|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
08.12.2010 07:53:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige valusam osa vereandmise juures on see näputorge, kui näpust võetakse tilgake prooviks
|
+1
| tsitaat: |
Tekkis küsimus, milleks nad neid numbrisüsteeme hoiavad, kui verd andma väljaspool järjekorda võetakse?
|
Võetakse ikka järjekorras, arsti vastuvõtule võid ju vahele trügida, kuid verd loovutama võetakse numbri alusel. Võib-olla sul sattus siis erand
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
08.12.2010 09:51:17
|
|
|
Käinud järjest 4 aastat verd andmas, ehk 8x, viimane kord kanüüliga lõhuti käsi korralikult ära
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
08.12.2010 14:48:36
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
proovige plasma- või trombotsüüt afereesi anda vot see on mõnu.
eriti kui esimeselt ringil külm veri tagasi soontese lastaks  |
Kurat, hirmutasid ära. Paar korda tagasi andsin nõusoleku vajadusel trombotsüüte anda.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
08.12.2010 14:51:07
|
|
|
| lokuta kirjutas: |
Käinud järjest 4 aastat verd andmas, ehk 8x, viimane kord kanüüliga lõhuti käsi korralikult ära  |
Käinud 11.25x, kuna ka mul lõhuti viimane kord Foorumis käsi ära
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
08.12.2010 15:19:52
|
|
|
Selle järjekorranumbrite süsteemi vajalikkuse küsimuse küsisin seepärast, et nad ju ei võtnud mind eile selle numbri järgi vaid võtsid järjekorras vahele.
Mul oli õige järjekorrani veel õige mitu numbrit ja need poisid, kes vahetult enne mind registratuuris olid, istusid veel verevõtule pääsemist oodates küpsiste laua taga, kui mind juba nimepidi taga hüüti. Mina arvestasin, et minu järjekorrani on veel aega ja üritasin netis surfida.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
08.12.2010 16:10:12
|
|
|
| alec kirjutas: |
| Napsi kirjutas: |
proovige plasma- või trombotsüüt afereesi anda vot see on mõnu.
eriti kui esimeselt ringil külm veri tagasi soontese lastaks  |
Kurat, hirmutasid ära. Paar korda tagasi andsin nõusoleku vajadusel trombotsüüte anda. |
ei ole see jube asi.
ainult käsi sureb välja tund-polteist kohapeal passimisest.
noh ja siis see külm tunne on ainult esimesel tagastamisel
ise vist 15+ korda juba andnud ja vist eslus ja täie mõistuse juures.
muide meened on sellistel doonoritel kah paremad
muide trombotsüütafereesi doonor käib taksoga protseduuril kui oma autot ei ole ja elad mitte eriti kaugel.Tallinnast väljas kuskil
viimati muutis Napsi 08.12.2010 19:07:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
08.12.2010 18:55:51
|
|
|
PS Eks mind varemgi 1-2x (ennem viimast korda) lõhutud, aga ega selle pärast järgmine kord minemata jäta Nii hullult ka viga ei tehta õnneks Seni vähemalt pole juhtunud. Kõige parem kogemus vere andmisel oli eelmine aasta Pärnus SEB taga, kui panime KV telgid püsti sinna ja andsime ise ka verd. Väga kena med. õde võttis verd ja äärmiselt hästi laabus ka kogu protseduur .
Ennast häiris ka kunagi see näpuotsa surkimine, aga tegelikult on kõige häirivam kanüüli sisestamine .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
08.12.2010 20:47:25
|
|
|
| laurx kirjutas: |
kõige hullem on, kui kanüül välja võetakse.
aga teeks mingi HV doonorluse ürituse, kus katsuks kasutajad ühel päeval käia ja võimalikult palju verd loovutada. verekeskustel on alati puudus.. |
Õnneks on siiski kindel kogus palju per kärss loovutada võib
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
08.12.2010 23:42:48
|
|
|
Käisin siis ka täna Foorumis ära,et kummutada " lõhkus käe ära" kuulujutte.
Kõik oke.
Vene beib kes nätsu näris algsus hirmutas ja kujutasingi, kuis saan nüüd nõela luuni - aga kõik ok.
Foorum jättis hea mulje. Enne vaid ädalas käinud.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
09.12.2010 07:58:31
|
|
|
mina oleksin käpp!
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
09.12.2010 11:44:48
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
Käisin siis ka täna Foorumis ära,et kummutada " lõhkus käe ära" kuulujutte.
