|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.04.2011 20:58:13
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi. |
asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arva
HV kasutaja

liitunud: 03.08.2002
|
29.04.2011 09:49:48
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi. |
asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ? |
Väga lihtne kusjuures - sellepärast et ei ole 1h arvestust vaid kuu korraga. Ma ei mõista, kuidas sellest nii raske on aru saada..
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
29.04.2011 11:37:47
|
|
|
Eila helistati Elionist ja tunti huvi, et kas ma teenusega rahul olen ja mida ehk parandada võiks. Hoopis ootamatu, eriti kuna kõne tuli lõunauinaku ajal.
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.04.2011 12:08:38
|
|
|
| Smith kirjutas: |
Eila helistati Elionist ja tunti huvi, et kas ma teenusega rahul olen ja mida ehk parandada võiks. Hoopis ootamatu, eriti kuna kõne tuli lõunauinaku ajal.  |
Mida vastasid, tööinimene
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
29.04.2011 12:18:22
|
|
|
Vastasin seda mida ma neile juba niigi mitut puhku kurtnud olen. Et kuna telekat ei vaata ja telefoni ei kasuta (rääkimata kõigest muust õnnistusest mida nad internetiühendusele kaasa veel topivad), siis tahaks võimalust neid teenuseid mitte osta...
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.04.2011 21:58:08
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Heh, kas rahvas on juba unustanud kui kaua võttis üldse viasatiga lepingute tegemine, ilmselt oli Elionil valik, kas see või mitte midagi. Sama valik jääb hetkel ka kliendile kanda, kas terve pudel korraga või mitte midagi. |
asi pole vaid vsb-s, asi on yldsises hinnapoliitikas ja kanali ja paketi valikus
oletame, et tahan vaid yht saadet vaadata mingilt tellitavalt kanalilt korra kuus, mis kesab 1h . Miks ma peaksin selle eest maksma 720h hinda ? |
Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.
| Smith kirjutas: |
| Vastasin seda mida ma neile juba niigi mitut puhku kurtnud olen. Et kuna telekat ei vaata ja telefoni ei kasuta (rääkimata kõigest muust õnnistusest mida nad internetiühendusele kaasa veel topivad), siis tahaks võimalust neid teenuseid mitte osta... |
Ma tõesti usun ja loodan, et sind võeti kuulda ning ma olen täiesti kindel, et selle koha pealt võetakse midagi ette Klientide arvamus läheb Elionile korda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.04.2011 21:58:23
|
|
|
Loota võib. Ma olen 3 korda juba kirja saatnud, et millal siia kiiremat netti saada võiks. Ühtegi vastust pole tulnud. Isegi seda mitte, et tänud, et kirjutasite
Ainult üks kord on helistatud ja siis pakuti "ulmesoodukat", mida sai ainult telefoni teel. Viasati pakett 1 kuu tasuta ja pärast tavahind
Kui teatasin tädile, et see pole ju soodukas ja et kui pärast oleks kuutasu 50% soodsam netist tellides hinda võrreldes, siis pandi toru suht ruttu ära. Muidu ikka härra ette ja härra taha
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
29.04.2011 22:35:52
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ma tõesti usun ja loodan, et sind võeti kuulda ning ma olen täiesti kindel, et selle koha pealt võetakse midagi ette Klientide arvamus läheb Elionile korda. |
Kardetavasti tehakse süsteem nii "osavalt", et mingit märgatavat hinnalangust sellest ei tule, kui üldse. Aga no loota ju võib...
