|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
01.05.2011 18:32:14
|
|
|
| Mul on firefox 4.0.1 inglisekeelne versioon. Jama on see ,et search box viitab mul www.google.com, tahaksin aga google.ee, ilma et peaks eestikeelse firefoxi peale laadima?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.05.2011 09:40:01
|
|
|
| Ebavajalik ju. Kõik need saab ka linki lisada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.05.2011 09:58:46
|
|
|
Ahjaa. Teil on search box - ei kasuta seda.
Miks mitte kasutada otse aadressiribalt otsingut?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.05.2011 10:04:37
|
|
|
| X kirjutas: |
| Mul on firefox 4.0.1 inglisekeelne versioon. Jama on see ,et search box viitab mul www.google.com, tahaksin aga google.ee, ilma et peaks eestikeelse firefoxi peale laadima? |
Google'ist endast asja paika panemine ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.05.2011 10:32:58
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Ahjaa. Teil on search box - ei kasuta seda.
Miks mitte kasutada otse aadressiribalt otsingut? |
Peamiselt selleks, et otsinguajalugu oleks (mitte segi ajada üldise ajalooga mida aadressiriba kuvab) ja selleks, et eri mootoritega saaks asju otsida kiiresti.Aadressiribalt sai vist kah eri mootoritega otsida aga seal pidi veel mingi tähe vms sisse trükkima?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.05.2011 10:58:25
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Ahjaa. Teil on search box - ei kasuta seda.
Miks mitte kasutada otse aadressiribalt otsingut? |
Peamiselt selleks, et otsinguajalugu oleks (mitte segi ajada üldise ajalooga mida aadressiriba kuvab) ja selleks, et eri mootoritega saaks asju otsida kiiresti.Aadressiribalt sai vist kah eri mootoritega otsida aga seal pidi veel mingi tähe vms sisse trükkima? |
Otsinguajalugu on. Veidi kirju küll:
Spoiler 
Või pead silmas midagi muud?
No märksõnad e. aadressiriba pealt otsimise eelis ongi erinevad mootorid, ilma, et peaksin ennem veebilehtedele navigeerima.
Mõned näited, mida igapäevaselt kasutan: tpb - piratebay, d - demonoid, ing - sõnaraamat (viib otse vasteni, olgu sisend eesti- või ingliskeelne), õs - õigekeelsuse sõnaraamat, eb - ebay, ebu - ebayUK, w - wikipedia, we - wikipediaEesti, im - imdb, g - google, y - youtube, b - bing, dg - duckduckgo, wa - wolfram, rm - raamatukogu andmebaas teose olemasolu kontrollimiseks, sd - sciencedaily, + mitmed blogid ning uudistesaidid - iga otsingumootorit on võimalik lisada)
Eraldi otsingukast produktiivsem ei paista olevat:
ctrl+k + mootori valik (nooltega, või kuidas?) + otsingusõna
vs
ctrl+l + tähemärk + otsingusõna
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
02.05.2011 12:24:24
|
|
|
| Kasutan mõlemat. Enamus Google otsinguid aadressiribalt kuid muude mootorite otsingud otsingukastist. Viimase üks tähtis omadus on see, et kannab sisendit nt. uude tabi üle.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.05.2011 12:28:58
|
|
|
| Celos kirjutas: |
| Kasutan mõlemat. Enamus Google otsinguid aadressiribalt kuid muude mootorite otsingud otsingukastist. Viimase üks tähtis omadus on see, et kannab sisendit nt. uude tabi üle. |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
02.05.2011 13:16:36
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Celos kirjutas: |
| Kasutan mõlemat. Enamus Google otsinguid aadressiribalt kuid muude mootorite otsingud otsingukastist. Viimase üks tähtis omadus on see, et kannab sisendit nt. uude tabi üle. |
Spoiler 
|
Aga mina mõtlesin hoopis seda, et otsingusõna jääb uut tabi avades samaks, mis võimaldab otsingut kiiresti nt. teises mootoris teha.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
02.05.2011 18:07:56
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| MarioA. kirjutas: |
Ahjaa. Teil on search box - ei kasuta seda.
