Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 20:58:13 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi.


asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus icon_rolleyes.gif
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arva
HV kasutaja
arva

liitunud: 03.08.2002




sõnum 29.04.2011 09:49:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi.


asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus icon_rolleyes.gif
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ?


Väga lihtne kusjuures - sellepärast et ei ole 1h arvestust vaid kuu korraga. Ma ei mõista, kuidas sellest nii raske on aru saada..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 11:05:18 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks mul allalaadimiskiirus varasema 1,2mb asemel ~750kb/s nüüd juba pikemat aega on? Vanasti oli ligikaudu selline kiirus siis, kui samal ajal töötas ka televiisor.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 11:37:47 vasta tsitaadiga

Eila helistati Elionist ja tunti huvi, et kas ma teenusega rahul olen ja mida ehk parandada võiks. Hoopis ootamatu, eriti kuna kõne tuli lõunauinaku ajal. icon_lol.gif
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:08:38 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Eila helistati Elionist ja tunti huvi, et kas ma teenusega rahul olen ja mida ehk parandada võiks. Hoopis ootamatu, eriti kuna kõne tuli lõunauinaku ajal. icon_lol.gif

Mida vastasid, tööinimene icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 12:18:22 vasta tsitaadiga

Vastasin seda mida ma neile juba niigi mitut puhku kurtnud olen. Et kuna telekat ei vaata ja telefoni ei kasuta (rääkimata kõigest muust õnnistusest mida nad internetiühendusele kaasa veel topivad), siis tahaks võimalust neid teenuseid mitte osta...
_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:58:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi.


asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus icon_rolleyes.gif
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ?


Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.

Smith kirjutas:
Vastasin seda mida ma neile juba niigi mitut puhku kurtnud olen. Et kuna telekat ei vaata ja telefoni ei kasuta (rääkimata kõigest muust õnnistusest mida nad internetiühendusele kaasa veel topivad), siis tahaks võimalust neid teenuseid mitte osta...

Ma tõesti usun ja loodan, et sind võeti kuulda ning ma olen täiesti kindel, et selle koha pealt võetakse midagi ette icon_wink.gif Klientide arvamus läheb Elionile korda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 21:58:23 vasta tsitaadiga

Loota võib. Ma olen 3 korda juba kirja saatnud, et millal siia kiiremat netti saada võiks. Ühtegi vastust pole tulnud. Isegi seda mitte, et tänud, et kirjutasite icon_lol.gif
Ainult üks kord on helistatud ja siis pakuti "ulmesoodukat", mida sai ainult telefoni teel. Viasati pakett 1 kuu tasuta ja pärast tavahind icon_eek.gif
Kui teatasin tädile, et see pole ju soodukas ja et kui pärast oleks kuutasu 50% soodsam netist tellides hinda võrreldes, siis pandi toru suht ruttu ära. Muidu ikka härra ette ja härra taha icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 22:35:52 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma tõesti usun ja loodan, et sind võeti kuulda ning ma olen täiesti kindel, et selle koha pealt võetakse midagi ette icon_wink.gif Klientide arvamus läheb Elionile korda.


Kardetavasti tehakse süsteem nii "osavalt", et mingit märgatavat hinnalangust sellest ei tule, kui üldse. Aga no loota ju võib...

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 07:13:57 vasta tsitaadiga

Smith kirjutas:
Kardetavasti tehakse süsteem nii "osavalt", et mingit märgatavat hinnalangust sellest ei tule, kui üldse.

Minu mõtted täpselt.Ühest kohast antakse vabadust juurde ja teisest tõmmatakse nööri koomale.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 30.04.2011 13:20:51 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.


