Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 10:19:20 vasta tsitaadiga

Li-Ion aku ei ole mõeldud tühjaks laskmiseks, tuleks laadida HILJEMALT 10-15% pealt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 10:43:09 vasta tsitaadiga

See fakt ei puutu moment teemasse.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rosper'
HV vaatleja
Rosper'

liitunud: 02.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 17:48:45 vasta tsitaadiga

Kogun ka raha selle telefoni ostmiseks, aga mul mõned küsimused. Nimelt mis jutt nende ROMidega on, kas toimib nagu jailbreak ehk võimaldab rohkem ja tasuta asju või midagi muud? Teiseks, et kust oleks kõige lähem osta seda, kas Soomest näiteks mingi 120€ eest saaks kätte või kuskil Läti piiri juures, ehk Eestis juba müügis mõned jälle?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 18:56:10 vasta tsitaadiga

Rosper' kirjutas:
Kogun ka raha selle telefoni ostmiseks, aga mul mõned küsimused. Nimelt mis jutt nende ROMidega on, kas toimib nagu jailbreak ehk võimaldab rohkem ja tasuta asju või midagi muud? Teiseks, et kust oleks kõige lähem osta seda, kas Soomest näiteks mingi 120€ eest saaks kätte või kuskil Läti piiri juures, ehk Eestis juba müügis mõned jälle?

Mingit debiilset jailbrakemist ei ole vaja. Päris suur osa häid programme on tasuta vabalt kättesaadavad. Tasuliste eest pole ju kallis mõned eurod ja developerile köhida.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 21:51:47 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
30%+ juurest laetakse aku kordi kordi kiiremini täis.
Selge, et aparaat toimetab ja energiatarve on tõusnud, kuid mis müstilisel kombel on selline kontrast täituvuse ja laadimisaja suhtes.

ot:
Pole küll samast telefonist jutt, aga mul näiteks OC peal ja laadimise ajal netis surfates või mõnda mängu mängides aku tühjeneb hoopis icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 10.05.2011 22:51:15 vasta tsitaadiga

Kuulsin, et htc-del 2.3 väljas. Ztele pole vist lootagi jep? Krt ei taha mingit poolikut 2.2 ka peale ajada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2011 22:55:31 vasta tsitaadiga

ECMadis, kasuta "Cyanogen Mode 7"-t. See põhineb 2.3-l.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 11.05.2011 14:08:41 vasta tsitaadiga

Kas keegi on soetanud auto hoidja? Kui jah, siis millise?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 11.05.2011 14:56:30 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
CM7. Nightly 62. Laadimine, aku vastupidav ja GPS korras. Soovitan thumbs_up.gif
...nightly 63 on ka juba olemas, kuid arvan et jään mõneks ajaks n62 kasutama...

edit: hommikul, 11 tundi peale laadimist, peale hommikust pooletunnist synci (wifi sisselülitatud), näitab aku 93%. Pole paha.

Kõik jutud aku vastupidavusest CM7-t kasutades on "märg unenägu".
Hommikul kell 9 võtsin laadimast nüüd 6 tundi hiljem on alles 60%, kasutatud on telefoni vaid helistamiseks 5 minutit ja paar korda postkasti syncitud. Ainus vähegi pidav versioon on senini olnud SS.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 15:04:47 vasta tsitaadiga

Küsimus nendele, kes kasutavad Miren brauserit.
Kas näiteks siia foorumisse trükkimine tõmbab telefoni kooma? Mina pädevalt kirjutada ei saa, sest terve süsteem muutub üliaeglaseks.

Kommentaarid teiste sirvijate kohta on samal teemal teretulnud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 11.05.2011 15:10:01 vasta tsitaadiga

csprtl,
Märg või mitte, kordan et _minul_ kasutades CM7 nightly62, on ooteaeg nii nagu kirjeldasin.
Natuke hiljem tekkis CM7 nightlytes bug, mis jättis tööle kõlari, mis hakkas vaevukuuldavat raginat/surinat tegema,
mis omakorda tühjendab akut.
Praegusel momendil ei ole uut libaudio.so faili lisatud nightlysse, samuti on eemaldatud sensorite fail, mis kohe-kohe uuendatakse ja lisatakse tagasi.
Asjast huvitatutel soovitaksin ka lugeda täpsemalt MoDaCo asjakohast foorumit.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
csprtl
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2003




sõnum 11.05.2011 15:30:24 vasta tsitaadiga

Just seda n62 rom-i ma katsetasingi. Blade versioon 2
MacAivar kirjutas:
csprtl,
Märg või mitte, kordan et _minul_ kasutades CM7 nightly62, on ooteaeg nii nagu kirjeldasin.
Natuke hiljem tekkis CM7 nightlytes bug, mis jättis tööle kõlari, mis hakkas vaevukuuldavat raginat/surinat tegema,
mis omakorda tühjendab akut.
Praegusel momendil ei ole uut libaudio.so faili lisatud nightlysse, samuti on eemaldatud sensorite fail, mis kohe-kohe uuendatakse ja lisatakse tagasi.
Asjast huvitatutel soovitaksin ka lugeda täpsemalt MoDaCo asjakohast foorumit.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 13.05.2011 08:32:08 vasta tsitaadiga

