Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 31.03.2011 18:06:39 vasta tsitaadiga

vanasti oli us parem, enam ei tea
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 15:06:53 vasta tsitaadiga

Hehe, Lee Sin tuli päriselt ka välja.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2011 16:14:33 vasta tsitaadiga

mõni ranked mängija ka siin liigub?

lisa d33m0n

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2011 13:50:33 vasta tsitaadiga



http://www.demaciancomics.com/forums/portal.php
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauno_
HV kasutaja
rauno_

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2011 19:49:07 vasta tsitaadiga

Ise mängin teist päeva ja päris põnev tundub. Hetkel küll olen ainult 5 vs 5boti mänginud. Enamus ajast mängin Cho'Gath´iga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2011 09:17:13 vasta tsitaadiga

Bottide vastu pole mõtet seal aega raisata, ikka kohe PvP

Hea et Noc nerfi sai icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 12.04.2011 18:50:24 vasta tsitaadiga

Mis uuendused siis viimases patchis tulid?
Serverid juba mingi 4h maas olnud, tahaks juba mängida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 14:42:37 vasta tsitaadiga

Pole ise päris pikalt mängida saanud, kuna ülikool võta oma aja kuid täna peaksin vist jõudma isegi, kui patche nüüd meeletult palju pole tulnud. Kui kellelgi huvi võib lisada : R3neX . Peaksin mingi lvl 27 olema, kui ei pane kätt ette kui mõni algaja tahab geimi teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 19.04.2011 22:07:56 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka täna mängima. Päris huvitav tundub. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 21.04.2011 20:20:08 vasta tsitaadiga

No botid tehti ikka kole palju paremaks - siin ükspäev viskas nett maha ja kui mängu sisse sain, siis võisin veel nentida, et nexus poolel teel taeva poole oli, noh ei hakka kodumeeskona ka nüüd kullaga üle kallama, aga vahest pakuvad botid päris palju "funi". Hea ka õppida ja katsetada, kuna tegemist ikkai arvutiga ja teatud käitumismaneerid äratuntavad.

Ma siin ei mängi iga päev, nii et jälle sain kokku punktid et uus kangelane hõlma alla võtta, nüüd aga ei suuda otsustada. Plaanisin muide Nocturnali ära osta, aga see nerf pani natuke mõtlema icon_smile.gif. Brand on ka huvitav täitsa ja kui natuke feedi saab, siis tapab ikka koledalt, aga usun, et seal hakkab ka nerfi kääride plõksumine varsti pihta.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 24.04.2011 21:34:50 vasta tsitaadiga

Rumble tundub küll sobivat nagu rusikas silmaauku:
<----- Blitzcrank main.

Panin LoLReplay peale, sai kohe paraja õppetunni ka linti:

Ei ole vaja kohe mölisema hakata, kui korra hästi läheb.


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2011 23:49:17 vasta tsitaadiga

Eks iga champ on feedeimisel üsna tugev. Ise just sai mängitud, kus algus oli eriti sitt - meil oli 6 killi ja vastastel 23 .. mott oli maas aga mängisime edasi ja vaikselt neid kille tuli. Olin Kenneniga, lõpuks sain 800+ AP-d kätte ja vastasmeeskonnal polnud enam midagi teha, sest feeditud kennen on teamfightes üsna määrav tegur, eriti kui alguses peale kohe lennata. Kennen on siis main champ, kellega üldiselt mõne mängu teen kui aega saan mängimiseks.

Millal Rumble vlja pidigi tulema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 08:25:27 vasta tsitaadiga

balanced match võiks kah üks mode olla, kus on võrdne raha ja võrdne level kogu mängu vältel

see oleks midagi uut, siis näeks kes on op early game, kes mid game ja kes late game

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 12:38:38 vasta tsitaadiga

d43m0n kirjutas:
balanced match võiks kah üks mode olla, kus on võrdne raha ja võrdne level kogu mängu vältel

see oleks midagi uut, siis näeks kes on op early game, kes mid game ja kes late game

Kaotab mängu mõtte suhteliselt ära. Selle õige nimi oleks vast "pong".
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2011 18:52:58 vasta tsitaadiga

No OP on igaüks kes saab koheselt kille, olgu selleks Heimerdinger või Mordekaiser. Balanced match oleks üsna pointless tõesti.
Aga endiselt ei ole ma leidnud Lee Sinnile head buildi, hetkel olen läinud dps-ile kuid pole just väga meeldinud see.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 26.04.2011 09:27:23 vasta tsitaadiga