Miks mitte kasutada otse aadressiribalt otsingut? |
Peamiselt selleks, et otsinguajalugu oleks (mitte segi ajada üldise ajalooga mida aadressiriba kuvab) ja selleks, et eri mootoritega saaks asju otsida kiiresti.Aadressiribalt sai vist kah eri mootoritega otsida aga seal pidi veel mingi tähe vms sisse trükkima? |
Otsinguajalugu on. Veidi kirju küll:
Spoiler 
Või pead silmas midagi muud? |
Seda mõtlesin jah.Aadressiriba tulemusi saab ka limiteerida teatud kirjete peale, et vähendada "kirjusust" : http://kb.mozillazine.org/Browser.urlbar.default.behavior
Mul otsingukastil veel mõned funktsioonid nagu nt otsitakse sama asja kui vahetan mootorit ilma, et ma peaks mootorit vahetama ja sama asja sisse trükkima jälle.Pärast teise mootori kasutamist lülitatakse automaatselt tagasi Google peale.Otsingukast puhastatakse otsingusõnadest kui 10 sek pole enam aktiivne olnud jne.
Erinevad lisad:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/search-on-engine-change/
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/searchload-options/
Koos siis eelmainituga
| MarioA. kirjutas: |
Eraldi otsingukast produktiivsem ei paista olevat:
ctrl+k + mootori valik (nooltega, või kuidas?) + otsingusõna
vs
ctrl+l + tähemärk + otsingusõna |
Ei ma ei kasuta klaviatuuri, et otsingukastile fookus saada.Lihtsalt hiirega lähen peale ja valin mootori.Sisestan otsingusõna ja enter.Siis kasutan nooleklahve jah kui suggestion mida pakutakse on see mida mul vaja on.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.05.2011 18:45:48
|
|
|
| Nähtavasti igale ühele rangelt oma.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.05.2011 23:52:54
|
|
|
Kui kellelgi on ideed, miks mul Firefox ~1GB mälu ära sööb, siis võiks vastata. Tegin reinstalli ja ei aidanud, pigem läks hullemaks. Adobe Flash Player 10.2 ainuke lisa ja umbes kümme tabi lahti.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.05.2011 01:16:04
|
|
|
| SKG, see plugin-container on flashi kest.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
03.05.2011 08:06:22
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Luba javascript.Siis näitab ka ülejäänuid.Mul kah ei näidanud.Panin NoScripti ajutiselt disable sellel lehel ja siis näitas kenasti  |
Ei tea, ikka ei näita :S
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.05.2011 08:12:44
|
|
|
| Midagi ikkagi keelatakse. Vaata üle.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.05.2011 13:04:48
|
|
|
Kui sul on Adblock plugin, siis võib see ka põhjuseks olla. Proovi see ajutiselt disableda ning siis proovi uuesti.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.05.2011 19:55:46
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| SKG, see plugin-container on flashi kest. |
Seda ma tean isegi, aga ainuüksi see teadmine ei aita mind. Millegipärast kasvab ta ebanormaalselt suureks.
edit:
OK, hea teada, et ma pole ainuke: http://support.mozilla.com/en-US/questions/805896
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.05.2011 18:26:52
|
|
|
Firefoxi suur viga minumeelest on see, et kui video mängib vahelehel ja see vaheleht sulgeda, siis video ei mängi enam, kuid Firefox laeb video ikkagi tervenisti alla. Laadimine katkeb ainult siis, kui Firefox sulgeda. Kiire netiühenduse puhul polegi see vast probleemiks, kuid megase või natuke enama kiiruse puhul on see väga tüütu.
