Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 10:42:15 vasta tsitaadiga

Ehk siis et õiges kohas pead peoga lante vette loopima kui liiga sügav on icon_lol.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 11:08:10 vasta tsitaadiga

reints, kala tuleb püüda roo servast, vette langenud puude alt, vees olevate kändude vahelt jne. Lageda vee pindmistest kihtidest võid üldjoontes maimu jahtivat ahvenat kimbutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 11:14:57 vasta tsitaadiga

Roo sikutab ilusti välja ja mõnel nii mitte kvaliteetsel landil olen konksud ka sirgeks tõmmanud icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.05.2011 15:41:55 vasta tsitaadiga

Ega jah päris kaldast otse veele ei ole mõtet loopida icon_smile.gif
Paadiga üldiselt oluliselt mugavam mööda roogu sihtida ja kammida läbi,samas kui kallas võimaldab siis saab ka kaldalt sama tegevust harrastada thumbs_up.gif Plajud kohad paati ei võimadlagi üldse icon_smile.gif
Eie sai õhtal 2h ilmatsalu tehisjärvel loobtud,kuid ei miskit,naisi saab ilmatsalust ilmselt kregemalt kui haugi,vähemalt mulje jäi selline whistle.gif icon_lol.gif
Kuigi sealt ka havi saadud,kuid ehk ei olnud kallas päris see kus antud hetkel olime thumbs_down.gif Vähemalt ilm oli hea ja väike puhkus peale tööd kohe thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 20.05.2011 15:44:35 vasta tsitaadiga

Ilmatsalus eile igatahes võttis, ühe haugipunni sai küll kotti pistetud. Täna lähen kaen kah kohe üle paariks tunniks.
_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 17:48:12 vasta tsitaadiga

Täna sain elu esimese jõeka, mis sest et alamõõduline. Loomulikult lasin tagasi icon_smile.gif
Eile tiksusin tunnikese jõeääres veel ning tulemuseks siuke: http://www.kalale.ee/sisu/NywxMTE1Njg2LDAsMCwx/
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 19:06:36 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Võiks rahva kokku ajada ja ühise kalapüügi ürituse teha icon_rolleyes.gif


Kuidas siis sellele ideele vaadatakse? Teeks sellise suvise üldise segavõistluse. Kes tahab, õngitseb, kes tahab, loobib lanti. Arvestama kalade kogukaalu ja asi vask.

Mul mõlgub peas paar huvitavat mõtet nii, et asja korraldamise võiksin enda peale võtta.

Näiteks päevane ettevõtmine, kui soovi on, organiseeriks 1x toitlustuse, teeksime mingi küsitluse auhinnalaua koostise kohta ning paneks asjad liikuma. Mul on paaris kalapoes sidemed sees, peaks auhinnad alla letihinda kätte kah saama.


Andke märku teemasse või privasse, kes huvitatud on. Kui ligikaudne huviliste arv on käes, lööks kulud/tulud kokku ja vaataks kuhu kanti osavõtlustasu jääb.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 20:00:48 vasta tsitaadiga

Käisime Jägala jõel enne tammi lanti loopimas.
Vend sai esimese viskega kala otsa aga rsk läks kaldalt tagasi vette,
vend suure jooksuga kalale järgi aga kallas oli siuke muda, et pani
pe*seli maha ja jõkke icon_lol.gif
Pole hullu, pesi end mudast puhtaks ja viskas teist korda.
Kena 2.2KG haug jäi otsa ja varsti läheb puhastamiseks.

Mul ja isal nulliring, isegi ühtegi võttu ei olnud icon_biggrin.gif

E: rõõbast pilt kah:

kala tundub selleks väike, et vend on julm kolakas


viimati muutis Winterwind 21.05.2011 21:20:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 20:22:22 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
reints kirjutas:
Võiks rahva kokku ajada ja ühise kalapüügi ürituse teha icon_rolleyes.gif


Kuidas siis sellele ideele vaadatakse? Teeks sellise suvise üldise segavõistluse. Kes tahab, õngitseb, kes tahab, loobib lanti. Arvestama kalade kogukaalu ja asi vask.

Mul mõlgub peas paar huvitavat mõtet nii, et asja korraldamise võiksin enda peale võtta.