Just nimelt selles ongi probleem. Et tootja 'näeb ette'. Sellised tootjad üldjuhul kaua ei ela, kes tarbijale ette kirjutavad, mida nood tahavad. Loodetavasti pole see terve Elioni seisukoht.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 13:21:36 vasta tsitaadiga

silvermann, ta pigem vihjas sellele, et Viasati käest saab osta kuu kaupa ja mitte ühte tundi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 30.04.2011 13:27:32 vasta tsitaadiga

No sel juhul vabandused. Pidasin silmas seda, et mingit kanalit vaadata soovides peab praegu tellija kinni maksma ka hunniku teisi kanaleid. Sest Elion 'näeb nii ette'. Samas Starmanis sama case, nii et ega otseselt alternatiivi ka pole. Ma usun küll, et kes esimesena tõeliselt personaalse pakkumisega välja suudab tulla, on sellel turul võitja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 14:57:24 vasta tsitaadiga

silvermann, päris nii ka ei saa tegelikult tahta. Ütleme, et mingi kanal X, mida ainult sina tellidki kogu eestis ainukesena. Siis Elion peab ju peale maksma kanalile, et seda ainult sulle näidata. Või olen ma valesti aru saanud? icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silvermann
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 30.04.2011 16:16:09 vasta tsitaadiga

Loomulikult ei saa, kuskilt läheb piir. Aga niimoodi saab ka hästi teada, milliseid kanaleid praegu me kõik kinni maksame, kuigi vaadata tahab seda ainult üks-kaks-kolm-... inimest. Oletan, et Elionil on väga täpselt teada, kui palju mingit kanalit vaadatakse. Selle põhjal saab hea tahtmise korral ka väga täpse analüüsi teha. Kindlasti on seda ka tehtud, aga ma mitte ei usu et tänane pakutav teenus on vastavalt sellele optimaalne.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2011 18:01:38 vasta tsitaadiga

silvermann kirjutas:
indrekp kirjutas:
Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.


Just nimelt selles ongi probleem. Et tootja 'näeb ette'. Sellised tootjad üldjuhul kaua ei ela, kes tarbijale ette kirjutavad, mida nood tahavad. Loodetavasti pole see terve Elioni seisukoht.


Elion ei tooda ühtegi kanalit, vaid edastab näiteks Viasati poolt loodud kanaleid. Ja Copyright/trademark/lepingud ei ole siin kohal tühjad sõnad, vaid tootja ette poolt kirjutatud asjad, millega leppid või mitte. Vaba turg ju, keegi ei ole kellelegi midagi võlgu ja ei ole kellegi eest kohustatud. Selline ta on, see kapitalistlik maailm

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 22:46:23 vasta tsitaadiga

mingi kamm juba teist päeva. nett lihtsalt kaob vahepeal ära.
nüüd nii, et speedtest download ok 82Mb/s, aga uploadi ei loe väljagi. ei saanud isegi siia pilti uploadida, error icon_lol.gif
Helistasin, ootejärjekord 16 min.
eks vaata kas helistavad tagasi, automaatvastaja lubas, et tehakse 25 min jooksul kõne mulle icon_rolleyes.gif

Edit:

no helistati tagasi, tuli välja, et midagi jooksis ruuteris kinni, et isegi restart ei aidanud. taastasid tehase seaded. peab hakkama jälle enda seadeid taastama icon_lol.gif
Esimest korda selline kamm, ei tea kas ruuter hakkab otsasi andma vms

aga teenindus on väga viis. nüüd siis peale kella 10 isegi töötavad thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hallhunt
Piiratud kasutaja
hallhunt

liitunud: 24.11.2007




sõnum 11.05.2011 21:17:59 vasta tsitaadiga

selline küsimus...Sai siis elõvi e-teeninduses id-kaardiga liitutud elõviga.Algul siis lihtsalt kliendileping,millele tuli elõvilt positiivne vastus.Edasi liitusin kodulahendusega.Homme tuleb tehnik koju.Nüüd küsimus:Täna e-teenindusse kiigates ei olnud elõvi mulle andnud kliendi krediidi limiiti.Kas selle saab alles siis kui tehnik käinud ja kodulahendus toimib ja ma nn reaalne klient või lihtsalt mulle ei antud? Tänud vastuse eest ette:)
_________________
Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 21:28:09 vasta tsitaadiga

