Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 15:24:37 vasta tsitaadiga

Al Akir näitab, et enam vähem 90% on horde. See pole nüüd oige voi mis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 15:31:07 vasta tsitaadiga

probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 15:59:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm.


nii palju kui ma olen lugenud siis on world pvp surnud anyway?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 16:06:01 vasta tsitaadiga

well indeed, aga realmides kus ratio on roughly 50/50 on aegajalt ikka mõnus mayhem icon_smile.gif ja anyways suurem võimalus vastas factioni tolasid kohata ja neile jalaga anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 16:51:36 vasta tsitaadiga

Eks ma kolin siis outlandi. Mis klassi soovitataksite nii, et ma ei peaks ootama, et gruppi saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 17:04:28 vasta tsitaadiga

tankivatel asjadel on instaqueue instant hommikul kell 5 võibolla pead mõne minuti ootama, samuti on lihtsam elu healeritel jäädes ehk sinna sub 10 min alla, dpsina ootad pool päeva icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.05.2011 17:04:55 vasta tsitaadiga

suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 17:08:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse icon_smile.gif


Ilmselt vist Night Elf Druidiks hakkan. Kuidas nad muidu solo hakkama saavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 17:11:35 vasta tsitaadiga

suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu alguses normaalne aoe tankimise võimalus peale thornsi kui swipe käes siis on juba kergem.
Paladiniga oleks vast kergem alustada just tanking wise, warrior peaks ka hea olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 17:19:06 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu alguses normaalne aoe tankimise võimalus peale thornsi kui swipe käes siis on juba kergem.
Paladiniga oleks vast kergem alustada just tanking wise, warrior peaks ka hea olema thumbs_up.gif


Lihtsalt Druid tundub huvitavam kui paladin mida ma olen muudes mängudes proovinud juba. See igasugune erinevateks loomadeks muutumine ja värk pasitab huvitav. Druid saab nii tanki kui healerina korralikult hakkama?

Kuidas WoWis respeccimine käib? On lihtne näiteks vahepeale tank olla ja siis 30 minutit hiljem healeriks respeccida voi peab erinev gear jne selleks olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 17:22:40 vasta tsitaadiga

erinev gear on igaks speciks vajalik , uuendusena toodi mingiaeg sisse dual spec mille abil saad 2 erineva speci vahel valida 1 clickiga,
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 17:30:14 vasta tsitaadiga

See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.05.2011 17:32:11 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse icon_smile.gif


Ilmselt vist Night Elf Druidiks hakkan. Kuidas nad muidu solo hakkama saavad?

solodes oli see minuarust üks lihtsamaid. tankimise osas nagu ennist öeldi, puudub alguses aoe ning ilma selleta threati väga üles ei tõmba kui mitu vastast (pead jooksma mitme vahet) - hiljem on väga easy. tuleb teada ainult taktikat.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 17:38:50 vasta tsitaadiga

AIQ88 kirjutas:
See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks.


viska see battlechest aknast välja ( plaadid siis vähemalt )

mine wow-europe.com log in, vali download game client ( 15,4GB ) ( kohe kui võimalik logi ka sisse eeldusel, et sul on kõik keyd juba ära regatud ja acc on Cataclysm ready ) mine magama ja hommikuks on kohal ja installitud see plaatidega jändamine on üks pointless jura.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 21.05.2011 17:50:54 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
... samuti on lihtsam elu healeritel jäädes ehk sinna sub 10 min alla

Nii hull küll asi hetkel pole.. Leveldan goblinist resto shamaani. Klassikalise maailma dungeonite queued olid 3-5min, hetkel BC-s on healeri queue minuti kandis.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 21.05.2011 22:23:06 vasta tsitaadiga

minu uus resto shammy .. max 4 min cata hc queue ... üldjuhul instant ..muidu koguaeg lock'iga mänginud .. see mees istub 30+min cata hc queues
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 21.05.2011 23:40:08 vasta tsitaadiga

bloodraven kirjutas:
minu uus resto shammy .. max 4 min cata hc queue ... üldjuhul instant ..muidu koguaeg lock'iga mänginud .. see mees istub 30+min cata hc queues

minuarust oli kõige õudsam aeg, kui cata välja tuli, siis ootasid dps-iga lõdvalt üle tunni