Näiteks päevane ettevõtmine, kui soovi on, organiseeriks 1x toitlustuse, teeksime mingi küsitluse auhinnalaua koostise kohta ning paneks asjad liikuma. Mul on paaris kalapoes sidemed sees, peaks auhinnad alla letihinda kätte kah saama.


Andke märku teemasse või privasse, kes huvitatud on. Kui ligikaudne huviliste arv on käes, lööks kulud/tulud kokku ja vaataks kuhu kanti osavõtlustasu jääb.

Idee poolest oleks küll huvitatud lanti loopima icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 21:26:14 vasta tsitaadiga

Pakuks välja Järvamaal Väinjärve järve icon_smile.gif Üle keskmise latika ja linaski järv, ka kenasid 500g ahvenaid ja monsterhauge välja võetud. 40ha pindala, peaks mahtuma päris mitu meest peale icon_smile.gif Paadilaenutus olemas ja puha.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 17:17:20 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel sai käidud 2 päeva järjest paadiga pedjapeal, 2 alamõõdulist havi ja muud mitte kui midagi. Isegi tonka ja ussiga ei võtnud mitte midagi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 18:45:17 vasta tsitaadiga

Käisin jälle turbajahil: http://www.kalale.ee/sisu/NywxMTE2NzI4LDMsbWFydGluMzY2LDE/ icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.05.2011 20:19:22 vasta tsitaadiga

Mida head sööki saab asjast? icon_rolleyes.gif Pole sellist kunagi püüdnud/söönud/näinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 23.05.2011 20:36:07 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel sai Pangodi järvele tiir peale tehtud. Võttis nii pöörlevat kui kummikala, kuigi ikka väega laisalt ujus järgi. Eks läheb veel nädalakene kui õigesti neelama hakkab.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:59:32 vasta tsitaadiga

Kuidas unda täpsemalt kasutada? sai omale paar tk soetatud aga huvi pärast küsin et täpsemalt aru saaks. Mina ise saan nii aru et konks läheb söödal läbi selja ja kuna 2ne konks siis teine jääb lahtiselt? ja siis kuidas veel tamiil kinnitada jms?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.05.2011 18:43:29 vasta tsitaadiga

Läbi selja pannes peaks koger olema kuna too kannatab pikalt sedasi haavatult olla,vaata,et siis selgroole viga ei tee.
Ise eelistan ajada trossi suust sisse ja lõpuse vahelt välja,ning siis sinna konks külge icon_wink.gif Või siis vastupidi,lõpusevahelt suhu ja sinna konks. thumbs_up.gif
Päris mitmed kogred sedasi "korduskasutuses" olnud suisa icon_lol.gif Havi on jäänud külge ära ja koger on saanud plehku mööda trossi liikuma icon_cool.gif Läks tagasi akvaariumi töö juurde uut minekut ootama,väheke oli räsitud kuid elas üle.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 18:46:15 vasta tsitaadiga

omgwtf, icon_lol.gif
Aga kuidas tamiiliga on et kuhu see kinnitada täpsemalt unna servas oli mingi sälk, kas sinna? või siis selle "posti" külge, seal ka all mingi sälk.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.05.2011 19:02:19 vasta tsitaadiga

Krt asi nii käes,et hetkel ei tulegi kohe meelde kuidas panen icon_eek.gif Unna kätte võtan siis tean kohe icon_lol.gif Taliunnad on mõtte segamini ajanud thumbs_down.gif Homseks vastust ei ole saanud siis tööl proovin ära..
E: krt vist oligi lihtsalt suvalt vead ketta ühest sakist diagonaali üle "posti" läbi tolle salgu ja siis teisest ketta salgust tagasi vette,kala võtab siis tõmbab kettale ringi peale ja saad kaugelt värvist aru. Ise aga toppisin veel kuskilt läbi,et ta kettalt jõhvi maha ei keri,aga see ei tule hetkel silmi ette thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:39:04 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mida head sööki saab asjast? icon_rolleyes.gif Pole sellist kunagi püüdnud/söönud/näinud icon_lol.gif