Eile sattusin lugema maikuu Tehnikamaailma, milles oli mõned nutitelefonid ritta aetud ja nende head ja vead üles loetletud. Oli LG P500, selle telefoni kokkuvõttes mainiti ära ka Blade, mida Elisa varem müüs. Kuid - öeldi, et Elisa lõpetas Blade müügi ära kvaliteediprobleemide tõttu; samuti arvati, et Blade on P500-st kallim, kuna letihind oli olnud 240 euri, P500 on hetkel odavam.
What the heck?? Blade siia maarjamaale enam ei müüda, sest lihtsalt keegi ei tarni siia, kuna nõudlus oli mujal tohutu suur. Ekraani resolutioon 480x800 on (hoolimata värvide vähesusest) tippklassi telefoni oma, muudes andmetes on need kaks telefoni võrdsed. Pealegi, kes tegi kaheaastase orjamislepingu, sai neti ka veel kauba peale. Praegu on täpselt sama ka P500 korral (10 euri eest kuus saad telefoni ning neti), kuid ekraan on Bladel tunduvalt parem.
Mis kvaliteediprobleemidest ja kallimast hinnast siis räägitakse? Tookordne Blade ost oli igati hea diil -- madala resolutsiooniga P500 mulle küll nii hea ei tundu icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 10:20:37 vasta tsitaadiga

Glenil on tegelikult veidi õigus.
Kvaliteediprobleemid olid väidetavalt üheks põhjuseks miks Elisa uuest partiist loobus.
Tarnelubaduste mittetäitmisele lisaks siis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 16.05.2011 15:28:24 vasta tsitaadiga

Selline lugu.

Naine ostis ka kampaania ajal sama telefoni ja siis mingiaeg täheldasime viga, et vahepeal jookseb ekraan kokku ( Tavaliselt kui taskust välja sai võetud ). Siis mingiaeg avastasime, et kui tagumine korpus on täiesti kinni ei töötagi ekraan üldse ja peab olema veits lahti. Otsustasime, et viib garantiisse ja äkki parandavad ära, sest algusest peale see viga olnud. Nüüd tuli välja, et mehhaaniline kahjustus ja raiped küsivad 60 eurot. No sai vastu mölisetud aga ei tolku midagi. Nüüd anti telefon tagasi, maksime 7 eurot "testi" eest ja telefoni ekraan ei tööta üldse nüüd.

Tasuks kuidagi edasi õigust nõuda või tõesti maksta ?
Eriti vihale ajab, et tagasi antud telefon ei tööta üldse ja klienditeenindus möliseb vastu, et mehhaaniline viga kui telefonil pole kriimugi peal.

Kahjuks Elisa langes kõvasti mu silmis nüüd.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 15:33:24 vasta tsitaadiga

ECMadis, sa pole esimene, kes sarnase skeemiga mööda pükse saab, tee avaldus tarbijakaitsesse icon_idea.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 16.05.2011 15:46:51 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel telefoni tahab, siis Kermet müüb seda 149 euro eest.
Võtaks ise ka ligi, aga Tartusse järelmaksu vormistama minna lihtsalt ei viitsi icon_biggrin.gif
http://www.kermet.ee/Mobiiltelefonid-ZTE/0/readmore/5761/ZTE%20Blade%20II%203.5G%20mobiiltelefon%20White/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 16:26:48 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
Kui keegi veel telefoni tahab, siis Kermet müüb seda 149 euro eest.
Võtaks ise ka ligi, aga Tartusse järelmaksu vormistama minna lihtsalt ei viitsi icon_biggrin.gif
http://www.kermet.ee/Mobiiltelefonid-ZTE/0/readmore/5761/ZTE%20Blade%20II%203.5G%20mobiiltelefon%20White/


