Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 12.05.2011 10:52:17 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt võib ju kiita, et midagi on tehtud ja valikuvõimalusi on tublisti rohkem. Samas see jutt, et läheb odavamaks ja blablabla just nimelt blablabla-ks ka jäi. Selge on see, et praeguste lahendustega võrdseid pakette kokku pannes hind hoopis tõuseb ~20%.
Aga nagu öeldud, vähemalt on valikuvõimalusi ja lisateenuseid + loodetavasti mugav kasutuskeskkond.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 10:58:51 vasta tsitaadiga

Värv värviks, aga tundub, et põhieesmärk on siiski vaikselt hinda tõsta. Kui nad selle ekodu/nutiTV või mis iganes kohustuslikuks teevad, siis hind tõuseb 4 eurot kui tahan samu kanaleid vaadata, mida siiani. Sellisel kujul on see küll thumbs_down.gif kahjuks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:03:00 vasta tsitaadiga

Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.

Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti icon_sad.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:04:47 vasta tsitaadiga

elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav
_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.05.2011 11:13:01 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.

Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti icon_sad.gif

parandan sind, yle läks ka lisakanalite paketti.
minuarust võiks nad teha nagu ennist mainisin, et saad iga paketi alt valida nagu noppepaketil kanaleid ja seejärel maksustatakse neid vastavalt paketi hinnale - st paketi hind jagatud kanalite arvuga= ühe kanali hind. välja jääks sellisest hinnastamisest vist viasati paketid, kuna neil sellekohta vist mingine teistsugune diil
Ma kujutan ette kuidas ma vist jätaks alles max 20 kanalit, kui sedagi

aksel kirjutas:
elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav

mismõttes? http://tv.elion.ee -> link foorum või otse: http://foorum.elion.ee/foorum/

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:13:23 vasta tsitaadiga

no see lisakanalite pakett = sisuliselt põhipakett
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aksel
Kreisi kasutaja
aksel

liitunud: 04.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:22:19 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Pange tähele. Yle EI läinud vaid teemapaketti euro. on olemas ka põhipaketis.

Aga jah kahju et vene kanaleid eraldi mingisse 1€ paketti ei topita, vaid ikka samasse kohta jäeti icon_sad.gif

parandan sind, yle läks ka lisakanalite paketti.
minuarust võiks nad teha nagu ennist mainisin, et saad iga paketi alt valida nagu noppepaketil kanaleid ja seejärel maksustatakse neid vastavalt paketi hinnale - st paketi hind jagatud kanalite arvuga= ühe kanali hind. välja jääks sellisest hinnastamisest vist viasati paketid, kuna neil sellekohta vist mingine teistsugune diil
Ma kujutan ette kuidas ma vist jätaks alles max 20 kanalit, kui sedagi

aksel kirjutas:
elioni digi-tv foorum ei ole ka enam lihtsalt leitav

mismõttes? http://tv.elion.ee -> link foorum või otse: http://foorum.elion.ee/foorum/


püüdsin leida linki uuelt kodukalt www.elion.ee

_________________
rohkem liha riigile
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:30:32 vasta tsitaadiga

... weeb on veel üleelatav aga see, mis telekast vastu vaatab on küll kole icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.05.2011 11:45:59 vasta tsitaadiga

digiboxi menüüd meenutavad nüüd mingit win98 lillat themet oma värvilahenduselt..
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 12:37:03 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:05:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 12:42:18 vasta tsitaadiga

palju praeguses (nö vanas) täispaketis kanaleid peaks olema?
tundub vist, et lõpparve selle nutitv ga kallineb oma 4-5 euri vähemalt.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2011 12:47:01 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
imo CRT ekraanilt palju parem lugeda nüüd teksti thumbs_up.gif
lillaga seoses:
tsitaat:
In parts of East Asian countries such as Japan, purple is known as the color of death.
icon_smile.gif

Kuulsin seda juba hommikul.
Irwitasin endamisi, et peaks ka juhatajale pakkuma, et teeme lehe lillaks...
Lihtsan arvan, et seda asja ei mängita välja... toon pole karjuv, aga tele2 ja pixmania reklaami õrna varjundiga lilla on täiesti häirimatu.
Hetkel pakuti ikka tooniga üle.... küll selge eristumine icon_biggrin.gif
painkillah kirjutas:
palju praeguses (nö vanas) täispaketis kanaleid peaks olema?
tundub vist, et lõpparve selle nutitv ga kallineb oma 4-5 euri vähemalt.

Ilmselt hakatakse tegema, siis erisoodustusi klientide hoidmiseks icon_smile.gif
Zuum TV ju näitab kõike eestikeelsena mida elion.ja erikanalid on pikemas planis kasulikum võtta kasvõi satiga.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 14:21:49 vasta tsitaadiga

puhas äri - analoog (tasuta) tv kaotati, nüüd oled SUNNITUD kasutama teatud firma digitvd, milel eest PEAD maksma - ja hinnaga võib mängida nii kuis tahavad - ei meeldi siis loobu tv-st, alternatiivi pole.

Kõige parem lahendus oleks teatud värvipalett kust kasutaja valib digitv jaoks endale sobiva tooni.

