|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.05.2011 10:19:20
|
|
|
| Li-Ion aku ei ole mõeldud tühjaks laskmiseks, tuleks laadida HILJEMALT 10-15% pealt.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.05.2011 10:43:09
|
|
|
| See fakt ei puutu moment teemasse.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rosper'
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2010
|
09.05.2011 17:48:45
|
|
|
| Kogun ka raha selle telefoni ostmiseks, aga mul mõned küsimused. Nimelt mis jutt nende ROMidega on, kas toimib nagu jailbreak ehk võimaldab rohkem ja tasuta asju või midagi muud? Teiseks, et kust oleks kõige lähem osta seda, kas Soomest näiteks mingi 120€ eest saaks kätte või kuskil Läti piiri juures, ehk Eestis juba müügis mõned jälle?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
09.05.2011 18:56:10
|
|
|
| Rosper' kirjutas: |
| Kogun ka raha selle telefoni ostmiseks, aga mul mõned küsimused. Nimelt mis jutt nende ROMidega on, kas toimib nagu jailbreak ehk võimaldab rohkem ja tasuta asju või midagi muud? Teiseks, et kust oleks kõige lähem osta seda, kas Soomest näiteks mingi 120€ eest saaks kätte või kuskil Läti piiri juures, ehk Eestis juba müügis mõned jälle? |
Mingit debiilset jailbrakemist ei ole vaja. Päris suur osa häid programme on tasuta vabalt kättesaadavad. Tasuliste eest pole ju kallis mõned eurod ja developerile köhida.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.05.2011 21:51:47
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
30%+ juurest laetakse aku kordi kordi kiiremini täis.
Selge, et aparaat toimetab ja energiatarve on tõusnud, kuid mis müstilisel kombel on selline kontrast täituvuse ja laadimisaja suhtes. |
| ot: |
Pole küll samast telefonist jutt, aga mul näiteks OC peal ja laadimise ajal netis surfates või mõnda mängu mängides aku tühjeneb hoopis |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
10.05.2011 22:51:15
|
|
|
| Kuulsin, et htc-del 2.3 väljas. Ztele pole vist lootagi jep? Krt ei taha mingit poolikut 2.2 ka peale ajada.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
10.05.2011 22:55:31
|
|
|
| ECMadis, kasuta "Cyanogen Mode 7"-t. See põhineb 2.3-l.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
11.05.2011 14:08:41
|
|
|
| Kas keegi on soetanud auto hoidja? Kui jah, siis millise?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
csprtl
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2003
|
11.05.2011 14:56:30
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
CM7. Nightly 62. Laadimine, aku vastupidav ja GPS korras. Soovitan
...nightly 63 on ka juba olemas, kuid arvan et jään mõneks ajaks n62 kasutama...
edit: hommikul, 11 tundi peale laadimist, peale hommikust pooletunnist synci (wifi sisselülitatud), näitab aku 93%. Pole paha. |
Kõik jutud aku vastupidavusest CM7-t kasutades on "märg unenägu".
Hommikul kell 9 võtsin laadimast nüüd 6 tundi hiljem on alles 60%, kasutatud on telefoni vaid helistamiseks 5 minutit ja paar korda postkasti syncitud. Ainus vähegi pidav versioon on senini olnud SS.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
11.05.2011 15:04:47
|
|
|
Küsimus nendele, kes kasutavad Miren brauserit.
Kas näiteks siia foorumisse trükkimine tõmbab telefoni kooma? Mina pädevalt kirjutada ei saa, sest terve süsteem muutub üliaeglaseks.
Kommentaarid teiste sirvijate kohta on samal teemal teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
11.05.2011 15:10:01
|
|
|
csprtl,
Märg või mitte, kordan et _minul_ kasutades CM7 nightly62, on ooteaeg nii nagu kirjeldasin.
