|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui tihti sa kalal käid? |
| Polegi kunagi käinud |
|
50% |
[ 1 ] |
| Kunagi lapsena isaga/vanaisaga |
|
0% |
[ 0 ] |
| Korra paari aasta jooksul |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõned korrad aastas |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kord kuus, või tihemini |
|
50% |
[ 1 ] |
|
| hääli kokku : 2 |
|
| autor |
|
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
20.05.2011 10:42:15
|
|
|
Ehk siis et õiges kohas pead peoga lante vette loopima kui liiga sügav on
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
20.05.2011 11:08:10
|
|
|
reints, kala tuleb püüda roo servast, vette langenud puude alt, vees olevate kändude vahelt jne. Lageda vee pindmistest kihtidest võid üldjoontes maimu jahtivat ahvenat kimbutada
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
20.05.2011 11:14:57
|
|
|
Roo sikutab ilusti välja ja mõnel nii mitte kvaliteetsel landil olen konksud ka sirgeks tõmmanud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
20.05.2011 15:41:55
|
|
|
Ega jah päris kaldast otse veele ei ole mõtet loopida
Paadiga üldiselt oluliselt mugavam mööda roogu sihtida ja kammida läbi,samas kui kallas võimaldab siis saab ka kaldalt sama tegevust harrastada Plajud kohad paati ei võimadlagi üldse
Eie sai õhtal 2h ilmatsalu tehisjärvel loobtud,kuid ei miskit,naisi saab ilmatsalust ilmselt kregemalt kui haugi,vähemalt mulje jäi selline
Kuigi sealt ka havi saadud,kuid ehk ei olnud kallas päris see kus antud hetkel olime Vähemalt ilm oli hea ja väike puhkus peale tööd kohe
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
20.05.2011 15:44:35
|
|
|
Ilmatsalus eile igatahes võttis, ühe haugipunni sai küll kotti pistetud. Täna lähen kaen kah kohe üle paariks tunniks.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
21.05.2011 19:06:36
|
|
|
| reints kirjutas: |
Võiks rahva kokku ajada ja ühise kalapüügi ürituse teha  |
Kuidas siis sellele ideele vaadatakse? Teeks sellise suvise üldise segavõistluse. Kes tahab, õngitseb, kes tahab, loobib lanti. Arvestama kalade kogukaalu ja asi vask.
Mul mõlgub peas paar huvitavat mõtet nii, et asja korraldamise võiksin enda peale võtta.
Näiteks päevane ettevõtmine, kui soovi on, organiseeriks 1x toitlustuse, teeksime mingi küsitluse auhinnalaua koostise kohta ning paneks asjad liikuma. Mul on paaris kalapoes sidemed sees, peaks auhinnad alla letihinda kätte kah saama.
Andke märku teemasse või privasse, kes huvitatud on. Kui ligikaudne huviliste arv on käes, lööks kulud/tulud kokku ja vaataks kuhu kanti osavõtlustasu jääb.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
21.05.2011 20:00:48
|
|
|
Käisime Jägala jõel enne tammi lanti loopimas.
Vend sai esimese viskega kala otsa aga rsk läks kaldalt tagasi vette,
vend suure jooksuga kalale järgi aga kallas oli siuke muda, et pani
pe*seli maha ja jõkke
Pole hullu, pesi end mudast puhtaks ja viskas teist korda.
Kena 2.2KG haug jäi otsa ja varsti läheb puhastamiseks.
Mul ja isal nulliring, isegi ühtegi võttu ei olnud
E: rõõbast pilt kah:
kala tundub selleks väike, et vend on julm kolakas
viimati muutis Winterwind 21.05.2011 21:20:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
21.05.2011 20:22:22
|
|
|
| raitl kirjutas: |
| reints kirjutas: |
Võiks rahva kokku ajada ja ühise kalapüügi ürituse teha  |
Kuidas siis sellele ideele vaadatakse? Teeks sellise suvise üldise segavõistluse. Kes tahab, õngitseb, kes tahab, loobib lanti. Arvestama kalade kogukaalu ja asi vask.
Mul mõlgub peas paar huvitavat mõtet nii, et asja korraldamise võiksin enda peale võtta.
Näiteks päevane ettevõtmine, kui soovi on, organiseeriks 1x toitlustuse, teeksime mingi küsitluse auhinnalaua koostise kohta ning paneks asjad liikuma. Mul on paaris kalapoes sidemed sees, peaks auhinnad alla letihinda kätte kah saama.
