Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 14:57:25 vasta tsitaadiga

mis see järjest mängimine siia puutub?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 15:45:55 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ütlesin, mängi palju tahad jookseb ilusti! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 29.01.2011 16:49:59 vasta tsitaadiga

Well, no kindlasti on ruumi veel arenemiseks ja optimiseerimiseks aga noh eks neil ka vastavad plaanid tehtud mida ja millal ning mis järjekorras teha. Aga mingil määral mängib rolli ka see, et sul on päris head rauda vaja et seda mängu korralikult max detailidega jooksutada. Kuuldavasti i7, Phenom II meestel pole mingeid probleeme.

Muidugi üks tasuta fix mis võib aidata on mäng täielikult maha võtta ja uuesti peale panna (sh ka addonid). Kuna mootor on pmst sama mis oli OFP-l jne siis sellel on faili süsteemiga üks loll viga. Esiteks see, et ta loadib kõik addonid kohe sisse, kui pole vastavaid märkmeid tehtud shortcutis (aga see on eelkõige siis kui sul on palju mode ja addone). Lisaks mäng läheb aega misi hapuks nagu win XP-le meeldib teha. Ise panin kõik uuesti peale (useri ja settingu failid jätsin alles) ja mäng jookseb paremini uue graafikaga kui ennem.

Teine võimalus on ATi draiverid täiesti uninstallida (mitte ainult ati uninstalleriga) võid vastavate toolidega kõik maha ja uued 11.1 peale, võib ka aidata kuna graafikast tingitud FPS dropid on eelkõige tingitud GPU poolt.

Võimalus on ka shrortcutis teha väikseid fixe, mis annavad programmile paremat aimu kuidas käituda nt: lisada -cpucount=2 (dual core) =4 (quad core).

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2011 19:37:00 vasta tsitaadiga

ei tea, phenom2 sai kunagi ostetud, mitte vb päris 100% ainult selle mängu pärast kuid suures osas küll just seetõttu, et siin arma2 teemas ka soovitati hirmsasti inteli dual-core quadi vastu vahetada. et siis on kohe hoopis teine muusika.
mina loll siis ostsingi quadi, klokkisin ka veel seda päris palju...aga oh üllatust, fps ei muutunud MITTE S*TTAGI! päris pissed-off olin ausalt öeldes. müüsin selle häda ja viletsuse maha ja otsin uuesti inteli duali, natuke parema kui varem, klokkisin selle ilusti üle 4ghz ja sain isegi natuke fpsi juurde thumbs_up.gif

mul addone ega mode põhimõtteliselt ei ole üldse. ja "hapuks minemist" ma ei pea eriti reaalseks, kuna mäng on eraldi partitsiooni peal, kus on veel küll paar muud mängu, kuid üldiselt seal mingit failide liigutamist üleüldse ei toimu. (defragitud ka muidugi part peale installimist)
eks seda driverite vahetust võib proovida, kuid nagu ma olen öelnud siis graafika üldiselt ei pidurda mul seda mängu.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2011 02:57:25 vasta tsitaadiga

PCG’s ArmA adventures – “In Which A Volcano Kills Us All”
PC Gamer
tsitaat:
As we do on most Saturdays, our ArmA 2 community rallied in Ventrilo last week to cooperate in the shooting of AI-controlled men. We did it with guns–realistic ones. Tangos were downed. Rules of engagement were occasionally observed. Compasses were used to indicate direction.

But there was also a volcano: a chimney of earth-hate overlooking our perfectly ordinary raid of an insurgent village. The volcano was angry. It melted the tires on our truck. Without warning, magma bombs began to fall all around us. The volcano’s artillery nearly claimed me–a medic had to revive me amid the panic. We sardined ourselves into a Russian helicopter to escape. It didn’t work.

Thanks to Max for the video capture (and above-average aim with his MK16). The mission above, called “Joe and the Volcano,” was created by ArmA 2 community member cheesenoggin. Download it here–I’d recommend that you do.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.02.2011 10:09:12 vasta tsitaadiga

Meestel oli lõbus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2011 21:43:09 vasta tsitaadiga

Battle Bus icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 27.03.2011 03:29:25 vasta tsitaadiga

BIS trollib jälle, ei tea mis neil kavas on icon_razz1.gif
tsitaat:
ALL QUIET ON THE EASTERN FRONT!
ARMA2 thinks it's awful quiet 'round here...