Varem oli suur viga see, et kui allalaetav fail ületas Firefoxi sätetest määratud vahemälu mahu (vaikimisi 50 MB), siis Firefox laadis küll tuima tundega faili alla, kuid fail oli muidugi rikutud. Firefox 4-s on see probleem lahendatud - jumal tänatud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
11.05.2011 18:52:11
|
|
|
| tudiludi kirjutas: |
| Firefoxi suur viga minumeelest on see, et kui video mängib vahelehel ja see vaheleht sulgeda, siis video ei mängi enam, kuid Firefox laeb video ikkagi tervenisti alla. Laadimine katkeb ainult siis, kui Firefox sulgeda. Kiire netiühenduse puhul polegi see vast probleemiks, kuid megase või natuke enama kiiruse puhul on see väga tüütu. |
Vähemalt Youtubega ma küll seda probleemi ei täheldanud hetkel.Usutavasti peaksid ka teised Flash põhised videod ok olema.Räägid silverlightst või wmv-st?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.05.2011 20:37:11
|
|
|
Silverlight? WMV?
Youtubega on ka see probleem alati. Aga see on kõikide videotega nii.
Seletan siis lähemalt - võibolla jäi eelnev jutt arusaamatuks ...
Kui mul on mitu firefoxi vahelehte ja ma vaatan ühel vahelehel mingit videot (ükskõik kus, ükskõik, mis formaadis) ja mingil põhjusel ei viitsi seda lõpuni vaadata ning sulgen vahelehe (mitte kõik firefoxi protsessid), siis vaatan modemit ja näen, et tuli intensiivselt vilgub. See tähendab, et toimub allalaadimine ja seda tõestab ka see, et kui surfan netis edasi, on nett aeglane - järelikult laeb miski ennast minu arvutisse. Ja see "miski" on seesama video, mida eelnevalt olin vaadanud, kuid ei vaadanud lõpuni.
Ja isegi, kui mul on lisaks sellele esimesele vahelehtedega Firefoxi aknale lahti eraldi teinegi Firefoxi aken ning sulen selle akna, kus oli mul videoga vaheleht, siis ei katke allalaadimine. Allalaadimine katkeb ainult siis, kui sulen kõik Firefoxi aknad.
Sama lugu on põhimõtteliselt ka piltidega, kuigi seda täheldan harva, sest pildid on üsna väikesemahulised. Ja ühte asja võib veel öelda. Nimelt, kui laen suvalisel lehel alla mingit faili ning firefox küsib, et mida sellega teha soovin (väike aken tuleb lahti), siis samaaegselt, kui mina seda otsustan, laeb Firefox juba faili alla. Toon suvalise näite -> http://www.piriform.com/ccleaner/download/standard KUi sa ootad nii kaua, kui see fail peaks olema teoreetiliselt alla laetud ja siis valid, et salvesta fail, siis fail on momentselt alla laetud.
Ideaalis peaks asi välja nägema nii, et kui videot mängiva vahelehe sulen või lähen sealt järgmisele lehele, siis eelmise veebilehe allalaadimised võiksid katkeda. Samuti ei peaks Firefox faili enne alla laadima, kui ma olen kindlalt otsustanud, kas ma seda ikka teha soovin. Puht turvalisuse mõttes võib mingil suvalisel lehel mingi skript olla, mis lehe kuvades käivitab faili allalaadimise ja allalaadimist saan katkestada ainult siis, kui Firefoxi täielikult sulen ... :S
See probleem on olnud alati erinevate arvutitega ja nii Vista, kui ka Windows 7-iga. XP-ga ei tea, sest pole XP-d kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.05.2011 23:03:29
|
|
|
tudiludi, mis puudutab videote tirimise jätkumist peale saki sulgemist, siis kahtlustan, et sul on mingi viirustõrje vms järelikult vahel mis tirimist jätkab. Tegin just katse youtube'ga ja jälgisin ruuterist võrguliiklust, peale FF saki sulgemist katkes ka liiklus. Niiet sul ikka oma masinas mingi kala.
Mis puudutab FF faili allalaadimist juba sel ajal kui sa alles end sügad ja mõtled, et millisesse kataloogi oma porr seekord paigutada, siis see on täiesti FF oodatud ja teadlik teguviis. Ja igati positiivne.
Scripti, mis omatahtsi sul FF midagi alla laadiks, pole veel kohatud. Kui mõni selline pahatahtlik peaks ilmuma, küllap siis ka vastumeetmeid rakendatakse.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
11.05.2011 23:13:05
|
|
|
Sul on õigus! Kuna üsna aegade algusest peale olen kasutanud Orbit Downloaderit, siis see jätkab jah allalaadimist.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
14.05.2011 08:29:15
|
|
|
Ei viitsi kogu teemat läbi lapata ja panen oma küsimuse kohe kirja: on siis selline probleem, et uus firefox 4 kipub avama linke uues hüpikaknas tagaplaanil.