Natuke hiljem tekkis CM7 nightlytes bug, mis jättis tööle kõlari, mis hakkas vaevukuuldavat raginat/surinat tegema,
mis omakorda tühjendab akut.
Praegusel momendil ei ole uut libaudio.so faili lisatud nightlysse, samuti on eemaldatud sensorite fail, mis kohe-kohe uuendatakse ja lisatakse tagasi.
Asjast huvitatutel soovitaksin ka lugeda täpsemalt MoDaCo asjakohast foorumit.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
csprtl
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2003
|
11.05.2011 15:30:24
|
|
|
Just seda n62 rom-i ma katsetasingi. Blade versioon 2
| MacAivar kirjutas: |
csprtl,
Märg või mitte, kordan et _minul_ kasutades CM7 nightly62, on ooteaeg nii nagu kirjeldasin.
Natuke hiljem tekkis CM7 nightlytes bug, mis jättis tööle kõlari, mis hakkas vaevukuuldavat raginat/surinat tegema,
mis omakorda tühjendab akut.
Praegusel momendil ei ole uut libaudio.so faili lisatud nightlysse, samuti on eemaldatud sensorite fail, mis kohe-kohe uuendatakse ja lisatakse tagasi.
Asjast huvitatutel soovitaksin ka lugeda täpsemalt MoDaCo asjakohast foorumit. |
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
13.05.2011 08:32:08
|
|
|
Eile sattusin lugema maikuu Tehnikamaailma, milles oli mõned nutitelefonid ritta aetud ja nende head ja vead üles loetletud. Oli LG P500, selle telefoni kokkuvõttes mainiti ära ka Blade, mida Elisa varem müüs. Kuid - öeldi, et Elisa lõpetas Blade müügi ära kvaliteediprobleemide tõttu; samuti arvati, et Blade on P500-st kallim, kuna letihind oli olnud 240 euri, P500 on hetkel odavam.
What the heck?? Blade siia maarjamaale enam ei müüda, sest lihtsalt keegi ei tarni siia, kuna nõudlus oli mujal tohutu suur. Ekraani resolutioon 480x800 on (hoolimata värvide vähesusest) tippklassi telefoni oma, muudes andmetes on need kaks telefoni võrdsed. Pealegi, kes tegi kaheaastase orjamislepingu, sai neti ka veel kauba peale. Praegu on täpselt sama ka P500 korral (10 euri eest kuus saad telefoni ning neti), kuid ekraan on Bladel tunduvalt parem.
Mis kvaliteediprobleemidest ja kallimast hinnast siis räägitakse? Tookordne Blade ost oli igati hea diil -- madala resolutsiooniga P500 mulle küll nii hea ei tundu
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
13.05.2011 10:20:37
|
|
|
Glenil on tegelikult veidi õigus.
Kvaliteediprobleemid olid väidetavalt üheks põhjuseks miks Elisa uuest partiist loobus.
Tarnelubaduste mittetäitmisele lisaks siis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
16.05.2011 15:28:24
|
|
|
Selline lugu.
Naine ostis ka kampaania ajal sama telefoni ja siis mingiaeg täheldasime viga, et vahepeal jookseb ekraan kokku ( Tavaliselt kui taskust välja sai võetud ). Siis mingiaeg avastasime, et kui tagumine korpus on täiesti kinni ei töötagi ekraan üldse ja peab olema veits lahti. Otsustasime, et viib garantiisse ja äkki parandavad ära, sest algusest peale see viga olnud. Nüüd tuli välja, et mehhaaniline kahjustus ja raiped küsivad 60 eurot. No sai vastu mölisetud aga ei tolku midagi. Nüüd anti telefon tagasi, maksime 7 eurot "testi" eest ja telefoni ekraan ei tööta üldse nüüd.
Tasuks kuidagi edasi õigust nõuda või tõesti maksta ?
Eriti vihale ajab, et tagasi antud telefon ei tööta üldse ja klienditeenindus möliseb vastu, et mehhaaniline viga kui telefonil pole kriimugi peal.
