Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed osta D3: Reaper of Souls expansioni?
Jah
52%
 52%  [ 171 ]
Ei
47%
 47%  [ 154 ]
hääli kokku : 325

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 12:59:40 vasta tsitaadiga

Koliks selle D2 teemaga D2 teemasse icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 17:20:37 vasta tsitaadiga

Kas Diablo 3 võiks olla kerge sunday gameri mäng? Või on vähegi normaalseks mänguks vaja selle sees pidevalt olla?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2011 17:53:17 vasta tsitaadiga

ArchMage, easy või normal raskusaste on kindlasti pühapäeviti mängijale jõukohane. Kindlasti nad mõtlevad nii casual cameri kui ka hardcore peale. Selleks ju erinevad raskusastmed ongi.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 17:59:05 vasta tsitaadiga

diablo 1 ja 2 on nii olnud, et peab kõigepealt ühe raskuse läbi tegema, et järgmist mängida.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2011 19:30:24 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
diablo 1 ja 2 on nii olnud, et peab kõigepealt ühe raskuse läbi tegema, et järgmist mängida.


Minu mäletamist mööda see nii ei olnud. Vähemalt D1 oli nii, et NM sai miinimum lvl20 char ja H sai miinimum lvl30 char.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 19:55:11 vasta tsitaadiga

Kristoferr, kuidas sa sinna levelile said ilma kergemat raskusastet läbi tegemata?
d2-s saab bnetis levelrequirementist mööda kuna viimase bossi mahalöömiskohta ronimine on levelcheckiga aga kui partys keegi questi ära teeb, saad ise ka. mulgi on l8 chare d2 hellis.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2011 19:58:30 vasta tsitaadiga

Saab ikka, notid mobe. Point oli selles, et on võimalik, ilma diablo killita ka uude raskusastmesse minna.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 16.05.2011 22:31:44 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Kas Diablo 3 võiks olla kerge sunday gameri mäng? Või on vähegi normaalseks mänguks vaja selle sees pidevalt olla?

Kuna mängul ei ole kuu tasu (loodetavasti ei tule, D2'l ka ei olnud) siis miks ei peaks ta sobima weekend warrioritele icon_smile.gif tapad bosse, ehitad chari, teed pvp'd kõik omas tempos icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 14:33:04 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Kas Diablo 3 võiks olla kerge sunday gameri mäng? Või on vähegi normaalseks mänguks vaja selle sees pidevalt olla?

... ma julgen arvata, et D3 tuleb rohkem pühapäevamängurilembene, kui see paljudele mängufriikidele meeldiks icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2011 12:33:27 vasta tsitaadiga

Juutuub on juba "diablo 3 beta leak" fake videosid täis. Mõne feik saidiga on isegi kõvasti vaeva nähtud icon_biggrin.gif . Millest ma aru ei saa on milleks seda jama teha? Inimestel liiga palju vaba aega ja mõtlevad lolluseid välja? icon_rolleyes.gif

Ootaks juba Q3 algust. Küll siis ka miskit tõelist betast lekib... icon_cool.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 13:41:13 vasta tsitaadiga

Kristoferr, SC2 beta algusaegadel lubati ühelt saidilt beta võtit, kui vastad küsitlusele. Võtmeid ei näinud keegi, aga küsitluse looja teenis iga vastanu pealt pappi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.05.2011 22:43:16 vasta tsitaadiga

Mis siin ikka põdeda ja oodata, samasugune hack'n'slash nagu d2, lihtsalt vähe ilusam, värvilisem ja uue nodiga. icon_wink.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2011 23:20:08 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Mis siin ikka põdeda ja oodata, samasugune hack'n'slash nagu d2, lihtsalt vähe ilusam, värvilisem ja uue nodiga. icon_wink.gif


Nuh, ma arvan, et miljonid on sinuga erineval arvamusel. Vastasel juhul mängiksid kõik siiamaani dune, doom ja sega rallit.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 23:32:43 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Delta kirjutas:
Mis siin ikka põdeda ja oodata, samasugune hack'n'slash nagu d2, lihtsalt vähe ilusam, värvilisem ja uue nodiga. icon_wink.gif


Nuh, ma arvan, et miljonid on sinuga erineval arvamusel. Vastasel juhul mängiksid kõik siiamaani dune, doom ja sega rallit.