Kõik oke. |
No ega see siis nii ole, et koguaeg lõhutaksegi. Vahest lihtsalt juhtub siin ja seal .
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
17.12.2010 08:30:53
|
|
|
Käisin eile 8ndat korda. Vinge.
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
13.02.2011 06:41:23
|
|
|
| terminator kirjutas: |
Regulaarne doonor juba aastaid ja eriti tore et ei pea enam kuskil narkarite karuperses käima vaid saab kohe uksest välja tulles Foorumisse minna  |
Ädalas ammu remont juba tehtud.
Ja sellist kohta nimetada narkarite karuperseks on paljudele doonoritele solvav,üle 30 korra andnud ja kõik "karuperses"
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.02.2011 22:02:07
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
| terminator kirjutas: |
Regulaarne doonor juba aastaid ja eriti tore et ei pea enam kuskil narkarite karuperses käima vaid saab kohe uksest välja tulles Foorumisse minna  |
Ädalas ammu remont juba tehtud.
Ja sellist kohta nimetada narkarite karuperseks on paljudele doonoritele solvav,üle 30 korra andnud ja kõik "karuperses" |
No sry aga suht masendava mulje jättis-ristub see ju siiski kurikuulsa SÕLE tänavaga.
_________________ 2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811 |
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
13.02.2011 22:40:55
|
|
|
Käisin ka paar nädalat tagasi Foorumit külastamas ja öeldi ära, et enne 2011 novembrit anda ei saa.
Reisimise tõttu.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
13.02.2011 23:08:53
|
|
|
ma ei ole päris tükk aega saanud käia nüüd... vahepeal käisin arsti juures iga kuu vereproovi andmas, sellisel juhul eraldi verd andma on kahjulik minna... nüüd reisimine jne.
kui hakkad hoolega neid piiranguid vaatama, siis võib juhtuda, et ei saa terve aasta verd anda isegi hea tahtmise juures - kord haige, kord reisid, kord hambaarsti juures käinud jms. lõpuks see üritus läheb tüütuks ära ja löön käega. vereandmine pole ju mingi eesmärk omaette, et selle nimel ülejäänud elu peaks ekstra ümber korraldama hakkama
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
14.02.2011 00:24:51
|
|
|
| terminator kirjutas: |
| Kas see ka mõjutab kui on ca 2-3 näd tagasi trauma tõttu natuke käelaba õmmeldud (2x3 õmblust)? |
Õmblemine ei mõjuta, mõjutab see kas ja kui palju sa verd kaotasid ja kas ravimeid manustasid. Kui mingi trauma, siis teinekord tehakse mingi süst ka (kas või valuvaigistav), sel juhul mingi periood ei tohi verd anda (kuu või kaks, ma ei mäleta).
Traumadega on veel see lugu, et sporditraumade puhul näiteks ei tohi verd anda. Jala väljaväänamine tähendab näiteks, et liigesevigastuse korral läheb mingi osa verd liigesesse (s.t. organismi jaoks kaotsi).
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
16.02.2011 12:42:39
|
|
|
Jälle käidud ja uus tass olemas
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EL
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2007
|
18.02.2011 11:11:18
|
|
|
sain samuti uuesti verd anda.
_________________ Kuidas hambauss ja pepu-uss sõbraks said? |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
27.02.2011 23:00:50
|
|
|
| tsitaat: |
Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus vajab 0+ grupi verd.
Kutsume Teid vereloovutusele , TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL.
01.03.2011 kell 10.00 - 15.00
|
Võtke osa
Kutsuti, aga endal veel op-ist vähe aega möödas ja hetkel veel haige ka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
28.02.2011 08:02:25
|
|
|
Kust ma oma veregrupi teada saan? 0 vast isegi peaks olema, kuid kas + või -, pole kindel.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007

|
28.02.2011 22:58:42
|
|
|
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
01.03.2011 10:15:51
|
|
|
| taimonaut kirjutas: |
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua  |
Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne!
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
01.03.2011 10:24:16
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
| taimonaut kirjutas: |
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua  |
Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne! |
Üldjoontes töötab. Üks õlu on ehk liigne optimism, aga kiiremini nokib ära küll.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
01.03.2011 11:43:47
|
|
|
| Draax kirjutas: |
| Ra* kirjutas: |
| taimonaut kirjutas: |
Vaatab, vb isegi lähen. Uurisin ema käest järgi, 0 grupp jah. Saab ära proovida, mis tunne on pärast verd andmist end 1 õllega täis juua  |
Ei tööta. Võibolla, kui kehakaal niigi väike ja muud tegurid, mis juba seal kohapeal panevad osa minestama.