Noppepakket oleks jah hea - aga seda ei tehta põhjusega, siis ei saa ju ebahuvitavate, igavate ja mõttetute kanalite eest enam raha ja sissetulek väheneks.
Ise valiksin välja praegustest saadaolevatest 5-6 kanalit (2,3,6 etv, discovery) - kuna muud head kanalid ei ole eestis saadaval.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 15:23:35 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 20:05:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 15:46:55 vasta tsitaadiga

loox kirjutas:
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks.


Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.05.2011 15:55:19 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama.

Minuarust on see Motorola komponentväljund tarkvaraliselt välja lülitatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 16:04:40 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
loox kirjutas:
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks.


Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama.

Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 16:22:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
hüperkiire internet oli kampaania raames tasuta. Kampaania aga uue lahenduse tulekuga lõppes ja seetõttu võib tunduda, et hind tõusis. 29,53€ eest on siiski võimalik kasutada 50/10 Mbps internetti, kui see tehniliselt võimalik muidugi on. Ja lisaks juba mainitud EMT ja Elioni ühispakkumisele on veel üks: olles EMT klient saab 100/20 Mbps interneti 20€ eest ehk 4€ odavamalt.

@Näoraamat

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 16:32:07 vasta tsitaadiga

Ma pole lillale lehele veel jõudnud, aga eks õhtul võtan asja ette ja võrdlen ka hindu. Kuigi senise jutu järgi midagi head seal vist ei ole thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 17:19:05 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
KrikU kirjutas:
loox kirjutas:
Paistab, et Europaketi 6,33€ hind on ka apsakas. Esimese hooga ajas harja punaseks küll.
Ma maksaks neile isegi HD paketi eest, kui nad komponentväljundiga boxi varustusse võtaks.


Komponent väljund on olemas Motorola suuremat tüüpi Digibioxil Motorola VIP1903 mis ka HD toetab ja see on veidi vähem levinud mudel lihtsalt (VIP1003 on rohkem levinud), aga Elionist peaks soovikorral ikka saama.

Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta?

telkul pole HDMI-d icon_eek.gif

composit thumbs_down.gif on hoopis midagi muud kui component icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 12.05.2011 17:19:31 vasta tsitaadiga

lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti? thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 17:26:52 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti? thumbs_up.gif

icon_eek.gif
Täpsusta.
Mulle tundub et uue logoga üleöö mulle fiibrit veel veetud pole.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 12.05.2011 17:35:56 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
lilla või mitte, aga vähemalt saab sellest 18.sajandi 1mbit kiirusest lahti? thumbs_up.gif

Millest sa lahti saad? ptsi mult võetakse üle 2 aasta olnud 100mb-ne hoopis ära. Me ei saa siin mingi nipiga enam sama raha eest talutavat paketti kokku. Meie igastahes lõpetame siin suure tõenäususega lepingu. Aastast 2002 saati pole kordagi sellele mõelnud, kui nüüd tuleb minna kui miskit kiiresti ei muutu....
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 17:37:53 vasta tsitaadiga

Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 12.05.2011 17:40:42 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema.

Varsti surutakse see jälle "omal soovil" kaela.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 17:54:39 vasta tsitaadiga

See uus logo meenutab nööri sisse mässitud kivi. Janoh, eks seda kivi on ka hea kliendi kapsaaeda visata. Kodulehe värvilahendus on küll haige, kus osa asju on lillad ja teised sinised. Ma telekat pole veel julgenud vaadata icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.05.2011 17:59:04 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Aga mis keelab VIP1003 scartist composite võtta?

Kui komponent on pildi kvaliteedilt võrreldav HDMI -ga, siis komposiit on selline psk, mida ei ole isegi millegagi võrrelda.


viimati muutis seeru 12.05.2011 18:00:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 12.05.2011 17:59:25 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
T1000 kirjutas:
Võid ju jätta vana paketi! Ma mitmest kohast lugesin et keegi ei kohusta üle minema.

Varsti surutakse see jälle "omal soovil" kaela.

no mul sõber oli mingisuguse odava neti küljes aastaid, kuniks ütlesin et kiirema saab sama raha eest. ei sunnita sind midagi - see eeldab ju uue lepingu sõlmimist ja vana lõpetamist, ühepoolselt nad sellist liigutust teha ei saa, et muudavad paketi ära

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 12.05.2011 18:04:36 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
See uus logo meenutab nööri sisse mässitud kivi. Janoh, eks seda kivi on ka hea kliendi kapsaaeda visata. Kodulehe värvilahendus on küll haige, kus osa asju on lillad ja teised sinised. Ma telekat pole veel julgenud vaadata icon_razz.gif

Soomlased:
www.kuvaton.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M1ck3y
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2011




sõnum 12.05.2011 18:23:58 vasta tsitaadiga

Lilladele nii palju, et Starman ju Punane icon_wink.gif
Solaris Keskus Samuti Lilla.
Samas kas nüüd saab Elioni teenuseid tellides lilla tehniku ka koju ?


nutiTV-s on küll lahe disain see uus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 18:25:30 vasta tsitaadiga

See lilla on küll paras pornograafia. Kui pilt telekas hele, siis enam vähem. Kui pilt telekas tume (näiteks filmides tihti), siis küll jube kehv vaadata.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 12.05.2011 18:43:36 vasta tsitaadiga

Ugh, lilla is naiz, kuid mis logost te jahute? Ise küll mingit logomuutust ei näinud, või millist logo mõtlete?

