Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 13.04.2011 10:36:07 vasta tsitaadiga

first aid on secondary skill ja pretty much usless icon_razz.gif .. saad paar achv icon_razz.gif proffessionid on kõik head .. kõige parem kui sul kõik olemas .. (erinevatel altidel) ise hoian main chari peal Herbalism ja Mining et pappi kokku ajada .. teiste peal on craftimis skillid .. aga jah kõige parem kui korjad ise ja toodad ise, et ei peaks midagi AH'st juurde ostma .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digifest
HV vaatleja


liitunud: 05.04.2011




sõnum 13.04.2011 14:03:05 vasta tsitaadiga

No mis secondary skilli magel vaja oleks?
Ja mis oleks talle kasulik profession

_________________
WOW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2011 14:12:42 vasta tsitaadiga

Minu oma õmbleb ja enchantib.
Tglt puhtalt maitse asi.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 13.04.2011 15:15:04 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Firega võtad vastase kiiremini maha kuid mana saab kiiresti otsa.
Frostiga saad kauem paugutada kuid dps on veidi madalam.


Sõltub, kui ükskord free mana cost scorchi kätte saad siis ei istu isegi maha firega :p aga kitemisruumi peab olema. Samas jällegi frostiga võid mage armoriga ringi lasta ja samuti mitte juua.

Ise switchising ka uuesti maagi peale, mida viimati sai mainina vanillas kasutatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 22:22:38 vasta tsitaadiga

Kes teeb järgi?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 17.04.2011 22:53:32 vasta tsitaadiga

Aga Cata?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 22:58:09 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Aga Cata?

Netist ostetud... siis läks sõltuvus juba liiga suureks, ei viitsinud karpi oodata, oli preorderit vaja...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2011 23:01:25 vasta tsitaadiga

mis seal järgi teha. oma kulutatud aega ei viskaks ma nii elu sees minema. kui tõesti elus midagi muud pole, et peab koguaeg kartma wowi sõltuvust, siis tasuks psühholoogi juurde minna.
wow on meelelahutus nagu iga teinegi ja tasuks ikka võtta teist mõõdukalt.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.04.2011 23:41:54 vasta tsitaadiga

Et karbi ära viskamine on siis kõva tegu? Mul on nad juba aastaid prügimäel olnud kuna polnud erilist vajadust riiulile soga korjata. Mänguga sai lõpp tehtud küll veidi hiljem, hetkeseisuga jämedalt 4 kuud tagasi. Samas ei ütle, et igaveseks mängust eemal olen. Konto on kenasti alles koos kõigi rekvisiitidega ning kui blizz mingi ime läbi suudab mängu taas huvitavaks teha küllap ka jätkan.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 18.04.2011 13:04:06 vasta tsitaadiga

hehe ja kui tahad siis korra proovida, et vaadata kas on midagi hääd lisatud pead pappi välja käima, et oma konto jälle aktiveerida. Arvestades, et aastaid iga kuu kulutatud raha, et lõpuks selgusele jõuda kui igav mäng see tegelt ikka on. RoMi mängides sain ma oma mmorpg kogemuse tasuta ja kui villand hakkab ei mängi lihtsalt paar nädalat või kuud. Saan rahulikult igal heal ajal jälle edasi mängida nii kaua kui tahan. Mingis Wowis peaksin 10 euri maksma ja siis ka nagu kuuaega jutti mängima. Muidu kui vähem mängiks siis nagu välja visatud raha ju! Rom ja säärased f2p mängud on evolutsioon mmorpg´des ja näitavad koha ette WoWi laadsetele röövijatele. Mõlemas grindid ja farmid enamus aeg, kuid WoWis maksad ka veel iga kuiselt selle eest, et sellist jama teha saaks, what a fail! Ja siis tuleb veel mingi Rift välja vähem contentid kui Wowis ja veel juram gameplay, edu neile!

