|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 15:24:37
|
|
|
| Al Akir näitab, et enam vähem 90% on horde. See pole nüüd oige voi mis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 15:31:07
|
|
|
| probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 15:59:37
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| probably on, aga kui sa ainult world pvp pärast ei mängi siis pole nagu suurt vahet kuna vastased on bg/arena crossrealm. |
nii palju kui ma olen lugenud siis on world pvp surnud anyway?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 16:06:01
|
|
|
well indeed, aga realmides kus ratio on roughly 50/50 on aegajalt ikka mõnus mayhem ja anyways suurem võimalus vastas factioni tolasid kohata ja neile jalaga anda
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 16:51:36
|
|
|
| Eks ma kolin siis outlandi. Mis klassi soovitataksite nii, et ma ei peaks ootama, et gruppi saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 17:04:28
|
|
|
tankivatel asjadel on instaqueue instant hommikul kell 5 võibolla pead mõne minuti ootama, samuti on lihtsam elu healeritel jäädes ehk sinna sub 10 min alla, dpsina ootad pool päeva
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.05.2011 17:04:55
|
|
|
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 17:08:32
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse  |
Ilmselt vist Night Elf Druidiks hakkan. Kuidas nad muidu solo hakkama saavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 17:11:35
|
|
|
suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu alguses normaalne aoe tankimise võimalus peale thornsi kui swipe käes siis on juba kergem.
Paladiniga oleks vast kergem alustada just tanking wise, warrior peaks ka hea olema
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 17:19:06
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
suurepäraselt, ja lisaks niipalju et tankina instast kicki saamiseks pead ikka tõesti debiilik olemas , sest inimesed ei viitsi 40 minutit uut tanki oodata kui vana on kicki saanud, druididel puudu alguses normaalne aoe tankimise võimalus peale thornsi kui swipe käes siis on juba kergem.
Paladiniga oleks vast kergem alustada just tanking wise, warrior peaks ka hea olema  |
Lihtsalt Druid tundub huvitavam kui paladin mida ma olen muudes mängudes proovinud juba. See igasugune erinevateks loomadeks muutumine ja värk pasitab huvitav. Druid saab nii tanki kui healerina korralikult hakkama?
Kuidas WoWis respeccimine käib? On lihtne näiteks vahepeale tank olla ja siis 30 minutit hiljem healeriks respeccida voi peab erinev gear jne selleks olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 17:22:40
|
|
|
| erinev gear on igaks speciks vajalik , uuendusena toodi mingiaeg sisse dual spec mille abil saad 2 erineva speci vahel valida 1 clickiga,
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
21.05.2011 17:30:14
|
|
|
| See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
21.05.2011 17:32:11
|
|
|
| AIQ88 kirjutas: |
| Ho Ho kirjutas: |
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse  |
Ilmselt vist Night Elf Druidiks hakkan. Kuidas nad muidu solo hakkama saavad? |
solodes oli see minuarust üks lihtsamaid. tankimise osas nagu ennist öeldi, puudub alguses aoe ning ilma selleta threati väga üles ei tõmba kui mitu vastast (pead jooksma mitme vahet) - hiljem on väga easy. tuleb teada ainult taktikat.
