|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.04.2011 23:18:48
|
|
|
| kas hummer on kellelgi alles?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
10.04.2011 23:38:53
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| kas hummer on kellelgi alles? |
Classic HV
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lokuta
HV veteran

liitunud: 03.10.2005
|
11.04.2011 00:09:25
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
DeTHiCa., üle 2 kuu, 13 mängijat hetkel, aktiivselt mängivad neist kuskil 7.
Facebooki panime sellepärast, et me saaks näha vanust jne ja siis kergemini otsustada. Saab ka ilma facebookita, aga siis tuleks ennast kuidagi teisiti tutvustada  |
vägev on sul see, et küsib mingit koodi, et sisestaksin aga kahjuks ma ei viitsin oma kreeka klaviatuuri välja otsida ja käsib võtta asukoha valikutest mis puudub.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
11.04.2011 01:27:46
|
|
|
Ma ei ole ainuke siis kes seda nii hilja vaatab
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
11.04.2011 01:56:52
|
|
|
lokuta, ehk seletaksid täpsemalt mis mureks? Kui koodist aru ei saa, siis proovi uuesti ja saad uue koodi. Enamus asju täidetakse automaatselt, kui oled FB sisse loginud
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
11.04.2011 15:16:40
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
Kutsun kõiki huvilisi liituma väikese eesti serveriga.
Vajalik info www.manguvali.info
Liitumiseks on vajalik facebook-i konto, täitsa igaüht ka serverisse ei lase.
Serveril ühtegi mod-i peal ei ole! |
Avaldasin huvi üksinda eestlasena lätlasete ja leedukate serverites pole just kõige põnevam Ise pesitsen tavaliselt siis klabcraft.lv servis.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StoTheR
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2011
|
11.04.2011 20:29:08
|
|
|
| Kas keegi saab öelda, kust ja mis poest saaks osta minecrafti originaal versiooni?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
11.04.2011 20:30:47
|
|
|
minecraft.net
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StoTheR
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2011
|
12.04.2011 17:15:38
|
|
|
| see pole nagu otseselt pood, see on neti pood ja seal vaja krediitkaarti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.04.2011 17:18:26
|
|
|
MC ongi vaid netist saadaval.
Kui krediitkaarti pole, siis siin saab mõningate kasutajate kaudu osta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
12.04.2011 17:32:38
|
|
|
| Ise endal ka plaanis enda konto seal ära osta ehk siis on kellelgi pakkuda gift code?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
12.04.2011 17:42:55
|
|
|
| cubedude kirjutas: |
| Ise endal ka plaanis enda konto seal ära osta ehk siis on kellelgi pakkuda gift code? |
Võib ka mulle pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MCFan
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2011
|
12.04.2011 20:09:37
|
|
|
| puik17, samuti ka mulle võib neid pakkuda. Võin maksta 15 eurot selle eest, kui töötab. Lihtsam oleks kui keegi aitaks mul paypaliga osta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
12.04.2011 23:49:47
|
|
|
Asdy, kui sa seda loed, siis ära solvu, kuid sinu väljak segas alati mu vaadet :)
Kõigepeal ladusin keskele ilusa kuhja...
...kuid tulemus jättis soovida.
Koos abilistega täitsime siis hoolikalt koridorid ära...
... ning taas paistab päike minu krundile!
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StoTheR
HV vaatleja
liitunud: 11.04.2011
|
13.04.2011 20:07:16
|
|
|
keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga või siis praak versiooniga sisse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
13.04.2011 20:31:05
|
|
|
| StoTheR kirjutas: |
keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga või siis praak versiooniga sisse  |
no minecraft ongi hetkel beeta faasis ning piraatlust siin foorumis ei toetata. Soovitan kasutada Google abi kui ikka leida tahad praak versiooni. muidu vaata http://mcserverlist.net poole
| oliver989 kirjutas: |
Kutsun kõiki huvilisi liituma väikese eesti serveriga.
Vajalik info www.manguvali.info
Liitumiseks on vajalik facebook-i konto, täitsa igaüht ka serverisse ei lase.
Serveril ühtegi mod-i peal ei ole! |
Kuidas ma teada saan kas mind võeti sisse või mitte? mingit kirja pole nagu tulnud või teada andnud.
viimati muutis cubedude 13.04.2011 20:42:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
13.04.2011 20:37:53
|
|
|
| StoTheR kirjutas: |
| keegi võib anda mulle kasvõi servereid mida saab beeta versiooniga |
server.omamees.com
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marius8
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
16.04.2011 11:53:23
|
|
|
Miks peab alati olema mingi cracked server. See on täielik nonsense.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.04.2011 14:06:24
|
|
|
laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
16.04.2011 14:15:44
|
|
|
cubedude, saada PS-ga oma kasutajanimi, oleme enda arust sind lisanud
PS! Meie serverisse saab ainult originaal kontoga!