Unustasin veel lisada. Sul tuleb enne ka mäng koos addonitega osta... ultra fail icon_lol.gif

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 13:15:45 vasta tsitaadiga

Sessuhtes, et mina karpe ära ei visanud icon_razz.gif
Ma viitasin sellele imguris olevale pildile, et äkki keegi vajab tõuget icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2011 14:41:42 vasta tsitaadiga

ahvilõust, seda poleerituse taset mis wowis on, ei saa sa üheski teisest mmorpg ist. kui siis, ehk see uus dc universe online... lisaks on wowil ikka tõsine support devijate poolt, + mängijabaasi kuulatakse väga korralikult.
see 12€ on küll suht väike raha võrreldes mis ma sealt vastu saan. kuigi jah - see süsteem võiks olla, et saad ka osta mingi poole kuu kaupa. või siis mängid ja hiljem maksad.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2011 17:05:03 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
hehe ja kui tahad siis korra proovida, et vaadata kas on midagi hääd lisatud pead pappi välja käima, et oma konto jälle aktiveerida
Ma ei leia, et 10-15 euri oleks mingi hirmkallis summa mille pärast põdema peaks. Enamus kaasaegseid mänge maksavad 3-5x nii palju ning pakuvad heal juhul 5-10h singleplayer lõbu. Võrgus mängimine mind isiklikult ei köida muude mängude kui mmo'de puhul.
ahvilõust kirjutas:
Arvestades, et aastaid iga kuu kulutatud raha, et lõpuks selgusele jõuda kui igav mäng see tegelt ikka on
Kusjuures minu jaoks oli mäng kuni cata alguseni suht mõnus ja huvitav. Ju vist lihtsalt beta serveritest live'i üle minnes oli korralike mängijate pealt oma suht-koht näruse gildi hulka minek piisav šhokk et mänguisu ära viia. Ega ka shadowpriest.com'i praktiliselt varjusurma langemine eriti kaasa ei aidanud.
ahvilõust kirjutas:
Rom ja säärased f2p mängud on evolutsioon mmorpg´des ja näitavad koha ette WoWi laadsetele röövijatele
Olen vaikselt lotro't toksinud ning nonde punktipoes kulutasin elementaarse mugavuse saamiseks jämedalt sama palju kui wow'i ühe aasta kuumaksudele. Ilma nonde mugavusteta aga oleks mäng üsna kiirelt nurka lennanud. hea veel, et mind kõiksugu erinevad kostüümid ei huvita, nonde alla saaks matta veel mõned sajad eurid. Samas grind on seal oluilselt hullem, kui wow'is ning sisu suht lagedavõitu. Ainult loodusvaated on ilusad kuniks mõni kuubikuhunnikust tegelane vaatevälja ei satu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 18.04.2011 20:03:48 vasta tsitaadiga

Ei tea ma sellest lotrost midagi pole proovinudki. Piltide peal tundub saast ja kogu see Tolkieni maailm enivei jüra, filmist ei hakka parem rääkimagi. Teil ja suva kui palju kuus plekite aga mulle siiski on väga kahju asja eest maksta, mis eeldab täielikku pühendumist ja piirab minu vaba aega.
_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2011 22:08:23 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
mulle siiski on väga kahju asja eest maksta, mis eeldab täielikku pühendumist ja piirab minu vaba aega
Milleks on vajalik too täielik pühendumus ja vaba aja kulutamine kui see veel takkaotsa kallis ka on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 18.04.2011 22:52:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
mulle siiski on väga kahju asja eest maksta, mis eeldab täielikku pühendumist ja piirab minu vaba aega
Milleks on vajalik too täielik pühendumus ja vaba aja kulutamine kui see veel takkaotsa kallis ka on?


Et väiksema ajakuluga (loe väiksema rahakuluga) end contentid mängida!

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.04.2011 22:56:09 vasta tsitaadiga

Mu point oli pigem selles, et su jutust võis välja lugeda et pead wow'i hirmsaks aja ja raharöövliks ning teed seda kui tööd icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2011 07:08:32 vasta tsitaadiga

Kui ainult endcontent huvitab, siis võiks ju kohe kuskile privaatserverisse minna ja seal instant85 realmis pelada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 19.04.2011 08:10:34 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Kui ainult endcontent huvitab, siis võiks ju kohe kuskile privaatserverisse minna ja seal instant85 realmis pelada.

Privad, pfft. Privades on WOTLK (endcontent) ka nii buggine veel, et ohoh.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2011 09:00:59 vasta tsitaadiga

Sellest ma ka päris hästi aru ei saa et miks peab endgames olemise alla nii rämedalt aega panema. Saaks veel aru, et altohoolikuna kulub aeg nende peale aga ühe tegelase võimekana hoidmine on nädalas loetud tundide küsimus.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 19.04.2011 20:31:51 vasta tsitaadiga

hehe .. altohoolik .. väga hea väljend ... icon_biggrin.gif mul guildmaster selline .. tal 9 lvl85 tooni .. kreisi tüüp .. aga samas suudab elada normaalset pereelu ja käib kenasti tööl ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 00:21:00 vasta tsitaadiga

bloodraven kirjutas:
hehe .. altohoolik .. väga hea väljend ... icon_biggrin.gif mul guildmaster selline .. tal 9 lvl85 tooni .. kreisi tüüp .. aga samas suudab elada normaalset pereelu ja käib kenasti tööl ..