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
21.05.2011 17:38:50
|
|
|
| AIQ88 kirjutas: |
| See installimine votab ikka jubedalt aega. Ostsin selle battlechesti voi mis iganes. Mis addone ja varke peaksin endale sikutama ja mis leheküljed on parimad info jaoks. |
viska see battlechest aknast välja ( plaadid siis vähemalt )
mine wow-europe.com log in, vali download game client ( 15,4GB ) ( kohe kui võimalik logi ka sisse eeldusel, et sul on kõik keyd juba ära regatud ja acc on Cataclysm ready ) mine magama ja hommikuks on kohal ja installitud see plaatidega jändamine on üks pointless jura.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
21.05.2011 17:50:54
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| ... samuti on lihtsam elu healeritel jäädes ehk sinna sub 10 min alla |
Nii hull küll asi hetkel pole.. Leveldan goblinist resto shamaani. Klassikalise maailma dungeonite queued olid 3-5min, hetkel BC-s on healeri queue minuti kandis.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bloodraven
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2003
|
21.05.2011 22:23:06
|
|
|
| minu uus resto shammy .. max 4 min cata hc queue ... üldjuhul instant ..muidu koguaeg lock'iga mänginud .. see mees istub 30+min cata hc queues
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
21.05.2011 23:40:08
|
|
|
| bloodraven kirjutas: |
| minu uus resto shammy .. max 4 min cata hc queue ... üldjuhul instant ..muidu koguaeg lock'iga mänginud .. see mees istub 30+min cata hc queues |
minuarust oli kõige õudsam aeg, kui cata välja tuli, siis ootasid dps-iga lõdvalt üle tunni
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
24.05.2011 14:21:35
|
|
|
Ja mis jubedust tehti uute HC dungidega catas. Tank peab ootama vahest harva 30-80 sekundit!
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
24.05.2011 20:18:39
|
|
|
heh, pole isegi uusi hc näinud veel
mäng on veits ära tüüdanud, peale 3x+ nädalas raidi ei viitsi enam midagi teha...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
25.05.2011 15:55:25
|
|
|
| Keda old contenti nerfid kotivad?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.05.2011 18:21:15
|
|
|
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,
meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata
ehk veel jõuab enne big nerfi..
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.05.2011 18:38:36
|
|
|
| Button kirjutas: |
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,
meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata |
Järelikult polnud te piisavalt tegijad et nad kiiremini maha võtta
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
26.05.2011 18:44:02
|
|
|
| Button kirjutas: |
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,
meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata
ehk veel jõuab enne big nerfi.. |
Nerf ei puuduta HC-modesid...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
27.05.2011 09:31:10
|
|
|
Pole ise WOWi katsunud juba aastaid, kuid mõtlesin, et ehk pakub vähe huvi või nalja.
Hiina vanglates sunniti vange WoWi mängima
Suhteliselt sürreaalne. Järgmine kord, kui ostate pärisraha eest +20 Awesome võlukepi, siis teate kelle magamata ööde arvelt see tuli.
Lisaks veel väike uudisnupp, et lõpp ikka magusamaks teha.
Hiina keelab kullafarmimise
Oijah, kui mitu elu ja mitme riigi majanduse on Blizzard sassi löönud. Ehk peaks lihtsalt WoWi lõpuks ära keelama?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
27.05.2011 22:27:53
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Button kirjutas: |
iseenesest paha, et nii palju nerfivad,
meil veel neffy throne of 4 winds, chogal, ja council hc 25 tapmata
ehk veel jõuab enne big nerfi.. |
Nerf ei puuduta HC-modesid... |
o rly ?, seda ei pannud kohesti tähelegi >
win
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
29.05.2011 23:46:43
|
|
|
Huh, sai siis lõpuks täna Neffarian 25hc maha !
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
police89
HV vaatleja
liitunud: 12.06.2005
|
14.06.2011 16:00:26
|
|
|
Keegi al'akiri ja outlandi vahel raha tahab vahetada?
pm
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
15.06.2011 12:03:34
|
|
|
Kui siin keegi PvP's BG'des vastasleeri hakib, siis ehk kirjutaksite, kuidas teil võitude-kaotuste suhe on?
Eile 11'st battlegroundist, milles osalesin, võitis horde 8 ja alliance vaid 3.
On paremaid päevi olnud, kuid üldiselt kipub ikkagi horde domineerima.
Tean, tean - hala sellel teemal on igal pool foorumites kõva, kuid tahaks lihtsalt teada, kuidas teil võidu keskmine % kipub olema.
Mõtlen lowlevel ja middlelevel tasemel, mitte lvl 85, mis kuuldavasti pidi paremini balansis olema.