hallhunt kirjutas:
selline küsimus...Sai siis elõvi e-teeninduses id-kaardiga liitutud elõviga.Algul siis lihtsalt kliendileping,millele tuli elõvilt positiivne vastus.Edasi liitusin kodulahendusega.Homme tuleb tehnik koju.Nüüd küsimus:Täna e-teenindusse kiigates ei olnud elõvi mulle andnud kliendi krediidi limiiti.Kas selle saab alles siis kui tehnik käinud ja kodulahendus toimib ja ma nn reaalne klient või lihtsalt mulle ei antud? Tänud vastuse eest ette:)


tsitaat:
Krediidilimiidi puudumisel või selle suurendamiseks tuleb esitada taotlus läbi Elioni e-teeninduse (Arveldusinfo > Elioni liising > Soovin taotleda limiiti) või pöörduda Elion Esindustesse

Kui see vastus sind ei rahulda, siis alati võimalik 650 7030 või 6069966 valida ja kysida thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 05:59:12 vasta tsitaadiga

Kogu Euroopas muutus TeliaSonera gruppi kuuluvate tütarettevõtete brandide värv ja logo, nimed aga jäid. Koos sellega muutus juhtumisi ka palju Elioni tootevalikus: eKodu millega saab juba praegu veebis www.elion.ee tutvuda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 10:59:58 vasta tsitaadiga

Elioni võeti tööle mingi koreograaf-disainer. Kodukas on nagu club angeli oma.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:05:17 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Elioni võeti tööle mingi koreograaf-disainer. Kodukas on nagu club angeli oma.

See on kohutav thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:19:52 vasta tsitaadiga

See veel normaalne http://www.teliasonera.com/. Tõesti see leht on selline nagu oleks netist mingi template võetud.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:22:00 vasta tsitaadiga

huvitav palju miljoneid see kodukas ka maksma läks (kui arvestada et tele2 logo nurga alla keeramine läks omal ajal päris kõvasti maksma) icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:28:49 vasta tsitaadiga

Emt on nii perses logo vahetusest, et arvab gt-s5230W on GPS peal ja puha icon_biggrin.gif
Aga väga porno näeb see välja nüüd....
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smith
HV veteran
Smith

liitunud: 25.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 11:52:47 vasta tsitaadiga

Nii et lõpuks saabki siis internetiühendust ilma TV ja telefonita. Samas on see pigem solvamine. 8 eeku kopikatega tuleks kuutasu odavam. Alla kiirus oleks küll 5 mbit ühe asemel aga see jätab mind suht ükskõikseks. No aitäh...

Logost ja kodulehest ma parem ei räägigi.

Tõsiselt, kas teil häbi ei ole?

_________________
Only the Central Computer knows the truth
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2011 15:20:07 vasta tsitaadiga

Autod on ka uue kuue saanud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Noh, vähemalt pole vikerkaarevärvilised icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 12.05.2011 15:41:30 vasta tsitaadiga

Uuel disainil on äärmiselt silmatorkav visuaalne sarnasus teatava Philipsi tootega: http://www.philips.fi/c/parisuhteen-hoito/miehelle-ja-naiselle-hf8400_00/prd/
Tekib lausa mulje, et on lihtsalt maha viksitud selle pealt. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.05.2011 16:58:33 vasta tsitaadiga

Tra nad selle elioni digi tv tausta ka lillaks tegid. eri türblid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 09:58:24 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
UB kirjutas:
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel...


UB, mis jäi takistuseks seda teha Domeen alamjaotuses Elioni kodulehel olevas haldusliideses? Sealt juu üks kirje ja kaks klõpsu?

Mul ei ole sellist alajaotust. Ostsin ainult Elionist domeeni, mitte serveripinna.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 13:31:31 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Pailaps kirjutas:
UB kirjutas:
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel...