Kas ta seda väidab wow'is või oled juhtunud ise nägema icon_wink.gif ? icon_rolleyes.gif
No ruunskeip on ikka ülekõige enivei..
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2011 02:34:11 vasta tsitaadiga

bloodraven kirjutas:
hehe .. altohoolik .. väga hea väljend ... icon_biggrin.gif mul guildmaster selline .. tal 9 lvl85 tooni .. kreisi tüüp .. aga samas suudab elada normaalset pereelu ja käib kenasti tööl ..

Samas eks normaalne on suhteline. Mänguaeg peab ikkagi millegi arvelt tulema. Kui sai kunagi käidud 9-17ni tööl, 19-20/01 wowi mängitud, eks siis jäi ka asju tegemata.

wow on väga tore mäng, aga ma ei kahetse, et mängimise lõpetasin aastaid tagasi icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 21.04.2011 02:38:05 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt ei kahetse, et ma seda kunagi mängima ei hakanud thumbs_up.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 22.04.2011 00:55:50 vasta tsitaadiga

ma ei kahetse et ma mängima hakkasin .. uued head sõbrad (guildikaaslased).... raha läheb vähem kui enne .. (kogu aeg osta uusi mänge millest nädalaga oled tüdinenud ..) pere ja tööelu ei sega .. mida veel tahta .. mudiugi ma täiesti casual mängija éhk siis lock kes raidib paar päeva nädalas (3h) ja resto shammy kes gearib alles ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.04.2011 10:20:05 vasta tsitaadiga

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/2416193151?page=1#1


Rahvas kellele ei meeldi high-end raidide lihtsus, blizz otsib teiesuguseid enda juurde tööle icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 22.04.2011 11:00:10 vasta tsitaadiga

Ma küll ostsin kuu aega juurde omale, kuid selle kuu jooksul olen leidnud vaid ca 1h aega , et mängida icon_biggrin.gif
Hetkel ei hakka rohkem juurde ostma, sai PS3 võetud ajutiste mänguihade rahuldamiseks.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 25.04.2011 14:47:42 vasta tsitaadiga

Cata on toonud päris naljakaid PvP võimalusi. Eile nägin Orgis kuidas ca. 10 alliansi tegelast üritasid teha seda Noblegarteni jänesekõrvade achit. Tüübid otsustasid hetkeks koguneda just UC-st tulnud zeppelini õhupalli peale. Õnneks märkasid neid kohe mõned horde tegelased kes kohe kisa tõstsid. Sekunditega oli koos ca. 20 horde matsi ning algas madin zeppelini õhupalli peal icon_biggrin.gif Kaklus kestis piisavalt kaua et viimased tegelased lennutati Tirisfal Gladesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 28.04.2011 09:56:46 vasta tsitaadiga

noh .. mis siis nüüd ..
ei olegi üleüldist "patchday" virinat icon_eek.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.04.2011 10:30:26 vasta tsitaadiga

Kõik on veel kergelt eufoorias peale mõnda aega DK'ga ringi jooksmist kui runedel polnud CD'd icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 28.04.2011 11:26:39 vasta tsitaadiga

hehe .. eile jooksin sommidega Zulamani .. dk ülbitses jah julmalt, pea 30k aoe .. ma ei saanud oma destro lockiga ligilähedalegi .. ei vaadanudki mis specis oli ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 28.04.2011 15:10:19 vasta tsitaadiga

Jooksin ka oma hunteriga za/zg. pea 50k aoe. olin mm icon_smile.gif

pmst on tagasi wotlki aegades kus kõik läheb aoe'ga maha.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 16:55:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka Cata ära proovida, kuid päris 30eurtsi ei tahaks maksta. Uurisin natuke ja vaatasin, et ebayst saab 20$ eest Catasid ja arvutikeskus.ee müüb Cataclysmist Vene versiooni. Oskab keegi öelda, et kas nendega saaks ka EU accile Cata peale panna? Või on need nendele regioonidele "eksklusiivsed" ja mujal ei saa nende keysid kasutada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.05.2011 17:08:18 vasta tsitaadiga

EUs vene ega usa omad ei tööta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2011 17:38:54 vasta tsitaadiga

http://www.g2play.net/store/World-of-Warcraft-Cataclysm-Expansion-EU-Digital-Download.html