Ise mängin Saurfangis alliance poolel, battlegrupp siis Misery (sama, mis Outlandil).
Lvl 62 mm hunter:
Battlegrounds played - 65
Battlegrounds won - 28
Võite 43,08 %
Lvl 75 prot warrior (hilisemad arms):
Battlegrounds played - 97
Battlegrounds won - 38
Võite 39,18 %
Ausalt öeldes plaanin mingi horde alti sigitada, et sealtpoolt asja kaeda.
Kas Eesti gild Al'Akir'is PvP'st ka miskit arvab? Ehk oleks mõttekas sinna kanti kolida?
P.S. Armory statistika koondsumma (Battlegrounds won) valetab, ise tuleb võidud kokku liita.
Juba vana putukas ja peaks ometi olema lihtne fiksida.
viimati muutis seeMees 15.06.2011 12:14:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.06.2011 12:12:23
|
|
|
low-level pvp on asi mis pole eales balansis olnud, selle pärast pole küll eriti mõtet halada.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
15.06.2011 12:17:21
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| low-level pvp on asi mis pole eales balansis olnud, selle pärast pole küll eriti mõtet halada. |
Tean, et pole balansis, kuid vahe ikkagi mäekõrgune.
Eks leveldan oma hunteri kiirelt lõpuni, näeb siis...
Horde poolele teen ka kindlasti miski tegelase.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.06.2011 12:39:17
|
|
|
Vahe sõltub kellega parasjagu mängima satud ja kõigub ööpäeva-nädala lõikes seinas seina.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hilana
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2011
|
15.06.2011 15:50:15
|
|
|
9/13 HC 25 Man Gild otsib uusi mängijaid.
Rahvusvaheline gild aga gildis on mõnigi eestlane.
Meil oleks vaja peamiselt melee dps klasse ja mõnda casterit (boomkin või lock).
Lisaks on meil PvP mängijad gildis, kes teevad RBG, viimati kui ma vaatasin oli rating kuskil 2,3k. PVE mängijad teevad ka, aga meie rating sakib:) (kuskil 1,3k-1,9).
Tean, et ei ole ilus kutsuda Eesti keeles rahvusvahelisse gildi, aga ilusad asjad ongi igavad.
Kui rohkem huvi on, siis www.shadowforest.eu või logi Dragonblight serverisse ja w Hilana.
Päikest,
Hil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruks
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2007
|
15.06.2011 21:39:32
|
|
|
| Tore guild ,soovitan :p
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
15.06.2011 22:18:05
|
|
|
| seeMees kirjutas: |
Kui siin keegi PvP's BG'des vastasleeri hakib, siis ehk kirjutaksite, kuidas teil võitude-kaotuste suhe on?
Eile 11'st battlegroundist, milles osalesin, võitis horde 8 ja alliance vaid 3.
On paremaid päevi olnud, kuid üldiselt kipub ikkagi horde domineerima.
Tean, tean - hala sellel teemal on igal pool foorumites kõva, kuid tahaks lihtsalt teada, kuidas teil võidu keskmine % kipub olema.
Mõtlen lowlevel ja middlelevel tasemel, mitte lvl 85, mis kuuldavasti pidi paremini balansis olema.
Ise mängin Saurfangis alliance poolel, battlegrupp siis Misery (sama, mis Outlandil).