Suitsetatult on parim muinuarust.. praetult ja ahjust läbi käinud on suht saast thumbs_down.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.05.2011 20:47:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Suitsetatult... D


Kummast otsast põlema tuleb panna. =P

Suitsutatult kallikesed, suitsutatult ikka.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 20:50:39 vasta tsitaadiga

Keegi Haapsalu kandi inimene teab kas tuulekas juba liikvel?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2011 20:21:26 vasta tsitaadiga

Sai eile üks korralik täpikumatk tehtud. Neli tundi jutti võsas ja mudas madistamist - püük osaliselt vees, osaliselt kaldal. Kotikala jäi küll tulemata, kuid lõbus oli sellegipoolest. Kahepeale käis kaldal 8 kala, paljud olid sellised paar cm mõõdust puudu tegelased.
Täna hommikul oli tõsine invaliiditunne peal, pole sellise võsatrenniga harjunud krt icon_smile.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 23:32:04 vasta tsitaadiga

Käisime isa ja vennaga jälle jägala jõel, just jõudsime tagasi.
Vend sai ühe napilt mõõdus haugi aga selle lasime tagasi.
Isal tuli kena 4.8kg jurakas icon_biggrin.gif

E: üks kehv pilt kah:
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 23:35:17 vasta tsitaadiga

Winterwind, Millega püütud ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2011 23:55:14 vasta tsitaadiga

tavaline kollane eurone silikoonlutu ja spinning.

edit: Vend siis kirjutab vähe pikemalt saamisloo:

Esialgu sai ca pool tundi kohta otsitud ja loobitud kahelpool kallast. Ühel hetkel sattus nii, et mina ja winter sattusime mõlemad teiselpool kallast isast olema ja olin just kätte saanud ca 45 cm pulga, mille otseloomulikult tagasi lasin. Ütlesin winterile, et lähen vaatan, mida isa teises kaldas teeb ja jalutasin üle tammi. Taas kaldale jõudes ütles isa, et midagi on otsas ja sidur muudkui kärises, tundus, et tegu on suurema kalaga. Jooksin siis mina kalda poole ja isa sikutas juba lihtsalt tamiilist kala muudkui lähemale. Sain ka tamiilist kinni ja kahekeisti tõmbasime raisa kuivale maale. CA meeter veest väljas olles purunes tamiil, kuna kala otsustas hambad sisse lüüa ja ei kasutanud trossi, vaid oli lühike pöör. Astusin rahulikult kala kohale ja oleks peaaegu uisutades jälle perseli pannud, aga suutsin tasakaalu hoida. Haarasin ettevaatlikult kahe käega kalast kinni ja tassisin ca 20 meetrit kaldast eemale. Algul kogusin end ca pool minutit, sest tundsin aukartust nii ilusa kala ees. Aga kätte me ta saime ja lant jäi ka kenasti kalda peale vedelema, seega kadusid polnud icon_cool.gif -voltc, sorry, olen ca 5 õlut ära joonud ja õigekirja eest enam ei vasuta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.05.2011 08:26:07 vasta tsitaadiga

Hea,et kiirelt siis välja ära kiskusite,oleks väsitama hakanud siis oleks kaugel ära läinud ilma trossita thumbs_up.gif
Ise hetkel kohe pangodile kummipaadiga,vaatab kas seal ka kala on icon_lol.gif Aga kuna hetkel veel pensumootorit pole siis emajõele ei kannata elektriga minna,vool maru kange.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2011 20:20:04 vasta tsitaadiga

Täna hommikul sai Väinjärvel latikal käidud. Kõik tavapärased püügikohad olid kinni ja tuli leppida ujumisrannast püügiga. Mõnusale ajaviitele lisaks sain lõunaks ühe kilose ahjulatika. http://kalakoht.ee/nggallery/page-15/image/16/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 28.05.2011 21:45:41 vasta tsitaadiga