Sellise hinnaga oleks pidanud ka elisa neid müüma thumbs_up.gif
Kui nädalalõpuks keegi ära ei võta, siis lähen ton endale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 16.05.2011 16:35:08 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Tener kirjutas:
Kui keegi veel telefoni tahab, siis Kermet müüb seda 149 euro eest.
Võtaks ise ka ligi, aga Tartusse järelmaksu vormistama minna lihtsalt ei viitsi icon_biggrin.gif
http://www.kermet.ee/Mobiiltelefonid-ZTE/0/readmore/5761/ZTE%20Blade%20II%203.5G%20mobiiltelefon%20White/


Sellise hinnaga oleks pidanud ka elisa neid müüma thumbs_up.gif
Kui nädalalõpuks keegi ära ei võta, siis lähen ton endale icon_biggrin.gif

Pood asub Tartus ja Elvas
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 17:48:20 vasta tsitaadiga

Ma pistsin SIM kaardi kenasti sisse... ei küsi PIN'i ja on No Service...
Milles kala?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 18.05.2011 17:52:16 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
Ma pistsin SIM kaardi kenasti sisse... ei küsi PIN'i ja on No Service...
Milles kala?

Tean et Iphonidel tuleb no service siis on asi mustas nimekirjas.
Aga see ei pruugi sul olla.
Ostsid uuena ? Kui kasutatud siis kontrolli IMEI koodi järgi ( Elisa)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 20:27:22 vasta tsitaadiga

Flight mode'i peal?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 09:19:33 vasta tsitaadiga

Tuleb vist Elisaga granatiikadalipp ette võtta - telefoni ekraanil värvid segamini ning vahepeal virvendavad üle ekraani punased triibud. Kestiski kuidagi kaua... Olen 99% kindel, et vastuseks tuleb "mehaaniline vigastus" ning võin oma Bladet tõkiskingana kasutama hakata.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 19.05.2011 09:50:41 vasta tsitaadiga

Millegipärast arvan et Elisa ei taha neid parandada selleks, et ZTE-ga sai leping tühistatud ja ZTE ei maksa garantii remondi eest?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 09:53:26 vasta tsitaadiga

http://mirrorbrain.cyanogenmod.com/cm/nightly/blade/cm_blade_full-62.zip

See link maas...
On ehk kellelgi arvuti 62 olemas? Võiks jagada!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 10:03:01 vasta tsitaadiga

http://download.cyanogenmod.com/?type=nightly&device=blade

pane viimane, n76 oligi miski jama SIM kaardiga :S
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 11:08:07 vasta tsitaadiga

Sellega nüüd levi olemas ja SIM töötab icon_smile.gif
Küll aga ei tööta HOME nupp :/

Eks tuleb järgmist väljalaset ilmselt oodata icon_smile.gif

anubis kirjutas:
http://download.cyanogenmod.com/?type=nightly&device=blade

pane viimane, n76 oligi miski jama SIM kaardiga :S
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 11:34:33 vasta tsitaadiga

Live and learn, work in progress icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 12:41:09 vasta tsitaadiga

Ilmselt rumal küsimus, aga kust ma saan installida ANDROID MAKRET'i?
By default ei tundu olevat ja kiire google väga targemaks ei teinud...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 12:46:52 vasta tsitaadiga

root exploreriga system/app kaustas vending.apk on market. Samas google annab ka vaste näiteks http://www.pandawillforum.com/viewthread.php?tid=1984
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 12:50:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
root exploreriga system/app kaustas vending.apk on market. Samas google annab ka vaste näiteks http://www.pandawillforum.com/viewthread.php?tid=1984


Sellist asja seal kahjuks by default pole... Lisaks on hetkel peal 2.3.4 android... Kas võin sealt 2.2 oma proovida või?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 13:16:15 vasta tsitaadiga

kas gapps on installitud?

E:
Spoiler Spoiler Spoiler


Läbi clockworki flashides näiteks
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 13:24:11 vasta tsitaadiga

Google apps installitud. Sealt sain miskise errori, et unable to connect to market, kui panin facebooki ja skype jms appidele ka linnukese külge.
Mingi 2.2.6 marketi sain, mis pidevalt feilib... otsin siis edasi

edit: 2.2.7 feilib samamoodi...
http://www.theandroidsoul.com/download-android-market-v2-2-7/

The application Market (process com.android.vending) has stopped unexpectedly.
Ja jääbki downloadima..
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
risker
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 14:16:23 vasta tsitaadiga

Kui CM peal, siis peaks ROM Manageri läbi gapps saadaval olema. Download ROM alajaotuses siis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 17:37:05 vasta tsitaadiga

Viskasin peale sis paljukiidetud n62.
HOME nupp jälle töötab icon_smile.gif

Aga Android Makret'ist pole kipu ega kõppu (N)
Nüüd proovisin samuti installida neid 2.2.6 ja 2.2.7 - ikka ei tööta....

edit: proovitud ka 2.2.11 - sama jama!

