|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
17.02.2011 15:22:35
|
|
|
AllanK20 mis asi see profi tööriist on ? Föön või ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
17.02.2011 15:47:04
|
|
|
Ta mõtleb hot air reflow stationit ilmselt, aga see ei anna eriti paremat tulemust kui ahi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
17.02.2011 16:40:31
|
|
|
Ei, JBC kuumaõhujaam. + tavaline eelsoojendi.
Wifi vea puhul peaksin keskenduma mis osale?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
17.02.2011 20:39:40
|
|
|
põhjasild, kas siis targemad mjeehed ei tea seda?
usb veakorral lõunasild....
ja videovea korral video
_________________ Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
27.02.2011 21:55:16
|
|
|
Peab siis ämma DV6000 ka menüüsse panema ehk kaob see tujudega wifi ja sisselülitumise probleem ära ning lan ei aja ka ruuterit segi peale kokkamist ehk enam
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
28.02.2011 02:06:48
|
|
|
irw, arvesta sellega,et kui ahjus küpsetad kõiki kive, siis ka teiste kivide töökiirus langeb märgatavalt niiet ahjus tegemine pole alati hea
_________________ Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub! |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.02.2011 07:36:39
|
|
|
ainstain: K6ik s6ltub kas teed 6igesti v6i valesti, mitte sellest kas kasutad Ahju Hot Air Reflowi v6i Kuumapuhuri Reflowi.
Ja kui sa veel teaksid kuipalju kasutavad tootjafirmad garantiiremontides Ahju Hot Air Reflowi...
--------
Ning kui r22kida k6ige v2iksematest kahjustustest, siis need esinevad hoopis Laser Reflowi korral.
Postitatud mobile device
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
02.03.2011 23:45:12
|
|
|
Täna sai huvi pärast 3RROD veaga Xboxi küpsetatud, pildi võttis ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
15.03.2011 14:00:10
|
|
|
Nii, ahi soojas ja toimub prae maitsestmine aga kuidas pärast need läbipaistvad kleepsud tagasi saab need ei kleebi ju enam
Nii, sai siis minust ka kokk, maitse sai hea kleepsud panin lihtsalt peale tagasi, ehk püsivad
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
15.03.2011 16:54:03
|
|
|
mazdagti, neid pole vaja tagasi peale panna
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
15.03.2011 18:22:46
|
|
|
mikk55: vaat - pole sugugi alati nii et "pole neid kilesid vaja" - kui kile kohal juhtub olema mõni korpuse voolujuhtiv osa, ning kui seda kattekilet pole, siis võib see skeem ka kohe "plaksti" lühises olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
16.03.2011 04:24:51
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| mazdagti, neid pole vaja tagasi peale panna |
Pole just kõige pädevam nõuandja.
Kiled on pandud eesmärgiga, mitte, et nad sinu kiuste sinna plate külge pannakse.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
16.03.2011 17:12:41
|
|
|
Märgin ka teema...
Just eile kadus ML s96s pilt eest ära. Kuu peale garantii lõppu. Aga tegin paar kõnet ja olid nõus vastu võtma ja testima asja. Rääkisid juttu teemal, et kui leiavad tootja vea, siis püüavad ehk tasuta korda teha... lootus pole suur, aga miks mitte proovida, kuna endal just ideaalseid vahendeid selleks pole. Kui küsivad raha, siis parem võtan proovin ise küpsetada. Eks järgmise nädala jooksul saan infi mis edasi...
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
kivimugi
HV vaatleja
liitunud: 29.03.2011
|
31.03.2011 15:17:08
|
|
|
tere
mul vana läpakas ml-ist ostetud gf go 7400 videokaardiga mis ei töötanud
kiiruga sain kuumapuhuriga videkiipi kuumutatud ja asi hakkas tööle . nüüd kuu aega hiljem hakkas desktop lainetama ja samuti mängud!
proovisin uuest kuumapuhuriga aga nüüd ei reageeri displei üldce enam!
kas on mõtet ahju panna või keerasin midagi täiesti tuksi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
31.03.2011 16:03:57
|
|
|
kivimugi, kui oled kindel et gpu sama viga millest siin teemas juttu, ega siis muud teha pole, kui kas maha müüa, minema visata või ahju. Samas ma kontrolliks ennem igaks juhuks üle kas kokku said kõik juhtmed korralikult ühendatud ja ega neis mõnda kogemata katki ei teind. Osad võivad päris hellad olla.