Kahjuks Elisa langes kõvasti mu silmis nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.05.2011 15:33:24
|
|
|
ECMadis, sa pole esimene, kes sarnase skeemiga mööda pükse saab, tee avaldus tarbijakaitsesse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.05.2011 16:26:48
|
|
|
Sellise hinnaga oleks pidanud ka elisa neid müüma
Kui nädalalõpuks keegi ära ei võta, siis lähen ton endale
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
16.05.2011 16:35:08
|
|
|
| tomz kirjutas: |
Sellise hinnaga oleks pidanud ka elisa neid müüma
Kui nädalalõpuks keegi ära ei võta, siis lähen ton endale  |
Pood asub Tartus ja Elvas
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
18.05.2011 17:48:20
|
|
|
Ma pistsin SIM kaardi kenasti sisse... ei küsi PIN'i ja on No Service...
Milles kala?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
18.05.2011 17:52:16
|
|
|
| tomz kirjutas: |
Ma pistsin SIM kaardi kenasti sisse... ei küsi PIN'i ja on No Service...
Milles kala? |
Tean et Iphonidel tuleb no service siis on asi mustas nimekirjas.
Aga see ei pruugi sul olla.
Ostsid uuena ? Kui kasutatud siis kontrolli IMEI koodi järgi ( Elisa)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
18.05.2011 20:27:22
|
|
|
| Flight mode'i peal?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.05.2011 09:19:33
|
|
|
| Tuleb vist Elisaga granatiikadalipp ette võtta - telefoni ekraanil värvid segamini ning vahepeal virvendavad üle ekraani punased triibud. Kestiski kuidagi kaua... Olen 99% kindel, et vastuseks tuleb "mehaaniline vigastus" ning võin oma Bladet tõkiskingana kasutama hakata.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
19.05.2011 09:50:41
|
|
|
| Millegipärast arvan et Elisa ei taha neid parandada selleks, et ZTE-ga sai leping tühistatud ja ZTE ei maksa garantii remondi eest?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 11:08:07
|
|
|
Sellega nüüd levi olemas ja SIM töötab
Küll aga ei tööta HOME nupp :/
Eks tuleb järgmist väljalaset ilmselt oodata
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.05.2011 11:34:33
|
|
|
Live and learn, work in progress
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 12:41:09
|
|
|
Ilmselt rumal küsimus, aga kust ma saan installida ANDROID MAKRET'i?
By default ei tundu olevat ja kiire google väga targemaks ei teinud...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 12:50:21
|
|
|
Sellist asja seal kahjuks by default pole... Lisaks on hetkel peal 2.3.4 android... Kas võin sealt 2.2 oma proovida või?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 13:24:11
|
|
|
Google apps installitud. Sealt sain miskise errori, et unable to connect to market, kui panin facebooki ja skype jms appidele ka linnukese külge.
Mingi 2.2.6 marketi sain, mis pidevalt feilib... otsin siis edasi
edit: 2.2.7 feilib samamoodi...
http://www.theandroidsoul.com/download-android-market-v2-2-7/
The application Market (process com.android.vending) has stopped unexpectedly.
Ja jääbki downloadima..
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risker
HV vaatleja
liitunud: 18.10.2007
|
19.05.2011 14:16:23
|
|
|
| Kui CM peal, siis peaks ROM Manageri läbi gapps saadaval olema. Download ROM alajaotuses siis.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 17:37:05
|
|
|
Viskasin peale sis paljukiidetud n62.
HOME nupp jälle töötab
Aga Android Makret'ist pole kipu ega kõppu (N)
Nüüd proovisin samuti installida neid 2.2.6 ja 2.2.7 - ikka ei tööta....
edit: proovitud ka 2.2.11 - sama jama!