Delta ilmselt mängib siis D1+Hellfire siiani..
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 20.05.2011 08:13:35 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Mis siin ikka põdeda ja oodata, samasugune hack'n'slash nagu d2, lihtsalt vähe ilusam, värvilisem ja uue nodiga. icon_wink.gif

Ma ootan D3-lt ennekõike mugavamat gameplayd (eriti nuppe), kuna D2 nupud tunduvad kohati tiba kohmakad (minu jaoks on tüütu F-klahvidega spelle/skille vahetada). Olen kindel, et D3 tuleb mitte ainult ilusam, värvilisem, uue nodi ja parema key bindinguga, vaid ka üleüldine flow on mugavam.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.05.2011 09:08:15 vasta tsitaadiga

tonism, just nimelt. Kontseptsioon jääb samaks (noti n+1 kolli ja saad leveli) ja arendatud on muud tilu-lilu. Omal ajal sai d2 küllastumiseni mängitud ja enam selline ajudeta tampimine pinget ei paku. Nostalgiast korra lasin d2 peale ja pidasin seal vastu umbes pool tundi, siis läks asi maha tagasi. Seega minu ootused d3 osas on tagasihoidlikud, vb üllatab, aga tõenäolisem on see, et sama sööki pakutakse lihtsalt uue kastmega. Elame-näeme...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 20.05.2011 09:57:26 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
tonism, just nimelt. Kontseptsioon jääb samaks (noti n+1 kolli ja saad leveli) ja arendatud on muud tilu-lilu. Omal ajal sai d2 küllastumiseni mängitud ja enam selline ajudeta tampimine pinget ei paku. Nostalgiast korra lasin d2 peale ja pidasin seal vastu umbes pool tundi, siis läks asi maha tagasi. Seega minu ootused d3 osas on tagasihoidlikud, vb üllatab, aga tõenäolisem on see, et sama sööki pakutakse lihtsalt uue kastmega. Elame-näeme...

Itemdrop & tasakaalustatud gameplay - asjad mis tegid Diablo. Hack&slash on see nagunii.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 12:22:18 vasta tsitaadiga

tonism, oot mismõttes mugavamaid nuppe icon_biggrin.gif ? Neid on ju alati saanud vahetada ja ma mängisin nt wasd skillinuppudena.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 12:59:23 vasta tsitaadiga

nupud võiks samaks jääda, ei oska nagu paremaid tahtagi, D2 nupud mulle väga käejargi icon_biggrin.gif
D2 ma tavaliselt vahetan skille rullikuga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2011 15:12:32 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Delta kirjutas:
Mis siin ikka põdeda ja oodata, samasugune hack'n'slash nagu d2, lihtsalt vähe ilusam, värvilisem ja uue nodiga. icon_wink.gif


Nuh, ma arvan, et miljonid on sinuga erineval arvamusel. Vastasel juhul mängiksid kõik siiamaani dune, doom ja sega rallit.


Delta ilmselt mängib siis D1+Hellfire siiani..


