|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
12.05.2011 10:52:17
|
|
|
Põhimõtteliselt võib ju kiita, et midagi on tehtud ja valikuvõimalusi on tublisti rohkem. Samas see jutt, et läheb odavamaks ja blablabla just nimelt blablabla-ks ka jäi. Selge on see, et praeguste lahendustega võrdseid pakette kokku pannes hind hoopis tõuseb ~20%.
Aga nagu öeldud, vähemalt on valikuvõimalusi ja lisateenuseid + loodetavasti mugav kasutuskeskkond.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutaja01
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.05.2009
|
12.05.2011 10:58:51
|
|
|
Värv värviks, aga tundub, et põhieesmärk on siiski vaikselt hinda tõsta. Kui nad selle ekodu/nutiTV või mis iganes kohustuslikuks teevad, siis hind tõuseb 4 eurot kui tahan samu kanaleid vaadata, mida siiani. Sellisel kujul on see küll kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2011 11:03:00
|
|
|
Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.
Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
12.05.2011 11:04:47
|
|
|
elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.05.2011 11:13:01
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.
Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti  |
parandan sind, yle läks ka lisakanalite paketti.
minuarust võiks nad teha nagu ennist mainisin, et saad iga paketi alt valida nagu noppepaketil kanaleid ja seejärel maksustatakse neid vastavalt paketi hinnale - st paketi hind jagatud kanalite arvuga= ühe kanali hind. välja jääks sellisest hinnastamisest vist viasati paketid, kuna neil sellekohta vist mingine teistsugune diil
Ma kujutan ette kuidas ma vist jätaks alles max 20 kanalit, kui sedagi
| aksel kirjutas: |
| elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav |
mismõttes? http://tv.elion.ee -> link foorum või otse: http://foorum.elion.ee/foorum/
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2011 11:13:23
|
|
|
no see lisakanalite pakett = sisuliselt põhipakett
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
12.05.2011 11:22:19
|
|
|
| limp kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.
Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti  |
parandan sind, yle läks ka lisakanalite paketti.
minuarust võiks nad teha nagu ennist mainisin, et saad iga paketi alt valida nagu noppepaketil kanaleid ja seejärel maksustatakse neid vastavalt paketi hinnale - st paketi hind jagatud kanalite arvuga= ühe kanali hind. välja jääks sellisest hinnastamisest vist viasati paketid, kuna neil sellekohta vist mingine teistsugune diil
Ma kujutan ette kuidas ma vist jätaks alles max 20 kanalit, kui sedagi
| aksel kirjutas: |
| elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav |
mismõttes? http://tv.elion.ee -> link foorum või otse: http://foorum.elion.ee/foorum/ |
püüdsin leida linki uuelt kodukalt www.elion.ee
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
12.05.2011 11:30:32
|
|
|
... weeb on veel üleelatav aga see, mis telekast vastu vaatab on küll kole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.05.2011 11:45:59
|
|
|
| digiboxi menüüd meenutavad nüüd mingit win98 lillat themet oma värvilahenduselt..
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
12.05.2011 12:37:03
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:05:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.05.2011 12:42:18
|
|
|
palju praeguses (nö vanas) täispaketis kanaleid peaks olema?
tundub vist, et lõpparve selle nutitv ga kallineb oma 4-5 euri vähemalt.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2011 12:47:01
|
|
|
| nesta kirjutas: |
imo CRT ekraanilt palju parem lugeda nüüd teksti
lillaga seoses:
| tsitaat: |
| In parts of East Asian countries such as Japan, purple is known as the color of death. |
 |
Kuulsin seda juba hommikul.
Irwitasin endamisi, et peaks ka juhatajale pakkuma, et teeme lehe lillaks...
Lihtsan arvan, et seda asja ei mängita välja... toon pole karjuv, aga tele2 ja pixmania reklaami õrna varjundiga lilla on täiesti häirimatu.
Hetkel pakuti ikka tooniga üle.... küll selge eristumine
| painkillah kirjutas: |
palju praeguses (nö vanas) täispaketis kanaleid peaks olema?
tundub vist, et lõpparve selle nutitv ga kallineb oma 4-5 euri vähemalt. |
Ilmselt hakatakse tegema, siis erisoodustusi klientide hoidmiseks
Zuum TV ju näitab kõike eestikeelsena mida elion.ja erikanalid on pikemas planis kasulikum võtta kasvõi satiga.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
12.05.2011 14:21:49
|
|
|
puhas äri - analoog (tasuta) tv kaotati, nüüd oled SUNNITUD kasutama teatud firma digitvd, milel eest PEAD maksma - ja hinnaga võib mängida nii kuis tahavad - ei meeldi siis loobu tv-st, alternatiivi pole.