Peale force close panen käima ja siis nad seal downloadivad - aga reaalselt ei tiri muhvigi - jääbki riba ette.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 18:08:56 vasta tsitaadiga

Puhtaks - puhtaks -puhtaks -puhtaks x100 - CM7 nightly`te installimise mantra icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 18:15:02 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Puhtaks - puhtaks -puhtaks -puhtaks x100 - CM7 nightly`te installimise mantra icon_smile.gif


seleta nüüd dumbuserile mis see tähendab icon_biggrin.gif
kui mõtled igasugusedi data jms swype, siis need said omaarust kenasti tehtud :O
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 18:21:44 vasta tsitaadiga

http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/335781/22-apr-guide-how-to-install-a-custom-rom-on-the-zte-u-v880-or-gen2-device/

If you are moving to a new Custom ROM, you Must reset the device (this will reset the phone losing your apps and data).

> From the clockwork menu choose: wipe cache partition.
> From the clockwork menu choose: wipe data/factory reset.

Kui ühest korrast ei piisanud siis korda - millegipärast on teinekord nii toiminud icon_cool.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 19:32:21 vasta tsitaadiga

N78 juba.Tea, kas mõni stable ka varsti tulemas on?Täna tuli isegi kaks, enamasti tuleb iga päev uus nightly.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 11:17:22 vasta tsitaadiga

Sai proovitud nii automaatset installi kui ka manuaalselt recoveryst. Igakord kõik võimalikud wipe'd.
Ja defaultis pole ükski kord marketit olnud - samuti ei saa ühtegi versiooni edukalt installitud - kalab koguaeg :/

Lisaks kui installin uue ROM'i recovery modes, ei tööta HOME nupp.
Automaatse installi puhul läbi ROM Manageri töötab.

Mul on tunne, nagu ei kustutaks kõike eelneva installi asju ära, sest näiteks kellaaega pole enamsti uuesti küsinud ja kõik on paigas eelmisest korrast...
Mis ma valesti teed? icon_smile.gif

----

EDIT: Huvitaval kombel oli kurja juurikaks gapps-gb-20110511-signed - see ei installinud ennas tilmselt korralikult/tegi seda kalaselt, mistõttu ei hakanud apid tööle ning mistõttu ka HOME nupp ei töötanud.
Peale läks hetkel gapps-gb-20110307-signed.zip ja kõik töötab korrektselt icon_smile.gif



----

Edit: Kui kellelgi juhtub veel ekraani kaitsekilesid olema, võtaks ühe-kaks mingi kopika eest icon_smile.gif


----

Küsime siis veel mõned küsimused, mille kohta nii siit või modacost loetud ja natuke targemaks saadud.

1) Kuidas aku vastupidavust parandada? Mingi hetk peaks nagu hästi, samas täna ööga tiris umbes 50% akut :/ idles siis.
Nüüd installisin peale Battery monitori ja vaatan, mis akut röövib. Suure kasutuse juures tarbib üle 400mA ja idles tundub et üle 100mA.

2) Igasugune data roaming ja auto-sunc vist peabki imema akut nii mis jube? Iseenesest jube mugav värk.

3) Kui panna suurem SD kaart, siis kui vanalt kopida andmed uuele ning siestada uus - hakkab tööle?

4) 2.3.4 on menüüd suht laggy (just need ikoonidega appi menüüd) - selle vastu loen modaco foorumist, et ravimist vist pole ja 2.3 kalad - või oskab keegi midagi lisada?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 22:19:06 vasta tsitaadiga

tomz - tõmba teine launcher, soovitan Regina 3D ja Zeam üle vaadata (ise jäin lõpuks Regina juurde pidama)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 25.05.2011 23:17:57 vasta tsitaadiga

tomz, see et aku on ööga 50% tühjenenud, on nii-öelda ragiseva kõlari sündroom.
Kalane fail, mis pole veel praegustes nightlytes parandatud, ei katkesta kõlerit peale kõnet, ning telefon ei lähe sleepi peale.
Paranduseks on võimalik peale iga kõnet vajutada volume +, siis volume -
See lülitab kõlari korrektselt välja; või siis asendada ise see vigane fail libaudio.so ... mina tegin seda läbi clockworkmodi.
Tõmba siit libaudio.so installifail ja installi clockworkmodis ära -- kaob vajadus peale iga kõnet toksida volume + ja -...