Aga jah... miskit taolist lollust on isegi proovitud.
Üldsielt ikkagi tervis pole mängimiseks ja istuge kenasti seal söögi küpsiseid ja jooge mahla jne! |
Üldjoontes töötab. Üks õlu on ehk liigne optimism, aga kiiremini nokib ära küll. |
Ma ei saa vaielda vastu,et ametlikult jah. Vere kogus väiksem. Seega sama hulga mürgi juures kosnentratsioon suurem ..?!
Aga lihtsalt omas kogemusest võin öelda,et vahet ei olnud märgata. Veel vähem,et 1 õllega täis juua.
Kui miskid taolised katsed tulevad välja siis pange ikka kirja, mis tingimused olid ja et mis faktoridega veel peaks arvestama.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
01.03.2011 20:29:10
|
|
|
ma oma loogikaga mõtlesin, et vedeliku puudus suurem ja pohmakas tuleb kergemini/suurem
Aga siiski, vereloovitusel ei ole siiski eesmärk kergemini purju jääda
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.03.2011 11:24:20
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
ma oma loogikaga mõtlesin, et vedeliku puudus suurem ja pohmakas tuleb kergemini/suurem
Aga siiski, vereloovitusel ei ole siiski eesmärk kergemini purju jääda  |
Verekaotus peaks organismi panema aktiivselt verd taastootma ning sellega mõjuma ka veidi kurnavalt.
Eesmärk võib doonoril olla mis iganes, oluline, et ta läheks ja loovutaks ning haiglates oleks vajadusel veri olemas, et abivajajaid aidata saaks.
Kui muidugi peale igat doonoriks käimist ennast oimetuks juuakse siis võib see pikas perspektiivis organismile ja seega ka doonorvere kvaliteedile halvasti mõjuda...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
02.03.2011 23:03:14
|
|
|
1. märtsist saavad afereesi doonoriid uusi kingitusi:
| tsitaat: |
Punktide kogumise süsteem:
1. Teatripääse Draamateatrisse - ühele 4 protseduuri, kahele 8 protseduuri;
2. Spa pääse Kalev SPA-sse või Viimsi Tervis SPA-sse - ühele 3 protseduuri, kahele 6 protseduuri;
3. Kinopääse Solarisse - ühele 2 protseduuri, kahele 4 protseduuri. |
http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=9&art=216
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
02.03.2011 23:48:39
|
|
|
Vanad käidud korrad võiks ka arvesse minna või midagi anda.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vazz
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2004
|
04.03.2011 14:08:43
|
|
|
| 20-s kord käidud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
17.05.2011 07:20:28
|
|
|
Sai eile järjekordselt käidud.
Arst tegi märkuse, et annan liiga tihti, et 2 kuu tagant on miinimumvahe, aga nad soovitavad meestel 3-4 aastas verd anda...Seni pole ükski teine arst seal seda maininud-noominud Enesetunne on ka korras olnud...On iga 2 kuu tagant andmine siis liiga tihti? Mis tagajärjed võivad sellel olla?
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
17.05.2011 10:55:41
|
|
|
what he say'd ...
Mul kah üle poole aasta möödas, peaks millalgi šokolaadile järele minema
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestlane
HV Guru

liitunud: 26.01.2004
|
17.05.2011 14:49:26
|
|
|
sa vanem härra kah
_________________ pole olemas halba ilma, on vaid vale riietus  |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
17.05.2011 14:58:51
|
|
|
| Ra* kirjutas: |
1. märtsist saavad afereesi doonoriid uusi kingitusi:
| tsitaat: |
Punktide kogumise süsteem:
1. Teatripääse Draamateatrisse - ühele 4 protseduuri, kahele 8 protseduuri;
2. Spa pääse Kalev SPA-sse või Viimsi Tervis SPA-sse - ühele 3 protseduuri, kahele 6 protseduuri;
3. Kinopääse Solarisse - ühele 2 protseduuri, kahele 4 protseduuri. |
http://www.verekeskus.ee/?op=body&id=9&art=216 |
mis sellel tavalise vereandmisega vahet on
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|