Ja mitte iga lehe puhul. Seni olen märganud sellist jama põhiliselt cv keskuse ja cv online lehtedega. Proovisin küll kõik võimalike sätetega ja adonnidega , aga tutkit...
Ehk on keegi juba sellise probleemiga maadelnud ja oskab nõu anda. Tahaks, et kõik uued aknad avaneksid esiplaanil ikka. Aitähh.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.05.2011 12:50:30
|
|
|
Oled kindel, et need aknad on ka päriselt tagaplaanil ja mitte lihtsalt "üle joonistatud" Firefoxi põhiakna poolt? Firefox 4 kipub seda Windows XP puhul tegema, süüdi nähtavasti riistvaraline kiirendus.
Üle joonistatud akna tunneb ära selle järgi, et kui minna kursoriga akna kohale ja seal hiirega tegutseda (näiteks rullikut kerida), siis ilmub akna sisu jälle nähtavale.
Kui viga on selles, siis head lahendust vist ei olegi - kas selle kiiksuga ära harjuda, üle minna uuemale op-süsteemile või kiirendus välja lülitada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
14.05.2011 16:08:14
|
|
|
| Unustasin mainida, et mul ongi win 7'ga see jama. Kus juures esimese lingi avab ja jätab vahest ka esiplaanile.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.05.2011 18:10:26
|
|
|
Ma pole Windows 7 puhul "ülejoonistamist" täheldanud. Ju siis midagi muud viga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
15.05.2011 11:58:47
|
|
|
Keegi viskaks lingi, kust sai uusimat id-kaardi tarkvara? v3.3 peaks olema. installer.id.ee pakub ikka veel 1.5.**
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
15.05.2011 12:07:10
|
|
|
https://installer.id.ee/ Kui vajutad Jätka, siis all pakub jah 1.5 versiooni, kuid lehe ülaosas on tekst "... kui soovid kasutada uut ID-kaardi tarkvara, siis vajuta siia ...". Sinna "siia" pead vajutama ja siis avaneb võimalus uuema tarkvara allalaadimiseks.
Lisan, et väidetavalt pidavat XP puhul olema suuri probleeme uuema tarkvara kasutamisega. :S Aga kui sul on XP, siis proovida tasub, sest uuem on tõesti palju mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
17.05.2011 21:03:32
|
|
|
| Kas kellelgi ka sama asi, kui kasutan Mozillat uuemat versiooni ja kui panen käima CCleaner siis leiab alati igasugust sodi kuskil 150MB-1G vahel. Varasema Mozilla ver. ei olnud kunagi niipalju ,mida vaja puhastada. Sama asi ka Chromega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
17.05.2011 21:06:48
|
|
|
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt läks youtube. Nüüd kasutab firefox seda googeldamiseks.
Googeldasin ja about:config, seal tuleks miskit muuta. Aga mina sellest süsteemist aru ei saa ja lampi ka ei hakka testima.
Äkki keegi oskab aidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
17.05.2011 21:21:55
|
|
|
mis pluginat te .mp3 failide jaoks kasutate, et saaks pausi panna ja kerida jne.
chrome-l on päris hea sisseehitatud päris hea süsteem imo. ma kasutan vlc-pluginat mis koos vlc-ga tuli, aga kui mingi mp3 faili mängin brauseris siis pilt lihtsalt must, fail hakkab mängima ja mingeid kontrollereid ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.05.2011 21:45:52
|
|
|
Nitrub, FoxyTunes
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
17.05.2011 22:39:43
|
|
|
see vist pole päris see mida silmas pidasin. (või on?)