Imho on lee suht pointless, natuke üht natuke teist ja kokku ei midagi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 26.04.2011 11:53:44 vasta tsitaadiga

Päris hea burst ja energy user kah veel otsa, Lee pole tegelikult üldse paha aga tõesti on väga vaja head algust, et mäng jooksma saada. Ehitada võib teda nagu Ireliat või kasvõi näiteks Jarvanit. Varajane lantern on muudatustest hoolimata ikkagi tugev, AR+AD+Lifesteal+igavene ward. Trinity Forcega töötab päris hästi, eriti kuna igal skillil on 2 activationit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2011 13:38:56 vasta tsitaadiga

Lee ei ole ilmselgelt tiimis killer, aga huvitav on temaga mängida tbh. Eriti hea on vastaseid närvi ajada kuna ta saab teha ootamatult damaget, ning siis kohe oma meeskonna kaaslase juurde teleportida.

Pole kahjuks väga märganud, et LoL-il mingeid tournamente tehakse. Heameelega prooviks mõne ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 30.04.2011 16:04:35 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Lee ei ole ilmselgelt tiimis killer, aga huvitav on temaga mängida tbh. Eriti hea on vastaseid närvi ajada kuna ta saab teha ootamatult damaget, ning siis kohe oma meeskonna kaaslase juurde teleportida.

Pole kahjuks väga märganud, et LoL-il mingeid tournamente tehakse. Heameelega prooviks mõne ära icon_smile.gif


http://www.esl.eu/eu/lol/go4lol/

Pühapäeviti käis vähemalt mingi aeg tagasi, ühe päevaga mängitakse terve cup ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 18:36:43 vasta tsitaadiga

Alienware tournament on nüüd käimas, sai ennastki ühte tiimi regatud. Enne neljapäeva on vaja 1. mäng ära teha, eks näis kuidas asi edeneb. Auhinnad on täitsa okeid, keegi osaleb seal samuti ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 09.05.2011 21:54:38 vasta tsitaadiga

R3negadeX kirjutas:
Alienware tournament on nüüd käimas, sai ennastki ühte tiimi regatud. Enne neljapäeva on vaja 1. mäng ära teha, eks näis kuidas asi edeneb. Auhinnad on täitsa okeid, keegi osaleb seal samuti ?


Balti riikidest ei saa osaleda ju? Vähemalt mul Estoniaga ütles et Not Eligible.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 09.05.2011 22:16:20 vasta tsitaadiga

Teamspeak 3 server League of Legendsi huvilistele: 90.191.134.223 : 9987

Alates 18.00 tavaliselt rahvast seal.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2011 22:38:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Balti riikidest ei saa osaleda ju? Vähemalt mul Estoniaga ütles et Not Eligible.


Panin enda elukohaks Soome, kuna auhindadeni nagunii ei jõuaks kuid esimene tournamendi mõnu peaks ära tulema ! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 10.05.2011 19:25:32 vasta tsitaadiga

haha see instant karma oli päris hea icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=TZKCUaZY028&feature=fvwkrel
amazed
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veiks112
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2004




sõnum 13.05.2011 21:52:53 vasta tsitaadiga

Selline jama et ei lase sisse logida enam. Äkki keegi oskab adekvaatset infot jagada asja parandamiseks.Sellise teksti loobib ette:
Manus

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 14.05.2011 04:23:01 vasta tsitaadiga

Sai ka siis proovitud paar mängu. Kuna olen pikalt HoN-i mänginud, siis tundus kuidagi liiga lihtne (Surres raha maha ei lähe jms). Lisaks pidi veel 8 minutit ootam, et sisse saaks logida icon_biggrin.gif.

Selline omapärane mäng, aga mitte minu maitse. beer_yum.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 14.05.2011 10:54:02 vasta tsitaadiga

Tõsiasi on see, et Kõik ei peakski LOLiga ühinema icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2011 15:13:46 vasta tsitaadiga

See õhtune Queue aeg on ikka üsna meeletu vahest, enda rekordiks on olnud ligilähedane 20 minutit, sellepärast üsna tihti mäng on lihtsalt sees päev otsa, et ei pea õhtul niisama tühja passima.

Tournamendi mäng sai ka tehtud, üsna complicated oli kuna ei saanud vajalikku alienware client programmi tööle 2 isikut, kuid sellest vaatamata tegime oma mängu ära. Kuna aga meil ühel kutil kadus nett ära peale 4ndat minutit, jäime suht suure surve alla ning suurt vastupanu ei suutnud osutada, seega kaotus oli kerge tulema.