Ahju kohta olen nii plaju aru saand et see ei pruugi alati toimida... ja isegi kui toimib, siis varem või hiljem lööb sama viga uuesti välja.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
04.04.2011 15:23:22
|
|
|
Vea uuesti tekke ei ole reeglina seotud ahjuga, lihtsalt ahi on lahendus mitte probleemi põhjus (nagu tahanteada vist ka maininud juba siin). Avastasin, et asjad jäävad palju paremini püsima, kui see neetud termonätsakas minema vista ja selle asemele sama paksusega alu või vasetükk panna. Kui veidikene paksem tükk panna, srurb ta ise vaikselt gpu-d nii, et lahti ei tule. 3hp-d mis kippusid nädalaga vea tagasi saama on peale seda kenasti püsima jäänud
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.04.2011 16:51:19
|
|
|
Natuke paksema paned, siis jah, võimalik, et ei teki külmjoodet, aga samas võib tekkida lühis teiste kuulidega.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
04.04.2011 17:00:22
|
|
|
Kui mill-poolteist paksem panna ei tekki küll Esiteks ei lähe enam nii kuumaks (mingil dv2k-l oli temp üle 20c madalam peale vasetükki paigaldust). Ei õnnestunud rajakat isegi tekki peal kuumaks ajada enam, enne oli aint süles juba ca 10minutiga nii "soe", et sõna sülearvuti tundus farss
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
04.04.2011 20:44:50
|
|
|
Rohkem vast aitas see, et asi ei l2he nii kuumaks. See surumisteema vast veidi teisejärguline.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
viimati muutis Chaza! 04.04.2011 23:53:33, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
04.04.2011 21:04:47
|
|
|
Yeh, nõus, kerge surve - kindel kontakt jahutuse ja gpu vahel Lihtne nagu Harju loogiline öelda tavatses
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
04.04.2011 22:26:13
|
|
|
Kui keegi väga täpset paksust teada tahab, siis saab kasutada ka oma a 100 aastat vana võtet - õhukesed paberilehed laotakse üksteise järel virna, kuni see paberipakk enam paigast ei liigu ja on detali ja radiaatori vahel kinni.
Siis mõõdetakse see paberipaki paksus ära ja selle järgi otsitakse õige paksusega materjal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
04.04.2011 23:55:00
|
|
|
Ma olen kasutanud vana patja, see terava noaga pooleks. Siis nihkkaliibriga paksus.
Coppermod FTW
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
05.04.2011 08:49:39
|
|
|
Yeh, soovitaks ka kindlalt paksust mõõta ennem sele mod teostamist. On täiesti võimalik gpu kivi pooleks vajutada.
Btw, eile sai veel üks hp dv9k elule toodud. Antud mudelil polnud mod vaja tehagi, proble oli selles, et kõik väljalasked olid vildisarnase tolmuga blokitud ja 7600 oli selle peale lahti tulnud Nüüd tuleb see sigudik ainult veel uuesti kokku panna. Kellegei Dv9000en ekraanihinge üle on võiks teada anda, selle oli keegi suutnud pooleks väänata
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
22.04.2011 00:41:32
|
|
|
küsimus siis selline,et seisab üks vana ordi enduro läpakas kodus ja pilti ette ei võta.Kas peaks ka proovima seda ahju värki ?Targemate inimeste jutujärgi pidi olema emaplaat tuksis,et kas aitaks se ahi midagi?Kas on lootust pilti ette saada või ei ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
22.04.2011 10:11:53
|
|
|
Kas monitori taga ka pilti ette ei võta ?
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
22.04.2011 12:06:46
|
|
|
ühtegi tulukest ei võta põlema ega midagi sellepärast küsingi et kas on mõtet proovida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hen-Ry
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006
|
22.04.2011 12:34:39
|
|
|
Siis ilmselt pole mõtet.
Muide, sellle järgi, et kas monitoriga tuleb pilt ette või mitte, ei saa küll otsustada. Üks läpakas mida küpsetasin, ei võtnud mingil moel pilti ette, kuid peale praadimist oli korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
|
22.04.2011 12:42:22
|
|
|
nujh,vaatab kui viitsimist on siis ehk proovin ära ikkagi,kaotada pole midagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
22.04.2011 14:02:56
|
|
|
Paljuga siin gpu veaga s96s maha müüa õnnestuks?
Endal pole kahjuks aega ega korralike vahendeid paranduseks.
Muidugi kui keegi tartus tegeleb sellega mõistliku raha eest siis võib ka teada anda
Aga lõpuks läheb asi müügiks igal juhul, kuna endal juba uus ostetud ja kahe jaoks vajadust pole
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopalco
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2009
|
10.05.2011 21:20:02
|
|
|
| Sai enda MSI NX8500GT ellu äratatud, seega soovitan ka Lauaarvutite videosid proovida:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
11.05.2011 00:53:18
|
|
|
| Kopalco kirjutas: |
| Sai enda MSI NX8500GT ellu äratatud, seega soovitan ka Lauaarvutite videosid proovida:) |
selle jaoks on eraldi teema videokaartide all
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
29.05.2011 20:26:55
|
|
|
| Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 01:16:04
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida? |
ei tasu!!!
kui muud osad otsi ei anna , siis konded kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
30.05.2011 01:48:48
|
|
|
| Villemk2 kirjutas: |
| ka-la kirjutas: |
| Mul mingi Intel Desktop Board, ka pilti ette ei võta fanid panevad täie võimsusega, tasub ehk proovida? |
ei tasu!!!
kui muud osad otsi ei anna , siis konded kindlasti. |
Alternatiiv on parem?