...a little *too* quiet?

Seal link mis viib siia: http://www.bistudio.com/index.php/english/company/developers-blog/215-taking-on-the-future icon_biggrin.gif

FDF Mod 1.0 on väljas!


Link

Tegu oli ikka omal ajal parima OFP modiga, oma suurepärase campaigni ja feature poolest.
Info ja Download mirrorid siit: http://www.fdfmod.org/

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2011 03:45:51 vasta tsitaadiga

Mafia icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Lisaks tuleb uus standalone lisapakett aprillis! - Arma 2 Reinforcements

Nagu ma aru saan, siis on see põhiliselt BAF ja PMC ühes paketis!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 29.03.2011 19:26:01 vasta tsitaadiga

Well asi on nüüd nii kaugel, et esimene teaser (mittemidagi ütlev) on väljas.

Link

tsitaat:
Fascinating new opportunities upcoming in North West USA

icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2011 19:46:01 vasta tsitaadiga

Um, mida siin teasitakse? icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 31.03.2011 00:01:48 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Um, mida siin teasitakse? icon_lol.gif

Vot, kui välja mõtled annan sulle medali icon_biggrin.gif

Aga kaua ei ole enam oodata:
tsitaat:
Since last Thursday we've posted some small teasers for our fans to play with. We were impressed to see the community work together to quickly tackle the little puzzles we presented.

Tomorrow, around this time, we will finally reveal what it was all about.

Keep track of the following channels to make sure you learn what we're taking on:

http://www.bistudio.com/
http://forums.bistudio.com/
5e86f686b91ab63992b607866ef76bbb - kus juures see on MD5 Hash, mille üks kogemata suutis lahti decrüptida ja mis annab selle: http://takeonthegame.com/

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 16:47:01 vasta tsitaadiga

Teasiti Helikopteri mängu! icon_eek.gif Nimeks "Take On Helicopters" ja kasutab sama mootorit, mis ArmA II. Release Q4 2011!

Take On Helicopters - Announce Trailer
Spoiler Spoiler Spoiler




Ausalt öeldes sellist asja küll ei oodanud, aga päris lahe tundub! icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fre:zer
HV vaatleja

liitunud: 17.08.2002




sõnum 05.04.2011 21:54:48 vasta tsitaadiga

http://www.arma2.com/latest-news/arma-2-oa-update-159_en.html
Taas üks korralik patch väljas.
Keegi võrgus ka viimasel ajal mänginud on?
Mind võib leida sellises serveris nagu Fire Support Group - täitsa asjalik meeskond seal koos, ja korralik tiimi mäng.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.04.2011 13:13:45 vasta tsitaadiga


Link

Mõned vanemad videod, mida keegi vb näinud veel ei ole:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.04.2011 13:26:19 vasta tsitaadiga

Visake mõni link siia, kui viitsite, kust saaks odavalt mingi digital downloadi osta. Steami 29€ ja Progames 35€ on natuke palju peaaegu 2a vana mängu eest.
Peaks ikka ära ostam selle nüüd kui Project Reality ka varsti tulekul. Uue videoga äkki saan ka natuke normaalsemalt jooksma selle.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.04.2011 13:38:50 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Visake mõni link siia, kui viitsite, kust saaks odavalt mingi digital downloadi osta. Steami 29€ ja Progames 35€ on natuke palju peaaegu 2a vana mängu eest.
Peaks ikka ära ostam selle nüüd kui Project Reality ka varsti tulekul. Uue videoga äkki saan ka natuke normaalsemalt jooksma selle.

Well... sprocketidea.com
See on BISi ametlik leht aga hinnad on samad mis steamis, eelis on see, et patchid saab lihtsalt peale ja ei ole nii suured. Steamis teatatavsti tirib paljud failid uuesti kuna steam ei oska olemasolevatesse failidesse update salvestada.