Aga Ranked mäng on meeldima hakanud, tunduvalt rohkem põnevust icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 15.05.2011 18:17:32 vasta tsitaadiga


nii head võitu pole kaua tunda saanud! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 15.05.2011 18:21:48 vasta tsitaadiga

knoxxx, lahkunud 22'st mängust? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 15.05.2011 19:34:33 vasta tsitaadiga

no ma neid mänginud ka oma 700 normalit, rankedist pole ma ühtegi lahkunud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 15:09:09 vasta tsitaadiga



Üks parimaid skoore, üks oli veel epicum kui mul Kenneniga oli 1200AP-d keskeltläbi ja lihtsalt killisid kõik ära teamfightides icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2011 15:39:27 vasta tsitaadiga

Mingit erilist pinget ei tundu olevat, vaadates vastasmeeskonna skoori. Palju magusam on võrdses mängus või tugevama vastase peal killide poolest teha hea skoor.
31 on muidugi tubli tulemus. Endal on õnnestunud Fiddeliga paar korda 40-ne killi ringi teha. Mõlemaga sain ka pentakillid. Level 30-ne mängus muidugi, aga normalis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 10:44:51 vasta tsitaadiga

kui vastane saab pappi, siis on raske
_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 12:59:48 vasta tsitaadiga

eks see kipub nii olema jah, et kes ennem neid kille saab, kogub rohkem goldi ja paremaid asju ostab. Sellepärast ma ei kipu väga "Surrenderit" vajutama kuna kui feeditud vastasmeeskond väga ei suru, annab see võimaluse deffides kille saada ja lõpuks ka võita ( nii on juhtunud mitmeid ja mitmeid kordi )
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 13:12:21 vasta tsitaadiga

Päris võimatu mäng. Rank kukkus 1200 pealt 700 peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 16:32:21 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Päris võimatu mäng. Rank kukkus 1200 pealt 700 peale thumbs_up.gif
Kas sa üldse ei oska või juhtusid 500 korda luuseritega kokku? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2011 18:44:19 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
puik17 kirjutas:
Päris võimatu mäng. Rank kukkus 1200 pealt 700 peale thumbs_up.gif
Kas sa üldse ei oska või juhtusid 500 korda luuseritega kokku? icon_biggrin.gif

Midagi ikka oskan.
Päris 500 korda ei juhtunud. Rank langeb ca 20 kaupa, oleneb.
Aga see nii viimase kuu-paari jooksul stabiilselt langenud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d0gma
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010




sõnum 18.05.2011 17:06:55 vasta tsitaadiga

Mis Vayne'ist arvate ja millist build'i kasutate tema jaoks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 15:51:03 vasta tsitaadiga

http://www.mobafire.com/ sealt otsin ma üldiselt endale mingi buildi kui uut champi kasutama hakkan. Kuigi niipalju kui vayne olen näinud mängimas, minnakse dmg/att speed peale välja, mis tundub suht töötavat.

Endale Vayne vastu väga ei meeldi mängida, pole leidnud nõksu kuidas teda kergelt tappa. Solo mid'is on suht pain in the ass tema vastu mängida kui Kennuga olen olnud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkvirk
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2010




sõnum 19.05.2011 22:42:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi tahab lvl 30 acci vahetada minecrafti kasutaja vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2011 16:27:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Riot Games on juba pikka aega töötanud League of Legendsi uuendusliku "Tribunal" süsteemi kallal. Kuigi Riot on loonud tõesti vägeva tasuta mängu, on paljude LoLi mängijate meelest LoLi autori liigagi varajased pressiteated juba tüütuks muutunud.

Õnneks on sellel korral Rioti poolt näha ka tegusid, mitte ainult juttu. Nimelt on lõpuks valmis saanud Tribunal, mille abil saavad League of Legends kogukonna liikmed anda oma hinnangu raporteeritud mängijate juhtumitele - valides, kas mängijat tuleks karistada või talle armu anda.

Konkreetse juhtumi üle otsustamisel peaks mängur lähtuma LoLi "hea käitumise koodeksist" (summoner code), taustainfoks on iga eraldiseisva juhtumi puhul näha ka raporteeritud mängija erinevate mängude tulemused, ostetud esemed, nii tema kui ülejäänud mängijate vaheline vestlus jne.

Peale mõningast tribunali testimist leidsin, et süsteem on üpris lihtsasti kasutatav ning nõue tutvuda minimaalselt üks minut iga juhtumiga enne otsuse tegemist peaks mingil määral vähendama ka vääriti või kiiruga tehtud otsuste hulka.