Andke märku teemasse või privasse, kes huvitatud on. Kui ligikaudne huviliste arv on käes, lööks kulud/tulud kokku ja vaataks kuhu kanti osavõtlustasu jääb. |
Idee poolest oleks küll huvitatud lanti loopima
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
21.05.2011 21:26:14
|
|
|
Pakuks välja Järvamaal Väinjärve järve Üle keskmise latika ja linaski järv, ka kenasid 500g ahvenaid ja monsterhauge välja võetud. 40ha pindala, peaks mahtuma päris mitu meest peale Paadilaenutus olemas ja puha.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
23.05.2011 17:17:20
|
|
|
| Nädalavahetusel sai käidud 2 päeva järjest paadiga pedjapeal, 2 alamõõdulist havi ja muud mitte kui midagi. Isegi tonka ja ussiga ei võtnud mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
23.05.2011 20:19:22
|
|
|
Mida head sööki saab asjast? Pole sellist kunagi püüdnud/söönud/näinud
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
23.05.2011 20:36:07
|
|
|
Nädalavahetusel sai Pangodi järvele tiir peale tehtud. Võttis nii pöörlevat kui kummikala, kuigi ikka väega laisalt ujus järgi. Eks läheb veel nädalakene kui õigesti neelama hakkab.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.05.2011 16:59:32
|
|
|
| Kuidas unda täpsemalt kasutada? sai omale paar tk soetatud aga huvi pärast küsin et täpsemalt aru saaks. Mina ise saan nii aru et konks läheb söödal läbi selja ja kuna 2ne konks siis teine jääb lahtiselt? ja siis kuidas veel tamiil kinnitada jms?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.05.2011 18:43:29
|
|
|
Läbi selja pannes peaks koger olema kuna too kannatab pikalt sedasi haavatult olla,vaata,et siis selgroole viga ei tee.
Ise eelistan ajada trossi suust sisse ja lõpuse vahelt välja,ning siis sinna konks külge Või siis vastupidi,lõpusevahelt suhu ja sinna konks.
Päris mitmed kogred sedasi "korduskasutuses" olnud suisa Havi on jäänud külge ära ja koger on saanud plehku mööda trossi liikuma Läks tagasi akvaariumi töö juurde uut minekut ootama,väheke oli räsitud kuid elas üle.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
24.05.2011 18:46:15
|
|
|
omgwtf,
Aga kuidas tamiiliga on et kuhu see kinnitada täpsemalt unna servas oli mingi sälk, kas sinna? või siis selle "posti" külge, seal ka all mingi sälk.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.05.2011 19:02:19
|
|
|
Krt asi nii käes,et hetkel ei tulegi kohe meelde kuidas panen Unna kätte võtan siis tean kohe Taliunnad on mõtte segamini ajanud Homseks vastust ei ole saanud siis tööl proovin ära..
E: krt vist oligi lihtsalt suvalt vead ketta ühest sakist diagonaali üle "posti" läbi tolle salgu ja siis teisest ketta salgust tagasi vette,kala võtab siis tõmbab kettale ringi peale ja saad kaugelt värvist aru. Ise aga toppisin veel kuskilt läbi,et ta kettalt jõhvi maha ei keri,aga see ei tule hetkel silmi ette
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
24.05.2011 20:39:04
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Mida head sööki saab asjast? Pole sellist kunagi püüdnud/söönud/näinud  |
Suitsetatult on parim muinuarust.. praetult ja ahjust läbi käinud on suht saast
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
24.05.2011 20:47:59
|
|
|
| tsitaat: |
| Suitsetatult... D |
Kummast otsast põlema tuleb panna. =P
Suitsutatult kallikesed, suitsutatult ikka.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
24.05.2011 20:50:39
|
|
|
| Keegi Haapsalu kandi inimene teab kas tuulekas juba liikvel?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
26.05.2011 20:21:26
|
|
|
Sai eile üks korralik täpikumatk tehtud. Neli tundi jutti võsas ja mudas madistamist - püük osaliselt vees, osaliselt kaldal. Kotikala jäi küll tulemata, kuid lõbus oli sellegipoolest. Kahepeale käis kaldal 8 kala, paljud olid sellised paar cm mõõdust puudu tegelased.
Täna hommikul oli tõsine invaliiditunne peal, pole sellise võsatrenniga harjunud krt
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.05.2011 23:32:04
|
|
|
Käisime isa ja vennaga jälle jägala jõel, just jõudsime tagasi.
Vend sai ühe napilt mõõdus haugi aga selle lasime tagasi.
