Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Veredoonorlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2010 07:53:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kõige valusam osa vereandmise juures on see näputorge, kui näpust võetakse tilgake prooviks

+1

tsitaat:

Tekkis küsimus, milleks nad neid numbrisüsteeme hoiavad, kui verd andma väljaspool järjekorda võetakse?

Võetakse ikka järjekorras, arsti vastuvõtule võid ju vahele trügida, kuid verd loovutama võetakse numbri alusel. Võib-olla sul sattus siis erand

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 09:51:17 vasta tsitaadiga

Käinud järjest 4 aastat verd andmas, ehk 8x, viimane kord kanüüliga lõhuti käsi korralikult ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 08.12.2010 14:48:36 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
proovige plasma- või trombotsüüt afereesi anda vot see on mõnu.
eriti kui esimeselt ringil külm veri tagasi soontese lastaks icon_smile.gif
Kurat, hirmutasid ära. Paar korda tagasi andsin nõusoleku vajadusel trombotsüüte anda.
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 14:51:07 vasta tsitaadiga

lokuta kirjutas:
Käinud järjest 4 aastat verd andmas, ehk 8x, viimane kord kanüüliga lõhuti käsi korralikult ära icon_lol.gif
Käinud 11.25x, kuna ka mul lõhuti viimane kord Foorumis käsi ära icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2010 15:10:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kõige valusam osa vereandmise juures on see näputorge, kui näpust võetakse tilgake prooviks

eileseal 1 uuekene kiunus ka, et tehakse haiget. tal jäi veri nohu päarst andmata.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 08.12.2010 15:19:52 vasta tsitaadiga

Selle järjekorranumbrite süsteemi vajalikkuse küsimuse küsisin seepärast, et nad ju ei võtnud mind eile selle numbri järgi vaid võtsid järjekorras vahele.
Mul oli õige järjekorrani veel õige mitu numbrit ja need poisid, kes vahetult enne mind registratuuris olid, istusid veel verevõtule pääsemist oodates küpsiste laua taga, kui mind juba nimepidi taga hüüti. Mina arvestasin, et minu järjekorrani on veel aega ja üritasin netis surfida.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 08.12.2010 16:10:12 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
Napsi kirjutas:
proovige plasma- või trombotsüüt afereesi anda vot see on mõnu.
eriti kui esimeselt ringil külm veri tagasi soontese lastaks icon_smile.gif
Kurat, hirmutasid ära. Paar korda tagasi andsin nõusoleku vajadusel trombotsüüte anda.


ei ole see jube asi.
ainult käsi sureb välja tund-polteist kohapeal passimisest.
noh ja siis see külm tunne on ainult esimesel tagastamisel icon_smile.gif
ise vist 15+ korda juba andnud ja vist eslus ja täie mõistuse juures.
muide meened on sellistel doonoritel kah paremad icon_wink.gif


muide trombotsüütafereesi doonor käib taksoga protseduuril kui oma autot ei ole ja elad mitte eriti kaugel.Tallinnast väljas kuskil


viimati muutis Napsi 08.12.2010 19:07:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 18:55:51 vasta tsitaadiga

PS icon_exclaim.gif Eks mind varemgi 1-2x (ennem viimast korda) lõhutud, aga ega selle pärast järgmine kord minemata jäta icon_biggrin.gif Nii hullult ka viga ei tehta õnneks icon_lol.gif Seni vähemalt pole juhtunud. Kõige parem kogemus vere andmisel oli eelmine aasta Pärnus SEB taga, kui panime KV telgid püsti sinna ja andsime ise ka verd. Väga kena med. õde võttis verd ja äärmiselt hästi laabus ka kogu protseduur icon_biggrin.gif.

Ennast häiris ka kunagi see näpuotsa surkimine, aga tegelikult on kõige häirivam kanüüli sisestamine icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2010 19:51:06 vasta tsitaadiga

kõige hullem on, kui kanüül välja võetakse.
aga teeks mingi HV doonorluse ürituse, kus katsuks kasutajad ühel päeval käia ja võimalikult palju verd loovutada. verekeskustel on alati puudus..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 20:47:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kõige hullem on, kui kanüül välja võetakse.
aga teeks mingi HV doonorluse ürituse, kus katsuks kasutajad ühel päeval käia ja võimalikult palju verd loovutada. verekeskustel on alati puudus..
icon_lol.gif
Õnneks on siiski kindel kogus palju per kärss loovutada võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2010 21:01:47 vasta tsitaadiga

Ühisüritusele seaks mingid piirid ka see, et päris üle päeva ei saa ju verd loovutamas käia icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2010 22:18:37 vasta tsitaadiga

tuleb planeerida ja veidi teavitust teha. samas ega kohti ka palju pole, kus seda teha saaks icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 08.12.2010 23:42:48 vasta tsitaadiga

Käisin siis ka täna Foorumis ära,et kummutada " lõhkus käe ära" kuulujutte.
Kõik oke.