Peale force close panen käima ja siis nad seal downloadivad - aga reaalselt ei tiri muhvigi - jääbki riba ette.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
19.05.2011 18:08:56
|
|
|
Puhtaks - puhtaks -puhtaks -puhtaks x100 - CM7 nightly`te installimise mantra
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
19.05.2011 18:15:02
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Puhtaks - puhtaks -puhtaks -puhtaks x100 - CM7 nightly`te installimise mantra  |
seleta nüüd dumbuserile mis see tähendab
kui mõtled igasugusedi data jms swype, siis need said omaarust kenasti tehtud :O
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
19.05.2011 19:32:21
|
|
|
| N78 juba.Tea, kas mõni stable ka varsti tulemas on?Täna tuli isegi kaks, enamasti tuleb iga päev uus nightly.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
24.05.2011 11:17:22
|
|
|
Sai proovitud nii automaatset installi kui ka manuaalselt recoveryst. Igakord kõik võimalikud wipe'd.
Ja defaultis pole ükski kord marketit olnud - samuti ei saa ühtegi versiooni edukalt installitud - kalab koguaeg :/
Lisaks kui installin uue ROM'i recovery modes, ei tööta HOME nupp.
Automaatse installi puhul läbi ROM Manageri töötab.
Mul on tunne, nagu ei kustutaks kõike eelneva installi asju ära, sest näiteks kellaaega pole enamsti uuesti küsinud ja kõik on paigas eelmisest korrast...
Mis ma valesti teed?
----
EDIT: Huvitaval kombel oli kurja juurikaks gapps-gb-20110511-signed - see ei installinud ennas tilmselt korralikult/tegi seda kalaselt, mistõttu ei hakanud apid tööle ning mistõttu ka HOME nupp ei töötanud.
Peale läks hetkel gapps-gb-20110307-signed.zip ja kõik töötab korrektselt
----
Edit: Kui kellelgi juhtub veel ekraani kaitsekilesid olema, võtaks ühe-kaks mingi kopika eest
----
Küsime siis veel mõned küsimused, mille kohta nii siit või modacost loetud ja natuke targemaks saadud.
1) Kuidas aku vastupidavust parandada? Mingi hetk peaks nagu hästi, samas täna ööga tiris umbes 50% akut :/ idles siis.
Nüüd installisin peale Battery monitori ja vaatan, mis akut röövib. Suure kasutuse juures tarbib üle 400mA ja idles tundub et üle 100mA.
2) Igasugune data roaming ja auto-sunc vist peabki imema akut nii mis jube? Iseenesest jube mugav värk.
3) Kui panna suurem SD kaart, siis kui vanalt kopida andmed uuele ning siestada uus - hakkab tööle?
4) 2.3.4 on menüüd suht laggy (just need ikoonidega appi menüüd) - selle vastu loen modaco foorumist, et ravimist vist pole ja 2.3 kalad - või oskab keegi midagi lisada?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.05.2011 22:19:06
|
|
|
| tomz - tõmba teine launcher, soovitan Regina 3D ja Zeam üle vaadata (ise jäin lõpuks Regina juurde pidama)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
25.05.2011 23:17:57
|
|
|
tomz, see et aku on ööga 50% tühjenenud, on nii-öelda ragiseva kõlari sündroom.
Kalane fail, mis pole veel praegustes nightlytes parandatud, ei katkesta kõlerit peale kõnet, ning telefon ei lähe sleepi peale.
Paranduseks on võimalik peale iga kõnet vajutada volume +, siis volume -
See lülitab kõlari korrektselt välja; või siis asendada ise see vigane fail libaudio.so ... mina tegin seda läbi clockworkmodi.
Tõmba siit libaudio.so installifail ja installi clockworkmodis ära -- kaob vajadus peale iga kõnet toksida volume + ja -...
Kui ei viitsi iga päev silma peal hoida CM7 nightly lehel, siis ehk võiks lisada bookmarkidesse Blade CM7 Wiki lehe, sealt leiad alati uuema info CM7 nightly kohta
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
26.05.2011 10:32:51
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
tomz, see et aku on ööga 50% tühjenenud, on nii-öelda ragiseva kõlari sündroom.