Igal juhul on Tribunal lahe lisa League of Legendsile, mis peaks tõstma nii LoLi kogukonna kvaliteeti, lisama täiesti uue tahu LoLi'le kui meelelahutusele ning ilmselgelt ka vähendama Rioti töökoormust. Kas ja kui hästi hakkab Tribunal tööle ei oska hetkel keegi ennustada. Eks lähiajal selgub, kas Tribunal toob endaga kaasa revolutsioonilise keskmise LoLi mängija viisakuse ning IQ kasvu või hoopis tuhanded vääriti karistatud vihased mängurid icon_smile.gif

League of Legends Euroopa tribunali leiad siit
http://eu.leagueoflegends.com/tribunal/

League of Legends Euroopa tribunali KKK leiad siit
http://eu.leagueoflegends.com/tribunal/faq

Allikas: www.spikefox.ee
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 09:35:33 vasta tsitaadiga

Proovisin ka seda Tribunali, suht asjalik värgendus. Nüüd on vähemalt teada, et kes mängida ei mõista ja teisi kõvasti solvuvad + jeed lasevad keset mängu, saavad reaalselt karistada icon_razz.gif

Anyways, uue pätsiga nerftase ära Vayne, Alistar, Irelia, Annie, Vlad. : http://www.youtube.com/watch?v=Bab_xjPkDYY&feature=player_embedded
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2011 09:42:52 vasta tsitaadiga

ThoseSonOfABitches. Fakk neil Vladi on vaja näppida koguaeg.. icon_mad.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d43m0n
HV kasutaja
d43m0n

liitunud: 03.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 10:07:27 vasta tsitaadiga

http://eu.leagueoflegends.com/tribunal

valige välja 3 kõige patusemat keda karistada

ei tohiks kaua aega võtta thumbs_up.gif

_________________
-= 1-2 =-
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 13:35:14 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
ThoseSonOfABitches. Fakk neil Vladi on vaja näppida koguaeg.. icon_mad.gif

Nad ei tee temaga absoluutselt mitte midagi, mida sa ulud?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 15:23:41 vasta tsitaadiga

Vladi passivit näpiti kui ma õigesti aru sain, skillid jäid puutumata icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2011 15:43:12 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
iDemon kirjutas:
ThoseSonOfABitches. Fakk neil Vladi on vaja näppida koguaeg.. icon_mad.gif

Nad ei tee temaga absoluutselt mitte midagi, mida sa ulud?


Alles tutvusid mänguga? icon_smile.gif
Ulun, sest hoian silma peal mis toimub. Obviously asi mida sa ei tee.

Homne patch - Transfusion heal reduced to 15/25/35/45/55 from 17.5/28.75/40/51.25/62.5
Eelmistest -

* Crimson Pact Bonus ability power gained reduced to 1 ability power per 40 bonus health from 25 health (Veebruar 2011)
* Sanguine Pool no longer grants a speed bonus on use (Veebruar 2011)
* Fixed a bug where Turrets would sometimes idle while Vladimir was pooled (< implying it was a bug) (Veebruar 2011)

* Sanguine Pool Slow percentage reduced to 40% from 50% (Jaanuar 2011)
* Sanguine Pool Slow duration reduced to 1 second from 1.5 seconds (Jaanuar 2011)
* Hemoplague will no longer damage enemies if it is dispelled (Jaanuar 2011)

* Blood Gorged (Passive) Now grants 1.8 Health per 1 AP, from 2.0 per 1 AP. (Detsember 2010)
* Sanguine Pool Duration reduced to 2 seconds from 2.5 (Detsember 2010)

* Crimson Pact (passive) no longer heals Vladimir when his Ability Power increases (November 2010)
* Transfusion cast range reduced to 600 from 650 (November 2010)

Ja mis kõige toredamaks, kõik teavad et tegu on mediocre maagiga - ent tänu scrubidele, low elo mängijaile ja uutele playeritele on need nerfid talle toodud. Koguaeg whine whine whine.

Morello, game lead designeri enda sõnad > "he isn't op, not even close to being one, but is the most annoying champion to lane aginst. "
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2011 16:08:28 vasta tsitaadiga

Tore, et sa kogu tema ajaloo välja otsisid, aga ma mõtlesin ikkagi tulevast patchi. See Transfusion "nerf" on ka üks paras nali.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 24.05.2011 16:10:51 vasta tsitaadiga

Tonsor, oh ei, see pole terve ajalugu, see on ca viimase poole aasta teema. icon_razz.gif
Sügise algul sai ta kõige hullema laksu. Siis kui ta ult kasutuks tehti (Lv1 tasemel) ~
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.