Mina mängiksin hea meelega, kui HF olemas oleks. Kas peale kümne aasta möödumist peab mängu rentslisse viskama ning uusima Call of Duty ligi haarama?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2011 16:37:32 vasta tsitaadiga

Killer85, miks sa ei mängi siis? HF on täiesti vabavarana saadaval juba aastaid.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 21.05.2011 00:22:12 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
tonism, oot mismõttes mugavamaid nuppe icon_biggrin.gif ? Neid on ju alati saanud vahetada ja ma mängisin nt wasd skillinuppudena.

hmm, ei olnud teadlik. pole kunagi ka väga uurida viitsinud ilmselt siis icon_razz.gif aga seda on hea teada. mingi aeg peaks lausa proovima, kui diablo hoog peale tuleb jälle
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaak
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2011 23:17:45 vasta tsitaadiga

http://us.blizzard.com/diablo3/world/systems/runestones.xml
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.06.2011 13:50:23 vasta tsitaadiga

Kokku monteeritud runestones video. Veidi mugavam vaadata.

http://www.youtube.com/watch?v=jewDFyHfvTE


Kahju, et HD kvaliteedis efekte pole. Tunduvad üli kiftid.
Mul on tunne, et see mäng tuleb epic icon_cool.gif



E:

tsitaat:
Earlier this afternoon DiabloFans received an invitation to visit Blizzard HQ on July 27, 2011. The trip is for a world first look at the Diablo 3 beta, as well as some new feature reveals.

One of the features Blizzard plans to touch on is Battle.net 2.0 and how Diablo III is integrated with the service.

In addition to these reveals and hands-on play, DiabloFans will be participating in a fansite interview with a few developers. If you'd like to submit your question, DiabloFans is taking questions in this thread.

Interestingly, the event itself is covered by an NDA that drops August 1, 2011. So we can probably expect that the beta for Diablo III will not start before then. It does still place things inline with Activision Blizzard's recent earnings call, where Mike Morhaime revealed that Blizzard is targeting Q3 2011 for the Diablo III beta.


http://www.curse.com/articles/diablo-3/967741.aspx
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2011 14:56:25 vasta tsitaadiga

Ausalt tundub kuidagi jama võrreldes d2ga, aga see selline klassika ja toda niipalju mängitud kah icon_biggrin.gif
Kõige tähtsam on ikkagi battle.net icon_rolleyes.gif Kuigi tegelikult on diablo 2 singleplayeris ka hea. Kas see TCP/IP variant on ikka sees veel singleplayer tegelastega ?
Kust otsast kaaslased kasutud olid ? Panid kõva geari selga ja oli ikka selline tank, et jube kohe icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
irneH
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2010




sõnum 05.07.2011 14:07:47 vasta tsitaadiga

Nimelt on mingi niiöelda diablo 3 beta tester oma suu avanud ja vastanud avalikult fännide küsimustele. Ei spoilerda mängu põhiosasi(act bossid, story osad, questid, uued skillid(paar uut ütleb, mis pole veel avalikustatud)) kuid vastab osadele küsimustele päris osavalt. Tundub isegi tõene, kes tahab vaadata, see vaatab. Hästi pikk küsimuste ja vastuste rodu.

http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?t=803902
Edit: Klikkige viimasele ehk 6ndale lehele ka, seal ka veel küsimusi ja vastuseid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 02:41:47 vasta tsitaadiga

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-battlenet-images-features
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 03:13:49 vasta tsitaadiga

Ma vinguks ka "real money AH" üle.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 09:20:09 vasta tsitaadiga

Täna kell meie aja järgi kell 10:00 avaldatakse suur kogus uut infot, mis vabaneb NDA alt. Pole ime, et diablo.incgamers.com on maas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 10:15:01 vasta tsitaadiga

Official. Real money AH.

http://www.mmo-champion.com/content/2397-Diablo-3-Auction-House-Announced-Spend-and-Earn-Real-Life-Money
http://www.1up.com/news/diablo-3-requires-online-when-playing
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 10:37:38 vasta tsitaadiga

Njah, kui nüüd üldse selle mängu ostan, siis äärmisel juhul ainult sõpradega koos mängimiseks ainult ise leitud asjadega. Jube.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 10:44:51 vasta tsitaadiga

Mäng võiks siis F2P olla.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2011 10:55:38 vasta tsitaadiga

Täiesti loogiline järg. WoWis käib kulla müümine/ostmine nii või naa ohjeldamatult. Tegijad ei viitsi enam otseselt kullamüüjatega nii palju võidelda ja astuvad tulevikule vastu.
Mängus on ju ka mängu enda raha (kuld) olemas. Keegi ei eelda, et sa pead oma rahakoti kallale minema.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 10:58:04 vasta tsitaadiga

Kallis ülemus, tahtsin sulle teada anda, et Diablo 3 välja tulekul lähen ma töölt ära ja hakkan iseenda ülemuseks... Hakkan Diablo 3's raha teenima.