Samas need Telefoni ja KordusTV värgid tunduvad huvitavad. Kui värvi ka siniseks saaks, oleks thumbs_up.gif

E: Got it, ei tulnud alguses sellepealegi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 18:46:56 vasta tsitaadiga

Elioni mehed julgesid ka kapist välja tulle ja lillad särgid selga tõmmada. Varsti hakatakse lillade autodega ringi sõitma.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 18:50:43 vasta tsitaadiga

uudistes just näitas lillasid Elioni autosid icon_biggrin.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.05.2011 19:04:16 vasta tsitaadiga

ma tahaks ka niiväga seda uut lillat kodulehekülge näha, aga no ei õnnestu minul seda lehte avada.. laeb ja laeb ja jääbki laadima.. kellelgi veel sama probleem?

EDIT: ahah, https://www.elion.ee/eraklient avas, aga lihtsalt elion.ee ei avane millegipärast..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:07:32 vasta tsitaadiga

mul avaneb ilusti
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 12.05.2011 19:23:10 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
uudistes just näitas lillasid Elioni autosid icon_biggrin.gif


Ka poodi tulevad ka lillad müüjad ja koju oodata lillasid tehnikuid? rofl.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:29:06 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt kui ma valin põhikanalid+ lisakanalite paketi + 100m neti siis summa eur suurem kui hetkel icon_neutral.gif

neid muid pakette ei tasu ju yldse võtta eraldi, sest lisakanalitepakett sisaldab põhimõtteliselt neid kõiki ja hind osavam.

mõttetu jaotamine lilladel thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:30:44 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
Jerry kirjutas:
uudistes just näitas lillasid Elioni autosid icon_biggrin.gif


Ka poodi tulevad ka lillad müüjad ja koju oodata lillasid tehnikuid? rofl.gif

tänasest juba poodides lillades särkides ja ka tehnikutele samat värvi särgid jagatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:30:50 vasta tsitaadiga

ei tea kas korrusmaja net lõpetati nüüd jõuaga ära lõpuks või kuidas, igatahes ühendus maas täna.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:40:24 vasta tsitaadiga

mis asi on ühendustasu 6€ kuus?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 19:54:21 vasta tsitaadiga

kui sa netti ei võta ja tahad lihtsalt digitv ja telefoni, nagu penskarid, siis pead Elionile maksma, et nad üldse sul ühenduse elus hoiaksid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M1ck3y
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2011




sõnum 12.05.2011 19:56:00 vasta tsitaadiga

http://www.elu24.ee/?id=435476

Seksilelu-Elion
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2011 20:00:20 vasta tsitaadiga

Auto on küll nunnu icon_lol.gif
Aga jah...nagu öeldi, et teised värvid olid võetud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 20:00:39 vasta tsitaadiga

aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis icon_lol.gif
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.

Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 20:31:13 vasta tsitaadiga

huvitav, paljud räägivad et lähevad starmani kuna sama asi odavam (nn hüperkiire).

Võtsin huvipärast starmani lehe lahti ja voilaa. 120 mbps + 70 kanalit + lauakas = veel kallim hind kui elionil icon_rolleyes.gif

120 mega + 40 kanalit tuleb väike gramm odavam kui elionil.


@jeesus - sama mure, ma tahaks vaid showtime, silver, universal, syfy, discovery kanalid, history, star, eurospordid ja muusika kanalid aga võta näpust. Need mida tahan saab enamus vaid lisapaketiga. Igasugu usukanalid, kunstikanalid, sibulate kanalid, uudiste kanalid (uudiseid võin ma netist kh lugeda ja juutuubist vahtida) jne - no mille jaoks ma küsin icon_question.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.05.2003




sõnum 12.05.2011 20:40:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis icon_lol.gif
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.

Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll thumbs_down.gif


Discoveryt saab vist kõik korraga tellida sest lepingud Discoveryga sellised.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.05.2011 20:43:56 vasta tsitaadiga

kuidas Zuum selle eraldi saab?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 20:53:22 vasta tsitaadiga

erik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
aga parim point on see, et tegelikult ma midagi valida ei saa, sest discovery on vaid lisakanalite paketis icon_lol.gif
ja kokku teeb sama välja mis hetkel.

Oleks võinud siis kanalite haaval teha, toredad lillal küll thumbs_down.gif


Discoveryt saab vist kõik korraga tellida sest lepingud Discoveryga sellised.


discovery on ka viashit paketis, aga see juba ca 20 € icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 12.05.2011 21:01:10 vasta tsitaadiga

Miks ei ole menüü värvide vahetamise võimalust :S
Peaks kuidagi selle suure kella külge panema..
Üritage nt. telekava vaadata...
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.