Omaette küsimus on loomulikult milles üldse viga seisneb
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 14:04:16
|
|
|
| Seda jah, muidu väliselt mingit viga ei leia tal aga tööle panen lööb vendid tööle jms, aga kui rami välja võtan teen kolm piiksu, see kellelt ostsin ütles et ta vahest sai tööle aga ma pole sellele veel kordagi pilti ette saanud, samas RAM on OK psu ka aga teist protsessorit pole prooviks võtta ( too läheb muidu soojaks/kuumaks küll kui tööle panna)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 14:30:39
|
|
|
| sul kuskil lähedal mõnda HV kasutajat pole kes sulle prose laenaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 14:35:49
|
|
|
Ei tea ausalt öelda aga see et ta soojaks läheb ei tähenda siis et korras? intel d102GGC2 plaat muidu see ATI Xpress chipsetiga, kuulsin kuskilt et neil pidi probleeme olema , et tõmbaks vb fooliumiga teised kohad kinni northbridgelt, passiivjahuti maha ja ahju, oli mu mõte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 14:37:00
|
|
|
| see et ta soojaks läheb ei tähenda, et korras on. vb sul on BIOS piixus hoopis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 14:42:48
|
|
|
| ka võimalus, aga siis selline küsimus et kas piiksuks kui rami pole ja teine veel: mul pmst on mingi vana abit plaat ka (stagnakas, aga bios kiip tundub sarnane PMC) et sealt ära võtta ja proovida? või noh, BIOS kiibi asja pole ma väga uurinud muidu enamvähem riistavarst tean üht-teist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
30.05.2011 15:12:44
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| ka võimalus, aga siis selline küsimus et kas piiksuks kui rami pole ja teine veel: mul pmst on mingi vana abit plaat ka (stagnakas, aga bios kiip tundub sarnane PMC) et sealt ära võtta ja proovida? või noh, BIOS kiibi asja pole ma väga uurinud muidu enamvähem riistavarst tean üht-teist. |
BIOS pole emaplaatide vahel vahetatav (va kui tegu on täpselt sama enapladi mudeliga)
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 16:59:53
|
|
|
Parandatav?
edit: siuke sümptom veel et, kui jahutit peale ei pane cpu-le läheb too kuumaks, kuigi siis ei tohiks plaat minu teada mingeid teatud asju sisse lülitada, üritan õhtul biosi recoveryda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 19:27:07
|
|
|
vii see plaat inimese kätte kes ta ära kontrollib ja vajadusel korda teeb. selliste sümptomite puhul võib asi olla peaaegu igas komponendis, mis seal plaadil on. või muudes komponentides (prose nt).
cpu läheb kuumaks siis kui vool sees on, vahet pole kas loadi saab või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 19:35:45
|
|
|
| Mul oli selle abit-iga kui jahutit peal ei olnud, ei läinud prose tööle ja pilti ka ei tulnud, panin jahuti peale kõik tip-top
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 19:46:57
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| Mul oli selle abit-iga kui jahutit peal ei olnud, ei läinud prose tööle ja pilti ka ei tulnud, panin jahuti peale kõik tip-top |
kui vendi ühendad hakkab tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 20:32:05
|
|
|
nojah intel läheb ilma vendita ka tuliseks korra proovisin et kas läheb, igatahes proovin varsti biosi asja ära
aga ma ei viitsi tegeleda sellega eriti et mingi venna juurde viia, sain ta niikunii pmst tasuta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
30.05.2011 20:55:49
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
nojah intel läheb ilma vendita ka tuliseks korra proovisin et kas läheb, igatahes proovin varsti biosi asja ära
aga ma ei viitsi tegeleda sellega eriti et mingi venna juurde viia, sain ta niikunii pmst tasuta  |
Oleneb kus asud... vb leiad mõne AHVi kes pilgu peale viskaks. Mõned siin ikka peaks olema kes selliste asjadega hobi korras tegelevad.
Aga küpsetamise soovitan viimaseks jätta. See pigem siis kui ainus alternatiiv on prügimägi, siis pole kaotada enam midagi.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele 
viimati muutis anti666 30.05.2011 20:57:47, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
30.05.2011 20:57:03
|
|
|
asun rakveres, biose asja peab ka homsele lükkama, muidu panin vist kunagi veel tähele et kui cd rom taha panna hakkab see tuluke vilkuma cd-romil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
30.05.2011 22:26:48
|
|
|
kasutaja virks on ka rakverest. küsi ehk aitab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Minimx38
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.09.2010
|
31.05.2011 17:44:44
|
|
|
| panin enda ibm t43 emaplaadi ahju, kuna oli ees stuck key 2c, kui enterit, x, c, v, b vajutad, jookseb kokku, tegin ära, aga plaadil ei olnud tugesi all ja läks vähe kõveraks, nüüd ei tööta usb ja paar anomaaliat veel, kas oleks mõttekas nii teha, et panen uuesti, aga seekord panen toed emaplaadile alla, et läheks sirgeks tagasi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010

|
31.05.2011 18:13:09
|
|
|
Ehk oli kuumust liiga palju?
Isegi kui ta sirgeks läheb, siis anomaaliaid see ei pruugi parandada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|