Kalane fail, mis pole veel praegustes nightlytes parandatud, ei katkesta kõlerit peale kõnet, ning telefon ei lähe sleepi peale.
Paranduseks on võimalik peale iga kõnet vajutada volume +, siis volume -
See lülitab kõlari korrektselt välja; või siis asendada ise see vigane fail libaudio.so ... mina tegin seda läbi clockworkmodi.
Tõmba siit libaudio.so installifail ja installi clockworkmodis ära -- kaob vajadus peale iga kõnet toksida volume + ja -...
Kui ei viitsi iga päev silma peal hoida CM7 nightly lehel, siis ehk võiks lisada bookmarkidesse Blade CM7 Wiki lehe, sealt leiad alati uuema info CM7 nightly kohta  |
Seda lugesin isegi modaco foorumist, et viimastes on see fail vigane, kuid mul hetkel peal n62, mida siin paar lehte tagasi soovitati.
Väga võimalik jah, et see fail siiski vigane, set täna õhtul jäi telefon 51% aku peale ja hommikul oli ikka veel 51%
Vahetan faili ära, ja ehk asi paraneb Reaalselt peab aku idles hästi.
Täname info eest!
edit, tänud anubis, Zeam tundub täitsa kobe olevat. Regina 3D veel ei proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.05.2011 10:42:23
|
|
|
Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
29.05.2011 12:24:40
|
|
|
| kas on viljandis olemas isik, kes suudaks minu omale 2.2 peale pista, endale tunduvad need juhendid suht keerulised.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
29.05.2011 12:35:15
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher |
Kuidas seda seadistada, et hoian Home'i all ja siis hüppab see task-switcher ette?
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
29.05.2011 14:20:52
|
|
|
Hea küsimus, ma ei suuda ka sellist võimalust leida.
See et Task Switcher lahti hüppab iga kord kui Home vajutada äib räigelt pinda.
hea rakendus muidu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.05.2011 16:06:56
|
|
|
| Chaza! kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher |
Kuidas seda seadistada, et hoian Home'i all ja siis hüppab see task-switcher ette? |
TaskSwitcher tuleb ette iga Home nupu vajutusega.
Tähendab, vaike-töölauaks tuleb valida TaskSwitcher ja selle sätetest juba päris töölaud.
| tsitaat: |
See et Task Switcher lahti hüppab iga kord kui Home vajutada äib räigelt pinda
|
Hmm? Kaks kiiret vajutust ja TaskSwitcher ei jõua poolt sekunditki ees olla. Ei oskaks sellepärast küll nuriseda.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
29.05.2011 23:51:15
|
|
|
| keegi "step by step" juhendit ei taha teha, kuidas midagi uuemat sinna peale saaks kui 2.1 ?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
01.06.2011 11:21:40
|
|
|
Siuke huvitav anomaalia on tekkinud ja seda ainult ühe inimesega.
Nimelt üks isik kasutab samuti EMT'd nagu mina ja iphone4'ja... Enamasti annab talle kinnist tooni, nagu ma oleks kohe kõne kinni pannud ja kohati tuleb kõne läbi nii, et mul telefon vibrab ja heliseb kuid vastu võtta ei lase. Väga harva tuleb kõne läbi korrektselt.
Ja seda ainult selle konkreetse isiku puhul - kõik teised isikud saavad mind alati kätte ja kõik toimib ideaalselt (sh. tavalised vanad lutsud, iphoned jms).
Tead kas mingi asukohast tingitud võrkude kala? Või softi kala, et ainutl 1 isik mind kätte ei saa Väga huvitav anomaalia igatahes!
NB! Kui ta helistab teise numbri ja telefoniga samast asukohast, tuleb tal alati kõne läbi... how weird is that?
viimati muutis tomz 01.06.2011 11:27:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|