Well, kõige odavam on vast ikka karbiga osta icon_biggrin.gif
Kuigi, game.co.uk-s on download ka odavam kui mujal: Operation Arrowhead ja Arma II

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.04.2011 21:13:33 vasta tsitaadiga

Steamis hetkel Arma II siis 5.99€, koos Arrowheadiga on 23.99€ kas tasuks ka see viimane osta?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 26.04.2011 21:54:33 vasta tsitaadiga

Arma2 lihstalt on kasulikum osta.
Arrowheadis pole eriti häid misse MP-s, põhi möll käib läbi ArmA2-e.
Samas Arrowheadis on korralik FLIR süsteem
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2011 22:03:07 vasta tsitaadiga

ARMA II on Steamis praegu soodukaga saada 5.99€ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.04.2011 19:29:10 vasta tsitaadiga

Suht sitasti läks nüüd, ostsin Arma II ja hiljem avastasin et Arrowhead on standalone ja, et Project Reality jaoks on vaja just nimelt Arrowheadi, ja PR on põhjus miks ma selle ostsin... krt kopp.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 19:35:11 vasta tsitaadiga

kas siis mingi võtmeid müüv Poola sait ei sobi, või on neil kah kõrged hinnad?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.04.2011 19:45:25 vasta tsitaadiga

Ma võin orika OA cd-key ära müüa, kui keegi tahab. Ise enam ei pela.

viimati muutis -Kaivo- 27.04.2011 19:59:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 19:51:05 vasta tsitaadiga

Suht keeruline ja natukene vigane mäng on. Keegi tavalist ARMA II võrgus mängib veel? Enamus servud olid mingeid AI-si täis ja mõned üksikud mängisid, ise muffigi aru ei saanud, mida tegema pean icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.04.2011 13:55:28 vasta tsitaadiga

Mäng jookseb muidugi oluliselt paremini kui 2a tagasi, kuigi ma arvan et pigem annab tunda 6870 vs 4870 võrreldes tolle ajaga kui patchimine.

Keegi võiks mingi normaalse konfi anda High / Very High graafika jaoks, algul lükkasin kõik max aga võiks midagi maha keerata, keskmine fps on benchmarki järgi 32 sel juhul. Üritasin ise AA, view distance jne maha võtta aga sel juhul võitsin ainult 4fps'i

Tobedaid asju millest aru ei sa on ikkagi. nt Basic training, salvestada ei saa enne kui kogu see jura läbi tehtud? Tanki makette lastes tulevad mere äärest mingid vennad ja lasevad su lihtsalt maha...
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 14:01:01 vasta tsitaadiga

"Tanki makette lastes tulevad mere äärest mingid vennad ja lasevad su lihtsalt maha... "

aga see on ju täiesti normaalne?! icon_lol.gif ei tegelikult ma ei tea, sellist juhtumit endal ei olnud.


graafika näppimine selle mängu puhul fpsi põmst ei muudagi...või kui täpsem olla siis ega eriti miski ei muuda. peale cpu tuumade kiiruse ehk. ühesõnaga, ega sa ei saagi fpsi suurt palju paremaks kui ta sul on. võid ju asju maha keerata, kuid põmst kaotad lihtsalt visuaali ja fps'i võit sellest on marginaalne.
view distance't tasub natuke optimeerida ning minul näiteks oli see post-processingu teema üsna maha keeratud, mitte kiiruse pärast otseselt aga enamik neid efekte lihtsalt ei meeldinud!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.04.2011 14:10:55 vasta tsitaadiga

Post processing läks mul kohe off, teravus ju kohe kadunud kui see peal, AF kaotab igasuguse mõtte.
Selle treeningu kohta, põmst sõidad hummeriga sinna, valid kas MOUT või AT, valin et tahan tanke lasta, tõmban esimese maha siis ukerdan mööda kaste ringi et teist raketiheitjat leida ja samal ajal saab instruktor tina ja mina ka. Ühe korra tõmbasin paar tüki maha ka icon_smile.gif siuke tunne nagu see MOUT treeningu jorsid lendavad kohale.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olaviv
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005




sõnum 28.04.2011 14:25:51 vasta tsitaadiga

Ka minul on olnud analoogne juhtum üks kord. Arvatavasti oli põhjuseks üks AT rakett, mille lasin vastu mäge, mitte maketi pihta. Veidi hiljem olid MOUT kutid kohal ja hakkasid tina andma icon_smile.gif
_________________
digiallkiri
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 14:45:49 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Tanki makette lastes tulevad mere äärest mingid vennad ja lasevad su lihtsalt maha...