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 14:21:35 vasta tsitaadiga

Ja mis jubedust tehti uute HC dungidega catas. Tank peab ootama vahest harva 30-80 sekundit! thumbs_down.gif
icon_lol.gif

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:18:39 vasta tsitaadiga

heh, pole isegi uusi hc näinud veel icon_biggrin.gif

mäng on veits ära tüüdanud, peale 3x+ nädalas raidi ei viitsi enam midagi teha...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 11:53:11 vasta tsitaadiga

Nerfrage inc:
http://www.mmo-champion.com/content/2315-Patch-4.2-PTR-Notes-Update-May-24th
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.05.2011 15:55:25 vasta tsitaadiga

Keda old contenti nerfid kotivad?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 18:21:15 vasta tsitaadiga

iseenesest paha, et nii palju nerfivad,

meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata

ehk veel jõuab enne big nerfi..
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.05.2011 18:38:36 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,

meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata
Järelikult polnud te piisavalt tegijad et nad kiiremini maha võtta icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 26.05.2011 18:44:02 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,

meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata

ehk veel jõuab enne big nerfi..

Nerf ei puuduta HC-modesid...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 09:31:10 vasta tsitaadiga

Pole ise WOWi katsunud juba aastaid, kuid mõtlesin, et ehk pakub vähe huvi või nalja.

Hiina vanglates sunniti vange WoWi mängima

Suhteliselt sürreaalne. Järgmine kord, kui ostate pärisraha eest +20 Awesome võlukepi, siis teate kelle magamata ööde arvelt see tuli.

Lisaks veel väike uudisnupp, et lõpp ikka magusamaks teha.

Hiina keelab kullafarmimise

Oijah, kui mitu elu ja mitme riigi majanduse on Blizzard sassi löönud. Ehk peaks lihtsalt WoWi lõpuks ära keelama? icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 22:27:53 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Button kirjutas:
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,

meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata

ehk veel jõuab enne big nerfi..

Nerf ei puuduta HC-modesid...


o rly ?, seda ei pannud kohesti tähelegi >
win
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.05.2011 11:21:02 vasta tsitaadiga

http://healingtree.wordpress.com/2011/05/26/wow-is-my-daily-shakespeare/
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 23:46:43 vasta tsitaadiga

Huh, sai siis lõpuks täna Neffarian 25hc maha ! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
police89
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2005




sõnum 14.06.2011 16:00:26 vasta tsitaadiga

Keegi al'akiri ja outlandi vahel raha tahab vahetada?
pm
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 15.06.2011 12:03:34 vasta tsitaadiga

Kui siin keegi PvP's BG'des vastasleeri hakib, siis ehk kirjutaksite, kuidas teil võitude-kaotuste suhe on?
Eile 11'st battlegroundist, milles osalesin, võitis horde 8 ja alliance vaid 3.
On paremaid päevi olnud, kuid üldiselt kipub ikkagi horde domineerima.
Tean, tean - hala sellel teemal on igal pool foorumites kõva, kuid tahaks lihtsalt teada, kuidas teil võidu keskmine % kipub olema.
Mõtlen lowlevel ja middlelevel tasemel, mitte lvl 85, mis kuuldavasti pidi paremini balansis olema.
Ise mängin Saurfangis alliance poolel, battlegrupp siis Misery (sama, mis Outlandil).

Lvl 62 mm hunter:
Battlegrounds played - 65
Battlegrounds won - 28
Võite 43,08 %

Lvl 75 prot warrior (hilisemad arms):
Battlegrounds played - 97
Battlegrounds won - 38
Võite 39,18 %

Ausalt öeldes plaanin mingi horde alti sigitada, et sealtpoolt asja kaeda.
Kas Eesti gild Al'Akir'is PvP'st ka miskit arvab? Ehk oleks mõttekas sinna kanti kolida?