Tegelt on jah see üsna loogiline jätk, aga siiski tundub kuidagi väga valena..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:05:08 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Täiesti loogiline järg. WoWis käib kulla müümine/ostmine nii või naa ohjeldamatult. Tegijad ei viitsi enam otseselt kullamüüjatega nii palju võidelda ja astuvad tulevikule vastu.


Jutt käib itemite, mitte kulla müügist. Seal on ikka väike vahe. Activisioni rahaline ahnus on muutunud nii suureks, et veel natuke aega tagasi mõeldamatuna tundunud ideed tehakse reaalsuseks. CODi elite mõud ja nüüd IRL raha AH'd jne. Varsti on niimoodi ka WoWis item shop olemas. See on täielikult ja lõplikult moraalselt vale.

Omaette teema on legaalsus ja maksud, mida riik võib nõuda. Kui Ubisofti mängud hakkasid nõudma püsivat internetiühendust, sõimati firma maa sisse põrmuks. Blizzi sama uudise järel langeti põlviti ja tänati mängurlusejumalaid selle õnnistuse eest, et Blizz midagi nii tublit välja mõtles. Topeltstandardid FTW.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 01.08.2011 11:08:01 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Mäng võiks siis F2P olla.


tsitaat:
What’s Blizzard’s cut?
As with other online auction sites and real-world auction houses, our fee structure will vary by region. However, we plan to collect a nominal fixed transaction fee for each item listed in the auction house. This fee consists of a fixed charge to list the item, which is assessed whether or not the item is successfully sold, and an additional fixed charge that is assessed only if the item is sold. The listing portion of the fee, which helps encourage sensible listing prices and discourage the mass posting of items that are very low quality or would be of little interest to other players, will be waived for a limited number of transactions per account.

ja

tsitaat:
What items can be traded in Diablo III?
Nearly everything that drops on the ground, including gold, can be traded with other players directly or through the auction house system.

Ehk siis jah, blizzactivison otsustas lasta mängijatel ise kulda müüa, iseenesest hästi, kuid see, et actiblizz iga tehinguga mingi osa raha taskusse paneb, tähendaks, et mäng PEAB olema F2P, otherways ma lihtsalt ei osta seda:)

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 01.08.2011 11:08:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 01.08.2011 11:08:17 vasta tsitaadiga

geez ma ei saa probleemist aru need itemid on kõik ingame dropid ju. Blizzard ei pane ise midagi raha eest müüki. Ja need kes kõvatada tahavad ostsid raha eest nänni D2 ajal juba.
Ja mis ajast Diablo monthly fee peale läks? :S

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud


viimati muutis rogue 01.08.2011 11:09:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 01.08.2011 11:09:24 vasta tsitaadiga

rogue kirjutas:
geez ma ei saa probleemist aru need itemid on kõik ingame dropid ju. Blizzard ei pane ise midagi raha eest müüki. Ja need kes kõvatada tahavad ostsid raha eest nänni D2 ajal juba.


actiblizz võitab iga tehinguga raha vahelt?! nagu wow AH, ainult et nad võtavad päris raha sult ära selle eest, et sa ingame asja müüki panid?
Mis sa arvad, et nad ei teeni sellega miljoneid?