Oli minulgi selline tore üllatus. Algul ei jaganud üldse matsu, aga pärast õnnestus raipid mingil moel ära tappa. Peale seda sai natukene rahulikumalt maurata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 18:31:59 vasta tsitaadiga

AH teema jälle käima lükkatud, keegi väikse coopi õhtal viitsiks teha? ajaks äkki mingi eesti pande kokku icon_lol.gif

* ARMA2OA & RFT Patch 1.59 - Uploaded: 24.03.11 icon_eek.gif
tsitaat:
Arma 2:OA & RFT version 1.59 highlights
- Significantly improved convoy and driving AI behaviour
- Numerous combat AI enhancements and fixes
- Enhanced vegetation rendering
- Improved commanding interface
- Several MP security fixes

http://arma2.co.uk/patchs/ARMA2OA_Patch_1_59.zip

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.04.2011 18:33:22 vasta tsitaadiga

jopa, 600 mega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 18:43:09 vasta tsitaadiga

BF2 viimane 1.50 patch oli 2gb samapalju kui mängu algne install nt *.ISO-lt
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 18:57:49 vasta tsitaadiga

keegi DICE töötajatest unustas sinna 1.50 patchi kausta oma pornofolderi ja kompileeriti koos sellega. icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 19:04:06 vasta tsitaadiga

See patch sisaldas kahte DLC-d või Booster Packi, sellepärast see nii suur oligi! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 20:53:20 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
AH teema jälle käima lükkatud, keegi väikse coopi õhtal viitsiks teha? ajaks äkki mingi eesti pande kokku icon_lol.gif


Täitsa isegi võiks, kuigi pole teda eriti võrgus torkinud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 21:18:18 vasta tsitaadiga

MP listist COOP
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.04.2011 21:43:19 vasta tsitaadiga

mis serveri nimi ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 21:53:17 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
mis serveri nimi ?


icon_idea.gif
Ma just mõtlesin sama.

Aga keegi Tunnglega ka on proovinud?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.04.2011 22:35:20 vasta tsitaadiga

COOP oli/ on serveri nimi icon_biggrin.gif

Krt jube roostes coop poole pealt, peab hakkama rohkem mängima. Lausa häbi hakkas icon_sad.gif
Nupud ka paika panema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 22:39:31 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, icon_lol.gif beer_yum.gif
just kasutaja -Kaivo-ga tegime tegime paar tiiru, COOP oli serveri nimi
allavett, kas sul "khm" versioon mängust et tunngle peale kippud?

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 28.04.2011 22:43:07 vasta tsitaadiga

Rando lubas ka järgmine kord tulla siis ehk ka rohkem rahvast koos, mul nii kergem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 28.04.2011 23:06:57 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd mõned tunnid Arrowheadi mänginud, mu arust ikka oluliselt parem kui Arma II ise, pilt ilusam ja sisu ka mõnus. Raske on on krt ainult, esimest missiooni tegin mitu korda icon_smile.gif
Post processing puhul häirib see, et pilt udune ja väsitab silmi aga kui see maha võtta siis näeb nii palju kehvem välja, et kahju hakkab.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2011 23:29:49 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1 kirjutas:
allavett, kas sul "khm" versioon mängust et tunngle peale kippud?


Võin uhkusega väita, et oman täitsa legaalset versiooni.
Kuid nagu ütlesin, siis too võrgutamise värk on tiba võõras ja Tunnglet olen mõne teise mängu "khm" variandiga kasutanud - täitsa pädev programmike on.
Täna ma enam Armat torkima ei hakka, aga üks õhtu võiks korralikumalt ette võtta küll, nüüd kui serveri nimi ka teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2011 10:46:15 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Olen ka nüüd mõned tunnid Arrowheadi mänginud, mu arust ikka oluliselt parem kui Arma II ise, pilt ilusam ja sisu ka mõnus. Raske on on krt ainult, esimest missiooni tegin mitu korda icon_smile.gif
Post processing puhul häirib see, et pilt udune ja väsitab silmi aga kui see maha võtta siis näeb nii palju kehvem välja, et kahju hakkab.

http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=101040

kui pp low peal hoida, siis nii udune enam pole. Pole veel aru saanud mis see SSAO paremaks teeb.
Ise hakkasin ka peale aastast patchide ootamist OAd uuesti mängima. Peale seda on Reinforcements ka ootamas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 02.05.2011 18:03:53 vasta tsitaadiga

MOAR ARMA!!!