|
No Miserys on küll lvl85 täiega paigast ära... Allied võidavd keskmiselt 75% BG-sid. Horde poolel on suht frustreeriv BG-sid hetkel teha...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.06.2011 22:26:35
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| No Miserys on küll lvl85 täiega paigast ära |
Kogu EU mängib ühtses pvp "pesas", battlegroupid ühendati mitu kuud tagasi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
16.06.2011 10:03:55
|
|
|
Eilne seis:
Lvl 64 mm hunter:
Battlegrounds played - 17
Battlegrounds won - 9
Võite 52,94 %
Ühes Alterac Valley madinas, kui üritasin surnuaia vahtidele pasunasse anda, sõitis keegi Trollibuss must mühinal üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter110
HV vaatleja
liitunud: 25.06.2011
|
25.06.2011 15:41:42
|
|
|
tere ma ei sa mängida wowi selle pärast et sellina asi tuleb ette mis se on failed to find a suitable display device. exitice program kas keegi oskab aidata
_________________ p.riiv |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
25.06.2011 17:38:23
|
|
|
WoW-i kasutajate müümine on keelatud eks aga kas Blizzard saab sellest kuidagi aru, sõber soovib enda kõikide expansionitega kasutajast lahti saada.
Või kust sellist infot teada võiks saada, hinnapäringut tahaks ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
25.06.2011 22:39:33
|
|
|
millistel alustel saaks blizz üldse tõestada, et kasutaja on müüdud? minuarust suht võimatu...
Ise olen kunagi oma konto seadetes vahetanud nime, kontaktaadressi ja -telefoni, maksmiseks kasutanud erinevaid krediitkaarte, prepaid kaarte, jne. Vabalt võiks arvata, et omanik vahetus ju? Aga pole küll mingeid probleeme esinenud. Füüsiline sisselogimise aadress on olnud küll sama koguaeg (ip on muutunud), äkki selle järgi kontrollivad kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
25.06.2011 23:26:16
|
|
|
nüüd ju battlenet auth proge ka pms ei kysi su k2est igakord seda numbrit , kui sa samast arvutist sisse logid. eks nad monitoorivad seda v2rki ikka küll, kes teab m2ngijaid palju, igayhejaoks ei j2tku aega.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
26.06.2011 00:17:38
|
|
|
| KaarelK kirjutas: |
| nüüd ju battlenet auth proge ka pms ei kysi su k2est igakord seda numbrit , kui sa samast arvutist sisse logid. eks nad monitoorivad seda v2rki ikka küll, kes teab m2ngijaid palju, igayhejaoks ei j2tku aega. |
minul mobile auth küsis küll iga kord, isegi kui 5 min jooksul samast arvutist tahtsin uuesti logida
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trinity
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
26.06.2011 20:23:31
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
suvaline tankida-healida oskav tegelane sobib. Samas nood rollid on kõvasti raskemad dps'ist ning pead natuke mänguloogikat jagama enne kui korralikult hakkama saad. Muidugi võid alati lihtsalt pea-ees sisse hüpata ja loota, et enne jõuad miskit ära õppida kui grupist välja visatakse  |
Tankimine pole just mingi raketiteadus, Sai siis ka kulla ka karra nimel oma dps-er tanki pööratud. Ja vähemalt 5 manides ja isegi osadel raid HC on tankimine ikka selline 'lill'. Ei tasu karta seda looma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.06.2011 21:04:55
|
|
|
Raidide tankimine ongi easymode võrreldes 5-man pugidega
Olen tankinud praktiliselt kõike mis wotlk's oli ning nii mõndagi cata beta ajal kuid vähe oli asju mis olid challenge'i poolest pooltki seda kui leveldamise ajal warrioriga kambast-kampa ringi lendamine ning kogu grupi peale 70% dammi tegemine
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutajake
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2008
|
01.07.2011 20:08:08
|
|
|
Tundub, et kurjamid on mu WOWi kontole küüned taha saanud ja parooli ära vahetanud
Enam parool ei tööta ja kahjuks recovery vastus meelest läinud. Kas on veel mingi võimalus konto tagasisaamiskes?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.07.2011 20:27:03
|
|
|
Helistd supporti või täidad mõne muu webformi ja isikut tõendava dokumendiga peaksid saama asjad aetud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutajake
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2008
|
02.07.2011 21:00:35
|
|
|
Sain konto tagasi. Helistasin ja oldi väga abivalmis. Helistamiseks kasutasin Skype, saab tasuta helistada supporti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|