P.S. Armory statistika koondsumma (Battlegrounds won) valetab, ise tuleb võidud kokku liita.
Juba vana putukas ja peaks ometi olema lihtne fiksida. icon_eek.gif


viimati muutis seeMees 15.06.2011 12:14:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 12:12:23 vasta tsitaadiga

low-level pvp on asi mis pole eales balansis olnud, selle pärast pole küll eriti mõtet halada.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 15.06.2011 12:17:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
low-level pvp on asi mis pole eales balansis olnud, selle pärast pole küll eriti mõtet halada.


Tean, et pole balansis, kuid vahe ikkagi mäekõrgune. icon_smile.gif
Eks leveldan oma hunteri kiirelt lõpuni, näeb siis...
Horde poolele teen ka kindlasti miski tegelase.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 12:39:17 vasta tsitaadiga

Vahe sõltub kellega parasjagu mängima satud ja kõigub ööpäeva-nädala lõikes seinas seina.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hilana
HV vaatleja

liitunud: 15.06.2011




sõnum 15.06.2011 15:50:15 vasta tsitaadiga

9/13 HC 25 Man Gild otsib uusi mängijaid.
Rahvusvaheline gild aga gildis on mõnigi eestlane.
Meil oleks vaja peamiselt melee dps klasse ja mõnda casterit (boomkin või lock).
Lisaks on meil PvP mängijad gildis, kes teevad RBG, viimati kui ma vaatasin oli rating kuskil 2,3k. PVE mängijad teevad ka, aga meie rating sakib:) (kuskil 1,3k-1,9).
Tean, et ei ole ilus kutsuda Eesti keeles rahvusvahelisse gildi, aga ilusad asjad ongi igavad.
Kui rohkem huvi on, siis www.shadowforest.eu või logi Dragonblight serverisse ja w Hilana.
Päikest,
Hil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruks
HV vaatleja
Ruks

liitunud: 23.09.2007




sõnum 15.06.2011 21:39:32 vasta tsitaadiga

Tore guild ,soovitan :p
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 15.06.2011 22:18:05 vasta tsitaadiga

seeMees kirjutas:
Kui siin keegi PvP's BG'des vastasleeri hakib, siis ehk kirjutaksite, kuidas teil võitude-kaotuste suhe on?
Eile 11'st battlegroundist, milles osalesin, võitis horde 8 ja alliance vaid 3.
On paremaid päevi olnud, kuid üldiselt kipub ikkagi horde domineerima.
Tean, tean - hala sellel teemal on igal pool foorumites kõva, kuid tahaks lihtsalt teada, kuidas teil võidu keskmine % kipub olema.
Mõtlen lowlevel ja middlelevel tasemel, mitte lvl 85, mis kuuldavasti pidi paremini balansis olema.
Ise mängin Saurfangis alliance poolel, battlegrupp siis Misery (sama, mis Outlandil).

No Miserys on küll lvl85 täiega paigast ära... Allied võidavd keskmiselt 75% BG-sid. Horde poolel on suht frustreeriv BG-sid hetkel teha...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.06.2011 22:26:35 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
No Miserys on küll lvl85 täiega paigast ära
Kogu EU mängib ühtses pvp "pesas", battlegroupid ühendati mitu kuud tagasi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 16.06.2011 10:03:55 vasta tsitaadiga

Eilne seis:

Lvl 64 mm hunter:
Battlegrounds played - 17
Battlegrounds won - 9
Võite 52,94 %

Ühes Alterac Valley madinas, kui üritasin surnuaia vahtidele pasunasse anda, sõitis keegi Trollibuss must mühinal üle. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter110
HV vaatleja

liitunud: 25.06.2011




sõnum 25.06.2011 15:41:42 vasta tsitaadiga

tere ma ei sa mängida wowi selle pärast et sellina asi tuleb ette mis se on failed to find a suitable display device. exitice program kas keegi oskab aidata
_________________
p.riiv
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 17:38:23 vasta tsitaadiga