Let the ARG Begin!
tsitaat:
For the first time in its history, one of our websites http://www.arma2.com/ has been hacked! We fixed it already. Visit http://www.aan-online.com/ for more info.


tsitaat:
Iranian hackers attack Czech game and simulations software developer

Written by Jackson Irvine Monday, 02 May 2011 10:26

An official webpage of a popular modern military game, Arma2, was attacked by an Iranian hacker group called Persian Black Hats Boys (PBHB) at 12:00 CEST today. The PBHB, also known as "p3R51An 8lacK Hat5 8oy5" to the security community are a well established hacker group known for their inventive defacing attacks. A website defacing attack is an attack, whereby the hacker logs onto a webserver as an administrator and changes the look of the page. The PBHB is known for politically motivated attacks and it is speculated the attack is in relation with a new project by Bohemia Interactive that has not been announced yet.

The attack itself was remedied soon after it was discovered, but the message from PBHB threatens that further attacks will take place every 42 hours. The security breach was eliminated, but as Jan Nohatý, an electronic security specialist, said: 'They (hackers) are always one step ahead of us. I do not believe they will hack us in the next 42 hours again as we strengthened our security measures significantly. Our affiliated websites, forums and fan pages however should be aware as they could be connected with our business activity and therefore face certain level of risk.'

A link to a mirror of the defaced webpage on an ANN server follows. No security risk arises from clicking on the link.

According to Bohemia Interactive marketing materials, the company creates simulation terrain according to real terrain data. So the speculation is that the hacker's claims and photos point to a real location. Why would the hackers point to such a place remains unknown. We are not able to locate the spot nor send an investigator to find out the truth.


Hacked page: http://www.aan-online.com/arma2-hacked-page/
Follow: http://twitter.com/#!/FoltynD
Speculations: http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=118336

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.05.2011 18:21:46 vasta tsitaadiga

ajuvalu
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 18:24:07 vasta tsitaadiga

väga veider motiiv
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 18:27:02 vasta tsitaadiga

nagu mingi geopeitus.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 04.05.2011 23:24:50 vasta tsitaadiga

Tänane hack update on arma2.com muudetud taust! (Ofc enam pole aga see salvestati fo future icon_wink.gif)
Spoiler Spoiler Spoiler

Oot aga... BI foorumis tüübid leidsid et seal on peidetud mingid rooma numbrid ja tähed...
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui nüüd ühendada numbrid oma vahel saab:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lõpuks suudeti tuvastada ka ülejäänud tähed
Spoiler Spoiler Spoiler


Spekulatsioonid:
Nagu näha ühendades numbrid tuleb selline alvelaeva kujutis aga mida see tähendab? Keegi ei oska pakkuda. Samas kui lüüa tähed ASTUTE sisse google.com-i siis ei tule seal ei midagi muud kui alveleaevu icon_biggrin.gif

Vahepeal läks üldse jutt sellele et BIS tahab tähelepanu eemale juhtida ja asi on midagi muud. Vahepeal läks üldse jutt Arma3 peale mis võiks tulla Outerra mootoril, kuidagi jõuti selle seoseni icon_biggrin.gif

Keegi mäletab veel neid pilte? http://www.aan-online.com/arma2-hacked-page/
Well 1 tüüp suudeti pehmeks rääkida ja ta on teel sinna icon_biggrin.gif Eks näis õhtu kui ta tagasi jõuab mis uudiseid ta sealt toob icon_razz1.gif

Edit: Asi on juba ka PC Gameris http://www.pcgamer.com/2011/05/02/arma-2-webpage-hacked-arg-senses-tingling/

Edit2: Otot 29.aprill leiti selline asi

Tegu on nvidia profilidega. hmm icon_smile.gif

Edit3: Tüüp jõudiski tagasi sealt, ja mitte tühjalt icon_biggrin.gif
tsitaat:
Originally Posted by UnuldorCZ View Post
recognise thies? http://unuldor.ic.cz/arma/6.jpg http://unuldor.ic.cz/arma/3.jpg

no BIS snipers... i hope http://unuldor.ic.cz/arma/4.jpg http://unuldor.ic.cz/arma/5.jpg

Gues what popped out of the hole http://unuldor.ic.cz/arma/2.jpg

i opened it http://unuldor.ic.cz/arma/1.jpg

AND THIS WAS IN THE BOX (box contained no marks) http://unuldor.ic.cz/arma/a.jpg

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.05.2011 07:30:42 vasta tsitaadiga

Mh midagi huvitavat vist siis tulemas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ArmA 2 & Operation Arrowhead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.