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
30.04.2011 13:20:51
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.
|
Just nimelt selles ongi probleem. Et tootja 'näeb ette'. Sellised tootjad üldjuhul kaua ei ela, kes tarbijale ette kirjutavad, mida nood tahavad. Loodetavasti pole see terve Elioni seisukoht.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.04.2011 13:21:36
|
|
|
| silvermann, ta pigem vihjas sellele, et Viasati käest saab osta kuu kaupa ja mitte ühte tundi.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
30.04.2011 13:27:32
|
|
|
| No sel juhul vabandused. Pidasin silmas seda, et mingit kanalit vaadata soovides peab praegu tellija kinni maksma ka hunniku teisi kanaleid. Sest Elion 'näeb nii ette'. Samas Starmanis sama case, nii et ega otseselt alternatiivi ka pole. Ma usun küll, et kes esimesena tõeliselt personaalse pakkumisega välja suudab tulla, on sellel turul võitja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.04.2011 14:57:24
|
|
|
silvermann, päris nii ka ei saa tegelikult tahta. Ütleme, et mingi kanal X, mida ainult sina tellidki kogu eestis ainukesena. Siis Elion peab ju peale maksma kanalile, et seda ainult sulle näidata. Või olen ma valesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silvermann
HV vaatleja
liitunud: 26.09.2006
|
30.04.2011 16:16:09
|
|
|
| Loomulikult ei saa, kuskilt läheb piir. Aga niimoodi saab ka hästi teada, milliseid kanaleid praegu me kõik kinni maksame, kuigi vaadata tahab seda ainult üks-kaks-kolm-... inimest. Oletan, et Elionil on väga täpselt teada, kui palju mingit kanalit vaadatakse. Selle põhjal saab hea tahtmise korral ka väga täpse analüüsi teha. Kindlasti on seda ka tehtud, aga ma mitte ei usu et tänane pakutav teenus on vastavalt sellele optimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
30.04.2011 18:01:38
|
|
|
| silvermann kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Palun proovi mõnest poest tordi pealt kirss ära osta, tõenäoliselt pead tervikuga leppima nii nagu tootja seda ette on näinud.
|
Just nimelt selles ongi probleem. Et tootja 'näeb ette'. Sellised tootjad üldjuhul kaua ei ela, kes tarbijale ette kirjutavad, mida nood tahavad. Loodetavasti pole see terve Elioni seisukoht. |
Elion ei tooda ühtegi kanalit, vaid edastab näiteks Viasati poolt loodud kanaleid. Ja Copyright/trademark/lepingud ei ole siin kohal tühjad sõnad, vaid tootja ette poolt kirjutatud asjad, millega leppid või mitte. Vaba turg ju, keegi ei ole kellelegi midagi võlgu ja ei ole kellegi eest kohustatud. Selline ta on, see kapitalistlik maailm
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.05.2011 22:46:23
|
|
|
mingi kamm juba teist päeva. nett lihtsalt kaob vahepeal ära.
nüüd nii, et speedtest download ok 82Mb/s, aga uploadi ei loe väljagi. ei saanud isegi siia pilti uploadida, error
Helistasin, ootejärjekord 16 min.
eks vaata kas helistavad tagasi, automaatvastaja lubas, et tehakse 25 min jooksul kõne mulle
Edit:
no helistati tagasi, tuli välja, et midagi jooksis ruuteris kinni, et isegi restart ei aidanud. taastasid tehase seaded. peab hakkama jälle enda seadeid taastama
Esimest korda selline kamm, ei tea kas ruuter hakkab otsasi andma vms
aga teenindus on väga viis. nüüd siis peale kella 10 isegi töötavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hallhunt
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.11.2007
|
11.05.2011 21:17:59
|
|
|
selline küsimus...Sai siis elõvi e-teeninduses id-kaardiga liitutud elõviga.Algul siis lihtsalt kliendileping,millele tuli elõvilt positiivne vastus.Edasi liitusin kodulahendusega.Homme tuleb tehnik koju.Nüüd küsimus:Täna e-teenindusse kiigates ei olnud elõvi mulle andnud kliendi krediidi limiiti.Kas selle saab alles siis kui tehnik käinud ja kodulahendus toimib ja ma nn reaalne klient või lihtsalt mulle ei antud? Tänud vastuse eest ette:)