8h Pangodi ja tulemuseks 4 haugi ja hunnik otsast minekuid icon_neutral.gif Ei tea,kas olid kohad raiped aga ära ei haakinud asju landiga kuidagi icon_confused.gif
Lisaks tuli landile vedades külge sabapidi väike ahven,kes leidis kohe koha unna otsas icon_lol.gif Tulemuseks oli see,et und oli ümber ära keeranud ennast ja aven ära rapitud,kuid otsas ei keskit... Krt mingeid paadiga lontusi ka sõelus seal,seega ei imesta kui keegi oma paati tõmbas sealt otsast vms.
Päevaga lükkasime 200Ah aku kuivale väikse elektrimootoriga icon_smile.gif
Igatahes väga 5 järv paadiga sõelumiseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2011 21:10:24 vasta tsitaadiga

Sai pedjal käidud nv jooksul päris mitu korda, tulemuseks 2 alamõõdulist havi kummist landiga, ning 1 alamõõduline mepps tandem pöörlevaga, ussiga ei võtnud esimene päev mitte midagi, saiaga ka mitte, täna tuli ussiga 3 väga pisikest kiiska. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2011 15:24:44 vasta tsitaadiga

Norrast reedel :

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2011 18:40:44 vasta tsitaadiga

batman, kirjutas
soodla jõel oli plaan elussöödaga (särg) haugi püüda
juhtus aga sedasi:
~54cm
kerima hakates oli vaikne, ainult pisike takistus, et nagu oleks landi rohtu tõmmanud, sama efekt, kalda juures oli tunne, et saarmas otsas - selini plädin ja võitlus
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.06.2011 11:07:26 vasta tsitaadiga

http://www.odax.webhost.ru/ väga vahva asi silikonile mõeldud icon_cool.gif
Eile võtsin Trofeest prooviks omale ühe 4m sügavusele mineva ja samas ujuva. Krt kus paneb silikoni tantsima icon_eek.gif Aga tähtis on,et hästi täpselt keskele saab silikon icon_idea.gif
Sügavusi oli mitu 1m 4m ja vist 6 ja 2m ka. Paadid taga hea lohistada,jääd seisma siis tõuseb pinnale. Visata ehk natsa kerge..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2011 11:44:54 vasta tsitaadiga

omgwtf, tundub hea asi jah, haagib kindlalt ära icon_smile.gif

Sai siis jälle jahil käidud: http://www.kalale.ee/sisu/NywxMTIwNjgxLDMsbWFydGluMzY2LDE/ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2011 11:05:02 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.01.2016 15:27:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 20:20:48 vasta tsitaadiga

Kuna praegu on kalapüügi asemel vist targem rannas lebotada ja saakidest palju kirjutada ei ole, siis värskendaks seda teemat väikese uudisteatega: Kalaportaal.ee avas Kalastuskommuuni, mis pakub kalamehele uusi ja huvitavaid suhtlemisvõimalusi.

Kogu süsteem on üles ehitatud Joomla! komponentidele, mis on omavahel ka natuke suhtlema pandud. Siinkohal ei väsi kiitmast Joomlat, mille valmiskomponendid selliste saitite loojate elu ikka oluliselt lihtsamaks teevad thumbs_up.gif

_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2011 20:51:25 vasta tsitaadiga

Eile õhtul käisime pärnus muulipeal kalaõnne proovimas, tegelikult vist rohkem ilma ja beer_yum.gif nautimas.
Ca. 3h saime 7-8 kiiska ja paar ahvenat. Laupäeval ehk uuesti, siis juba jääme öö peale..... "usskala" proovima.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 07.06.2011 20:57:10 vasta tsitaadiga

Just naasesin kärevere retkelt,1 umbes 1.5kg kotis 2 äraminekut kohe kaldast(üks muidugi ulme loom icon_neutral.gif ) jäi veel kaldale passime jooksin kaigast tooma,et lööks raiska,kuid kui kaigast nägi pani putku icon_smile.gif
Lisaks 1 tagasi laskmine alamõõdulist. Sõber 2 äraminekut 1 alamääduline kes läks tagasi. Sõbra naine (esmakordselt) sai algajaõnnega umbes kilose mis läks kotti.
Hullumaja kus seda havi hetkel on icon_confused.gif 2h saime olla vaikselt jalutada ja päikest nautida,ehk 500m lõigul. Sündis ka uus lemmik lant icon_lol.gif rohelise kollase triibuline vobler vms.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2011 12:54:09 vasta tsitaadiga

Nädalavahetusel jälle Väinakale latikat jahtima. Mul siiani parimad saagid ongi just sellise lämmi ilmaga tulnud. Väinakas hea sügav järv. Latikas istub 4-5m sügavusel ja ei tea tapvast kuumusest midagi.