Kõige parem lahendus oleks teatud värvipalett kust kasutaja valib digitv jaoks endale sobiva tooni.
Noppepakket oleks jah hea - aga seda ei tehta põhjusega, siis ei saa ju ebahuvitavate, igavate ja mõttetute kanalite eest enam raha ja sissetulek väheneks.
Ise valiksin välja praegustest saadaolevatest 5-6 kanalit (2,3,6 etv, discovery) - kuna muud head kanalid ei ole eestis saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
12.05.2011 15:23:35
|
|
|
#
viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:05:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
12.05.2011 15:46:55
|
|
|
| loox kirjutas: |
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks. |
Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.05.2011 15:55:19
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama. |
Minuarust on see Motorola komponentväljund tarkvaraliselt välja lülitatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
12.05.2011 16:04:40
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
| loox kirjutas: |
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks. |
Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama. |
Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2011 16:22:05
|
|
|
| tsitaat: |
| hüperkiire internet oli kampaania raames tasuta. Kampaania aga uue lahenduse tulekuga lõppes ja seetõttu võib tunduda, et hind tõusis. 29,53€ eest on siiski võimalik kasutada 50/10 Mbps internetti, kui see tehniliselt võimalik muidugi on. Ja lisaks juba mainitud EMT ja Elioni ühispakkumisele on veel üks: olles EMT klient saab 100/20 Mbps interneti 20€ eest ehk 4€ odavamalt. |
@Näoraamat
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 16:32:07
|
|
|
Ma pole lillale lehele veel jõudnud, aga eks õhtul võtan asja ette ja võrdlen ka hindu. Kuigi senise jutu järgi midagi head seal vist ei ole
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.05.2011 17:19:05
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| KrikU kirjutas: |
| loox kirjutas: |
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks. |
Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama. |
Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta? |
telkul pole HDMI-d
composit on hoopis midagi muud kui component
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
12.05.2011 17:19:31
|
|
|
lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.05.2011 17:26:52
|
|
|
| vull kirjutas: |
lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti?  |
Täpsusta.
Mulle tundub et uue logoga üleöö mulle fiibrit veel veetud pole.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
12.05.2011 17:35:56
|
|
|
| vull kirjutas: |
lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti?  |
Millest sa lahti saad? ptsi mult võetakse üle 2 aasta olnud 100mb-ne hoopis ära. Me ei saa siin mingi nipiga enam sama raha eest talutavat paketti kokku. Meie igastahes lõpetame siin suure tõenäususega lepingu. Aastast 2002 saati pole kordagi sellele mõelnud, kui nüüd tuleb minna kui miskit kiiresti ei muutu....
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
12.05.2011 17:37:53
|
|
|
| Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
12.05.2011 17:40:42
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema. |
Varsti surutakse see jälle "omal soovil" kaela.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
12.05.2011 17:54:39
|
|
|
See uus logo meenutab nööri sisse mässitud kivi. Janoh, eks seda kivi on ka hea kliendi kapsaaeda visata. Kodulehe värvilahendus on küll haige, kus osa asju on lillad ja teised sinised. Ma telekat pole veel julgenud vaadata
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.05.2011 17:59:04
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta? |
Kui komponent on pildi kvaliteedilt võrreldav HDMI -ga, siis komposiit on selline psk, mida ei ole isegi millegagi võrrelda.
viimati muutis seeru 12.05.2011 18:00:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
12.05.2011 17:59:25
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
| T1000 kirjutas: |
| Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema. |
Varsti surutakse see jälle "omal soovil" kaela. |
no mul sõber oli mingisuguse odava neti küljes aastaid, kuniks ütlesin et kiirema saab sama raha eest. ei sunnita sind midagi - see eeldab ju uue lepingu sõlmimist ja vana lõpetamist, ühepoolselt nad sellist liigutust teha ei saa, et muudavad paketi ära
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
12.05.2011 18:04:36
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
See uus logo meenutab nööri sisse mässitud kivi. Janoh, eks seda kivi on ka hea kliendi kapsaaeda visata. Kodulehe värvilahendus on küll haige, kus osa asju on lillad ja teised sinised. Ma telekat pole veel julgenud vaadata  |
Soomlased:
www.kuvaton.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M1ck3y
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2011
|
12.05.2011 18:23:58
|
|
|
Lilladele nii palju, et Starman ju Punane
Solaris Keskus Samuti Lilla.