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.04.2011 14:48:25
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist. |
jep. pira vendasid pole võimalik bännida ju. vahetavad IP ära ja tulevad sisse tagasi. grieferite paradiis.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
16.04.2011 15:03:07
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| laske jah sisse neid kloune kes pole raatsinud 5-10 € kulutada. see ainult propageerib rohkem sigatsemist. |
jep. pira vendasid pole võimalik bännida ju. vahetavad IP ära ja tulevad sisse tagasi. grieferite paradiis. |
Asi pole isegi selles. Pigem nagu painkillah seletas lühidalt lahti.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
16.04.2011 18:03:52
|
|
|
Tervist, mul selline küsimus, et kust kohast pihta peaks hakkama oma asjadega/mis server valida ja kust üleüldse mängimisega pihta hakata, kui ostsin selle mängu just 3 min tagasi?
Ettetänades, windwalks (samuti ka kasutajanimi kui keegi soovib lisada)
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
16.04.2011 18:23:43
|
|
|
| No MCServerList on üks koht kust servereid leida. Väga palju infot kõige kohta leidad MineCraft Wiki kus näiteks leiad retseptid mis mida teeb ning väga palju aitavad alguses kui vaatad osa või kaks Minecraft Lets Play kus näidatakse mida alguses teha võiks.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2011 18:44:30
|
|
|
| DjTie nimi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
16.04.2011 19:54:02
|
|
|
| cubedude kirjutas: |
| No MCServerList on üks koht kust servereid leida. Väga palju infot kõige kohta leidad MineCraft Wiki kus näiteks leiad retseptid mis mida teeb ning väga palju aitavad alguses kui vaatad osa või kaks Minecraft Lets Play kus näidatakse mida alguses teha võiks. |
kas mõni korralik eesti server ka eksisteerib?
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MCFan
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2011
|
16.04.2011 19:59:15
|
|
|
WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja igat muud sellist sõpradega tehtud. mu nimi Shuffz, kui sees näed siis ikka tervita
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cubedude
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2009
|
16.04.2011 20:34:41
|
|
|
ning see manguvali.info tundub igati normaalne server olevad Samuti ka mc.p6lva.eu kuid see alles algfaasis kus muudetakse palju asju ja leitakse õige tasakaal.
Kuid ikkagi hetkel mu lemmikuks serveriks jääb klabcraft.lv mis on baltimaade server kuid põhiliselt lätlased mängivad seal aga seltskond ja map on hea ning olen saanud paar eestlast ka mängima
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
18.04.2011 00:50:05
|
|
|
Kuna HVMC ära kadus ja see foorum mul niisama seisma jäi, mõtlesin et kasutan selle asjalikult ära... tegin wxMc serverite foorumi sellest
http://toolbox.oh.ee/
Lisaks on wxMc all nüüd 2 serverit:
wxMc_Survival (põhiserver, alates 18.04.11 on see ka Whitelisted!)
wxMc_Creative (uus whitelisted server tasuta blokkide jms. creativile omase värgiga)
Creative plaanisin juba varem teha aga Survivali kõrvalt vaevu aega jäi, et pluginaga tegeleda mis selleks vajalik oli.
Mõlemad serverid on nüüd whitelisted ja sisse saamiseks peaks siis siia oma Minecraft nime postitama (koos serveri nimega kuhu liituda tahad) aga
eelistatud oleks siiski teha seda wxMc_Foorumis!
Kuna palju on segadust olnud siis pean ära mainima et see ei ole HVSMP server ja see ei ole eesti server, paluks sellega arvestada ja serveris olles võimalikult vähe eesti keelt kasutada kui on võõramaalased mängimas!
_________________ Mess with the best, die like the rest!
viimati muutis woox2k 18.04.2011 22:27:36, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WindWalks
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2010
|
18.04.2011 12:49:45
|
|
|
| MCFan kirjutas: |
WindWalks server.omamees.com palju eestlasi sõbralikud, ma alustasin kusjuures ka alles eile õhtul mängimist (ostsin jms) ja sain seal ruttu jalad alla! Mul juba oma maja, farm, diamond asjad ja igat muud sellist sõpradega tehtud. mu nimi Shuffz, kui sees näed siis ikka tervita  |
Liitusin teiega. Päris tore server, sõbralikud inimesed jne.