_________________ Ära taha olla see,kes sa ei ole.Ole see,kes sa oled ja peagi märkad et olid see,kes tahtsid olla |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.05.2011 21:28:09
|
|
|
| hallhunt kirjutas: |
| selline küsimus...Sai siis elõvi e-teeninduses id-kaardiga liitutud elõviga.Algul siis lihtsalt kliendileping,millele tuli elõvilt positiivne vastus.Edasi liitusin kodulahendusega.Homme tuleb tehnik koju.Nüüd küsimus:Täna e-teenindusse kiigates ei olnud elõvi mulle andnud kliendi krediidi limiiti.Kas selle saab alles siis kui tehnik käinud ja kodulahendus toimib ja ma nn reaalne klient või lihtsalt mulle ei antud? Tänud vastuse eest ette:) |
| tsitaat: |
| Krediidilimiidi puudumisel või selle suurendamiseks tuleb esitada taotlus läbi Elioni e-teeninduse (Arveldusinfo > Elioni liising > Soovin taotleda limiiti) või pöörduda Elion Esindustesse |
Kui see vastus sind ei rahulda, siis alati võimalik 650 7030 või 6069966 valida ja kysida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.05.2011 05:59:12
|
|
|
| Kogu Euroopas muutus TeliaSonera gruppi kuuluvate tütarettevõtete brandide värv ja logo, nimed aga jäid. Koos sellega muutus juhtumisi ka palju Elioni tootevalikus: eKodu millega saab juba praegu veebis www.elion.ee tutvuda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
12.05.2011 10:59:58
|
|
|
Elioni võeti tööle mingi koreograaf-disainer. Kodukas on nagu club angeli oma.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
12.05.2011 11:05:17
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Elioni võeti tööle mingi koreograaf-disainer. Kodukas on nagu club angeli oma. |
See on kohutav
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.05.2011 11:22:00
|
|
|
huvitav palju miljoneid see kodukas ka maksma läks (kui arvestada et tele2 logo nurga alla keeramine läks omal ajal päris kõvasti maksma)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.05.2011 11:28:49
|
|
|
Emt on nii perses logo vahetusest, et arvab gt-s5230W on GPS peal ja puha
Aga väga porno näeb see välja nüüd....
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smith
HV veteran

liitunud: 25.08.2002
|
12.05.2011 11:52:47
|
|
|
Nii et lõpuks saabki siis internetiühendust ilma TV ja telefonita. Samas on see pigem solvamine. 8 eeku kopikatega tuleks kuutasu odavam. Alla kiirus oleks küll 5 mbit ühe asemel aga see jätab mind suht ükskõikseks. No aitäh...
Logost ja kodulehest ma parem ei räägigi.
Tõsiselt, kas teil häbi ei ole?
_________________ Only the Central Computer knows the truth |
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
12.05.2011 16:58:33
|
|
|
| Tra nad selle elioni digi tv tausta ka lillaks tegid. eri türblid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
14.05.2011 09:58:24
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel... |
UB, mis jäi takistuseks seda teha Domeen alamjaotuses Elioni kodulehel olevas haldusliideses? Sealt juu üks kirje ja kaks klõpsu? |
Mul ei ole sellist alajaotust. Ostsin ainult Elionist domeeni, mitte serveripinna.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
14.05.2011 13:31:31
|
|
|
| UB kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| UB kirjutas: |
Tahtsin öelda, et Elioni tehnilise toega asju ajades, peab varuma kannatust. Üleeile registreerisin domeeni ning kõik läks ilusti tööle, kuid mitte meil. Küsisin siis neilt, et kas MX kirjed on ka suunatu ning selleks, et saada MX kirjed suunatud samale aadressile kuhu ka domeen, pidime omavahel vahetama 10 kirja (viis minu ja viis tema poolt saadetud). Nad seal on harjunud sellega, et domeen istub ühes serveris ning kirjad teises ning pole vist arvestanudki võimalusega, et mõnel on selleks tarbeks ainult üks server...