Samas kas nüüd saab Elioni teenuseid tellides lilla tehniku ka koju ?
nutiTV-s on küll lahe disain see uus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
12.05.2011 18:25:30
|
|
|
| See lilla on küll paras pornograafia. Kui pilt telekas hele, siis enam vähem. Kui pilt telekas tume (näiteks filmides tihti), siis küll jube kehv vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
12.05.2011 18:43:36
|
|
|
Ugh, lilla is naiz, kuid mis logost te jahute? Ise küll mingit logomuutust ei näinud, või millist logo mõtlete?
Samas need Telefoni ja KordusTV värgid tunduvad huvitavad. Kui värvi ka siniseks saaks, oleks
E: Got it, ei tulnud alguses sellepealegi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.05.2011 18:46:56
|
|
|
| Elioni mehed julgesid ka kapist välja tulle ja lillad särgid selga tõmmada. Varsti hakatakse lillade autodega ringi sõitma.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
12.05.2011 18:50:43
|
|
|
uudistes just näitas lillasid Elioni autosid
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jarmo
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2003
|
12.05.2011 19:04:16
|
|
|
ma tahaks ka niiväga seda uut lillat kodulehekülge näha, aga no ei õnnestu minul seda lehte avada.. laeb ja laeb ja jääbki laadima.. kellelgi veel sama probleem?
EDIT: ahah, https://www.elion.ee/eraklient avas, aga lihtsalt elion.ee ei avane millegipärast..
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.05.2011 19:07:32
|
|
|
| mul avaneb ilusti
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
12.05.2011 19:23:10
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
uudistes just näitas lillasid Elioni autosid  |
Ka poodi tulevad ka lillad müüjad ja koju oodata lillasid tehnikuid?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 19:29:06
|
|
|
põhimõtteliselt kui ma valin põhikanalid+ lisakanalite paketi + 100m neti siis summa eur suurem kui hetkel
neid muid pakette ei tasu ju yldse võtta eraldi, sest lisakanalitepakett sisaldab põhimõtteliselt neid kõiki ja hind osavam.
mõttetu jaotamine lilladel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
12.05.2011 19:30:44
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
| Jerry kirjutas: |
uudistes just näitas lillasid Elioni autosid  |
Ka poodi tulevad ka lillad müüjad ja koju oodata lillasid tehnikuid?  |
tänasest juba poodides lillades särkides ja ka tehnikutele samat värvi särgid jagatud
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
12.05.2011 19:30:50
|
|
|
ei tea kas korrusmaja net lõpetati nüüd jõuaga ära lõpuks või kuidas, igatahes ühendus maas täna.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 19:40:24
|
|
|
mis asi on ühendustasu 6€ kuus?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
12.05.2011 19:54:21
|
|
|
| kui sa netti ei võta ja tahad lihtsalt digitv ja telefoni, nagu penskarid, siis pead Elionile maksma, et nad üldse sul ühenduse elus hoiaksid.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M1ck3y
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2011 20:00:20
|
|
|
Auto on küll nunnu
Aga jah...nagu öeldi, et teised värvid olid võetud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 20:00:39
|
|
|
aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.
Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2011 20:31:13
|
|
|
huvitav, paljud räägivad et lähevad starmani kuna sama asi odavam (nn hüperkiire).
Võtsin huvipärast starmani lehe lahti ja voilaa. 120 mbps + 70 kanalit + lauakas = veel kallim hind kui elionil
120 mega + 40 kanalit tuleb väike gramm odavam kui elionil.
@jeesus - sama mure, ma tahaks vaid showtime, silver, universal, syfy, discovery kanalid, history, star, eurospordid ja muusika kanalid aga võta näpust. Need mida tahan saab enamus vaid lisapaketiga. Igasugu usukanalid, kunstikanalid, sibulate kanalid, uudiste kanalid (uudiseid võin ma netist kh lugeda ja juutuubist vahtida) jne - no mille jaoks ma küsin
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.05.2003
|
12.05.2011 20:40:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.
Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll  |
Discoveryt saab vist kõik korraga tellida sest lepingud Discoveryga sellised.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.05.2011 20:43:56
|
|
|
| kuidas Zuum selle eraldi saab?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.05.2011 20:53:22
|
|
|
| erik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.
Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll  |
Discoveryt saab vist kõik korraga tellida sest lepingud Discoveryga sellised. |
discovery on ka viashit paketis, aga see juba ca 20 €
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
12.05.2011 21:01:10
|
|
|
Miks ei ole menüü värvide vahetamise võimalust :S
Peaks kuidagi selle suure kella külge panema..
Üritage nt. telekava vaadata...
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|