Ehitame douce-iga lossi koos
Tulge külla kui viitsite - windwalks
_________________ "Kes tasa sõuab - sel mädanevad aerud ära" |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
18.04.2011 22:52:08
|
|
|
| Mis programmiga on võimalik kaart valmis genereerida täies mahus, et server seda tegema ei peaks. Ütleme et teeks mapi 1000x1000 blocki ja siis paneks ka Border limiti 1000x1000 blocki peale. See peaks vähendama ka lagi?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
18.04.2011 22:53:59
|
|
|
| kuidas serverile genereerida mappi oma tahtmise järgi? Nii et oleks jõed, kõrbed jne?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
18.04.2011 22:56:59
|
|
|
| Unison kirjutas: |
| Mis programmiga on võimalik kaart valmis genereerida täies mahus, et server seda tegema ei peaks. Ütleme et teeks mapi 1000x1000 blocki ja siis paneks ka Border limiti 1000x1000 blocki peale. See peaks vähendama ka lagi? |
See vähendab CPU koorumust.
Guugelda Minecraft Land Generator 1.3.0
| ertr2 kirjutas: |
| kuidas serverile genereerida mappi oma tahtmise järgi? Nii et oleks jõed, kõrbed jne? |
Server.prop --> Seed
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
19.04.2011 06:13:14
|
|
|
Kas keegi soovib 10€ eest konto osta?
Kogemata sai koodi asemel oma kontole mäng soetatud, aga kuidagi ei ole sellest huvitatud.
E-maili kontol paraku muuta ei saa, aga mul ei ole põhjust ka trikitada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 16:47:09
|
|
|
1.5 on väljas!
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
19.04.2011 17:01:36
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
1.5 on väljas!  |
* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements
More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.
------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud !
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 17:11:13
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
1.5 on väljas!  |
* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements
More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.
------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud ! |
| tsitaat: |
Birch saplings
New settings in options:
Ability to change GUI size (Small, Normal, Large, Auto)
Advanced OpenGL (For higher-end graphics cards)
Bug Fixes:
The sides of grass blocks are now biome-specific and match the shade on the top.
New Bugs:
Achievements doesn't seems to work in SMP. (tested with online mode off) |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
19.04.2011 17:13:05
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Mercury kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
1.5 on väljas!  |
* Weather (rain, snow, thunder)
* Statistics
* Achievements
* Detector rail
* Booster rail
* Performance improvements
More statistics and achievements will be added over time as we develop the game. They’re only stored locally at the moment, but we’ll slowly be rolling out online storing of achievements over time.
------------
Esimese asjana mis ma nägin, saplingud on muutunud ! |
| tsitaat: |
Birch saplings
New settings in options:
Ability to change GUI size (Small, Normal, Large, Auto)
Advanced OpenGL (For higher-end graphics cards)
Bug Fixes:
The sides of grass blocks are now biome-specific and match the shade on the top.
New Bugs:
Achievements doesn't seems to work in SMP. (tested with online mode off) |
|
Huvitav mida see Advanced asi teeb.
GUI muutmine on hea.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 17:21:11
|
|
|
| Pole midagi uut/paremat graafiliselt näinud. (AOGL'iga seoses.)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
19.04.2011 17:24:45
|
|
|
| 1.5 peaks parandama FPS probleeme vanematel arvutitel/läpakatel.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 17:40:34
|
|
|
| Mercury kirjutas: |
| 1.5 peaks parandama FPS probleeme vanematel arvutitel/läpakatel. |
Mu arvuti on küllaltki uus/võimekas ja fps on palju parem kui enne. Varem oli kohutav shuttering.
Vanadel arvutitel on vähemalt Notchi kommentaari järgi olukord sama.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisike17
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2010
|
19.04.2011 19:11:17
|
|
|
| Kas kellelgi on vihma sadanud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 19:14:20
|
|
|
| Mul sadas tervelt kolm päeva järjest.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisike17
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2010
|
19.04.2011 19:31:48
|
|
|
| mismõttes? lihtsalt hakkas sadama, ei teinud selleks midag? meie serveris ei ole vihma sadanud ega lund..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
19.04.2011 19:33:39
|
|
|
| Singleplayeris vähemalt küll sajab vihma ilma midagi tegemata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
19.04.2011 19:34:58
|
|
|
| Pisike17 kirjutas: |
| mismõttes? lihtsalt hakkas sadama, ei teinud selleks midag? meie serveris ei ole vihma sadanud ega lund.. |
Jäta Minecraft tööle paariks tunniks, küll siis tibutab natukene.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pisike17
HV vaatleja
liitunud: 21.06.2010
|
19.04.2011 19:36:16
|
|
|
| kas sul oli single playeris vihm või multiplayeris?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|