Nii et muidu tore firma, aga hakkab vist ka mammutiks minema, sest toime on pikaldane, nagu kõikidel suurtel asjadel... |
UB, mis jäi takistuseks seda teha Domeen alamjaotuses Elioni kodulehel olevas haldusliideses? Sealt juu üks kirje ja kaks klõpsu? |
Mul ei ole sellist alajaotust. Ostsin ainult Elionist domeeni, mitte serveripinna. |
Saab teha domeeni suunamisi ka läbi e-teeninduse
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
14.05.2011 19:23:11
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Tra nad selle elioni digi tv tausta ka lillaks tegid. eri türblid. |
Kui lilla toon sind nii häirib, siis ehk metsa alt lillakad sinililled lased ka muruniidukiga üle ?
Vot kus on nüüd homofoobid välja pistnud oma nina
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
14.05.2011 19:38:03
|
|
|
Ma ka aru ei saa, et mis häda selle värviga on
Viking loto aastaloosis võidaksite lilla S klassi mersu näiteks ja müüksite kohe maha värvi pärast. Kes ennast lillast värvist nii puudutatuna tunneb on äkki ise kuidagi sunniviisiliselt homoteema all kannatanud? Muud mõistlikku varianti ma pakkuda ei oskaks selliste värvivihkajate kohta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
15.05.2011 21:25:46
|
|
|
eip..see tumelilla on jube häiriv küll...ideaalne oleks kui saaks ise seda värvi/kujundust/teemat muuta
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
15.05.2011 21:56:21
|
|
|
saab ju:d näed elioni autot , pintsel välja ja hakkad värvima:)
raha kulub ainult....
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
16.05.2011 07:54:55
|
|
|
tuleb teha veel üks - teeme ära - päev anyway - küll harjub
| revo1 kirjutas: |
saab ju:d näed elioni autot , pintsel välja ja hakkad värvima:)
raha kulub ainult.... |
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.05.2011 12:16:59
|
|
|
mitte ainult autod...
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.05.2011 12:30:54
|
|
|
No see oli enesest mõistetav. : D
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.05.2011 13:06:42
|
|
|
| mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.05.2011 13:23:55
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv? |
| olafsand kirjutas: |
Ma ka aru ei saa, et mis häda selle värviga on
Viking loto aastaloosis võidaksite lilla S klassi mersu näiteks ja müüksite kohe maha värvi pärast. Kes ennast lillast värvist nii puudutatuna tunneb on äkki ise kuidagi sunniviisiliselt homoteema all kannatanud? Muud mõistlikku varianti ma pakkuda ei oskaks selliste värvivihkajate kohta. |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
17.05.2011 13:27:46
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| mis mure teil selle lillavärviga siis on? raske lapsepõlv? |
IMO kole on - DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav
P.S minu poolest võiks kasvõi roosa olla, kui see loetavust parandaks...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.05.2011 13:53:13
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav
|
Ei ole.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
17.05.2011 13:58:45
|
|
|
| minu arust ka ei ole...
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
17.05.2011 14:04:26
|
|
|
Minu arust parem lugeda kui ennem seda sinist ja valget jõllata.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
17.05.2011 20:52:29
|
|
|
| Elioni kortermaja + dd-wrt wifi rooter, kuidas tööle saada? Hetkel automatic DHCP peal ja ei ole lahendus. Juhtmega töötab ilusasti.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.05.2011 22:37:43
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
DigiTV menüüde puhul on nüüd tekst raskesti loetav
|
Ei ole. |
Ei ole jah. Oluliselt parem kui enne, eriti õhtul väsinud silmadega.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
18.05.2011 11:10:23
|
|
|
| Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
18.05.2011 14:16:38
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu. |
Aga oled muidu võimeline kahte eri teksti samal ajal lugema? Pseudoprobleem...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.05.2011 15:08:17
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Häirib see, et menüüd ei ole enam läbipaistvad. Võtad saatetutvustuse lahti ja subtiitrid näiteks jäävad peitu. |
Ega nad varemgi läbi ei paistnud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rkO
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2009
|
21.05.2011 16:38:43
|
|
|
Kas minu digiTV probleem või see üldine probleem. Mul hangub vahest digiTV ära - näiteks tahan kanalit vahetada, menüüd sirvida kuid ei tööta. Teed restardi, hakkab tööle. Jube tüütu.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|