26 euri normaalne key EU serverites mängimiseks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 01.05.2011 18:21:35 vasta tsitaadiga

oot aga ma ei saa aru nüüd, kui ostad cata karbi toote saad ju tegelikult key, mille lisad enda battle.net kontole ja kas siis pole võimalik tirida see game otse battle.net-ist ja mängi kus tahad...? või on neil tõesti seeria numbrid ka regiooniti ära jagatud?
põmst mina ostsin netist ning saan tirida seda regiooni mida soovin...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archibald
HV veteran
Archibald

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2011 00:10:37 vasta tsitaadiga

EU võtmed on need, milllega saab ka vene servudes pelada, kuid vastupidi ei saa icon_wink.gif Need on piiratud venekeelse kliendiga ja vene serveritega.
_________________
http://www.linktr.ee/archik_off
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2011 21:08:08 vasta tsitaadiga

aaa blizz on ikka meistermoosija küll... anti mulle 7 tasuta päeva... suure tõonäosusega ostan ühe kuu lisaks, et oma roogi veits edasi leveldada.... nagu narkootikum noh icon_biggrin.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 08.05.2011 21:12:35 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif krt peab ka wowi käima panema siis, kui tasuta juba saab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 08.05.2011 21:32:40 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
aaa blizz on ikka meistermoosija küll... anti mulle 7 tasuta päeva... suure tõonäosusega ostan ühe kuu lisaks, et oma roogi veits edasi leveldada.... nagu narkootikum noh icon_biggrin.gif

jah, mõtlesin et proovin ka natuke veel icon_biggrin.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.05.2011 22:20:33 vasta tsitaadiga

'tea kaua nad seda aega kasutada lasevad. Hetkeseisuga on praktiliselt kogu vaba aeg kuni kuu lõpuni broneeritud icon_biggrin.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2011 17:58:55 vasta tsitaadiga

Kui keegi pelada tahab ja ei soovi expansioneid osta/täiesti otsast peale alustada siis sõber müüb oma acci. Mitu lvl 85-te peal, kulda ka 25k, heirloomid kõik olemas. Usaldusväärne tüüp on ka thumbs_up.gif
http://www.okidoki.ee/item/917366/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 22:31:32 vasta tsitaadiga

http://venturebeat.com/2011/05/11/warcraft-quit-600k-subscribers/

isiklikult ma arvan, et see number on kordades suurem
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 22:44:30 vasta tsitaadiga

Eks see downfall pidi millalgi hakkama. Ootame Deathwingi killi ära, ja vaatame mis siis saab. Kuigi vahet eriti pole - wow on olnud tubli rahalehm ja sillutanud hästi finantseeritud teed blizzardi tulevastele projektidele. Ja wow hetkega kindlasti kokku ei kuku.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 13.05.2011 22:49:23 vasta tsitaadiga

täna võtsin selle 7 tasuta päeva, käisin sees, tegin oma pantriga kolm hüpet AH ees, rääkisin paar sõna guildi kaaslastega ja panin kinni icon_lol.gif
ega jah, vaikselt hakkavad vanemad tegijad vist lahkuma, uusi tuleb vähem peale

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2011 23:27:52 vasta tsitaadiga

Aasta lõpus ehk D3 väljas. Siis WoW mängijate arv jälle kindlasti kahaneb. D3 pvp arenad tõotavad vinged tulla. Suure tõenäosusega kolin isegi üle. Ainuke asi, mille üle natuke kahju, on toredad guildikaaslased. See on ka kõik.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 21:15:11 vasta tsitaadiga

Kust hetkel kõige odavamalt Cata saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2011 04:03:40 vasta tsitaadiga

probably g2play.net , ei tea miks on seda vaja iga 10 postituse tagant uuesti kirjutada teemas on ka otsingu nupp.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 21.05.2011 15:07:53 vasta tsitaadiga

Plaanis voibla mängima hakata. Keegi voiks näiteks eesti klannide nimed ja serverid esimesse postitusesse panna voi midagi. Anyway kus siis soovitataks alustada. Tahaks mängida horde´i seega kus on aktiivsem eestlaste server selle jaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2011 15:10:58 vasta tsitaadiga

Alliance - Outland - Hüljatud - väga tore seltskond kellega koos mängida ( nüüd neil seal suured muutused seega ei oska öelda )
Horde - Alakir - Kalevlased - ammu ammu aastaid tagasi oli seal ka tore seltskond koos , hetkeseisu kohta ei oska midagi öelda
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 330, 331, 332 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.