UB, mis jäi takistuseks seda teha Domeen alamjaotuses Elioni kodulehel olevas haldusliideses? Sealt juu üks kirje ja kaks klõpsu?

Mul ei ole sellist alajaotust. Ostsin ainult Elionist domeeni, mitte serveripinna.

Saab teha domeeni suunamisi ka läbi e-teeninduse

_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 14.05.2011 19:23:11 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Tra nad selle elioni digi tv tausta ka lillaks tegid. eri türblid.


Kui lilla toon sind nii häirib, siis ehk metsa alt lillakad sinililled lased ka muruniidukiga üle ?
Vot kus on nüüd homofoobid välja pistnud oma nina icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2011 19:38:03 vasta tsitaadiga

Ma ka aru ei saa, et mis häda selle värviga on icon_lol.gif
Viking loto aastaloosis võidaksite lilla S klassi mersu näiteks ja müüksite kohe maha värvi pärast. Kes ennast lillast värvist nii puudutatuna tunneb on äkki ise kuidagi sunniviisiliselt homoteema all kannatanud? Muud mõistlikku varianti ma pakkuda ei oskaks selliste värvivihkajate kohta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 21:25:46 vasta tsitaadiga

eip..see tumelilla on jube häiriv küll...ideaalne oleks kui saaks ise seda värvi/kujundust/teemat muuta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 15.05.2011 21:56:21 vasta tsitaadiga

saab ju:d näed elioni autot , pintsel välja ja hakkad värvima:)
raha kulub ainult....
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 07:54:55 vasta tsitaadiga

tuleb teha veel üks - teeme ära - päev icon_cool.gif anyway - küll harjub

revo1 kirjutas:
saab ju:d näed elioni autot , pintsel välja ja hakkad värvima:)
raha kulub ainult....
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 12:16:59 vasta tsitaadiga

mitte ainult autod... icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 12:30:54 vasta tsitaadiga

No see oli enesest mõistetav. : D
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 13:06:42 vasta tsitaadiga

mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 13:23:55 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv?


olafsand kirjutas:
Ma ka aru ei saa, et mis häda selle värviga on icon_lol.gif
Viking loto aastaloosis võidaksite lilla S klassi mersu näiteks ja müüksite kohe maha värvi pärast. Kes ennast lillast värvist nii puudutatuna tunneb on äkki ise kuidagi sunniviisiliselt homoteema all kannatanud? Muud mõistlikku varianti ma pakkuda ei oskaks selliste värvivihkajate kohta.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 13:27:46 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv?

IMO kole on - DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav thumbs_down.gif
P.S minu poolest võiks kasvõi roosa olla, kui see loetavust parandaks...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 13:53:13 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav thumbs_down.gif
Ei ole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2011 13:58:45 vasta tsitaadiga

minu arust ka ei ole...
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 14:04:26 vasta tsitaadiga

Minu arust parem lugeda kui ennem seda sinist ja valget jõllata.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 20:52:29 vasta tsitaadiga

Elioni kortermaja + dd-wrt wifi rooter, kuidas tööle saada? Hetkel automatic DHCP peal ja ei ole lahendus. Juhtmega töötab ilusasti.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 22:37:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
beastbeats kirjutas:
DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav thumbs_down.gif
Ei ole.


Ei ole jah. Oluliselt parem kui enne, eriti õhtul väsinud silmadega.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 11:10:23 vasta tsitaadiga

Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 14:16:38 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu.

Aga oled muidu võimeline kahte eri teksti samal ajal lugema? Pseudoprobleem...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 15:08:17 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu.

Ega nad varemgi läbi ei paistnud icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rkO
HV vaatleja
rkO

liitunud: 14.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 16:38:43 vasta tsitaadiga

Kas minu digiTV probleem või see üldine probleem. Mul hangub vahest digiTV ära - näiteks tahan kanalit vahetada, menüüd sirvida kuid ei tööta. Teed restardi, hakkab tööle. Jube tüütu.
_________________
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.