näiteks vajutan mingile lingile www.blaaablaaaaaaaaa/fail.mp3, siis tahan et ta hakkaks seda brauseris mängima/streamima.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
18.05.2011 02:19:02
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Kas kellelgi ka sama asi, kui kasutan Mozillat uuemat versiooni ja kui panen käima CCleaner siis leiab alati igasugust sodi kuskil 150MB-1G vahel. Varasema Mozilla ver. ei olnud kunagi niipalju ,mida vaja puhastada. Sama asi ka Chromega. |
Uuem CCleaner on filtreid lisanud seega rohkem kraami puhastatakse.Aga võid ju ise testida.Jäta valikutesse cache pane analyze.Vaata mis numbri annab.Ma olen üsna kindel, et suur osa sellest on cache.
| HiTek kirjutas: |
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt läks youtube. Nüüd kasutab firefox seda googeldamiseks.
Googeldasin ja about:config, seal tuleks miskit muuta. Aga mina sellest süsteemist aru ei saa ja lampi ka ei hakka testima.
Äkki keegi oskab aidata.  |
Huvitav ma panin you ja läks ilusti Youtube.Safe mode-s juhtub sama? (enne firefoxi käivitamist hoia SHIFT klahvi all)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marco
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2006
|
18.05.2011 08:23:11
|
|
|
| HiTek kirjutas: |
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt läks youtube. Nüüd kasutab firefox seda googeldamiseks.
Googeldasin ja about:config, seal tuleks miskit muuta. Aga mina sellest süsteemist aru ei saa ja lampi ka ei hakka testima.
Äkki keegi oskab aidata.  |
Fx 4's võeti see mingil põhjusel maha.
1. ava about:config
2. otsi võti keyword.URL
3. anna väärtuseks http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q= kui tahad kasutada "Browse by name" funktsiooni nagu 3.6's või
http://www.google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q= kui tahad kasutada google "I'm feeling Lucky" otsingut.
_________________ Does "genuine" mean "with the real bugs"? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HiTek
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2007
|
18.05.2011 14:17:34
|
|
|
| marco kirjutas: |
| HiTek kirjutas: |
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt läks youtube. Nüüd kasutab firefox seda googeldamiseks.
Googeldasin ja about:config, seal tuleks miskit muuta. Aga mina sellest süsteemist aru ei saa ja lampi ka ei hakka testima.
Äkki keegi oskab aidata.  |
Fx 4's võeti see mingil põhjusel maha.
1. ava about:config
2. otsi võti keyword.URL
3. anna väärtuseks http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q= kui tahad kasutada "Browse by name" funktsiooni nagu 3.6's või
http://www.google.com/search?btnI=I%27m+Feeling+Lucky&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q= kui tahad kasutada google "I'm feeling Lucky" otsingut. |
Töötab nüüd, aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
22.05.2011 16:17:24
|
|
|
Ise nimetavad naad seda- Firefox Panorama. Sa kas vajutasid vastavat nuppu, mis asub Firefoxsil üleval paremal või shortcuti Ctrl+Space.
Videos sellest rohkem:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
23.05.2011 17:32:18
|
|
|
Downloadhelper tundub olevat päris hea asi. Eriti meeldib, et faile salvestatakse alla samamoodi, nagu tavalisel viisil mistahes lehelt faili alla laadides. Saab kontrollida, mida, kuhu, mis nimega salvestada ning selleks ei pea mingit eraldi programmi avama.
Alla laetud failide nimekirja säilitamise olen FF sätetes ära keelanud. Ning kaust, kuhu alla laetud failid salvestatakse, on järjestatud loomise kuupäeva järgi. Sedasi on hea hiljuti allalaetud faile sirvida, sest kõige viimasena alla laetud fail on kõige esimene jne.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.05.2011 12:46:44
|
|
|
/OT/ Issanda loomaaed on ikka kirju... Kas sa tomorrow ei arva, et juhul kui tab'e on juba nii palju, et nende kokkulugemiseks lausa eraldi programm vajalik, siis tasuks hoopis mõned sulgeda? Korraga sa neid ikka jälgida ei suuda...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
24.05.2011 12:50:04
|
|
|
Hea statistiline lisa.
Tab'id on avatud ikka eesmärgiga sealset infot jälgida ja tarbida. Nende sulgemine ei mõju indiviidile kuidagi oodatud eesmärgiga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|