Isal tuli kena 4.8kg jurakas
E: üks kehv pilt kah:
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
27.05.2011 23:55:14
|
|
|
tavaline kollane eurone silikoonlutu ja spinning.
edit: Vend siis kirjutab vähe pikemalt saamisloo:
Esialgu sai ca pool tundi kohta otsitud ja loobitud kahelpool kallast. Ühel hetkel sattus nii, et mina ja winter sattusime mõlemad teiselpool kallast isast olema ja olin just kätte saanud ca 45 cm pulga, mille otseloomulikult tagasi lasin. Ütlesin winterile, et lähen vaatan, mida isa teises kaldas teeb ja jalutasin üle tammi. Taas kaldale jõudes ütles isa, et midagi on otsas ja sidur muudkui kärises, tundus, et tegu on suurema kalaga. Jooksin siis mina kalda poole ja isa sikutas juba lihtsalt tamiilist kala muudkui lähemale. Sain ka tamiilist kinni ja kahekeisti tõmbasime raisa kuivale maale. CA meeter veest väljas olles purunes tamiil, kuna kala otsustas hambad sisse lüüa ja ei kasutanud trossi, vaid oli lühike pöör. Astusin rahulikult kala kohale ja oleks peaaegu uisutades jälle perseli pannud, aga suutsin tasakaalu hoida. Haarasin ettevaatlikult kahe käega kalast kinni ja tassisin ca 20 meetrit kaldast eemale. Algul kogusin end ca pool minutit, sest tundsin aukartust nii ilusa kala ees. Aga kätte me ta saime ja lant jäi ka kenasti kalda peale vedelema, seega kadusid polnud -voltc, sorry, olen ca 5 õlut ära joonud ja õigekirja eest enam ei vasuta
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.05.2011 08:26:07
|
|
|
Hea,et kiirelt siis välja ära kiskusite,oleks väsitama hakanud siis oleks kaugel ära läinud ilma trossita
Ise hetkel kohe pangodile kummipaadiga,vaatab kas seal ka kala on Aga kuna hetkel veel pensumootorit pole siis emajõele ei kannata elektriga minna,vool maru kange.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
28.05.2011 20:20:04
|
|
|
| Täna hommikul sai Väinjärvel latikal käidud. Kõik tavapärased püügikohad olid kinni ja tuli leppida ujumisrannast püügiga. Mõnusale ajaviitele lisaks sain lõunaks ühe kilose ahjulatika. http://kalakoht.ee/nggallery/page-15/image/16/
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
28.05.2011 21:45:41
|
|
|
8h Pangodi ja tulemuseks 4 haugi ja hunnik otsast minekuid Ei tea,kas olid kohad raiped aga ära ei haakinud asju landiga kuidagi
Lisaks tuli landile vedades külge sabapidi väike ahven,kes leidis kohe koha unna otsas Tulemuseks oli see,et und oli ümber ära keeranud ennast ja aven ära rapitud,kuid otsas ei keskit... Krt mingeid paadiga lontusi ka sõelus seal,seega ei imesta kui keegi oma paati tõmbas sealt otsast vms.
Päevaga lükkasime 200Ah aku kuivale väikse elektrimootoriga
Igatahes väga 5 järv paadiga sõelumiseks
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
29.05.2011 21:10:24
|
|
|
Sai pedjal käidud nv jooksul päris mitu korda, tulemuseks 2 alamõõdulist havi kummist landiga, ning 1 alamõõduline mepps tandem pöörlevaga, ussiga ei võtnud esimene päev mitte midagi, saiaga ka mitte, täna tuli ussiga 3 väga pisikest kiiska.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
02.06.2011 18:40:44
|
|
|
batman, kirjutas
soodla jõel oli plaan elussöödaga (särg) haugi püüda
juhtus aga sedasi:
~54cm
kerima hakates oli vaikne, ainult pisike takistus, et nagu oleks landi rohtu tõmmanud, sama efekt, kalda juures oli tunne, et saarmas otsas - selini plädin ja võitlus
Spoiler 
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
03.06.2011 11:07:26
|
|
|
http://www.odax.webhost.ru/ väga vahva asi silikonile mõeldud
Eile võtsin Trofeest prooviks omale ühe 4m sügavusele mineva ja samas ujuva. Krt kus paneb silikoni tantsima Aga tähtis on,et hästi täpselt keskele saab silikon
Sügavusi oli mitu 1m 4m ja vist 6 ja 2m ka. Paadid taga hea lohistada,jääd seisma siis tõuseb pinnale. Visata ehk natsa kerge..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
06.06.2011 11:05:02
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 16.01.2016 15:27:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
07.06.2011 20:20:48
|
|
|
Kuna praegu on kalapüügi asemel vist targem rannas lebotada ja saakidest palju kirjutada ei ole, siis värskendaks seda teemat väikese uudisteatega: Kalaportaal.ee avas Kalastuskommuuni, mis pakub kalamehele uusi ja huvitavaid suhtlemisvõimalusi.