Lisaks uudiseid kalakoht.ee poolt. Täna sai püsti ilmaennustus iga veekogu juurde. Kasutame selleks kvaliteetset norrakate lehte yr.no. Peaks mõnevõrra mugavam olema edaspidi plaane teha.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2011 18:08:45 vasta tsitaadiga

Nädala vahetsel vaja peipsi peale ka latikat vaatama minna icon_smile.gif
Vähe lugemist haugi huvilistele
http://www.kalaportaal.ee/suurte-haugide-pyygist-2

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 10.06.2011 06:13:04 vasta tsitaadiga

Mis sööda ja konksuga angerjat tõmmatakse?
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.06.2011 06:30:18 vasta tsitaadiga

Ise olen tõmmanud maisi ja ööussiga mitu tk icon_smile.gif Konksuks ikka selline pikema "varrega" kuhu ööuss otsa mahub kenasti ja paha ei tee kui oleks "varre" küljes ka paar naga,et uss üleval püsiks thumbs_up.gif
Angerjat juba tuleb icon_razz.gif ise plaanin ehk see nv ööseks minna võrtsu suudmesse paari õngega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 04:20:08 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Laupäeval ehk uuesti, siis juba jääme öö peale..... "usskala" proovima.

Käidud ja proovitud ka "ussi" saada.... seekord ei jopanud.
Väiksemat mudru(kala) on tegelikult jões kõvasti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 12.06.2011 12:29:35 vasta tsitaadiga

Kohe käreverre ühe AHV iga thumbs_up.gif Tekkis kala isu icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 15:31:10 vasta tsitaadiga

Pildusin ka eile tiba lanti 1 ahvena sain.
Muidugi aeg ja koht olid valed aga targemat ka teha polnud icon_biggrin.gif

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2011 21:16:08 vasta tsitaadiga

Keegi tugevat kvaliteetset nööri odavalt ei taha osta? Korra peale keritud aga nüüd raha vaja...

0.20mm ja 18kg Mustad Ultra Braid http://www.mustad.no/productcatalog/product.php?id=2166
Mingi 15-20 euri. poes hind miski 400krooni
PS
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFish
HV vaatleja
RedFish

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 15:47:52 vasta tsitaadiga

Eile seiklusrohke täpikujaht: http://kalaportaal.ee/blogid/kohtumine-tundmatuga.html
_________________
Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 17:08:52 vasta tsitaadiga

RedFish, lugesin läbi, päris valus kogemus.... mis tagantjärgi tundub seikluslik kuid kohapeal kindlasti nii lõbus ei olnud.
karumõmmiga metsas võidu jooksta pole teab mis meeldiv "ajaviite vorm" icon_biggrin.gif
ütle ausalt, oli rada järgi ka?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 18:53:33 vasta tsitaadiga

Keegi Savage Gear'i Soft 4 Play'd on proovinud? Sai ostetud 3tk komplektis 9.5cm junnid aga no vabsjee üldse ei mängi, suht pettunud, kas reklaami ohver v? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2011 19:24:34 vasta tsitaadiga

Vaatasid seda videot http://www.lant.ee/savage-gear/soft-4play.html?mode=list
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 15.06.2011 19:33:51 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
http://www.odax.webhost.ru/ väga vahva asi silikonile mõeldud icon_cool.gif
Eile võtsin Trofeest prooviks omale ühe 4m sügavusele mineva ja samas ujuva. Krt kus paneb silikoni tantsima icon_eek.gif Aga tähtis on,et hästi täpselt keskele saab silikon icon_idea.gif
Sügavusi oli mitu 1m 4m ja vist 6 ja 2m ka. Paadid taga hea lohistada,jääd seisma siis tõuseb pinnale. Visata ehk natsa kerge..


Osta selline kühvel ette,küll saad mängima ja enamngi veel icon_wink.gif
See siis täpsemalt. http://www.odax.webhost.ru/gal/?vob


viimati muutis omgwtf 15.06.2011 19:37:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.