WoW-i kasutajate müümine on keelatud eks aga kas Blizzard saab sellest kuidagi aru, sõber soovib enda kõikide expansionitega kasutajast lahti saada.
Või kust sellist infot teada võiks saada, hinnapäringut tahaks ka teha.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.06.2011 22:39:33 vasta tsitaadiga

millistel alustel saaks blizz üldse tõestada, et kasutaja on müüdud? minuarust suht võimatu...
Ise olen kunagi oma konto seadetes vahetanud nime, kontaktaadressi ja -telefoni, maksmiseks kasutanud erinevaid krediitkaarte, prepaid kaarte, jne. Vabalt võiks arvata, et omanik vahetus ju? Aga pole küll mingeid probleeme esinenud. Füüsiline sisselogimise aadress on olnud küll sama koguaeg (ip on muutunud), äkki selle järgi kontrollivad kuidagi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 25.06.2011 23:26:16 vasta tsitaadiga

nüüd ju battlenet auth proge ka pms ei kysi su k2est igakord seda numbrit , kui sa samast arvutist sisse logid. eks nad monitoorivad seda v2rki ikka küll, kes teab m2ngijaid palju, igayhejaoks ei j2tku aega.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.06.2011 00:17:38 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
nüüd ju battlenet auth proge ka pms ei kysi su k2est igakord seda numbrit , kui sa samast arvutist sisse logid. eks nad monitoorivad seda v2rki ikka küll, kes teab m2ngijaid palju, igayhejaoks ei j2tku aega.

minul mobile auth küsis küll iga kord, isegi kui 5 min jooksul samast arvutist tahtsin uuesti logida

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 26.06.2011 00:29:16 vasta tsitaadiga

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/2674529777

vot selline asi siis, ja peeter110 ma ei tea v6id proovida esimese raksuga drivereid uuendada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 26.06.2011 20:23:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse icon_smile.gif


Tankimine pole just mingi raketiteadus, Sai siis ka kulla ka karra nimel oma dps-er tanki pööratud. Ja vähemalt 5 manides ja isegi osadel raid HC on tankimine ikka selline 'lill'. Ei tasu karta seda looma icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.06.2011 21:04:55 vasta tsitaadiga

Raidide tankimine ongi easymode võrreldes 5-man pugidega icon_smile.gif
Olen tankinud praktiliselt kõike mis wotlk's oli ning nii mõndagi cata beta ajal kuid vähe oli asju mis olid challenge'i poolest pooltki seda kui leveldamise ajal warrioriga kambast-kampa ringi lendamine ning kogu grupi peale 70% dammi tegemine icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 01.07.2011 20:08:08 vasta tsitaadiga

Tundub, et kurjamid on mu WOWi kontole küüned taha saanud ja parooli ära vahetanud icon_sad.gif
Enam parool ei tööta ja kahjuks recovery vastus meelest läinud. Kas on veel mingi võimalus konto tagasisaamiskes?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 20:27:03 vasta tsitaadiga

Helistd supporti või täidad mõne muu webformi ja isikut tõendava dokumendiga peaksid saama asjad aetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 02.07.2011 21:00:35 vasta tsitaadiga

Sain konto tagasi. Helistasin ja oldi väga abivalmis. Helistamiseks kasutasin Skype, saab tasuta helistada supporti thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 06.07.2011 08:39:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
gemini kirjutas:
No Miserys on küll lvl85 täiega paigast ära
Kogu EU mängib ühtses pvp "pesas", battlegroupid ühendati mitu kuud tagasi.


Paistab, et päris nii see pole, loe http://eu.battle.net/wow/en/blog/943559 ja http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/2313685058#8

P.S. Eile õhtul sai lvl 80 geari tarbeks veidi HP'd farmitud, seis jäi 7-1 alliance kasuks (2x AB muide). Lihtsalt infoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 331, 332, 333 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.