Kogu süsteem on üles ehitatud Joomla! komponentidele, mis on omavahel ka natuke suhtlema pandud. Siinkohal ei väsi kiitmast Joomlat, mille valmiskomponendid selliste saitite loojate elu ikka oluliselt lihtsamaks teevad
_________________ Lähed kalale? Landid, ridvad, rullid, tamiilid & nöörid, kahlamispüksid - kalastustarbed firmadelt Daiwa, Shimano, Rapala, Mepps, Vision jt. |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
07.06.2011 20:51:25
|
|
|
Eile õhtul käisime pärnus muulipeal kalaõnne proovimas, tegelikult vist rohkem ilma ja nautimas.
Ca. 3h saime 7-8 kiiska ja paar ahvenat. Laupäeval ehk uuesti, siis juba jääme öö peale..... "usskala" proovima.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.06.2011 20:57:10
|
|
|
Just naasesin kärevere retkelt,1 umbes 1.5kg kotis 2 äraminekut kohe kaldast(üks muidugi ulme loom ) jäi veel kaldale passime jooksin kaigast tooma,et lööks raiska,kuid kui kaigast nägi pani putku
Lisaks 1 tagasi laskmine alamõõdulist. Sõber 2 äraminekut 1 alamääduline kes läks tagasi. Sõbra naine (esmakordselt) sai algajaõnnega umbes kilose mis läks kotti.
Hullumaja kus seda havi hetkel on 2h saime olla vaikselt jalutada ja päikest nautida,ehk 500m lõigul. Sündis ka uus lemmik lant rohelise kollase triibuline vobler vms.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
08.06.2011 12:54:09
|
|
|
Nädalavahetusel jälle Väinakale latikat jahtima. Mul siiani parimad saagid ongi just sellise lämmi ilmaga tulnud. Väinakas hea sügav järv. Latikas istub 4-5m sügavusel ja ei tea tapvast kuumusest midagi.
Lisaks uudiseid kalakoht.ee poolt. Täna sai püsti ilmaennustus iga veekogu juurde. Kasutame selleks kvaliteetset norrakate lehte yr.no. Peaks mõnevõrra mugavam olema edaspidi plaane teha.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.06.2011 06:30:18
|
|
|
Ise olen tõmmanud maisi ja ööussiga mitu tk Konksuks ikka selline pikema "varrega" kuhu ööuss otsa mahub kenasti ja paha ei tee kui oleks "varre" küljes ka paar naga,et uss üleval püsiks
Angerjat juba tuleb ise plaanin ehk see nv ööseks minna võrtsu suudmesse paari õngega
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.06.2011 04:20:08
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
| Laupäeval ehk uuesti, siis juba jääme öö peale..... "usskala" proovima. |
Käidud ja proovitud ka "ussi" saada.... seekord ei jopanud.
Väiksemat mudru(kala) on tegelikult jões kõvasti.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
12.06.2011 12:29:35
|
|
|
Kohe käreverre ühe AHV iga Tekkis kala isu
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
13.06.2011 15:31:10
|
|
|
Pildusin ka eile tiba lanti 1 ahvena sain.
Muidugi aeg ja koht olid valed aga targemat ka teha polnud
_________________ Töö tegi ahvist inimese
Äkki teeb sinust ka  |
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFish
HV vaatleja

liitunud: 02.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
15.06.2011 17:08:52
|
|
|
RedFish, lugesin läbi, päris valus kogemus.... mis tagantjärgi tundub seikluslik kuid kohapeal kindlasti nii lõbus ei olnud.
karumõmmiga metsas võidu jooksta pole teab mis meeldiv "ajaviite vorm"
ütle ausalt, oli rada järgi ka?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.06.2011 18:53:33
|
|
|
Keegi Savage Gear'i Soft 4 Play'd on proovinud? Sai ostetud 3tk komplektis 9.5cm junnid aga no vabsjee üldse ei mängi, suht pettunud, kas reklaami ohver v?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reints
HV Guru

liitunud: 02.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
15.06.2011 19:33:51
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
http://www.odax.webhost.ru/ väga vahva asi silikonile mõeldud
Eile võtsin Trofeest prooviks omale ühe 4m sügavusele mineva ja samas ujuva. Krt kus paneb silikoni tantsima Aga tähtis on,et hästi täpselt keskele saab silikon
Sügavusi oli mitu 1m 4m ja vist 6 ja 2m ka. Paadid taga hea lohistada,jääd seisma siis tõuseb pinnale. Visata ehk natsa kerge.. |
Osta selline kühvel ette,küll saad mängima ja enamngi veel
See siis täpsemalt. http://www.odax.webhost.ru/gal/?vob
viimati muutis omgwtf 15.06.2011 19:37:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|