Vene beib kes nätsu näris algsus hirmutas ja kujutasingi, kuis saan nüüd nõela luuni - aga kõik ok.
Foorum jättis hea mulje. Enne vaid ädalas käinud.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2010 01:26:13 vasta tsitaadiga

teeme millalgi veebruaris ühe aktsioomi?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 07:58:31 vasta tsitaadiga

mina oleksin käpp!
_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 11:44:48 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
Käisin siis ka täna Foorumis ära,et kummutada " lõhkus käe ära" kuulujutte.
Kõik oke.
No ega see siis nii ole, et koguaeg lõhutaksegi. Vahest lihtsalt juhtub siin ja seal icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 08:30:53 vasta tsitaadiga

Käisin eile 8ndat korda. Vinge.
_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 06:01:06 vasta tsitaadiga

Regulaarne doonor juba aastaid ja eriti tore et ei pea enam kuskil narkarite karuperses käima vaid saab kohe uksest välja tulles Foorumisse minna thumbs_up.gif
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 13.02.2011 06:41:23 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Regulaarne doonor juba aastaid ja eriti tore et ei pea enam kuskil narkarite karuperses käima vaid saab kohe uksest välja tulles Foorumisse minna thumbs_up.gif


Ädalas ammu remont juba tehtud.
Ja sellist kohta nimetada narkarite karuperseks on paljudele doonoritele solvav,üle 30 korra andnud ja kõik "karuperses"
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2011 11:34:05 vasta tsitaadiga

ta vist pidas silmas pelgulinna kui linnaosa.
tuleval nädalal töökaaslastega plaanis foorumit külastada ja loovutus teostada. 31 mene.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 22:02:07 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
terminator kirjutas:
Regulaarne doonor juba aastaid ja eriti tore et ei pea enam kuskil narkarite karuperses käima vaid saab kohe uksest välja tulles Foorumisse minna thumbs_up.gif


Ädalas ammu remont juba tehtud.
Ja sellist kohta nimetada narkarite karuperseks on paljudele doonoritele solvav,üle 30 korra andnud ja kõik "karuperses"


No sry aga suht masendava mulje jättis-ristub see ju siiski kurikuulsa SÕLE tänavaga.

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 22:40:55 vasta tsitaadiga

Käisin ka paar nädalat tagasi Foorumit külastamas ja öeldi ära, et enne 2011 novembrit anda ei saa.
Reisimise tõttu.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 23:08:53 vasta tsitaadiga

ma ei ole päris tükk aega saanud käia nüüd... vahepeal käisin arsti juures iga kuu vereproovi andmas, sellisel juhul eraldi verd andma on kahjulik minna... nüüd reisimine jne.
kui hakkad hoolega neid piiranguid vaatama, siis võib juhtuda, et ei saa terve aasta verd anda isegi hea tahtmise juures - kord haige, kord reisid, kord hambaarsti juures käinud jms. lõpuks see üritus läheb tüütuks ära ja löön käega. vereandmine pole ju mingi eesmärk omaette, et selle nimel ülejäänud elu peaks ekstra ümber korraldama hakkama
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2011 23:37:07 vasta tsitaadiga

Kas see ka mõjutab kui on ca 2-3 näd tagasi trauma tõttu natuke käelaba õmmeldud (2x3 õmblust)?
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 00:24:51 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Kas see ka mõjutab kui on ca 2-3 näd tagasi trauma tõttu natuke käelaba õmmeldud (2x3 õmblust)?


Õmblemine ei mõjuta, mõjutab see kas ja kui palju sa verd kaotasid ja kas ravimeid manustasid. Kui mingi trauma, siis teinekord tehakse mingi süst ka (kas või valuvaigistav), sel juhul mingi periood ei tohi verd anda (kuu või kaks, ma ei mäleta).
Traumadega on veel see lugu, et sporditraumade puhul näiteks ei tohi verd anda. Jala väljaväänamine tähendab näiteks, et liigesevigastuse korral läheb mingi osa verd liigesesse (s.t. organismi jaoks kaotsi).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2011 00:34:53 vasta tsitaadiga

Ravimeid ei manustanud, teetanusevaktsiin oli ka juba 3a tagasi tööandja poolt tehtud küll aga lasin valuvaigistavaid süste teha-eks uurin asja täpsemalt kuna viimasest doonorlusest selgelt üle 2 kuu möödas.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2011 12:42:39 vasta tsitaadiga

Jälle käidud ja uus tass olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.02.2011 15:36:03 vasta tsitaadiga

uus tass vere vastu vahetatud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EL
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2011 11:11:18 vasta tsitaadiga

sain samuti uuesti verd anda.
_________________
Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 27.02.2011 23:00:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus vajab 0+ grupi verd.
Kutsume Teid vereloovutusele , TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL.

01.03.2011 kell 10.00 - 15.00

Võtke osa thumbs_up.gif
Kutsuti, aga endal veel op-ist vähe aega möödas ja hetkel veel haige ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 08:02:25 vasta tsitaadiga

Kust ma oma veregrupi teada saan? 0 vast isegi peaks olema, kuid kas + või -, pole kindel.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 08:06:19 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mine anna ikkagi, eriti kui oled 0. Pealegi saad siis teada
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2011 11:01:31 vasta tsitaadiga

taimonaut, määratakse seal kohe ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2011 22:58:42 vasta tsitaadiga

Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.03.2011 10:15:51 vasta tsitaadiga

taimonaut kirjutas:
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua icon_lol.gif

Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne!
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 10:24:16 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
taimonaut kirjutas:
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua icon_lol.gif

Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne!


