pigem siis kui ainus alternatiiv on prügimägi, siis pole kaotada enam midagi.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif


viimati muutis anti666 30.05.2011 20:57:47, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 30.05.2011 20:57:03 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif asun rakveres, biose asja peab ka homsele lükkama, muidu panin vist kunagi veel tähele et kui cd rom taha panna hakkab see tuluke vilkuma cd-romil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2011 22:26:48 vasta tsitaadiga

kasutaja virks on ka rakverest. küsi ehk aitab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minimx38
Kreisi kasutaja
Minimx38

liitunud: 08.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2011 17:44:44 vasta tsitaadiga

panin enda ibm t43 emaplaadi ahju, kuna oli ees stuck key 2c, kui enterit, x, c, v, b vajutad, jookseb kokku, tegin ära, aga plaadil ei olnud tugesi all ja läks vähe kõveraks, nüüd ei tööta usb ja paar anomaaliat veel, kas oleks mõttekas nii teha, et panen uuesti, aga seekord panen toed emaplaadile alla, et läheks sirgeks tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2011 18:13:09 vasta tsitaadiga

Ehk oli kuumust liiga palju?
Isegi kui ta sirgeks läheb, siis anomaaliaid see ei pruugi parandada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Kergküps laptop a la macaivar :P mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.