Kui ei viitsi iga päev silma peal hoida CM7 nightly lehel, siis ehk võiks lisada bookmarkidesse Blade CM7 Wiki lehe, sealt leiad alati uuema info CM7 nightly kohta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 10:32:51 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
tomz, see et aku on ööga 50% tühjenenud, on nii-öelda ragiseva kõlari sündroom.
Kalane fail, mis pole veel praegustes nightlytes parandatud, ei katkesta kõlerit peale kõnet, ning telefon ei lähe sleepi peale.
Paranduseks on võimalik peale iga kõnet vajutada volume +, siis volume -
See lülitab kõlari korrektselt välja; või siis asendada ise see vigane fail libaudio.so ... mina tegin seda läbi clockworkmodi.
Tõmba siit libaudio.so installifail ja installi clockworkmodis ära -- kaob vajadus peale iga kõnet toksida volume + ja -...

Kui ei viitsi iga päev silma peal hoida CM7 nightly lehel, siis ehk võiks lisada bookmarkidesse Blade CM7 Wiki lehe, sealt leiad alati uuema info CM7 nightly kohta thumbs_up.gif


Seda lugesin isegi modaco foorumist, et viimastes on see fail vigane, kuid mul hetkel peal n62, mida siin paar lehte tagasi soovitati.
Väga võimalik jah, et see fail siiski vigane, set täna õhtul jäi telefon 51% aku peale ja hommikul oli ikka veel 51% icon_smile.gif

Vahetan faili ära, ja ehk asi paraneb icon_smile.gif Reaalselt peab aku idles hästi.

Täname info eest!

edit, tänud anubis, Zeam tundub täitsa kobe olevat. Regina 3D veel ei proovinud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 10:42:23 vasta tsitaadiga

Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 12:24:40 vasta tsitaadiga

kas on viljandis olemas isik, kes suudaks minu omale 2.2 peale pista, endale tunduvad need juhendid suht keerulised.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 12:35:15 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher

Kuidas seda seadistada, et hoian Home'i all ja siis hüppab see task-switcher ette?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 14:20:52 vasta tsitaadiga

Hea küsimus, ma ei suuda ka sellist võimalust leida.
See et Task Switcher lahti hüppab iga kord kui Home vajutada äib räigelt pinda.
hea rakendus muidu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 16:06:56 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
MarioA. kirjutas:
Zeam + TaskSwitcher on parim kombinatsioon. Viimane kuvab ainult ja ainult töös olevaid aplikatsioone, mida ükski teine tegumihaldur nii korrektselt ja puhtalt ei suuda teha. "Home" nupp toob aplikatsioonide ikoonid, teine vajutus viib vaikimisi koduhaldurini ja pikk vajutus aplikatsiooni ikoonil surmab selle.
Ei kujutaks elu teisiti enam ette - hämmastav, et vaikimisi Androidil sellist elementaarset funktsiooni ei ole.
http://www.appbrain.com/app/task-switcher/com.shisho.taskswitcher

Kuidas seda seadistada, et hoian Home'i all ja siis hüppab see task-switcher ette?

TaskSwitcher tuleb ette iga Home nupu vajutusega.
Tähendab, vaike-töölauaks tuleb valida TaskSwitcher ja selle sätetest juba päris töölaud.

tsitaat:

See et Task Switcher lahti hüppab iga kord kui Home vajutada äib räigelt pinda

Hmm? Kaks kiiret vajutust ja TaskSwitcher ei jõua poolt sekunditki ees olla. Ei oskaks sellepärast küll nuriseda.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 23:51:15 vasta tsitaadiga

keegi "step by step" juhendit ei taha teha, kuidas midagi uuemat sinna peale saaks kui 2.1 ?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2011 11:21:40 vasta tsitaadiga

Siuke huvitav anomaalia on tekkinud ja seda ainult ühe inimesega.
Nimelt üks isik kasutab samuti EMT'd nagu mina ja iphone4'ja... Enamasti annab talle kinnist tooni, nagu ma oleks kohe kõne kinni pannud ja kohati tuleb kõne läbi nii, et mul telefon vibrab ja heliseb kuid vastu võtta ei lase. Väga harva tuleb kõne läbi korrektselt.

Ja seda ainult selle konkreetse isiku puhul - kõik teised isikud saavad mind alati kätte ja kõik toimib ideaalselt (sh. tavalised vanad lutsud, iphoned jms).

Tead kas mingi asukohast tingitud võrkude kala? Või softi kala, et ainutl 1 isik mind kätte ei saa icon_biggrin.gif Väga huvitav anomaalia igatahes!

NB! Kui ta helistab teise numbri ja telefoniga samast asukohast, tuleb tal alati kõne läbi... how weird is that?


viimati muutis tomz 01.06.2011 11:27:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZTE Blade mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.