Üldjoontes töötab. Üks õlu on ehk liigne optimism, aga kiiremini nokib ära küll.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2011 11:32:35 vasta tsitaadiga

igast vedelikes olevad asjad lähevad kiiremini kaubaks, mul on nii, et mui aistinguid võib ka vahel teravamalt tajuda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.03.2011 11:43:47 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Ra* kirjutas:
taimonaut kirjutas:
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua icon_lol.gif

Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne!


Üldjoontes töötab. Üks õlu on ehk liigne optimism, aga kiiremini nokib ära küll.

Ma ei saa vaielda vastu,et ametlikult jah. Vere kogus väiksem. Seega sama hulga mürgi juures kosnentratsioon suurem ..?!
Aga lihtsalt omas kogemusest võin öelda,et vahet ei olnud märgata. Veel vähem,et 1 õllega täis juua.
Kui miskid taolised katsed tulevad välja siis pange ikka kirja, mis tingimused olid ja et mis faktoridega veel peaks arvestama.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2011 14:51:19 vasta tsitaadiga

organism hakkab vedelikku paremini omastama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 01.03.2011 20:29:10 vasta tsitaadiga

ma oma loogikaga mõtlesin, et vedeliku puudus suurem ja pohmakas tuleb kergemini/suurem icon_wink.gif

Aga siiski, vereloovitusel ei ole siiski eesmärk kergemini purju jääda icon_idea.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 11:24:20 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
ma oma loogikaga mõtlesin, et vedeliku puudus suurem ja pohmakas tuleb kergemini/suurem icon_wink.gif

Aga siiski, vereloovitusel ei ole siiski eesmärk kergemini purju jääda icon_idea.gif


Verekaotus peaks organismi panema aktiivselt verd taastootma ning sellega mõjuma ka veidi kurnavalt.

Eesmärk võib doonoril olla mis iganes, oluline, et ta läheks ja loovutaks ning haiglates oleks vajadusel veri olemas, et abivajajaid aidata saaks.
Kui muidugi peale igat doonoriks käimist ennast oimetuks juuakse siis võib see pikas perspektiivis organismile ja seega ka doonorvere kvaliteedile halvasti mõjuda...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 02.03.2011 23:03:14 vasta tsitaadiga

1. märtsist saavad afereesi doonoriid uusi kingitusi:
tsitaat:
Punktide kogumise süsteem:
1. Teatripääse Draamateatrisse - ühele 4 protseduuri, kahele 8 protseduuri;
2. Spa pääse Kalev SPA-sse või Viimsi Tervis SPA-sse - ühele 3 protseduuri, kahele 6 protseduuri;
3. Kinopääse Solarisse - ühele 2 protseduuri, kahele 4 protseduuri.

http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=9&art=216
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2011 23:48:39 vasta tsitaadiga

Vanad käidud korrad võiks ka arvesse minna või midagi anda.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vazz
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2011 14:08:43 vasta tsitaadiga

20-s kord käidud
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2011 07:20:28 vasta tsitaadiga

Sai eile järjekordselt käidud.

Arst tegi märkuse, et annan liiga tihti, et 2 kuu tagant on miinimumvahe, aga nad soovitavad meestel 3-4 aastas verd anda...Seni pole ükski teine arst seal seda maininud-noominud icon_rolleyes.gif Enesetunne on ka korras olnud...On iga 2 kuu tagant andmine siis liiga tihti? Mis tagajärjed võivad sellel olla?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2011 08:17:34 vasta tsitaadiga

veri läheb paksuks. olen ise kunagi samalaadse märkuse saanud. tromboosioht tekib, kuna organismi vereloome protsess kiireneb liiast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 17.05.2011 10:55:41 vasta tsitaadiga

what he say'd ...

Mul kah üle poole aasta möödas, peaks millalgi šokolaadile järele minema icon_rolleyes.gif

_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2011 11:06:34 vasta tsitaadiga

31 korda kirjas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestlane
HV Guru
eestlane

liitunud: 26.01.2004




sõnum 17.05.2011 14:49:26 vasta tsitaadiga

sa vanem härra kah icon_rolleyes.gif
_________________
pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 14:58:51 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
1. märtsist saavad afereesi doonoriid uusi kingitusi:
tsitaat:
Punktide kogumise süsteem:
1. Teatripääse Draamateatrisse - ühele 4 protseduuri, kahele 8 protseduuri;
2. Spa pääse Kalev SPA-sse või Viimsi Tervis SPA-sse - ühele 3 protseduuri, kahele 6 protseduuri;
3. Kinopääse Solarisse - ühele 2 protseduuri, kahele 4 protseduuri.

http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=9&art=216

mis sellel tavalise vereandmisega vahet on icon_rolleyes.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Veredoonorlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.