Siin ei ole iseenesest probleemi selle süsteemi vastu, lihtslat vihje on sellele ,et mäng peaks olema F2P.

see 54 eurot, mis ma ostuhetkel mängu paneks, selle nad teeniksid minu pealt näiteks 54a tehinguga, mida ma ingame teha üritaksin.

Miks ma peaks enam tavalise kulla eest ingame asju müüma kui päris raha eest võiks seda ka teha.

Ja miks ma peaks ostuhetkel raha välja käima kui iga müügi pealt, mis ma teen, actiblizz mult raha võtab?

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 01.08.2011 11:13:02, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:10:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui Ubisofti mängud hakkasid nõudma püsivat internetiühendust, sõimati firma maa sisse põrmuks. Blizzi sama uudise järel langeti põlviti ja tänati mängurlusejumalaid selle õnnistuse eest, et Blizz midagi nii tublit välja mõtles. Topeltstandardid FTW.

1. ei langetud põlvili. sc2 tulles oli paras uproar.
2. blizzard pakub selle always online eest midagigi, olgu selleks siis kasvõi achievementid või chat. mida ubi pakkus - võimalust perssekukkunud savedele? icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.08.2011 11:17:52 vasta tsitaadiga

NeroEST, Scart, WoWis võtavad nad samamoodi AHs vahendustasu. millegagi tuleb neil Questide/loot kuld tagasi teenida. Täpselt samad süsteem hakkab toimima Diablos. Mitte mingisugust vahet pole va, et:.
kulla müümine/ostmine on nüüdsest lihtsalt kergemini teostatav. See ei tähenda, et inimesed WoWis samamoodi ei tee.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:17:56 vasta tsitaadiga

Ma ka aru ei saa, D2 pärisrahaga hangeldamine oli megasuur ju. icon_biggrin.gif
Inimesed ei olnud võibolla kursis ja ajasid trade channelil oma ruunipoisse taga, samal ajal, kui lewt jm müügisaidid koos d2jsp'ga õitsesid.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:20:26 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
Ma ka aru ei saa, D2 pärisrahaga hangeldamine oli megasuur ju. icon_biggrin.gif
Inimesed ei olnud võibolla kursis ja ajasid trade channelil oma ruunipoisse taga, samal ajal, kui lewt jm müügisaidid koos d2jsp'ga õitsesid.


If you can't beat them, join them? See, et midagi tehti, ei tähenda et see oleks legaalne olnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:26:50 vasta tsitaadiga

massive disrespect
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:28:41 vasta tsitaadiga

no nüüd antakse hiina kullafarmeritele lihtsalt legaalne moodus äri teha, muud midagi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:31:10 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
no nüüd antakse hiina kullafarmeritele lihtsalt legaalne moodus äri teha, muud midagi.


Eks Hiina vangitehastel ongi veel aega 100k dissidenti ruttu kusagilt leita.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 01.08.2011 11:31:37 vasta tsitaadiga

no minumeelest ei ole sellel optional päris raha AH`l probleemi kuin Blizzard ei hakka mängu toppima raha eest asju.
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:32:52 vasta tsitaadiga

Aga päris raha eest saab stashi ruumi juurde.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 01.08.2011 11:42:25 vasta tsitaadiga

Ja samas kui see Massive Farmeite armee tööle hakkab siis need Rare itemid polegi enam nii rare (väärtus ka muidugi langeb seega)
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.08.2011 11:42:39 vasta tsitaadiga

Meil polnud wow'is RAF võimalik kohalike hasartmängu seaduste järgi, eriti ei tahaks uskuda et see äri oleks siin seaduslik. Ehk siis ma ei imestaks, kui D3'e siin mängida ei saa või kui saab siis võibolla miski nuditud variant kus sind AH ligi ei lasta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:49:46 vasta tsitaadiga

Keegi mainis foorumis, et hardcore'is pole real money auction house saadaval. Kui see on tõsi, siis pole minu jaoks isegi probleemi; kavatsen ainult hardcore'is mängida nagunii.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo III mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.